Új privát üzeneted érkezett!

Sensi: nagyon várom már, hogy rendeződjön felétek is a napi rend, és többet tudjál jönni :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Na, most én jártam úgy mint Marek... Magamban dumálok itt :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Akkor most már én jövök magamban dumáláshoz? :lol:

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 

 
 

Jöjjenek a képek a másik két témában:
---Bézs karácsony---

Ez volt a harmadik téma, itt már nagyon unta Lili... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bettike: látom Máté is jól nyomja a hasalás témát :) Nagyon helyes kissrác :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


És az utolsó téma a bronz karácsony...

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Halihó
Voltunk moziban!! Naggggyon jó volt egy kicsit kimozdulni. És vettem a C&A-ban egy tündéri ruhát Borinak. Meg magamnak néhány pólót, meg néhány karácsonyi ajándékot... :lol: Bori nagyon jól viselkedett a nagymamával, a szüleim meg elolvadtak tőle, szóval mindenki boldog volt... :lol:
Nyugtonmalac
Bori még semmit nem csinál amikor hasal, ugyanis csak akkor van hason, amikor aludni készül. Olyankor szokott egy ideig nézelődni.. Szerinted a járókában is rakjam hasra néha?
Egyébként miért eszik Bori üvegből?? :roll:

Sensi
Akkor én meg irigyellek azért, mert Londonban laksz.. :roll:

Képzeljétek, holnap kipróbálok egy bébiszittert, mert Bori egyre kevesebbet alszik napközben és nem tudok tőle tanítani. Két órám lesz, itt lesz két órát. Remélem beválik... :roll: Mondjuk anyagilag nem nagy buli a dolog, de nem akarok kitolni a tanítványaimmal, akik már régóta hozzám járnak, vagy akik nyelvvizsgára készülnek...

Most megyek. Gyanús ez a csend, pedig még éhesnek kéne lennie.. Ennyi kajával nem fogja végig aludni az éjszakát... :roll: :evil:

marek
 
 


Marek: de jó, hogy jót moziztatok! (irigy)

Remélem beválik majd a bébiszitter :) De miért is ne válna be, nem?

Járókában hasalás: hát persze, hogy tedd hasra is... Akkor el kezd majd dolgozni hason is :D És nem jársz úgy, mint én Lilivel anno... Ő utált hasalni. 3-4 hónaposan tanítani kellett rá :D Tegyél köré játékokat, úgy, hogy elérje, ha akarja... És hogy legyen mit néznie :D Ha nagyon sír (keservesen) akkor elfáradt, meg lehet fordítani. :)

Bori azért eszik üvegből,
mert most napi 3x lefejem a cicimet (tejserkentés, horror fejés) mert a kis csajszim elkezdett bohóckodni a cicimmel... Néha nincs kedve szopizni, és akkor csak üvölt, ha a szájába teszem azt. Aztán beduzzogok rá, és félre teszem sírni egy kicsit, és utána mint egy eszeveszett nekiugrik a cicimnek... És ez nem tesz jót az anyai szivemnek... Meg a tejcsinek sem, mert nem eszi meg mindet, de én szeretném, ha a zsíros tejciből is jutna neki, plusz, ha nem szívja ki mindet, akkor nekem csökkeni fog a kínálat (ezt már éreztem is), és ezt hozom helyre... Egyébként kényelmesebb is. Bárki etetheti a kisasszonyt, bármikor, mert mindig van vagy fél liter tej a hűtőben neki, min 3 üvegben :D És nekem csak napi 3x kell cicit csavargatnom... Lehet, hogy megmaradok ennél. És király látni, hogy mikor mennyit eszik a jányka. Most pl. 80ml-rel ment el aludni :) Nem tudom mi lesz, de azt láttam rajta, hogy már nem kér enni, és hagyjam már aludni őt :D

Ez van...

