Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu, az lényeg, hogy kicserélték.

Nócika, egészségügyről nekem is van véleményem, és nem jó. Okt-ben ezért halt meg egy rokonom :cry:

Én is lusta vagyok. Tegnap ugye disznóvágás volt, este még két adagot mostam, most is megy még egy. Kitakarítottam a fürdőszobát, meg rendet raktam, párom meg kiporszívózott. Meg de tanultam, meg kéne még... De jönnek hozzánk nem sokára. Nem sok kedvem van hozzá :?
Vendég
 


Ó, de sajnálom, szegény Zsu :cry:

Legalább most a tanulás eltéríti a gondolatait, és utána újult erővel foghat bele a babásodásba :wink:

Én vagyok Nóci, de nem sokáig, engem is vár a tanulnivaló :(
Vendég
 


Zus: Jó felkészülésta vizsgákhoz és utána ha lesz időd várunk nagyon vissza.
Bár én még abban azért reménykedek, hoyg idén jössz egy zebrás tezsttel :)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Kitty! Gratu a laptetühöz! Lehet nem is kell sokat várni arra, hogy te is hozzál egy zebrás tesztet????!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na letettem a lányom aludni.
Még ajtót kéne mosnom de nem sok kedvem van hozzá.

Nócika: Te hogy állsz??

Kép
csucsu05
 
 


Csajok lassan jovok es irok mar elolvastalak titeket de apa itt ul rajtam nem tok irni :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Első az Apa:)

Kép
csucsu05
 
 


Vissza kell olvassam az elozo oldalt mert mar nem emlexem konkretan mi is volt :roll: :oops: Reggel megprobalok reszletesen irni a hetvegemrol es valaszolni is :wink: Szep hetet mindenkinek 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Szia és várunk holnap nagyon , hogytelt a hétvégéd.

Kép
csucsu05
 
 


Nócika, most veszem észre, hogy tényleg lett egy laptetőm 8) De ezt a szerencsét most egy önként jelentkezőnek odaadom ;)

Csucsu, kitartás a takarításhoz!

Bridget, várjuk a képes beszámolót ;)
Vendég
 


Jó éjt csajok, holnap zh-zom :? Este jövök ;)
Vendég
 


Kitty: Holnapra egy kalappal neked a Zh-hoz.

Kép
csucsu05
 
 


Kittty
Mi az a zh? :shock: Gratula a laptetudhoz :wink: 8) Disznovagas miatt meg irigy-irigy :roll: Na nem a ritualet irigylem hanem ami utana van hurka keszites friss borci eves stb. 8) A teakat en is imadom 8) De ilyen roobi valamit meg nem itam :roll: majd korulnezek a boltban 8)

Csucsu
Mien jo,hogy ilyen megertoek vgytok 8) A szolicsoveket gondolom azert Dunakeszirol rendelik mert olcso es jo minosegu 8) Mutatta a papirt szal a sajat 2 szememmel lattam :shock: 8) A bundas kenyeret pedig iiiiimadom minnya lehet csinalo is suli elott 8) LH tesz lehet 2napig pozi akar 3 is de az igazan pozi nap az 1-2nap 8) a ttobbi mar tuti ha kicsit is de halvanyabb :roll: akkor neked meg csak most volt pe? :shock: Igen nalunk napsuteses volt a hetvege 8) :P A mikulas ruha meg nem semmi :twisted: bar en mar semmi ilyesmin nem lepodok meg otthon :evil: amilyen bunkok tudnak lenni az eladok mostansag...bezzeg az en idomben :roll: (en is eladonak tanultam 8) )

Pendi
A kacsa pucolas az nehezebb,mint a pipi pucolas nem? :roll: Na abba nem segedkeznek :? :roll: :oops: Hat igen vegre nem csak itthon ulok en is egymagam...porgos hetvegem volt 8) Lassan elkell kapjalak skype-on kicsit csicseregni meg jatszani 8) :lol:

