Új privát üzeneted érkezett!

Na derülnek itt ki a dolgok :D
Megalapíthatjuk a horgászfeleségek klubját, 3an már vagyunk :D
Sőt Anyany a hülye informatikus párral rendelkezők klubját is nekem is van egy :D Nálunk is szokott itthon gépeket bütykölni marhára bírom amikor szanaszét mindenhol alkatrészekbe, pendrive-okba és lemezekbe ütközök. :shock:

Elmosogattam, felraktam a pipilevest főni, bepácoltam a holnapi husit. Matyi mindezt a hordozóból végigaszisztálta a konyhaasztalon ülve de a végére belefáradt és elaludt. Fárasztó a házimunka :D

Lara mi a gond? Min tudtatok így összekapni? Remélem hamar meg beszélitek! Mi nem bírjuk sokáig, hogy ne szóljunk egymáshoz, pár percig aztán jól kivitatkozzuk magunkat :D

KépKép
winchi
 
 


igen...megalapíthatjuk :) vagy összehozzuk a fiúkat+ a babákat, és megyünk együtt jóidőben...mi bográcskaját főzünk ők meg horgásznak :D babácskák meg játszanak...persze ha már nagyobbak :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé:írtam privit
Vendég
 

 
 

Válaszoltam!

Winchi az én párom benne van a közös pecába...mert őt senki nem hívja horgászni, egyedül meg nem megy :(

(és mindezt olyan szomorúan mondta :))

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Köszi Gégéé:Aranyos vagy!Mi nem vagyunk pecások de a vízpartot nagyon szeretjük meg a bográcsozást is :D
Na most megyünk sétálni a Hannussal!Puszi
Vendég
 


Gégéé ez a nyárra tök jó program lenne :D

Sőt még bográcsunk és állványunk is van hozzá :D Szeretjük a tüzeskedést meg a kinti főzéseket, sütéseket. Hú megéheztem :D

KépKép
winchi
 
 


nekünk is van bográcsunk, állványunk! lara, ti is jöttök, nem kell pecázni...aztán a végén még a párodat megfertőzik a mieink, aztán ő is pecázni akar :)

Jó lesz!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


apropó, Timmivel mi lehet ?:)

Jó sétit Lara!!!
puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


pangunk...
Vendég
 


Hello Lányok!

Pörög ám a topic. Már nem lehet követni benneteket!

Sarmon: gyönyörű a csöpp lányka. Nagyon-nagy gratula hozzá! Jó egészséget, és sok tejcit. Jajj, de jó volt megnézni a képeid! El is sírtam magam. Eszembe jutottak a szülési élmények....

Winchi: gyönyörű a vőlegénykénk! Szépen nődögél! :D
Ja, peca klubba mi is jelentkezünk, párom is szeret pecázni! Tavaly vett valami botot is. Én is szoktam menni vele néha. Nagyhörcsökön van egy tök jó tó, ahol játszótér is van gyerekeknek, meg bográcsozós hely...na mit szóltok???

Ja, túl vagyunk az ajándékvásárláson, de még azért nem sikerült mindent megvenni, lesz mégegy kör. Fárasztó nap volt. Disznyóvágás is lement, bár én itthon voltam, csak a husit kell a fagyóba pakolni, meg bezacskózni!

Jó pihit, hétvégét nektek. Holnap majd lehet felnézek, de most tesóm is ittvan, szóval nagy a tumultus.
Puszika

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


hahó!

anyany, mizu, hogy vagytok? Milyen volt a mai napotok?

lara, kibékültetek?

ancsi: örülök, hogy túl vagy a vásásrláson, meg a disznózáson, és persze már regisztráltatok is a nyári pecabrigádba:)

winchi: látod, alakul a csapat, még a végén kempinget bérlünk :)

jaffa: hogy sikerült a mai nap? mi volt a menü végül?

trundike, bende, zsula, zsófia, sophie, mancsa, szösz, hettuli, tucsinke, (és mindenki, akit kihagytam) :oops: , mizu veletek?

