Új privát üzeneted érkezett!

Zsanci!
Én a Camponában a kreatív boltban és a virágboltban is láttam.
Az oviban nem lehet venni? Nálunk úgyhirdették meg, hogy ők minden alapanyagot beszereznek és ott helyben meg lehet venni.
lindicita
 
 


Lindi,

mascarponét sztem bármelyik tesco,cora,auchan stb. boltban kapsz. Én itt a cora-ban szoktam venni, szarvasit, az nagyon jó minőségű, olyan, mint az olasz. Corában szokott lenni spenótos tészta, de tudom felétek nincs Cora....
macskanyu
 
 


Lindi,
Mascarpone ott van a Tescoban, hozzátok közel. még asszem Tesco márkájú is van.

Rylie,
mintha Borka pár hónappal fiatalabb lenne :)), nyilván nem csinálhat még annyit, mint Adrika.

Közös fotó:

Kép

ancsipancsi
 
 

 
 

Zsanci, nem egészen, de azért jól hangzott :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bár már tuti lekéstelek, de koszorú alapot a temetői virágosoknál is lehet kapni, az óvi felé pont arra mész el :wink:

betegeknek gyógyulást! :D

mi is taknyolunk, alkati szerrel+ezüstkolloid kombóval és itthoni összebújással igyekszünk legyőzni, remélem ennyivel meg is ússzuk :)

dec. 6.-án szombaton lesz a kamaraerdei waldorf iskolában-óvodában az adventi bazár, 10-4h-ig. Bárki jöhet, leszenk gyerekprogramok, kézműveskedés és más játékok, és persze bazár, sok szép játékkal, kézműves ajándékkal, finomsággal :) ha valaki jönne, dobjon egy privit, hogy összefussunk!

mi tegnap voltunk fényképezkedni, itt vannak a gyerkők: http://www.mosolyolimpia.hu/site.cgi?a= ... z=3-0-0-1-

puszi mindenkinek,

votiv 8)
votiv
 
 


Fibi :) Schüssler-só esetén ez még bőven az akut kategória (a krónikus az évek-hónapok óta fennálló dolgokra vonatkozik), szóval ilyenkor többet (akár 8-10 tablettát is) adhatsz egy nap. Melyiket próbáljátok?

Johi :) Alvás sport :lol: ilyet én is szíves űznék! Húsevés :lol:

Rylie :) Mi az az ukulelle? lehet hogy ciki, de még sose hallottam róla.. :oops: Bori miatt nem aggódnék, hisz minden rendben vele, beleértve a pelusokat is, ha nem tökéletes "statisztika-követő", az még nem gond :wink:

Barbi :) Látom, nem unatkozol :lol: Szuper afp-eredményhez gratula! és kivi vagyok, hogy már mit tudsz (fiú vagy lány) :D

Ancsi :) Jajjjj de gyönyörűűűek ezek a lányok!!! és Adrika sztem is tiszta Lencsi!!! :D :D :D hű és már 4kézlábazik!! :o

Macs :) Hú de nagy és csudaszép Álmos baba!! :D :D

Lindi :) Auchanban láttam mascarponét, de valszeg tényleg mindenhol kapható.

Votiv :) Nagyon jók a képek!! Szépek a gyerekek!! :D Lili már akkora, hogy kétszer kellett megnéznem, hogy jól látom-e!

Bulást minden betegeskedőnek!+++++++++++++++++

Ma tisztára meg van kergülve mindkét gyerekem :roll: de állítólag az egész ovis csoportban hasonló volt a helyzet, szegény ovónéninek már 10-kor égnek állt a haja...

Curse hova tűnt?

Kép
Kép
denizsa
 
 


Votiv! Ma még nem volt kitéve a képeket.
Liliróza mennyire gyönyörű!!!!

Mascarpone beszerezve, köszi a hsz-eket. Legutóbb (kb 10 éve), mikor tiramisu-t csináltam, csak elvétve lehetett kapni.
Macs! Vettem egy Szarvasit meg egy olaszt, majd letesztelem melyik a jobb, árban nem volt olyan nagy eltérés.
Spenótos lasagna nem volt, de simát legalább kaptam. Abból is olaszt vettem. És olyan érdekes, a magyarra rá van írva, hogy előre meg kell főzni, az olaszon meg direkt ki van hangsúlyozva (persze csak olaszul), hogy nem kell.
Olasz hétvége lesz nálunk :lol:

Tényleg Curse hova tünt????????