Megyek is csapolni... Idő van. :D Áldom az eszem, hogy megvettem a medelát :D Okos dolog volt :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok.
Marek, hozzám is ma jön először a babysitter :lol:
Remélem nem az enyémet nyúltad le :D
Félek tőle, mert idegen eddig még nem nyúlt Nórihoz, de muszáj pakolnom, mert sosem végzek...mindenhol csak dobozok, egy komplett lakást átköltöztetni nem egyszerű.
Amúgy a doki bácsi javaslatára, amikor vittem Nórit a két hós oltására, már reggel kapott egy kúpot, mielőtt indultunk hozzá, és estére sem lett láza, aminek nagyon örültem :)
Csak egy kicsit volt nyűgös, de amikor kapta akkor is csak egy jajaszava volt, aztán már vigyorgott az asszisztensre. Stramm csaj.

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Két gyors kép, aztán pakolok tovább...

Kép

Kép

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Nymalac!

Iszonyúúú édesek a csajaid!

Rólunk: Emma nagyon ügyes, sokat van ugyan fent nappal, de cserébe éjjel alszik.A hasfájása totál elmúlt, már cseppeket sem kap.Éjjel csak egyszer kel enni, úgy 3 óra körül, 20 perc alatt bezabál, és durmol is tovább.alszik reggel 7-8ig.

Sajna ma elég pocsék napom van.Anyukám sajna egyre rosszabb állapotban van, és ma hívott egy barátnőm, hogy az öccse leukémiás, 1 hete derült ki.a dokik 10 % esélyt adnak neki...padlón vagyok...
emmalena
 
 


sziasztok!

Kissé lemaradtam, majd visszaolvaslak benneteket!
Tegnap nem tudtam még bekukkantani se, mert nagytakarítottam, sütit sütöttem
amég a kicsi aludt és aztán vendégeink jöttek! Még mindíg nem tudtuk le az összes rokont. :roll: Kicsit már fárasztó, minden hétvégére készülni.
Tegnap nyűglödött Norbika este, 6 órakor aludt el, így kimaradt a fürcsi.
Éjjel egyig aludt! Na, de aztán már nem volt kedve aludni! Hajnaltól eddig meg a pocakja fájt! :( Most aludt el újra!

Tercsimama....gyönyörű Nóra Baba! :lol:

NyugtonMalac...ti is csodaszépek vagytok! Gyönyörűek ezek a fotók! :lol:

Tegnap így aludt el, a nagy hiszti után!

Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Emma: sajnálom anyukádat, és a barátnőd öccsét is :( Nem jó, ilyen rossz híreket kapni... :( Jobbulást nekik!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


LK: milyen édesek vagytok együtt! Nagyon jó ez a kép :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Most csak egy gyors bejelentkezés: sajnos nem fogok tudni menni a baba-mama talira. :(
De remélem, lesz képes beszámoló, legalább utóbb hadd irigykedjek...

Szerintem nekem nincs elég tejem...Dóri pár napja nem tud jól lakni egy ciciből, kettőből kell egyen, most gondoltam fejek - ma mentem volna a 6 hetes kontrollra - de egy csepp sem jött. Egy órával evés után (alig evett 60 g-t...) Bezzeg vérezni újra elkezdtem, ez sem esett jól, már azt hittem elmúlt.
Így szépen kiborultam, kaptam egy sírógörcsöt és lemondtam a dokit. Megyek a jövő héten.

Majd még benézek, ha kicsit szebben látom a világot...addig meg kipróbálom a horrorfejést és az ultricát.

Kép
anhel
 
 


Sziasztok!

SZUPI JÓK A KÉPEK!!!!!!

Marek - Irigy a mozi miatt! Szerintem is tedd hasra nyugodtan, hadd próbálkozzon. Meg azon se lepődj meg, ha nem azonnal emelgeti magát. Ahogy elnézem Borid is elég jó súlyban van, ahogy az én Szabim. Ő sem könyököl még fel, de elég jól emelgeti magát. Nyilván a nagyobb súlyú babáknak ez később fog menni, hiszen nagyobb súlyt kell megtartaniuk.