nekem ma valamiért akkora a hasam... :shock: bazi nagy :shock: , meg keményedik is néha eléggé :shock:

na puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


hát mi horgászni nem szeretünk... azaz még nem próbáltuk sohasem. sőt a párom igazi panelgyerek, igazi kockafejű... sétálni is nehéz elmozdítani a gép elől... vasárnaponként. emelő kell hozzá, rábeszélés, meg hatni a lelkiismeretére.
ma jól vagyunk. kisit nyüszi, kicsit nyafi, délutána akkorát aludt, hogy sírva ébredt, olyan éhes volt. 100mili tej+ fél bébiétel egy almával. most jóllakottan nyafog a játszószőnyegen. de meg kell neki tanulni egyedül játszani.

párom ma pesten van valami szerepjátékos találkozón.
jöttek szerelni a digit. már nagyon vártam, mert a tévé... hát van hogy van vétel, van hogy nincsen. elég béna az antenna.
jöttek, örültem, de csak addig amíg nem kértek pincekulcsot. persze mivel albérlők vagyunk, nekünk olyanunk nincsen. a fickó lement az öregekhez a földszintre, akiknek természetesen van, a felettünk lakó mondta, hogy tőlük szokta elkérni. ja és az öregek meg letagadták...
kicsit sem volt pipa a szerelő, én annál inkább, de a nyöszörgő gyerekemmel a kezemben nem volt kedvem lemenni cirkuszolni.
majd párom a jövő héten.
Vendég
 


többiek!!!!
merre vagytok!!!

lara!
remélem sikerült kibékülni és megbeszélni a dolgokat!
Vendég
 


képzeljétek!
tegnap este a párom fekszik a helyemen és nézi a félhomályben könnyes szemmel az alvó gyerekét.
megkérdeztem mi a baja...
azt mondta, hogy reméli, ő tud majd jó apukája lenni a lányának, nem olyan amilyen neki volt...
ez olyan jóóóóóóóóóóóóó
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


hű anyany akkor zsófi bekajált!


Apuka meg :lol: :lol: :lol: :lol: biztos jó apuka a párod amúgy!!!
puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


és természetesen, ha apukának nincs is kedve, te meg zsófi attól még jöhetnétek a dzsemborira :) de persze még messze van, addig apát is ráveszed!
:lol:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok még :)
Csak nem volt kedvem nagyon semmihez... Biztos az idő...
De délután kimentünk a városba az adventi vásárba sétálni egy kicsit :) Meg lépcsőztem is :) De szerintem ezen a hétvégén sem szülünk. Pedig szerdán már idő van! :)
Gégéé, lehet, hogy beelőzöl? :)

Jó hétvégét mindenkinek!
timmi
 
 


:( ááá kizárt! Nem előzlek be!

szorítok, hajrááá! és kitartás! :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Timmi:Kitartás!Ilyenkor már egyik percröl a másikra megindulhat :wink:

Gégéé:Ez neked is szól!!!!!! :wink: Megbeszéltük Apával a dolgokat és ő is megbeszélte anyósékkal,remélem már nem lesz ilyen gond!

Anyany:Mi se pecázunk de azért jól ellennénk ott :D
De aranyos lehetett a párod és biztos hogy jó Apukája Zsófinak :D
Nem semmi étvágya lett a lánykádnak,de jó!! :D

Ancsi:Mi még nem vettünk senkinek semmit.Jázmin mit kap?És a párod?Jaj nekem fogalmam sincs.Nálunk jövő héten lesz disznóvágás nézzük a jó oldalát,legalább ne kell husit venni.
Vendég
 


Hahóó!!!!!Senki nincs itt??????
Vendég
 


szia lara!
jó éjszakát!

hát a lányom valahogy ma a tejet nem akarta... de azért nem adtam fel. mindig azzal vigasztalom magam, hogy más már régen feladta volna.

a párom meg... valami van vele, mert mostanában hol nagyon ideges, hol nagyon bújós, hol meg ránk sem néz. meg mostanában nagyon sokat dolgozik. de nagyon szereti a lányát.

eddig mi is csak 2 személynek vettünk ajándékot, azt is csak véletlenül. nagyjából már megvan, ki mit kap. de majd még be kell szerezni...

imádok vásárolni karácsonyra, de most annyira nem várom inkább félek tőle egy kicsit.
Vendég
 


Jó reggelt!

