Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg,
ez hamisítatlan laptető!!! :D

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta
Sajna csak loptam :roll: :oops: Szal igy nem tom mennyit er :? De nem jott senki en meg elmentem aludni aztan megse tudtam aludni es hat megtalaltam a golyat es na mondom akkor en leszek a lapteto :oops: de 2000.hsz azt nem is figyeltem :shock: Amugy lehet holnap en is pipilek egy palcat :oops: Bar neked naon szep am lattalak a masikban 8) Holnap gyere a jo hirekkel :!: Mostmar tenyleg megyek aludni :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Bridg,
én is bekukkantottam a másik topikodba, és láttam, hogy vacilálsz a teszteken. A 25-ös teszt a vérzés kimaradásának napjától már jó, illetve én ma 25-össel teszteltem, pedig csak egy nappal vagyok előtted. :wink:

Kép
kisbuta
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mennyi miszisz Colombone van itt :lol: :lol: :lol: :lol: Igen vacilalok mert ezek a hulye tesztek nincs rajta hanyas :roll: Egyet lattam az letezik,hogy 50-es volt? :roll: Asszem 25-os ami most van de ebben sem vgyok biztos es mintha az lenne rajta mennyi hcg-t mutat ki...azaz 90valahanytol...vagy nem tom :x Na mind1 a lenyeg ne legyen piri holnap se aztan majd pipilek es mondom lehet elmegyek csak az en megnyugtatasomra vv-re :roll: mert igaz 1szer volt mar 29napor meg januarban de az a beverzesem utan volt :roll: szal akkor meg bese allt...aztan lettem 25napos es talan 1szer volt 27 :roll: de ma mar 28.cn lesz itt hamarosan reggel van :oops: Na megyek...holnapra 1kalappal 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


HOLNAPRA MINDENKINEK EGY KALAPPAL!!!!!!!!!!!!!!!!! +++++++++++++++++

dita75
 
 


Bridg, :D

csak érdekelt, hogy mi van veled. A múltkor írtad, hogy elszállt, amit eredetileg írtál, és azóta nagyon hallgatsz ebben a topikban. Nyilván nagyon fárasztó mindent többször leírni, én sem szoktam ismételni magam, ha egyszer elszáll. - de ha már mára ágynyugalomra kényszerített apa (mert ugye a progeszteron szintjét is csak holnap tudjuk meg, és halálosan aggódik, hogy alacsony a progim és valami szörnyűség történik, végülis még csak holnapra esedékes a banya), szóval ezért benéztem oda, ahova többet írsz, hogy tudjam, mi van veled.

Ja, igen, a tesztről annyit, hogy ajánlott előző este időben időben lefeküdni (vagy már későn szólok), és nem túl sokat inni, nehogy túl híg legyen a pipi, és emiatt fals legyen az eredmény.
(Én mondjuk ma hajnal 2-től tartogattam reggel 6-ig...)

Kép
kisbuta
 
 


Ok szal a gepem nem enged kepet beszurni ugyhogy nincs reggeli jo reggelt kep ma :twisted: Hat felkeltem es na ma ereztem a menzis gorcsot a pociban :roll: de verzes talan 2x1forintosnyi a tampin :roll: Azert ellottem a tesztet merthat 2volt a dobozban..es csont nega :? A tegnapi szellemcsik fele sincs ezen :? Szal asszem ez az en 1.cn-em :roll: Csak azt tudnam mitol kesett ennyit? :roll: Csajok lehet a atjarhatosagitol tolodott?Vgy mi volt ezaz egesz herce-hurca itt jon piri nem jon :twisted: :roll:

Na megyek keszulodom aztan suliba :? Ma mar nem hianyozhatok :roll:

Ja es meg azt ertem ezzel az elhuzodo menzivel el...hogy a kov pe 20-an lett volna...apa meg megy kinaba 21-24ig....a pe meg 22-ere esik :twisted: Most akkor ha egyutt vgyunk 21-en es 24-en azert szerintetek meg osszejohet? :roll:

Kisbuta
Hat igen en is azert neztem be mert erdekel mi van veled :wink: Amikor az irasom elszallt akkor epp arrol eseteltem mennire elegem van ebbol a sok szabalybol mert,hogy megint mennyi mindent megtettem a baba erdekeben es megint semmi :roll: es hogy en mar nem hiszek itt a baba akkor jon ha minden megfeleloek lesznek a korulmenyek stb.stb. :roll: Szal egy ilyen jo kis depis kiiras volt :? Aztan gondoltam jobb is kitorlodott...nem huzom le a tobbieket...aztan megsem jott meg...aztan itt ti ketten mar szinte tuti befutok vgytok es epp ertetek szoritottunk nem akartam jonni az en nyavajgasommal,hogy most mikor is teszteljek meg filozzak itt nektek :roll: Amugy meg en is hajnal 2tol tartottam egeszen reggel 10:30ig es alig ittam :roll: En tovabbra sem hiszek a csodakban :roll: ennyi...

Dita
Kuldom vissza neked a kalappal :wink: Nekem most egyenlore nincs mar szuksegem ra :roll:

Na szep napot mindenkinek... :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


BRIDGET
Sajnálom!
Nekem is tolódott az átjárhatósági után, bár nekem akkor még totál fel volt borulva a ciklusom. :roll:
Tampont pedig ne használj, nagyon egészségtelen!

hát köszi akkor elraktározom a kakit 17-re hogy a hysteron ne találjanak nálam semmi csúnyaságot!

Én nem tok nyomozni, mert foggggalmam sincs hová írtok még ezen kívül! :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

A hcg-m az ET+12. napon 962 lett!!! El sem hiszem! Doki azt mondta, nagy eséllyel ikrek, a vvt-t meg sem ismétlik már, jövő csütörtökön kuksoljuk a petezsákok számát.
(én meg reggel majdnem sírtam, hogy legalább 100 legyen.)

nagyon szeretném még karácsony előtt kukkolni őket, mert szívhang nélkül nem merünk senkinek semmit mondani.
Légyszi drukkoljatok, most vagyunk az 5. héten, itt nálunk mindig gondok voltak korábban.

