Új privát üzeneted érkezett!

Ekkora Babának hányszor kellene kakilnia 1 nap? Rékának elég sokszor kell pelust cserélni. Lehet, hogy ezzel függ össze a sírás?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szösz, Látom éjszakáztál :(

szerintem totál változó, hogy mennyit kakilnak. De persze majd jönnek a tapasztalt Anyuszik, és segítenek neked!

Lányok...éjszaka hánytam...de nem kicsit...duuuurváááán.... :(
A derekem is húzott, fájt a hátam...
Közeleg az idő...szerintem.

:lol: persze be vagyok egy kicsit sz@rva...de gondolom, mindenki be volt szülés előtt. Ha már ott leszek, megcsinálom...(most ezeket csak a magam megnyugtatására írom ám...)

Timmi veled mizu? te egyben vagy még? Hogy vagy?

Sarmonék ma jönnek lehet haza...de jó nekik....régebben arról beszéltünk, hogy azt várjuk, amikor jönni kell haza, és ott szuszog a hordozóban...Sarmon, ha olvasol minket, gyere, amint tudsz, kérünk fotót, és tudd, hogy irigykutya vagyok, és beszari kutya is...bár olyan nincs is...

Babácska éjszaka mocorgott rendesen...hamarosan amúgy lehet visszafekszem; mert a párom szerint egész éjszaka, csak bújtam hozzá, és rosszul aludtam...

ma nagyon vidám volt...holnaptól szabin van keddig...

írjatok valami bíztatót nekem! Köszi!

most megnézem írt-e ancsi, hogy mi volt a dokibánál...ha nem írtál Ancsi, akkor gyere írd meg, mi volt :D

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Csak Szösznek, hogy megnyugodjon, aztán mennem kell.

Ilyen pici babánál, nagyon sok kakis pelus lehet. Nikinek annyi volt, ahányszor megetettem. Még nem emésztenek jól, ezért hamar kijön, ami bemegy.

Szájpenész: Nyanyának nem volt, de fehéres lepedék a szájában- nem összekeverendő a szopi után ott maradt tejcsivel. Sokszor a szájpadláson és a nyelven van, gézlappal szokták letörölni és a doki ír rá ecsetelőt.

Ez általában nem ok a sírásra, a sok kaki sem, bömbi általában a szorulás miatt van. Fújt a szél az éjjel, lehet, hogy az volt a baj, tegnap délelőtt Niki is ezt csinálta. Felvettem csend, letettem nyüszi. Lehet, hogy délelőtt nagyot alszik a pici Réka.


Gégéé! adta türelmetlen némbere. Pénteken egész nap hánytam, vasárnap szültem :)

Ma 4 hónapos a lánykám!!!!!
bende
 
 

 
 

Anyany! mehetünk. Mi tegnap is sétáltunk 2 és fél órát, aztán utána kézben átvittem a tornára és onnan is gyalog jöttünk haza. Szóval majdnem 3 órát volt levegőn.
bende
 
 


szösz a szájpenész -amennyire én tüdom- ilyen fehér foltok a baba szájában. gombás fertőzés, asszem a cicit kell kezelni, de nem vagyok benne biztos!

remélem aztán elaludtatok, és jól vagytok! sok puszi!

anyany: jujj ez a csaj :) a barátnőmnek a kisfia július 5-én született, és a jövő héten kezdik meg a hozzátáplálást...védőnéni javaslatára, tehát biztos, hogy ti is elkezdhetitek.