így van anyany! Más már rég feladta volna! Én nagyon csodállak a kitartásodért!!!

Karácsony....hát halvány lila gőzöm sincs mi lesz idén karácsonykor nálunk...velünk :shock:

este egyszer azt hittem, elindult...
a pocim fájt, úgy hogy alulról felfelé, mintha egy görcs húzná, ami a hüvelyemben volt a legerősebbb...ezt csinálta pont 20 percenként, de 3 ilyen után abbamaradt... (ilyesmit kell érezni?)

na megyek. ma gyertek többen, többször :)
puszik!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Lara: örülök, hogy sikerült megbeszélni mindent!

Timmi: hogy vagy? nem tette meg a hatását a séta?

Jaffa: gyere mesélj, hogy sikerült a tegnapi nap?

Sarmon: ha van időd gyere. Hiányzol ám nekünk!


puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Szép napot!

Gégéé előfordulhat hogy ezek a jóslóid voltak :D De tudod ettől még napok is lehetnek hátra :D

Anyany apa elérzékenyül nálunk is néha, és meglepő számomra, mert imádjuk egymást meg a kicsit de nem vagyunk nagyon ömlengős fajta ezért engem is meg tud lepni a fia imádatával. És biztos párod is jó apuka lesz! Főleg ha negatív példa volt az ő életében akkor tudja hogy mit nem akar úgy csinálni.

Tegnap elkiabáltam ám, hogy Matyinak még nincs pecabotja :D Apa a versenyről hozott egyet neki :D

Lara remélem minden rendben lesz köztetek!!!

Kép

Tegnap délután alkottam

KépKép
winchi
 
 


hű nagyon szép ez a koszorú :)

Tudom, hogy napok is lehetnek hátra...várom is meg fosok is... :?

Hogy sikerült a verseny a párodnak? Hányadik lett? Hány kiló halat fogott?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok lányok!
Tóparti buli jó ötlet, akinek nincs pecabotja adunk kölcsön.
Anyany, Lara gondoltam rátok éjjel! Ma mi is éjszakáztunk. Éjfél után aludt el a kisasszony, 5-kor meg keltünk! Fél 8-kor visszaaludt, Levi 10 perc múlva felébredt. Éjfélig csak kézben aludt, ahogy leraktam sírt. Ilyet még nem csinált, remélem nem lesz ez rendszeres. Anyany én csodállak, komolyan. Biztos nem fejnék ennyit.
Lara: anyuéknak én fordítottam meg a nappalt meg az éjszakát, 3 éves koromra fordítottam vissza.
Gégéé, Timmi: hajrá már nagyon közel vagytok, kiváncsi vagyok ki szül előbb!
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


Ó, de édes a kis Dorottya!!! :D

Nálam nem segít semmi, egyben keltünk fel ma reggel is :)
Létezik olyan, hogy nem akar kibújni egy baba??? Az enyém nagyon jól érzi magát odabent :)
Csak már én ülök tűkön (meg a rokonság és barátok), hogy MIKOR MÁR????? :)
timmi
 
 


Timmi gondolom milyen türelmetlen lehetsz de hát még hivatalosan is van 3 napod, nem? :D Meg van aki még rá is húz egy hetet, de ezt nem kívánom neked!

Dorkának micsoda hurkái vannak :lol: :lol: :lol: Ettől mi még mesze vagyunk :lol:

Apa végül nem versenyzett, a társaság miatt ment, van akikkel évente egyszer ezen a versenyen találkozik csak, fontosabb volt a beszélgetés.