Dita,
én is küldök egy nagy kalappal 17-re
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bridg,
jajj, nagyon sajnálom.
És nyugodtan bosszankondj, a beültis topikban az a mondás járja, hogy a babanetre járunk pszichológushoz :)
De azért ne keseredj el, minden nappal közeledik a te időd.

Pusszancs.

Kép
kisbuta
 
 


Dita
Kocce az egyutt erzest :roll: Tampont kenyelmes hasznalni de az itteni tampon masabb...en tampaxt hasznalok...valamivel higenikusabb nem ugy,mint otthon :? Estere meg betet :roll:

Aztan akkor neked egy kalappal a hisztodra :wink:

En megyek nyalogatni a sebeimet :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


BUTUS
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
AZTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Tuti ikrek, annyira örülök, mikor lehet már gratulálni???????????????????????????????????

BRIDGET
Én csak együttérezni tudok veled, nekem má a Mikulás is pirit hoz újabban......... a Jézuska meg műtétet............ de nem akarok panaszkodni, sajnos mi nem vagyunk olyan nők akiknek azonnal összejött..... de ne félj velünk nem is fog előfordulni hogy majd rossz anyák leszünk, mint pl. a kedves párom volt felesége aki még holt betegen is lepasszolja hozzánk a kölkét...... :roll:

(ráadásul valami vírusos nyavalyával.... tök örülök neki így műtét előtt nagyon kell, hogy elkapjak valamit! ) :twisted: :twisted:

dita75
 
 


Kisbuta!

HATALMA GRATUL és DRUKK 10000000000000000

Tudom azt írtad hogy még ne gratuláljunk de hát ilyen eredmények hallatán...
Tök jó sok a hcg-d!

Hallod jöjjenek is csak az ikrek megérdemlitek!

Kép
pamilla
 
 


Dita!

A hysterot hol csinálják neked?
Mert ha a BMC-ben akkor talizunk ugyanis nekem akkor kell menni uh-ra!

Tök jó hogy így zajlanak az események! Elmész megcsinálják és hipp-hopp jönnek is a babák!

Én is olvastalak téged másik topikban amikor épp elkenődtél!
Ejnye bejnye!
Fel a fejjel hamarabb jönnek majd az ikrecskéid mint gondolnád!!!!

Nagyon drukkolok neked (is)!!!!! Küldök 1 csomó pozitív drukkot csak figyeld:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Igen sajna a hsg nekem is bezavart annak idején!
HÁt nem is tudom mit küldjek neked...
De igen Neked is sok pozitív energiát küldök:++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Uradat meg sztem kapd el mielőtt elutazik és ahogy haza jön!
Mert az okos könyvek azt írják hogy 48 óráig is elélhetnek a kisfickók!!!
Szóval simán benne van hogy sikerülhet!!!!!
:wink: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Hallod Kisbuta bennem most tudatosult hogy milyen magas az értéked!
Na ilyenkor jön rám a para!
Mit akarok én itt a 37,2-vel!
Eddig mindenkinek olyan magas volt az enyémhez képest :shock: :oops:

Tudom a 10 alapszabályt alkalmazzam ilyenkor! Ne hasonlítgassam az eredményeim másokéhoz!
Ditu megfogadom az aranygondolatokat!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Dita!

A párod gyerekéhez csak maszkban közelíts nehogy elkap vmit!
DE hallod hogy lehet 1 nő ekkor a bunkó hát a saját gyerekéről van szó! Hol van ilyenkor az anyai ösztön??????????

A párod miért nem mondta neki azt hogy nem? Pláne hogy ő tud a műtétről és hogy ilyenkor nem a legjobb beteg közelébe menni.

Én ezt nem is értem!

Kép
pamilla
 
 


PAMI
Köszi a sok + drukkot, még a sorból is kilóg! :wink: :lol:
Hol olvastál a hsg-ben?
Nem a BMC-ben csinálják, hanem a régi dokim fehérváron!

Hát itt is látszik, hogy az anyai ösztön egyeseknél vagy kihalt, vagy nem is volt soha! :roll:
A párom meg azért nem szól semmit, mert 1. dróton rángatják, 2. neki a gyerek az első és csak utána jöhetek én!

Nem írtak fel extra adag progit neked?
Amúgy van egy táblázat, ET+ hányadik napon mérték a hcg-det?

HCG szintek transzfer után:

9. nap min. 17- max.119
10.nap min. 17- max. 147
11.nap min. 33- max. 220
12.nap min. 33- max. 429
13.nap min. 70- max. 750
14.nap min. 111- max. 1690

Különben is minden nappal duplázódik, szóval no para és 10 parancsolatot olvasgatni! :wink: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok,

még nem lehet gratulálni, már 5000-es hcg-m is volt életemben, és mégse lett belőle gyerekem, sok cifra dolgot átéltem már én is. Úgyhogy inkább még drukkokat kérek.

Niki,
ahogy mondod, ez nem verseny. Ha a babó rendben van, akkor tök mindegy, mennyi a hcg-d, és csak a baba a fontos.
Drukkolok neked is ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dita, Bridg,
múltkor - szappanopera gyanánt - visszaolvatam a beültis topik elejét, 2005 márciustól. Egy csomó lány szomorkodott ott, hogy már megint nem jött össze, és megint nem, és mióta várják, közben ugye mindenkinek az aktuális vonalzója látszik, hogy azóta hány gyerekük lett. :D
Ezt csak azért mondom, mert mindenkinek eljön a maga ideje, és akkor már nem fog számítani, mennyit vártatok. És biztos, hogy mind anyák lesztek egy napon, valószínűleg már jövőre.

Kép
kisbuta
 
 


KISBUTA
Én is végigolvastam anno az inszemesek táborát, és még jó néhány topicot, sőt egy éve amióta itt vagyok, nem tudnám összeszámolni a két kezemen és lábamon sem hogy mennyi mindenkinek sikerült már!
Fenemód utálom ezt a mondatot, hogy nem jött még el az időm, inkább úgy mondom, hogy sztem januárban jön el az én időm! :wink: :lol:

Ugyanis ma én is jó hírekkel jöttem. Felhívtam a BMC-t és minden oké, még egy nyamvadt baci, egy szikra gomba sincs sehol...... semmi,........ minden teljesen negatív...... szóval már csak a hysteron derülhet ki valami ..... de sztem ott sem fog, úgyhogy megyünk 20-án megbeszélni, hogy lehetőleg karácsonyi ajándék gyanánt már szúrhassam a decát! Annyira jó lenne! Most olyan boldog vagyok, letörne, hogy ha még egy ciklust várni kéne! :?

dita75
 
 


Dita!

