Új privát üzeneted érkezett!

Játék: Nálunk ez pont fordítva lesz, mert kis játékból már tök sok van, ráadásul a rokonktól is sok kicsit kap, ezért mi valami nagyobbat veszünk neki. Tegnap megérkezett a kockafaló viziló. Nem bírtam ki, hogy ne tegyem rá. Tologatni már tudja, de ha ráül, még nem ér le róla a lába, viszont imádja, ha mi tologatjuk. :)
Fel sem ocsúdunk és már tipegni fognak, akkor nagyon jól fognak jönni a járássegítő és gurulós játékok :) Ezekből is vannak olcsóbbak. Pl valamelyik tescos újságban 4 ezerért láttam formabedobós járássegítőt. (Ugyanebből a Fisherprice-os, vagy Chiccos majdnem 10 ezer ft :( ) Szóval jól körül kell ám nézni :wink:

Kép
emi29
 
 


Meg hát az sem mindegy, hogy melyik boltban vesszük meg... 4-5 ezer Ft-os különbségek is vannak a játékboltok között :( :(

Kép
emi29
 
 


Kiscica,

Légyszi ne rágj már be ezen!!! Elhiszem, hogy mivel személyesen intéztétek, ezért jobban bánt, hogy nem jelentkeztek elegen. DE ne vágjunk már egymás fejéhez múltbeli sérelmeket, vagy legalább ne így. Ha valaki durván reagált, írt valamit, akkor nem az a megoldás, hogy még jobban letorkoljuk (lehet, hogy én is néha elvetem azt a bizonyos sulykot, de próbálok nyugodt lenni :wink: ).
Lehet, hogy előbb fel kellett volna mérni, hogy hány embert érdekel és csak utána intézni, de ez csak egy vélemény.

A halkölteményekhez én sem tudok hozzászólni, de a férjem és a család többi tagja szereti, ezért nálunk tuti lesz, csak nem én főzöm.

Ajándékok, mi nem csinálunk nagy valamit az ajándékozásból, de Alma kapja a legtöbbet :lol: Nagyot is kicsit is.

KépKép
kisfruzsi
 
 

 
 

Fruzsi köszi a receptet! :lol: :lol: :lol:

Egy kérdésem lenne még,hogy hol lehet kapni köles ill. rizspelyhet?a dm-ben nem találtam.

Vettem bio almát (dög drágán),de lehet az se kell majd Fruzsinak,mert nem elég édes :(

Lekri szép a kisfiad !Megy a drukk!

Minden fogzó babának kitartást kívánok!

Kerekes azért nem semmi 4 gyerekkel! :o

Kép
kritta
 
 


Rövid leszek:

Kritta szépek vagytok...:)

Nono: jelentkezz már..eldöntöttem hogy minden hsz-emben megkérem hátha....

Karácsonyi menü: nálunk mindig hal van hallal...és én utálom a halat :( de jövőre már a saját konyhámban készül a menü..az bizti vmi nem hal lesz :D

Tápszer: mi nekünk a Novalacot 5 hósan kell váltani 2esre nekem az 1es sem volt támogatott ez sem az az 1es 2040 Ft volt ez most 1600..de csak napi 3szor eszi..

tejpépből pedig annyi van itthon mint állat..brendonban ingyen kaptunk 4 dobozzal mert hibás volt a doboza jobban mondva sérült...és ingyen osztogatták.
egyébként a Mildibé málnását imádta Máté.

Játék: igazatok van...és én döntöttem..kap még egy ilyen kocka rakodós játékot és cumicsipeszt...meg ugye a tanulókutyust (ha kapunk mert sehol nem lehet kapni jelenleg) aztán meg inkább a leendő szobájára fogunk összpontosítani: kap egy olyan karámot...az elég drága ugyh azthiszem ki si fujt..ő még ugysem érti hogy karácsony van és sok sok játékot kell kapnia..majd jövőre..nálunk Mikire sem kap semmit mivel sztem ez neki még semmit nem jelent.

és hát nálunk is az van mint Bolygóéknál...most vettünk házat...még egyenlőre a festésre meg ezekre sincs pénzünk..igy főleg abból kap ajcsit amit a nagyszülőktől kap karira...evvan...legnagyobb ajándék most nekünk ugyis a ház.

A bulira nem reagálok ugy gondolom Téjének priviben elmondtam ami ránk vonatkozott ( nem most hanem 2 napja)...ugyh ehhez tényleg nem tudok mit hozzátenni.sajnálom hogy ez lett..

Emi: tudnál képet tenni a vizilóról???



volt már olyan vki aki adott el kinőtt kisruhát??? átvennék tőlem az eddig kinőtt cuccait...de nekem fogalmam sincs mennyit szokás kérni..mi nem teszünk el semmit..tudjátok én már irtam hogy nem lesz kistesó...a rucikkal ugyan ugy voltam hogy nem adom el de egyik ismim kérte ha gondolom ő átvenné csak találjak ki egy összeget..de én meg nem tudom hogy mennyit mondjak..mert hát tul sokat sem lehet...