Noci
Kollegad miatt oszinte reszvetem :cry: :cry: :cry: Latod errol beszelek en mindig :( sosem lehet tudni nekunk is mit tartogat a jovo :roll: Megy az oleles neked :roll: Kép Milyen a tea meg az a masik kiegeszito valami? :roll: Az a jo a feladassal,hogy bar ESM volt azaz a leggyorsabb de ez sulyra megy es milyen konnyu volt ezert az alapot kellett fizetni 1500yent...persze ha valami 1kilos vgy tobb az ma dragabb :? Remelem egeszsegedre valik 8) Volt meg egy naon jo magas vercukorra de az 10ezer ft volt egy havi adag :? :roll: :oops: es igerem szolok ha valami kell bar Patinak jon ki a tesoja nemsoka es ugy nez ki o hoz ki nekem ami kell 8) de majd bepotolhatod nyugi no para :wink: A spontan babas mutogatos kep meg en irtam a szoveget van egy csomo fele kep es azt irsz a buiborekba amit akarsz 8) Altalaban neveket szoktak a kepen ott az oldal cime 8)

Zsu
En tom,hogy bar volt egy plusszos teszted de a mesi jott idoben es az meg nem azt jeleni,hogy elment a baba :roll: Probalj megnyugodni es kicsit kikapcsolofdni mert erre ramehet az egeszseged :roll: Hianyzik a regi Zsu :( Majd ha ugy erzed gyere mert mi varunk 8) :wink: es neked is megy az oleles :( Kép

Nalla
Ugy ahogy mondod :roll: eszmeletlen vilag van....anyumek nekem is 8-an voltak tesok :shock: apumek meg 6-an 8) :lol: Mi 3-man vgyunk tesok de se batyamnak(34eves)nincs gyereke se nekem(31eves) :( De en sem adom fel es varom az elit alakulatot 8) :lol:

Csajok ezt talaltam marha erdekes :shock: ez az elso resz es van meg 5 :wink:
http://jp.youtube.com/watch?v=xmoTfbq6L ... re=related
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2008.12.01 04:03-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Megint nem maradt idom meselni de suli utan jovok 8) addig is:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ugy latszik megiscsak van egy kis idom ugyanis mar ugyis elkestem volna az elso orarol :oops: igy aztan akkor meg maradok addig 8) kesz a bundas kenyer :wink:

Szal penteken halaadas unnep voltunk vgy 20-an 8) volt 2pulyka 8) so-sok mellek kaja es 3fele pite...ha jol tom almas,tok es valami mas meg :roll: csinin kioltoztem 8) de csak patival csinaltam fotot a kajarol el is feledkeztem :shock: :roll: :oops: Na mind1 asszem ejfelkor ment el az uccso ember :wink: De jo volt mert csak a kozeli baratok meg parom sulistarsa 2-3volt meg itt 8)

Szombat
Keson keltunk ettunk aztan irany Patinak ajit venni 8) Annyi mindent tudtam volna venni,hogy nem tudtam mit is vegyek mert nem tudtam mie van mar es mie nincs :twisted: :x :? Vettem egy dogos napszemellot ami oriasi es gyertyak vannak rajta es a Happy Bday felirat majd megmutizom mert naon frankon nez ki 8) :lol: Aztan vettem neki egy szines lufit amit ott a boltban feltoltottek gazzal 8) es vettem egy zacsko(30db)ilyen kezi kiloheto szalagok vgy mik...tudjatok mikor meghuzod a zsinort kiloveli a szines szalagokat 8) na az vettem de ezek csak mint dekoracio lettek veve :roll: Aztan mivel az aji mellett nem tudtam donteni ezert vettem neki egy kissebb dolgot azaz egy kis termo poharat,hordozhato es dogos voros szinben 8) mert az irodaban ha pl dolgozik lemegy a kaveboltba vesz egy meleg teat az a papirpoharban ugye kihul :roll: Ugyhogy atonti ebbe es elvezheti a melegseget meg sokkal utana is :P Vgy ha megy a vizsgalatokra majd tud magaval vinni meleg teat 8) Ilyesmi es meg akkor ugye en is vele leszek igy 8) De azert elmagyaraztam neki,hogy ezt csak ugy vettem es majd az ajit miutan korbeneztem a lakasban utana tudom megvenni 8) Hagy ne mondjam Patiek lakasa ooooriasi :shock: 180nm van 3halo is es ha jol szamoltam 2furdo az egyikben van wc is +meg 2kulon wc :shock: eszmeletlen :o es szep uj nagy a konyha is ngyobb,mint a mienk :shock: pedig ez se piskota :roll: Szal naon szep lakas fogadott minket :) Pati csinalt valami japo csirket,majonezes krumplis edemamet...na ez nalam tarolt 8) es volt meg csipsz es kesobb edemame es virsli 8) Amikor pedig torta ido volt behivtam a szobaba,hogy mintha beszelni szeretnek vele :arrow: addig a ferje meggyujtotta a gyertyakat a tortan apa kiosztotta a vendegek kozott azt a szines szalagokat kilovo akarmit en meg feltartottam szoval addig a masik szobaban 8) mar azt sem tudtam mit kerdezzek es csak az ajtot figyeltem jojjon mar apa es adja a jelet,hogy mehetunk minden kesz :x en marha mindenre csak mutogattam a szobaban es kerdeztem: "Az mi?" "Es az mi?" "Es ez mi?" mar tisztara azt hittem hulyenek fog nezni de nem vagta le es amikor apa jott mentunk ki harman es a villanyok levoltak oltva :arrow: :idea: tortak az asztalon eg a gyertya mindenki libasorban all es kilovi a szalagot es elindult a happy bday ...azaz elkezdtuk enekelni :lol: hat meglepodott es ngyon orult :D Nem hiaba en terveltem ki :twisted: 8) :lol: :lol: Szal jo volt fotok vannak bar nem sok :roll:
Utana meg mentunk a szokasos klubba ahova szoktunk menni es ott voltunk hajnal 3ig 8)