Lara: igen nagyon szép látvány, ugyanakkor valahol félelmetes is, mert nekem az is eszembe jutott a nyugágyban fekve, hogy ha ez avíz csak egy kicsit megindulna...Amúgy itt tenerifén az óceán nagyon hideg volt; de azért sokat fürödtünk benne; dokibácsi megengedte, csak napozni nem napozhattam, teljesen fehéren jöttem haza, csak a fejem égett le, az is a kocsiban. A legszuperebb az volt, hogy béreltünk kocsit (ez ott valamiért nagyon olcsó), és bejártuk az egész szigetet...az utikönyveket azóta utáljuk, ugyanis ajánlottak egy csúcs éttermet, hogy oda menjen minden turista...hmmm....hát mi odamentünk....bazi drága volt, és nem tudtak angolul....az angol étlapon volt összesen mondjuk húsz kaja...a csirka vagy a pulyka húst ők nem eszik, vagy nem tudom, de nem volt az étlapon...szóval én tenerifei nyulat ettem, a párom marhasteak-et...köret nem volt feltűntetve az étlapon, így a borsos árak miatt gondoltuk, benne van a kajában...hát nem :lol: kihoztak a férjemnek egy akkora steaket, mint a fejem...köret nélkül, nekem meg egy bazi csípős, pörkölt szerűséget...volt hozzá olajbogyó :lol: annyira csípős volt, hogy mondtam norbinak (férj neve), hogy nekem nem kell köret, már a fejemet sem érzem, de ő persze kért...hát mire elmagyarázta, hogy mit akar ...hehe...én szakadtam a röhögéstől...csak úgy tudta megértetni a főpincérrel, hogy sültkrumplit kér, hogy az utikönyvből spanyolul mondta, h krumpli...angolul nem értették...na kifizettük a rengeteg pénzt...én persze utánna szomjan akartam halni, aztán mikor kaptam inni, pisilnem kellett non-stop...és végig egy mekire vágytam :)

Ilyen, és ehhez hasonló vicces élményeim vannak a nászútról :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


http://www.babamoon.hu/termekek.php?act ... lap&id=442

http://www.babamoon.hu/termekek.php?act ... lap&id=419

http://www.babamoon.hu/termekek.php?act ... lap&id=403

http://www.babamoon.hu/termekek.php?act ... lap&id=305

http://www.babamoon.hu/termekek.php?act ... lap&id=434

Ezeket néztem ki a Nikinek karácsonyra. Persze nem kapja meg mindegyiket, megmutatom a rokonoknak, aztán döntsék el, hohy megveszik-e vagy sem. Már kapott néhány játékot, amit nem is adhatok neki oda, mert festve ven, apró gomb van rajta..egyebek. Ezekről tudom, hogy biztonságosak és tetszene neki. Szerintem egy textilbabakönyvet kap mindenképpen, mert amit a héten túrtam, azt nagyon élvezi. Ül az etetőszékben, ,,olvas,, és hangosan kiabál.
bende
 
 


Próbáltam egy oldalról összeszedni a dolgokat, hogy ne kellljen sok szállítási költséget kipengetni. itt 12 ezer Ft felett nem számolnak fel futárköltséget.
bende
 
 


Bende gratu a négy hónaphoz nektek!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


ti látjátok az avatarom? a képem??? mert én nem, és nem is vettem ki....hova tűnt a fejem? :D

na megyek, megpróbálok még aludni egy picurkát.

menjetek sétizni, szép idő van!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Hát nem volt valami jó éjszakátok lányok!
Bende: Niki is 27-én született? Dorka igen, ma 2 hónapos!
Gratula nektek is a 4.- hez! :lol:

Szösz: a szájpenész nem fáj, engem kioktatott a dokibácsink, mert elvittem Dorkát, hogy fehér foltok vannak a nyelvén és a szájpadlásán! Rácsavart egy gézlapot az ujjára és letörölte a nyelvét. Azt mondta, ha lejön, akkor tejlepedék, ha ottmarad, akkor szájpenész. Nekünk lejött, úgyhogy nem kellett kezelni.
Ha az akkor van valami folyadék, most nem jut eszembe a neve, azt kell gézlapra tenni és törölgetni a foltokat, állítólag erőteljes törlésre lejön. Ennyit tudok róla.

Gégéé, Lara: mi is a nászúton láttuk először a tengert, mi Horvátországban voltunk, Trogirban, Levi majdnem 4 hónapja volt a pocakomban. Nagyon szupi volt. Rögtön esküvő után mentünk el( ajándék volt az út), az esküvőm napján hánytam utoljára Levivel, addig minden reggel azzal kezdődött a napom.

Tündi: mi újság veletek, ti jól aludtatok?

