Új privát üzeneted érkezett!

Zsu :)
6 hét????? :shock: Neb@sz! :shock: :shock: A császár után sem vártuk ki... :lol: :lol: Odalent semmi bajom. A köldököm fölött fájdogál, de óráról-órára jobb. A petevezetőm egy pillanatig sem fájt. (Már ma este képes lennék....) :oops: :lol: :lol:

Melus :)
Furcsa leírni ebbe a topikba, de sterilizációm volt. Pontot tettünk a dolgok végére. Be kellett látnom, hogy a testem nem képes már kihordani még egy babát. A lelkem meg viselt már el több veszteséget, megpróbáltatást, stb....(A családom se....) Így a felhőtlen örömök évei következnek! :wink: Ha a topik nevét nézem, teljes jogú tag vagyok, hiszen nekem mindig megint meg fog jönni! :D

Megjártam a körzetit. Volt időpontom, így csak fél órát vártam. Sz@r szagban. :? Töményen. :evil: Ja, és nincs kódja a "bajom"-nak. Kórházi kezelés után nem jár táppénz! :shock: Valami gyulladást írtak be a papírra. Jó, mi? :shock:

KépKép
zapáné
 
 


Zsu :)
Görbuszról még nem tudok nyilatkozni, várjuk meg a holnapot! Vagy a 12.-en volt pé. vagy most lesz. Apát tessék ma is aktivizálni! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok! :lol:

Kukacka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Kép

nagyon ügyesek voltak a randin(kértetek ICSI-t? :oops: :roll: ) :wink: , vagy egyedül a katonák voltak ilyen szuper faltörő kosok? :D

holnapra (remélem Zsu nem haragszik ha én küldök :oops: ) 8)

Kép

Babcsi!
Boldog szülinapot :P
Kép


Gyugyi!
szétröhögtem az agyam miközben olvastalak, és elképzeltem a fürdésed :lol: :lol: :lol:
ejnye, máris a szexen jár az eszed????? :oops: :wink: :wink:

Kata!
örülök h szimpi volt Cs, engem is ő (is ) nézett ma uhun :P

Zsu!
örülök h van görbuszod!lehet a laptetű jelent valamit? :roll: 8)
Vendég
 

 
 

napot!

vicuska

a lényeg lemaradt....mi volt ma uhun?

Kép
ticsimû
 
 


egy kicsit önző leszek...felsorolom mit ettem az elmúlt 4 napban, sztetek mi hiányzik még, mert ezek cart se értek..

echinacea cseppek
lándzsás útifű szirup
stodal
oscillococcinum
c-vitamin 1000
cetebe 500
tantum verde pastilla
tantum verde fújós
stérimar
méz
dióbélelválasztó tea
csipke tea
hársfa tea
kamilla tea
szegfűszeges, kurkumás, fahéjas csodatej recept
forró fürdő...no ezt nem ettem
citromolaj szagolása ezerrel
gőzöltem
strepsils
és amit a doki írt...
augmentin...ez még sose hatott...
és ami ahhoz kellett, hogy aludjak is
radipon
erről tudom, hogy hat, de nem gyógyít

megoldás?????????????,

asszem forralt borral kéne próbálkozni...elítélendő?????????

ja tünetek

köhögés, torokfájás, takonykór, a szart is megehetném, mert szart se érzek ízileg...fáj kezem lábam, hátam, sztem már a pisilőm, meg a petefészkeim is...lázam 37,6 fölé nem ment, illetve nem engedtem, féltem a tejet...lehet kellett volna?
az orrom, mint egy cirkuszi bohócnak
hangom nuku

sos vasárnap keresztelni kellllllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Zsófi

hatalmas gratt a focicsapathoz, meglesz K...y ifi válogatottja!
Hányat kérsz vissza!
Nagyon kell az újabb kismami a topicba!!!!!!! fogyóban a gárda...