és nekem mind új mert nem örököltünk senkitől sem..

na megyek...ezer a dolog..
Vendég
 


kritta! én az almából is az üveges (bio) Hipp-et adom! Ez egy kis kiszerelésű 125 ml. - s üveg. Nagyon fini édes! és az állaga és tök jó!

játék: azért a Tesco-s olcsóbbakat jól meg kell nézni! lehet, hogy olcsóbb jóval, mint pl.a fisher price, de az anyaga lehet hogy nulla... én csak azt tudom, hogy a mi pihenőszékünk FP. (olyan dzsungeles, mint Nonoéknak van), és az Zsófi gyepálja egész nap már vagy 4 hónapja! Semmi baja :D

Mi a Beba 2-est esszük. Hát jóval drágább, mint az 1-es, mivel nincs rá támogatás! :?

Kép
gabo001
 
 


Rövid leszek:

Kritta szépek vagytok...:)

Nono: jelentkezz már..eldöntöttem hogy minden hsz-emben megkérem hátha....

Karácsonyi menü: nálunk mindig hal van hallal...és én utálom a halat :( de jövőre már a saját konyhámban készül a menü..az bizti vmi nem hal lesz :D

Tápszer: mi nekünk a Novalacot 5 hósan kell váltani 2esre nekem az 1es sem volt támogatott ez sem az az 1es 2040 Ft volt ez most 1600..de csak napi 3szor eszi..

tejpépből pedig annyi van itthon mint állat..brendonban ingyen kaptunk 4 dobozzal mert hibás volt a doboza jobban mondva sérült...és ingyen osztogatták.
egyébként a Mildibé málnását imádta Máté.

Játék: igazatok van...és én döntöttem..kap még egy ilyen kocka rakodós játékot és cumicsipeszt...meg ugye a tanulókutyust (ha kapunk mert sehol nem lehet kapni jelenleg) aztán meg inkább a leendő szobájára fogunk összpontosítani: kap egy olyan karámot...az elég drága ugyh azthiszem ki si fujt..ő még ugysem érti hogy karácsony van és sok sok játékot kell kapnia..majd jövőre..nálunk Mikire sem kap semmit mivel sztem ez neki még semmit nem jelent.

és hát nálunk is az van mint Bolygóéknál...most vettünk házat...még egyenlőre a festésre meg ezekre sincs pénzünk..igy főleg abból kap ajcsit amit a nagyszülőktől kap karira...evvan...legnagyobb ajándék most nekünk ugyis a ház.

A bulira nem reagálok ugy gondolom Téjének priviben elmondtam ami ránk vonatkozott ( nem most hanem 2 napja)...ugyh ehhez tényleg nem tudok mit hozzátenni.sajnálom hogy ez lett..

Emi: tudnál képet tenni a vizilóról???



volt már olyan vki aki adott el kinőtt kisruhát??? átvennék tőlem az eddig kinőtt cuccait...de nekem fogalmam sincs mennyit szokás kérni..mi nem teszünk el semmit..tudjátok én már irtam hogy nem lesz kistesó...a rucikkal ugyan ugy voltam hogy nem adom el de egyik ismim kérte ha gondolom ő átvenné csak találjak ki egy összeget..de én meg nem tudom hogy mennyit mondjak..mert hát tul sokat sem lehet...

és nekem mind új mert nem örököltünk senkitől sem..

na megyek...ezer a dolog..
Vendég
 


Akármennyit agyalok is max 9 hós kortól való játékot akarok neki venni...

mert pl a kockafaló viziló 12 hós kortól ajánlott..:( de ha vkit érdekel találtam olyat a neten szinte újat 8500 Ft-ért

tuti veszek neki mostmár vmi bébitaxit..olyat amit már 9 hótól lehet használni..

legnagyobb baj hogy tök jó ötleteitek vannak csak ugye az én fiam született majdnem utoljára..és az első babák és Máté között majdnem 2 hónap van..igy a játékok is mások..van amivel én prüntyim még nem tudna jáccani...

jajj de nehéz ez ...jó lesz ha már elég nagy lesz hogy megmondja mit szeretne...

Ja NONO irj irj irj..persze ez vonatkozik mindenkire :) Mary..irj Te is...:D

Ági: elfelejtettem megnézni a uj hajad..na majd most..:D
Vendég
 


Lekri: Nagyon szorítok! Majd írj, hogy mi volt.

Kritta: Tényleg nagyon jók a képek! :)

Szösszenet: Én is nyomom a tornát még mindig. Jól esik mi?? Nekem pl azóta nem fáj a hátam, mióta tornázok.

Kisfruzsi: Tök jó ez a cukkinis spagetti, majd kipróbálom.

Zsuzsófi: Jó, hogy nem kell venni ajándékot. Anyagilag nem mindegy és nagyon jó játékok.

Bolygó: Köszi, már sokkal jobb. A sudo krém használt végül. Az étvágya is jobb már, nem győzök főzni neki.
Sajnálom, hogy olyan rossz ott vidéken. Itt nálunk sincs túl sok lehetőség. Esetleg, ha megismerkednél egy két kismamával. Bár ha már kijársz majd a játszótérre, lehet hogy jobb lesz. Télen amúgy is rosszabb mindig.

Atizka: Dettó én is a te véleményeden vagyok.

Lituka: A ruha kérdésre nem tudok válaszolni. Én is dettó abba a helyzetbe vagyok mint te. Egyszerűen nem tudom mennyit kérjek és nálunk is minden új.

