Új privát üzeneted érkezett!

Igen Bridget!
Mire leírtam már láttam hogy Te itt vagy!

Megint késői fekvés lesz belőle???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Na nem is idegesítem magam tovább ezzel a hülyeséggel marad így a vonalzóm!

Kíváncsi lezsek hogy holnapra mit fog írni!!!!

Kép
pamilla
 
 


Úgy legyen ahogy mondod!

Jó lenne a ha jós szólna belőled!!!

Tényleg véletlenül nincsenek boszi képességeid????

Kép
pamilla
 
 

 
 

Ne idegesitsd magad a vonalzival :wink: Holnap remelhatoleg lecsereled 9honapra :wink: Jah es irtam a masik oldalon is neked :!: Csak te beeloztel es LAPTETUUUUUlatod na mostmar legyel kicsit pozitivabb :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Oké értettem Főnök!
Nem idegeskedem!

Tudod sztem ez most már olyan hogy alapból feszült vagyok és az ilyen kis hülyeségek is fel tudnak húzni!
Amin máskor csak átsiklanék!

Na mesél mi jót csináltál ma?
Párod még otthon?

Kép
pamilla
 
 


Sajna nincsenek...de nem is az a lenyeg :wink: Hisz nem attol babasodunk hanem a jo peteinktol es apaink katonaitol amik egyesultek es most agyazodnak 8) A pozitivitastol es a sok ivas es feherje evestol :roll: Ettol babasodunk...szal holnap vervetelre fel 8)

Jah es igen kesoi fekves az mindennapos de meg csak fel 12 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát akkor még gyerek az idő a fél 4-5 képest :wink: :lol:

Tényleg hogy bírod hogy ilyen sokáig vagy fenn?
Sulival mizu?

Kép
pamilla
 
 


Ez a beszed :P Ha Zsu itt lenne aszondana mely lelegzet es SZUU SZAA SZUU SZAA :lol: :lol: :lol: :lol:

Tudom,hogy ideges vgy en megertem bar nem tom min mesz keresztul de tuti nagy feszultsegek vannak a kis buksidb an :roll: Arra viszont gondolnod kell a baboknak az nem jo :roll: szal nyugi szu-sza es holnap mindne jol megy :wink: Legalabbis tiszta szivembol kivanom :wink:

Voltam suliban ma aztan haza azota meg tv showt nezek 8) Csinaltam vacsit magamnak :arrow: ennyi :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A fenlevest jol birom...parom hajnal 1-2korul megy agyba :roll: en meg vele 8) Nekem csak 11:30kor kell kelnem,hogy suliba beerjek :roll: szal annyira nem gaz :roll: De a hajnal 3mas fekves mint pl tegnap na az nem valami jo azert :? Apa meg meloba :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na megjott apa :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok,
a vége után én is befutottam.

Niki,
no para, a beültis topikban is van két lány is, akiknek görcsölget a hasuk és most babásodtak be éppen. Ez jó jel is lehet! Nagyon drukkolok holnapra, és gyere mindenképpen, hogy elmeséld, mi volt!
(Én holnap elmegyek Sopronba, de valahogy úgyis jönni fogok.)

Bridg,
jó mostmár, hogy otthon van apa, ugye? Nem semmi, amit leírtál, hogy jöttetek össze.

Én mindig mosolygok magunkon. Amikor 15 éves voltam, egyszer a bátyám megkérdezte tőlem, hogy én milyen pasiba tudnék beleszeretni. Na, hát fel is soroltam, milyen külseje legyen a hercegnek, és főleg micsoda tökéletes belső tulajdonsággokkal bírjon. Aztán másnap elmentem egy házibuliba, ahol összejöttem egy pasival, aki homlokegyenest az ellenkezője volt annak, amit leírtam, hogy milyen pasi tetszik nekem. De mégis nagy szerelem keveredett a dologból, (a szerelem vak) elég sokáig jártunk együtt, és utána nagyon sokáig kidobtam minden pasit rövidúton, mert senki nem volt elég jó hozzá képest. Nyolc évvel később elkezdte nekem csapni a jelenlegi párom a szelet. Rögtön az első és a harmadik randinkon is majdnem kidobtam örökre, de aztán nagyon belezútam, és ez azóta is tart. Egyszer viccből előszedtem, hogy anno 15 évesen mit mondtam, milyennek kell lennie a tökéletes pasinak, és láss csodát, akárha a mostani párom személyleírását adtam volna meg már akkor. :D

Jajj, és nagyon nagyon tetszik az a kétcsíkos, amit küldtél, szeretnék egy igazit is. De addig is elküldenéd nekem e-mailben?