Vasarnap
Keltunk teveztunk aztan nem fogjatok elhinni de anyosnezobe mentunk 8) :D Na persze sajna azert mert korhazban van es ma mutik es meg elotte szerette volna latni a fiacskajat :roll: Ugyanis a torkat fogjak felvagni es nem tom milyen daganatot vesznek ki :? valami olyansmi,hogy tulteng a calcium a vereben vagy pont az ellenkezoje :roll: nem ertettem pontosan :oops: Mindenesetre kocsiba pattantunk es mentunk tokyo melletti varosba asszem Kawasaki-ba a korhazba :roll: Hat nem volt valami szep latvany :? Marmint a korhaz :? de anyukaja aszonta itt jok az orvosok abban a mutetben ami neki lesz :roll: A korhaz aljaban kepzeljetek van egy automata ahol viragot lehet venni :shock: marha otletes mi is vettunk 8) arrol is van fotom majd megmutizom :wink: Korhaz utan irany haza vgyis nem haza hanem egy korai vacsira 8) 7kor egy szep kis etteremben ahol elfogyasztottam egy pohar vorosbort 8) aztan haza es neztunk apaval a dr.house 4.seasont 8) Ejfelkor apa mar durmolt :lol:

Hat "roviden" ennyi 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tom mar kicsit sok lesz belolem de Noci apudnak utolagosan is :
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Csajok!

Emlékeztek még rám, hogy ki vagyok? :P
Vendég
 


Sehunk nem volt itt senki csak a mi Melusunk 8) :lol: :lol: Szia meselj es mutizd azokat a kepeket :!: :!: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridg! :)
Jövök ám, ha lesz időm.
Az iwiw-en vannak ám képek, meg most raktam a 2008.novemberi kismamik-hoz is.Majd próbálok ide is rakni :)
Hogy vagytok?

Ja, a szüléssel nem akarok ijesztgetni senkit, de nekem horror volt :lol: de szívesen átélném újra!!! :)
Vendég
 


Ok rakjal feltetlen ide is 8) Bar iwiw-en egy parat mar lattam de tuti vannak ujak is 8) :lol: En jol vagyok es epp spontan babasodom ugyanis minden vizsgalatom megvolt a hormonjaim jok voltak :!: Pe-m van :roll: apanak volt ficanka vizsgalat az is jo lett 8) nekem ebben a ciklusban megvolt az atjarhatosagim megint :twisted: egyik atjarhato a masik nincs teljesen elzarodva :roll: Most doki aszonta ez a 3honap eselyesebb de ha semmi menjek vissza es o is lombikot javasol :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Meek felteszem a kajot mert ehenhalok suliban voltam idaig :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Háát, Bridg. ez nagyon jó hír!!!
A lombik meg tuti!!!!
Vendég
 


sziasztok Lányok!

