Új privát üzeneted érkezett!

Vicuska!

Kép
Vendég
 


Fenci!
Köszi! Igen iszom+ kakukkfüvet a köhögésre. És ma beleülök a babakádba egy kis kamilla kúrára. :oops:
Ja , szégyellem is magamat. De remélem megbocsájtható bűn volt ez a tévedés. :oops: :lol:
kolibri28
 
 


Hahó!
Bocs, de nincs energiám mindenkinek írni, most keveredtem megint gép elé, eddig mindenféle dolog volt... :oops:
És most meg már húz az ágy...korán kelek...

Gröniék jól vannak, férjével beszéltem tegnap, Dóra szuper jó kislány, és már nagyon ügyes is!
Gröniék annyira boldogok, el is hiszem, amennyit küzdöttek Dóráért!!!!!!A büszke Apuka minden szavából sugárzik a boldogság!
Talán Gröni nem haragszik, ha írok Róluk, de gondolom, Ő most nagyon elfoglalt, ha tud, biztos jön majd!

Fenci, tartom a diétát nagy vonalakban, bár be kell vallanom, ha én mindent hajszálpontosan betartanék, már elfogytam volna...Nekem az Andi által engedélyezett kaja kevés.
De azért odafigyelek a kajára nagyon.

Pihenj sokat, de biztos nem lesz semmi gond a lepénnyel!

Jó éjt Mindenkinek!!!!!
Vendég
 

 
 

Kép

Hazaértem. Fáj a hasam egy kicsit. Olyan, mintha jól hasba rúgtak volna...
Enni nem adtak. Fogytam megint. 51.5 ....

Most többre nem fussa, nem jó még ücsörögni. :? Heverek egy kicsit, de benézek ám Hozzátok!

CSÓKÖZÖN!!!!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Szijjja Gyugyi!

Örülök, hogy máris otthon vagy! :D :D :D
Ne ücsörögj! Fekve is netezhetsz! :wink: :D
Pocisimit küldök, hogy ne fájjon és minél hamarabb elfelejthesd.
kolibri28
 
 


Zsófi!
Millió drukk megy neked mára! :D

Vicus!
Kutyi jobban van mára? :shock:
UH után várunk!
Ird meg a kislányotok nemét! Jó? Illetve a nevét! :lol:

Zsu!
Te kutyid felépült? A kis buksi?

Dolgoznom kéne, de nincs keeedveeeeeeeeeeeeemmmmmmm!!!!!!!!!
:evil: :evil: :evil:
kolibri28
 
 


Jó reggelt! :lol:

Kép
nagy nap a mai!

Kukac!
ma termékenyítik meg apácskád katonái(reméljük nem keverik össze máséval :oops: :lol: ) a kis petikéidet :D :D :D drukk

Gyugyi!
üdv itthon!egészségedre :D nehogy lemenj nekem 50 alá :lol:
és most már egyél 8)

Kata!
gratula Davi lépéseihez!tényleg, én is kérdem, h van Peti? :roll:

Zsu!
kutyid????????????????????????te????????????????? :D

Mofly??????????

Ditke??????????????

Haga????????????????

Krisz?
muti a szőke tincseid 8)

Babcsi?
nem jössz picit mesélni? :lol:

Suzy!
holnap jöhetnek vajon haza a kórházból? :roll:

Gröni!
klassz lehet a nagy boldog család Dórival :P

Kolibri!
jobbulást :)

Vicky!
felkészültél????????????????? :lol: :lol:

Mami!
biztos be vagy havazva! :P

Tavika!
köszi a híreket 8) , görbéd?

Dike!
hova tűntél el????????? :roll: :shock:

Princzike?

Tünde!
jó nagy baba lett a kisaszonyod :P
Vendég
 


Ez a hashajtó a sírba visz!

