Új privát üzeneted érkezett!

Hú, 80 %! Gratu :wink:

Ja, a magyar kaják nem az egészséges életmódról szólnak :lol: De azért össze lehet úgy válogatni a kajákat, hogy ne legyen túl egészségtelen. :wink:

Apácskád hazaért már? Én most várom a párom, azt mondta, hamarabb hazajön, ebédelünk, és megyünk ügyeket intézni, meg anyuékhoz (már több mint egy hete nem voltam, pedig nem is lakunk annyira távol egymástól).
Vendég
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁ, megint laptető, pedig nekem most pillanatnyilag nincs is rá szükségem :?

Bridget, mivel ez a te hibád, így neked adom! :lol:

Arik ezek a cumik, és is néztem már ilyeneket :lol:
Vendég
 

 
 

Kittyyyyyy gyanus vgy nekem naon :lol: 2.laptetu :lol: :lol: probaltalak beelozni 8) :lol: :lol: :lol: Gratula :wink:

En szeretem a nem egeszseges magyar kajot :wink: csak miota egeszsegesen taplalkozom itt japoban azota elgondolkodtato dolog :roll:

Enyem apacska meg nincs itthon....fel 10 :roll: szerintem lassan jon :) Jo koran hazamegy a parod :shock: En is mennek anyut latogatni :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="h_kitty"] írta:h_kittyÁÁÁÁÁÁ, megint laptető, pedig nekem most pillanatnyilag nincs is rá szükségem :?

Bridget, mivel ez a te hibád, így neked adom! :lol:

Arik ezek a cumik, és is néztem már ilyeneket :lol:


Miert az en hibam? :shock: :lol: Elfogadom bar en elotted mar jo parat leszemezgettem :roll:

Ez az egyik kedvenc kepem 8)


Csajok
Meg ezt akartam mutatni nektek...ez az elso resz es osszesen 6van...ngyon erdekes :shock:

http://jp.youtube.com/watch?v=xmoTfbq6L ... re=related

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mondom, hogy a te hibád :twisted: :lol: Amúgy köszi a gratut ;)

Enyém pár már fél 6kor elmegy itthonról és ált 3-4 körül jön haza, ez most kivételes eset :roll: :wink:
Vendég
 


Akkor oruljunk az ilyen kulonleges napoknak :)

En megyek kicsit sorozatot nezni aztan alvas elott meg bekukk 8)

Neked meg jo "apazast" es jo anyulatogatast!! :P

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, köszi ;)

Jó sorozatnézést! És utána jó apázást ;)
Vendég
 


Bridget: A lányom jele amit ő választott az a gyertya. én mást akartam de ő ragaszkodott ehez. Mindegy mert könnyű bele himezni mindenbe.
Amúgy egészséges kajára vissza térve. Most volt egy tv-műsorban hogy a Japánoknál mit szoktak évente figyelni. 4lehetőség volt. Ez egy vetélkedős műsor. 1koleszterin szint 2, vérnyomás, 3 haskörfogat, 4. vércukorszint.
És nem is tudtam a választ illetve nem erre tippeltem volna. ahelyes válasz: Haskörfogat mérés. Szóval tényleg nagyon oda figyelneka Japánok magukra.
Mondjuk a szushi egészséges bár én még sosem ettem.
Na de majd egyszer megkostolom.Csak az a baj mivel nem érte hozzá melyik is finom igy hiába láttam már mondjuk plázákban nem mertem venni. na meg szerintem azt Japán étteremben érdemes enni nem ilyen helyeken.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Gyertya :?: De furi..bar ha jobban belegondolok nem is emlexe milyen jelek voltak az en idomben :shock: csak az enyere emlexem 8) Az pedig zaszlo volt 8) :wink: es a zsakom meg mindig megvan :shock: :roll: :lol: Jo volt az ovis kor na....en ovoneninek keszultem :roll: Anyum dadus neni volt ugyanabban az oviban :arrow: Ugyhogy igy meg jo is volt mind a 3-man oda jartunk :lol: es en visszajartam suliskoromba is mivel anycim vgy 20evig ott dolgozott :shock:

Az egeszseges kaja az jo foleg meg ha finom is :wink: Es itt tenyleg nem arrol van szo ne egyel ezt meg azt meg dieta...csak egyszeruen az alapanyag magaban mar egeszseges....plusz meg akkor sok olajat se hasznalanak soot.
A sushi-t meg en meg nem ettem :roll: :oops: mivel halallergiam van :? de ha japan kajorol van szo mindenkinek egybol ez jut eszebe vgy a minden fele tengeri hal :arrow: nekem is ez jutott eloszor eszebe :lol: Azt hitte ehen fogok halni mert itt mindenki halat eszik :shock: :lol: :lol: De nem nagyon sok fele etelfeleseguk van :shock: es nem mindegyik sot csak kissebb resze all halbol :wink: Kar,hogy nem tom elmagyarazni de majd szorcsolok a neten kepek utan 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na itt az egyik kedvencem.SABU SABU-NAK hivjak.A labosban forr a viz es beleteszel zoldsegeket meg a vekonyra szeletelt husit.Csak epp egy 10-15mp-re mert mar meg is fott a husi es kiveszed belemartod a szoszba amibol van ahova mi jarunk 2fele eledrakva.Melle rizst fogyasztunk 8) Olaj nincs hasznalva,fuszer nincs hasznalva rizs jo minosegu....naon egeszseges :wink:

Klikk a linkre es meglatod a fotot!!:
http://lh5.ggpht.com/_PRW_Y3h4Vyw/RmWcz ... 001015.JPG

http://lh3.ggpht.com/_9T989o-2WO4/Rj_b5 ... G_1351.JPG

Majd meg mutizok tobbet is :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A masik kedvencem a SUKIYAKI
Ez valamifele szosszal kezdodik es abban forgatod meg a husszeletet 8) aztan a zoldsegeket:gomba,sali,hagyma,tofu,teszta :arrow: Ehez szinten rizst eszunk 8)

Kepek a linkre klikkelve meglatod:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... achdip.jpg

http://www.shinmaikoso.com/3ryori/nabe/sukiyaki.jpg

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A koreai hely ahol meg most voltunk az ilyen :arrow: ez is a kedvenceim koze tartozik es latod ezekben sincs hal :wink: bar ebben a koreaiban assszme van rak :roll: nem tom en sosem nezem a halat a listan :oops: Szal ezt a kajafeleseget YAKINIKU-nak hivjak 8) es az asztal kozepen van egy sutofelulet....olyan grill szeru.Kivalasztod a kivant husi marha vgy diszno,csirke abbol is melyik resze :arrow: aztan vannak salik meg sokfele mas minden igy nem tom elmondani de az asztalon sok minden van mert mindenbol kis adagok jonnek igy szinte terulj terulj asztalka van az egesz etkezes alatt 8)

Jonnek a kepek:
http://www.shinmaikoso.com/3ryori/nabe/sukiyaki.jpg

http://www.hikejapan.com/graphics/mcj2006/Yakiniku.JPG

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


MELISZKA EZT NEKED KULDOM:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Jól néznek ki a kaják. Az biztos , hogy egészségesebben esznek mint mi.Van egy barátnőm akinek volt egy vietnami pasija évekig. Ő náluk ettem annyira finom riszt , hoygcsak ne. mondtam is nekik anno én nem tudok finom rizst csinálni. aztán meg lett ám a titok hisz a riszt egy különleges főzőedényben készitik. Nálatok is az van nem?

Kép
csucsu05
 
 


Nana,hogy van 8) rizsfozo a neve es itt is mindenki olyat hasznal :wink:

Kép

Na emntem aludni sziasztok holnap 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó estét! 8)

Csucsu, az én jelem hal volt, utána meg asztal (bár utóbbit nem szerettem :? ).

Bridget, jók a kaják ;)
Nekem ez a rizsfőző tetszik nagyon, mivel én csak főzőtasakos rizst merek főzni :oops: (lebukott a konyhatündér :lol: )

Délután voltunk csavarogni kicsit. Ahol anyuéknak laknak, nyílt egy park center nevű pláza szerűség (Pendi biztos tudod). És kaptam egy kötött kardigánt :D

Jó éjt csajok, holnap megint suli :roll:
Vendég
 


Kép

Kitty
Nem nagy ordongosseg ez a rizsfozo :wink: Van kis pohar adagolo hozza es ha egy pohar rizst teszel bele akkor az egyes szmig kell felengedni vizzel :arrow: 2szemelyre 2pis kupakkal szoktam azaz utana a 2es szamig engedem fel :wink: 30-50perc alatt kesz van attol fugg mennyi rizst csinalsz :arrow: es utana akar 1napig is melegen tartja neked es eheto 8)

Kardigan dejo...en is vasarolnek de kicsi a gadrobunk es mar igy is tele van ruhakkal :roll: :oops: ha meg veszek akkor mar bese ferunk :? :roll: :oops: Ezert en mar nem vasarolgatok bar azert oktoberben amcsiban shoppingoltam kicsit 8) :lol: (ott olcsobb minden,mint itt :roll: )

Meek suliba mer mar igy se mentem be az elso orara :roll: :oops: Pusza suli utan jovok 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget!