Nymalac - XIII. kerülteből pontosan merről jöttök a talira a csajokkal? Bár még nem néztem útvonaltervet, de akár útba is eshettek. A VI. és a XIII. elég közel vannak. Elég kicsi az autóm, de akár be is férhetünk.

Anhel - Fel a fejjel! Vérzés miatt ne parázz. Én mensiztem. :cry:

Képzeljétek, Szabi kinőtte a babakocsi móziját (Graco Quattro Tour). Különösen ilyen vastag ruhában. Szóval azt gondoltuk ki a párommal, hogy ha már úgyis a sport részt ledöntve kell sétálnunk, akkor lehet, hogy beszerznénk egy könnyebb és kisebbre csukható kocsit, mert ezt felcipelni az emeltre vagy bepaszírozni a csomagtartóba, kész extrém sport. :roll: A Peg Perego Piko Switch-ét néztük ki. Van valakinek valamilyen tapasztalata vele kapcsolatban?

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!

Gyorsan én is bekukucskálok.

NyMalac: Nagyon jók a képek, gratula a csajokhoz, gyönyörűek, majd a talin élőben is megszemlélem őket. :lol: :lol: :lol:

Lovaszkata: mintha az én fiamat látnám, az enyém csak így alszik el ritkán az ágyában is. :lol: :cry:

Anhel: Fel a fejjel, tudom könnyű mondani. Én sem voltam még hat hetes kontrollon mert mikor mentem volna én is elkezdtem újra vérezni ami még mindig tart, bár szerintem ez nem normális. Nem megyünk együtt a jövő héten és akkor tudunk talizni, mit szólsz?????


Voltunk koponya és hasi uh-on szerencsére minden rendben volt. MOst 07-én megyünk csípő szűrésre, aztán a két hónapos oltásra. Szegény már előre sajnálom, megmondom nektek őszintén, hogy én nagyon nem bírom ezt az oltásosdit. :cry: :cry: :cry:

Marek: de jó, h ogy jól éreztétek magatokat a moziban, reméljük minid el tudtok menni amikor kedvetek támad.

Megmondom nektek őszintén én nem vagyok egy plázába járós fajta, de most valahogy arra vágyom, csak az a baj, hogy a karácsony miatt mindenhol tömeg van. Gondoltam majd egyik reggel elviszem a nagyobbat az oviba és utána a kicsivel elmegyünk nézelődni, hátha munkanap de. nincs tömeg.

Majd még benézek.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


sz. Bettyna!

nekünk a kép alapján ilyen kocsink van, és én IMÁDOM. Picire lehet csukni, könnyű tolni. Nézd ezt a linket, ilyen az enyém, csak sötét kék fehér. Itt most elég jó áron van:

http://www.babyoutlet.hu/viewer.aspx?pr ... 4&mainid=8

Remélem tudtam segíteni!!!!

A peg perego plikoban, nem fogsz csalódni az tuti!!!!!!

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Anhel: én is ezt a tünetet vettem észre... Bori mindig 2 ciciből evett, ez nem zavart, csak mikor odáig fajultunk, hogy az esti fejésnél láttam, hogy kevesebbet sikerült, mind addig... Ne ezen bepöccentem, és most naponta 3-4szer horrorfejek mindkét cicimből, és Borim kapja az üvegből a lefejt tejcsit. Most ott tartok, hogy meg 3szorozódott a tejcsim :)