Na én elkezdtem megírni a hsz-mat még reggel, de csak most tudom feltenni. Közben jött a barátnőm, meg el kellett menni boltba, meg Apácskának segíteni főzni. Lassan már elfelejtek főzni, mert mindig Apácska főz. :)
A hsz-mat most már azért is befejezem. :)

Mégsem mentem ma kacsát pucolni, mert tegnap ügyesek voltunk, és megpucoltunk 14 kacsát, meg 1 pulykát. És végre ma itthon leszek. :)- délelőtt, mert az előbb mikor itt volt a barátnőm, megkért, hogy varrjuk meg a székhuzatot, így viszem a kis varrógépemet, és varrunk. :) Ma sem fogok unatkozni. :)

Nócika
Megdöbbenve olvastam a kollégád esetét. Szomorú ez. De sajnos nem tudhajtuk előremi a sorsunk. Bár nem is biztos, hogy sajnos. Megértem, hogy nem volt kedved jönni. Fogadd részvétem!
Kép

Köszönöm a gratulát a pszichológiához! :)
[quote]A írta:mugy meg, ha orvosi papirotok van arról, hogy nem ti tehetttek erról, hogy nem jön a baba akkor nem kell semmitsem visszafizetni!

Nekünk azt mondták, hogy már nem fogadnak el semmilyen igazolást. Vagy van baba, vagy nincs. Örökbe kell fogadni, és lesz. Szerintük...
[quote]D írta:e ha gondoljátok megbeszélhetjük, hogy vonattal feljöttök pestig és onnan ránk bizzátok magatokat megyünk szorakozni várost nézni meg mindenféle jót csinálni

Apácska azt mondta, ok. Nekünk a Karácsony és Újév között lenne jó. Mostani helyzet szerint 27-28-29-én nem melózunk. 27-én reggel adjuk le. Benne vagyunk egy felutazásban. Ha nektek is jó. De jó!!! Lehet, hogy végre talizunk! Akkor akár Zsuékkat is el lehetne hívni! Nem? Egy ilyen 3-as családi buli.

Csucsu
Még jó, hogy visszacserélték végre azt a Miki-ruhát. Igencsak viccesen nézett volna ki Télapó felemás szárú naciban! :)
Feltétlenül kérünk képeket!! :)
Remélem a karácsonyfa alatt egy plusszos teszt lesz!! Szorítok nagyon!
Kár, hogy nem tudtunk dumcsizni reggel. Azért majd mesélj, hogy hogy sikerült az első nap az oviban. Kivi vagyok rá,hogy a lánykád hogy viszonyul a többi kicsihez. Ez nagy nap az életében. :) Remélem jól sikerül.

Zsu
Ha volt baba, akkor azt jelenti, hogy máskor is lehet. Tudom, én könnyen beszélek, de hidd el, volt oka, amiért most nem jött össze. A következő alkalommal meglásd sikerül, és megmarad!!!! Próbálj megnyugodni, mert tisztára kikészíted magad! Kapcsolj ki baba ügyben! Nagyon rájhajtottál, és lehet, hogy ez a baj. Ne gondolj rá, próbálj meg a tanulásra koncentrálni!
Jó tanulást neked! Aztán tényleg gyere, mert hiányzol!
Még skyp-on sem vagy nagyon. Vagy csak pont akkor nem vagy, amikor én. pedig leslek!

Kitty
Milyen volt a disznóvágás? Ott nálatok volt? Mekkora malac votl? Volt terülj-terülj asztalkám? Hmmm de fini lehet. :)
Gratu a laptetűhöz!!! :) Ehhez hamarosan produkálni kellene egy zebrást is! :)
Hogy sikerült a zh?

Bridget
Reggel lestelek téged is skyp-on, de nem voltál gépközelben.
A kacsapucolás tényleg nehezebb, mint a tyúkpucolás, mert jóval tokosabb a "kis drága"! De azért megoldottuk a helyzetet, és kész lettünk! Lesz belőlük majd fini kacsasült. De a párom már a pulykát nézte ki karácsonyra. Gesztenyés pulykát akar sütni. Már kinézte a receptet is. :)
örülök, hogy jól sikerült a hálaadás ünnep. :)
[quote]V írta:ettem egy dogos napszemellot

Na én most nem tudom, hogy mi az a napszemello..
De jó Patinak! Olyan irigy vagyok, mert nekem még sosem volt partym. Tök jó lehetett, hgoy repültek azok a kilövős szallagok, meg díszítés, meg ajándék. Olyan jó lehetett neki :) A termo pohár tök jó ötlet! :) Így legalább sosem hűl ki a kávéja. :)
Hú micsoda lakás lehet. Nagyon jól hangzik.
[quote]& írta:quot;Az mi?" "Es az mi?" "Es ez mi?" mar tisztara azt hittem hulyenek fog nezni

De a lényeg az, hgy jó cél érdekében áldoztad fel magad! :) :)
Anyósodnak meg jobbulást! De azért nem semmi, hogy oda is elvitt a párod! Pedig ez olyan intim, családi dolog! Ez a fiú tényleg nagyo n komolyan gondolja veled!
Virágautómata?! Na még ilyet sem hallottam,. ezek a japánok mi mindent kitalálnak! Itt még virágot sem lehet bevinni a kórházba...