Banyám este úgy ordított, ahogy a torkán kifért! Ahogy felhúzta a lábát, már rázendített, tuti az oltás miatt. Még nem is nagyon sírt, na most bepótolta. Beborogattam neki, úgy aludt el.
Vendég
 


Jajj, mindig elfelejtem, hátha más is hasznát veszi: 2 textilpelust 4-be vágattam és beszegettem, ezek a kicsik tök jók tejcis-túrós pofit törölni, később orrot, nyálat törölni, meg az oltást is ezzel borogatom. Még Levinél kaptam az ötletet, mi sokáig hasznát vettük!
Vendég
 


Sziasztok!

Még egyben... De most már kezdem elveszteni a türelmem. Igaz, a kiírt időpont csak jövő héten van, de annyira korábbra mondták a babát, hogy azt hittem, ilyenkor már rég itthon leszünk...
Nem jó ez a bizonytalanság. Lehet, hogy megyek lépcsőzni egyet, hátha... :D
Lakás (nagyjából) rendben, ablakot pucolni nincs kedvem :? Valakinek valami hatásos módszere nincs véletlenül??? :)

Szóval nyugi Gégéé, szenvedek veled :)
timmi
 
 


timmi!

apa, Apa, Apa !!!!
bende
 
 


Sziasztok!Csak gyors bekukk!Gégéét megnyugtatni!


Gégéé drága a lehető legjobb helyen leszel a doki bácsi vigyázni fog rátok és a szülésznő is meglátod nem lesz semmi baj!Puszika neked!
Vendég
 


Apa dolgozik...
Meg amúgy sem merem, mivel nyitva a méhszáj, félek a fertőzésektől...
Tudom, hogy ez lenne a legjobb módszer :D
timmi
 
 


Jó reggelt!

Azért egy kicsit aludtunk is. Remélem ma jobb napunk lesz!

Timmi: Az utolsó napokban nekem is nyitva volt a méhszáj, egy ujjnyira ki voltam tágulva, a doki mégis azt mondta, hogy használjam apát, illetve, hogy nem kell félni a fertőzéstől (én is rákérdeztem). Ezen kívűl sok sétát, és lépcsőzést javasolt.

Gégéé, Timmi nyugi! Ki fog bújni a Manótok! :) Nekem egy nappal jött előbb, mint a kiírt dátum!

Bende, Anyany: Már várom, hogy mi is nagyokat sétáljunk, remélem majd csatlakozhatom hozzátok?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szösz szerintem nyugodtan elkezdheted azt, hogy felöltözteted Réka babát, és kinyitod az ablakot, vagy kiállsz vele a ház elé egy 10 percre!!! Amúgy Szösz be kell, hogy valljam, hogy téged én már rendesen sajnáltalak is, amiért nem szülsz már :D

Timmi, hallod, biztos én ragasztottam át rád ezt a türelmetlenséget, ne haragudj! :( biztos meglesz hamar a manód...amúgy bazi nagy frontot mondanak ma estére, meg egész hétvégére...te nem hánytál vagy ilyesmi? Timmi puszik, írjál ám, ha érzel valamit...neked vannak jósló fájások?

szerintem nekem még a nyákdugóm is megvan...

Amúgy mindenki mondja, de kipróbálta valaki az "Apa módszert"?
:) csak úgy mellékesen kérdem, mert én nem hiszek benne...várom a priviket ezügyben :D


Lara: köszi a megnyugtatást! aranyos vagy! attól a részétől, már nem is annyira félek, ha már ott leszek...és már ott lesz velem mindenki...csak a dolgok megindulása rémiszt meg...


na megyek...reggelizek (bár semmi étvágyam)

eszembe jutott, hogy kettőre jön a védőnő hozzám..kicsit rendet is rakok..

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Nyugi, Gégéé, nem te ragasztottad rám a türelmetlenséget :) Csak annyira összejöttek a dolgok, már több mint 1 hete elment a nyákdugó, ki vagyok nyílva, és mégsincs semmi... Szóval ezek hatására vagyok már türelmetlen, és kezdek unatkozni itthon! :) Olyan jó lenne, ha már elfoglalhatnám magam egy tündéri kisbabával :D

Nekem hányás meg rosszullétek sincsenek... Jóslófájások is inkább 3-4 hete voltak, amióta szedem a homeós bogyókat, azok sincsenek. Lehet, hogy nem is azok voltak...
Nagyon enyhe mensi-szerű görcsök vannak néha, de az szinte fel sem tűnik.

