Új privát üzeneted érkezett!

Almás rétes csinálok. Rotyog a reszelt alma...Teleköpködte az egész konyhámat!!!! :evil:

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt! :lol:
ti ma teszitek a cszmába vagy holnap reggel? :roll:

Kép

szaladok a műkörmöshöz 8)
Vendég
 


Gyugyi!
Édes vagy köszi a tanácsot. Csak egy gondom van ezzel, hogy nincs kádam. Csak babakádam. Abba bele ültem amikor kezdődött. De úgy érzem, hogy csak a se.. emet sikerült leforráznom, mert a hasamig sem ért benne a víz, mikor beleültem. :lol:
Ha akarod én itt Pesten megveszem és postán elküldöm neked a gömböt, ha nagyon kell.

Vicuska!
Én éjjel teszem az ajándékot az ablakba és reggel találja meg Ádám mindíg! :D

Képzeljétek sikerült mindkét befogadott kiscicánknak gazdit találnom. Úgy örülök, hogy valakinek a kedvenceik már. Ádám már kevésbé. Elég szomorú volt. :(
kolibri28
 
 

 
 

Gyugyi :D

Dehogy okozol rémálmot. Csak tudod elég vizuális tipus vagyok. :lol:
Akkor a hógyolyózást megbeszélhetjük?
Szép lapos a hasad.(irigy vagyok) :oops:
Almást nekem is küldhetsz, nagyon szeretem.

Krisz :D

Húúúú, de csini valaki. 8)

Vicuska :D

Én is ma éjjel teszem a csizmába. :wink: Majd muti a körmöd.

Kolibri :D

Akkor engedd tele a zuhanyzót zárt ajtóval, aztán felülről belemászhatsz. hihihihi :wink: :lol:
Jobbulást neked!

Ma jó kedvem van, csak 1 óráig dolgozom, mert elkértem a fél napomat :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Vicuska
micsoda hír, kislány lesz? :P :D remélem mi manónk is megmutatja a lábaközét :P

Krisz
húú de csini vagy :P

Kolibri
pároddal mi a helyzet azóta?

Sleepin
de drága, megeszem, mint ő a tükröt :lol:

Fenci
biztos nem jó egész nap feküdni, de a végeredmény mindent megér, kitartás

Nekem most kicsit elkezdett "görcsölgetni" pocakom :roll: biztos növés miatt :roll:

Kép
gaby25
 
 


Zsófi :D

MÁra drukkolok!++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gyere majd a három kicsivel. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Kukac
azta mindenit :shock: húú, nagyon klassz, hogy 16 petike megtermékenyült :D most már tuti babás leszel :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Kolibri :)
Aranyos vagy, de annyira nem egetverően fontos. :) Körbenézek itten minálunk, ha nincs, akkor nincs. (Kolléganőm látott valahol, csak nem emlékszik rá, hogy hol...)
Elképzeltelek a babakádban..... :lol: Én is vizuális típus vagyok!

Vicuska :)
Én már dugtam a papucsukba... Már úgyis tudják, hogy én vagyok a nagy Hohoho! :wink:

Zsu :)
Oké! Te dobálsz, én meg csúúúúszok! :P

Gaby :)
Mikor derül ki a babátok neme? Következő uh?

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!
Hát tényleg én is viccesen éreztem magamat. :lol:
Remélem találsz azért a közelben is gömböt.

Gaby!
Rég írtál. Sok a munka?
Jöhetne már az a következő uh! :D
Szedd a Magne B6-ot te is. a görcsök ellen!
Köszi ! Most vagyogatunk a párommal, de nem költözött vissza. :( Most a lakásfelújításon dolgozunk. Nagyon segítőkész. Csak néha vitatkozunk össze a munkálatok miatt. Eltérnek a dolgokról a véleményeink. :?