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

A tegnap tök jól sikerült. Kicsit pletyiztünk a csajokkal. Egész nap takaríthattam, hála apának :) ,mert ő vigyázott addig a Milura. A sütit is megsütöttem. Nigella szakácskönyvéből valami karácsonyi sütit-kuglófot.

Tud valaki kuglófot sütni? Az én tapasztalatom eddig annyi (3 kuglóf után), hogy beállítom a sütőt az előírt hőmérsékletre és berakom a tésztát. Fél óra múlva a süti teteje elkezd égetté válni, a közepe pedig még pudingos. Lejjebb veszem a hőmérsékletet, hogy ne égjen tovább és a belseje süljön. Az eredmény mindig az, hogy a teteje fekete, mire megsül a belseje. :shock:

Kép
jaffa4
 
 


winchi!
szép nagoyn a koszorúd!

gégéé!
sztem az egy jó kis jósló lehetett. nekem már a 7 hónaptól voltak olyanok. egyszer pont akkor legerősebben amikor pároom hazanment szegedre ügyeket intézni...
be is voltam sz.va rendesen...

egyébként ha nagyon nem akar, majd kitessékelik valahogyan.
de sztem jobb ha magától jön.
Vendég
 


Sziadsztok sajna most ritkábban tudok jönni...alig érem utol magam a házimunkában,hiába volt itt anyukám egy hétig,szinte nem csinált semmit a gyerekek felügyeletén kivül...szerencsére apa sokat segit...
Ha meg nem ezt csinálom akkor szoptatok,vagy a nagyokkal foglalkozom,vagy pihenek.
A hátam az ami nagyon fáj a gerinc érzéstelenités miatt,no meg a sebem az húzódik,de holnap megyek varratszedésre,remélem már utána jobb lesz,meg le van még ragasztva az húza a bőröm-szőröm. :lol: .Fürdenem se lehet,négykézláb megyek a kádba azt úgy mosdom...elég szar. :roll:

De Írisz jó kislány szerencsére.(eddig).
Tejem rengeteg van melltartóbetét nélkül ki se birnám folyton folyik.

Gyerekek imádják nagyon örülnek neki.Apa még itthon van egész jövőhéten is.
egy kép aztán megyek vasalni(még mindig ülve). :wink: Kép

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Hahó!

Szia Sarmon! Pihizz is egy kicsit, bár 3 lurkó mellett ez szinte lehetetlen! Örülök, hogy van bőven tejecske!
Utólag is bocsi, hogy több sms-sel is bombáztalak, csak nagyon izgultunk miattatok! Puszik!

Anyany: jó ez a kis felirat :) Ja és ha nem mondtam volna még...te micsoda démoni csaj vagy :) (iwiw)

Jaffa, milyen kuglóf formád van? Szilikon??? Mert a nővérem nagyon finya kuglófokat süt szilikon formában...lehet túl alacsonyra teszed magát a sütit, vagy túl magas hőfokon sütöd? (esetleg túl jó a sütőd ...)
Örülök, hogy jól sikerült a tegnapi napod!!!

mancsa:
de durvaaa:) dorottya nagyon-nagyon zabálnivaló :)

timmi: kitartás...nem tudok semmit tanácsolni....én is nagyon várom már. puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Halihó!

Csak kb. 2 percre tudok ideülni. Tesóm és a párom már verekednek a gépért! Hihetetlen. Nem könnyű velük, de most én nyertem! :D

Sarmon: gyönyörű a család! Szegénykém. Sok lehet a házimunka. Azért csak óvatosan. Írisz nagyon cuki!

