Új privát üzeneted érkezett!

Megint egy kérdés- eszembe sem jutott, csak majdnem nekiindultunk a nagyvilágnak. Osztrákiába kell a Nikinek útlevél? Tegnap volt a híradóban, hogy 14 év alatti gyerkőcnek, mindenhová kell útlevél, mert nincs személyije. Be karják vezetni, hogy alanyi jogon kapja minden újszülött a személyit, hogy legalább az uniós országokba, útlevél nélkül mehessenek. Szóval mehetek útlevelet csináltatni, ha ki akarom vinni a határ menti outletbe?????
bende
 
 


Sziasztok,

Gyors bekukk, illetve inkáb reagálás! Majd jövök csak sok dógom van ... és ma megyünk 4D-re (megint), drukkoljatok, h megmutizza magát Bálintbaba!!
Bende: Kell bizony az útlevél! Igaz, sztem a kutya nem fog megállítani Titeket a (már nem létező) határon, de jobb a biztos! Aztán gondolhatjátok úgy is, h megkockáztatjátok, nem hinném, h egyébként a kinti hatóság bármit tenne ha nincs Nikinek útlevele, csak legyen nálatok valami amivel igazoljátok, h Ti vagytok a szülei :D!
Sarmon: gyönyörűűűűűűűűűűek vagytok!!!!
Gégéé: Már nagyon várom Emmácskát :D!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Hű Wicca! most nézem, nálatok ma nagy nap van. Randiztok Bálint babával?
bende
 
 

 
 

egy csomót írtam, és eltűnt :(

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


ááá az enyém is eltűnt! :x

Pedig hiányoltalak benne Gégéé hogy hol vagy? De látom megvagy :D

Bende én is úgy tudom, hogy kell a kicsiknek útlevél. Bár elképzeltem hogy mit kezdenének Nikivel ha elkapják papírok nélkül. Előállítják? Bocs :lol:

Wicca beszéld meg Bálinttal hogy szemtől szembe akartok találkozni vele :D Mi nem voltunk 4D-n ez nekünk kimaradt, apa kérésére.

Bende ti hol csináltatjátok a naptárakat??? Mi is azt szeretnénk a dédiknek. A rossmann honlapján néztem ott elég kicsik vannak, a nagyobb meg drága ha azt veszem hogy 4 darab kell belőle.

KépKép
winchi
 
 


hahó...újra írom a sokat!

szia winchi:) Itt vagyok :)
A távirdán van egy bolt, ahol csinálnak naptárat, bögrét stb....tökre az elején, a dm felől.

Bende: hű rengeteg dolgod volt a hétvégén, nem csoda, hogy nem tudtál jönni! Szegény Niki, majd gondolunk rá a 2 szuri miatt, remélem most nem viseli meg annyira :( az útlevéllel kapcsolatban, szerintem íhvd fel az okmányirodát, és kérdezd meg; nálam a logika azt diktálná, hogy kell valami papír, de eszembe jutott, hogy tavaly, amikor mentünk a bécsi karcsi vásárra, senki, de senki nem volt a magyar-osztrák határon...csak gurultunk át és tovább...

Wicca, hű ma nagy nap van, mielőtt mész a vizsgálatra egyél meg 2-3 kocka csokit! vagy igyál egy kakaót!

Emma végigaludta a 4D-t anno :)

Ma dec elseje van; ezzel hivatalosan is decemberi baba lesz, illetve ma van anyukám 50. szülinapja :) régen úgy gondoltam, hogy ma fog megszületni, most nem így érzem. Elég aktív, és még a nyákdugóm is megvan, szerintem. Mondjuk van néha egy-egy fehéres nagyobb bupp, de nem hinném, hogy az az...

na a lényeg a lényeg:
Boldog Szülinapot az én Anyuszimnak!

nektek meg szép napot, nikinek sok puszi!

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Winchi: én is nézetem a naptárt a Rossmann oldalán, de tényleg pici, és a nagyobb meg nekünk is drága.

Bende: oszd meg velünk a titkodat légyszi! Köcci, Winchi nevében is.
Engem is felháborít, hogy nem lehet sehová bemenni babakocsival. Annyira rossz. Mondjuk a penny és kisebb szupermarketek-ben is körforgó van, és oda sem könnyű bejutni. Nem értem, hogy miért ilyen közönyösek az emberek.
Azt a pékboltos nőt, meg úgy elküldtem volna a melegebb éghajlatra. Ekkora bunkót! Gondolom többet nem mész oda vásárolni...