Tehát, ha van kedved kipróbálni, akkor ezt javaslom: Lefekvés előtt (én éjfél körül csinálom) fejjél egy horror-t úgy, hogy először lefejed, ami lejön a cicidből, majd a másikból is. Használj közben tejgyűjtő kagylót.
Ha lefejted amit találtál benne, akkor kezdődhet a horror rész:
7-7-5-5-3-3-1-1 perces váltott üzem. Javaslom a gépet! Különben inhüvelygyulladást kapsz a sok pumpálástól.
Tapasztalat nálam: a 7 percesnél is, és az 5 percesnél is egyszer van egy-egy tej leadás rész. Így össze fog gyűlni még egy kis tejcsi... Aztán sokat inni, majd aludni.
Délelőtt, vagy ha feszül a cicid, jöhet a következő horror fejés, és amikor a csemete éhes, kapja a lefejt tejcsit. Bármikor cicire is teheted, ha szeretnéd. Az csak tovább segíti a dolgot. De hogy Dóri ne éhezzen, először a lefejt tejcsit ad neki oda :)
Nekem a második fejés kb. 10 óra körül van, de addigra már a tejgyűjtő kagylók ott figyelnek bent, és már többször ürítettem is. (Üvegbe a hűtőbe.)
Aztán van még egy fejés 5-6 óra körül... De van, hogy 4 szer kell eljtszanom. Minden esetre ott figyel a hűtőben egy félnapi adag kaja reggelre, és a 10 órás fejés körül már az egész napi adag... :)
Ezt kevesebb mint egy hét alatt értem el. Tehát ne add fel. Így fel lehet tornázni. És úgy látom, Borinak nem lett cumi zavara... Simán eszik innen is, onnan is :)

Ne legyél szomorú!

Baba-mama tali: sajnálom, hogy ti nem tudtok jönni :( Persze lesz egy csomó kedvcsináló kép :) És ha jól tudom, ismételgetni fogjuk havonta, nem? :) Lesz még lehetőségetek csatlakozni :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bettyna: én a 13 ker, Béke tér közeléből jövök. :) Nagyon kedves lennél, ha erre kanyarodnál :D Borimnak van kicsi autós ülése, Lilinek nagy van, de szerintem őt az ölembe kéne vegyem... Akkor elférhetünk könnyen :)

Gőzöm sincs hogy oldják meg a 3 gyerekes családok a kocsiban való családi utazást. A legtöbb kocsiba nem fér el 3 gyerekülés :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Tücsök: én vagyok plázába járós... Szeretem, hogy ott jó idő van, minden egy helyen, jó nézelődni, lehet enni, és pisilni is ki tudsz menni, és baba-mama szoba is van, ha kell... De nem vagyok pláza cica...
Melyik plázába fogsz elcsábulni? Szerintem délelőtt is sokan vannak... Mi múlt csütörtökön dél előtt mentünk a westendbe, és mennyi ember lógott ott. Ők nem dolgoznak? Vagy mi... :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Szerintem nagyon sokan nem dolgoznak, de persze azért sír az emberek szája.

Én az árkádba vagy az aréna plázába szeretnék menni, de lehet kika vagy ikea lesz belőle.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Anhel
De kár, hogy nem jössz... :cry: Biztos nem lehet megoldani?

Bettyna
Nekünk is kell új babakocsi. Már most látjuk, hogy ezzel nem fogunk tudni elmenni nyaralni, mert a kocsin kívül semmi nem fér be. Pedig esernyőre csukható, de nekünk kicsi a kocsink... :roll: Valami ötlet? Nekem nagyon-nagyon tetszik a Maxi-cosi mura, de nem tudom, hogy mekkorára csukható. Melyik a lehető legkisebbre csukható babakocsi? Gondolom a Quinny....az meg egy vagyon. Mondjuk a Maxi-cosi is...
Nyugtonmalac
Neked volt/van quinny-d. Az jó kocsi? Nekem a képeken olyan picinektűnik, nemtom, hogy fér el benne egy gyerek. :roll:

Én talán pénteken megyek 6 hetes kontrollra, ha a dokim is úgy akarja. Épp itt az ideje, hiszen Bori holnap kapja az első oltást.