Pusszancs

Kép
kisbuta
 
 


PAMI
Holnapra Neked:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Holnap nyomázz egy sms-t lécci ha tudsz már vmit, bár gondolom cska dél körül lesz eredmény!

dita75
 
 


Kisbuta
Hat akkor csak jott a te lovagod :lol: Nekem is van egy idaelom de valamit mindig feladtam a kinasaglistarol :lol: Mikor volt az eskuvotok? 8) aA ketcsikos kepet meg egyszeruen csak lemasolhatod itt a bneten 8) eger jobb klikk es "save picture as..." es kivalasztod hova masolja...es mar neked is meglesz :wink: Ha nem sikerul akkor elkuldom emailben 8)

Igy fog jarni a tesztetek: Kép

En ma teszteltem egyet mert fajdogal a pocim mar 2napja olyan furan :roll: holnap pedig buli lesz es gondoltam megnezem ihatok-e :roll: hat ilyet pipiltem: Kép :( Ma vgyok a 22.cn-en es 25napos a ciklusom :roll: azaz a pe 12cn korul volt ami azt jelenti ma mar a 10.dpo-n kene lennem amikor mar azert latszodna valami nem :?: :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Idézem:

Hát csajok úgy tűnik kidrukkoltuk és a mikulás hozzánk előbb jött egy nappal. SIKERÜLT!!!!!!!!!!!! Pami

HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Juhéjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!! Annyira éreztem!
Már nem is érdekel annyira a saját nyomorom, mert nekem meg ma más értelemben jött el a Miki! Sebaj, a BMC-ben januárban majd nekem is összehozzák a bébit mint neked!

BRIDGET
Most kisírjuk magunkat egymás vállán aztán újra csak előre!
Előbb-utóbb úgy is sikerül! Fel a fejjel, én sem szomorkodom.
Nekem néhány napja érzékeny a cicim, jóra gondoltam, pedig már annyiszor megfogadtam, hogy nem keresem a tüneteket.

dita75
 
 


Többiektől elnézést a zavarásért :oops:

Niki,

itt is GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép Kép Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Pami Hatalmas gratula neked!
Na latod,hogy vannak meg csodak :wink: Mennyi volt a hcg-d lehet,hogy ikrek? :shock: Gyere majd es meselj :wink: Olyan boldogsaggal toltotted el a szivemet :cry: Gondolom most te is csak levego utan kapkodsz es meg mindig nem hiszed el :lol: Pisilj majd egy tesztet is nekunk es gyere muti 8) Megvan a mi "elso" kismamink :!: :!:
Kép Kép Kép

Kisbuta
Latod te leszel a kovetkezo 8)

Dita
Koszi a hireket :wink: En azert elvgyok keseredve mert most van egy eve,hogy elmentem dokihoz :roll: es meg mindig semmi...es nem sok pozitivitas van bennem :roll: Ugy erzem most sem sikerult...pedig vannak olyan fura erzeseim...dehat en mar csak akkor hiszem ha latom :roll: Nekem majd kedden kell nem megjojjon :twisted: Szal addig meg van idom :wink: Es valahol a szivem melyen a vegsokis remelek :wink: Neked pedig nagy oleles piri miatt :( Kép

Pirinek meg ezt uzenem :twisted:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


BRIDGET
Nem baj, már nem szekál sokáig ez a fránya piri!

PAMI
Mégegyszer sok boldogságot kívánok Nektek!

Kép

Szasz Moncsi!
Kiváncsiskodunk??? :lol:
Remélem a köv. gratulád az enyém lesz a másikban! :wink:

Kép

BOLDOG MIKIT MINDENKINEK!!!

dita75
 
 


Hat elotted meg jon Kisbuta aztan meg te :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát SZIASZTOK!!!!