Gégéé: látom még egyben.

timmi: ti jól vagytok? Még egyben?

Wicca: izgi lesz a 4D. Szorítok, hogy megmutassa magát. Most jutott eszembe, ha Dorka kisfiú lett volna, Bálint lett volna! :) Szép név!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Gégéé: boldog szülinapot Anyukádnak!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Igeeen még egyben...ha jól emlékszem winchi te 38+3 voltál, mikor szültél? :)

ancsika: köszi :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé 38+5 voltam :D A nyákdugóval meg nem biztos hogy találkozol én nem láttam az enyémet

Anyukádnak Boldog szülinapot!

Mindjárt írok privit :D

KépKép
winchi
 
 


írtam :D

KépKép
winchi
 
 


Na szóval a veséje (mindkettő)megvan nagyobbodva,a kórházi vér-vizeletvizsgálatok rendben voltak,majd dec.11-re kaptunk időpontot egy szakihoz az sztk-ba,kivizsgálásra.Nagyon bizom bene hogy nem lesz semmi gond és elnövi...
Azt is mondták,hogy nagy valószínűséggel a kevés magzatvizem miatt alakult ki ez nála,sajnos.

Na tök jó nyugis éjszaka után(3szor kelt csak fel szopizni),jött a feketeleves,varratszedés.De jelentem túléltem! :lol:
Úgy ahogy winch is írta inkább olyan kellemetlen volt ahogy a cérnát kihúzta ,olyan égő,csípő érzés.

Írisz azóta alszik a hordozóban,mióta reggel elindultunk itthonról,átaludta hogy bementünk fehérvárra meg vissza... :lol:

Olyan édes ,annyira szeretem!!!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon remélem minden rendben lesz a picúr veséjével! Gondolom milyen édes lehet, nekem már most olyan messzinek tűnik amikor Matyi volt ennyire picúr :D

Hős vagy hogy túlélted a varratszedést :D Pihengessél amennyit csak tudsz!

KépKép
winchi
 
 


Na meg ma adtam oda a dokibácsinak a boritékot...mintha a fogamat huzták volna...de nagyon megérdemelte!!!
Ezúton is kiemelem hogy nagyon meg voltam vele elégedve,rendes volt,alapos ,odafigyelő.Szülés után is mindennap megnézett.Dr.Berzsenyi Tibornak nagyon köszi! :wink:

Szülésznőt nem nagyon tudok kiemelni mert a 20 óra alatt amit a vajúdóban töltöttem,addig 8 szülésznővel találkoztam,jah csak épp a mi gólyanéninkkel nem. :(

De óriási megkönnyebbülés hogy túl vagyok rajta...és szerdán már tusolhatok!!! 8)

Még majd a hathetes kontroll lesz,aztán szevasz.na pá.ébredezik a minibébi.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon, biztos minden rendeben lesz!!!!
Írisz egy kis tündérke, hogy ilyen ügyesen aluszkál! Te meg ügyi vagy, hogy kibírtad a varratszedést és a borítékot :)

winchi, írtam! puszik nektek

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé: Mint a villám válaszoltam is :D

Rohanok is tovább amíg a prücsök alszik, megy a mosógép, elmosogattam és fő az ebéd. mustáros pulykamell, tarhonyával

KépKép
winchi
 
 


hmmmm jól hangzik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok Lányok!

Bende:De jó hogy jöttél már hiányoztál!!!!
Köszi szépen megbeszéltük a dolgokat persze mondanom se kell hogy mi miatt volt vita :twisted: A naptár engem is érdekelne!
Nekem is nagyon hullik a hajam :cry: olyan rossz nem gyözöm a Hannus kezéböl szedegetni na meg mindenhonnan.

Gégéé:Nagyon boldog születésnapot Anyukádnak :D :D :D
Mikor elkezdtem olvasni a mai termést azt hittem már szülöszobán vagy :D

Sarmon:20 óra a vajudóban???Szegény én csak egy délutánt töltöttem ott de az is elég volt.Voltak fájásaid?
Bizti minden rendbe lesz a pici Írisszel!

Wicca:Biztos nagyon szupi lesz a 4 d :D :D

Trundike????????
Vendég
 


Jaj Bnede szorítok hogy minden ok legyen az oltáson és utánna.Mi holnap megyünk és nagyon tartok töle mi is kettöt kaptunk és most is a multor egész nap nem aludt akkor csak sirt a drágám :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem, még egyben... Én már nem is sürgetem, beletörődtem, hogy úgyis Ő dönti el, mikor akar jönni.
Egyetlen bajom ezzel, hogy holnaptól minden nap kórházlátogatás :(
De mindegy, túlélem :)
Igaz az, hogy 1 hét túlhordással már befektetnek a kórházba??? Na, akkor inkább betipegek minden nap a saját lábamon...