Hidd el nem kell várni!
Dec-ben már szúrhatod is magad mint állat januárban meg megcsinálják azokat a babákat!!!!
Ennek így kel lennie!

Tudom hogy milyen rossz amikor másoknak sikerül neked meg pont akkor derül ki hogy miki jött... Ilyenkor nem is lehet okosakat mondani!
Pontosan tudom hogy olyan ez mint a hullámvasút.

Annak viszont nagyon örülök hogy ilyen jó híreket kaptál!
Sztem az ember egyébként megérzni a dolgokat magával kapcsolatban!
Nekem pl minden amit mondtam hogy nem stimmel be is jött!
Sőt én már az elejétől fogva azt mondtam hogy lombikor szeretnék lenni mert az tuti sikerülni fog!
Ugyan még nem szeretném elkiabálni de látod ez is úgy néz ki hogy bejött!

Szóval ha Te úgy érzed hogy a hysteron is ok lesz minden akkor úgy is lesz és jönnek az ikrek!!!!

A beteg gyereket meg tedd karanténba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Tudjátok mi jutott eszemben???

HÁt hogy ha vkinek elmondanánk hogy mi azt várjuk hogy szúrhassuk magunkat biztos nem nézne normálisnak!!!!
Nekem minden ismerősöm rosszul volt hogy ennyit kell szúrni (persze ők nem gondolták át hogy ez miért is fontos nekünk)....

Szóval ezen méláztam és rájöttem hogy ha ezt megpróbálom kívülállóként hallani akkor több mint vicces :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Természetesen nem az ok amiért hanem maga a mondat!!!!

Kép
pamilla
 
 


Dita
Te leszel a kovetkezo...en is szeretnek lombikot de hat a parom nelkul eleg nehez lesz :roll: szal nekem marad a spontan baba ami mar 12eve nem jon :twisted: Es vigyazz a bacikkal igy mutet elott :twisted: :!:

Kisbuta
Szerintem mind3ott van :shock: de egynelore csak tovabbra is szoritok 8) Engem az fog megnyugtatni majd ha nekem lesz a pocimban a babo...az,hogy masnak hany van es hany ev utan jott nekik ossze...engem sajna nem nyugtat :roll: 12eve nem esem teherbe...itt most nem csak az egy eves probalkozasomrol van szo :roll: elotte az exemmel mar volt 4ev es meg oelotte is probalkoztam....szal en miota 18evesen elveteltem azota azon vgyok,hogy bebabasodjak :roll:

Pami
Nem a hcg a fontos hanem az,hogy ott van valaki 8) es igen tessek a kismamiknak megnyugodni nem tesz jot az idegesseg :wink:

Csajok....tenyleg nem akarok itt nyavajogni :roll: :oops: plane nem rontani az unnepi hangulatot... :roll: Nagyon orulok nektek...itt nem errol van szo :wink: Csak en most nem vgyok jol...de majd felerosodom es jol leszek megint csak kell egy kis ido...nezzetek elnekem :roll: :oops:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


PAMI
Nekem ha valaki azt mondta volna egy éve, hogy a saját hasamat fogom szúrkodni, sőt mondok jobbat karácsonyra egy adat csípős deca szurit kérek, szülinapomra meg néhány doboz stimus ampullát megspékelve vagy 50 fecskendővel és tűvel ott helyszínen körberöhögtem volna!!!! Most meg ez jelenti az egyik legnagyobb boldogságot a számomra, hogy a karácsonyfa alatt nem az ajándékaimat bontogatom, hanem a szurikat lövöm magamba!
Monic épp az imént mondta hogy a drogosokon kívül csak én vagyok ilyen nagy marha hogy ezt kérem karácsonyra! :lol: :lol: :lol:

Remélem, hogy nem kell várni, mert azt olvastam az egyik doki oldalán amelyik a 4. inszemet csinálta nekem, hogy az inszemmel egy hónapot várni kell utána! Na majd ez úgyis kiderül legfeljebb holnap felmegyek a régi dokimhoz, az ekg után és megkérdezem tőle, hátha tudja!

dita75
 
 


Dita!

Nekem nem kellett várnom az inszem után.
Miután kiderült hogy nem sikerült a 3. inszem sem már meg is beszéltük hogy mit kell csinálni és tudom hogy a félidő után el kellet kezdenem magam szúrni a deca-val 2 hétig aztán jöhetett a érlelés :lol:
Szóval sztem nem lesz gond!!!!

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Nanyafül remélem most legalább nem vagy egyedül otthon. Mert ilyenkor jól jön 1 jó pár ölelés mai azért lelket önt beléd!
Reméljük párodat nem kell sokáig győzködni ha látja hogy lelkileg ez mennyire megvisel és minél előbb bele fog menni a lombikba!

Amiket írtál róla azok alapján biztos vagyok benne, mert nagyon fontos vagy neki!

Tudjuk hogy nme minket akarsz lehúzni!
Hidd el én is voltam már hasonló állapotba! aztán szépen lassan kilábaltam belőle! De sajnos ez idő!!!

Addig gyere sokat és megpróbálunk lelket önteni beléd (feltéve ha szeretnéd mert nem mindenki szereti )!

Addig is gyönyörűen szép álmokat neked!
És próbálj megnyugodni (a nem kismamiknak sem jó ha babavárás előtt streszelnek sokat:))))))!!!!!!!!!!!!