Zsuzsu, Kata
Lehet, hogy szükségünk lesz egy gyermek gasztroenterológusra Szegeden vagy Kecskeméten. Nem tudtok valakit? Leginkább magánban érdekelne...
Sajnos Bori kakija nem az igazi. Adom neki a Normaflore-t, már nem zöld, de nekem még mindig nem tetszik. Már semmi tejterméket nem eszek, pedig én eddig sajton éltem... Igazából már lassan semmit nem ehetek. Nemtom mikor derül ki, hogy az almáról is le kell állnom... :roll:

Nekem most épp van elég tejem, legtöbbször elég egy ciciből, de fejni már nincs időm. Lassan meg kell mondanom a tejtesónak, hogy bezárt a bazár... :cry: Nyugtonmalacnak most is igaza volt. Eg csomó időt elvesz az életemből a fejés, meg még stresszel is, hogy le kéne fejnem x mennyiséget, hogy legyen Laurának is. Szemét vagyok, ha leállok és csak magamnak rakom el a tejet amikor épp van időm és kedvem fejni?
De egyébként még így is jól jártak, mert 6 hetes koráig nem kapott tápszert a kislány.

Megyek megfürdök, mert lassan következik a fürdetés. Bori szerencsére imádja...én kevésbé. Általában anya csinálja és amikor épp kórházban van, akkor mindig elbénázom. De ma ügyes leszek és nem forrázom le a lányomat, ahogy szoktam. :lol: :lol: :lol: Volt, hogy ki kellett vennünk a vízből, mert amikor beleraktuk rájöttünk, hogy forró a víz. Szegénynek még az is tetszett, birka türelme van... :lol:

marek
 
 


Emmalena, tölts minél több időt anyukáddal! Nem tudom, mi baja van, de ha egyre rosszabbul van, akkor nem tudnak rajta segíteni? :cry:

Anhel, igyál sokat! Fél literrel többet, mint amire azt gondolnád, hogy elég! :D

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

Már teljesen kigyógyultam szerencsére a mellgyulladásból, mindenkinek ajánlom, hogy amint egy kicsit is csomósodik,fáj a melle azonnal fejje le, mert én a lustaságomnak köszönhetem szerintem, hogy begyulladt és iszonyatos volt., ne essen át rajta senki.

Holnap megyünk az orvoshoz, holnap mondja meg, hogy kell -e vérvételre vinnem Áront a sárgasága miatt, szorítsatok!!!

Nagyon szuperek a képek a babákról, mindenkié egytől-egyik tündéri!!!

Én is teszek fel, aztán majd jelentkezem még:

Kép

Kép
éva75
 
 


Valamiért nem lehet feltölteni képet, majd holnap próbálkozom, most megyek aludni, amíg lehet.

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
éva75
 
 


Marek: nekem van quinny zap, ez a legkisebbre összecsukható kocsi. DE ez nem fektethető támlájú ülős babakocsi... Amíg pici a baba, addig a kocsi vázra fel lehet tenni a maxicosi cabrio változatát. Na amíg az kényelmes a babának, addig tudod használni, meg utána, ha majd nagyobb lesz Bori. Szépen ül, és nem zavarja, hogy nem lehet dönteni a támlát :shock: Szerintem nem olyan jó, mint aminek látszik... Vagy csak utazáshoz kellene használni, ha arra megéri külön babakocsit venni :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: Borid egy hős, és úgy tűnik ő is, mint az én Borim, szereti a meleg fürdőt :D

Tejtesó dolog: én tökéletesen megértelek. Nagyon durva meló az, és nagy felelősség...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Éva: Áronnak és neked is nagyon szorítunk, hogy ne kelljen vérvételre menni!