Gyugyi

Nem bírsz magaddal, te jány...kipróbálnád az önfeledt örömöt...
Kérdezhetek?
Elkötötték...oké...de így még termelődik petesejt, csak nem tud kiszabadulni...mi van, ha másik irányba kijut? vagy ilyenkor hogy kötnek? körbezárnak?
csak mert ugye az elzáródott petevezetékből is lett má baba, oszt senki nem tudja hogy került jó helyre a cucc

Dike

tessék többet jönni...piritől péig sose jössz, vagy ritkán, pedig tudom, hogy olvasol...ilyenkor is tessék jönni, a lelkednek jó ám! most jön a karácsony, ilyenkor sütünk főzünk, borozunk, jó lesz a hangulat...igaz csajok!

Gyugyi vonalzója a frászt hozza rám! 20 nap!!!!!!!!!!!

Még ötletem sincs, nemhogy megvett ajándékom!

Melus!

Hát persze, hogy emlékszünk rád! Gratt a babyhez...átérzem a méreteket, ugyan én 200grmal lemaradtam, de az 59 ott van, szal tom, hogy milyen összehajtogatva odabent! azé ha van időd mesélj, szüléssztori, mostani napok, tej, pocifájás, és hogy te hogy vagy, no meg, hogy tesó mikor?
És boldog névnapot, ha előbb jelentkeztél volna, aktuális lehetett volna, de még a 8 napba benne vagyok! :wink:

Zsu

cijjja...még én se síeltem, engem is vigyetek, és jól elökörködünk ott a profik közt... :lol: :lol: :lol: :lol:
Görbuszod jól alalkul, apát ne sokat hagyd aludni! hajrááááááááááá

dokibához mikor mész? sztem jan, vagy febrben én is megyek hozzá, hátha talizunk... :wink:

na megyek vasalok, hátha ez segít...még mindig nincsenek fent a függönyök, pedig má 1 hete kimostam őket :evil:

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi!

jobbulást! :( jó kis lista!
max. mézes házi pálesszal tudnám kiegészíteni :oops: :wink:


Kép

a piros karikában lévő 2 fehér kis vonalat kell nézni :wink:
Vendég
 


Látjátok??????????????
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Csak villámban olvastam végig...

Látom Gyugyi már otthon és jó a kedve!! :lol: :lol: Már a kekszen jár az esze. Jelzem nekem is, de nekem most a csokis kekszen... :lol: :lol: :lol: kívánom az édeset mit tehetnék??? 8) :lol: :lol:

Ticsikém :D hmm, nekem a fentieket az osc... meggyógyította kb 3-4 nap alatt... :? gyakorlatilag mindent kimerítettél. dokkerhez nem akarsz beugrani? :roll:

Vicus :D vazze, kérjük a puniról a képet! :D :P

Melus :D Gratulálok a kisfiadhoz! :D

Kukacka :D Gratulálok, mindketten nagyon ügyesek voltatok apával! :D Holnap 11-re mennek a drukkjaim! :wink:

Sleepin :D Te meg hun vagy msn-en vazze? :oops: :lol:

Jaj, képzeljétek mi történt tegnap. Délelőtt fekve dolgoztam, aztán konyhában ebéd. Utána mentem pisilni hogy folytatm a munkát. És 2 csepp piros-barnás pötty volt a papíron... :cry: nagyon beszartunk, hívtam is a dokit rögtön, mondta induljuk a kórházba. 15 perc múlva már a vizsgálóban voltam. megvizsgált, nála a kesztyű egyáltalán nem volt véres, tök fehér volt. méhszáj zárt, babót megnézte uh-n, ő is. Ő tudtam hogy jól van, mert éreztem folyamatosan a mocorgását. Aztán ágybaparancsolt a dokkerbá és mondta csak pisilni kelhetek fel... :oops: úgyhogy mostantól teljes ágynyugalom, mégtöbb mint eddig. Aztán bejelentkeztünk még tegnap estére 4D-re ahhoz a nénihez aki a 2 lepényt észrevette. Sajnos mindkét lepényem ugyanabban a pózban dekkol mint 6 hete... :? nem indultak meg felfelé... :( babócát is oda-vissza megvizsgálta, minden rendben van, már fél kilós. :wink: Biztosan ő is érezte az ijedtséget tegnap, mert nagyon bújt anyukájához a lepénybe és közben a kezével takarta az arcát. ha meg nem volt ott a keze meg a lepény, akkor meg a köldökzsinór lógott az arcába. :lol: teszek egy friss képet Róla. :P azóta fekszem és fekszem és fekszem... ja és izgulok minden pisilésnél... 3 hónapon belül nem szeretnék ismét a kórházba menni... :oops:


Kép
fenci
 
 


Vicus :D hát kivenni nem tudom, de gondolom kislányod nuniját látjuk??????? :oops: :lol:
fenci
 
 


Fenci

Istenem...és a lepények nőttek, illetve az a nem odavaló lepény?
Szoríjjad!!!!!!!!!!!

Vicuska

Szégyen gyalázat, a saját gyerekem füttyenőjét a 12 hetes uhun kiszúrtam, de én ezen a gyerkőcöt se tom kivenni...

Én elhiszem neked, ha aszondod nunis, de vazze mé nem mentek má el egy 4dsre????????
Összedobjuk neked? Az oldalam kifúrja a kíváncsiság! :lol: :lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


Fenci

Dokkernál jártam hétfőn, akkor még csak a trokom fájt kujvája...sajna az én dokkerem egy tünemény néni, de a sós vizes gargalizáláson kívül semmi mást nem mer javasolni egy szoptatós anyukának!
Az augmentint is úgy írta fel, hogy hát felírja de inkább ne váltsam ki , és be se vegyem!!!!!!!!

:cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi :D Hmm, akkor osc, c vitamin, kamillával gőzölj aztán idd meg mézzel és citrommal. tudom semmi újat nem mondtam, de akkor ezeket nyomasd tovább... :oops:
fenci
 
 


Ticsi!

Én is voltam beteg terhesen és algopirint vettem be, de szerencsére 1 elég is volt, elmúlt. Ez nem tudom mi lehet... ennyire tartósan, kezelhetetlenül... :? tényleg nyomsd tovább, hátha... patikában sem tudnak semmit mondani??

Kép
Kép
sleepin
 
 


Vicuska!
:oops: Én nem látom mit kell látni. :oops: Még nem vagyok gyakorlott uh nézegető! Na de majd most!!! :lol:
Köszönöm a malackát. :lol: ICSI-t bejelöltük, de csak 35 év felett, 3. lombiknál (vagy után? :roll: ) vagy nagyon kevés katonánál (vagy peténél) alkalmazzák. Nálunk egyik sem állt fenn, így gondolom maguk ügyeskedtek, na de majd holnap megtudakolom. :lol:

Fenci!
Köszi a drukkot! Bocs, hogy délelőtt eltűntem, de be kellett még jönnöm az irodába, mert a fránya évfolyamdolgozatomat még mindig írtam. Na de végre kész! :lol:

Ticsi!
Hát tényleg kijön a focicsapat! :lol:

Nem tudom már ki kérdezte, 3-at kérünk vissza.

Melus!
Gyönyörű a kisfiad! Gratulálok! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi
Szupeeeeer!!!! :)

Vicus
Csak nem lány? Bár, ahogy Ticsi, én sem látok semmit a képen. :? Tessék mán elmenni 4D-re!!!

Ja, azt el is felejtettem írni, hogy Dorcikám már kis tejbetök. Ha beszélünk hozzá, vigyorog ezerrel. :)
gtünde
 
 


Gyugyi :D

akkor babásan csak hógolyózni mennék. :wink: Én csak kérdeztem a 6 hetet. :oops: Nem tudom.....Doki nem mondott semmit?

Vicus :D

dehogy haragszom Malackáért. Én őszintén most nem látom amit kellene. :oops: Látom a piros kört és a vonalat is, de hol a gyerek? :oops: :shock:

Ticsi :D

Mindent megpróbáltál, semmi más ötlet nincs.Kalapkúra....., de akkor Ádám is nagyon jól fogja magát érezni. :lol:
Párom Fluimucilt szokott inni a köhögésére, a megfázásos lázas torokgyuszira neocitrant(ezt főleg este, forró fürdő után, aztán be az ágyba).
Még nem tom mikor megyek dokibához. :roll:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Fenci!
Gyönyörűséges a babátok! Drukkolok, hogy minden rendben legyen és ne kelljen a kórház felé mennetek még 3 hónapig! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


sziasztok!