Kép
pamilla
 
 


Bridg,
elnézzük neked, én legalábbis biztos, mert nekem is sz...r volt, mikor mindenki babásodott körülöttem, én meg szívtam a méhen kívüliekkel és még a petevezetőimet is jól kivették.
Januárban majdnem rosszul lettem, mikor skype-on rámkattant egy régi ismerős, és közölte, hogy áprilisban jön a nászéjszaka-baba. Aztán két hónap múlva leveleket kezdtem kapni egy másik régi ismerőstől, akiről tudom, hogy kicsit korlátolt, és néhány éve kárörvendett egy lányon, hogy csak nem jön neki a baba (annak a lánynak is lombikja volt, de akkor még ezt egyikünk se tudta, most is csak én), és írta és írta nekem a leveleket, hogy közben férjhez ment, még nem is akartak gyereket, de hát jött a nászéjszakababa, most már otthon van, mert akkora, mint egy bálna, és unatkozik, ezért írt nekem is. :shock: Nem esett jól jó képet vágni. Sőt, a nyáron kénytelen voltam meglátogatni is, nem sokkal az 1. sikertelen lombikunk után, tudni kell, hogy nagy pletykás, és rögtön faggatni kezdett, hogy nálunk miért nincs még baba, nincs tán valami baj. Persze letagadtam, és úgy tettem, mintha még nem is akarnék. Szegény apa is nagyon rosszul volt.

Szóval, én megértelek, ha nem mindig könnyű, 12 év az baromi sok. De soha nem szabad feladni.

Mi az, hogy mind3an????? Hiszen eleve csak ketten voltak!!!!
Lehet, hogy mindketten a felső határon, vagy kicsivel afelett gyártják a hcg-t, azért ilyen magas. Én legalábbis ezt remélem.

Dita,
drukkolok, hogy minél előbb sínre kerülj ++++++++++++++++++

Niki,
Szerdán mész uhu-ra? Én csütörtökön!

Kép
kisbuta
 
 


ÉDES DRÁGA BRIDGETEM!
Én is hasonlóan érzem magam néha, ráadásul vagy 10 topicot olvasok, és az iwiw-re is gyakran felnézek, látom ahogy a összes osztálytársamnak már van gyereke, csak én lógok ki a sorból olyan is van akinek már 3-4 gyereke van, szép egészséges babák, persze mind természetes úton!
Nemsokára már ránk is irigykedhet a köv. generáció akik majd utánunk kerülnek ide..... Én is nagyon el szoktam keseredni, és azok a lányok is akik a babanetre írnak sztem mind-mind átestek már nem is egyszer ezeken az érzéseken.....
sőt vannak sajnos olyan esetek ahol már szinte egyáltalán nincs is esély saját babára...... néhány hete jelentkezett egy ilyen lány akiknek viszont sikerült örökbefogadni egy pár napos csecsemőt és nagyon boldogok vele..... tehát sztem nekünk még van egy csomó lehetőségünk, nekem spec. 5 lombik, bár elsőre úgyis sikerülni fog. Neked pedig még számtalan más.... és sztem le kéne végre ülni a pároddal, hogy ne várjatok, mert a fiatalság hamar elmúlik, és ezt minél hamarabb el kell kezdeni, hisz sokáig tartanak a vizsgálatok, és lásd a lombik sem garancia, hogy sikerül, mert Kisbutának sem jött össze egyből....

Én pl. elég sok rosszat el tudok mondani a páromról, de viszont ebben a dologban teljesen mellettem áll......pedig van már egy gyereke..... hétvégén is húzza az igát, hogy ki tudjuk fizetni a gyogyikat a lombikra, és én azt mondtam, hogy kezdjük a vizsgálatokat januárba, de ő az asztalra csapott, hogy minél előbb menjünk, mert ő már karácsonyra babát szeretne! Igaz addigra nem fog összejönni, mert közbejött a hystero, de egy hónap múlva majd becsomagolom neki utólag a + tesztemet! :lol: :lol: :lol:
Szóval sztem ne húzzátok az időt, mert sajnos ismerek olyan családot akiket elkerült a csoda, és még öribabát sem fogadtak örökbe, most idős emberek, már unokáik lehetne, és nagyon egyedül érzik magukat a világban! Megbánták már hogy hagyták elszállni az időt.

dita75
 
 


Eloszor is csajok orulok,hogy senki nem ertett felre!Mert nem am a ti sikeretek miatt vgyok elkenodve am!!!A bneten minden baba szinte csodanak szamit es 99%ban jo helyre is megy :wink: A barati kor vgyis a hozzam kozel allok-rol van volt szo :roll:

Pami
Ez naon jol esett...parom itt van de olelest nem kapok mert sajna beteg es ma elmeletben megyek a nagy barati vacsira amit a barijuk ujszulott lanyanak tartanak 8) Megkertek mindenkit aki nathas vgy ilyesmi az ne menjen :? Ugyhogy apa nem jon en meg jol vgyok es tavol tartja magat tolem mar 3napja,hogy en se kapjam el :? Ugyhogy olelest nem de buksisimit kaptam :wink:
-Lombik ugyben nem tom mi lesz mert ugy ahogy te en is abban bizom macs :roll: ,mint ugye mar irtam az exemnek is mondtam menjunk el ra de nem hajlott o se ra :roll:
-Nana,hogy fontos vgyom neki de ha ugy vesszuk o mar az elejen mondta nem kesz meg ezekre a komoly dolgokra en meg persze aszontam varok de azert mar ngyon sokat valtozott es pl a spontan bababan benne van :roll:
-es nana,hogy nem akarlak titeket lehuzni...ezert is nem akarok hosszasan itt sirni...de kijott es jolesett... :roll: Nalam masnapra amugy is minden elmulik :wink: Aztan minden megy tovabb 8)
-ez a lelket ontunk dolog eleg fura mert pl amiket ti irtatok nekem az maximalisan lelekontes volt belem...hogy nem vgyok egyedul es,hogy masok igy igy ereznek ereztek nem csak en :roll: azt a masik fajta lelekontes nem szeretem amikor csak pupmaljuk a masikba,hogy majd neked is lesz meg igy meg ugy...dongolom tudod mirol beszelek :roll:
-es igen a stressz nekunk nem kismamiknak se nem jo :lol: felmegy a prolactinom :shock:

Kisbuta
[quote]e írta:lnézzük neked, én legalábbis biztos

-na ezt orommel hallom :wink: Tudod azon is elgondolkodom amikor sok mas lanynak,mint pl. neked is mehan kivulid volt meg veteles meg stb. es,hogy en nekem meg abszolut semmi...hogy meg mindig jobb az abszolut semmi azokhoz kepest amin masok keresztulmennek?1Vgyis nem tom neha eldonteni es attol felek lehet nekem ezek meg jonnek :roll: Amugy a dokim azt mondta mivel mar voltam babas ezert tobb eselyem van megint babasnak lenni,mint egy nonek aki abszolut nem volt babas es nem jon neki :roll: Mondtam is neki,hogy jah 12eve voltam babas az mar azertt eleg reg volt...szal akik babasok de elveszitik vgy komplikacio adodik azok megis csak tobb esellyel indulnak mert onekik legalabb megvan az a dolog,hogy osszejon :!: Erted mit mondok...na ezt most jol kifiloztam :lol:
-na ahogy olvastam te pontosan tudod mirol beszelek :!: :roll: Amikor mindenki babasodik csak te nem :roll: A babalatogatast ne is mond...ma is ugye az 1honapos kislany miatt lesz vacsi a baratoknak :roll: Mondjuk ok nem allnak olyan kozel hozzank ezert annyira nem erint rosszul de persze egy picibaba kozeleben lenni sem "olyan" erzes amikor te epp babara vagysz :roll:
-es itt van Pati barinom az egyetlen Magyar barinom...aki szinten ugye babas 13hetes manapsag ha talizunk minden a babarol szol...ami nem is baj Isten lassa lelkem :!: csak azert majd nehez lesz na...vgyis mar most is nehez de probalkozom :roll: A masik barinom aki meg most ment ferjhez es jon ki januarban van egy olyan erzesem,hogy o is elobb bebabasodik,mint en :roll:
-Arrol meg,hogy ki akar babat annyi,hogy a Kata barinom aki23hetes most ok 1szer voltak ugy egyutt,Patiek 2-szer es van egy ismim aki apa lesz...o is aszongya nekem ok is babat gyartanak ez volt talan aprilis majus korul....mondom es miota aszongya most kezdtuk....erre ra 2hetre3 ir a fiu,hogy nem jott meg a baronijenek :shock: elso honapban osszehoztak a babot.A lany most mar lassan szul :roll:
-Es en nem feladni fogom csak nem akarok beleorulni a nagy babagyartasba es kicsit lazitok a szijon majd :wink: Nem tesz ez jot nekem :roll: Foleg azert ilyen messze M.orszagtol :roll: most ngyon hazamehetnekem lett,hogy ilyen lelki dolgok vannak a levegoben :roll: dehat nem mehetek.Majd marciusban megyek...akkor szul majd a barinom aki most 23hetes :wink: es anyumnak is akkor lesz a szulinapja 8)
-A 3mat elirtam :oops: mindketten na ezt akartam irni :lol: bocsi :oops: bar meg akar osztodhat barmelyik es lehet 3belole :lol: :lol:

Dita
[quote] írta:DES DRÁGA BRIDGETEM!

-Na Dita ez felert egy buksisimivel :wink: Kocce :P
-Te vagy vgyis voltal az en lelkibaratom...de "mar te is az ut veget jarod szal lassan elengedjuk egymas kezet" :roll: Ami jo mert igy en leszek a kovetkezo 8) Januarban babasodsz a lombik nekem is jonni fog majd csak egyenlore nem tom mikor :roll:
-Es igen a lombik se biztos elosore de nagyobb az esely es en jobban bizok is benne,mint a sok evnyi remenytelen probalkozas!nem igaz? :wink: Szal a remeny mar nagy erot adhat a lombik nekem a remeny...de a spontanozaban mar miben hoggyek...minden a leirtak szerint megy...es semmi :roll: a 3ismim kozul akik babasak egyik sem tudta mikor van pe vgy mi az az LH teszt.Nem alkalmazott gyertyat akcio utan es nem szedett vitaminokat es nem itta nap,mint nap a teait,hogy minden klappoljon :roll:
-En is olvasok par topikot de itt bneten mar ahogy irtam szinte minden babaegy csoda...ha meg nem akkor meg varva vart vgyis jo helyre megy :wink:
-Az osztalytarsak engem nem erdekelnek mert az en barati korom anno mar 16evesen elkezdett szulni szal 20elott mar eleg soknak volt gyereke :shock: nekem is van osztalytarsam akinek 3gyereke van :shock:
-De az ido tenyleg mulik es azert egy ferfinak mas 35evesen nosulni vgy akar 40 de en egyidos vgyok a parommal...en nem akarok 35-40evesen hazasodni a baba szinten...addigra mar lehet petikeim se lesznek :shock: foleg nekem ugye a magas fsh-em ami most valami oknal fogva normalizalodott....szal en tudom...dehat egy ferfit nem lehet csak ugy ravenni :roll: foleg az enyemet nem :?
-nahat abba bele se merek gondolni,hogy nincs esely babara :shock: olvastam amugy a lanyrol es a oribabrolanno en is :wink: 8)
[quote]N írta:eked pedig még számtalan más....

Nincs szamtalan mas eselyem mert nekem mar tavaly ilyenkor a lombikot javasoltak mert nem sok eselyt lattak a spontan babara :roll: es az uj dokim is aszonta ha januarig semi az atjarhatosagi utan ugye 3honappal jobbak az eselyek...na akkor januarban o is a lombikot ajanlja :roll: szal az a sok mas az nem igazan sok mas :? :roll: Mar leultem vele nemegyszer beszelni...majd januarban megkerdem tole valahogy megint :roll: En mar holnap mennek..de ahhoz o is kell :roll: Jo neked,hogy a te parod ilyen...az enyem is jo meg mindenben mellettem van de azert a mi kapcsink meg fiatal :roll: Szal en valahol azert ot is megertem... :?


Epp msot jott haza apa :shock: :P ugye irtam,hogy beteg es hazajott a melobol fel2van 8) en meg nem mentem suliba jol lebuktam :oops: :roll: de legalabb egyutt leszunk egesz nap juhuuuu 8)

ES meg 1szer koszi csajok matol megprobalok nem nyafogni oke? :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg,
csak azt akartam még mondani, hogy annál, hogy babalátogatóba kell menned, van rosszabb: amikor sajnálni kezdenek a babás ismerőseid, pontosabban inkább szánalmasnak találnak, és nem is mondják, hogy babásak, meg nem hívnak ilyen helyekre, mert úgy gondolják, hogy nem akarnak neked fájdalmat okozni.
Ilyenkor lesajnálnak és kizárnak az életükből, kicsit az az üzenete, hogy "ennek, szegénynek sose lesz..."

