Új privát üzeneted érkezett!

Benéztem.
Köszönöm annak aki hiányol!
Utóbb Anettoo! :D
És igen van videó még, van még kép is. Épp múltkor néztem egy hónap alatt 482 db képen csináltam Bogiról... :shock:
Akkor ha már itt vagyok irok magunkról. Bogi 7090 g , örökmozgó : már mászik (gondolom többen láttátok a videót) ágyába kapaszkodva feltérdel és elengedi és megáll... :shock: , felül, egyedül megül, csapkod a kezeivel, vagy épp ami a kezében van, ha fogom a kezét sétál... :shock: sikit, ha valamit el akar érni úgy értem pl ha azt akarja, hogy felvegyük...minden érdekli, zene nagyon tetszik neki. van már pár kedvence, eszméletlen huncut...
Jól vagyunk!
Anetto kedvéért teszek majd képet is meg aki még kérte!
Meg videót!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Anetto,
a férjedhez gratulálok!!! Az enyém apa is segít ha megkérem, de ő közel sem rendmániás, sőt! :lol: :lol: :lol:

Kritta,
olyan jót röhögtem ezen a beszólásodon, hogy én sem kérdezem, hogy mikor sexelt egy jót utoljára! :lol: :lol: :lol: :lol:
A tejcsis kérdés engem is baromira zavart, főleg amiatt, hogy nem volt sok sosem. De amióta nincs már túlléptem rajta és szemrebbenés nélkül mondom, hogy nincs.
A tejpépből szerintem adhatsz Fruzsinak egész adagot is, de nem bizti, hogy annyit megeszik kanállal, ezért én a helyedben kb. 60-100 ml-t csinálnék max és ha kér még úgyis látod rajta.

Kiscica,
A Névtelen, az volt, hogy ezen a néven bejelentkezve írta valaki, hogy a Kiválasztottak jól összetartanak. Nem tudom, hogy ki volt, de nem biztos, hogy Magi. (azt nem tudtam, hogy Magi=Ági :oops: )
Szilveszter, mi úgy döntöttünk, hogy idén itthonülős retroműsornézős program lesz. Valószínűleg eljön hozzánk egy baráti pár és 5-ben bulizunk itthon :lol:
Mi most 20-án megyünk Apa céges karácsonyi bulijára. Akkor valószínűleg tesóm fog vigyázni Almára (bár ő még nem tudja) Pesten.

KépKép
kisfruzsi
 
 



Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

 
 

Sziasztok!
Nagyon édesek a babók!Alíz pont a Balázsba szerelmes?Marci nagyon édi a Mikulás sapiban.Enyém gyereket én is be fogom öltöztetni.
Mi debütáltunk két napja az autósüléssel.Tök jól bírta.A hordozóban már nem maradt meg,mindig fel akart ülni,és üvöltött.
Én egy csomó játékot rendeltem neki a fakopáncs.hu-ról,olyan aranyos játékok vannak ott.
A közlekedésről pedig annyit,hogy én vidéki vagyok,de múltkor fel kellett mennem Pestre.Mindenki végignézte,ahogy a babakocsit,meg a táskákat le,ill.felcipelem a metrótól.Senki sem segített.
A tápszerről annyit,hogy mi is DM-es Babylove tápszert eszünk,meg tejpépet, és szerintem teljesen jó.De van Mikinek Jó éjt tápszere is-hát mi ugyanúgy kelünk éjszaka.Nekem a kajánál inkább olyan bajom van,hogy utálja a zöldséges ételeket.Csak az édes csúszik,mint pl.almás,őszibarackos,banános bébiételek.Ötlet valakinek,hogy hogyan etethetném meg vele?Rendesen öklendezik a zöldségektől.
Pumpi:jobb így a hajad!
Lekri:Örülök,hogy minden rendben volt.
Anettoo:továbbra is minden elismerésem a tiéd.
Lituka:nálunk is ilyen vizes fosi volt,a foga miatt.Ki is csípte a fenekét szegénykémnek gyorsan.
Mindenkinek jó hétvégét!Mi megyünk haza anyuékhoz,igazi,jó falusi disznótor lesz náluk(nem vagyok igazi paraszt leány mi?)
A hófordulósoknak gratulálok!

Kép
ágnes27
 
 


Kép [img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 5.7878.jpg[/img]

Készülünk Karácsonyra [img]


http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 9.6612.jpg[/img]

A tescoban ez a Fp kocka (3 db) mindössze 1500 Ft volt, bár még nem tud vele játszani jól fejbe is verte magát ma,de sz.tem jó. :lol:

Ma volt Kaka :lol: :lol: :lol: :lol: igazán 1 az egyben kijött a barack!

Na sétálunk,mert ma is csak netezem egész nap :P

a www.nosalty.hu Tök jó!!!!!!!!!!!!!

Kép
kritta
 
 


Cicc,
mi itthon töltjük a szilvesztert. A tesómék fognak átjönni a gyerekekkel és itt is alszanak.