Mancsa: Dorottya is gyönyörű. És ez a vigyor. Meg kell zabálni. Mi Dorkánknak is ilyen hurki lábai vannak! :)

Winchi: szép lett a koszorú. Nekem nem csinálsz egyet? :)

timmi: ne türelmetlenkedj. A kis pocaklakó tudja, hogy mikor kell kibúnnia. Nyugi! Légy türelemmel még egy kicsit! Biztos jól érzi magát odabennt, ilyen jó kis albérlete többet nem lesz.

Jaffa: én még nem sütöttem kuglófot, de muffint szoktam. Annak is jobb a szilikonos forma. Meg a sütőn is sok múlik. Vagy lehet a recept sem az igazi. Próbálj ki másikat, hátha.

Lara: még nem tudom apa mit kap. Elvileg már kapott a héten egy új telefont, azt mondta, neki ez lesz az ajándék, na meg vettünk neki a C&A-ba most egy szupi fekete inget pólóval együtt. Nagyon csiniiii. Jázminnak még nézünk valamit, mert lesz mégegy kör vásárlás. Valami hasznos dolgot kéne venni, mert van egy csomó játéka, meg kacatja, de nem fogalkozik még nagyon vele. A popsitörlős zacsi meg párnahuzat sokkal érdekesebb. Szerencsére kimaradtam a disznókodásból....a husi már a hűtőben. Apa bezacskózta és eltette, nekem csak főzni kellett ma, meg Jázminozni. Rendes volt tőle!

Képzeljétek ma voltak rokonok, és Jázminnak hoztak egy plüss tehén fotelt, vagy valami hasonló. Majd csinálok képet róla....

Gégéé: ezek már lehetnek jósló fájások. Igen, görcsöket kell érezni, olyan mensi szerűek, csak intenzívebbek. Legalábbis ha már 2-3 percesek...( de még a télapót tessék megvárni!! )

Anyany: nagyon kitartó anya vagy, hogy még mindíg fejsz. Én már nem bírtam volna. Bár az ember a gyerekéért mindent megtesz. Nekem meg 3 napja Dorka össze-vissza rágja a bimbómat. Már nagyon-nagyon fáj, mikor szopizik. Üvölteni tudnék. Persze nem győzöm kenni...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Köszönjük a dícséreteket! Megbeszéltem a lányommal, hogy ma rendesen alszik éjjel, mert apa éjszakás ( egész héten) és egyedül altatom mindkettőjüket.

Winchi, Gégéé mit szoktatok csinálni csukából?

Sarmon: szép a családod! 3 gyerek nem semmi! 2 gyerekkel elég elindulni otthonról, mire elkészítem őket, leizzadok 2x, 3-mmal elindulni pl. boltba :shock: :shock: :shock: .

Jaffa: nálunk csak a párom mamája csinál kuglófot, majd megkérdezem tőle mi a titka.

Lányok: nálatok mi a karácsonyi menü?
Vendég
 


Sziasztok!
Úgy eltűntem, alig találtam magamra :oops: :oops: :oops:

Ígértem poci fotót, íme:

Kép
hettuli
 
 


Na akkor mi is szívesen csatlakozunk a horgászok közé. A férjem nagyon vállalkozó kedvű. A nyáron Gannán voltunk a barátokkal és ott a vendégházhoz (6 apartman) tartozik egy horgásztó. Na első nap nem fogtak semmit, de utána telepítettek halat és másnap meg nem győzték visszadobálni a felesleget. Este meg a nagy pecás haver csinált isteni halat roston. Ő a csukából fasírtot csinál, de iiiiiiisteniiiiiiiiit!!!! Szóval a férjem azt mondta ő nem tudja szeret-e horgászni, de tuti kipróbálja. A barátunk elhozta az összes "szerszámát" és adta a fiúknak. A második nap (telepítés után) alig győzte a szerelékek gyártását. Skacok meg nagyon élvezték.