Annál, hogy a babás barátnőimet meg kellett látogatnom, csak egy rosszabb élményem volt. Amikor a férjem unokatesója babás lett, csak sok hónappal később tudtuk meg egy véletlen elszólásból, mert a férjem szülei (elsősorban anyósom, akivel amúgy se túl rózsás a viszonyom) már mindenfelé híresztelik (nem kis kárörömmel), hogy nekem nem lehet gyerekem, ezért mindenki lesajnál, és nem akarták elmondani. Csak azt nem tudom, mit gondoltak, ha meglátjuk Esztert babát tologatni, talán akkor is azt mondják, hogy csak bébiszitterkedik??? (pedig nem szorul rá).

Természetesen apa szüleit nem avattuk be a lombikba, csak idegesítettek volna, így kíváncsi leszek, milyen képet vágnak majd, ha közöljük a nagy hírt...? (Remélem lesz mit, és nem történik semmi tragédia.)

Kép
kisbuta
 
 


Szia Kisbutamami 8)
Azert orulok,hogy masoknak is vannak ilyen sztoriaik...na persze nem ugy :roll: de ezek szerint megsem vgyok en ilyen egyke :? Hat nem semmi a sztorid...else tom kepzelni :shock: De egyenlore rolam nem sokan tudjak a babamaniamat :roll: Mondjuk Pati tudja es o eleg rosszul erezte magat elmondani nekem a johirt meg ugy amugy :roll: De azert persze elotte nem viszelkedek ugy,hogy okot adjak ra :roll: Azert en azt is megertem,hogy nem akar szar erzest okozni ezzel de annal megszarabb ha nem mondjak el nem igaz? :roll: Kata barinom aki most 23hetes o elakarta nekem szeptemberben mar mondani mikor skype-on beszeltunk epp akkor voltam sik hideg az elozo dokimtol ahol 5orat ott ultem :twisted: es meseltem neki mindent es ugy gondolta talan megse most a legjobb ido elmondani :roll: aztan igy most 20het utan irt email :?

De az a lenyeg,hogy most mar nektek is lesz baba es nana,hogy nem tortenik semmi tragedia....teneked ilyenek honnan jutnak az eszedbe :?: :twisted: :twisted: :twisted: Mennek a drukkok tovabbra is :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Bocsi másolok:
Megjöttem fájós lábacskával a kórházból!
Voltam ekg-n és az altatóorvosnál!
Kikértem a pipi és vérleletemet, és volt pár csillag, sztem kiugró értékek is főleg a pipinél..... de nem szóltak semmit, gondolom akkor nincs gáz!
Szerdán akkor mehetek a műtétre..... eddig minden simán halad.
Reggel még bementem melóhelyre, kicsit el is késtem a kórházból.... most meg mehetek vissza, mert kitalálták, hogy nem utalnak, hanem borítékban adják oda az előleget..... de hogy miért??? Most ülhetek ott estig mig mindenki meg nem kapja a pénzét és alá nem írta a bérpapírt!
Páromnak vettem a plázában anyu nevében egy tök állat kord kabátot, kapucnis, szőrme béléssel. Ha nem tecc neki dögöljek meg elhordom, bár az újja egy kicsit hosszú, de nekem nagyon bejön!
Mindenkinek megvan már a kis aprósága, most már egyedül csak anyósomnak veszek egy karácsonyi terítőt, de azt már helyben is meg tudom venni, mert a kínaiba láttam szépeket. Így hogy mindenkinek csak 1000-1500 Ft körül vettem ajándékot elment vagy 20 ezer.
Nem olvastam vissza majd megpróbálok a melóhelyről.... indulok is lassan!

dita75
 
 


Csajok en most csak egy gyors bekukucs es jo hetveget kivanok aztan holnap jovok mer megyunk aludni :roll: Bocsessz Dita holnap irok :wink: :oops: :oops: :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok!
Az én és a párom családja szerencsére teljesen normálisak ilyen szempontból legalábbis nagyon. Mindenki nagyon drukkol és nagyon felnéznek rám, hogy ennyi mindenbe belemegyek a babaért! Kicsit féltenek hogy beleroppanok, akkor szoktak néha baromságokat mondani, de azt is csak azért mert jót akarnak....
A párom szülei sokkal jobb fejek mint maga a párom.... :lol:
Na jó mivel volt kitől örökölnie a páromnak is (egy az egyben az apja) szóval a papával vannak gondok, mert szeret belebeszélni dolgokba, de szerencsére mivel a ház az enyém, a páromnak nincs benne része, így visszafogja magát! :lol: :lol:
De tényleg tök rendesek, pénzen kívül mindenben lehet rájuk számítani!
Nálam is volt olyan ismi, barátnő, volt osztálytárs akinél úgy tudtam meg hogy terhes, vagy gyereke van, hogy az iwiwre tett fel képet a nagy hasáról, vagy a gyerekről..... :roll:
No comment!

KISBUTA
Remélem leesik az álla a rosszakaróitoknak! De szeretnék már gratulálni, és kívánom, hogy minden rendben legyen! A baba érkezésével meg remélem megváltoznak a nagyszülők!

dita75
 
 


Dita,
köszi, hát jó lenne, csak az a bajok forrása, hogy anyósom nem tudja nekem megbocsátani, hogy "elvettem tőle a fiát", ez egy beteges ragaszkodás, szerencsére a párom nem megy bele a játékba, ő hozzám ragaszkodik, én vagyok neki az első, és nagyon stabil a kapcsolatunk.
Meglepő módon az én szüleimre lehet számítani, még anyagilag is, pedig sokkal szegényebbek, mint a párom szülei...

Akartam mondani, hogy tökjól bevásároltál, én is hasonló összeget lőttem be ajándékokra, mert egyszerűen nem is futná többre, de hát a szeretet többet ér, amivel az ember adja. Én legalábbis még egy papírzsebkendőnek is jobban örülök, amit szeretetből kapok, mint valami nagy ajándéknak, amit csak hozzám vágnak. Ilyen vagyok, nem tudok örülni annak, amit nem szívesen adnak.