Jöttem híreket olvasni, de csak gyorsan futottam át ezt az oldalt:

Melus, gratula a csöppséghez!!! :lol:

Zsófi, nem semmik vagytok, komplett focicsapat + tartalék játékosok :lol: :wink: Gratulálok nektek!

Gyugyi, jó pihit, élvezd ki a nyugalmas napokat, hogy aztán belevesd magad újra az élet örömeibe :wink: :lol: A Gerlitzen Alpok szuper hely :wink: a síelésért meg irigy-irigy, majd hozz szép havas képeket 8) Na majd a következő szezonban mi is bevetjük magunkat, akkor már Leventével is lehet majd szánkózni :lol:

Fenci, nagyon helyes Márk pofija! Sajnálom a riadalmat, de próbálj tényleg megnyugodni, mert a babóca tutira érzi a lelkiállapotodat! Nem lesz semmi baj, nyugi! És 3 hónap múlva sem mész még kórházba, majd csak a 40. héten :wink:

Vicuska, szégyen, de látni semmit nem látok az uhun, bár a vigyorokból sejtem, hogy nunis! :wink:

Ticsi szegénykém, jobbulást! Nem semmi a listád :? Gyerkőcök jól vannak?

Zsu, szép görbe, szerintem már megvolt a pé! :wink:

Pussz nektek, nem bírok többet itt ülni egyelőre...

Kép
vickybabe
 
 


még egy gyors kérdés: van valakinek 2in1 mosó-szárító gépe? Most készülök venni, mert bekrepált a régi mosógép, várom a véleményeket, mert kezdek elveszni a kínálatban... :roll:

Kép
vickybabe
 
 


Zsu

Fluimucilt még lehet kapni? Neocitránt még nem próbáltam, de van itthon... :wink: :wink:

Tüncsi

Cijja
Alszanak? :lol: :lol: :lol: :lol:
Ádi is vigyorog, és mikor 6kor kel 7ig dumál nekem...olyan édesen nevetgél, meg gagyarászik...7kor elfárad elalszik....és jön Árpi...szal 6kor indul a nap
1* kelünk már 2 napja iccaka 2-3 között...vmi alakulgat
görcsök? mi talán elhagytuk végre, igaz megnézem mit eszek meg

Kép
ticsimû
 
 


Zsófi, gratula a 16 picurkához! :) Várom a képet a pozitív tesztről! :wink:

Gyugyi, én most le vagyok tiltva a szexről a hólyagbacik miatt, de nekem is intenzíven forgolódik a fejemben a gondolat. :) Biztos csak a tiltott gyümölcs íze.. :)

Melaszka, csodagyönyörű a kisfiad! :)

Ticsi, hát nem semmi listád van.. :? cetebéből mennyit szedsz? Ha beteg az ember mehet nagyobb adag is.
Nekem sem ártana igyekezni karácsonyügyben. A gond az, hogy én nagyon el tudok szállni, ha ajándékokról van szó.. annyira kreatív és egyedi dolgokat sikerül kiagyalnom, hogy több hétbe telik, és részemről egy kisebb belerokkanásba mire beszerzem, megcsinálom őket. :)

Dike, csatlakozva Ticsihez: gyere többet! :)

Vicus, nézem én az uh képet, csak nem biztos hogy azt látom amit kéne... remélem egy éven belül már őrületesen tapasztalt leszek uh-ügyben. :)

Fenci, ez ijesztő lehetett... pihenj sokat, vigyázz magadra!
Vendég
 


Így belegondolva... Vicus, ha rózsaszínnel írtad azt, hogy "látjátok??", akkor tuti nunit látunk. :)
Vendég
 


vicky

én bevallom mindig nagy álmom volt egy ilyen masina
érvek!