Gégéé: nekem hasonló fájásom volt hétfőn, de csak pénteken szültem. Mondjuk nálam ez arra volt jó, hogy a 40. hétre végre összeraktam a cuccom. Mert mondom várok amíg kialakul a dolog, összecuccolok és szólok a férjemnek. De mire becsomagoltam elmúlt. A szülésről én csak annyit tudok mondani, hogy nem fájt egyáltalán. Lehet, hogy nagy a fájdalom küszöböm??? A varrást viszont rühelltem. Most választok szülésznőt és szúró vágó szerszámmal hozzám nem közelíthet senki az biztos. Mert a gátmetszés az nagyon utálatos dolog. Húúú a zuhany alatt a kórházban minden nap bőgtem, mint a hülye, hogy mit tettek velem és én meg HAGYTAM!!!

Na ezt le kell írni: a fiam felkiálott a pocifotót látva, hogy anya az te vagy!!! Kérdeztem, miből gondolja??? Errő ő: ott van a számítógép, meg te is ott vagy. :( :( :( Meg a hangfal is ott van. Na most akkor szerintetek mennyi látszik abból a szaros gépből???

Kép

Kép
hettuli
 
 


Sarmon: nagyon örülök, hogy minden rendben volt és mindketten egészségesen jöttetek ilyen hamar haza. Nagyon izgultunk ám értetek!!!
hettuli
 
 


szia hettuli!

De jó, hogy jöttél! Nagyon szép a pocid! :)

Köszi az infót a fájásokról; kíváncsi vagyok emmánk mennyi időt hagy még nekünk kettesben :) már nagyon várjuk!

A közös pecára ti is gyertek; augusztus-szeptemberre már Pinduri is elég nagy lesz :)

ha gondolod megadhatom a szülésznőm tel.számát, de persze Gólyanéni is biztos szívesen vállal!

Ancsi: a télapóóót? na egy ici-picit előbb :)

lara: remélem jól vagytok! Puszik!

trundike, bende :( hol vagytok?
wicca?
timmi: változás???

Mancsa: mi csupán a sporthorgászatot nyomjuk...visszadobjuk :) én nem tudom megcsinálni a halat, a férjem meg utálja a halat:) :lol:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé!
akkor ti vagytok az én embereim!!! Én imádom a halat, bármilyet, bárhogy elkészítve. Halászlé, fasírt, angolna pörkölt (mmmmm!!!), roston, filézve, sütve (keszeg, kárász) meg még nem jut eszembe, hogy mifélén lehet. Apukámtól örököltem ezt :lol: Neki a halhoz hal köret jár. Elhűlve hall olyat, hogy kenyér, meg krumpli... A halat csak enni kell, nem elrontani mással. Kivéve a halászlé... Ha éjfélkor rátelefonálnátok apára, hogy visztek neki 5 pontyot élve most rögtön, kiugrana az ágyból, megpucolná, darabolná és még meg is köszönné. Eszébe sem jutna, hogy milyen bunkóság már az ember fiát éjjel zaklatni. :lol:

Ja, dokibám nagyon határozottan ajánlott egy szülésznőt. Még nem találkoztam vele. Azt mondta mással is szokott dolgozni, de igazából őt kedveli.

Kép

Kép
hettuli
 
 


hehehe okés!!! akkor, ha megyünk együtt pecázni, vihetitek a mi halainkat is :D

Ja az én dokim is egy szülésznővel dolgozik! Szerintem fehérváron mindegyik szülésznő nagyon kedves!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


én viszont szeretem a halat, és bazira megéheztem most :lol: :lol: :lol:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Nem haragszom gégéé jól esett a törődésed csak amig nem tudtam én se biztosat addig nem akartam irni.a lényeget megirtam mindig!

nem olyan nehéz ám 3 gyerekkel,ha jól vannak nevelve,no meg persze van egy apa aki rengeteget segit.

Hát remélem hogy Írisszel se lesz semmi gond(Írtam ugye a veséjéről?)!

Jajj holnap varratszedés nagyon félek tőle!!!

A borotválástól lett 3 akkora szőrtüszö gyulladás az alsó fertályamon,jogy lassan jobban fáj mint ahol felvágták a hasam. :roll:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


nem írtál a veséjéről, szerintem...mizu vele???