Kép
kisbuta
 
 


Na jo reggelt 8)

Dita
Miert faj neked a labad :?: :roll:
Te ngyon bator lehetsz ha kamit veszel a parodnak :shock: es tartanek tole,hogy jo-e ra vgy tetszik-e neki...egyedul polo es pulcsit tok valasztani :roll: En meg senkinek nem vettem semmit :? de kb ha 5embernek kell vegyek :roll: Mjad jovoheten elkezdem en is asszem :roll: Hala a jo egnek itt azert nem hulyulnek meg az emberek es kezdenek vasarlasi lazba...mert a sok ember ilyenkor meg,hogy minden elfogy nem jooo :twisted:

Csajok
En mar asszem irtam de a parom eleg tavolsag tarto a szuleivel igy max 1evben ha 2-3szor taliznak :roll: en iden lettem bemutatva a csaladnak majusban :) azota viszont 1szer lattam anyost 1hete kb mert korhazban volt es bementunk latogatoba mutetje elott :roll: Ugyhogy nalunk a parom az aki nem akar veluk talizgatni...iiigy nalunk ilyesfajta problema nincsen :wink: Az en anyumek meg nem is taliztak a parommal mert o meg nem jart M.orszagon....mivel tavaly meg friss kapcsi volt en is csak 2es fel hetre ugrottam haza....iden meg 1ev utan vegre hazatalaltam megint igy nem zavart volna engem meg amugy is o melozott nem tudott volna jonni :roll: Ugyhogy a nagy talalkozas varat magara de az en anycim naon jo fej :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nem megy a franya vonalzim :twisted: tegnap azert csereltem le hatha bibi van vele de meg mindig nem mennek a napok :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lányok!

Kinek hogy telt a hétvége???

Bridget!

Kicsiny lelked jobban van???
Milyen volt a babaköszöntő összejövetel? Nehéz volt kibírni?
Párod jobban van? Kúrálod:) ?

Kisbuta!

Jó a vonalzód :wink:
minden oké veletek?
Igen mi szerdán megyünk uh-ra!
Neked hogyhogy ilyen hamar lehet menni?
Nekem 1,5 hetet kellet rá várni mer ta beülti után 21-23 nap lehet menni!


Dita!

Hát veled mizu?
Hétvégén végül mégis nálatok volt párod gyermeke?
Várod már a 17-ét? Nagyon szorítok érted!!!!
Aztán persze mennek a drukkok hogy a lombik miatt hogy még karira szúrhasd magad!!!

Kép
pamilla
 
 


Nálunk nincs semmi extra!
Várom már nagyon a szerdát hogy minden ok legyen és akkor megnyugszom 1 kicsit (talán)!
Azért ez a fajta várakozás is idegörlő, pedig azt hittem annál nem lesz semmi rosszabb amikor a vv-re vártunk!
De hát ez sem sokkal egyszerűbb!

Remélem minden ok lesz ott lesz a bébi vagy bébik, nem szívódott fel és jó helyen is van!
Hát most ilyeneken gondolkodom, és próbálom pozitív irányba eltolni a gondolataimat! Persze ez nem is olyan nehéz :wink: :lol: csak tudjátok az ördög sosem alszik!!!!

Kép
pamilla
 
 


Szia Pami
Nem mentem el mivel a parom beteg volt en meg feltem bennem is bennem van a baci aztan direkt kertek aki nathas meg ilyesmi ne menjen :roll: Nem lett volna szivem ugy felvenni a babot :? A kaja meg kinai volt amit nem szeretek ugyhogy ha masert nem a babaert mentem volna...de igy :?

Apa tegnap mar egesz jol volt...egesz hetvegen kiszolgaltam es szerintem a c-vitaminos lottyom jott tett neki :wink:

Kicsiny lelkem haat ugy nez ki meg egy barijanak lesz az eljegyzese...ugyhogy szombaton ismet kiakadt a mutatom kicsit :roll: De persze ezk nekem hamar elmulnak...szerencsere :)

Nana,hogy ott lesznek....barcsak en is mar itt tartanek :roll:

Kisbuta
Most neeezem :shock: :shock: :shock: :shock: Tenyleg micsoda vonalzid van :) Es beletrafaltal mert ez az en kismami vonalzom is 8) legalabbis az egyik :roll: es nem sokan hasznaljak ezert ngyon szeretem es olyan eeedes :D Es mar 5hetes vgy :shock: Most te mikor mesz uhu-ra?Tesztet akarunk :twisted: :lol:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Nálunk jól telt a hétvége, mert gyerekmentes volt. Juhéjj!
Elmentünk apával kaptam egy csizmát tőle, mert eltört a másiknak a sarka, ki is dobtam! Szokásos házimunka, enytipentyi.... :lol:
Meg nagy izgulások, mert az inszemesben megszületett az egyik lány babája! Pont a kiírás szerint érkezett! :lol:


PAMI
Remélem szerdán mindketten szerencsével járunk!
Áramoljon benned a + csíííííííííííííí, minden rendben lesz!

KISBUTA
Hejj de csecse a vonalzód, szereném még vagy 34 hétig nézegetni!

BRIDGET
Most már te jössz! Ha beteg leszel legyengül az immunod, ilyenkor jobban megmarad a baba, úgyhogy apára fel és januárban meg én jövök! :wink: :lol:

dita75
 
 


Dita
Okes akkor jovok most en :wink: Lassan pe-m lesz azaz nem lassan meg 1het de mar nemsoka :roll: akkor belehuzok...vettem LH tesztet is mert ez az uccso honapom,hogy en probalkozom 8)

Orulok,hogy minden rendben :wink: Hogyhogy gyerekmentes volt a hetvege? :shock: Uj csimma :?: Utomikulas 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ja nem ...... előkarácsony! :lol:
kaptam egy lábszárvédőt is, meg egy edénykészletet, mert hétvégén az össze edényem a mosogatógépben volt, aztán apa kijelentette, hogy ő bizony főtt virslit akar enni. Nem találtam csak egy nagy leveses fazekat, szépen nézett ki benne a 3 pár virsli! :lol:
Begurult és vett nekem egy edénykészletet úgyis szülinapom is lesz!