Tali: Az én párom még szabit se tudott volna kivenni. Költözik a cége és minden kéz kell. Pedig tényleg nagyon-nagyon mentem voltam. Kiscicca: Gyere és írj. Nono, Ollem, te is.

Kari ajándék: Én még nem vettem meg, de Lituka kalapácsa nagyon tetszik. Apróságot veszek neki, mert kap még autós ülést és etetőszéket is.

Karácsonyi menü: Húsleves biztos lesz, a többit még nem tudom. Ja meg zserbó és bejgli. Italt se tudom még. Hozzánk most nem jön senki, így akarjuk. Első közös Karácsonyunk.

Edina


Kép
medina83
 
 


Lituka

Ez lenne az:

Kép
A doboza szerint 9 hónapos kortól ajánlott.

Kép
emi29
 
 


Litu,
na igen, a mi gyerkőink között tényleg majdnem két hónap van. Ti még csak most töltöttétek be a hatot, mi meg két nap múlva 8 hósak leszünk. Így azok a játékok, amiket Lilinek veszünk, nektek tényleg még koraiak :) De amiket írtál, azok tök aranyosak!! Biztos örülni fog nekik Máté baba.
A karám is kifejezetten jó ötlet. Majd hozol képet a házról? Kivi vagyok nagyon, főleg Máté új szobájára.

Mi is veszünk/vettünk Lilinek autósülést. Az is ma érkezett meg :) Anyósék is adtak bele, meg Lili dédije. Különben nem tudtuk volna megvenni :(

Kép
emi29
 
 


Sziasztok!

Emi, nekünk volt ilyen vízilovunk, de Bencét sem, és Katát sem érdekelte, csak foglalta a helyet... tologatni is nehéz volt, nem túl stabil, és ráülve se túl jó hajtani, mert elől is, hátul is akad benne a lába. Nekünk csak a kockák maradtak meg, azzal már Liz is jót játszik. Bocsi :) Remélem nektek jobban bejön azért :)

Bulival kapcs. Sajnálom hogy nem lesz, szívesen mentem volna nagyon....

De lehet most én leszek egy kicsit nyers.....

Én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy vki ne tudjon az autója nélkül és a férje nélkül kimozdulni otthonról.... Bocs, de én ezt csak kényelmességnek, lustaságnak tartom, és akinek ez a kifogása,,,,hááát...
Tudjátok nekem nincs autóm, és nagyon sokszor vagyok itthon egyedül 3-ukkal, mert a férjem kétnapozik. Egyedül vásárolok be, egyedül viszem őket orvoshoz, meg ami kell.

És nagyon jól el tudok menni velük bárhova ebben a nagyvárosban, bkv-val!!! Sőőőt, sokkal nyugodtabb vagyok, mintha nekem kellene vezetnem a sok marha között, úgy hogy mögöttem ülnek a gyerekeim....
És bezony el lehet menni akár kőbányáról óbudára is bkv-val 3 gyerekkel, különösebb gond nélkül!!!!

Szóval előttem ez a kifogás nem áll meg, ne haragudjatok. Mert én TUDOM, hogy nem kell autó. 1 gyerekhez meg pláne...

Remélem nincs harag, de nekem ez a véleményem...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsófi: Jó-jó!! De én pl. itt lakok Halásztelken. Több mint negyed óra mire kicihölöm magamat a buszmegállóba. A busz jó esetbe 45 perc alatt ér be Csepelre, mert olyan szar itt a közlekedés. Aztán fel kell hogy szálljak a HÉV-re, utána 4-6-os villamos, ami nem egyszerű, főleg pénteken délután, utána meg még METRO-val is kell mennem. Mire oda érek, teljesen kifáradok, aztán beszélgetünk 1-2 órát és újból ugyanez a tórtura visszafelé, hogy még hazaérjek a fürdetésre. Közbe pusztulat van a buszon, de ha leszállok hideg, aztán megint meleg, megint hideg.
Ha ez lustaság, akkor legyen. Én emiatt nem érzem rosszul magamat. Meg igen, hozzá vagyok szokva a kocsihoz is. 3 évig volt kocsim, de attól függetlenül most 1 órát gyalogolok a SPAR-ba és 1-et vissza, hogy bevásároljak hóban, fagyban, napsütésben. Mellesleg megjegyzem, hogy míg volt kocsim, addig is gyalog mentem, mert mindkettőnknek jó. Orvoshoz szintén én viszem, soha nem jött még velem senki. És gyalog vittem. A kocsit csak Auchanba, vagy Tesco-ba használtam. Tulajdonképp ezért is adtuk el. Míg dolgoztam, addig azzal jártam be, Csepelig. Mert be Pestre minek menjek, ha az V.ker-be dolgozom és úgyse tudom leparkolni. Szóval soha nem vetettem meg a BKV-t. Lehet, hogy te már hozzászoktál a 3 gyerek mellett, de én még nem vagyok erre felkészülve és szerintem ezzel nem csak én vagyok így.