Ági,
próbáltad már, hogy a zöldséghez gyümit is keversz? Lili pl nagyon szereti az alma sütőtök krumpli összeállítást....

Kritta
Nagyon édi Fruzsi baba!

Mary,
Bogi is nagyon komoly! Nagyon ügyi :)

Kép
emi29
 
 


Ja, szilveszter: Szerintem (ill. biztos) mi maradunk "maradon!"

Lányok, a ti gyerkőceitek mennyit néz tv-t?
Úgy értem, hogy ha megy a tv a háttérbe, mennyit nézi?
(Mert nálunk eléggé érdekli)

Ezt muszáj elmesélnem: pár napja éneklem Bálintnak a hull a pelyhes fehér hó kezdetű dalt, és akárhányszor ahhoz érek, hogy "minden gyermek várva vár" az én gyerekem őrülten kezdi rázni a fejét, hogy "nem" :shock: Tényleg! És mindig csinálja!
Ha a micimackót v a bóbitát éneklem, akkor nem rázza...

Kép
tim27
 
 


Mi csak délután kapcsoljuk be a tv-t, mert nekem azért szükségem van rá... Megőrülök, ha nem nézhetem meg a híradót...
Lilit is nagyon érdekli a tv....

Nahát! Bálint nem várja a télapót? :( Na majd jövőre :lol: :lol:

Kép
emi29
 
 


Közkivánatra fényképek!

Kép Kép térdelés :-)
Kép Egy doboz baba Kép mosoly

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Lekri, sokat gondoltam rátok tegnap, este nem tudtam jönni. Örülök, hogy Levi jól viselte a műtétet, és hogy jól van. :D
Kristóf aranyos lehetett, ahogy fürödtetek. :D :lol: Nimród is egyre ügyesebben tapsol! :D De még nem az igazi.

Sajnálom a rossz éjszakákat :( . Kitartást a fogacskák kibújásához!
Kis betegeknek jobbulást!

Alma babának és Marci babának boldog hófordulót! :D

Kisfruzsi, nagyon aranyos a leányzó a vízben! :D
Nem ismerem ezt a játékot, de tetszik. :wink:
Csöppkéékkel mi a baj?

Pumpóka, sajnálom, hogy probléma van Attilával :( , remélem hamar megoldódik.

Marcianya, örülök, hogy jelentkeztél és írtál Marciról! :D Látom egyre ügyesebb! :) És nagyon aranyos, jól áll neki a sapi! :D

Az én fiamat teőtől talpig beöltöztettük Mikulásnak néhány hetes korában, mert tudtuk, most nem lesz már jó rá az a rugi. :lol:
Kép íme :)

Mary, Neked is örülök, nagyon jók a videók és aranyos Bogi a képeken is! :D

Kritta, Fruzsi baba is nagyon édes, szépek vagytok a családi képeken is! :D

Anetto, örülök, hogy jól vagytok! :D
Vonalzót nem készítesz?

Ágnes, az én fiam is az édes gyümiket szereti inkább. Én a zöldségfélékbe keverek egy kis almát, vagy belefőzőm az almát és úgy csúszik neki. :wink:

Tim, a TV érdekelné, ha hagynánk. :wink:
És Nimród is rázza néha a fejecskéjét, bár ő nem a Mikulás miatt. :lol: . Én úgy vettem észre, akkor csinálja, amikor viszket az ínye. Mert ha akkor a kezébe adok valamit, azzal rögtön megvakargatja az ínyét. :)

Szilveszter: azt hiszem idén is otthon ülünk, tv-t nézünk, esetleg társasozunk. Jó lenne, ha jönnének a tesómék. Még nem beszéltünk róla.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Mary, az utolsó videón is nagyon aranyos Bogi! :D Sajnálom, hogy hang nélkül kellett végig néznem, most nincs hangszóró. Biztos visongat is rajta, ugye?

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Szilveszter nálunk édes hármasban lesz itthon (csak úgy, mint tavaly).

Lekri, örülök, hogy minden jól ment!

Marcianya, nagyon helyes a 7 hónapos Marci baba!

Mary, Bogi ügyes, jó hogy írtál!

A tv Emmát is érdekli, nálunk csak este van bekapcsolva, de van, hogy akkor sem. Bár az az igazság, hogy volt már olyan, hogy csak azért kapcsoltam be, mert Emmának már semmi nem volt jó, és arra legalább abbahagyta a sírást.

Nimród bébi-Miki :lol:

Almának is boldog hófordulót, rég láttam már róla képet, jó hogy most tettél fel Fruzsi. A játékot, amit feltettél, még nem láttam, de nekem tetszik!

Kritta, „Atizka-Drukk a bébihez! ” – ezt gondolom Anettónak szántad!