Itt vagyok!

Köszönöm mindenkinek a gratulációt és persze ahogy drukkoltatok nekem, nekünk!!!
Olyan jól esett!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na ami történt:
Bementünk reggel már 6.45-re hogy ne kelljen kinn állni a hidegben! Levették a vérem és onnantól kezdve csak vártunk, fenn a saját dokimnál. Azt mondták kb 11-12 körül lesz eredmény. Erre a doki kijött és mondta hogy le kell menni (most figyelj Ditám) a Szűcs dokihoz! Igaziból ezt nem értettem de mire idáig eljutottunk én már olyan idegállapotban voltam hogy nem is érdekelt a dolog.
Egyik fele az agyamnak azt mondta hogy jobb lenne már túl leni rajta a másik fele pedig hogy nem mert addig legalább a megvan az esélye annak hogy sikerült! Szóval mire lementünk már a párom is és én is tiszta idegek voltunk.
Ő nem is bírta kiment dohányozni. Erre kb rá 5 percre már be is hívtak és gratuláltak!
Én meg visszakérdeztem :Tényleg???? meg hogy most hirtelen nem is tudom hogy nevessek vagy sírja (persze örömömben).
Igazából ennyi történt. Ezután csak azt beszéltük meg mikorra kell menni uh-ra meg hogy mindent csináljak úgy mint eddig: pihi, sok ital :lol: , fehérje. Ja és No szex!!!!!

Kép
pamilla
 
 


Amikor kimentem a Mártika aki a recepción:
Mondta nekem még reggel hogy kidrukkolja nekem a gyereket!
Amikor kimentem kérdezte egyből hogy na mi van! Amikor mondtam hogy sikerült azt mondta hogy már reggel látta a szememben és hogy most még azért nagyon vigyázzak magamra mert ugyan ott van a bébi de még meg is kell erősödnie! És némi tanáccsal ellátott!

Aztán volt 1 másik nővérke aki akkor volt a kórtermeknél amikor a beültim volt és nagyon aranyos volt és sokat beszélgettünk na ő még puszit is adott és hogy gratulál a mikulásos ajándékhoz!

Szóval annyira édik voltak ma! Teljesen meghatódtam!!!!

Kép
pamilla
 
 


Különben nagyon érdekes mert még mindig nem fogtam fel a dolgot 100%-ig!
Mert olyan hihetetlen!!!!

Remélem minden ok lesz a továbbiakban is!

Nektek pedig azt kívánom hogy minél hamarabb kövessetek!!!!
Mert azért nagyon jó érzés!

Kép
pamilla
 
 


Az én dokim gratulált neked?????????????
Neked a W. a dokid nem???? Ő ma nem volt??????????

Állítólag nem is lesz januártól megy külföldre vagy mi, te nem hallottad?

ANNYIRA JÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyre jobban várom a januárt, nekem még besegítenek előtte a hysteroval......
nagyon reménykedem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem is tudom kislányt vagy kisfiút szeretnétek???

Ma hányadik dpo-n vagy?

Tök jó kedvem lett ( a szemét piri ellenére ) amikor írtad az sms-t, felugrottam még a székből is és kiabáltam hogy YEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSS!!!!

dita75
 
 


Bocs hogy csak magamról írtam de annyira el vagyok szállva!

Holnap jövök csajok megint akkor már összeszedettebb leszek!

MÉg 1x köszi a drukkokat és a biztatást, nagyon sokat jelentett, jelent!!!

Szép estét gyönyörű álmokat!

Puszi
Niki

Kép
pamilla
 
 


Sztem én sem hinnél el 6 év után, hogy végre lesz babám!
Milyen tanácsokat kaptál a nővérkéktől???

dita75
 
 


Örülök hogy sikerült a kedved feldobni!

Ige na Te dokid mondta!
Nekem azt nem is mondta senki hogy a W. elmegy külföldre!
Az azért durva mert nagyon sok betege van lehet azért passzolt le ma engem is!
Szóval a Szűcs nagyon rendes volt és még mosolygott is amit azért ritkán szokott!