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina: Itt még játszótér sincs!!! Otthon volt a közelben és csak rá kellett ülnöm a buszra és akárhova eljutottam. Itt meg csak vonat van meg valami gagyi járat, ami a gyerekeket viszi. Totál kivagyok, bocsi a panaszkodásaimért, de kijött belőlem. :oops: El szeretnék menni innen, elköltözni. :(

Zsuzsó: Ha nem haragszol, de én nem osztom a véleményed. Ha olvasod, amit Medinának írtam, bárcsak BKV-zhetnék én is, de ha valakinek az nem jön be, megértem. Én totál hozzá vagyok szokva a buszozáshoz, 6 éves koromtól folyamatosan buszoztam a fősuli végéig, aztán a munkahelyre, évekig többször kellett átszállni (9 évesen pl.), de szerettem, mindenhova eljutottam. Megszoktam. De másoknak nem jön be, és nem vagyunk a helyükben, hogy tudjuk, miért, én megpróbálok nem ítélkezni. De ez az én véleményem. Egyébként le a kalappal előtted, hogy 3 gyerekkel így mersz mozogni, bevásárolni, stb.!

Nono, Ollem, Marcianya, Kiscica, Szőlő, Ercsi, Celesztina, Csöppke, Babyteve és a többiek, akik mostanában nem jönnek: Gyertek, nagyon kihalt ez a topic nélkületek!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Bolygó: Sajnálom, hogy ilyen rossz ott. Nem tudok erre mit mondani. Ha van lehetőségetek, akkor fontoljatok meg egy költözést. Ha van lehetőségetek....

Edina


Kép
medina83
 
 


Na lestoppoltam tesz-veszen egy olyan bébitaxit amilyet majd Liza kap :) ugyan használt de alig..és igy még árban is megfelel...igy se rugós hintát se azt az asztalt nem kapja meg.

Nekünk concord trimaxunk van...15 ért vettem át egyik isminktől...szépen kimostam a huzatot aztán vettem bele egy szükítőt a brendonban és varratam egy uj vállpántot hozzá mert az elvolt kopva...igy szerencsém volt..mert azért ez egy elég jó minöségű darab...

nekünk vidékről tényleg megoldhatatlan Pest...egyenlőre..ha nagyobb lesz majd megyünk talira ha lesz :D

na mennem kell...

Remélem Lekriékkel minden oks.
Vendég
 


Zsuzsó,
köszi az infót. Remélem, nálunk beválik majd. Ismerős babáknál láttam ilyet, azért mertem megrendelni, mert náluk is bevált.
Én pont úgy éreztem, hogy jó stabil. Egy ideig eltologatta Lili és egyszer sem borult vele :) Na majd meglátjuk :)

Utazás: azért vidékről beutazni kicsit más... Én megértem azokat, akik nem szeretnek kisbabával bebuszozni, metrózni, hévezni stb...

Kép
emi29
 
 


Zsuzsó, na ezt jól megkaptuk tőled :lol:
Már máskor is írtam, hogy csodállak, és ügyes vagy, hogy a 3 gyerekkel mindent meg tudsz oldani. De most komolyan!
Én olyan kiváltságos helyzetben vagyok, hogy a környékünkön gyalog a legtöbb dolog megközelíthető, de Bkv-val is vittem már Emmát, ha muszáj volt. De utálom, ha tömegnyomor van, egymás nyakába lihegnek-köhögnek-tüsszögnek az emberek, majd föllökik a babakocsit. Egyedül sem szeretem, sokszor volt olyan, hogy inkább gyalogoltam pár megállót, minhogy felszálljak valamire. Gyerekkel meg pláne nem szívesen megyek. Mondom, ha nem muszáj! Ha ez puhányság, akkor vállalom!

Kritta!
Bio kölespépet bioboltban vettem, ez ugyan nem az, amit Virág írt, de lehet belőle tejpépet, gyümölcspépet csinálni, és zöldségekkel is jó, kimondottan babáknak készül. Nem kell főzni, csak belekeverni a kajába.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Hát már én is tiszta vidékivé lettem. Engem amikor Mangónál volt a tali teljesen kiborított Pest, úgy elszoktam tőle pedig ott éltem előtte születésemtől fogva. Babakocsival aközlekedés borzasztó..a belvárosban nincs zebra csak aluljáró, a 4-6-os tömegnyomor az emberek pedig böszmék...szörnyű volt!!! Hordozóval jobb lehet sétálni és bkv-zni a városban talán.

Szóval le a kalappal a pesti anyukák előtt, Zsuzsófival az élen! :lol:

Bolygó, hol is laktok?

KépKép
kisfruzsi
 
 


:) Örülök hogy azért senkit nem sértettem vérig :)

Itt most nem az inkább gyalogolok pár megállót-ra gondoltam, hiszen én is ezt teszem, ha nem muszáj, kihagyom én is :)

De ha valahova tényleg igazán és nagyon el szeretnék menni, abban tuti nem akadályoz meg az, hogyn incs autóm, és ennyi.

Ja és nem a vidékról bejárásra gondoltam, bááár, nagyon úgy néz ki, hogy ha olyan házat akarok, amilyet akarok, akkor nekünk is ki kell menni. És lehet hogy akkor lesz autónk, mert apjuk nem tudna hazajönni, de nekem akkor se lesz.