KépKép
KépKép
lindicita
 
 


Lindi,

azért, mert az olasz lasagne tészta durumbúzából és tojás nélkül való, magyar kivitelben még nem találkoztam durumtésztás kivitellel, csak egyéb durumtészta-félékel. Én is szeretem az olasz ízeket, főzni is, meg enni is... meg is látszik sajna... :mrgreen:

Megnéztem a mosolyos-képeket, Lindiékét is, szuper jók! :D

Ancsi, lányaid gyönyörűek, Lencse egyre inkább Te :D
macskanyu
 
 


Rylie,
Súly dolog sztem igen, hülyeség :wink: . Marci piszok kövér és hosszú volt, Peti sovány és hosszú. Peti többet evett, mint M!!!! Egyébként - ha az ember nem viszi mérlegelni a gyerekét a vékonyabb sokkal praktikusabb!!!! És mindegyik gyerekem lejátszotta, hogy hónapokig nem híztak semennyit!!! (Igaz, hogy M-nak volt tartaléka, de P-nek nem annyira.) Klasszul néznek ki a gyerekeid a fotón!

Móni
Kép
Kép
monisa
 
 


4.én megyek BS-hez addig bírjátok ki :wink:

Johi! s akkor eszel húst? aszta!!! majd erről priviljünk mán egyet! érdekelnek a részletek!

Ancsi! engem érdekelnének rucik. mondjuk 98-asok (92-es is jó csak nem mindegyik). kösszencs

Rylie! szerintem ne izgulj Borka növekedése miatt. ő más :wink:

Lindi! mascarpone-t bárhol. én a szarvasi félét szoktam használni Tiramisuhoz. vagy máshoz kell?
közben látom már beszerezted.

kérdés: ha gyerek szája száraz akkor mit kentek rá? van mondjuk vmi weledás ajakír vagy valami ilyesmire gondoltam

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi,
bocsi, csak Adrika kinőtt cuccait árulom, szóval 8 hóig. :))))

Lindi,
a hatalmas csőtésztánál is így van, hogy a durumost nem kell főzni, csak megtölteni és tepsiben összesütni (majd csak átissza a lét :) ), a simát meg kicsit elő kell főzni.

Macs!
te csináltál már ilyen óriás csőtésztát? megvettem, de még nem kezdtem bele, nem mertem.

augusztusban készült ez a kép, a figyelmesebbek, akik már régen láttak, észrevehetik, hogy ment le pár kiló: :)

Kép

sőt, itt egy frissebb, 1 hónapja készülhetett:

Kép

ancsipancsi
 
 


Lindi, most néztem a fotókat, Gréti és Barni nagyon szépségesek! Gréti már igazi hölgy :D ő szokta kérni, hogy milyen hajat csinálj neki, vagy te találod ki?

Barbi, van weledás ajakír is, de a sima kék labello is megteszi szerintem (jobb híján múltkor azt vettem, és nagyon szeretik, folyton nyálazzák :x)

Zsanci, hogy sikerültek a koszorúk?

votiv 8)
votiv
 
 


Ancsi,

csináltam igen :) bátran vágj bele, de ne csak a csöveket töltsd meg, hanem mártással öntsd is le, mert akkor puhul meg igazán. Én nagyon szeretem a spenótos-túrós-sajtos tölteléket, tejszínes-fokhagymás mártással, be a sütőbe és nyammmm :)
Persze a tetejére is sooook saaaaajt :)

Leadott kilókhoz pedig gratula :)
macskanyu
 
 


Sziasztok!

Hú, Ancsi milyen ügyes vagy!!! (a verebek csiripelték ám már nálunk :) )
Hatalmas csőtésztáról még nem is hallottam ... de majd utánanézek.

Tegnap mikor lenn voltam vásárolni, a mozgólépcsőn előttem egy kis család ment, a kiscsaj annyi idős lehetett, mint Gréti. Láttam, hogy valamit nagyon variál a kislány, aztánmegelőztem őket, és az anyja csak így a bajsza alatt azt mondja: Ha ezt a lányt elrabolnák, még a gyerekrabló fizetne, nem is kevés pénzt, hogy visszahozhassa :D De megnyugtattam, hogy nálunk is hasonló a helyzet :lol:
Mondtam is neki, hogy ez nekem mennyire jól esik,hogy nem egyedi a helyzetünk.

Votiv! Szerintem nagyon béna képek sikeredtek, de a fotós csaj is extra béna. Mondjuk az nagyon látszik a képeken, hogy beteg mind a 2 gyerek, de azért ennél szebb arcokat is vágtak, de a csaj csak bambult és nem fényképezett.
Aztán mikor a családit csináltunk, ezer évig csak állítgatta a fotógépet le-fel, előre-hátra, aztán csak szólt, hogy a Bajni szájából vegyem ki a kezét, aztán azt mondja kész. :shock: :roll: Mondom, azért jó lett volna, ha szól, mikor fotóz, mert én oda se néztem. De már hiába, mert addigra Bajni végérvényesen megunta. De minden évben megfogadom, hogy nem adok ki érte 10e ft-ot, hanem csak csináljanak egy-egy fotót a gyerekekről, amit megkapunk és passz. Majd jövőre.
A fotózás utána a Mekiben én a neonfénynél sokkal jobb képeket csináltam a gyerekekről a ksi béna zsebnagyságú kompaktgépemmel.