Most hívott az ex férjem. Mert megígérte Ádámnak, hogy ma fél 1 re megy a sulihoz érte(ajándékát átadni, meg a verekedős gyereknek fejmosást adni).
Le kellett, hogy mondja, mert az élettársának annyira megvan, hogy kórházba kell vigye. No comment! :evil: :evil: :evil: (Isten nem ver bottal!)
Ez is csak egy nagy rohadt kifogás. Ok. Vigye be. De utána ha fontos neki az ígérete amit a gyerekének tett( nem nekem) akkor igen is, hogy másszon be az autóba és menjen érte! :evil: :evil: :evil:
kolibri28
 
 


Krisz, nagggyon dögös a kép! :) Jól látom hogy kapucnis a pulcsi? Imádom az ilyet, csak nekem nem áll jól, mert nincs olyan klassz lapos hasam, mint pl. Gyugyinak. :wink: Szóval ha én domborítani akarok, akkor szigorúan fenék és mell. :) A többit szemérmesen takargatom... :)

Kolibri, jobbulást! Ha nem múlik, azért elmész dokihoz, ugye?

Engem ma hivatalosan is hólyaggyuszi-mentesnek minősített a doki, most már csak a párom bacimentesedésére kell várni... a doki egyébként részletesen elmagyarázta, hogy a gennyes prosztataváladék milyen hatékonyan bírja kinyírni vagy mozgásképtelenné tenni a spermiumokat.. :?
Fura, hogy most már a ciklusom vége felé közeledek és semmi izgalom, mert esélyem sem lett volna teherbe esni ebben a hónapban.. a tesztek pihennek a fiók mélyén. Úgyhogy remélem hamar megjön piri és mehetek prolaktint nézetni.

Zsófi, drukk!
Vendég
 


Vicuska :)

Gratula a kis csajhoz :) Nagyon szép nevet választottatok neki :wink:
Én Szfehérváron voltam UH-n 2-szer is, nyugodt szívvel ajánlom!
Ha érdekel, megírom az elérhetőségüket.
Nagyon alaposak, és a CD-t ők adják. Ráadásul szinte várni sem kell, mert betartják az időpontot.
Vendég
 


Vicus!

Én hozzád szeretnék csak szólni:
Nagyon fáj nekem a viselkedésed és nem értem hogy fajult el részedről így ez a dolog... :cry:
Ennyit jelent neked az együtt ledolgozott 4 év?És utána a barátságunk? Ha egyáltalán az volt.....
Tudod jól, hogy együtt örültem veled, izgultam veled, ha arról volt szó.
Én minden jót kívántam Nektek mindig is...és megvalósult a legnagyobb álmod, és ráadásul az is hogy kislányt vársz, szóval minden de minden úgy összejött, ahogy szeretted volna.Én ennek nagyon örülök, és tegnap amiket írtál, igazán elgondolkodtam rajta, hogy kívánjak-e még jókat Neked..... :cry:

Ja, és nem érdekel, ha az egész topic ezen fog csámcsogni, hogy mindenki el fogja olvasni....
A "barátnődhöz"nem szólok semmit, mert nem tartom őt senkinek!
Te vigyázz magadra, ill. magatokra, és remélem elgondolkodsz azon, ki volt az igazi barát..... :?
A többieknek is minden jót kívánok! :)
Vendég
 


ja, és mi ez a baromság, hogy a férjem verte a volt barátnőjét????A volt barátnőjével szinte napi kapcsolatban vagyok :)
Amikor tegnap mondtuk neki, röhögőgörcsöt kapott :lol:
Vendég
 


Szia Haga!
Kérdeztem már, hogy mit mondott a dokid? Ha nem most kérdezem.
Ha van kedved írj bővebben magatokról! :D Vizsgálatok hol tartanak?


Pompom!
Grat. a hólyaggyuszi mentességhez. Már ez is valami, ha egy ilyentől megszabadulunk. Ha tudok, majd hétfőn én is megyek dokihoz, de már 3 hete ezt ígérgetem.

Mopst puffogok! :evil: Mert nekem soha nincs időm orvoshoz menni. Mindketten reggeltől estig dolgozunk+ még most a lakás ügyeit is rohangászva de intézzük. A volt férjem meg körzetihez, meg kórházba viszi azt a k...-át! :evil: Ha meg néha megkérem , hogy ezét vagy azért jó lenne ha hétköznap is segítsen nekem a közös gyerekünk ellátásában. fel van háborodva, hogy ő egész éjjel dolgozott. Fel tudnéák robbanni. :evil:
kolibri28
 
 


Kolibri :)
A mégsem jött megbe írtam a dokiról... kukkantsd meg ott :wink:
ide valahogy nem szívesen írkálok :oops:

a volt férjedről... no comment :twisted:
megértem a robbanhatnékodat!!!!
Vendég
 


Haga!