Magika, a Bkv-s dolgot asszem én indítottam el. Ezzel kapcsolatban még csak annyit - vállalva továbbra is azt, hogy paraanya és talán kényelmes is vagyok - hogy gondolom, te nem overálba, bundazsákba öltöztetett gyerekekkel utaztál Bkv-n a vasúttörténeti parkba, állatkertbe. Ha jó az idő, és nem kell x réteg ruha a babára, akkor azért más, én emiatt is írtam, amit írtam. Sajálom azokat, akiknek ilyankor is muszáj, mert nincs más, és nem választhatják meg, hogy beülnek-e az autóba vagy nem.
A külső kinézet pedig nem anyagi kérdés!!!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Hú én lábzsákban és overálban még a közértbe se megyek Almával, csak ha az éhenhalás kerülget :lol:
Hazajön ma a férjecském hamarabb 1 nappal és megyünk este moziba!!! Juhéj

KépKép
kisfruzsi
 
 


Szilveszter: Mi valószínűleg itthon leszünk édes hármasban.

Öltöztetés: Overál + 2 takaró. Én így viszem Atit sétálni, mégis hideg volt a lába, mikor hazaértünk.

TV: Ati csak reggel nézi, akkor is csak a Híradó és az időjárás jelentés érdekli. :) Egyébként délutántól már elég sokat be van kapcsolva, de nem érdekli. Szerencsére!

Jók a képek a babákról!

Edina


Kép
medina83
 
 


Alma tök jó játékot talált ki magának: eldobálja a karikáját és utána kúszik :shock: :lol: :lol: :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


sziasztok!

Megpróbálok reagálni pár dologra, sorry, ha vmit kihagyok, nagyon nem vagyok itt teljesen... :(

Öltöztetés:
harisnya, hosszú ujjú body, vastag pulcsi, "kályha" overall.
Nekem muszáj kivinni, ha a férjem nincs itthon, akkoris oviba-suliba hordani kell a kölköket... és vásárolni is kell menni... hát megyek... Mukival... baromi rossz, mert rámelegszik a ruha, de veszettül... igy ha tehetem, itthon hagyom...

Szilveszter:
Eddig úgy néz ki, házibuli lesz nálunk, leszünk egy páran...
Anyámék vagy anyósék vigyáznak a kölkökre...

Muki tv-fan (lenne) ha engedem... szokta nézni, de nem szeretem!

Marcianya, Ollem, örülök, hogy jöttetek! :)

Nimród nagyon jófej a Miki-cuccban... :)

Anetto!
Örülök, hogy minden ok és jól vagytok! :wink:

Most mondták a hiradóban, hogy jövőre nem emelik a gyest és a gyedet, mert a nyugdijat sem emelik... baccus... komolyan nemtom, mit képzelnek ezek magukról!!!! Köcsögök! És még van pofájuk azt mondani, nem fog problémát jelenteni, hogy nem emelnek, nem félnek attól, hogy kevesebb gyerek fog születni... :evil:
Családit emelnek... hahahahahahahahahaha... a többit nem néztem (bocsánat), de három gyerek után 700ft-tal emelik gyerekenként... ez nulla... semmi... inkább ne emelnék semmivel, mert ez inkább olyan "odadobokvalamialamizsnátneszenektek"... csakhogy befogják a szájukat a családosok és ne mondhassák, hogy nem kaptak emelést! Hát én lehet, hogy beteszem a boritékba azt a 2100ft-ot amivel többet kapok és bedobom Fleto postaládájába és ráirom, "költsd gyógyszerre bunkó"!!!!! :twisted:
Jujj, de felhúzott... bocsánat... mondtam, hogy negativ vagyok....

Húztam is.... 8)

Hófordulósoknak sok boldogat.... :wink: :D
Vendég
 


Mostanában mint láttátok, nem vagyok. (Utólag is köszi a hiányolást jól esik)
Ezek után sem, leszek, már leírtam miért (és úgy átom igazam volt, nem sok minden változott. ) Látom mindíg van min vitázni... :(

De Pumpóka amit írt, nem tudtam szónélkül hagyni!!!

Az én nevembe is beszéltél!!! Teljesen egyetértek veled!!! Én már jól kimérgelődtem magam ezen a szemét politikán!!!!
Szórakoznak a csp. 12200.-ján, és a gyes-en? Meg a nyugdíjjakon?
Az én Anyámék, már alig jönnek ki hónapról hónapra, mert mind a ketten nyugdíjjasok, és ugye nyugdíj mellett már nem lehet dolgozni (mert akkor nem kap nyugdíjat), gázár támogatást nem kapnak (kb 5000.-tal vannak a megadott limit fölött), viszont havi 40000.-a fűtés számlájuk (hozzáteszem nem sűlnek meg a lakásba), és mindez egy 4 emeletes panel, ahol nincs lift. Ja, és nyáron is kell nemkevés "készenléti dijjat" fizeniük (nem akarok hazudni, de kb az is 15000.-körül van).
Persze eladniuk nincs esélyük, főeg a mostani helyzetbe.