Melaszka
Melus!!!!! :) :) :) Jajj de örülök neked!!! :) :) Hogy vagy? Régen írtam már az iwiw-en! De az biztos, hogy gyönyörű kisfiad van!!! :) Mesélj! Milyen az anyuka éler? :) Megszoktátok mér egymást? Szopiztatsz? Van elég tejcsi? Apa már megszokta, hogy apuka lett? Jajj de sok kérdés... De olyan rég beszéltünk... :) :)

Nalla
Üdvözöllek
A PG53 témához szeretnék hozzászólni. Nekem van, de nem az a nagy durranás. Volt, hogy akkor is pozitívnak mutatta, amikor épp mensi előtti napon voltam. Szerintem nem pontos. A barátnőmnek is van, neki bejött, és jól mutatja a páfrányokat. Nem egy nagy összeg egyébként, mert kb 2000 Ft.

Húú ez most megint jó hosszú lett!! :oops: :oops: :roll: :roll:
Vendég
 


Pendi: én is sajnálom , hogy reggel nem tudtunk dumcsizni.
Ovi: Szabinank tetszett csak akkor volt sírás mikro jöttünk haza. Holnap is megyünk. De holnap 9-re. Kiváncsian várom mi lesz.

Bridget:Anyós pajtinak gyógyulást kívánok. Örült neketek amúgy,?
Jó kis buliban voltatok akkor nagyon jól telt ezeks zerint a hétvégétek:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
akkor ezek szerint tetszett az ovi :) Nyilván nem is kell őt annyira beszoktatni, mert már haza sem akar menni. :) Biztosan jól érezte magát, mert rengeteg a játék, és sok a gyerek. Az ovonéni milyen? ismered?
Vendég
 


Melaszka
Nana,hogy jol hangzik csak a lombik egyenlore meg nem aratott sikert apa koreben :? :roll:

Pendi
Napszemello az napszmuveg 8) de ez olyan kis vicces es az unnepeltnek kellett viselnie :lol: Majd ha meglatod a kepeket tudod miert :wink: Igen naon jo lehetett Patinak :wink: Ma fel is hivott kulon megkoszonni :lol: A virag automata szupi en is csak lestem :shock: de mondom van fotom mindenrol csak idom nincs feltenni meg kicsinyitgetni :twisted: de ami kesik az jon :lol:

Csucsu
Igen jol telt es koszi anyospajtas neveben is 8) :lol: Ma mar jott a telo a mutet sikeres volt es minden rendben :wink: Hat az az igazsag a viragautomataban ugy vannak a viragok hogy A1 A2 A3 stb. masik sor meg B1 B2 B3stb. es embernek mondtam o valasszon mert allitolag a ferfiaknak erzekuk van hozza 8) erre felrenyomta es nem azt vettuk meg amelyiket akarta :twisted: igy kifizettunk meg1et es akkor mar a helyes szamot en irtam be ugyanis aszonta apa anyukajanak a kedvenc szine a lila...szal a lila viragra utaztunk 8) Igy 2kiraggal mentunk fel es en mentem elol :arrow: engem latott meg eloszor en meg nagy teli mosollyal koszonok,hogy HY :D :oops: :oops: Erre o hirtelen azt sem tudhatta ki ez a "feher lany? :shock: " :lol: :lol: :lol: :lol: Aztan feltunt mogottem apa es konnybe labadt a szeme :) :oops: :) marmint anyosnak :) Biztos jo volt neki latni,hogy vegre valahara van valakije es meg mindig egyutt vgyunk :!: mert ugye majusban latott minket :roll: Na meg aztan mondta anyos neki,hogy jol nez ki 8) hat ezt se maganak koszonheti...mi nok ezt tudjuk 8) :wink: Szal biztos ngyon orult de legfokepp annak,hogy apa bement hozza es,hogy meg viragot is vitt :!: :!: :!: :shock: Aszonta a masik fia nem vitt :roll: pedig o a "jobbik" fiu.....mondtam anyjanak hat ha en nem jovok akkor... :lol: ezek a ferfiak mar csak ilyenek :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: tudom milyneke ezek az automaták a budapesti repülőtéren is vannak ilyenek.
Biztos örült akkor neked az anyós pajti.
Hát eg ybiztos akkor nem sűrűn lát az anyós. ami nem is baj igazából. De ez magható ha a párod a kórházba is veled ment.