Dobok egy pocakfotót, ha már felkeltem. 3-4 hét, mire visszalapul. :shock: Varratokat jövő csütörtökön veszik ki.
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Lili, és hogy megy pontosan ez a véradás? Mármint inkább az érdekelne, hogy hol, mert gondolom nem úgy van az, hogy besétálok a legközelebbi kórházba feltűrt pulcsiujjal, hogy "hello, meghoztam a véremet". :) Bár te biztos Móváron adsz vért, úgyhogy asszem googleben kell keresnem majd. Nem is tudom miért halogattam mindig, általában belelkesülök, aztán elfelejtem egy idő után, viszont a tűtől és egyéb orvosi ketyeréktől nem tartok, a vért is bírom, segíteni is szeretnék, szóval megyek vért adni januárban, punktum. :)

Gyugyi, mielőbbi gyógyulgatást! Hogy kényelmes a fekvés?

Kolibri, hogy van a felfázásod? Segített a kamillakúra?
Vendég
 


Pompom!

Kösz még érzem sajna, de legalább nem rosszabb. :?
A véradás Bp-en ha jól tudom a XI. ker.Karolina úton van.
Biztosan nagyon fognak örülni ha jelentkezel, de majd elmondják a kritériumokat. Én sajna nem tok vért adni, mert extra szarok a vénáim, és egy vérvételtől is képesek szétmenni. Én a csontvelő donorságra gondoltam, de még a kockázatok miatt nem vettem rá magamat. De ha te mész, akkor én is fogok.
Ja még valami van most egy új dolog a vér ferezis( Pontosan nem tudom mit takar ez, de azt hiszem, hogy vissza is juttatják a véredet, csak a lényeget szűrik ki belőle) És ezért még pénzt is adnak.
http://www.plazmaferezis.hu/hu/mi_a_gep ... rezis.html
kolibri28
 
 


Gyugyi!!! Jobbulást!!! Amúgy hol a hasad a képről??????? :)
Aranyos, amit írtál "fáj a hasam egy picit, mintha jól hasbarúgtak volna"... :D

Tündi, nem semmi súlyban van Dóri!!! Duplázás lesz ebből nemsokára! :D

Kata, hát tényleg nem sajnáljuk Tőle az ételt! :wink: :D

És köszönjük a dícséreteket! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szasztok!

Olvashattam vissza jó sokat. :wink:
Sajnos nem tudtam jönni,, mert nagyon sok munkám volt.

Vicuska :D

A kérdésedre, igen ő az. :wink: Aranyos a kis drágád, s nagyon örülök, hogy most már minden rendben van, s étvágya is van. Meddig tart a felépülése? Jobbulást neki továbbra is. Uh-n ma voltál, vagy mikor mész?
Kutyus és én is jól vagyok, köszi. :wink:

ZSófi :D

Na mi újság?????? 25 tüszőből mennyi petesejted lett? Sajnálom apukád balestetét, de szerencsésen megúszta. Remélem hamar elfelejtitek a történteket, s túl lesztek rajta.

Kata :D

Köszi, kutyusunk már nagyon jól van. Ti mikor mentek dokihoz???

Suzy :D

GARTULÁLOK VINZENTHEZ!!!!!!! Vigyázz magatokra és sok boldogságot kívánok Nektek!
Várjuk amképeket és a szüléstörténetet. :wink:

Gyugyi :D

Tegnap gondoltam rád, de nem tudtam írni. :oops:
Szupoer, hogy már hazaengedtek.Gyors felépülést! Jó sárga a pocid. Alaci ott volt? :lol:

Tavi :D

Köszi a Gyugyi híreket.

Ticsi :D

Jobbulást neked.Lázad is van? Árpi még mindig huncut, imádnivaló kiskópé és Ádám is helyes kisfickó. :wink:

Sleepin :D

Bende is nagyon ennivaló kiskölök. Én is szeretnék egy ilyet. Hány foga van már?