Édi januárban neked is gyártanak 1 csodaszép bébit!!!!
Már nincs sok idő addig!
Csinálj rá vonalzót!!!!!!

Kép
pamilla
 
 


Hát hogy még mindig sok folyadék, stb amit az előbb leírtam azokat mind ők mondták!
Ja és hogy még mindig tilos s fürdés csakis a zuhi maradhat!
Meg hogy nehogy elkezdjek takarítani, főzni stb... és a dolgozót is felejtsem el!
Most csak a babára koncentráljak!

Amiket az előbb leírtam azt a Mártika mondta a Szűcs csak annyit mondott hogy minden marad úgy mint eddig és hogy nem dolgozhatok!

Szóval nagyon édik voltak!

Bocsi kicsit nem összeszedettek a mondataim!
:oops: :wink:

Kép
pamilla
 
 


Na lépek mert fájdogál 1 picit a pocim!
Egyenesbe teszem magam!


Vigyázz magadra nagyon!

Kép
pamilla
 
 


Majd csinálok, de addig még van egy spontán hónapunk!
Úgy tudom, hogy a hystero után is lehet rögtön próbálkozni!
Szóval ki tudja! :wink:

A Moniccal közös topictársunk aki Forgácsos tudod a Kata, sajnos neki úgy néz ki nem sikerült, biztos hallottad.
Én már nem emlékszem miért jöttél el a Forgácsból, de ha jók az emlékeim nem voltál túl oda az intézményért. Vagy csak azért váltottál mert a BMC ingyenes?

dita75
 
 


Jó pihenést és fogadd meg a tanácsokat!

Jó éjszakát!
Gondolom a mai nap után a legjobb lesz!

dita75
 
 


Sziasztok,

Dita,

Én nagyon drukkolok neked, hogy mielőbb babás légy, nagyon megérdemled már azokat az ikreket.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kisbuta még decemberben babás lesz, mert neki is összedrukkoljuk, szeretném, ha neki is jó híreket mondana a Dr Úr ahogy nyáron nekem :wink:


Niki,

továbbra is nagyon vigyázz magatokra és vedd komolyan a tanácsokat :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok csajok :D
Kép

Kepzeljetek felkeltunk...huzogatom el a fuggonyoket...es mit talaltam az ablakban :shock: :shock: :shock: Itt jart a mikulas :D :D :D :shock: :lol: En majdnem sirva fakadtam :cry: Ranezek apara...mondom neki nezd...mi ez?Aszongya nem tudja :roll: Mondom a te Mikulasod hozta? :roll: Aztan csak a vallat vonogatta :? Mondom lehet a szobatars ugyanis mindkettojuknek tavaly vettem csomit :? :roll: (jah azt persze elkell mondjam itt nincs mikulas :? szal azert volt a nagy meglepodottseg :roll: )Szal kaptam egy olyan kis termo poharat amit en vettem Patinak :D Apa tudta en is szerettem volna Aztan egy rozsaszin szoros mamuszt :D meg egy szivecskekkel teli japan palca szettet 8) :oops: uuuuugy orultem neki csajok :P Ez egy akkora meglepi volt :wink: Ilyen nem volt mar vgy 2eve :roll: marmint meglepi :lol: A mikulas meg nekem soha nem hoz semmit deeeee most :twisted: 8) :lol: :lol: En meg tegnap elfelejtettem megvenni igy gyorsan most leugrom mellenk es veszek mikulascsomagot mindkettojuknek 8)

Pami
Tovabbra is csak amulok :o es bamulok :shock: 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Dita
Hajra spontan honap 8) en nekem meg keddig varni kell :roll:

Monic
Kép



Csajok Boldog Mikulast :
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


BRIDGET
Én is vettem tegnap egy csomó mindent mikire és betettem az ablakba a gyereknek meg a férjemnek is. Apa észrevette még tegnap este!
Be is nyomott egy doboz csokismogyorógolyót! :lol:

Most mesélem neki, hogy neked milyen tündér pasid van mennyi mindent kaptál.......... erre jön nekem, hogy 18ezer forintot költött a tescoban annyi húst vett nekem! ( tudni kell, hogy nem vagyok az a nagy húsos, szóval az az ajándékom, hogy vett maguknak egy csomó husit és én meg elkészíthetem nekik, ilyen olyan formában! ) jó mi???