Nem sírni akartam, de borzasztóan fölhúztak!!!
És ami a legbosszantóbb, hogy mi sem tudunk Anyuéknak segíteni, mert nekünk sincs. Jövőhéten kap Apa fizut, és addig van kb. 10000.-unk. Meg persze a számlánkon a lakáshitelre félretett pénz.
Ja, és jövő hónapba karácsony... :(

Eldugultam. Bocsi a kitörésért! Akit nem érdekel az nyugottan pörgesse tovább, csak Pumpókának akartam írni, hogy mélységesen egyetérek vele!!!

Kép
marcianya
 
 


Nimródnak boldog hófordulót!!

Ollem, megnéztem a videókat és a képeket nagyon édes Bogi! Milyen ügyesen mászik már!!

Lituka,
ma lehet, hogy fél 1-re megyünk úszni, mert 3-ra Pesten kell legyünk a tesóméknál.

KépKép
kisfruzsi
 
 


NIMROD boldog hófordulót!!!!!!!!!!!!



Ollem tényleg nagyon édes Bogi. :lol: :lol:

Marcianya
jöhetnél többet szerintem kár a viták miatt nem jönni.amugy nagyon minimális viták vannak.ilyen meg bárhol előfordul szerintem.
Vendég
 


köszönjük a dicséreteket! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Marcianya: teljesen egyetértek veled. Mi is hónapról hónapra élünk, nem tudok spórolni, mert mindig szarik valamit a kutya.
Bojler csere, autóba olajcsere, gumikat venni, hatalmas összegű számlák, stb...
Elegem van már! Ebbe az országba azt akarják elérni, hogy aki szegény, az még szegényebb legyen, aki gazdag, az meg még gazdagabb... :evil:
Na eldugulok én is, nem akarok politizálni, de nagyon mérges lettem én is.
Ráadásul mi jövőre akartunk volna lakást venni, kb. 10 % önerőnk lett volna + plussz a szocpol., amit csak újépítésűre lehet felvenni, de ezek meg méregdrágák. Na szóval, lett volna 10% + a felvevéshez szükséges pénzeszköz, valamint egy kis maradék, hogy ne csak egy ágy legyen a lakásba. De ennek is lőttek, mert kitalálták, hogy min 20% kell. Már lassan ott tartok, hogy nem nézem meg a Híradót, mert korán fogok meghalni.
Szóval, mi szar helyzetbe vagyunk nagyon. De van egy édes tündéri fiam és egy nagyon jó férjem, úgyhogy tartom még magam.

Edina


Kép
medina83
 
 


Sziasztok csak gyors amire van időm mert azt indulunk usziba...

Tim: leg trainert szeretnék énis....de majd csak akkor kapok ha már beköltöztünk meg minden...nekem a szomszéd csajszinak van...a másik szomszédtól vette...és csodákra képes ezt állíthatom..látom a csajokon...
rajtam a 28 kgból már csak 4 van de pont a probléás területeken :(

Fruzsi: azt az asztalt énis néztem a neten...de aztán mégsem azt rendeltem

képek és a a videók is nagyon édesek :) ennyi szép babát :)

TV: nálunk reggel ha már teljesen kinyilt a csipája akkor félóra minimax nézés van....evvan...sajnos reggel 7kor nekem kell félóra mire kibirom kelteni magam a meleg ágyból :)

jajjj mennem kell elkésünk...
Vendég
 


nagytakaritás közben vagyok,de lenne egy kérdésem.vagyis dilemmam:

fürdőszoba ablakra illik függönyt tenni?nekünk eddig nem volt de most nagyon filozok,hogy kéne rá

szerintetek?pici ablak
Vendég
 


Vendég
 


Mary - Nagyon jók a videók, annyira cuki !!!

Cukik a képek.
Mostanában nagyon kevés képek vannak ám fent. Eddig ha nem volt időm végigolvasni, akkor legalább a képeket végigpörgettem, de mostanában keveset raktok !
A leg trainer az ez?
http://www.topshop.hu/index.asp?tn=prod ... tAodR2yq-g
vagy teljesen más dolog?

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Lilinek boldog 8. hónapot!

Végigolvastam a termést, de hozzászólni csak holnap fogok sajna. Bius a finishre felébredt. Sajnos "dáthás" lett, be van dugulva az orra. Éjszakára viszont bevált a mellkaskenőcs, reggelig tisztán veszi a levegőt. De reggel ami mennyiség kijön az orrából...

Lekri! Örülök, hogy jól van Levi.

Marci és Nimród tüneményes mikik.

Alíz pedig továbbra is igen tevékeny, mint Bogi is.

Én írtam Juditnak a talival kapcsolatban, sajnálom, hogy mégsem jött össze a létszám.