Nálad vannak jóslók?

És a dokid nem vizsgál mostanában méhszájat?
timmi
 
 


mancsa: te tök ügyi vagy, én nem tudok beszegni semmit :( béndzsa vagyok

timmi: huh, akkor jó, már kezdett lelkifurdim lenni...nekem szerintem még a nyákdugó is megvan...minden pénteken megyek a dokimhoz, holnap is egyre, és akkor vizsgál méhszájat...múlt héten, 2100-as voltam, de voltam már 2200as is, akkor mondjuk pont egy olyan nap volt, hogy téééényleg mindenem fájt, és azt hittem elhagyom a babát...akkor sokat kellett feküdnöm...

szóval egy hete nekem még nem volt nyitva a belső...és a dokim is azt mondta ne reménykedjek, és gonoszul kacagott...na jó nem gonoszul...csak kuncogott egy kicsit :lol:

Jóslók...hát foggalmam sincs...van, hogy fájok, de nincs benne sem rendszer, sem rendszertelenség, csak így folyamatosan fáj a hasam alul mondjuk...meg tegnap volt, hogy a derekam nagyon fájt, így húzott, és olyan furi fájdalom volt, de az is folyamatosan tartott mondjuk úgy egy órát....

szóval passz...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


nekem bevált az Apa módszer. ne légy már ennyire türelmetlen. Van, ahol a betöltött 38. héttől nem koraszülött a baba, te meg már 1 hónapja várod, hogy előbújjon. szösznek is pont időben született a babája. a terhesség ideje 40 hét, de az elsőnél nem ritka a 42 hét sem. irgum-burgum!!!!!!
bende
 
 


Gégéé: bocs azt írtam beszegtem? Beszegettem anyukámmal, bár kaptam már tőle egy varrógépet egyszer, csak az a baj hogy nem sikerül egyenesen varrni. Férjem munkásnadrágjához hozzátoldok, ha muszáj, mert az annyira nem számít :lol: .
Csak hogy megnyugtassalak elmesélem mennyire be voltunk tojva mi is az elsőnél, hogy vajon mikor kell menni a kórházba. Aztán mikor eljött az idő vigyorogva mondtam a férjemnek, hogy menni kell. Boldogan, izgatottan készülődtünk. Azóta is azon nevetek, hogy Laci felvett egy alsógatyát, gyorsan levette, felvett egy másikat ( ja éjjel volt ) és megkérdezte: most melyikbe menjek? Röhögve mondtam neki, hogy nekem mindegy úgysem nézi senki az ő gatyáját, aztán végül gyorsan letusolt, meg én is, így is fél órán belül bent voltunk a kórházban, miután elfolyt a magzatvíz. 11.5 óra múlva meg is született Levi.
Nyugi nem szülöd meg otthon, azért nem adják olyan könnyen, főleg az elsőt.
Bár nekem a második is 11 órába tellett, ha már a 10 perces rendszeres fájásokat is beleszámolom. De csak az utolsó 2-3 óra az ami nagyon fáj( de a gáz tényleg segít). Az a lényeg, hogy ha már túl leszel rajta nevetni fogsz, hogy attól féltél nem veszed észre mikor kezdődik a vajúdás, mert az semmihez sem hasonlítható. Ha az első 1-2 órában még nem is tudatosul benned, hogy ez már az,(nálam az még laza volt) az sem baj, legalább nem a kórházban szenvedsz órákat, hanem otthon.
Timmi: Dorkánál úgy jártam, ahogy írtad. Bementünk, hogy apás szülés lesz, mondták, hogy tele az összes szülőszoba + a vajúdóban voltunk hárman. De nem volt rossz, hidd el. Apa kint ücsörgött, nem akart hazamenni, mondtam menjen enni, lement a kocsiba, evett, aludt is egyet. 9-du 2-ig nem jöhetett be, akkor lett szabad szülőszoba, rögtön 3, még válogathattam is.Így is ott voltunk fél 8-ig. A lányokkal a vajúdóban tök jól elvoltunk, sokkal gyorsabban ment az idő, mint később apával, aki úgy aggódott, sajnált, hogy egyszer belesúgta a fülembe könnyes szemmel: anya esküszöm elköttetem magam!
Röhögve küldtem el melegebb éghajlatra. De sokat segített, hogy bent volt velem és neki is hatalmas élmény volt, hogy láthatta világra jönni a csemetéit.
Vendég
 


Tényleg beszeggettem-et írtál! Ügyes anyud van! puszilom! :)

Köszönöm a történetet, nagyon-nagyon megnyugtató :D

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok Lányok!