Bosszúból hétfőn bemegyünk a plázába és visszaviszem a pulcsiját, ki fogom cserélni egy női pulcsira. A múltkor már vettem egy szürkét, most egy bordót fogok ugyanolyat, mert annyira tetszik, hogy kell még egy színben!

Kép


Ja és boldog mikit mindenkinek!

Kép

dita75
 
 


Na, most jutottam géphez, és máris micsoda hírek:

Niki, GRATULÁLOK! MOST MÁR HIVATALOSAN IS KISMAMI VAGY!!!

puszi mindenkinek, nagyon klassz volt Sopronban, még a Mikulással is találkaztam (csórikámról leesett a ruha, a főtéren, nekünk kellett segíteni, hogy újra felöltözzön ) :P :lol:

most megyek aludni, valahogy elálmosodtam.
puszi mindenkinek

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok csajok 8) Bocsi,hogy nem jottem egesz hetvegen de apa lekotott a masik topikba epp irtam mar mennem is kellett...igy nem tudtam ide mar irni :roll: :oops:

Eloszor is Kép :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 1nappal elobb azaz 24napos volt a ciklusom :shock: Holnapra nem vartam pirit...dehat ez van :roll: Nem lehet mindenki olyan szerencses,mint Pami :wink:

Dita
Hat igen nalunk azert volt nagy az orom mert mondom nalam 8eve nem jart a Mikulas :roll: Es az exem is mindig elfelejtette...de most jott es bar nem egy fu de nagy valamit hozott de olyan jol esett 8) Meg magaz,hogy munka utan elment es megvette :) O mindig olyan sokaig melozik...pentek az egyeduli nap amikor korabban vegez...es meg akkor sem haza jon hanem veszi a faradsagot elmegy es valogat mit vegyen nekem :) A masik meg,hogy o nem az a tipus egyaltalan...szal azert meg plane meglepodtem :P Akkor neked husit hozott a Mikulas :roll: :?: Azert az se rossz :? Pulcsit megvetted?Milyen a masik szinu?En is neha csinalok olyat,hogy van mar egy fele szinu es kell megegy...de en mondjuk egybol 2szint veszek 8) :oops: :lol: Cipokkel is vgyok igy :roll: :oops:

Kisbuta
Elalmosodtal :?: :shock: Babas tunet 8) Meselj mar kicsit vgy nem szeretnel mert izgulsz? :roll: En meg a bnet tajara se tudnek jonni :oops: Mennek am a babaragacsok 8) Mar csak 4nap...kibirod a tesztelest addig? :roll:

Pami mami :lol:
Veled mizu?Mar alig varom hozd a sztarfotot na meg,hogy hanyan is vannak :?: :shock:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Na itten is vagyok!
Látom a hétvége nem csak nekem volt elfoglalt :wink:
De most itt vagyunk :lol:

Kisbuta!

Pontosan mikor is mész vv-re?
Húúúú annyira mennek a drukkok neked na meg a babaragacsok!!!!

Hogy esett le a mikulás ruhája????
Mi történt?
Pucér lett? :lol:
Remélem azért nem eröltetted meg magad!

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

De édi a párod hogy ilyen figyelmes!!!
Biztosan nagyon jól eshetett...

HÁt a fotó ,ég odébb van!
Egyenlőre még ott tartok hogy félek hogy minden oké legyen az uh-on!
Elsősorban hogy ott legyen és hogy jó helyen!
Mert azért tök rossz hogy sztem a bromótól de nagyon nincs semmi tünetem!
A cicim nem fáj, csak néha napján van hányinger. az egyetlen tünet hogy a pocim néha befeszül, belenyilal! De csak a bal oldalon és persze ilyenkor megy a félsz hogy nehogy vmi gond legyen!

Szóval az ember azt hiszi könnyebb lesz a nagy hír után. De ezek szerint csak más lesz mert onnantól kezdve már jön az aggódás!
Szóval már nagyon várom az uh-ot!