Kolibri :D

Neked is jobbulást és ne dolgozz annyit!!!! Köszi, kutyusunk már ismét rosszalkodik. Tegnap reggel az ajtódíszt szedte le, pedig kb 170 cm magasra tettem fel.Neki sikerült leszednie. :lol:

Krisz :D

Sajnálom a pirit. :(

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


kolibri
köszi, Peti meggyógyult teljesen, azóta nem volt beteg. hehe, egy hónapja, de az nálunk nagy idő! ja, persze még csak két hete jár oviba, most jönne a megfázás és egy hét itthon. De már nem lesz. :lol:

gyugyi
a hasadon a köldöködnél a fehér kocka gondolom as fertötlenítö, a melleid alatt nem értettem a fehéret, de biztos az a fürdöruha...
vazze, ha nekem ilyen derekam lenne :roll: a varratok as köldökben vannak?
a műtös doki nem csábult el a lapos hasadra? nem sok iylet látni ám!
51 kg? én 16 évesen voltam ennyi, amikor naponta 1x ettem.jó, 174 cm vagyok, lehet, anorex voltam? :shock:

pompom
csinálnak egy szürővérvételt, ha jól tudom, aids meg vércsoport, meg van vérnyomásmérés is, ha ezek oké, akkor csapolnak. utána meg kapsz csokit :lol:

vicus
mindenkinek irtál, ügyes!
na, mi van a lába közt????
szerintetek kapok képet a bébiről? most nem is lenne aktuális uh, nemtom, lehet-e amugy kérni. vagy magánban mindig adnak, ha kérek? majd este kiderül :D már érzem, hogy száradok ki alul, utálom a turkit, de biztos lesz első alkalomkor. nem baj, fiatal a doki :lol:

zsófi
hányas ikrek lesznek?

gaby?

hétvégén valszeg már költözünk haza, 3 hónap után... párocskám takarit, amig én gépezek 8) furcsa lesz kettesben itthon Davival egész nap, általában volt valaki otthon. perzse ebböl volt elegem már az elején, hogy nem a saját ritmusunkban élünk. de hát aki felujít... még jó, hogy mehettünk anyuékhoz, nagy a ház. igen, ök is nagyon örültek :lol:
Vendég
 


Bekukk......

Pompom :)
Sehogy. :?
Én nem adhatok vért. Magasvérnyomás miatt. Régebben meg túl sovány voltam hozzá. 50 kiló alatt szóba sem állnak az emberrel.

Sleepin :)
Minnyá visszalapztok, megnézem a kis gézengúzt. :)
(Hasam a duplájára van puffadva! :wink: )

Zsu :)
Nem volt ott! :lol: Hiányoltam is!

Kata :)
A fehér kocka ( öööö, négyzet, ezért harapok matekórán :lol: :lol: ) a ragtapasz helye. A sárga az meg betadin. Fent meg a natur bürkém, nincs rajtam melltartó. A két kis fekete izé a köldökömben a varrat.
A doki nagyon örült a "lapos kis hasamnak"!!!! Könnyebb dolga volt így.
A 174 cm-hez ölég kevés az 51 kiló! Jó karcsú lehettél. :)
Hétvégén lesz nagy pakolás Nálatok. Képeket kérünk!

Visszafekszem......

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Zsu! :D 7! :) (már csak 13 van hátra...)

Gyugyi! Én 175-6-7 (rég mértem) cm vagyok és 55 kg kb. mostmár érthető miért akarok hízni???? Pedig eszem! a kalóriát sem fogom vissza (sőt)... :oops: :shock: :?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Csajok, itt mindenkinek ilyen szép sovány? :) Engem a súlyom miatt nem küldenek el vérvételről az tuti, 171 centi és hatvanizééé... 64 kiló. :wink: A levegőtől is hízó kategória, ezt a súlyt is csak úgy tudom megtartani hogy odafigyelek valamennyire, és amióta az eszemet tudom, sosem kajálhattam felelőtlenül, mert kettőt pislogtam és máris jajongott a mérleg. Se fogyni se hízni nem szeretnék (58 kilósan kiálltak a csontjaim, sápadt voltam, ájuldoztam, nem tetszett), de néha úgy érzem hogy súlyt megtartani nehezebb mint fogyni...

Kolibri, köszönöm a véradós infókat. Nagyon bátor vagy, ha csontvelő donornak jelentkezel. Kata, neked is köszi a választ, a csoki csábító. :)
Vendég
 


napot

gyugyi te bátor csaj!!!!!!!!!!!!!
el ne fogyj!!!!!!!!
akkor nem kérsz kockás füzetet karácsonyra? :lol: :lol: :lol:

vicuska és zsófi miatt kukkanok be néha, de senki...

pedig húzom a belemet...

na sebaj, majd holnap megtudom

zsu

igen lázam is van...lehet lőnek a vasárnapi keresztelőnek...má nincs olyan gyógyi, gyógymód, amit ki ne próbáltam volna...

ja de igen

a kalapkúra...de asszem azt tán nem kéne?