A haját Gréti találja ki ugyanúgy, mint a ruháját. A rózsaszín szerkó most sem jött be, ő a feketét akarta, ami szerencsére a sötét lilát jelentette jelen esetben. (az óvis fotózáskor meg zöld harisnyát húzott ...). Hajban egyébként nagyon változatos, mindenféle frizurát akar, bár legtöbbször két coffot.

Itt a két mekis kép:


Kép

Kép

KépKép
KépKép
lindicita
 
 


Én is itt,

Aranyosak a képek itt a topikon is és a MOM-ban is :)
Mi is gazdagítjuk a repertoárt :D :D - ha valaki arra jár, vagy a neten :)
Nekem igazából csak a fotók kellettek, főleg a közösek :) nem is izzítok senkit szavazni. DE azért elég gáz, hogy naponta 3x lehet szavazni ugyanarról az emil címről. Ez mire jó????? :shock: tiszta megasztár vagy mifene :?

Barbi,
Te már nem ehetsz tiramisut 8) :) ( én azóta nem ettem és nem csináltam, hogy AKKOR nem ehettem. Jó 5let, lehet h csinálok :) )
A lisztes ötleted bejött, köszönöm! :) :)
És én is kivikivi :D

Kép
akata
 
 


Lindi,

dehogynem hallottál!! Canelloni? Hmmm...?
macskanyu
 
 


canelloni isteni jóóó kaja: mi besameles karfiolosat szoktunk csinálni egy kis szalonnával megturbózva 8)

Kata: Barbi miért nem ehet tiramisut????? :roll:

Köszi a megnyugtatást. CSak annyira furi, hgoy a két jány ennyire máás. És hát ugye a cicin nincs kijelző továbbra se, hogy most mennyi tej van benne és hogy az milyen :lol: ez egy hibapontja a törzsfejlődésnek :mrgreen:

Deni: ukulelle=polinéz gitár, olyan mint egy kicsi gitár, csak 4 húros. szóval 1 rendes hangszer ami még kissé korai szerintem a lányzónak :roll:

Mosolyos képeket én is megsasoltam, de akkor még Lindiék nem voltak feltöltve :roll:
Lili nagyon csibész kiscsajszi lett :lol:

Ancsi: tök jól nézel ki!!! Óriás gratula!!

Rylie
rylie
 
 


Canelloni??? Igen, hallottam, de bevallom őszintén, még sosem ettem és még csak nem is láttam, úgyhogy fogalmam sincs hogy néz ez ki.
De ez lesz a következő, hm, de guszta:
http://tomakonyha.blogspot.com/2007/08/ ... lloni.html

Akata! Milyen néven fut Ákos?
Én sem szoktam szavazni,még a saját gyerekeimre sem. Tavaly Mása 2 gyereke nyerte, ő biztos tud valami tuti módszert.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lindicita 2008.11.28 15:38-kor.

KépKép
KépKép
lindicita
 
 


Lindi,
Bozai :)

Rylie,
tudtommal terhesen nagyon nem szabad a nyers tojásos cuccokat enni mert erősen tox veszélyes (+a májkrém + a steak :( )

Kép
akata
 
 


Lindi,
hát tud szavazni! :wink: máshogy nem lehet közönség díjat nyerni...
valszeg azért szavaznak/szavaztatnak rokonnal orrba szájba, mert az ajándék nem rossz. No, meg a dicsőség sem kutya. :wink:

Ma mi is voltunk, Ácsék és Szabóék már kint voltak.... 8) 8) 8)

idén rólunk sem készültek extrák, de sajnáltam,h nincs 10 ezer ftom, mert nagycsaládosoknak van kedvezmény, és azért nekem a szivem szakad meg,h azt a sok sok képet egyszerűen letörlik... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
végig sirogattam a Levinek, meg azt is találtam mondani a sok gazdag előtt, hogy utálom a gazdagokat, mert ők ezt mind megtehetik, nem kell ilyeneken filózniuk, aztán visszaszívtam, mert rájöttem, h telhetetlen vagyok, csuda jól élünk, sokkal sokkal rosszabb is lehetne, így csak azért fájt a szívem, h az én édeseimről egy csomó kép a virtuális kukában végzi majd, de sebaj, mert ők legalább itt vannak nekem. És nem járnak síelni, szerencsére.

és még a képekről annyit, h nekem az a tapasztalat, és 7 évnyi fényképezkedés mondatja ezt velem 8) 8) 8) hogy minél nagyobb a gyerek, annál bénábbak a képek, mert képtelenek természetesen viselkedni kamera előtt, tisztelet a kivételnek. Alig találtam olyat Bről, ami mindenhogy jó, de végül is le van kakkantva, a lényeg, h minden évben, nagyjából azonos időben, készül róluk egy kép, és már egyre több van, és olyan édesek... :lol: :lol: :lol:


Ancsi,
gratula mindenhez, big riszpekt! 8) ügyes vagy!!!!!!!!