Megyek olvasok! :D
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Mára lassan végzek, mindenkinek jó hétvégét! Vszeg csak hétfőn jövök, mert elutazunk.

Addig is jók legyetek, s ne vitázzatok! :wink:

Pusz miindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


sziasztok

Zsu
valami extra romantikus kettesben levős helyre mentek?

krisz
azta, apám, de jól nézel ki! apjukod nem is birt magával, mi? :lol:

vicus
én azt hallottam, hogy a korházban is van 4D, Cs mondta, remélem nem értettem félre. Megértem, ha nme akarsz a Sziget u-ba menni, de nem csak a D rendel ott. Bár, ha tudtok, menjetek Pestre, kössétek össze egy jó kis vásárlással az uh-ot :lol:

ma van az állatorvosok napja :D

zsófi????????????????

nati
a fotót felrakom a babárol, igérem. nemtom, miért lett kék a vonalzó... amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, egyböl az jutott eszembe, hogy uton van a kis Tamás. 2 fiu után nekem ez termnészetes volt, nem is gondoltam, hogy lány lesz, ugy megszoktam a fiut. amikor Peti uszni járt az ovival, és mentem segiten öltöztetni a gyerekeket, mimndig "üresnek" éreztem a lányokat, kerestem a fütyköst. az ember megszokja. most meg lánynak érzem a babát, de nekem mindegy, mi lesz, komolyan. neked nem szoktam nyavalyogni a járókelők, hogy te jo ég, 3 fiu? ugy utálom ezt, nekem mindig izéltek, hogy nem baj, ha fiu, csak egészséges legyen. mi köze hozzá? örültem annak is, hogy van egyáltalán 2 gyerekem, nekem ne rinyáljon, hogy fiu. :evil: lehet, meg se kérdezem majd a nemét, ne mondja senki: na, végre összejött a lány, vagy hogy: a 3.is fiu, nem olyan nagy baj. Petit akartam lánynak, aztán öt ugy megszoktam fiunak, hogy nem tudtam volna elképzelni magamnak egy lányt. lánynveünk is van: Ági. a fiu még változhat.

van 2007 márciustol Kismama ujsgom, kell vkinek? akár pár darab, aár egész. elküldöm postán, nincs szivem kidobni, de ugyse olvasom öket ujra. lécci, vigye el vki!

gyugyi
babásodó topikba lapos hasat mutogastz? :lol: példakép leszel mindnyájunknak, ilyen hasat kell csinálni a gyes végére :lol: örülök, hogy jobban vagy, varratszedésnél kérdezz rá a kexre.

pompom
gyogyuljatok, hadd jöjjön a babó!

princzivel mi van?
lili
gyere te is!

ticsi
süttél mézeskalácsot?

kutyusok?
babcsi, mami meséljetek!

tünde
mesélj a lakásrol, mekkora, hol van, hogy lesznek a gyerekek...

kolibri
én is utálom, amikor vki a saját gyereke elé helyez vki mást a fontossági listán. aztán csodálkozik, ha pár év mulva a gyereke is igy viselkedik vele.

nálunk reggelre jön a mikulás. vicusé sajna nem :lol:

gyugyi
ugy irigylem töled, hogy szoros a kapcsolatod a kamasz gyerekeiddel. én is igy akarom majd, csak nemtom, hogyan kell :oops:
Vendég
 


Hali!

P.Kata
Nekem kellenének. :D De persze kismamiké az elsőbbség. :D
Próbáltam már egyszer utánanézni hol lehet régieket kapni, de nem találkoztam vele sehol. :?
Fotót!!!!

Köszi a dicséreteket :oops: (persze jól behúztam a hasam) :lol: , a suliban meg persze volt rajtam nadrág is. :oops:

Zapáné
Nagyon szép csini hasú vagy...na az enyém nem ilyen.172 cmhez én most vagy 62 vagyok...legalábbis remélem, hogy nem több...nem álltam mérlegen pár napja.