Kép
ticsimû
 
 


súlyról hagyjuk a kérdést...

pompom...ha ilyen súlyom lenne...huh hát én irigylem

Kép
ticsimû
 
 


Hali!

mai uhu elnapolva holnap reggelre :evil:
Vendég
 


Vicuska!

Mé,???? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Gyugyi!

Azt hittem szőrös a hasad :lol: :lol: :lol: Pedig csak a varratok! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Nati!
áááááááááááááááááááááááááááá, hosszú............. :? :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

23 petesejtünk lett, reggel 9-kor kell telefonálni, hogy hány termékenyült meg. :lol: Hazafelé, illetve az intézetből kifelé sikerült körbehányni a kocsinkat. Még mindig nem bírom az altatást. Most már jobban vagyok és a pocim is csak kicsit fáj.
Ja és kaptam fehérje infúziót a sok pete miatt és napi 5 l-t kell innom + rengeteg fehérje, mert itt ólálkodik a túlstimu! :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi, húha! 23...
Vigyázz nagyon magadra és pihenj sokat. Leváltottad az araszoló kukacot? :)

Vicus, hogyhogy nem volt ma uhu?
Vendég
 


zsófi!!! gratulálok, igyál nagyon sokat, reggel értesíts!

vicus! :evil:
dike
 
 


Pompom!

Sajnos nem tudom,Pesten hogy működik a véradás.Itt Móváron én mindig az újságból tudom mikor lesz.De ha minden igaz a kórházak vérellátó osztályán adhatsz bármikor.Legalábbis nálunk lehet.Ha rászánod magad egy próbát megér.Tényleg nem vészes.Ki kell tölteni egy kérdőívet,amit megnéz egy orvos,vérnyomást mér,megszúrják az egyik ujjad,hogy kiszűrjék az aids,hepatitis...stb betegségeket,és már adhatod is.


Kolibri!

Ez a plazmaferezis is hasonló mint a véradás ahogy olvastam róla.Érdekes.

Kata!

Igyekszem gyakrabban jönni.Nagyon aranyosak vagytok.Köszönöm a biztató szavakat!
Vendég
 


Kukac!

hipp hipp hurrá! :lol: :lol: :lol: kész focicsapat 8)
de lécci tartsd be amit a doki mondott (na meg ugye mi is :oops: )és igyál és egyél amit és amennyit kell!!!!!! :twisted:
ugye nem akarsz kórházba kerülni infúzióra????????????? :evil:
Vendég
 


vicuska


hogyazaaaaaaaaaaaaa.............

zsófi

azt a betyár, nem semmi....több mint focicsapat ... :lol: :lol: :lol:

uncsitesónak is túlstimu lett, pedig csak 9 petikéje lett, de mégis...majd meg döglött mikor kiderült, hogy terhes maradt, és elkezdtek működni a petefészkek....

igyál, míg í szemed így áll.... :shock: :shock: :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


Igenis csajok, értettem! Iszom-iszom-iszom és beköltöztem a wc-re! :lol:

Pompom!
Hát az úgy volt, hogy mikor kicseréltem a vonalzóm, akkor véletlenül kitöröltem és még nem találtam meg a régit! De visszakerül majd! :lol:

Vicuska!
Akkor holnapra drukk az uhuhoz!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ticsi!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :lol: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


gyugyinak kockás a hasa :lol:

zsófi :shock:
a következő életedre is tárolod a gyerekeket? :lol: a túlstimu leszívás után is van? aszittem, csak előtte. utána mit zavar?
ebből simán kérhetsz 3at vissza, marad tesónak is :lol:
tényleg. ti adományoznátok a petesejtet vagy az embriót, ha megmarad?

ticsi
ó te szegény, két kisgyerek, és még a betegség is, elhiszem, hogy alig élsz. az ember ilyenkor alig él, nem még az icaka is :?