Nálatok mikor kezdődik a suli? Nekem is lesz ma, 9kor megy a buszom.
Ruha az már nekem se fér sehova, de én azért betuszkolom a szekrénybe :lol:
Mondjuk mikor összeköltöztünk, akkor egy csomót kiválogattam, amit már nem használtam, csak a helyet foglalták - de így is nehezen férünk. :oops:

Jó a kép, azért remélem, ennél jobb hangulatod van ;)
Vendég
 


Kitty
Nem mentem sulibaNekem amugy delutani amibe jarok es az 1:15kor kezdodik :roll: a reggeli kurzum meg asszem reggel 9kor :shock:

A ruhakkal en is igy vagyok...amig a en kis lakasomban laktam elfertem...de mikor idecuccoltam hat az o kis gadrobjat megkellett ossza velem es ez nem volt egyszeru :roll: Most mar a felet en uralom 8) :lol: Es vettem ilyen tok fasza polcszerkezetet,hogy tobb ruci ferjen de tele lett ez is :shock: :oops: Es mar kuldtem haza 3doboz ruhat amit kilomoltam :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, éljen a pihenés :lol:

Nálunk is ez a helyzet, eddig egy egész szekrénysorom volt, most meg csak a fele...
A régi ruháimat meg oda akarom adni szegényeknek, itt a faluban van néhány rászoruló család, akik örülnének neki ;)

Mit tervezel mára, ha már a sulit kihagytad?
Vendég
 


Pendiiii
Talaltam egy neked valo kis mozgo figurat 8) Bar avatarnak nem tod betenni...de a vonalzid melle beszurva mindig ott lehet :wink:

Felrakom ide nezd meg aztan ha szeretned betesszuk neked oda 8)

Kép [/img]

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty
Nem tervezek semmit :roll: itt mar fel 5....mire felkeltem mar del volt mert kezon fekudtunk :oops: aztan anyuval beszeltem egy orat telon...meg netezem most kicsit...aztan a paromnak elmegyek kivaltom a kontaklencseit :roll: meg megveszem Patinak az ajijat 8) Aztan irany haza es vacsi ennyi...a nap mar el is ment :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brdiget: És ebbe a rizsföző edénybe bármilyen rizst lehet tenni vagy csak kifejezetten Japán alapanyagokból jó ??
Mennyibe kerül egy ilyen főzőedény??


Ja és elfelejtettem köszönni: Szép napot csajok:)

Kép
csucsu05
 
 


Milyen ajit kap Pati? Eldöntöttétek, hogy mire lenne szüksége? Mikor adjátok oda neki?

Aranyos a kép, amit Pendinek szúrtál be :D Esetleg nem lenne nekem is egy mozgó Hello Kittys? :lol: :oops:
Vendég
 


Kitty
Neked is talaltam eleg sokat ugyhogy csak az oldal linket teszem be 8)

http://www.blinkiebee.com/templates.php?category=5

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Csucsu!

Látom a Te érdeklődésedet is felkeltette a rizsfőző. Én is szemezek vele.

Itt találtam is egyet, nem is drága:
http://www.hazipatika.com/store/product?pid=3849
Vendég
 


Foleg ez:Kép
es ez tecc naon:Kép
Pati olyan szeletelogepet kert ami szeleteli a hagymat,parit,paprikat es meg sok mast...kicsit olyan turmix szeru de azok nagyok es csucsosak majd ha talalok rola fotot felteszem :wink:

Latod megh nem is lattam,hogy kertel de mar kerestem neked is :wink: 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2008.12.03 08:38-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Csucsu :D
Egyszeru sima mezei kilos kiszerelesu rizzsel muxik :wink: a gyorsrizsek ezuttal elfelejthetoek.....es se sot se semmit nem adsz hozza :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Itt van meg 1 bar ez eleg gagyinak nez ki :? Marmint rizsfozo 8)

http://www.pixmania.com/hu/hu/461004/ar ... sfozo.html

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Köszi Bridget! Arik :)

Nekem ez is tecc! ;)

Tök jó oldal, megnéztem még pár képet, jók a micimacisok is![/img][/url]
Vendég
 


Ha akarod betood tenni az alairashoz es akkor minden egyes hsz-ednel ott lesz 8) En csak az elso oldalt lapoztam vegig...amugy meg valami uj vonalzit keresek 8)

TSAJOK!!!
Itt egy oldal meg nem tom a lenyeget de vannak rajta japo dolgok es magyar oldal...rendelni is lehet :shock:

http://www.szaku.hu/

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, jó ez az oldal, bár rögtön a főoldalon az a rákpaszta kicsit fura :shock: (amúgy te kóstoltad már?)

Te hetente cseréled a vonalzódat? Nekem spec ez a nőci tetszik ;) De a maci-baba is cuki :)
Vendég
 


Mondjuk most szerintem vmi télit kéne vonalzóba tenni, nem strandolósat :lol: Olyan messze van még a nyár.... :(
Vendég
 


Na, sziasztok, megyek suliba. Aztán sokat írjatok ám! ;)

Szép napot! :D
Vendég
 


A mutogato noci marad mert az nekem is tetszik az csak egy kep :wink:
A 2009-es felirat is csak egy kep :roll:
A macis az a vonalcsim 8) Es igen mindig cserelem mert en ilyen vonalzo orult vgyok :oops: :oops: :oops:
Dehat kinek a pap,kinek a papne 8)

Van teli is..az oldal meg tom jo de sajna limitalva van mennyit lehet a alairashoz beilleszteni es nekem mar mar nem fer :roll: A vonalzim most azert akarom lecserelni(persze csak a macisat) mert lassan itt a ciklus vege es nem akarom magam azon idegesiteni,hogy minden nap azt latom mennyi van meg vissza a tesztig :roll: Aztan remelem lassan babas vonalzim lesz :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es en olyat nem ettem mert allergias vgyok a halra es tengeri herkentyukre :?

Csucsu
Itt egy jo kis japan receptkonyv 8) nem is olyan sok :roll:
http://www.szaku.hu/index.php?page=shop ... Itemid=185

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu
Ez a lanyodnak talaltam:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk!!!

Megvagyok, lassan kifelé a dáthából, de nagyon köhögök még :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Melus!
Nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsu :D
Orulok,hogy mar jobban vgy es bekukkantottal hozzank 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok! Most igazán nincs mire szabadkoznom, hogy mért nem jövök max a lustaság! Reggel 5-re dodo hazakerülök kb délután fél 5 kajocsinálás majd fürcsi és már félig alszom! Ma sikerült fél órával hamarabb hazaérnem! Szal itt vok! Tök jó, hogy volt mit böven olvasni!

Brid! Még egyszer köszönöm a teát és a bogyót, de a tea az nem zöld, hanem black tea! :lol: Már egy párat megittam mire a kolléganöm észre vette! :lol: :lol: :lol: Én nézegettem a dobozt, de túl sokat nem törödtem vele mondván ugyse értem! :lol: :lol: :lol: :lol:
Apukám nevében köszönöm a köszöntést! Nagyon jól esett! :D :D :D

Pendi! Na akkor szerintem holnap felhívlak! De remélem nem dodozol! Majd küldök elötte egy sms-t! Nekünk is frankó a két ünnep közötti találka!

Melus! örülök, hogy újra itt vagy! Gyönyörü a kis bébyke! Milyen kis formás! Sajnálom, hogy egy rossz élmény volt a szülés, de annak viszont örülök, hogy újra átélnéd! Hogyhogy nevet változtattál?? mesélj a babárol meg minden! Gyere amikor csak tudsz! Bár mostanában én sem jövök túl gyakran! de azért vagyok! Ja és kérünk még sok sok képet!!!!!

Csajok megyek én is, mert apa már csalogat az ágyikoban!