Zsófi
?????????????????????? :D

Pusszancs mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


napot csajok!

csatlakozom gyugyihoz, nem értettem, hogy mé lett ilyen sok az oldalszám??????????

úgy szoktam olvasni, hogy megkeresem legutóbbi magamat, és onnan, erre most lapozok, lapozok, lapozok...

aztán megértettem...

hozzá nem fűzök...

Vicuska

Gratt a kiscsajhoz...leesett má tegnap is, csak vhogy kimaradt a gratt! A Lilla csodaszép név!

Zsófi

Kezünk lábunk csuriban!

Pompom!

Jaj de nagyon örülök, hogy asztrológiában ott vagy, küldöm priviben a cuccot...örök hála!

Nati

Rég jártál erre, munka? Gyeröksereg? Hogy állsz a karival?

Fenci

Ez a fekvés baromi vacak tud lenni, de kitartás, má nincs sok hátra!

Zsu

Má nem olvasod, de jó hétvégét!

Krisz

WOW...

Megyek takarítani...hányóra volt! :(

Kép
ticsimû
 
 


Sleepin

Tükröt má nem kell pucolni karácsonyig. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata

Még nem sütöttem mézest...a sütőt támasznak használtam az elmúlt pár napban...ma talán má begyúttom...mézest a jövő héten próbálom, ami kujva zűrös lezs, de vhová beszuszakolom majd!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi! Azért ajánlottam az énféle mézest, mert azt részletekben is tudod csinálni. :) Amíg alszik Ádám, felolvasztod a cuccokat, ha kész félreteszed, még kiméred a lisztet, összekevered egy kis bögrében a fűszereket (így csak be kell borítanod a tálba és keverni). Ha felkelt Ádám, megeteted, tisztába teszed. :D Majd amikor megint alszik (vagy esetleg valaki lefoglalja) összegyúrod a cuccokat, fóliázod és teheted a hűvösre. Sütni megint lehet részletekben, amíg alszik sütsz, érben van félreteszed! :) Persze nem a gyereket! ((Barátnődnek milyen nemű a babója? Mostmár gondolom kiderült Nála!))

Gyugyi! Vazze, tényleg lejebb ment a hasad! :shock: :shock: Azt ne mondd, hogy tud még ennél lejebb menni...

No megyek dógozni.......

Kép
Kép
sleepin
 
 


sleepin

igen köszi, mézes mentve...nem is az idővel van a gondom, mert Ádit nem kell kézben fogni...ha lát, elnézelődik, beszélget, amikorenni kér, no akkro van nemulass, de ugye ez azé ritmikus...

Barinőmnek kisfia lesz! A kínai is megmondta!!!!!!!!! Nem akarta elhinni, ő is kislányt szeretett volna! De itt én már ilyet le se merek írni... :oops: :oops: :oops:
Név még nincs, eddig Áron volt, de lehet módosul...

Mit dógozol? Még mindig tak?

Kép
ticsimû
 
 


Krisz! nagyon csini vagy! :)

slepin! nagyon édi! :)

zapáné! ilyen derekat, büszke lehetsz magadra!érdekelne h hány éves vagy?ha nem túl indiszkrét.. :)

kolibri!jobbulást kivánok, reméljük h lesz péd! :)

pompom!szupeeer h veled már minden rendben!! :D

kata! :D én nagyon szivesen elolvasgatnám az ujságokat, imádom őket.
dike
 
 


Sziasztok!

Végre hazaértünk! Olan soakn voltak, hogy 2-kor kerültem sorra. De a lényeg, hogy mind a 16 kis Drágánk szépségesen osztódott, 3-at kaptam vissza és a többi ment a frigóba 3-3-3-4 felosztásban! :lol: Nagyon büszkék vagyunk rájuk. Most fekszem, de már megmutattam nekik, hogy melyik lesz az ő szobájuk! :lol:

Kolibri!
Volt férjed kapja be!!! :evil:

Sleepin!
Gönörű Bende baba!!! Édesek ezek a tükrös képek.