én voltam dokinál, szimpi, 9+5 számította az uh, kaptam képet, de hát semmi nem látszik ugye, csak a fehér alak, majd beszkennelem.
26 a crl, jul 3ra irja a szülést, de ugyse huzom addig, még ha késöbbi is a baba.
Vendég
 


Kukac! Aztamindenségit!!! 23???????!!!!!!!! Egy életre elég lenne nekem ennyi! :D (Bár a ciklusaimat végiggondolva, lehet nincs is több...) Ágy, víz, wc, hűtő. Ezek legyenek most a fő társaid! :D Na jó, engedélyezem a kádat is! Apud??? Hogy van???

Kép
Kép
sleepin
 
 


Zsófi :D

Aztaaaa mennyi petike. :wink: Szorítok nekik,hogy szépen randizzanak. :wink:

Ticsi :D

SZegénykém, jobbulást neked! Igen,a kalapkúra most nem ajánlott.

Most ennyi,megyek aludni.Mindenkinek pusz.

Kata :D

Gratulálok!!!! Várjuk az uh képet.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Vicuska :D

Miért???? Holnap?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sleepin!
Köszi kérdésed, szerencsére jól van. Nagyon fáj a válla, így kér beutalót CT-re, itt a kórházban nem foglalkoztak vele, megröntgenezték és közölték, hog majd elmúlik. :evil: De annyira fáj neki, hogy tegnap éjjel nem is tudott aludni. De ez legyen a legnagyobb baj, mert aki eddig látta a kocsit, mindenki mondta, hogy csoda, hogy még él. :? :D

Kata!
Túlstimu leszívás után lehet, addig max sok a tüsző! :roll: Valami olasmit magyarázott a doki tegnap, hogy víz kerül a pocakba a tüszők helyéről. De lehet, hogy rosszul értettem. :roll: Hát közel se biztos, hogy mind megtermékenyült. Az adománozással gonban lennék, hátha valami kreténhez kerül és mégiscsak a mi gyerekünk. De ugye az is lehet, hogy mi használjuk el őket! :lol:

Ticsi!
Túlstimusok általában terhesek lesznek, így én nem bánnám. :wink: :lol:

Iszom amúgy rengeteget, és apa hozott nekem fehérje tablettát, ami teljesen tiszta, így sokkal egyszerűbb a bevitele. És persze természetes fehérjét is nyomatok. :lol: Épp banánturmix a reggelim.

1 óra és telefonálhatok. A férjem egész este aggódott, hogy mi lehet a kis drágáinkkal, olyan édes volt. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Pálinkásat :!:
Kép
De jó is kávéval ébredni!!!! :wink:

Éjszakám egész jó volt, eltekintve a sok baromságtól, amit álmodtam. :twisted: Na meg hiányzik a hasonfekvés!!!! Szerintetek, ha nem fáj, ráfeküdhetek? :roll: (Bár még fáj....)

A "fürdés" egy rémálom. Gondoltam lemosakszom a kádban. Igen ám, de a betadin kezdett leolvadni rólam. Minden rozsdabarna lett és csúszott. :shock: Mintha korcsolyapálya lett volna a kád alja. Pacsmagoltam magam, közben siklottam előre a lefolyó felé! :lol: :lol: Ja, és ne érje víz a köldökömet. Hát persze, hogy csak odafolyt minden! Hajszárítóval szárítottam ki a végén! :lol: :lol: ....és még mindig színes a pocakom! :lol:

Visszalapoztam...

Kata :)
Igen, tudják a gyerekek. Bár a lányom azt mondta, "egyszerűbb lenne a Zapát jól tökönrúgni" , mint egy ilyen drága és fájdalmas műtét. :lol: :lol:
UH képet muti meg!