Pendi: tetszett és sok játék ismerős is volt neki. Ki is szúrta. Persze azért mert én kb 1hónapja selejteztem itthon. És mivel panasz volt , hoyg nincs pénz játékokra igy bevittem egy nagy zsákkal. Tényleg sok játékot vittem mert mi is kaptunk anno az uncsi tesóktól és mi is olynaok vagyunk hoyg mindne szart megveszünk.
Ezért kaptak 5labdát vagy 10babát. Meg puzzlekat és plüssöket meg legot is.
Az Ovonéni nem győzőtt hálálkodni .
Sőt volt olyan játék nem is egy amiből kettő ugyanolyan volt.
Szabinameg persze azokhoz ment oda és mondta nézd anya...
Majdnem lebuktam. Azért sok pénz játékokra nincsen. És ez egy nagyon jól felszerelt ovoda. Tehát még mindig jobb helyzetben van mint a többi amikről hallottam.
Most vettek 8millióért kinti játékokat és kivülről is igényes szép. Képzeljátek nagy kék delfinek vannak dombormintával festve az ovira. A gyerekek imádják.
Most a lányom alszik. Elfáradt...
Azt elfelejtettem irni mekorra kurvi az én lányom, Mini szoknyát vett fel fehéret, hozzá fehér csillagos harisnyát és hozzá egy fehér felsőt. Ehez pedig persze van egy hosszú szárú csizmája. Mint egy dáma olyan volt.ÉS jött a fürdőbe be utánam anya csiiii . Az a parfüm. Eternity a kedvencem de komolyan mondom a 100ml es parfüm felét már ő használta el. Szóval csinin ment az első nap. Azt hiszem holnap is valami extra szerkót fog kivenni a szekrényből. És ezt ő választja ám ki. Na jó néha van azért durva össze állítás is igy néha át kell variálnom.

Azt nem mondtam hogy Szabinának nagyon sok szép ruhája van. Van eg ylány aki hozz nekem ruhát. ÉS ezeket külföldről hozza be. Ott az a szokás egyszer a gyerekre adják és nem mossák ki hanem eladják.
Mivel a lánnyal joban vagyok mindig hiv telefonon hogy Szabinank hozott ruhákat. Minden ruhája Esprit vagy MExx vagy Mark &Spencer Lehet az utóbbit nem jól írtam. Még a mai harisnyája is M& S volt. Szóval Anyjának nincs sok ruhája és az is márkátlan de ő azért trendi:)
Ja és mindezt 600Ft /db ért hozza.
Persze hogy nincs szívem ott hagyni őket. Férjem meg mindig morog minek ennyi ruha neki:)
Na ezért akarok én lány kistesót mert a padlás tele van szebbnél szebb ruhákkal.

Kép
csucsu05
 
 


Igen es ez a lenyeg :wink: Otthon is van ilyen automata a repteren? :shock: Nem is tudtam :)

A janykad meg tunderi lehetett en is imadtam oviba jarni :roll: De jok is voltak azok az idok :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: van bizony. Legalábbis 2007nyarán még volt. azóta nem voltam a reptéren. De szerintem van még mindig. nekem már akkro nagyon tetszettek mert tök jó ötlet. És ráadásul mikro mi mentünk akkor töltötték fel virággal. Mig vártunk egy csomóan vettek is az automatából.

Kép
csucsu05
 
 


Hat igen ebbol is latszik en csak akkor vgyok az erkezo oldalom amikor jovok haza :oops: Azaz en vgyok a hazavart igy csak kijovok es megyunk :roll: :oops: Ezert nem lattam en sosem olyat :? :roll: :oops:

Mentem aludni csajok 8) Mindenkinek tovabbi szep napot :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

köszönöm a gratukat, sikerült a zh-m 8)

Bridget!
Hú de jó hétvégétek volt!
Anyósnak jobbulást!
Zh=zárt helyi dolgozat, ami nem vizsga, az zh (na ezt jól megmondtam mi?)
Jó éjt!szép álmokat!