Votiv,
nagyon jó ötletnek bizonyult a temető, (köszi!!!) kaptam is, és rakok majd fel képet. Idén végre B is csinált, Igi nem, aztán itthon meg nyavajgott, h nem tetszik neki, amit én csináltam, mert nincs rajta csillogós "árány"...

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


én mikor nem fogyóztam,akkor se igen ettem tiramisut,mert noha nagyon finom,a nyers tojás taszít:).terhesen se kéne,s milyen pech,életemben először terhesen ettem,csak utána tudtam meg a tojást.:(

Macs!
nekem ízlene spenóttal,de én nem eszem tésztát.csak a családnak főzném,így marad a bolognai töltelék.a karfiolos is érdekes lehet.

ancsipancsi
 
 


Köszi a hiányolást :) Vagyogatok, csak sajnos legtöbb esetben olvasóüzemmódban. Újra összenőttünk a csajjal kétév elteltével. Olyan szinten, h alvásidő alatt sem tud leválni rólam, ha megérzi, h otthagytam, rögtön el kezd bőgni :roll: Amúgy sem alszik vmi jól újabban, mondjuk az segített, h ideiglenes átköltöztettük az ágyát a mi szobánkba és legalább reggel nem üvölt ébredés után, de a délutáni alvások megagázok :roll:

Neet,
Köszi :D és nem gond, h visszatáncoltál :wink: Időközben anyós is vett a csajnak egy sínacit kabáttal, bár a kabát egy picit nagy, de így legalább testépítőnek nézhet ki a lányom :mrgreen:

Lindi,
Köszi a további infot a mom-os fotózásról :) holnap lehet, h mi is megpróbáljuk, bár gyaníthatóan hétvégére való tekintettel ezren lesznek :?
Hétvégétek miatt meg irigy-mirigy :wink:

És minden gyerkőc szépséges a mosolyolimpián :D

Kata,
Akkor ezek szerint jól gondoltam, h akit látok az Ákos :D Mire megkérdeztem volna, addigra már más meg is tette :lol:

Tinu,
Mindenesetre irigylésre méltó Tünci haja :wink: Hogy vagytok?
Gondolom már ti is túl vagytok az afp-n?! Cipekedéshez kitartást!! Én az a típus vagyok, aki ragaszkodik a babakocsihoz, ha gyalogosan megyünk, mert Adél irtóra lusta sétálni :roll: úgyhogy inkább megemelem egy-két helyen a babakocsit üresen, mint hogy Adél sejhaját cipeljem akár kilométereken keresztül is.

Ríd, Votiv,
Köszi a rám gondolást :D Adél mellett az ember már el is felejtkezik róla :lol:

Votiv,
Adél meglepő módon kapott egy nagy fifi babát :mrgreen: egy bevásárlókocsit, mert most ez volt még a sláger, meg még egy-két apróságot. Jó magamnak meg egy órát szerettem volna, de hát sajna nem találtunk olyat, ami elképzelésem lett volna :( Mindenesetre azért vacsiztunk egyet a leroyba, bár Adél társaságában azért nem volt olyan felemelő és romantikus 8)
LiliRózádat alig ismertem meg a képen, igazi kishölgy most már! :D
Jártok még pacizni? Talán most már mi is eljutunk, végre lesz egy-két szabad szombat, csak most meg lehet, h az ünnepek miatt lassan vége lesz ebben az évben? :?

Deni,
Igen, kb. havi szinten küld engem is a mi jó dokink :lol: de végülis annyira nem zavar(na) a dolog, csak hát Adél miatt karcosabb :roll: De legalább most már délutánra is lehet menni, úgyhogy a jövő heti uh-m már délután lesz és így talán Adél is jobban kibírja.
Hóemberépíés bizti nagyon klassz lehetett :D Mi újság Veletek? Alig írsz magatokról :wink:

Rylie,
Gátemeléses sztori azért tényleg nagyon kiábrándító, teljesen megértelek.
Orrfújáshoz nincs sok tippem. Adél viszonylag hamar rájött, h hogyan kell. Egyszer-kétszer muttattam neki, eleinte ő is a száján engedte ki a levegőt, aztán egyszer csak rájött.
Súly miatt meg tényleg ne aggódj, nincs két egyforma gyerkőc :wink:

Emmáknak és Katáknak utólag is nagyon boldog névnapot!!! :D :D

Szrek,
Tényleg mi lesz akkor, amikor bejelented majd a tesót? :?

Macs,
Szegény Füli, annyira vacak dolog ez a szájpenész :( Gyors gyógyulást!!!
Álmos baba gyöngyörű, nem semmi méretekkel! :o :D Vmit tudhatnak a cickók! :wink:
Ha jól emlékszem, akkor ugye te írtad, h ha egy profi uh-st akarok, akkor menjek Hajdú Krisztinához? :? És az is rémlik, mintha említetted volna, h a Bartókon is van? A praxisban? :?