Gégéé:Jaj hogy te milyen aggódós vagy!Nem szabad ilyenekre gondolni nászúton :D Mi idén zalakaroson voltunk a mendán hotelba de nekem azt mondta a doki bácsi hogy ne nagyon fürödjek mert hát a medencébe fertözésveszély van a tengerbe óceánba nincs.A barátnöm dec.2.re van kiírva már kórházba van és neki hányingere van hát kiváncsi vagyok melyikőtök szül meg elöbb :D most voltunk bennt nála a Hannussal.

Anyany:Szegényem ez mozgalmas éjszaka volt remélem a párod már jobban van!Ha tudtam volna hogy jöttök akkor maradok nem tudom miért nem tudtam aludni a Hannust letettem 23:30-kor és 9-kor ébresztettem én meg még 3-kor forgolódtam :(

Bende:Nagyon szupi játékokat néztél ki Nikinek.Olyan autóst én is szeretnék a Hannusnak!Bejelöltelek iwiwen.

Szosz:Nekünk volt szájpenészünk glicerin boraxal kellett kitörölni a száját de pár nap alatt eltünt ja meg a cumira is vagy cicire is kell kenni.Sajnálom a rossz éjszakát remélem ma jobb lesz!

Mancsa:Ez a sztori aranyos volt :D


Trundike??????Hogy vagytok?????

Ancsi:Mi volt a doki bácsinál?

Lányok:Senkinek nem kell pampers kupon?????
A rossmannba megint le vannak árazva a gyümölcsös bébikaják 169ft.

Sarmon:Remélem minden ok volt és hazajöhettetek!!!!Bejelöltelek iwiwen!Puszi nektek!
Vendég
 


Mancsa:horvátország is nagyon szép volt mi ott 3 éve voltunk egy hetet az isztrián meg egy hetet zadar mellett.
Levinek jót tett az ottani levegő ezért nem volt hányingered :D

Bocsi lányok nem 169 a bébi kaja hanem 159ft.
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk sem volt valami rózsás az éjszaka-hajnal. A kisasszony 1/4 6-kor úgy döntött, hogy itt az éjszaka vége. Apával nem nagyon örültünk a dolognak :? , így hagytuk egy picit, hátha visszaalszik. Amikor bementem a szobájába megigazítani + cumit beadni és kijöttem... Azt a visítást... :shock: :shock: :shock: . Rosszabb volt, mint ha hagytam volna egy picit forgolódni. Nem hagyta abba akkor sem ha ott voltam mellette, és simogattam. Kivenni nem akartam, mert akkor azt hiszi, hogy tényleg játék következik. 1 /4 7-kor elaludt aztán, és 8-kor kelt hulla fáradtan.
Ma megint nem aludt délelőtt, csak a babakocsiban 20 percet. Mostanra persze kidőlt. Kíváncsi vagyok mennyit alszik, mert a tegnapi délutáni alvása 1 és negyed órára sikerült. Szóval egész nap aludt kb másfél órát :? :? :?

Gégéé! Milu dec 5-én született. sztem az egy tök jó időpont! A vérnyomásod rendben van? Vizesedés? Fejfájás?
Kigondoltam régebben, hogy Apa 30. szülinapjára meglepem egy úttal. Kinéztem Tenerifét. Megéri oda elmenni? Tényleg hideg volt a víz?

Lara! Köszi a kupont, de mi Liberot használunk.

Bende! Nagyon szuperek a játékok, megyek is és jobban megnézem ezt a honlapot.
Mi most autósülésbe fektetjük bele Apa 13. havi fizetését. Kinéztem a legbiztonságosabbat, ami természetesen az árát is megemeli.