Kukac :)
Szegény Apukád.... Volt nekem is egy ilyen borzalmas élményem. Röviden: Kb. fél órán keresztül azt hittük, hogy apukám balesetet szenvedett és ott kapott infarktust az út szélén... (Volt neki már három... :( ) Aztán kiderült, hogy csak nagyon hasonló a neve az illetőnek, a foglalkozás is megegyezett. Apukám meg vígan mulatott vendégségben.... Nem kívánom senkinek azt a fél órát, mire "előkerítettünk" apámat. Terjedt a hír a városban, mint a futótűz..... Én voltam a 4., aki rátelefonált, hogy valóban él-e még... (Nem volt még mobil). Na, akkor már ideges lett ő is.... Tök jó volt hallani a hangját.....
Peteécskékhez nagy gratula!!!! Hihetetlen mennyiség!!! :wink:

Nati:)
Kórházban is szőrős hasaztak!:lol: Meg kellett mutatnom, hogy nem az! Gondolom, borotváltak volna, ha olyan... :lol:

Vicuska :)
Ma lesz UH? Képet hozzá' Te is!

Dobok egy görbét.
Kép
Kicsit híztam! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


BABCSI
Boldog szülinapot!!!!! :D

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Megyek visszaolvasok. :D

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Gyugyi!
Nekem érhette víz a köldökömet. Persze áztatni nem lehetett, de zuhanyozni igen. Csak utána meg kell törölni! :wink: Képzeld, nekem meg a laparnál az a kék lötyi fogta meg a fenekem, amit átnomtak a petevezetőkön. :lol: És nem jött le vízzel kopott.
Apukád pedig sokáig fog élni! :lol: :wink:

Képzeljétek 16 kis peténk termékenyült meg! :lol: A férjem úgy örült, szegény bebeszélte már magának, hogy most biztos rosszak voltal a spermái és miatta nem lesz embrikénk. :lol: Most nagyon büszke magára! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Nem sokat kellett visszaolvasnom. 8)

Zsófi :D

Na??? Telefonáltál már?

Vicuska :D

Mikor mész uh-ra? Majd hozzál képet!

Gyugyi :D

Elképzeltelek fürdés közben, ahogy csúszkálsz. 8) :lol: 8) :lol:

Babcsi :D

BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsófi :D

GRATULÁLOK A 16 bébikéhez, jó sok mehet így fagyiba. :wink:

Holnap 3-at kapsz vissza? Továbbra is igyál sokat!
Itt munkahelyi gépemen nincs malacka, de gondolatban küldöm.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Majdnem laptetűm lett az előbb! :lol: :lol: Pedig..... :wink:
(Tényleg, mikor lehet sexelni? :oops: :roll: )

Kukac :)
Aszta!!!!!!! :D :D :D :D
Ez egy komplett ovis csoport!!!!! :lol: :lol:

Lementem bótba...... Most pihegek. Enni kéne valamit....

KépKép
zapáné
 
 


Babcsi! Boldog szülinapot! :D

Zsófi! de szupeeeer, iker gyanus:)

vicus! jelentkezz mi volt az uh-n, képet is dobj ha tudsz! :)
dike
 
 


Sziasztok!:)
Elnézést a bepofátlankodásért, de biztos a "régiek"ismernek, (Melus) hoztam egy pár képet a kisfiamról, nov.7.-én született(4kg, 59 cm) A szüléssel iszonyatosan megkínlódtam, de szívesen átélném újra :wink:
Az újaknak meg üdvözlet! :)
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Melus :)
Sok boldogságot a Kispasihoz!!! :)
Hatalmas baba! :D
Gratulálok!
Gyere gyakrabban!!!!

KépKép
zapáné
 
 


Melus :D

Emlékszem!!Gratulálok a fiadhoz, nagyon aranyos.

Gyugyi :D

Fogalmam sincs, mikortól lehet. :roll: Itt nem kell megvárni a 6 hetet?
Én meg most nézem, laptetőztem. :roll:
Mindjárt rakok fel görbuszt, kérek véleményeket!

pill.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 



KépKép
zapáné
 
 


Kép

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Gyugyi :D

Szuper hely!!! Engem nem visztek el? Én még sose síeltem. :roll:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu :)
Dehogynem, gyere!!! :D
Bár babásan nem ajánlatos elkezdeni! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Köszönöm, Lányok :)
Ja, és gratulálok a kismamiknak és a már megszült anyukáknak, és nagyon drukkolok, akik próbálkoznak!! :)

Zapáné, neked milyen műtéted volt?
Bocs, csak most indult újra a babanetem, nem győztem visszaolvasni hónapokat! :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?