Ancsi,
5 fokos dilemmádat teljesen megértem. Adélt én is jó ideig nem vittem levegőre, aztán utána is csak szép fokozatosan. Csajaid gyönyörűek, Adrika bizti nem éhezik :lol: és hogy már miket tud, ügyes csaj! :D

Johi,
Pipihúsevés :lol: Fannid sportötlete nagyon kúúúúúúúúlll!!! :lol: :lol:

Barbi,
Afp-hez grat és én is nagyon nagyon kivi vagyok!!! :D :wink:

És ide minden canellonis recepttel, Alexet és engem nagyon felcsigáztatok :wink: Én is szoktam időnként csinálni, de ezeket a recepteket nem ismerem, úgyhogy plízzz, küldjétek és ne kínozzatok!!! :lol:

Kép Kép
curse
 
 


Ancsi! látványos a fogyás! wowwow és gratula! :lol: :lol: :lol:
rucik: volt egy ilyen tippem, de mivel nem pontosítottál ezé bepróbálkoztam 8) .

Votív! én is múltkor labello-t kentem rá, de valamennyi tuti jutott pocakba, s ezért gondoltam, hogy inkább más kellene...

Akata! nekem sem volt tiszta miért ne ehetnék. kedden épp azt készítettünk Angival, s ettem is belőle. no majd figyelek rá, de jófajta tanyasi vagy bio tojást használok így nem izgulok.
Angival erre abszolút nem figyeltem, de most akkó mán észben tartom. kösszencs!
örülök, hogy bejött a tipp :lol:

holnap délben jöhetnek a drukkok. elővizsga. plíz :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Curse! onlyanyuvalalvás: nálunk is szokott ilyen lenni (általában akkor ha beteg). ne izgulj sztem majd elmúlik
gödibarbi
 
 


Májkrémet se szabad? :shock: én imádom, egy csomót szoktam enni belőle :?

Ancsi,
szuperül nézel ki!

Szerintetek Stodal mehet a köhögésre? Már kb két hete küzdök köhögéssel, náthával, remélem, nem árt a bébicseknek :?

gyerkőcképek szééépek! :D

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Szrek, Stodalt nyugodtan!!

Barbi, gondolod, hogy a weledásból nem jutna pocakba?? :lol: :lol: :lol:

Curse, ha 10 körül mentek "nyitásra", jobb eséllyel lesznek kevesebben :wink:

Zsanci, "árány" :lol: :lol: legalább nem csak Isti jár Győzikéhez jár logopédiára :P

votiv 8)
votiv
 
 


Votív! jóóóóvannnnna :wink: . rosszul fogalmaztam: olyan ajakír amit ha lenyel sem gond?
gödibarbi
 
 


Irtam egy csomót és elszállt... amikor copyztam a valamit... :-( Most nem kezdem előről. Viszont egy kis segítségre lenne szükségünk... munkatársat keresünk, hátha tudtok valakit.
Wiwre is feltettem, de hátha Ti tudtok valaki....

"Kedves Ismerőseim! Családi vállalkozásunkhoz keresünk munkatársat. Egy emberre lenne szükségünk, aki megbízható, gépkocsival rendelkezik és szeret csomagolni. :-) A munkaidő viszonylag kötetlen, de azért jó lenne ha látnánk is néha. Egy webáruházba kéne árubeszerezni és az árut csomagolni, esetleg kiszállítani. Ha valaki késztetést érez ilyesmire, kérem írjon. Telephely: Budapest XI.kerület. Előre is köszi. johanna és zsolt"

A többit bepötyögöm újra majdan, csak rohanunk bájópiacra.

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Segítsetek lécci!
Mit lehet kenni bepirosodott ínyre? Adél reggel mutatta, h fáj neki és megnéztem. Totál vörös azon a részen az ínye.
Ettől egyébként lehet láza is, szerintetek? Tegnap este belázasodott a csaj, már éppen jöttünk kifelé a taknyolásból, erre tessék. Nem tudom eldönteni, h mitől lázasodott be, mert abszolút javuló félben volt és emiatt nem is mentünk sehova. Tehát nem tudtunk semmi extra dolgot összeszedni :?

Johi,
Én elküldöm az egyik ismerősömnek, hátha :wink:

Kép Kép
curse
 
 


Curse,
bulást, passz
tantum verde család talán használható kisgyerekeknél is, az amolyan torok-és szájfertőtlenítő
homeó ügyben nem tudom, majd biztos kapsz tanácsot
+++++++

Barbi,
szerintem amennyi mennyiség (és ahányszor) így a pocakba kerül, az nem durva
egyébként a dm saját ökokozmetikumai közül van alverde körömvirágos szőlőzsír abba talán kevesebb a nemkívánatos anyag
illetve a nagyon eccerű patikai is okés sztem

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Vot,
köszi, beszereztem, remélem, most már szabadulok ettől
szrekuc
 
 


Ancsi :) Én látom a különbséget! sőt! élőben még jobban látszik :wink: :D gratula!!