A szoptatós anyukák átka, hogy a mellet masszírozni kell és fejni olykor olykor... Különben csúnyán megbosszulják :(
Jó, hogy te már meggyógyultál.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Na, megyek én is mosogatni... (Bori üvegeit, meg a kagylókat, meg a fejőmet...) Aztán fertőtlenítés, vissza szoktam a Lilinél is használt avent IQ-mra... Pikk pakk megvan, és nincs vegyszer illata az üvegeknek, amit nem hiszek el, hogy nem zavarja a gyerekeket... Engem zavart. Pedig iszonyatosan elöblítettem a cuccokat :evil:

Aztán jöhet a Riska üzemmód... Utána ugyanis aludni szeretnék egy nagyot! :)

Ja - és Borim átaludta az éjszakát... Tuti, hogy csak Lili hiányzott neki. Őrület :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Jó reggelt!

Van egy kérdésem, hátha valaki van így mint én. Mivel nem szoptatok, ezért a doki írt fel tablettát, és meg is jött a várva várt mensi. A helyzet az, hogy nem akar elmúlni, pedig vasárnap 10 hete lesz, hogy szültem, és azóta is vérzek, változó intenzitással, de azóta is. Ma reggelre pl megint sok volt. Szerintetek mi lehet ez?

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Sziasztok!

Majdnem végigaludtuk az éjszakát, evett tegnap fél 10-kor, 11-kor elaludt és 5-kor kelt, azért ez nem rossz.

Éva - örülök, hogy túlvagy a mellgyuszin, biztos iszonyat lehetett, hallottam, hogy nagyon fáj. 2 napja hajnalban evett Lotti és utána éreztem, hogy borzalmasan kemény az egyik cicin és bár hulla voltam, nekiálltam fejni és 60 ml kijött, szóval ha azt nem teszem, tuti begyulladt volna reggelre, úgyhogy igazad van, nem szabad ilyen szempontból "lustulni". :shock: Áron babának drukkolok, hogy ne kelljen vérvételre vinnetek!!! Egyébként nálunk úgy volt, hogy doki mondta, hogy ha 1 hét múlva nem múlik a sárgaság, hívjam fel és ad beutalót vérvételre, de én úgy voltam vele, hogy várok még, aztán 2-3 hét múlva jött a doki és azt mondta, hogy már alig sárga, nem kell a vérvétel, és mostanra el is múlt, szóval nem biztos, hogy szurkálni kell a gyereket, ha amúgy nincs baja, jó az étvágya, hízik...

Nyugtonmalac - szuperek a képek, nagyon-nagyon tetszik, nekem a bronz Karácsony jött be, Lilin a szárnyak tüneményesek, igazi kis angyalka! A bézsben pedig Bori valami hihetetlenül cuki!
Köszi a tejinfókat, sajna le kell ereszteni a hűtőt, ezért fel kell használni a tejet, így szombaton elmegyek kariajándékot venni és reggel kiveszem a hűtőből, hogy olvadjon, aztán párom megeteti Lottit, amíg én vásárolok.
Én is járkálnék pl. Westendbe, de nem tudok babakocsival oda elmenni, mert nekem földalattival kéne mennem, oda meg nem bírnám levinni a babakocsit, lépcső van és elég hosszú :?

Emmalena - sajnálom, hogy anyukád nincs jól és az ismerősödet is :cry:

Bettike - Máté igazi kis vasgyúró, látszik, hogy milyen erős, ügyesen tartja magát!!! Súllyal hogy álltok? Mi 4220 vagyunk, ami a 2500-hoz képest nagyon jó (annyival hoztuk haza), védőnő volt itt tegnap, ő is azt mondta, hogy szépen gyarapodunk.

Tercsi - a szülés óta nem múlt el egyáltalán a vérzés vagy elmúlt és aztán megjött a mensi és az tart régóta? Ha voltál a 6hetesen és ott rendben volt minden, akkor szerintem nem kell aggódni.
Nórika tünemény és gratula az oltáshoz és hogy láz nélkül sikerült átvészelni!