Kicsit kiakadtam az iskola szervezésével: jövő vasárnap Felinek délelőtt 10-kor van szereplése, Petrának pedig délután 4-kor. Mikor főzzek, legyek a másik kettővel, és vásároljak?
Folyt köv. holnap.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


KisKristóf ma 3x evett.10kor 150ml tápszert,3kor 220ml fözeléket és most 150ml tejpépet.meg éjjel egyszer tuti eszik kb.150ml-t és talán hajnalban 100ml-t de ez nem biztos.
Vendég
 


Lekri: Örülök, hogy jól van Levi és minden rendben zajlott. Kajamennyiséghez nem tudok hozzászólni, mert én még szoptatok, nem mérem már rég, mennyit. A napi 3x-i evés kevésnek tűnik, bár, ha ennyit hízik, akkor biztos nincs gond.

Gabo: Igen, a férjem miatt, itt neki már eleve volt egy háza, én nyíregyházi vagyok. Nagyon elvágyom innen, csak ahhoz más munkahely kellene… :(

Szösszenet, Medina, Magika: Le a kalappal előttetek! Nagyon-nagyon ügyesek vagytok, hogy ilyen kitartóan tornáztok-fogyóztok!

Pumpóka: Sajnálom, hogy bajok vannak Attival, itt tényleg jobb egy szakemberre támaszkodni, és a segítségével kiküszöbölni a problémákat. Remélem, hogy hamar rendbejön lelkileg és te is megerősödsz és leküzdöd a pánikbetegséget! :)

Mary: Nagyon aranyos Bogid! 1 hónap alatt 482 fénykép! Nem semmi! Megnéztem a videókat! Nagyon ügyes a lányod! Jó a dobozos kép! :lol:

Boldog hófordulót

Kisfruzsi Almájának! :)

Marcianya Marcijának! :)

Gumimaci Nimródjának! :)

Marcianya: De jó, hogy végre itt vagy megint! Ennivaló a kis Mikulásod! :lol:

Szösszenet: Nagyon édes-eleven baba Alíz, és milyen érdeklődő! :D

Magika: Tényleg nagyon csini voltál és már most megint az vagy! :)

Már többször próbáltam írni, de pl. ma azért nem sikerült, mert nem volt netünk. Még jó, hogy a visszaolvasás és a reagálás megvolt (lementettem).
Nálunk óriási hír van: kibújt Bogi első foga: a bal alsó metsző. :D Nagyon édi, és milyen kis recés! És egyáltalán nem szenvedtük meg, sőt, mostanában olyan jókat alszik, ma délelőtt is 2,5 órát, délután is 2 órát kisebb adagokban. És éjjel csak 1-2 x kel fel mostanában. :) Egyébként szerintem nem függ az éhségétől, felkel-e sem éjszaka vagy sem. Egyszerűen azt szokta meg és „leellenőrzi”, hogy ott vagyok-e.
Mostanában harapni akar, bedühödik és kitátja a száját és morog is! Mint egy kiskutya! :lol:

Vita: Én is unom a vitákat, és most nem is írok semmit erre, ahogy mostantól egyáltalán nem reagálok már ilyenekre.

Szilveszter: Mi is itthon bulizunk. Végre tv-t nézünk (mostanában nem szoktunk).

Tim: Karácsonyellenes Bálint? Ha majd látja, hogy ajándékot kap, megváltozik, meglátod! Vagy lehet, hogy japánul mondja? :lol:

Éneklés: Ha a bóbitát éneklem, mindig vigyorog! Imádja! Nem hiába, már 2 hetes korától hallhatja minden nap. Csoda, hogy nem unt rá… (Azért mást is szoktam.)

Gumimaci: Nagyon aranyos a kis újszülött Mikulásod! :D

Tv: Szereti a tv-t, bár van úgy, hogy nem is figyel rá, de van, hogy leköti a figyelmét és nagy szemekkel bámulja. De legtöbbször nem engedem neki, hogy nézze.

Öltöztetés: Overáll + 2 takaró, az egyik duplán ráhajtva + sál. Még nem volt hideg se a lába, se a keze így. Sőt, még az orra sem piros.

Medina, Marcianya, Pumpóka: Mi is hasonló helyzetben vagyunk! Én már rég nem nézek híradót, utálom, tiszta negatív! Csak felhúzom magam mindig. :evil:

Kisfruzsi: Jó mozizást!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Jé, én vagyok az első ma, ilyen sem volt még. És nem Bogi ébresztett fel, felkeltem, ugyanis korán lefeküdtünk. Eddig 1x kelt fel még ma éjjel. :)
Bocsi az előző hosszú hsz-ért, de egész nap írtam. :oops: :roll:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


sziasztok
egy gyors üzi
a Corába van tanulókutyus 5990ft-ért.most néztem a neten.megyünk ma ugy is meg is nézem mert Kikó talán azt is kap :)
Vendég
 


Lekri: sajnos felénk nincsen Cora :(
de nekem már elegem van ebből a tanuló kutya üldözésemből...nincs sehol..és már nem is akarok neki venni..
átgondoltam és rájöttem hogy őt még ez tuti nem kötné le..nem érdekelnék még a számok és a poci meg a fül..
annyi mondókás cd-nk van hogy azokat meg akármikor hallgathatunk..
ugyh majd kap..ha kap...születésnapjára...de most inkább keresek helyette mást...:D :D

Anetto: igen Leg MAgic a rendes neve...már nem emlékszem ki irta de helyesbítenék a hsz-emen...a leg trainer ennek a gagyi változata kb 6000 ftal olcsobban...a tescoban a gagyit lehet venni a metroban az eredetit...a gagyinak nem olyan magas a sínje..igy nem is ér tul sokat...de a leg magic franyesz...énis szeretnék mielöbb eggyet..