Kép
pamilla
 
 


Dituli!

Hogy s mint?
Ti mi jót csináltatok a hétvégén?
Hát a Forgácsból azért jöttem el mert mindenért fizetni kellett és én úgy gondolom hogy ha már fizetek akkor úgy is viselkedjenek. Mert ügye ez 1 magán dolog ahol sztem úgymond ki kéne hogy ny... a hátsó felünket!
Én ezt alapból nem várom el de kőkemény pénzekért igen!

Szóval fogtam magam és eljöttem.

Arról meg nem is beszélek bár ez utólag derült ki hogy úgy csináltak nekem inszemet hogy 1 csomó vizsgálatot nem végeztek el rajtunk csak maikor átjöttünk a BMC-be!

Szóval én tökéletesen úgy gondolom hogy jó döntés volt!
A végeredményt nézve meg pláne :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


PAMI
Már alig vártam, hogy jelentkezz!
Vannak már tünetek? Remélem jól viseled!
Nekem nem szimpi a Forgács, és sztem jól tetted hogy eljöttél onnan!
Nekem sem csináltak meg mindent itt fehérváron, sőt!
De itt a BMC-ben sztem mindent és csak két vérvétel meg egy nőgyogyi vizsgálatba került az egész!
Remélem mi is sikerrel járunk hozzád hasonlóan!
Aznap egyébként nagyon sokan lettek babásak, olvastam a BMC-s topicban!
Jó kis nap volt! :wink:

KISBUTA
Annyit mondok, hogy hasonlókat mint Paminak!

BRIDGET
Dettó! :wink: :lol:

JA PAMI
Nem tud rossz helyen lenni, mivel nem kellett megjárnia a petevezetékeidet, úgyhogy ne parázz semmin, ott van ahol kell, és jól érzi magát benned még vagy 8,5 hónapig! :wink: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Pami,
pont úgy jár a Mikulás, mondjuk elkapta a nadrágját, de nagy show volt így is.

Nekem nincsenek igazi, összetéveszthetetlen tüneteim, szóval nem tudok semmit. Az első héten néha vérbőséget éreztem, a melleim csak annyira feszesek, amennyire a progeszteron felnyomja (s hát ugye még mellé jön a Bromocriptin, úgyhogy azt inkább nem is nézegetem), ma délelőtt keményen émelyegtem és égett a gyomrom, de az lehetett attól, hogy reggel benyomtam a terhesvitamint+szelént+magneB6-ot+folsavat+egy Utrot szájon át, aztán elmentem tusolni, és csak utána reggeliztem. :oops:
Szóval inkább semmit nem mondok.
Csütörtökön kéne megjönnie, persze nem fog az utro miatt, de még nem tudom, merjek-e tesztelni, elvileg csak szombaton kéne tesztelnem. De addig még a Kaálit is felhívom, mert olyan kósza hírt hallottam, hogy jövő hétfőn bezárnak az ünnepekre, és akkor hogy lesz az eredményem, meg az utro is el fog fogyni.

Bridg,
nagyon aranyos párod van.

Kép
kisbuta
 
 


Dita!

Sajnos a dokker azt mondta hogy tud mert akár méhen kívüli is lehet!
De ettől tartok kevésbé.
Inkább azon izgulok hogy volta ki ott azt mesélte hogy mire ment uh-ra addigra felszívódott, de mondjuk azt is hozzátette hogy neki nagyon alacsony volt a hcg szintje amikor vv-en volt!
Csak tudod milyen az ember...

Ráadásul azt nem tudom mennyire normális az hogy a pocim folyamatosan érzem. Nem fáj csak feszít de csak az egyik oldalon (bal) ahova még visszaültették őket!
Bár a barinőim akik már babásak voltak mind azt mondták hogy nekik is voltak hasonló tüneteik!

Szóval ezen aggódom!