Gégéé, még ti is otthon?
Mondtam, hogy a végén beelőzöl :)

Lányok, van varratszedés??? Én teljesen abban voltam, hogy ilyen felszívódóval fognak varrni... :shock:

Akadálymentesítésről: bár én még nem tologatom a babakocsit, de pár hónapja akaratlanul is mindenhol azt nézem, hogy ide hogy fogok bejutni babakocsival? Rengeteg helyre nem lehet eljutni így! Vagy mindenhova vigyem a hordozót??? Az azért kicsit durva lenne...
Majd ki kell tapasztalni, hova járhatunk kettesben, és hova kell kísérővel menni, hogy el lehessen intézni valamit...
Nekünk sikerült egy bazi nagy babakocsit beszereznünk, mert igazából ez tetszett, meg a gyereknek is kényelmesebb lesz, széles, hosszú, nagy kerekekkel. Csak 1 baja van: baromi nehéz (bár én még nem emeltem meg). Namármost nálunk a lépcsőházban is egy fél emeletet fel kell cipelni a liftig... Úgyhogy lehet, hogy hamar visszanyerem a versenysúlyomat :lol:

Na, jól beborult, amíg itt írogattam, tiszta sötét lett :?
timmi
 
 


szia timmi, sajnálom, kitartás! Ha már úgyis nyitva vagy, nem lehet beszélni a dokival a megindításról??? a bata a dokid, nem? ő mit mond?

sarmon: 20 óra a vajúdóban???meséld csak el ezt... :(
lara, ha a szülőszobán leszek, tudni fogjátok!

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Bende!!!

KELL AZ ÚTLEVÉL!!!! Hiába nincs a határon senki, igazolnod kell egy okmánnyal, hogy a tiéd a gyerek és nem onnan viszed haza vagy fordítva stb. Egy hónapja Szlovákiában igazoltattak bennünket, velünk volt a fiunk is és még jó, hogy az uccsó pillanatban bepakoltam az útlevelét, mert kb helyben agyonlőttek volna, ha nincs. Szóval jó nem kockáztatni, mert az államhatárt átlépitek, tök mindegy, hogy mennyire. Egy karácsonyi vásárlás nem ér annyit, hogy gyermek kereskedelemmel vagy hasonlóval vádoljanak meg. Jó ez kicsit durva, meg osztrákiában azért tuti kulturáltabbak a jardok, mint a szlovákok.

Na megyek visszaolvasni, csak pont ez volt a laptetőn...

Kép

Kép
hettuli
 
 


sziasztok!

úgy beindult a topic, hogy alig győzőm utolérni magam az olvasásban! :( nagyon szégyellem magam, de igyekszem!

szóval le vagyok maradva, mint a borravaló, hétvégén iszonyat sűrű progink volt. közben van valami mellgyulladás félém is, szóval a cicim is baromira fáj. ma meg még apa is későn jön haza, fut a lakás, és még sorolhatnám! szerdán nőgyógyászhoz kell mennem stb. stb. :(

amint tudok, ígérem, hogy jövök hozzátok is! csak tisztára nem vagyok most képben! :(

sophie27
 
 


Hajhullás??? Ne aggódjatok, iszonyatos volt nekem is. Hosszú haj, irreálisan dús, nyáron a dög melegben ha este nem szárítottam meg akkor reggel is még majdnem ugyanolyan vizes volt. Közben meg csomókban hullott. Hajmosás után a fürdőkádból egy labdányit szedtem össze, plusz a szárítás után még félszer annyi... Nem szedtem semmi vitamint, csak az elején az elevitet és 16 hónapig szoptattam. Egyszer csak abbahagyta és nem lettem kopasz. Azért volt jó a hosszú haj, mert azt összefogtam és addig nem szállingózott szét meg szana, csak fésülködés közben a fürdőben.

Gégéé! Neked volt már indított szülésed??? Szerintem ne kívánd senkinek, főleg nem magadnak. Akinek volt ilyen is, olyan is az azt mondja inkább ne indítsanak. Ebadta türelmetlen kismamik!!!! :lol: :lol: :lol: Előre nevetek azon, amikor majd panaszkodtok, hogy jaj, milyen kialvatlan vagyok... Már 9 hónapot kibírtatok, ez a pár nem nem számít semmit. Csak türelem!!!