Csajok: aki ért hozzá..mitől lehet az ha a vérnyomim jó és a vércukrom is és eszem is rendesen..hogy ülve állva állandoan el akarok ájulni...állandóan szédülök..tegnap a férjemnek utánunk kelett jönnie usziba mert megszédültem a piroslámpánál és felhívtam hogy nem merek majd hazavezetni...tök kivagyok..nem értem mitől lehet..pihentem most hátha kimerültség..de nem lett jobb....vitaminokkal töm a férjem..de attól sem érzem jobbnak :(

na ma még jövök és visszaolvasok :)
Vendég
 


Lituka: Apukám is szédül és kivizsgálták, több oka is van: valami nyaki ér szűkebb a kelleténél + fülprobléma: az egyensúlyérzékelő rendszer se tökéletes nála. Inkább vizsgáltasd ki, az a legbiztosabb. Sajnos apukámnak időről időre infúziós kezelésre van szüksége (asszem kb. félévente pár óra, úgyhogy nem vészes), de amúgy semmi baja! Na, most jól megijesztettelek, nálad lehet egyszerűen a fáradság is oka ennek a szédülésnek!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok!

Ezer éve..........

Végigfutottam pár oldalt, látom szépen növöget mindenki. :)

Ti esztek már husit?
A védőnőnk finoman szólva szarik a fejünkre és nem nagyon tudom hogyan vezessük be. Kb. 1 hónapja esznek zöldségeket meg gyümit, de csak max. fél üveggel/étkezés/gyerek.

Emi!
Bevált a viziló? Nagyon megtetszett nekem, lehet, hogy karácsonyra megveszem Norcikának, de csak, ha tényleg jó.
Márkócska dömpert kap. :)

Tanulókutyus nagyon állat, imádják!!!

15 hónapos gyereknek milyen játékot érdemes venni??? (unokatesó)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kerekes!
Milyen mellkaskenőcs? Nekünk is kéne.
Mióta úszni járunk, szegény Márkócska folyamatosan köhög, meg taknyos. :(

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Elvannak mint a befőtt, sok gondom nincs velük.....:

Kép

Kép

A legújabb móka, hogy kergetőznek a lakásban. (Négykézláb, mint a kiskutyák)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!
Mi is voltunk ma a Corában, de Lekri már megelőzött a hírrel, hogy ott van tanulólutyus bőven. Én is megnéztem, de nem nyerte el a tetszésemet. Több mindent vártam tőle. De lehet nem az én képességeimhez szabták. :D Úgyhogy más készségfejlesztő játéknál döntöttem.

Kamilla! A Naturlandnak van egy légzéskönnyítő mellkaskenőcse gyermekeknek meghűlés, légúti fertőzés, köhögés kezelésére. Köptető és görcsoldó hatása miatt hörghurut esetén is lehet használni. Nagyon finom mentholos, citromos illata van, megkönnyíti a légzést, melegíti a mellkast. Nálunk bevált nagyon.

Pumpóka! Barackos pulykamell: az egész pulykamellet felszúrod, és egyszerűen megtöltöd a konzerv őszibarackkal. Sütés közben a levével meglocsolod.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Lemaradt...
Tegnap a babaruhabörzén a Humana nagyon jó áron árulta (250Ft) a bébijoghurtot. Gondoltam veszek. Mielőtt rám került volna a sor átírták, hogy már csak 100 Ft. Többen is rákérdeztünk hirtelen, hogy miért lett ilyen olcsó, hisz rengeteg volt belőle. Ekkor a csaj gyorsan elhadarta, hogy ja a jövőhéten lejár a szavatossága. De kérdezem én ha nem kérdezünk rá, akkor mi van? Jól becsaptak volna mindenkit, mivel kiírni nem írták ki, hogy emiatt értékcsökkent a termék. Pedig ilyen esetben kötelező volna kiírni.
Az univer kajcsikat pedig 110és 130 Ft-ért árulták. Na helyette vettem abból többet.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Kerekes én se vettem meg :lol: :lol:

én viszont ma megvettem a fiúk ajándékait. ezeket kapták:
Kristóf:
Kép Kép Kép Kép ez nagyobb,mint a fejem :lol:
Kép

Levié:
Kép Kép Kép

ezenkivül Levi még kapot egy micimacis kockás meleg inget,zoknit:)
a CATes autó hatalmas.kb 1m széles és40cm magas igy dobozostul .alig tudtam eldugni :)

igy végre a fiúk letudva
Vendég
 


Kamilla
annyira helyesek :) :) :)
Vendég
 


Nah én most önző módon csak babaképekkel jövök.....