Melaszka!
Mi ugyan nem taliztunk még, de üdv újra! ;)

Pendi,
Anyóséknál vágtuk a disznót, cirka 250 kg-os. Én főztem a disznótoros vacsit 8) (húsleves+töltött kápi).
De jó neked, hogy apácskád főz! Irígy 8)

Csucsu!
Hát akkor kislányra fel! :lol: :wink:
Vendég
 


Kitty: 250Kg -os diznót vágtatok?, Szép nagy volt akkor.
Te főztél ?? És nem volt hagymás vér meg ilyenek??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, igen, anyós rám merte bízni a főzést :lol: De utána agyon dícsértek, főleg após :wink: dagadt is a májam :lol:

Ők nem szoktak vért sütni (a mi családunk igen), ők csak pecsenyét sütnek reggel, vacsira meg amit írtam.

Most hétvégén meg mi vágunk, vagyis párom mamájával, és elfelezzük. De az jóval kisebb lesz :wink:

Ma mit főztél?

Én csak tésztát, mikor hazaértem, én mákosan ettem, párom meg diósan :)

Holnap meg husileves lesz, meg húst sütök. Vettem ma a Lidl-ben pikáns fűszerkeveréket, azzal fűszerezem, utána sütőbe fólia alá teszem, majd a végén leveszem a fóliát, hogy megpiruljon. Zöldborsó főzelék lesz hozzá ;)
Vendég
 


Kitty: nem is gondoltam volna, hogy te ilyen konyhatündér vagy.:)
El is hiszem, hoyg dagadt a májad mikor az apósék dicsértek. Jó érzés is az nagyon:)
Akkor nem etettek vért de te akkor szoktál enni. :) Én nagyon szeretem mert isteni. :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, én még csak kezdő konyhatündér vagyok :lol: De igyekszem ;) Meg szeretek is főzni :)

Vért szoktam enni, jó fűszeresen, hagymásan 8)
Vendég
 


Kitty: Úgy a finom a hagymás vér ha fűszeres. Én előszőr mikro ettem nem is mondták meg mi az mert tudták ha megmondják én meg nem eszem. De azóta viszont nem idegenkedek tőle.

Ha valaki szeret főzni akkor annak csak jó lehet a vége:)

Kép
csucsu05
 
 


Na most ha vki kukucskáló elolvasná ezt a vér evést, azt hinné, vámpírok vagyunk :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Rohanok suliba csak epp bekukk 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: jó sulit. És ha tudsz gyere utána hozzánk:)

Kitty: nekem is eszembe jutott ha valaki ezt elolvassa majd mit gondol.
:)

Kép
csucsu05
 
 


Bridget, jó tanulást! :) Én ma nem megyek suliba.

Csucsu :lol:
Vendég
 


Mi történt csajok? Reggel óta senki se írt :roll: :(

Mindjárt kész az ebédem ;)
Vendég
 


Kitty: Mi lesz az ebéded??

Mi most értünk haza az oviból. Hát a gyereket nem ismertem meg olyan sáros volt. Kint voltak éppen az udvaron. Meglestük az apjával a fák közül. annyira édesen játszott. A dadus nénit addig megkérdeztük , hoyg bírta Szabina egyedül. Mondta jól viselte. Egyszer kérdezte Anya hol van?, Mondták neki postán. Azt mondta rá ja jó.
Nagyon élvezte és már kaptak egy mikulás csomagot. Annak is örült. Egy Anyuka midnen gyereknek vett egy csomagot. Hát 26-an vannak nem volt olcsó mulatság neki az biztos.
De az igazi Mikulás pénteken jön. Már csináltak kiscsizmákat ma papirból.

Kajánk viszont nincs most éppen. Lehet főzők ebédre virslit.
Mi mig a gyerek oviban volt. Elmentünk megvenni nekia mikulásra szánt ajit. Meg vettünk addig neki az oviba váltó cipőt.
Postán voltunk szóval elintéztünk mindent.
Csak kaja nincs:(

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, de ügyes lánykád van! Gratula neki! :D Az jó, ha elvan egyedül is, nem lóg állandóan a szülein, mert így legalább ott tudjátok hagyni vhol nyugodtan, ha vmi közbejön ;)

Mit hoz neki a mikulás?