a szomszédasszonynak volt, a szárító funkciót 1* használta, nem tudta kivasalni a ruhákat annyira meggyűrte...de kikapcsolni nem lehetett, ezért a tesója elvágta a kábelt benne, mert az áramot meg zabálta...ez candy márkájú volt
mi anno nézegettük én gorenje párti vagyok...engem már a szárító része nem érdekel, a mosó részének 1 paraméterét figyelem, ezt nem sokan írják ki...a hangosságot, a decibelt! A mostani 72vel nyomja, hát fülsüketítő!!!!!!!!!!
eddig a gorenjénél találtam 49dBest ha valaha tönkremegy, olyat veszek...ja és az se mindegy, hogy felül, vagy elől töltős...

semmit nem segítettem, de ha nem a pincében van a géped, vagy hermetiikus gumiszobában, akkor ajánlom, hogy a decibelt nézdd meg

szárítónál meg gondolj a villanyszámládra!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi, köszi! a decibellre nem is figyeltem, annyi paraméter van...
3 márkát találtam az olcsóbb árkategóriában, Indesit (kilőve, ilyen, ami most bekrepált), Fagor és a Candy. Akkor a Candy-t is kilövöm. :lol: pedig a 3 közül az a legdrágább... :roll:

Kép
vickybabe
 
 


Na, akkkor elmgyarázom :oops: ..... :lol:

a képen csak a baba altája van rajta 8)
baloldalt a piros körtől 2 óra és 7 óra tájban van a 2 combcsont keresztmetszetben, a piros körben a 2 vonal-fehér-a 2 nagyajak :oops: :lol:
jobbra van a hasüreg, benne a nagy fekete karika a húgyhólyag.
a fejéről nincs képe, mert belefúrta magát a méhfalamba :shock:, az arcát nem is láttuk. ja, és teljesen be van már fordulva fejjel lefelé, remélem már így is marad(csak így nem lehet róla jó képet készíteni :( ) . felül a vastag csík a méhlepény, ami mellső falon tapad, kicsit elől :? , de a méhszáj alatta van. :roll:
nem mondta a doki, ha ez gond lenne :)

hova menjek 4d-re??????????????? :roll:


Fenci!
nagyon édes a pofija a kicsikédnek! :P a vérésnek hess!!!próbálj sokat feküdni, drukkolok h minden okés legyen 8)

Kukac!
én 35 alatt vagyok, apa okés, 1.lombik, akkor azért mert nekem csak 4 petikém volt? :roll:
apudnak jobbulást!mikor megy ct-re?

Vicky!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja :lol:

Jujj, nem is mondtam, h taliztunk a szülésznővel, és megejtettünk egy szülőszobalátogatást is!teccik!!!!!egyelőre :oops: :lol:
Vendég
 


Vicuska

Köszönjük a szakszerű magyarázatot, de én szeretnék egy látható képet...

4D ügyeben csak pöstön tok javasolni, ha érdekel... én mindkét gyereknél itt voltam, és nagyon meg vagyok elégedve velük...kedvesek, figyelmesek, és sztem jó áron dolgoznak... www.mamakalauz.hu

szülőszoba:
anno Árpinál, mikor bementünk megállapítottam, hogy oké kórházi, minden zöld, meg fehér...meg egy csomó műszer...
most mikor bementünk, ugye más kórház...wow színes, fényes, baráti, semmi nem olyan kórházi...mint egy hotel...elvajúdgattam volna, csak lemaradtam... :lol: :lol: :lol:
de választhattam szobát, ha babonás vok....hát én vok...és szabad volt az 1es!
:lol: :lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


Vicky

Indesit!
Csak nem panelhiba! Te vagy a 4. akinek ez krepált be! Nekem is ez van, még megy, de várom,hogy mikor megy tönkre...már kinéztem a gorenjémet! :wink: apjuk még nem tudja :D

Kép
ticsimû
 
 


ja vicuska!

mi ugye Ádival voltunk egy másik uhus helyen is 28 hetesen...hát be se linkelem!!!!!!!!

manó a méhlepényben, kép nuku, lóvét elkérte

itt a pesti helyen megkérdeztem, ha semmit nem lehet látni, kapsz új időpontot!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi :D

Igen, még lehet kapni a gyógyszertárban vény nélkül, de nem tudom lehet-e szoptatás mellett. :roll:

Vicky :D

Nekem csak mosógép van, szárító nincs.