Egy fontos dolgot még szeretnék megtudni! Szerintetek, mit tegyek hogy elmuljon a büntudat! Eddig erről senkivel nem beszéltem, de már lassan 3 év alatt sem mulik el! Sőt egyre erősebb és nagyon vérzik a szívem! Most lehet hülyeség, de menjek el gyonni paphoz??És akkor kapok feloldozást meg könnyebbülök?? Vagy mit tegyek?????? Félek, hogy ezért nem jön az én angyalkám!! Egyik szemem sír és a máik is! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócika: Milyen bűntudatod van?? A paphoz való elmenés szerintem nemmegoldás. Ezt a bűntudatot magadban kell rendezni. De sajna igy nehéz hogy nem tudjuk mi álla dolgok mögött. Nincs olyan barátnőd akivel ezt megtudnád beszélni?, Hátha akkor könyebb lenne a lelked.

Zsu: örülök ha már jobban vagy és a dátha lassan a múlt. Igyál sokat.
És sok gyógypuszi.

Kitty: Látom neked is bejöün akkor ez a rizsfőző.

Brdiget: szerinted amit itthon árulnak az is olyan finom rizst készit mint amit nálatok??
És köszönöm a kéep amita lányomnak küldtél. meg is mutattam neki tetszett nagyon.

Kép
csucsu05
 
 


Szép estét!

Zsu, jó, hogy írtál! ;)

Bridget, hozzon szerencsét az új vonalzó!!! 8 nap múlva számonkérés :wink:

Nócika, bűntudat rendezésével Csucsuval értek egyet. De ha neked jobb úgy, hogy Isten előtt is rendezed a dolgaid, ám legyen ;) Sok embernek segít a hit :)

Csucsu, igen, bejön a főző :) Először az olajsütőtől is idegenkedtem, de már rájöttem, hogy nagy segítség :lol: Ez is az lenne.
Vendég
 


Kitty: Igen tavaly én a férjemtől kaptam egy szuper olajsütőt amit imádok azóta is. A riszfőző azért lenne nálunk jó mert csak gyorsrizst csinálok itthon merta sima risz nekem csúszmákos lesz mindig. Hiba mondták már hogy lesz finom nekem nem sikerül.
Pedig a sima mezei rizs ha jól elvan készitve jobb mint a gyorsrizs.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, én is gyorsrizst szoktam főzni, ugyanilyen okokból :?
Vendég
 


Kép

Noci
A tea lehet nem zold de a pasi ezt adta amikor a cukrod miatt kertem valamit mutasson :roll: Lehet a zold tea az csak sima zold tea nem tom :roll: Ott nem is naon volt a patikaban voltam amugy :roll: drogeria vgy mi 8) Szal a lenyeg,hogy ez jo neked :wink:

Bundutad
Hat ha valaki aki az elok sorabol hozta ki a buntudatod eleg csak eleallnod es kimondani :roll: Ha olyan dolog akkor siman en is elmennek a gyontatohoz :roll: Pl az abortusz ami volt mai napig rosszul erzem magam miatta :? :oops: azt a papnal gyonnam meg :roll: De ha valaki miatt...es mar nem birnam...odaallnek es kimondanam ugy ahogy van :roll:

Csucsu
Szerintem ugyanolyan ha azsiai rizst hasznalsz 8) ha jol tom barmelyik kinai boltban is kaphato kilos kiszerelesben.Otthoni rizzsel nem probaltam meg de az azsiai rizs az naon tuti 8) Jah es igen ilyen egyberagados lessz...szal ez nem olyan,mint a gyorsrizs :roll: Nem tom parodnak izlene-e :?: Vgy neked :idea:

Kitty
Kocce bar mintha menzis jeleim lennenek :( Elkezdtem kicsit izzadni alvas alatt :roll: faj a pocim is :roll: De azert talan tudom hozni a bizonyitekot 8nap mulva 8)

Meek suliba mielott elkesek :shock: Minnya jon a laptetuuu 8)

Zsu

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brdiget: Már ettünk iylen főzőedényben készült rizst. Mikro a barátnőma vietnami barátjával élt ők hivtak meg és ott kostóltuk. Nagyon fini volt. Már azóta szemezek vele. De ők vietnámból hozták a főző edényt.
Nem is tudtam, hogy lehet itthon kapni.

Kép
csucsu05
 
 


Azt tom de nem tom onaluk,hogy sikerult :roll: Ott is ossze volt allva a rizs? :roll:

Hat otthon nem nagy valasztek van sajna :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?