A varratszedés bizti nem lesz kellemes, de már csak ez van, és túl vagy ezeken a sz@rokon...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok Lányok!

Sarmon:De jó hogy írtál :D nagyon szép családod van :D :D :D
Én sem emlékszem rá hogy írtál a veséjéröl,remélem nem komoly.

Gégéé:Nekem a varratszedés nem fájt ügyes a doki bácsi
:D
Hettuli:Nagyon szép kismami vagy :D


Mancsa:Tündéri a pici lány :D
Most már nem olyan vészes Hannussal 19:30-kor fürdik utánna alszik kb 22-ig aztán 23-kor eszik és éjfél körül elalszik viszont akkor kb 10-ig nekünk ez igy jó mert mi sem fekszünk le korán,hála égnek már 2 hete nincs hajnali 3-ig buli :D

Ancsi:Hát igen ezekkel a pasikkal meg kell küzdeni a számítógépér :D Nekünk digi tv van igy 5200 a net meg a kábel tv kb 50 csatorna.Lassan már mi is veszünk ajándékokat de még mindig nem tudjuk hogy mit.Hogy megy a hozzátáplálás?

Anyany:Nagyon tuti az aláírás :wink:
Nagyon kitartó vagy más már bizti feladta volna,Hannusnak is van olyan nap mikor kevesebbet eszik.

Winchi:Aranyos vagy én is remélem hogy minden ok lesz.
Nagyon szép koszorú,ügyi vagy!!! :D
Vendég
 


Mi is kevés halat eszünk, mert párom ritkán hoz haza ő nem szereti én meg válogatok. Tudom ám mi a jó a süllő :D Az valami fenséges csak ritkán fog sajna :(

Sarmon mi van Írisz veséjével????
A varratszedés nekem nem fájt, inkább csak kellemetlen volt ahogy a doki elcsípte a két végét és egyben kihúzta a kb 20 centis madzagot. Ez máig rejtély előttem, hogy hogy csinálják ezt a gyöngyvarrást.

Hettuli szépen alakul a pocak :D :D :D

Ancsi ma csináltam ajtódíszt is majd holnap lefényképezem, aztán felveszem a rendeléseket :D :D :D

KépKép
winchi
 
 


megint itt...
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


BENDE HOL VAGY???
Vendég
 


Na vagyok, remélem most tudok írni. Nem volt semmi különös, csak éjszaka még mindig sokszor felkel a manó- egyre hullább vagyok- nappal meg elolvastam, amit írtatok, de mire válaszoltam volna ugranom kellett. A hétvégén a párom anyukájára is főznöm kellett, megejetettük az ezévi utolsó nagybevásárlást a metroban, megrendeltem a fényképes naptárakat a dédiknek, jöttek Apumék látógatóba, párom is betegeskedik, vettünk mr néhány ajándékot a fa alá, rendet raktam a konyhaszekrényben- szóval nagyjából ennyi.

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok. Nikivel ma megyünk oltásra, megint kettőt kap, múltkor nagyon zokon vette, nem tudom mi lesz most.
És akkor most válaszolgatok:

Jaffa: én is a römeren gondolkoztam, de nekünk nem kell isofixes, mert az nincs az autónkban. De egyre inkább hajlok affelé, hogy meg is vesszük a römert. Nézegettem már, de itt a brendonban, csak műszálas huzattal volt, az meg nálam kizárva. Szegény gyerek odaolvad benne nyáron.
Kuglóf: elővettem cukrászati ismereteimet- elvégre tanultam- és úgy rámlik, hogy meghatározott hőfokú sütőbe kell tenni, de csak azért, hogy pár perc alatt kicsit megkérgesedjen. 10-15 perc elteltével lejebb kell venni a hőmérsékletet, hogy átsüljön. Pl berakod 200 fokos sütőbe, de csak 160 fokon sütöd meg. Ez a hivatalos verzió. Házilagos megoldás, tegyél alufóliát a forma tetejére és úgy süsd, sütés végén vedd csak le kb 15 percre, hogy megpiruljon a tészta ott is. Így is tutira átsül.