Jah, hordozóval bkv-zom, hiszen, ha a babakocsit kéne cipelnem, nem tudnám fogni a kezét a gyerekeknek...nyilván :)

Még 1x nem akartam megbántani senkit, de nekem elképzelhetetlen hogy autóhiány miatt ne jussak el vhova, ha igazán akarok :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsó - Rám szó szerint vonatkoznak Atizka szavai :)
A legtöbb dologhoz gyalog eltologatom Alízt :lol: :lol:
A bkv-t viszont a tömeg miatt, a közönyösség .. sőt .. rosszindulat miatt hanyagolom. Magamat kímélem meg tőle .. kényelmesség, puhányság, hívjuk ahogy akarjuk .. utálom a bkv-t!
Próbáltam többször ... de ... (és aki ezt nem élte át, az tudom, hogy legyinteni fog, hogy "haggyámáááá" .. meg is értem) ... nekem volt több rossz tapasztalatom. Sajnos a mai világban fiatal szőke nőként felszállni gyerekkel a bkv-re öngyilkosság .. Olyan szemet meresztenek rám kivénhedt öreg nők, hogy meg tudnának ölni .. és én ezt utálom!!!! Fel sem kellene vennem de akkoris utálom .. ha meg elkezd sírni Alíz, akkor összesúgnak mögöttem .. mert biztosan azért sír ám, mert az anyja festi a haját és nem ezer kg .. :shock: :? :? :?
Tény, hogy alap smink nélkül nem mozdulok ki, és a külső némileg fontosabb talán, mint kellene .. elismerem .. de ettől még tudom, hogy jó anyukája vagyok a lányomnak. És engem ne minősítgessen senki ismeretlenül.
Elvétve segített bárki is .. ha mégis, az tuti pasi volt. A helyet is ők adták át .. nő sosem. Én erre nem vagyok kíváncsi ... nem csak erre, semmire sem, ami feldühít .. hiszen az órákat/napokat vesz el az életemből :) Mert mint tudjuk, a stressz a legnyomósabb ok, ami miatt hamar elpatkolunk. Mivel engem megvisel bkv-n utazni, így nem teszem :)
De én is fejet hajtok az összes több gyermekes bkv-zős anyuka előtt!!! Mert tudom, hogy nem semmi .. 1-gyel is .. nemhogy 2-vel, 3-mal :)

Kép
szösszenet
 
 


Medina - Bizony jól esik .. :)
Komolyan mondom az a 2 óra távollét úgy feltölt, mint egy wellness hétvége :lol: :lol: :lol: :lol:
Te mit mozogsz? És hol?

Kép
szösszenet
 
 


Zsuzsó - Hordozóval? :shock: :shock: :shock: Mi múltkor mentünk Nicivel egy blogtalira és csak hordozót vittünk .. hát .. 400 m-en majdnem elvéreztünk közben :lol: :lol: :lol: :lol:
Minden elismerésem :)

Kép
szösszenet
 
 


Szösszenet szerintem Zsuzsófi nem az autós hordozóra gondolt. MT-ra, kendőre esetleg :wink:

KépKép
kisfruzsi
 
 


bolygó! férjed miatt költöztél vidékre? addig pesten laktál? falun én is megőrülnék! séta közbe sincs sok látnivaló!
terveztek költözni?

Kép
gabo001
 
 


[quote="kisfruzsi"]S írta:kisfruzsizösszenet szerintem Zsuzsófi nem az autós hordozóra gondolt. MT-ra, kendőre esetleg :wink:

Jaj, de hülye vagyok .. :oops: :oops:
Autósülés .. pedig nincs is autó ..
Lehet nem is alaptalanok a szőke nős viccek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
szösszenet
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


sziasztok



itthon vagyunk és jól.Levi nagyon jól viselte a dolgokat.ahoz képest,hogy tegnap este 8kor ivott utoljára.a műtét 10óra után volt.műtét után aludt igy elég jól ébredt csak hát nagyon szomjas volt.igy sajnos volt sirás mert csak 1óra után kaphatot inni de akkor is csak pár kortyot utána egy darabig megint nem.hála vissza aludt igy ezután annyira jól ébredt,hogy bizony ő nem hazudtólta meg magát.szaladgált,játszot.sőt a végén már szerintem az ápolok örültek,hogy haza jöttünk





viszont nagyon hálát adok a sorsnak,hogy van két egészséges gyerekem.sajnos láttunk olyan dolgokat amitől bizony a sirás is elkapot.



Kristóffal egyidős kisfiú.hetente tágitják anyelőcsövét.szükülete van.még ott voltunk kb.50x szivták ki a nyelőcsövét mert megfulladt volna.annyira szép kisbaba és annyira hasonlit Kristófra



beszélgettem anyukájával is egy szobába voltunk.otthon ezt ő csinálja a kisfiúval végig.



az altatás elött Levi kapot nyugtató kupot.na azt látni kellett volna.olyan volt,mint aki nagyon bevan rugva.nevetett össze vissza,mutogatot meg szédelget



2kép altatás utánról: Kép Kép
Vendég
 


Lekri,

Annyira örülök, hogy minden rendben volt!!! Sokat gondoltunk Rátok.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Lekri: Annyira jó, hogy minden rendben. Büszke lehetsz Levire, nagyon ügyes. Nagyon kis helyes a képen és hogy ki van ütve. :lol: Én is szerencsésnek tartom magamat, hogy csak annyi a baja Atinak, hogy nem szállt le a bal heréje. Ennyi legyen a legtöbb baja.
Na mostmár próbálj meg pihenni, kikapcsolódni. Megérdemled! :wink:

Szösszenet: Én itthon tornázok Rubint Rékára, valamint taposok és sokat sétálok Atival, mert nincs a közelbe semmi. De nagyon szigorú vagyok magamhoz. Plussz tartom a diétát, Norbisat, csak nem annyira keményen. Nem eszek kenyeret és tésztát, édesitőszerrel iszok mindent és nem eszek édességet. Este 6 után meg már semmit, bár inkább 5 szokott lenni belőle.
A reggelit és a vacsorát ált betartom, az ebéd szokott normális lenni, csak kisebb adagban és napi min 2 liter vizet megiszok.