Sarmon, én úgy hallottam, hogy ezt a vesetágulatot általában elnövik a kisbabák, csak figyelni kell rá. Nagyon szerencsések vagytok, hogy minden rendben volt. De te azért kicsit lazíthatnál ám!!! Vannak fontosabb dolgok is a vasalásnál.

Bende, az én férjemet nem akarod megregulázni??? Kisfiunk 30 hónapos mindjárt, de kb 3 alkalommal sétáltunk együtt az apjával hármasban. :cry: :cry: :cry: Már megint irigyli valaki a gebeségem. Na jó most már szerencsére nem vagyok az. 61 kg voltam a múlt heti mérlegelésen. Egyet híztam. A 164-hez szerintem nem kevés a 61 kg. Régebben 52 voltam, de az nagyon szar volt. Ez a 60 kg szerintem ideális. Most érzem jól magam a bőrömben. (Mert nem lötyög rajtam :wink: )

Kép

Kép
hettuli
 
 


bende!
de jó hogy megvagy!
akartalak hívni, mehetnénk e sétálni, de két dolog miatt nem jött össze megint... 1. megetettem Zsófit, gyorsan leültem kajálni, mire felöltöztem, zuhogott az eső. 2. vártam egy kicsit, hátha eláll, pár perc múlva nyafog a lánykám. kicsit felvettem, hát nem eleludt a vállamon az ebadta. persze azóta is esik.
az útlevelet én is úgy tudom, hogy kell, amíg nincsen személyije. az meg még úgyis soká lesz.
vasat muszáj szednem. Zsófira nem hat, rám persze igen, de ha most kihagyom, akkor esek bukok, erőre meg szükség van, mert Zsófi- tegnap mértem- 6,6kiló. persze nem tudom mitől hízik, mert 1alma +egy fél bébiétel nem hiszem hogy olyan tápláló lenne, meg tejcsiből sem iszik valami sokat, azt is erőszakkal, játékkal, vagy ha belealszik, akkor nem 100, hanem 150milit is megiszik, de ez ritkán fordul elő.
Niki hogy van? túléltétek a szurit? borogasd be! nekünk a pneumokókusz szuri után nagyon fel volt dagadva a lába. amikor véletlen megnyomtam egyből görbül le a szája.

ilyen boltos sztorim nekem is volt a nyáron. a penny mellett levő kínaiba akartam bemenni, gondolván nézek valami ruhát amibe nem sülök bele. nekem nagy babakocsim van, mert féltem, hogy ha az apjára üt a lányom, akkor mekkora lesz?
ja és igen, nehéz is, 20kiló, gyerekkel meg... egyre több.
szóval a kínai néni megkért, hogy ne vigyem be a kocsit. de benne feküdt az akkor kb 1 hós gyerekem. jó, nem?
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
én pedig közöltem, hogy végülis a pénzemet el tudom költeni máshol is.
Vendég
 


sarmon!
örülök, hogy jól vagytok!
édes a család! szépek vagytok!
és biztosan kinövi a vesegondot a pici Írisz, ha a magzatvíz miatt volt.
de azért pihenj is! sejtem, nem lehet könnyű ennyi gyerekkel, de azért pihenj.
Vendég
 


winchi!
én is naptárat szeretnék az egyik dédinek. a másik majd kap valami kis albumot fotókkal. hol mondtátok, hogy nem 3-4ezer a megcsináltatás?
Vendég
 


hettuli!
jól nézel ki! kár hogy a fejed lemaradt...
szép a poci.
Vendég
 


én 163 vagyok, de azért szeretnék újra 53 lenni. ez a test nekem nehéz.
ja képzeljétek, nem tudom hogy de megint megszabadultam 1 kilótól. tegnap már "csak" 68at mutatott a mérleg.

juhéj!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
már annyi vagyok, mint szülés után!
tegnap tüzetesen szemügyre vettem magamat, és rájöttem, hogy főleg fölösleges vizet hordozok. a bokám ami terhesen egyáltalán nem volt vizes, most vastag és ha megnyomom szinte az ujjam nyoma is ottmarad. az jó is, mert ha nem kell tejcsi, akkor gyorsan le fog menni- valamennyi. a többit meg majd letornázom valahogy.