Hát akkor tényleg húzzatok bele, hisz ennél ideálisabb időszak nincs is a babagyártásra! :wink: :D

dita75
 
 


Na ennyi aji mellett akkor a Mikulastol el is tekinthetsz neki :wink: :lol:

Belehuzok en mindig :roll: de majd most szolok a fickoknak is,hogy huzzanak bele :twisted: mert a jovo evet egy szep pozi teszttel szeretnem kezdeni :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok,

Pami,
azért ilyen korán, mert a következő héten már karácsony, és nem lesz senki a Kaáliban. Úgyhogy most megszámláljuk a petezsákokat, mert azt alig hiszem, hogy egyetlen törpe termelt volna ennyi hcg-t. Aztán kövi hét elején megpróbálom lezsírozni, hogy a klinikán igenis legyen egy uhum, mert szeretnék már szívhangot látni, addig nem nyugszom meg.

Bridg,
és Japánban ez a szokványos anya-fiú kapcsolat, vagy csak a párodéknál van így? :o
Majd holnap még tesztelek egyet, hogy lássam, hogy nem halványodik a csík, igyekszem feltenni.
Nekem is ez a vonalzó tetszett, úgy látszik, hasonló az ízlésünk. Remélem, nem hamarkodtam el, csak már úgy szerettem volna egy kicsit kismami lenni. :oops:

Dita,
ilyen nálam is van néha, mint a te edényeiddel :D
Én is nagyon szeretném még nézegetni a vonalzót, meg még a tieteket is, mert az olyan szuper lenne, ha minden bromos lány bebamázna.
És nagyon drukkolok szerdára!

Kép
kisbuta
 
 


Kép

Kisbuta
En nem tom,hogy szokvanyos-e de asszem mas a szulo es fiu helyzet mint nalunk :roll: Mindenesetre a parom ngyon tavolsagtartoveluk...o alapbol egy fura figura az eletben is velem is...szal nala ez nem meglepo :roll: De azert en furcsallom...pl 27-en anyukaja vacsizni akar velunk karira erre ugye mi 26-an utazunk el telelni de n em szolna az anyjanak,hogy hozzuk elore mert 27-en nem leszunk itthon :roll: Anycija neki angol ugyhogy azert szerintem o eleg nyitott es olyan,mint az atlag anyuk nalunk is...nem tom mitol lett a parom ilyen bar lehet a suli tette ot ilyenne...amcsiban jart altalanosba egy darabig aztan visszajottek Japanba es itt jart kozepsuliba angol nyelvube.Aztan kint vegezte el az egyetemet bentlakasos suliban amcsiban....es 2000-ben jott vissza Japcsiba megint...szal szerintem azert ez is kozre jatszott,hogy nincsenek szoros kapcsiban. :roll: Bar ez pl az en kapcsim anyuval egyaltalan nem rontotta...szep is lenne azert mert tavol vgok mas lenne :lol:


Ok varunk a teszttel :wink: A vonalzo meg tenyleg jo en is ezt fogom majd hasznalni meg van meg egy :wink: vgyis meg 2 ami tetszik de annyi nem fer fel :lol: :lol: :lol: Vonalzo nelkul is kismami vgy :wink: Mikor lesz uhu? :shock:


Csajok en apatol elkaptam a nathat es reggel arra keltem,hogy alig birok nyelni :x Csinalt nekem vitamin lottyot meg 2nagy bogre teat 8) jah es a gyogyot is behozta sot kerdezte kell-e meg vaalmi mielott elmegy meloba....eeedi :D es azt is mondta szerinte ne menjek suliba :roll: :oops: :lol: 8) :oops: Ugyhogy itthon maradok juhuuuu :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

Bridg,
képzelem, milyen sokáig kellett, hogy győzködjön, hogy ma ne menj suliba :P :lol: De igaza is van, gyógyulj csak meg szépen!
És nem mondtad neki, hogy esetleg szólni kéne, hogy nem lesztek itthon 27-én?
Ahogy így leírod, egyrészt lehet, hogy azért vannak távol egymástól, mert azért ha egy gyerek nem a szülei mellett nő fel, akkor nem olyan erős kötődés alakul ki, mint normális esetben, és ezt már felnőttként nehéz ellensúlyozni. Másrészt nem lehet, hogy van közöttük valami feszültség, valami régi vita? Csak eszembe jutott, és nem kell válaszolni, mert azért nem gondolom, hogy az ő magánéletüket kéne boncolni.

Dita,
nagyon drukkolok holnapra, hogy minden rendben legyen, és zöld utat kapjatok.
++++++++++++++++++++++++

Pami,
neked is nagyon drukkolok holnapra! és nagyon kíváncsi vagyok, majd gyere a hírekkel!

Én teszteltem, utsó tesztem volt, apa szerint a tesztcsík erősebb, mint a kontroll, megpróbálom lefotózni, de nem ígérek semmit, mert haldoklik a gépem aksija és sokáig töltődik.

pusszancs.

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta
En is pont erre gondoltam :roll: Talalgatasokba nem megyunk bele...nem mintha zavarna de ugyse jutunk dulore alapon felesleges.En szerintem is mintha tortent volna vgy valamiert neheztelne rajuk...nem tom talan egyszer kiderul a nagy titok :shock: Es akkor neked elmeselem :wink:

En mondtam neki,hogy szoljon meg,hogy esetleg akkor elobb tudnank osszejonni de nem fog...o nem olyan :roll: Pedig aranyosak a szulei 8) Olyan normal atlag szulok :wink:

Na muti azt a tesztet 8) 8) 8) Olyan eros? :shock: Ott tuti ketten lapulnak 8) Mikor mesz uhu-ra mert azt nem irtad :? :roll: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bocsi, elszaladtam házitejért, de visszaértem.

Hát, most már egytől is erősnek kéne lennie. Inkább csak azért tesztegetek, hogy lássam, hogy nem gyengül a csík, mert az ugye rosszat jelentene. De ez volt az utsó tesztem, úgyhogy ez befejezve, hacsak dugiban nem szerzek még be vagy ötvenet :P :lol:

Majd megpróbálom, még nem fotóztam le... :oops: de most.

Kép
kisbuta
 
 


Ja, és csütörtökön megyek uhu-ra, azaz holnapután, már nagyon várom. Az is megnyugtatna kicsit, ha akkorák, amekkorának 5 hetesen lenniük kell, de nagyon szeretnék már szívhangot látni.

Kép
kisbuta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?