Edina


Kép
medina83
 
 


Sziasztok lanyok!

Jelentkezem, bar senki sem hianyzolt! :cry: :cry: :cry:

Zsuzsofi!
En veled ertek egyet. Nekem ugyan van autom, de sokszor nelkule megyek. Pedig 11 eve vezetek.
En sokszor ugy vagyok vele, hogy raerek, akkor minek autozzam. Van hogy Zoli kedveert megyunk metrozni Dunaharasztibol.
Kisetalunk a volanhoz, ami 15 perc. Mivel menetrend van, nem kell ra sokat varni szerencsere, napkozben meg nincsenek sokan rajta. Elbuszozunk a Nepligetig, majd irany a metro. Elmegyunk a nyugatihoz, ott megnezzuk a vonatokat, majd kombino villamossal vissza a Ferenc korut-ig, metro, volan es haza seta. Imadja. Katica is, bar O inkabb vegig alszik. Ez az egesz 2,5 ora. Mikor Zoli megszuletett, sokszor volt, hogy Dunaharasztibol elmentunk tomegkozlekedve a Polus Centerhez, mert mellette dolgozott a ferjem. Korbejartam az Azsiat es a Polus, majd egyutt mentunk autoval haza. Zolinak sem volt baja tole es en is kimozdultam. Ha valaki valamit akar, akkor arra ugy is szakit idot es modot.
Ja es Zoli utan lefogytam en sem voltam donna-tonna es nem neztek ferde szemmel ram sehol, igaz nem vagyok szoke, de ha ugy is neztek volna nem is erdekelt volna. Most donna-tonna vagyok, most sem neznek ram maskepp, igaz mar lement 8 kg es ismet karcsusodom.

En is voltam ket gyerekkel allatkertben egyedul, vasutparkban.
Sot Katicat vittuk nyaralni 3 hosan es sielni ket hettel kesobb. Nem lett semmi baja.
Sot meg nem is volt soha beteg, most taknyolodik kicsit ennyi.

Szerintem kicsit akarni kell es kesz.

Zsuzsofi!
Amugy ezt a fajta maszkalast, amit te csinalsz a harom gyerkoccel meg kell szokni es hozza kell edzodni. Kicsit lazan gondolkodni. Ez nem mindenkinek megy. Ezt is el kell fogadni.
Valaki jol be tudja osztani az idejet, van aki nem.
Ugy latom te ezt is jol tudod, sokban megegyezunk.

Jatek!
Nalunk mindent en vettem meg a gyerekeknek, mert igy van megbeszelve. 11 helyrol kap ajandekot. Vettem 11 jatekot, amire ugy gondolom, hogy jo es szeretnen es majd mindenki ki veszik kozule, hogy mit szeretne adni elviszi, kifizeti es kesz. Nalunk ez igy szokott lenni. Igy nincs gond, hogy a csaladba a tobbi gyereknek mit kell venni, fog e orulni neki stb.....

Nalunk azzal jatszik Katica, amivel Zoli. Szerencsere Zoli nem irigy es mindig jut Katicanak is az adott jatekbol.

Tali!
En azert nem jelentkeztem, mert vizsgazom egesz decemberben es januarban. Igaz ket vizsgam van mar csak, de az a ketto szigorlat, az egyik decemberben, a masik januarban lesz.
Ha idom engedi akkor arra tanulok.

Magi
Vendég
 


Lekri!

Orulok, hogy minden ok veletek!

Magi
Vendég
 


Csak Lekri miatt néztem be... nagyon örülök, hogy minden jól sikerült. :)

Nekem sajnos problémáim vannak Attilával, igy ma extra car napom volt, a tanárnő is csesztet pluszba, semmi nem jó nekik, pont ez hiányzik, nem elég a gyerek... pszichológus lesz a vége, mert ezt már egyedül nem tudom megoldani. :(

Amiért én kerülöm a hosszabb utakat akár egyedül, akár egy gyerekkel vagy kettővel bkv-val, annak korántsem a lustaságom az oka.... bár sosem mondtam (és mivel sosem volt téma sem ilyesmi) igy senki nem tudhatja és nem is igazán dicsekednivaló dolog... én évekig pánikbeteg voltam... amikor Zolit megismertem, utána gyógyultam ki belőle... pszichológus és egyéb elmebajdoki nélkül, gyógyszer nélkül... teljesen még nem szünt meg... néha ma is előjön, ha rosszabb passzban vagyok... buszon-villamoson-boltban stb... sok ember közt ájulás jön rám... nagyon rossz... legtöbbször leküzdöm, de van, hogy le kell szállnom... ezvan... bár ez meg az én bajom... rövidebb útra simán megyek, gyalogolok órákat az utcán akár 3 gyerekkel is, de minél tovább utazok annál biztosabb, hogy rámjön a rosszullét... gyerekkel pedig nem a legkellemesebb dolog... na ez off volt... csak hozzá akartam tenni, hogy én sem kényelmességből nem kelek útra... egyszerüen nem merek egyedül... Zoli pedig nem kisérget mindenhova... örülök, hogy dolgozik, isten ments, hogy ezért kérjen szabadnapot... :wink:

Na megyek is, mert megint lesz egy menetem Attilával... fél órája megint, hogy félmeztelen futkos fürdés után és nem hajlandó felöltözni... már teljesen kész vagyok tőle... meg sem hallja amit mondok... a leckéjét meg dugdossa előlem és benthagyja a suliban... égedelem... lassan megyek a sárgaházba, kár, hogy bezárták a Lipótot... :twisted:
Vendég
 


Na indul az este, Alma negyed 9 óta alszik, romok eltakarítva (konyha), kiteregetve..tv, internet ééééésssssss a söröm :lol: :lol: :lol:

Az utazáshoz nekem csak annyi a véleményem, hogy tényleg mindenki más, és a legfontosabb az, hogy mit szokott meg. Nekem nincs régóta jogsim és autóm sincs (lehet a Jézuska megszán idén 8)), eddig én is gyalog mentem mindenhova. Itt könnyű, a legnagyobb távolság gyalogosan az orvos, mert az Magyaro-n van, 1 másfél óra oda és ua. vissza. Megmondom őszintén csak ha nagyon muszáj akkor megyek egyedül gyalog, ha lehetséges Apa visz minket.
Ha lenne autóm és megtehetem, akkor bizti én is kényelmes lennék inkább :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Pumpóka,

ha lesz időd gyere még ma este. Kezelhetetlen Attila??

KépKép
kisfruzsi
 
 


Én vagyok... olvasgatok... már lefektettem őket... szép... 10után sikerült...
Nagyon rossz a kedvem... rég volt ilyen rossz... Zoli is késik... :(

Ki akartam menni holnap a Hooligans-re Apival meg Zolival, de elment gyógyszerre a lóvém, igy nem jutok ki, a kajapénzt nem költöm oda... pedig ezt már ki kellett volna magamból tombolni... de ez sem jön össze... :(

Ma negativ vagyok... nem kötekedős, csak pusztán szomorú és tehetetlen és magamba fordult...

Fruzsi!
Nagyon kezelhetetlen! volt már ilyen régen is az oviban is megvolt... de nem ilyen szinten... most nagyon... szerintem a suli... nincs elég sikerélménye és sokan piszkálják, ez itthon jön le és nekem.... de én nem tudok már vele mit kezdeni, jövő héten keresek egy pszichológust neki, különben nekem kell elmeorvos, de nagyon hamar... :(
Vendég
 


Hú az nagyon szar lehet! Én megmondom őszintén baromira félek ettől, hogy nem fogom tudni kezelni a gyerekeim dilijeit, dührohamait, hisztijeit. Én sem voltam egyszerű, de mindjuk én csak kamasznak voltam agyrém. ...

KépKép
kisfruzsi
 
 


Pumpóka - Sajnálom, hogy ilyen kezelhetetlen Attila :( Remélem ez csak átmeneti .. De jól teszed, hogy kikéred hozzáértő segítségét! Remélem tud okosat mondani, de te ne rágd magad!
A pánikbetegséget megértem .. én is rosszul szoktam lenni a tömegben .. nem tudom ugyanaz-e mint neked, szerintem nekem nem súlyos, de ájultam már el többször .. stb .. Mondjuk a nem bkv-zásra nekem inkább az az ok amit leírtam.

Magika - Írtam is, hogy "és aki ezt nem élte át, az tudom, hogy legyinteni fog, hogy "haggyámáááá" .. meg is értem" ...
Ezek szerint te nem éltél át ilyesmit .. örülj neki, vagy ne ... ahogy jól esik. De tényleg el kell fogadni, hogy nem vagyunk egyformák. Én egy tapasztalatot írtam le, nem egy mondvacsinált problémát ... nekem ez gondot okoz .. ennyi.

Lekri - Nagyon örülök, hogy jelentkeztél, és minden rendben ment!!
Annyira édes Kristóf a fotón :) :) :)

Kép
szösszenet
 
 


Na lányok én megyek alukálni, jó éjt!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Jo reggelt lanyok!

Latom ma en vagyok az elso!

Szosszenet!
En is voltam 52-53 kg a 170 cm-hez. Nem voltam mindig 70 kg. Szerintem mindenki ad is magara, en sem melegitobe jarkaltam es jarkalok minden hova.
Igaz szoke nem voltam soha es szerintem nem is leszek, de ha a cicababa kinezetre gondolsz, nem feltetlen kell ahoz szoke haj. Nekem is szoltak mar be, neztek csunyan gyerekkel es nelkule is. Nem felelhetunk meg az egesz vilagnak, nem szerethet minket mindenki es a kinezet is olyan, milyen szemszogbol nezzuk, kinek mi a jo es a szep.
Most hogy lefogytam nott az onbizalmam is es ugy vagyok vele, hogy ha megneznek meg beszolnak azt jelenti ismet jol nezek ki es irigykednek. Ilyenkor vagyok a legbuszkebb. Mivel sok helyre jarunk Zolival sokat talalkozom gyerekes emberekkel. Van aki jobban ad magara kozuluk es van aki kevesbe. Ez anyagi helyzettol is fugg. En nem itelek el senkit miatta, mindenki ugy nez ki, ahogy. Orulok annak, hogy en alakulok es jol nezek ki.Ha meg beszolnak ezt erositik meg bennem. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt MAmik!