Vicus :D

Így már látom. :oops: :lol: 8)

Átmegyek kezdőbe :oops: :

Ha 12 napon volt a pé, s 13-on voltunk együtt, ugye nem késtük le?? :oops: :roll:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Vicuska, akkor gratula Lillához!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

4D: mi itt voltunk: www.4dgenesis.hu, nagyon aranyosak, csak jót tudok mondani róluk! A vizsgálat idejét rugalmasan kezelik, sosem 20 percig tartott, az biztos, mi volt, hogy egy órát is bent voltunk :lol: Mindent magyaráznak, most az utolsón még engem is meguhuztak "grátisz" (vese, epe, keringés stb), addig el sem engednek, míg meg nem mutatja, amire kíváncsi vagy :wink: Az egészet megkapod DVD-n, plusz 60-70 db kép CD-n, plusz 1-2 db kinyomtatva. Szerintem nagyon korrekt mindkét uhus nőci!

Ticsi, nem tudom, mi a pontos baja, egyrészt megette a rozsda felül és oldalon (nincs még 4 éves...), lehet belül is, szét nem szedtük, másrészt orosz rulettet játszik, kb minden 3-4. mosásnál eláztatja a mosókonyhát, úgyhogy elegem van belőle :evil:

Kép
vickybabe
 
 


Zsu, szerintem pont eltaláltátok! :lol: :wink:

Kép
vickybabe
 
 


nahát megpróbáltam megkeresni az aszcendenseit a gyerekeknek...ahány féle számító program itt, annyi eredmény...

vajon melyik a helyes?

ha azt veszem, hogy az enyémet tudom, és az talán helyes, akkor Árpi Oroszlán-Nyilas, Ádi Mérleg-Mérleg!
Én Halak-Bika vagyok....de mi van, ha ez se volt helyes?

Kép
ticsimû
 
 


vicky

jesszus a miénk is enyi idős, de még nem vettem szemügyre! na majd kibelezem!

a mi 4ds helyünk is ugyanilyen! azé pesten ezek szerint rendesek! ahol én voltam először az vidék! ott valszeg a pénz beszélt! 20 perc egy mpvel se több, és semmi tnem adtak!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsimű, ne belezd ki! Szerintem észrevennéd, ha szétrohad a teteje, elég feltűnő :twisted:
Pesten gondolom a nagyobb a versenyhelyzet miatt ilyen rendesek mindenhol :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Hahó!

Vicuska!
Kiscsaj!!!!!
Kép

Zsófi!!!
Nagggyon készül a rénszarvasom!!!
Kép

Vicuska!

MINTHA VALAKINEK ELFELEJTETTÉL VOLNA ÍRNI


Gyugyi!!
Kép
EGÉSZSÉGEDRE!!

Nekünk ma van a 9. házassági évfordulónk!

BABCSI!!
Kép
Vendég
 


zapáné! :D hééé mi is odamegyünk síelni, de jóóó! ti mikor?mi jan. 8.

vicuska! gratulálok Lilla babához,de jó nektek!!!! :D

ticsimű! kedves tőled, h hiányolsz :) jövök gyakrabban igérem!jobbulást neked!

fenci!jaj de nagyon aranyos! :) vigyázzatok magatokra!
dike
 
 


Szia Melaszka!

Remélem tanultál hibáidból, és nem fogsz másik topikban itteni embereket fúrkálni!

Egyébként gratulálok Marcellhez!
Vendég
 


vicus
azt a kislányos vonalzót! :lol: kicsi Lilla, és látom, lila mindened :lol: megsúgod a szülésznőt? a vajúdó télleg jó itt, már ha fehlrvárom szülsz, és a szülöszobák is, legalábbis van rosszabb is. Cs mondta tegnap, hogy nélha kevés a 4 szülöágy, kapnak egy 5.-et. nekem a 4D a sziget utcában volt, 10 ezer, dvd-t adnak és ráirják az egész vizsgálatot. asszem béácskai csinálta anno

fenci
Márk nagyon cuki, jó lesz Lillának :lol:

ticsi
a neocitránt olvasd el, terhesség elsö 3 honapjában nem szabad.
Vendég
 


Kata!