De nagyon édi vagy hogy nyugtatgatsz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi

Kép
pamilla
 
 


PAMI
Nem értem. Hogy a frászkarikába tud méhenkívüli lenni?
Úgy látszik mégsem vok elég okos, vagy tájékozott! :oops: :?
Ha annak a lánynak nem volt minden a topon akkor kéretik nem hozzá hasonlítani magadat........... áramoljon bennek a + csíííííííííííííí, pihi ezerrel......... és no para! :lol:

dita75
 
 


Csajok irtam egy csomot es ellszallt :twisted: :twisted: :twisted: Mert addig szaroztam mas oldalakkal :roll: Na akkor a nyavajaimtol meglesztek kimelve es csak nektek irok :wink:

Pami
Azok az erzesek a meh nyulasa lehet :wink: Nem kell aggodni no para a hcg kimutatta oket ott vannak 8) mar csak az a kerdes hanyan? :shock: En mar naon izgulok,hogy megtudjuk :lol: Es igenis lesz ott sztarfoto...kis maszatkak 8) Szal varjuk...el ne felejts majd keni :!: Mennyi volt a hcg-d? :roll:

Dita
Neked is lesz babao hamarosan :) Mesz Pamiek utan 8) Mar nem sok van hatra Januarig :arrow: Kitartas es addig is elvezz minden tevekenyseget amit kismamakent nem lehet :!:

Kisbuta
Nem kell meg erezned semmit....van aki 3honapig nem erez semmit :roll: ez EGYENFUGGO :!: barinom pl a kezdetek ota folyamatosan marha rosszul van...12hetes most es 8hete hany folyamatosan ejjel nappal reggel este...alandoan :roll: A masik veglet meg aki 3honapig sem erez semmit :lol: De aztan amikor neked is majd jonnek rokakomaek kerjuk orulni tessek neki :!: :lol: :lol: Holnap van a nagy nap fuuu de izgi 8) En nem vgyok boszi es Paminak is mondtam,hogy nem tom megmondani mi lesz de naggggyon-nagggyon szoritok :wink:
Kép

Tobbieknek szep napot :wink:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg,
még csak csütörtökön lesz a nagy nap, de már sík ideg vagyok...

Niki,
minden rendben lesz. :D

Dita,
elvileg elkószálhatnak, mert beágyazódás előtt még kószálnak a méhben, és előfordulhat, hogy kikószálnak a petevezetőbe, de ez nagyon ritka, inkább csak azért mondják el a dokik, mert kötelező a tájékoztatás.

Pusszancs mindenkinek.

Kép
kisbuta
 
 


BRIDGET
Én sem éreztem 3 hónapig az égvilágon semmit!
Egyszer voltam csak rosszul egy fél percre, de az alapjáraton is elő szokott fordulni velem levegőtlen, zsúfolt helyen, vérvételen stb.

KISBUTA
Köszi a tájékoztatást, most már értem, közlekedő edények is vannak miért ne lennének közlekedő babák! :lol:

PAMI
Remélem a tieid a helyükön maradnak, nem vándorolgatnak sehová! :wink: :lol:

dita75
 
 


Kisbuta
Bocsi en mar hirtelen azt hittem ma szerda van :oops: :oops: :oops: Fuuuu es nem pipiltel ma egy palcat? :roll: :oops:

Dita
En sem ereztem semmit :roll: Csak maga az erzes volt mar...szal valahogy tudtam,hogy baba van bennem....de se rosszullet semmi :roll: Csak degeszre ettem magam parasztkolbaszbol meg csipszbol 8) :lol: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok,
eddig bírtam. Ma reggel teszteltünk ÉS pozitív lett. Kicsit halványabb, mint a kontrollcsík, de egyértelműen kivehető a második csík is.

Nem tudom, mit mondjak, légyszi még ne gratuláljatok, hanem inkább drukkoljatok tovább, mert pozitív tesztig már többször eljutottam, de az 5. héten túl soha.

Kép
kisbuta
 
 


Jaj Kisbuta mindenem csuriban 8) Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


KISBUTA

GIGANTIKUS SZUROK, és KINA ÖSSZES TERMÉSÉT NEKED!!!!!!!
HIMALÁJA MÉRETŰ DRUKKHEGYEK!!!!!!! +++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++
+++++++
++++
++
+

dita75
 
 


Sziasztok,

megint drukkolni jöttem:

Kisbuta,

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dita,

köszönöm szépen az infót :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kép

Holnapra egy kalappal 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?