KépKép
zsófikukac
 
 


Dike
Felezünk? :D
vizkriszisback
 
 


Zsófi
Annyira annyira annyira super!!! :D
Te fiatalka vagy még, nem?Csak, hogy ilyen jól reagáltál...
Endóról , ICSI-ről tudsz vmit?Hány sejtesek a drágáid?
vizkriszisback
 
 


Krisz!
Nem volt ICSI, legalábbis szerintem, mert egyik feltételnek sem feleltünk meg. Endóról nem beszéltünk, de képzeld pont ma kaptam a pécsi klinikáról egy kérdőivet az endóról, mert oda jártam gnrh-ért.

KépKép
zsófikukac
 
 


Ja és 24 éves vagyok! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi
Nekünk az endo miatt volt indokolt az icsi, elvileg már az elsőnél is az volt...igaz ha ez nem lett volna, akkor sem lett sok pete, így az is indokolhatta volna, :roll:
Hogy tetszett a dokim? :shock:
vizkriszisback
 
 


Krsiz!
Szerintem azt mondták volna, ha icsi-t csinálnak, nem?
Milyen dokid?Ezt nem értem.

KépKép
zsófikukac
 
 


Ticsi!

A gyerekek jól vannak, bár Szabinak most folyik az orra, most jöttünk a bölcsiből haza bontogatják az ottani csomagot. Azt mondják Szabi reszketett a mikulástól, pedig holnap ide is jön :shock: :shock: :shock: . Sebaj legfeljebb elzavarjuk! Karácsonnyal még sehogy sem állunk, csak Márknak vettük meg a robotot amit kinézett. Most kaptam sms-t a tescotol 5-7-ig 20 % akció a legókból, valószinű most azt is letudjuk!

Mézeskalácsot csak azért nem sütök, mert ehhez nem értek :lol: :lol: .

Kata!
Én sem vágytam kislányra a 3.-nál sem, jól van ez igy ,ez volt megirva! Most legalább ki vannak használva a kisautók, egyik fiam sem játszott velük, Szabi annál inkább! :lol: :lol: :lol:
Meg nézd a jobbik oldalát örökölhetőek a kisruhák :twisted: :twisted: :twisted:

Te Krisz nem vennél át tőlem pár kilót :wink: :wink: :wink: Vagy adjam Gyugyinak???
Jut eszembe azt a bort már ne idd meg, mert tovább fogsz fogyni , garantált lesz a fo---ás 8) 8) 8)

Zsófi!
Akkor ma a te egészségedre iszunk!

Kép

Vicuska!

Merre vagy???
Vendég
 


Ja Vicuska!

Én éjszaka rakom, igy holnap reggel lesz a meglepi, de ma este jön após mikulása, holnap este meg a keresztszülőké!
Vendég
 


Sziasztok csajócák!
Hú, mennyit írtatok, nem is olvastam vissza rendesen...

Vicuska,gratula Lilla babához!Nagyon szép neve van!
Barátnőm legkisebb lánya is Lilla.A másik kettő meg Petra és Kinga. :lol:

Gyugyi, nekem is kell ilyen lapos has!!!!Tudom, torna kellene...

Kata, nekem meg a fiúk olyan furcsák a 2 lány után!

Én hajnalban rakom a mikicsomagokat, úgyis én kelek először.
Minden meglepi lesz, persze csak apróság.Sok-sok fini csoki, meg bugyingók a csajoknak.

Sőt, Betti barátjának is lesz meglepi, mert azt mondta, Ő már régóta nem kap.Hát, 24 éves. :wink:
De én majd teszek a cipőjébe, ha itt lesz vasárnap, hadd örüljön Ő is!

Szóba került a karácsonyi ajándékozás, és beszéltünk róla, hogy Betti barátja tavaly papucsot kapott tőlünk, itteni használatra.Erre közölte a lányom, hogy idén pizsama kellene neki. :roll: Ja, még mit nem!
Vendég
 


Zsu, jó utat, szép hétvégét! Bár gondolom ezt már úgysem olvasod előtte.. :)

Zsófi, örülök hogy minden jól ment ma! Ügyesek vagytok! :)

Vicus, még mindig rózsaszíneket shoppingolsz? :)

Nati, sms-t a tesco-tól? Azt hogyan..? :roll:
Legót lehet hogy a párom kap nálunk, lelkében örök gyerek, imádja. :)
Vendég
 


Zsófi, örülök, hogy ilyen jól haladtok a cél felé!!!SZorítok Neked!