a párom háta jól van. tegnap összekaptunk egy kicsit, de megérte, mert az lett a vége, hogy ma rávette magát és elment úszni. kifejezetten jót tett a hátának meg a lelkének is.
meg ő is fogyni szeretne. amióta itt vagyunk fehérváron felszedett kb 20kilót. főleg pocakra, ott feltűnő, a többi nem annyira, mert elég magas hozzá.
mindig azon viccelődtünk, hogy melyikünknek nagyobb a hasa, de én azért a pocakot gyorsabban leadtam.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


a hajhullással kapcsolatban egyetértek hettulival. érdemes összefogni, ha lehet.
nekem nagyon hosszú hajam van, a derekamig ér, de nagyon szorosan összefogom, de még így is néha találok Zsófi kezében.
reggel fésülködéskor elég sok kijön.
ha nem kötném össze a lakás is telelenne.
Vendég
 


na megyek, mert még egy mosás hátravan.
holnap jön anyukám és kell neki a kisszoba. nem akarom még a ruhszárítót is bezsúfolni.
mosó masa hozzám képest kispályás. 4. mosás ma.
de hova fogok teregetni???? :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


hettuli, én nem kívántam senkinek:( magamnak meg pláne nem :(

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok,

Majd jövök (ha a fiúktól egyszer visszaszerzem a gépet!!), addig is egy pár kép :D! 989 gramm a becsült súlya :shock: , két hete 776 gramm volt!!! Nagyon gyorsan gyarapszik ez a kis pöttömke! :D:D:D
Kép Kép
Kép Kép

Szerintem kommentálni nem kell :D!! Az integetős, mosolygós kép nekem nagyon tetszik!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


gégéé!
anyukádnak boldog szülinapot!
kitartás!

timmi!
mlilyen babakocsid van?
neked is kitartás!

szorítok nektek!!!
Vendég
 


Á, nem akarom én megindíttatni a szülést! Végülis még hivatalosan is van 2 napom, meg elvileg utána 2 hétig még normális, nem?
Az az igazság, hogy az elmúlt hetekben sokkal türelmetlenebb voltam, mint most. Most már kezdek lenyugodni, és rájöttem, hogy a fejem tetejére is állhatok, ha nem akar a kisasszony előbújni, akkor úgysem fog... :)
Szóval most pihengetek, olvasgatok, ilyenekre úgysem lesz időm a következő hónapokban :lol:
timmi
 
 


anyany: lengyel babakocsink van, mózeskosaras, azt hiszem, Piccolino a neve.
Neked is valami hasonló? Meg vagy vele elégedve?
Én elég masszívnak látom, majd csak a súlyával kell kibékülnöm (vagy megerősödnöm) :lol:
timmi
 
 


Kép

Apa hasán
bende
 
 


Kép

Anyával olvasok
bende
 
 


Itt a Télapó!!!!!
Kép
bende
 
 


Kép
bende
 
 


Gyönyörűűű :)

és még ne legyek türelmetlen, amikor ilyen szépséges csajokat látok :D

az uccsó kép a legjobb :) hatalmas melóban :) olyan elmélyült :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Na ennyi elég volt belőlünk.
Naptárak! Ne haragudjatok, nincs titok, mi a dm- nél csináltattuk, de ugyanannyi mint a rossmann- nál. Viszont nekünk nem kellett sok belőle és tudjuk,. hogy ennek nagyon fognak örülni. 2010- ben is ott fog lógni a falon, sőt még évekkel utána is.

Boldog szülinapot Emma nagyijának!
Sarmon! remélem nem lesz semmi gond Írisz veséjével. Szorítok Nektek és pihenj is egy kicsit!!!!

Winchi- kérem a mustáros pulykamell receptjét, gyorsan. Lehet, hogy holnap azt csinálok.

Lara! sajnálom a vitát, leesett miért lehetett. Basszus, ez borzasztó.

Timmi! a császár hegét nem varrják felszívódóval, csak a gátmetszést. Egy a baj a nehéz babakocsival- a mienk közepesen nehéz- hogy én szülés után annyira vérszegény voltam, hogy tényleg alig bírtam megemelni. Sajnos ettől nem fogy le az ember, viszont ahogy nehezebb a gyerek egyre nehezebb cincálni is. Én már egész jól belejöttem.

Hettuli! köszi, ha embernek való idő lesz- és nem halnak- akkor megyek és elindítom ezt a procedurát. Addig meg maradunk a fenekünkön. Sajnálom, hogy nem sétál veletek Apa. Mi nagyon szeretjük a sétákat hármasban, jókat beszélgetünk és gyönyörködünk a gyermekben. Valahogy a lakásban ez nem mindig jön össze. De ott nincs tv, számítógép, a telefon is ritkán szól.