Barbi :) Angi szájának bulást! Mitől szárad ennyire, nyalogatja vagy? Vizsgád hogy sikerült? (a drukkokról lemaradtam, de azért remélem jól!)

Lindi :) Jók a képek! :D Jól értem, hogy Gréti már önállóan dönt a frizkójáról? nem semmi, micsoda nő!! :D :lol:

Rylie :) Kijelzős cici :lol: zseniális találmány lenne!

Curse :) Jó hogy jöttél végre! :D (és még Te mondod, hogy alig írok :mrgreen: ) Rajtadalvás :roll: kitartást!! Mostanában Bencus kezd ilyen "hiperérzékeny" lenni, egyből megérzi, ha lerakom az ágyába, de ő asszem teljesen más okból :lol: Adél szájának bulást +++++ Sztem kérdés, hogy mitől piros? mert ha vmi fertőzés, akkor jó pl. a teafaolaj is, amit Johi ajánlott nemrég, a tantum verde meg pocakosoknak is mehet, így valszeg gyerkőnek is (ebből van pl. spray is asszem), de ha nem múlik, jobb megmutatni dokinak :? (felnőttnek mehetne a Corsodyl vagy a Chlorhexamed, de homeósból jó antiszeptikus a calendula, de sztem az árnika meg általános "csodaszer")

Szrek :) Bulást a köhögésednek!!++++

Johi :) Szegény párod már nem győzi a pluszmelót? Remélem találtok segítséget! Pocak hogy van?

Kép
Kép
denizsa
 
 


Barbi,
én használok Forever cuccokat, épp rendelni készülök szerdán. Van aloe verás abszolút naturális szájápoló, ha gondolod kérek neked. Szerdáig szólj ha kell :)

Lindi,
tényleg béna a fotós, úghy gondolom már nagyon fáradt lehetett :? nálunk nagyon lelkes volt, pedig este fél7-kor mentünk. De a képek :roll: :roll: És odaadják a képeket?? Arról én lekéstem.

Kép
akata
 
 


Sziasztok!

Mi ma este itt voltunk Grétivel Votív jóvoltából :)
Köszi-köszi Votiv, nagyon klassz volt. :lol: :lol: :lol:

Kép

Barbi! Mi is FLP-s (aloe) lips-et használunk, én nagyon szeretem, és szerintem sincs benne semmilyen gázos anyag.

Akata! Lelkesnek nálunk is lelkes volt a csaj, csak a pillanatot nem tudta (legalábbis esetünkben) elkapni.
De most így újra nézve a képeket, mégis találtam 1-2 jót.

A képeket úgy kaphatod meg,hogy az általad kiválasztott és ott kiállított képet megkapjátok 1 hét múlva ajándékba. A többi képből vagy ott választasz és 1.000.-ft/db árért tőlük rendelsz, vagy 5.000.-ft / gyerek megkapod az összes képet cd-n.

Az olasz kajáim nagyonjól sikerültek, főleg a lasagna, az isteni lett. A tiramisut kicsit elszúrtam, mert direkt nem igazi mandula likőrt tettem bele,hanem aromát, és el is felejtettem,hogy abból kevesebb kell, így az első sor piskóta baromi mandula ízű lett, ezt ellensúlyozva a második sort már csak a kávéba mártottam, szóval így ehető, de nem az mind a 10 ujjat megnyalós. :roll: Azért elfogyott ám 5 perc alatt az egész, pedig dupla adagot csináltam :wink:

KépKép
KépKép
lindicita
 
 


pár kép Bajniról, aki tegnapelőtt úgy átesett a motorján, hogy az állán landolt. Nagyon csúnyán megütötte és rá 2 percre még hányt is, de nem vettem rajta észre semmi zavartságot, így elhessgettem az agyrázkódás gyanúját, főleg nem akaratam kórházban tölteni 2 napot. De úgy látszik megúszta, csak az álla lett iszonyat csúnya, még mintha szánkázott is volna rajta, olyan sötét vörös égéses sebe van, és körülötte csupa lila :cry:

Kép Kép

Kép Kép

KépKép
KépKép
lindicita
 
 


Kép Kép

Kép Kép
lindicita
 
 


Curse,

tantum verde szájspré mehet a gyereknek, Fülinek is azt írta fel a dokinéni, nem vényköteles és nem kell megijedni a mentol tartalomtól, alig, inkább csak az illatában érződik, mintsem az ízében.

Lindi,
gyerekeid csoda édesek, Gréti meg tiszta Te! :D


csók

macs
macskanyu
 
 


szolgálati:

Ha netán kellene valakinek, akár kölcsönbe, terhes-ruci, akkor szívesen odaadom, csak szóljon... :) 40-es méret többnyire.
macskanyu
 
 


Lindi: gyerekek édesek.