Fruzsi
Nem rágtam én be, írtam is, h ez csak a véleményem!
Ezért nem értettem, h miért szidtok össze a stílus miatt, mikor ez közel sem volt bántó, és direkt név nélkül írtam.
Rossz látni, h egy csapat, ami régen annyira egy hullámhosszon volt, így szétessen.
Én nem haragszom senkire, és eszemben sincs fejhez dobálni.
Az utóbbi időben elhangzott itt pár mondat, ami igen bátran lett megfogalmazva.

Mikubuli
ÉS erről többet nem is írok: Szóval majd talán jövőre újra megpróbáljuk, ha még llesz fórum persze, és meglátjuk. Azért hittünk benne, mert eddig mindig olyan sikere volt egy-egy talinak, és mi ebből vontuk le a következtetést. Na meg arra számítottunk, h ez nagy hely, lehet hozni tesót, és hogy ez az alkalom jó lett volna arra, h akik eddig nem tudtak jönni, most tudjanak, és nem utolsó sorban lehetőség arra, h egy személyes találkozó után enyhüljenek a nézeteltérések.
Így jártunk.

Pumpi
Sajnálom, h Attival gondok vannak!!! Remélem hamar megoldódik!

Lekri
Örülök, h sikerült a műtét! :)

Magi
Tegyél képet Magadról!! Ez szerintem többünket ösztönözne.. :wink:

Játék
Én is az Fp.re esküszöm, kap is Maszat kutyát és szezámos figurát.
Készségfejlesztőn még annyira nem gondolkodtam. :roll:

Én én még nem írtam karácsonyi menüt!
Leves: Korhely (savanyú káposztából)
Főétel: Rántott hús- sülthús, majonéze- és sülburgonya.
Süti: Bejgli, édes apró, és életemben először zserbó és MÁKOSGUBA!! Imádom. :P

Szerintem csomó mindenre nem reagáltam, de most ennyi maradt fejben. :?

Ja és Bolygó
Annyira jól esett, h írtad, jöjjünk! Köszi! :)

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Jó reggelt,

most elég nyomi vagyok, nem volt túl jó hajnalom. Baromságokat álmodtam (Almával főleg), majd 5 körül ébredtünk és fél órácskába telt mire visszaaludt majd 7-kor már kelt is. Most itt kúszik a parkettán én meg öntöm magamba a kv-t :lol:

Kiscica,
alapvetően nagyon jó ötletnek tartom/tam ezt a Mikulás-talit. És elismerem a kezdeményezést és azt, hogy tettetek érte, sajnálom, hogy nem jött össze.
Sokan elmaradtak én nagyon sajnálom, de bízom abban, hogy előbb utóbb hírtadnak magukról. Én nem akarok senkit felsorolni, mert tuti kihagynék valakit :oops:

Szerintem most is lehet jókat "dumálni"!

A karácsonyi menük nagyon jók! Én a hagyományosat passzolom több okból: halat nem szeretem, bejglit se nagyon...remélem a vendégek nem hiányolják majd nagyon a bejglit vagy a zserbót.

Lekri,

minden ok volt éjjel?

Magi, Szösszenet, Medina,
én kalapot emelek előttetek! Nagyon ügyik vagytok és kitartóak!Én dagi vagyok és nagyon ki vagyok tőle...de sajnos nem gátol meg abban, hogy néha este is egyek :oops: Mozogni is most kezdtem csak, pedig már 2-3 hónapja nem szoptatok...de Kiscicának igaza van, abban, hogy ösztönzően hattok legalábbis rám! Kicsit rosszabb egyedül járni mozogni, mint többen, de így azért kicsit olyan, mintha nem is lennék ezzel egyedül! :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Lanyok!

Keresek regi kepeket

Magi
Vendég
 


TÖrölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.10 14:00-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anetto,
szia!!!!!!! De jó, hogy minden rendben Veletek!!!
Köszi a köszöntést!
Ok, majd teszek képet is!
Mennyi idős a babód??? Jaj nem kicsit irigykedem :oops: :lol: Milyen szép Karácsonyotok lesz..

KépKép
kisfruzsi
 
 


Csajok,
azt akartam kérdezni, hogy akinek parkettája vagy járólapja van, az hogy tartja tisztán?? Én 2 naponta mosok fel, mert mindig foltos...köpköd a drága evés után...na és hogy ne legyen por amiatt főleg!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.10 14:00-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anetto: Örülök, hogy minden rendben. :wink:

Magika: Régebben, asszem raktál fel egy blogot, ahol a fogyásodat vezetted. Rem nem tévedek. :oops: De nem találom. És ha nem baj, akkor beleolvashatnék, mert nem semmi 8 kiló ennyi idő alatt. De csak ha nem baj.

Edina


Kép
medina83
 
 


Így van, Anetto! :) Bárki, aki akar, jöhet!

Edina


Kép
medina83
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.10 14:01-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?