Edéd húsleves lébe főztem répát és tésztát. Meg fűszerkeverékbe forgatott sült hús zöldborsó főzelékkel.

Virsli is jó ám ;)
Vendég
 


Halihoooo 8)

Kitty
[quote]A írta:nyósnak jobbulást!
Zh=zárt helyi dolgozat, ami nem vizsga, az zh (na ezt jól megmondtam mi?)


Kocce anyos neveben is :wink: N amost mar akkor tom mi az a zh 8) :wink:

[quote] írta:n még csak kezdő konyhatündér vagyok


A kezdonel azert mar feljebb fokon vagy ahogy igy olvaslak 8) :)

[quote]N írta:a most ha vki kukucskáló elolvasná ezt a vér evést, azt hinné, vámpírok vagyunk


Nem hiszem hisz azert otthon mindenki tud ezekrol a dolgokrol :roll: :) de a parom pl rosszulvan tole :shock: soot kerdezte is milyen szokas az,hogy mint egy ritualet leoljuk a disznot? :roll: :oops: :oops: :? :oops:

De jo neked,hogy ma nem voltal suliban :twisted: :roll: :twisted:

Csucsu
[quote]B írta:ridget: jó sulit. És ha tudsz gyere utána hozzánk:)


Egyenlore mennyi idokre megy a lanyzo oviba?Par ora szoktatas csak? :roll: Egy marha fontos kerdes :?: :idea: 8) Mi a jele? 8) 8) :lol: Ezek olyan izgi dolgok 8) :lol: :lol: :lol: Ahogy amugy meseled tuti jo kis ovi lehet.Milyen lett az udvar amit te apacskad csinalt a 70eves bacsikaval? :shock:


Mai napom
Elmentem suliba...suli utan tesztem volt :twisted: Utana meg a osztalytarsammal elmentunk enni koreai etterembe ott a suli kozeleben ahol it este 8ig ott voltunk aztan igy nemreg ertem haza :roll: 9ora van es hulla vgyok :?

Nana,hogy jovok mindig csak ma kcsit kesobb sikeralt majd minnya meselek :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="h_kitty"]
írta:
h_kittyEdéd húsleves lébe főztem répát és tésztát. Meg fűszerkeverékbe forgatott sült hús zöldborsó főzelékkel.

Virsli is jó ám ;)


Ez a menu naon jol hangzik :shock: :shock: :shock: :o :roll: (irigy)(irigy) :twisted: epp akartam mondani annyit beszeltek itt a kajakrol,hogy ehes lesz az ember :lol: Es nekem gaz mert ugye nem tok barmikor magyar kajat enni :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Szia Kitty, üdv Neked :)

Szia Pendi! :D

Irígy a kacsapucolásért :wink: illetve nem a pucolásért, hanem magáért a kacsáért :D

Marci nagyon jól eszik, sőt túlságosan is, lehet, hogy a tejem nem is fedezi a szükségletét.Sajna eléggé pocifájós, éjszakákat, hogy alvás-elfelejthetem :?
De minden ilyen kellemetlenséget feledtet velem ez a kis Manó :)
Friss kép:
Kép
Vendég
 


Szia Melaszka :lol:
Mindenki epp egy idoben jott 8) Es meg fotot is hoztal :shock: Dejooo neked most olyan irogy vgyok :roll: :oops: de tod csak ugy egeszsegesen :wink: Nekem is lesz :twisted: Gyonyoru es jo nagy baba :shock: Kire hasonlit? :roll: Es miert a legtobb picuri hasifajos? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, szia! :D
Ismételten jó napod volt! 8) Koreai kaját megkóstolnám, no meg a japánt is. Tudod, mit? Cseréljünk :lol:

Teszt hogy sikerült?

Melaszka!
Gyönyörű Marci :D Olyan édesen alszik, látszik hogy tele a pocija, és innentől már semmi gond nincs :wink:
sajnálom az éjszakákat, de idővel rendeződni fog ez is :wink:
Vendég
 


Hat cserelnek azert neha :roll: bar naon jo kajak vannak itt eees naon egeszsegesek!!! :wink:

Teszt...haaat :roll: olyan 80% az tuti ahoz kepest,hogy nem is tudtam rola :twisted: plusz a csodairas na hat az egyaltalan nem megy :evil: (kanji)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?