Barbi: én Dm alverdéset használok, szerintem fontos a természetes alapanyag, sajnos a Labello és néhány másik, nagyon eteti magát legalábbis én igy tapasztaltam, és még rosszabb lett a szám hosszútávon.

Macska: csábitó a terhesruci ajánlat, de sajnos kicsi vagyok hozzád képest... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Lindi!
tök jók ezek a képek, nem tudom mit izéltél! :)) szépek a kőcök persze, így könnyű róluk...

mi nem jutottunk el idén, Adrika biztos mérges lesz nagy korában, hogy bezzeg Lencsét mindig elvittük, őt meg nem. :((((

ancsipancsi
 
 


Szépek a mosolyos képek!!
és Zsan ne izgulj, mert enyém gyerekek se fognak síelni járni, max ha elmennek diák-ovimunkára :mrgreen:
(egyébiránt: ugye Ti nem a Daykás oviba jártok, akikkel most borult a busz... ?? :( :roll:)

Lindi: cannelloni reci tök jóóó, bár én sokkal egyszerűbben megoldom, nem csinálok ekkora faxnit, pl fenyőmagot eddig csak fenyőfán láttam :oops:

Barbi: én meg azé nem szeretem a labellot, mert "ráköt" a számra és megkeményedik és brrr szerintem nem jó. Én bebe-t használok, illetve, most kaptam homeosat és azt használjuk ;)

Votvi, Szrek: jobbulást a köhögésből!!!

Deni: Corsodylt nekünk még a régi dokink javasolta afta ellen Kamillának! :o Hozzáteszem kb kétszer próbálkoztunk használni és rájöttünk, hogy semmi értelme, mert nem hat, és a gyerek szétüvölti a fejét mig bekenjük :?

Curse: együttalváshoz kitartást!! Biztos érez vmit Adél, hogy jön a trónfosztó azért ilyen!

Kinek van ötlete, hogy filcet a filchez mivel tudok úgy ragasztani, hogy utána sérülésmentesen szét is tudjam szedni??? Blue tack sajna nem ragad textilre, vagy igen? (leírás szerint nem)
Csináltam szép filc karifát és filcdíszeket amire rávarrogattam a számokat és ez lesz az adventi karifa. Mindennap felrakunk egy csillagocskát a fára, de jó lenne ha jövőre is el tudnám tenni, azaz szépen le is tudnám szedni róla a csillagokat. Ötlete valakinek?


Közérdekű: A Lovas Világkupa első napján, (dec.5.) péntek délelőtt gyerekprogramok is lesznek. A belépő se olyan gázos, mert 2e Ft/fő a gyerekeknek meg ingyenes:
http://www.lovasvilagkupa.hu/portal/program

Rylie
rylie
 
 


Rylie,
tépőzár? :) Nagyon jó ötlet a karácsonyfa egyébként :)

Szájra nálam a körömvirágkrém (német márkájú, Ringelblumensalbe álnéven fut, dm-ben és gyógyszertárakban lehet kapni kicsi és barominagy kiszerelésben) az egyetlen, ami télen segít, gyerekekre is azt kenem kisebesedett orra, szélfútta arcra stb. Marci egyszer megevett belőle nagyobb mennyiséget (azóta a krém magasan a polcon lakik), nem lett semmi baja :wink:

Betegnek jobbulást, olasz hétvége: NYAMMMMMMM!!!! gyerkőcök szépek :D Pocakoknak hajrá!

v
kisün
 
 


Rylie,
én tavaly filcet blutackkel ragasztottam, nem volt csúcs megoldás, de jó volt, még nem néztem, hogy mi a helyzet vele idén, mert lehet, hogy újat csinálok (és valszeg inkább papírból)

Cannellonni recipét légyszi nekem is küldjetek! Meg még nem tudom, milyen tortát süssek csütörtökre Ábelnek - olyat nem akarok, amilyet már sütöttem és valami túrósat szeretnék - valami ötletetek lenne? köszi :D

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Akata! :lol: püztem

Lindi! köszi neked is a tanácsot, megfogadtam, s Akata drágát megkértem rendeljen nekem.
s szerintem is jól sikerültek a képek!

Kissün! azonfajta körömvirágkrém nálunk is itthon vészesetre :D .

Deni! vizsgaeredményt még nem tudok, köszi kérdésed. Angi szája aaaaaaaaaaannyira nem száraz. Amikor épp kérdeztem akkor az száraz volt, s inkább fel szeretnék készülni a télre. S igen a szájnyalogatás a tettes.
Nálatok már megjöttek a kicsinek az eredményei. Bocs ha már írtad.

még Macs szüléssztoriját úúúúúúúgyis elolvasom vmikor...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Lindi,
képek tök jók :D
Bajninak jobbulást az esés miatt!