Sophie! miért mész nődokihoz?

Anyany! Én is akartalak hívni, de aztán leszakadt az ég.

Oltás- nyűgi volt a gyermek, délután, ezért elindultam a szakadó esőben is sétálni. Még a ház előtt bealudt a babakocsiban, ezért próba szerencse kitettük az erkélyre. Valamicskét szunyált, én addig leléptem páromnak a karácsonyi ajándékáért. Mikor hazaértem fáradt Apa fogadott. Alighogy kitettem a lábam, felébredt és mivel nem talált,sírdogált. Csak akkor nyugodott meg, ha sétált vele az Apja a szobában. Cirka egy órácskát :)

Hajhullás- én is bízom benne, hogy abbamarad, mert unom mindenhonnan szedegetni. Legtöbbször már én is összegumizom, mert idegesít, mikor a leány belemarkol és utána szét kell feszegetnem az ujjait, hogy kiszedjem, amit kitépett.

Wicca! aranyosak a képek, rendes volt a fiatalúr, nem fordított hátat.
bende
 
 


Gégéé! minél tovább marad benn, annál kerekebb :) gondolj erre. Persze 4 kilónál nehezebb ne legyen, elvégre ki is kell jönnie. :)
bende
 
 


kérdés: a dm 15 %- os kedvezménye, amit a pénztárnál a végösszegből vonnak le, szerintetek vonatkozik a naptárakra is? Mert akkor hurrá! Pont most telt be a kuponfüzetem!!!!
bende
 
 


Sziasztok!

Bende!
Kivittem..és képzeld Férjecske is vitt valamelyik nap,olyanok mint az ikrek csak a másik aranyruhás. :D Úgyhogy ketten vigyáznak az én Angyalkámra..Mégegyszer köszönöm!!!!!!

Egyébként nekem nem tudta a Bognár doktornő kivenni a külső császár varratnak csak kb. a harmadát,mutatta, hogy a köldök körüli részen bennt van, de ne aggódjak, mert felszívódik..és tényleg, már nem látszik, csak kb 2-3 miliméter..

Szeretlek titeket olvasni..Látni, hogy sikerülhet..ha vannak is gondok, végül lehet az eredmény egészséges kisbaba..

Szeressétek Őket és vigyázzatok nagyon rájuk!!!

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Jaj muszáj feltennem még egy képet. Szunyából így ébred a banyám. Gégéé! nézd meg! aztán mehetsz szülni!
Kép
bende
 
 


Tünci! jó, hogy benéztél. Ne köszöngess, nem tettem semmit. Aznap éjjel furát álmodtam. Niki már nagyobb volt és meséltem neki Violáról. Elmondtam mi történt vele, erre sarkon fordult bement a szobájába és kijött az egyik kedvenc játékával, kezembe nyomta. Kérdeztem: miért? Erre Ő: vigyük el Violának, hátha a mennyországban nem lehet ilyet kapni! Megkönnyeztem. Remélem sikerül belőle ilyen jóérzésű gyereket nevelnem. Remélem nem bánod, hogy leírtam ezt Neked.
bende
 
 


Varrat: nekem a 10 évvel ezelőtti vakbélműtétem varratánek egyik darabja, most szülés után, mikor a pocim visszahúzódott, akkor kívánkozott ki a bőröm alól. Mikor már nagyon bökött kihúztam egy csipesszel. Közben szidtam a dokit, szerintem ennek már nem kellett volna bennem lennie, annyi évvel a műtét után. :evil:
bende
 
 


Jaj,Bende,ne ríkass meg!!!! :wink:

Biztos vagyok benne, hogy Niki pontosan olyan csupaszív ember lesz, mint Te!!!!

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Bende: a szunyából ébredés nagggggyon édes!!!! Az akadálymentesítés nem lenne rossz! Egyszer valamelyik (kínai) üzletben én is olvastam, h ne told be a babakocsit a sorok közé ... nos ...akkor nem megyek be!
Winchi: Nagyon szupi a koszorú!!! Ügyes vagy!!

Háááát mi a pecázáshoz nem csatlakozunk, senki nem szeret nálunk horgászni ... viszont a halászlevet szeretjük!!! :D

Gégéé: Édesanyádat Isten Éltesse sokáig! Puszik neki (is!)

Szép napot!
Vica
wicca
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?