Mikimuki:
Kép



Kép

Muki nem látta a tv-t... hát odébbmászott... igy már látja... :)
Kép

A takaró nem fölöttem, alattam kell legyen, ha alszom.. :)
Kép

Holnap bővebben... puszi, jó éjt nektek!
Vendég
 


Hali Lányok!

Vagyok én is, csak nagyon sűrű volt most a hétvégénk.
Először is minden hófordulós babának nagy nagy gratula!

Lekri,
Örülök, hogy rendben zajlott a műtét! Jó, hogy túl vagytok rajta. Levi nagyon édes a képeken!

Kritta,
örülök, hogy Rólad is hallani. Fruzsi nagon helyes!

Szösszenet,
Aliz annyira cuki! :D

Medina,
kaphatok én is meghívót a fogyi blogba. Igaz én még szoptatok, de szeretném lelkileg felkészíteni magamat. :wink:

Emi,
Milyen gyerekülést vettetek?

Bolygó,
gratula a fogacskához! Sajnálom, hogy nem érzed jól magad ott, ahol laktok. Van kilátás arra, hogy elköltözzetek?

Anetto,
Gratula és vigyázz nagyon magatokra!

Mary, Gumimaci, Kamilla, Marcianya,
Nagyon édesek a gyerekek!

Litu,
remélem már jobban vagy!

Szilveszter,
mi itthon leszünk. Lehet, hogy a szomszédok átjönnek.

TV
Beni is oda szokott pillantani, de szerencsére nem nagyon érdekli.

Én is teszek fel friss képet.

Andi Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Most hívtam a doktornőnket, még mindig nem érkezett meg a pneumo oltóanyag! :twisted: :twisted: :twisted:
Pedig már egy hónappal ezelőttre ígérte az ÁNTSZ! Annyira gáááz!

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Pumpó,
nagyon helyes Muki! Remélem Atival hamar megoldódnak a gondok!

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Andi: hozzánk se és a legcikibb egészben hogy én gyerkőcöm lassan kimegy az időből....elsőt kapta augusztusban..másodikat oktoberben...onnantól másfél hónap hogy beadják a 3.kat...de oltóanyag nincs...és ha nem lesz akkor feleslegesen adattam be a másik kettőt ráadásul én az elsőt vettem 17 000 Ftért...én nagyon nagyon dühös vagyok.........

ja és a picikéd egy tünemény...annyira helyes kispasi..lányok tessék lestoppolni a kis hercegnőiteknek :)

na a többivel majd jövök..

amugy tegnap este is nagyon rosszul voltam...ma még nem..nem tudom...kb csütörtökön jutok el a dokiig...
Vendég
 


Mary,
üdv újra! Hogy vagytok? Látom Bogi baba szépen fejlődik, nagyon kis ügyibogyó már!! Enyém kicsit ellustult a kezdeti lelkesedés után, szépen megül hosszan, de a kúszi még mindig nem jött össze egészen. Lehet azért is mert most nagyon beindult a súlya (7,8), már kicsit kezdem visszafogni (több gyümi, kevesebb tejci), meg általában úgy be van bugyolálva, hogy csak les rám, mint a kötözött sonka.
Mi is temérdek képet csinálunk róla, de hát miért is ne? Ingyé’ van :lol:
Na megkeresem azt a videót, amelyiken áll! Hadd irigykedjk picit :lol:

Ágnes
jó disznótorozást! (nálunk is szok lenni – apósék gyulai húsimádók - , de én csak a végtermékkel vagyok kibékülve, az akciót nem csípem :lol: :oops: ).

Tv nálunk is nagy siker, olyannyira, hogy ha ki van kapcsolva, akkor is oda-oda néz néha, hátha… Eleinte direkt takartam előle, (most is néha, ha olyasmit nézünk, ki tudja?), de tegnap együtt néztük a bud spencer filmet, hát végig, mint akit odaszegeztek. Aztán a végefelé én eluntam, kijöttem porszívózni, neki meg levettem a hangot és benyomtam a bartókot, erre öt perc múlva már aludt kiterítve mint a kisbéka. :)

Nimi mikula nagyon édi! :lol:

Ügyintézés overálban: mi pénteken lenyomtunk egy durva kört, 6-7 helyen jártunk, persze Bogi mindig behisztizett, mikor bementünk valahová, gondolom, melege volt, így állandóan levetkőzés, felöltözés, na meg a boltokban, postán stb végig a karomban volt. Volt is izomlázam rendesen.
Engem leginkább az dühített, hogy mindenhol 1-2 centivel kisebb csak az ajtó, mint hogy beférhetnénk… :evil: Könyvtár, főleg, bekínlódtam, de hosszú percekig sakkoztunk, hogy hogy lehetne. 3-an fogták az ajtókat.