Krisz, szuper vagy a képen!

Sleepin, tündéri Bende baba! Nekünk is van ilyen képünk!

Pompom, de jó Neked, hogy értesz az asztrológiához!
Kíváncsi lennék, ígérnek-e még nekem valami szépet a csillagok!

Ticsi, szegény Árpi...mitől volt a hányóra, volt valami különösebb ok, vagy megint csak úgy?

Kolibri, sajnos én volt férjem sem törődik a gyerekeivel...minden más előbbre való volt mindig.Egy darabig sajnáltam, de már megszoktam.Ők már a mostani páromat tekintik Apának, 10 éve Vele vannak...Amikor összekerültünk, akkor volt a kicsi 3 éves, a nagy 7.
Vendég
 


Pompom!

Egyszer regisztráltam valamire a tesco honlpján, és azóta ha van valami nagy akció küldenek sms-t!
Most volt itt az após mikulás :lol: :lol: :lol: , és mondta apósom elviszsi a nagyokat vasárnap igy ez is meg lett oldva! Akkor te is menj és nézd meg a párodnak! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kukac! Bocsiiiiii :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Van pár pillanatom. :D

Kukac :)
Mindenem csuriban Értetek!!!

Tavika :)
Mi a baj a pizsivel? :D Pucéran akarsz összetalálkozni vele hajnalban? :lol: :lol: :lol:

Dike :)
Emelt fővel viselem a koromat! :wink: 40 leszek. XL :P

Nati :)
Fájó szívvel kiöntöttem a maradékot....Illlyen pazarlást! :roll:

Sleepin :)
Tud..... :oops: :D

Kata :)
Én ki nem bírom varratszedésig, az tuti!! :oops: :lol: :lol: Max holnapig......

Időm lejárt, búcsúzom....... :)

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi, a forralt borozásról nem írtál!!!!!!!!Mikor megyünk?
Gondoltam Rád, ott mentem el a törzshelyünk előtt!De egyedül nem ittam...
Vendég
 


dike, krisz
beszéljétek meg, melyik kinek kell, oszt küldöm. de jó, nem kell öket ide-oda pakolni. tanuljatok csak, pár hónap és ugyis meg kell rendelnetek :lol:

tavi
pizsama a vőjelöltnek, jó fej a lányod, hogy ilyen diszkérten adja elő :lol: franciaágyat nem kérnek :lol:

nati
én is örülök a ruhaöröklésnek. csak az a nehéz, hogy lánynak könnyebb venni, mert tele van a polc, fiuknak meg alig pár darab. de unokatesomnak is fia van, igy azért összegyült pár darab ruha meg játék :lol:

Davi este kapdosott a füle felé, láza nincs, voltunk ügyeleten, kapott gyogyszeres csikot a fülébe. most már vigyorog. wazze, mindig törtnik valami. Mire Peti kinövi a gyerekbetegséget, kezdi a kicsi, aztán majd a pici :? ha meg kamaszodnak, öszetörik magukat, ha meg nagyok nem jönnek haza idöre.
Vendég
 


Kata, az már van!!! :wink:
Vendég
 


Kata!Nekem Szabinál nagyon bevált a pneumo elleni oltás, bár mi még fizettünk érte, de az immunhiányos fiam szeptember óta úgy jár bölcsibe, hogy nem hiányzott! Bár van mikor folyik az orra, vagy köhög, 3-4 nap és elmúlik, nem lázas, eddig meg volt tüdőgyulladás, fülszúrás 40 fokos láz 1 hónapban 2-szer!
Vendég
 


Aztán meg ha mégis hazajönnek időre, kérik a csajaiknak karácsonyra a pizsamát!!! :lol:
Vendég
 


Helloka! :)

Gyors leszek... gyilkos elmék... :D

KUKAC!!!!!!!! ++++++++++++++++++++++++!!!!!!! És még egyszer++++++++++++++++ !!!!!!!! :D

Jó éjt!