Látom lassan uhu!!! Véletlenül kék a vonalzód 8) 8) 8)
Vendég
 


Csajszik!

köszi a gratukat :lol:
és köszi a 4d-cymeket, utánajárok!
mennyi hetesen érdemes elmenni?
vagy már késő? :roll: :lol:

Pompon!
hogyan van a pisid? :roll: :oops:

Dike!
bővebben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :twisted:

Nati!
akkor egészségetekre! 8)

kinek felejtettem el írni?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :shock: :shock:
nem tűnt fel senki :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Vicus!

Gondolkodj!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Nati!
Kata tegnap este volt uhun :lol: :lol:

Kata!
priviben megírom!
napi min.10 szülés van :shock:

Ticsi!
színesek a szobák!én aszem a narancssárgát láttam ma.
van labda, stb......
ja, és olvastam a gyöngéd születés könyvet, és úgy csinálják, ahoigy ott van(csend, lágy zene, enyhe világítás, ráteszik a mellre, ottmar4ad velünk rögtön apával, 24 órán át veled van a baba...) :lol:
Vendég
 


Nati!

:wink: :wink: :wink: :wink:
minden kedves barátomnak írtam,nem? :roll:
Vendég
 


mindjárt jön a Mikulás, hozza a nagy virgácsát :oops: :lol:

Kép

Zsu!
tökéletesen elkaptátok :wink:
Vendég
 


vicus! én is olvastam azt a könyvet, és én is ugy szeretnék szülni! ezt nem mondod komolyan h fehérváron ugy van?de jóóóó lenne!

beadom a pályázatom Fehérvári a gyermekjóléti szolgálathoz.de annyira félek, mi van akkor ha sikerül teherbeesnem? ráadásul van ott ismerősöm aki lehet tud segiteni bekerülni, de nagyon kellemetlen lesz, ha mondjuk felvesznek(dec 21körül döl el) aztán babásodnék...ezért nem jelentkeztem eddig már tavaly akartam, mert h babát szeretnék.de hát nem jön össze. mi van ha felvesznek és mégis?és ha nem sikerül még több évig, és már dolgozhatnék? annyira rossz, nem tudom mi lesz...talán jobb lenne ha nem sikerülne a felvétel, nem tudom...
elég bő voltam vicus???? :)
dike
 
 


Kata :D Ezen akkorát nevettem, Márk jó lesz Lillának. Majd mondom apának, hogy van már csaj aki kibökte Márkunk csókos száját! :lol: :lol:

Vicus :D Mi is a 4Dgenesis-ben voltunk uh-n. Szoktam nézegetni az uh-s képeket és az ő minőségük szerintem magasan viszi a pálmát. Arról nem is beszélve, hogy ezek szerint csak ők képesek (Vickynél is meg nálam is) megállapítani a 2 méhlepényt. Máshol vakok és mehet a diplomájuk a szemétbe.
Hogy mindenkit felvidítsak kedvenc "sztárunkkal", tegnap volt Hajdu-Sarka Kata is uh-n ott délelőtt. :lol: :lol: láttam a névlistában. :lol: Amíg a Jahn Ferencbe jártam ott meg állandóan a Jakupcsekkel futottam össze... :lol:
tetszik ez a mikibácsi.... :oops:
fenci
 
 


Nem 12 hetesen kell?? :oops: :oops: :oops: :oops:
De rég volt már, de akkor hogyhogy nem láttam???
Bocs Kata megyek keresem!


Vicuska!
Ja hogy a kedveseknek! Értem :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


a párom ma meg holnap is éjszakára megy dolgozni, hogy vasárnap ne kelljen nappalra mennie a szülinapi buli után! ugy utálok egyedül aludni :(
dike
 
 


Fenci!

Mi azt is hamarabb tudtuk, mint bárki hogy Stohlék babát várnak :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?