Árak: hát mi téligumikra, stb nem költünk (az min 40.000)… szal abból azért szép karácsonyi vacsorát lehet rittyenteni. Szerintem a reklámok, média a hibás, hogy mindenki szegénynek érzi magát, mert azért nem olyan rossz a helyzet (ahol kocsi van, meg minden generációnak saját lakás, stb). Nekünk is elviszi a fizut a lakáshitel, plusz én felmondtam, mielőtt Bogi jött, szal kereshetek lassan állást is, de úgy döntöttem, nem robotolok! Inkább legyen kevesebb a pénz, de szeretni akarom, amit csinálok!
Persze, ha Bogi elkezd iskolába járni, különórák, stb, akkor más lesz a helyzet. Plusz kistesó is lehet, ugyanez. De addig még kiélhetem magam. Mikor a turiból egy teljes öltözet rucit kapok Bogira 1-2 ezer forintért? (GAP, MandS, stb) Hát…Anyukám a nyálát csorgatja..az ő idejükben ilyesmit nem is lehetett kapni, még ha lett volna rá pénzük, akkor sem..és anyósékkal éltek aztán meg egy egyszobásban 4 éves koromig. Aztán jött a panel (amit én egyébként nagyon élveztem). És anyum nem kapott semmilyen támogatást (gyes, gyed stb). Szóval, szerintem a mi generációnk jobban él. :wink:

Márkó-Norci páros csúcs! :D
Vendég
 


Na, azt akartam írni, hogy 7,8 kg, de erre egyáltalán nem vagyok büszke, a jelet véletlen elgépeltem.
Vendég
 


ja még valami..bocs hogy mindig csak panaszkodom mostanában csak most kicsit tanácstalan vagyok:

HPV-vel kapcsolatban van vkinek tapasztalata???
merthogy nekem a terhesség 7. hónapja óta szemölcsök vannak ott..a szemérem körül..
azt hiszem mára már 3-4 db is..kisebb nagyobb..
megmutattam a dokimnak aki szerint ez nem gond és bármitől lehet..lekezelte párszor jóddal azt szevasz..
de mára meg tisztába lettem azzal hogy ez a HPV egyik tünete is lehet...sőt...
a rákszűrésem P2 volt szülés elött és után is..szóval azzal nem volt gond..
a dokimhoz ezzel már nem akarok elmenni max egy másik nőgyógyászhoz...
sztetek lehet ez az??? merthát azért ha kiderül hogy igen akkor én ugy szültem meg a fiam...és nem kaptam ellene oltást sem...mert ugye voltatok páran akik kaptak gyógyszert szülés elött..de nálunk ilyet nem adtak...
Vendég
 


Borsika: ha felmondtál Bogi elött akkor most te is csak GYESEN vagy ugye???
ha igen akkor neked kell külön magad után fizetni a TB-t????
én fizettem addig mig megnem szültem..majd azóta nem mert ugy tudtam a állam fizeti ahelyett aki gyesen van..de kaptam APEHtól levelet hogy tartozom 6 hóval...szóval mióta megszültem is magam után kéne fizetnem???
Vendég
 


Mig el nem felejtem! :lol: :lol: :lol:

Emi,Fruzsi,gumimaci,Felsoa:Kösz a bókokat! :D


Még szerettem volna rakni képeket,de apa letörölt mindent a gépről a 1,5 hónap alattcsinált képeket is.:)

mondta,ő .de éber kómában voltam elfelejtettem mondani neki most képszerkesztő sincs,tehát majd később rakok fel.

Hétvégén volt egy mélypontom elég bizonytalan vagyok magamban(szinte mindenben) amit még erősít is apa,az egyik barátnőm is aki(elismerem okosabb,mint én )áll. kioktat.De nem merem megmondani neki a véleményem,mert nincs túl sok barátnőm. :oops:


Atizka bocsi!

Felsoa Beni kész amorozo már!

Bolygó gratula a foghoz!

Lituka remélem javul a szédülés!

Kamilla tündériek az ikrek!

Köszi a reagálást a tejpépes kérdésre!Ez Milupa rizspép volt és 40 ml-t se evett meg.Szombat este sajna este adtam neki barilét ki is hányta,v.ki szerint savas tőle a gyomra,tegnap meg keleltt kúpoznom,mert szintén felsírt.

Pumpó:Aranyos muki!

Ollem még mindig cuki bogi! :)


Én szoktam nézni ,ha egyedül vagyok felvett filmeket,de Fruzsi nem látja a tv-t.
Sajnos,ha az apjval van mindig dvd-nek és sokáig leköti.Tomi este háttértévéző,de akkor se látja.Én nem tartom jó dolognak,hogy sok gyereket háttértévénézésre szoktatnak.
Viszont én a rádiót hallgatom,szerintetek az nem gáz ugye?

Mostanában hány órát alszik a lurkó egyben éjszaka+nappal?
ugye 11-12 normális ,ha nem bír ki evés nélkül?

Kép
kritta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?