Anhel - sajnálom a tejdolgot, de tarts ki, igyál sokat és a legfontosabb, hogy ne stresszelj! Jó, tudom, könnyű azt mondani, én is néha kiborulok valami miatt, de aztán próbálok megnyugodni, nehogy a tej rovására menjen! Idd a tejserkentő teát vagy szedd a homeós bogyókat, hátha!

Baba-mama tali - én nagyon szeretnék menni, de járművekkel biztosan nem tudok, nagyon messze van, de most fűzöm páromat, hogy aznapra vegyen ki egy nap szabit (úgyis van neki még erre az évre 5 napja) és vigyen el minket :lol:

Na megyek, mert ébredezés van, itt van két kép búcsúzóul :lol:

Kép
Kép

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Szöszke!

Anyumnk 10 éve kezdődött a mellrákja, abból ki is gyógyult, volt pár nyugodt évünk, aztán sajna áttétet okozott a csontjára a májára és ma derül ki, hogy az agyára is átment-e.Szóval ebből sajna nincs menekvés.És én sokat lennék vele, de ő messze lakik a férjével, épp tegnap ajánlottam fel, hogy egy hónapban lemennék 3-4 napra és megfőznék nekik hetekre előre.Van egy nagy mélyhűtőjük.De nem hagyta, hallani sem akar arról, hogy napokra itthon hagyjam a családom miatta.Hiába erősködtem.Majd valamit ki kell találnom. :-(
emmalena
 
 


Tercsimama!
Én is nagyon szeretnék menni, egyenlőre szervezés alatt áll, hogy ki tudna elvinni.Sajna a férjem dolgozik, ő tuti nem.Remélem el tudom intézni, mert én nagyon messze lakom tőletek, BKV-val tuti nem tudok menni.de igyekszem.:-)
emmalena
 
 


Hello!

Zsuzsu uzeni, hogy rossz a net naluk, de minden rendben van veluk.
K

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 0.9635.jpg[/img]

Végre sikerült felraknom egy pár képet.
Még később majd jelentkezem, csak állandó rohanásban vagyok és lassan indulni is kell az orvoshoz Áronnal.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Nálatok is szél van? Még mindíg tök nyűgös Norbika.

Ildi.... Gratulálok!Ma nem panaszkodom, elég jó éjszakánk volt.
Norbi aludt este 8 órától fél 3 ig, aztán meg fél 5-től 7 óráig!Dünnyögött már éjjel 2 -kor, de nem vettem fel, így még
fél 3-ig visszaaludt! :shock: :lol:
Szépek a képek! :lol:

Emmalena.....sajnálom anyukád! :( Én apum is 25 éve beteg, nyirokdaganat :( . De mi szerencsések vagyunk, időben észrevették,eddig kordában tudták tartani, viszont sok mindenen keresztül mentünk már!
Szomorú hogy szinte minden családban van beteg! :(

Tercsimama...szerintem hívd fel a nőgyógyászod, az a biztos.
Lehet hogy keveregnek a hormonjaid :?
Nekem még nem jött meg, jele sincs. A maszat is csak most múlt el.

Már voltunk együtt apával is! :lol: :lol: :oops:

Ha, nem jön meg, én csütörtökön megyek a 6 hetes kontrollra!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Éva...nagyon édes, formás baba Áron! :D
Nekünk is ilyen fürdetőszivacsunk van. :wink: tök jó nem?
Ja, és ötletes a cenzurálás a fütykösön! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Már jó régen írtam, azóta már Én is megszültem:)
Okt.25-én,17.00kor kicsit véreztem, mikor a doki megvizsgált 2 ujjnyira nyitva voltam, burkot repesztett, és 20.40-re már meg is volt Laura. 53cm-el és 3700grammal.Nagyon könnyű volt, és nem volt túl fájdalmas, és csak a szüléssel 8kg le is ment rólam.A gátseb se fájt, 3 nap alatt begyógyult, és a vérzés is csak 2 hétig tartott.
Ma voltam kontrollon.
Laura nagyon jó baba, az éjszakákat első naptól fogva átalussza, anyatejen kívül tápszert is kap, de nem kell túl gyakran adni neki a pótlást, egyenlőre.
Rakok fel pár képet.
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
babe.
 