Kép
Kép
sleepin
 
 


reggelt

keresztelő ugrott, Árpi hajnalra belázasodott...

szebb napot!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi!
Jobbulást Árpinak! Sajnálom, hogy ugrott a keresztelő. :roll:

Luca!
Hány éves a lányod? 17? Nekem olyankor már ott aludhatott a barátom, mert azt mondták a szüleim, hog inkább náluk, mint a parkban a bokrok alatt. :roll:

Vicus?? Merre vagy? Hiányzol! Gyere és nyugtass meg. Tegnap este hatalmasra puffadt a hasam, nagyon szarul voltam, görcsöltem, ment a hasam. Ugye a babáknak nem lett baja?
Tudom nevetséges, de attól félek kiesnek, ha erőlködök. :oops:

Sleepin!
Köszi!!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


zsofi
még nem is gratuláltam a királyi 3ashoz! :lol:

tavi
akkor kell a pizsi is, ha ágy van, csak nem aludhat ruhában. vagy pucéron :lol:

nati
Davi is megkapja majd a pneumot, bár azt mondták, az ingyenes csak 7 baci-virus ellen véd, a fizetös meg 24, szoval nem teljesen ugyanaz lett ingyé, mint ami fizetös. ezt nem is a doki mondta, hanem egy bnöm. a 24 ellen védö továbbra is fizetös, de ugye én ezt nem tudtam, amikor megrendeltuk az ingyenest. nemtom, ha megkapja a 7est, beadják-e késöbba 24est. Davi náthás sokta volt már, de gond nem volt belöle, mostse volt náthás, azért furcsállottam a fülfájást. éjjel egész jol aludt, fél 10kor ébredt szegény, sirt vagy fél orát. kapott fájd.csill-ot, oszt aludt. most talán nem fáj neki.

zsofi
én is mindig néztem a vécépapirt erölködés után, nem véres-e :oops: azért jobb, ha az ember nem nyomakszik. de ha ment a hasad, akkor nem nyomsz. nem ittál vmi buborákosat? én a magnéziumos plussz tablrettát ittam Davival, és attol olyan szarul lettem mindig, hasmenés és görcs, hogy azt hittem, kijön belölem a baba. nagyon szar volt. megértem a félelmedet. pihemnj, egyél könnyü kaját! sökatokra kell vigyázni:)
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Kukac :)
Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Puffadás, asszem, normális. Megbirizgáltam odalent..... :wink: Csak nyugisan, kényelmesen!

Sleepin :)
Én is néztem!!! Naggyon jó! Lemaradtam pár részről... Holvan "szerelmem" Gidion (..hogy írják? :roll: ) ügynök?????? :?

Tavi :)
Egyeztetünk..... Az a baj, hogy hétközben későn végzek. :? Csütörtök talán, bár, ha a kolléganőm lejön gyúrni, akkor azsenem jó.... Kicsit tekerek, azt már szabad. Szóval nemtom. Ja, és busszal akarok menni!!!! :wink: :lol: :lol: Péntek?

Ticsi :)
Sajnálom.... Jobbulást a kicsinek.

Kata :)
Ezt így van. Mi most ott tartunk, hogy nem jönnek haza időre! :D

Én is úgy vagyok vele, hogy inkább aludjon itt, mint a fűzfa alatt, a zsiguliban, mint egyesek.... :oops: :wink:

Most meg elmegyünk a TESCO-ba a fiammal. Meg a Family Centerbe. Vezetni fogok!!!! Jessz!!!! Tök jó kimozdulni!

Még benézek!

PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
zapáné
 
 


ReggelT!

Kata!
Én azt hittem az lett ingyenes , amiért én fizettem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Most Szabi is köhög, folyik az orra, de még nem lázas, kicsit nyűgös is, majd látjuk mi lesz!

Ticsi!
A francba! Sajnálom, jobbulást Törpördögnek!
Kép

Vicus!
Merre vagy?????

Kukac!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?