Ha a gyerkő betölti a hármat és lejár a gyes, akkor van vmi teendő a MÁKnál? Le kell mondani a gyest vagy ez megy automatikusan?
köci :)

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Itt van Réka:

Kép

Azt meg már nem is írom természetesen, hogy korcsoport nélkül rakták be, így még az esély sincs, hogy nyerhessen, mert ugye kivel indulna?????
Írtam azért nekik, hátha, úgyhogy jöhetnek a szavazatok! :wink:

nukada
 
 


Szrek,

olyannyira le kell mondani, hogy 15 napod van rá, Ábel szülinapja után!!!


Nuk,
csajod ééééédes és én szavazok rá! :D
macskanyu
 
 


Macs!
ezek nem normálisak! régen írtak egy levelet, hogy a gyes várható végének időpontja ennyi és ennyi, most meg még határozat se jött a gyedről se.

Canelloni:
készítettem és nagyon jól sikerült. apa a szokásos bolognai felállást kérte, így a nyers csöveket talpukra állítottam, beléjük tömtem a paradicsomos húst, aztán elfektettem őket sorban egymásra. (azért állítottam talpra, hogy ne a markomba hulljon a bele tömött hús) s végül besamellel leöntöttem az egészet. nagyon fini lett, habár én 1 csövet ettem csak, kóstolóba.

ancsipancsi
 
 


Ancsi,

de a gyed-et azért megigényelted és kapod, nem??! hál' Istennek mi már a váci központhoz tartozunk és a személyes ügyintézés is megvan fél-egy órán belül... amúgy gyalázat, amit a MÁK csinál.... :evil: :roll:
macskanyu
 
 


Ancsi, Macs: Bp-ek ilyen ügyeit Cegléden :o intézik!!!

Lindi: akartam kérdezni, hogy a te tiramisus recipédbe van mandulaaroma?? Enyémbe csak rum van,és én abból is a rendes rumot használom nem az aromát 8)

Nuk: én már tegnap kiszúrtam a jányod a mosolyos oldalon :) Nagyon nagyot nőtt!!!! És miért nem rakták korcsoportba?? ezt nem is értem? :roll:

Kisün: tépőzár nem jó :? mert 1. picik a csillagok 2. elég vacak vékony anyagú a filc és szétszakadna a csillag amikor veszem lefelé :roll:
Ellenben! Rajta maradt magától!!!
Szal amig "kapaszkodnak" a díszek a filcfácskán, addig nem rakok rá más anyagot :P

Tegnap a játszón mondta az egyik anyuka, hogy azt hallotta valahol, hogy olyan új törvénytervezetet készítenek, ami szerint ha anyuka otthon héderel a kisebbik gyerekkel akkor a nagyobbat csak 5 évesen veszik majd be az oviba, ami a kötelező rész. Előbb nem. Vigyázzon rá az anyja otthon! Indoklás szerint azért, mert most kiugróan sok az ovis korú gyerek, de utána visszaesés lesz és ovibezárásokra kerül majd sor, és ezért most nem fognak ovit bővíteni és csak igy tudják megoldani a gyerekelhelyezést..vagy mi...
Erről hallott már valaki valami konkrétabbat??? :o
Minket nem fog érinteni, de pl Curse-t, Szreket és Tinut lehet.... :?

Rylie
rylie
 
 


Sziasztok!

Nuk! Édi a lyányod :)

Rylie! Nem mandula aromát írt, hanem mandula likőrt, de nem akartam venni 1 egész üveggel, úgyse innánk meg (nálunk csak a Limoncino/limoncello csúszik), így vettem aromát, mondván, majd a kölkök is ehetnek belőle. Persze csak azután esett le, hogy kávé is van benne, nem is kevés, úgyhogy ők nem kaptak. Bár nem is jutott volna nekik, mert ők pont aludtak, mikor ettük, és sajna becsúszott az egész :)

Képzeljétek, a Gréti lassan 2 hete itthon van, mert beteg (legalábbis dokinéni szerint, szerintem már régen nem, csak annyi, hogy sűrűn kell a semmit szívni az orrából). És annyira jó, hogy itthon van, hogy szívem szerint vissza sem engedném az óviba. Bár láthatóan neki sem hiányzik. Hihetetlen milyen jól eljátszanak egész nap Bajnival. Gréti mindenféle játékot kitalál, ez a kis majom meg úgy ugrál, ahogy a Gréti fütyül. Ha Gréti kitalálja, hogy az ebédlő a tenger és ő nem tud úszni, de azért a "vízbe" beledobál mindent, akkor a Bajni beleugrik a vízbe és elúszik a játékokért és hozza vissza a Grétinek. Vagy órákig tudnak körbe körbe motorozni az asztal körül és ha Gréti elkiabálja magát, hogy állj, piros, akkor a Bajni szépen megáll és türelmesen vár, míg zöldre vált a lámpa. Vagy együtt sütnek-főznek. Annyira édesek, hogy hihetetlen. és Gréti olyan nagylány lett mostanában, szinte már alig hisztizik, szót fogad, egyedül eszik, pisil-kakil, kezet mos. :shock: A kádban megfürdeti Barnit.

KépKép
KépKép
lindicita
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?