 


Szia Babe!

Én már nagyon hiányoltalak ám, ha tudsz gyere gyakrabban.Laura gyönyörű.
emmalena
 
 


sZIASZTOK!!

Most épp jó a netünk, életjel gyorsan.

Minden rendben velünk, este írok, ha elalszanak...

Marek!
Egy barátnőmnek allergiás a lánya, megkérdezhetem hová vitték kivizsgálásra.

CSODASZÉPEK A BABÁK!!!!!!

Ny.malac!
Két hós adataink:
4620g 53 cm.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Ny.malac!
Képek: (Rád bízom , melyiket rakod be :D )
Kép Hisztiző Ábel

Kép 2 hónapos

Kép Elmerengve

Kép Mosoly

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Megkaptuk az oltást. Bori nem nagyon sírt, én igen... :roll: :lol: Utána még kapott egy fél kúpot, remélem nem lázasodik be. Azóta alszik, pedig már rég éhes...szerintem... :roll:
Két hós adatok:
5680g, 58.8cm

Zsuzsu
Megkérdeznéd a barátnődet, hogy hova vitték a lányát! Remélem nem lesz rá szükség, de az én dokimat nem nagyon érdeklik a mi kaki gondjaink, úgyhogy ha a Normaflore sem segít, meg a tejmentes diétám, akkor valamit csinálni kell... :roll:

Emmaléna
Sajnálom az anyukádat!!! :cry: Próbálj meg legalább pár napra elmenni hozzá. Szörnyű, hogy minden családban van valami hasonló... :cry:

marek
 
 


Megjöttünk az orvostól, szerencsére már a szemében is látszik, hogy múlik a sárgaság, így még várunk két hetet, s ha akkor is sárga lesz, akkor megyünk vérvételre.

Megmérték 5550gr és 57cm hat hetesen, érdekes, hogy nem nőtt egy cm-t sem, de tuti elmérték a kórházban, mert már egy csomó ruháját kinőtte.

Emmalena

Én is nagyon sajnálom Anyukádat, iszonyatos lehet nektek!!!

Na megyek,mert kezdődik az esti koncert...... ilyenkor a fürdésig mindig üvölt, érzi már az estét.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Emmalena, mintha anyukám leleteit soroltad volna. :cry: :cry: :cry: Ugyanez volt 1998-ban, mellrák, máj, csont agyi áttét. 2000-ben temettük.
Valahogy próbáld megoldani, hogy meglátogassátok! Később felbecsülhetetlen értéke lesz, hidd el!

Kép
szöszke
 
 


Nymalac, egy hónapos adataink:
4900 gr, 55 cm :)
1,4 kg-ot hízott 4 cm-t gyarapodott Gergőkénk. :D
Annyira elragadóak a lányok! Lilike igazi kis tündér.

Babe, amennyire emlékszem rád a képekről, Laura teljesen rád hasonlít! :D Hogy bírjátok a gyűrődést a pároddal?

Kép
szöszke
 
 


Átfordultunk hasról hátra! :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Tercsimama: szerintem kérdezz rá a nődokidnál, hogy jól van-e ez a vérzésdolog így? :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek Borókájának hatalmas gratula 1-ére a 2. hófordulójuk alkalmából! Sok puszit küldünk ez alkalomból! :)

Bettyna Szabijának is hatalmas puszi a 2. hófordulójuk alkalmából! :D (2-ára!)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi: a 105-ös busz nem segít ki titeket a westend-hez? Aztán meg a 4-6 villamos? Az alacsony padlós... A 105-ös busz meg szökőévenként alacsonypadlós... :D

Baba-mama tali: ügyesen fűzd meg a párodat :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?