Ancsi_ ragasztópisztolyt 1000-2000 Ft környékén kapsz a Baumaxban, a praktikerben és a bricoban is. Ezek jól bírják én évek óta használom őket.

Lara kibékültetek?????

Anyany hogy van a párod dereka? gondolom ha otthonra munkát vállal, akkor jobban. Aranyos lehetett, ahogy az Apukaságról vélekedik, de én akkor is haragszom rá, hogy csak a hét egyetlen napján megy veletek sétálni. De sebaj, a többit bevállalom én. :)
A vassal vigyázz, én is szedtem, de még Nikinek is szorulása lett tőle. Abba kellet hagynom. Rástartoltam a spenótra, azzal nincs ilyen gondunk.

Winchi!
Matyi manó szépen kerekedik. Vegyél neki valami szépet karácsonyra, nem baj, ha csak pár hónap múlva értékeli. Niki is kap olyat, ami hónapok múlva lesz érdekes.

Sarmon! nagyon nagy gratula, már lerágtam a körmömet idegességemben, hogy mi lehet veletek. Jobban izgultam, mint amikor én szültem. :) Írisz csodaszép. Örülök, hogy már mindannyian együtt vagytok otthon. Nem írtál a veséjéről, de remélem pótolod. Tágulat van benne?
Mancsa: Dorka csodaszép és Levi miket talál ki. Lehet ám, minket zsarolni....

Hettuli!
klasszul nézel ki- már amyennyi látszik belőled. A felsőket ígérem a héten megnézem. Nagyon vékony vagy. Irigy-irigy
bende
 
 


Na most teleírom az oldalt....

Ja a hajam még mindig nagyon durván hullik, sokkal több mint napi 20, vagy 50 szál. Remélem nem fogok megkopaszodni. Állítólag pár hónap alatt elmúlik és visszasűrűsödik,na meg a vitaminnak is idő kell, amíg hat.

Pénteken bementem gy bizonyos pékségbe. Befelé nyílik az ajt, ezért háttal nyitottam be és úgy húztam a babakocsit magam után. Az elad csaj éppen a pultot törlgette, de nem jutott eszébe, hogy segítsen. Asszem kicsit meglöktem az ajtóval. Erre elkezdett velem kiabálni, hogy mit képzelek én, ha leejti a tetőt, akkor az 400 ezer forint és azt velem fogja megfizettetni, miért nem tudok jobban vigyázni....egyebek. Szóhoz sem jutottam. Bababarát üzlet. :( Aztán éjjel gondolkoztam egy kicist ezen a dolgon. Pécsett összefogtak a kismamik az akadálymentesítésért, meg azért, hogy könnyebb legyen közlekedni a babakocsival. Lehet, hogy Fehérváron is kéne csinálni valamit. És nem csak a utcai állapotokra gondolok. Pl. a brendon babaáruház. de mégsem lehet úgy végig menni rajta, hogy tolod a babakocsit, mert a ruhás állványok közé nem tudod betolni. A fotocellás ajtónál meg múltkor rám szólt az eladó, hogy húzzam magam után a kocsit, mert csak úgy fog kinyílni, mert úgy állították be, hogy a babakocsit ne érzékelje. Klassz nem? A plázában a papírboltba nem tudsz bemenni, csak a pénztár felől, mert a forgóajtón nem tudod betolni a kocsit. Ha pnztárnál sokan vannak ki kell várnod, amíg kiürül a bolt, mert senkinek nem jut eszébe, hogy Te ott akarsz bemenni.
Bocsi, hogy itt dühöngök, de e ahétvégén ezeken a dolgokon rendesen felhúztam magam.

Gégéé, Timmi! szültök????
bende
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?