Wicca! Elkészítettem a koszorút, majd este dobok fel képeket. Annyira belejöttem, hogy csinálok kopogtatót is.

Kép
jaffa4
 
 


Lara: szegény barinőd, miért van kórházban? remélem ő szül előbb, megérdemli :)

jaffa: szerintem nem éri meg amúgy....nagyon-nagyon messze van, sokat kell utazni, és tényleg hideg volt az óceán, meg elég drága volt minden. Ami jó volt, az a Loro Parque, egy állatkert, delfin show, fóka show, gyilkos bálna show; meg jó volt a hotel, ahol voltunk, de igazából szerintem kicsit közelebb, és valahol, ahol fincsi meleg a víz, én jobban éreztem volna magam...

de van aki meg isteníti Tenerifét...tény, hogy bejártuk az egész szigetet, és csudijó volt, de mondom én ugyanilyen jól éreztem volna magam valahol közelebb is...

Tavaly pl Aggteleken voltunk és az szerintem jobb volt, mint tenerife..
Lara, zalakaros, Mendan hotel csúcs, mi szeretjük a férjemmel...jövőre megyünk oda, ha emmuli egy éves lesz :D csúcs lesz :D

A dec. % tényleg jó időpont.
Ígérem többet nem idegesítelek benneteket a türelmetlenségemmel....bocsánat mindenkitől4

kajálok. Puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Te jó ég! Mennyit írtatok!!!

Hettuli: Tőlem vett már le doki vért, de csinálja legközelebb inkább nővér, ők jobban értenek hozzá :)

Jaffa: Nagyon ügyes Milu!!! Gartula :)

Szosz: Nem panaszkodik Barni a hugi miatt :) Már azt mutatta hogy hogy fogja mászni tanítani Biust
Bius is sokat csuklik, de azt írja a könyv hogy ez csak a szülőket zavarja, nincs ezzel semmi gond :) Napirend: Figyeld a babád, ő majd kialakítja kb 6 hetes kora körül.

Sophie: Jé.. Tényleg??? Akkor leszálok a teáról. Infacolt kap a drága de sajna nem mindig jó :(
Evés után 2 órával lehet pocak???
Nagyon édi Beni, jó a kép.
Jelen! Én vagyok az!!!

Ancsi_pancsi, Mancsa: Gyönyörűek a babák!!! :)

Bende: Miket olavsok??? Ki kövér????

Lara: Mi Pamperst hazsnálunk.

Gégéé: Csak nem mindjárt babázol???

Mancsa: Ma? 11-kor is felkelt enni, meg 2 meg fél 6 de fél 9-ig aludtunk :)

Timmi: Türelem :)

Nem tudtam mindet allvasni sorry. Tegnap másik topik talin voltunk. Egy csomó baba volt ott, szupi volt :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Gégéé! meg van bocsátva :) Tényleg hagyd, hogy Emmácska döntse el a dolgot, lehet, hogy a télapó hozza :)

Jaffa! milyen ülést vesztek?

Lara! mi huggiest használunk. Metroban most akciós.

Anyany!párodnak jobbulást, az enyém is volt már így. Egy hosszú hétvégét töltött el az ágyban.

Én a beszegett pelenka helyett frottírtörlőt használok. Az ikeában vettem egy 10-es csomagot, különböző színű rajta a fogó így megvan az is, hogy melyik színűt mire használjuk.

Apa módszer állítólag csak akkor válik be, ha egyébként is elég érett már a méhszáj. Úgy látszik nálam elég érett volt.

Trundike????
bende
 
 


Örülök, hogy jól érezted magad trundike, és hogy jó kedved van!

a kérdésedre a választ nem tudom...nem hiszem, amúgy!

sok puszi nektek!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Na végre Trundike, már hiányoltalak.
bende
 
 


Bende: Jelen! Ott vagyok :) Milyne éjszakátok volt? Remélem nyugisabb

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jaffa:Mi is liberot használunk vagy huggiest csak gondoltam megkérdezem hátha kell valakinek mert már van 2 db 500ft-os meg 2 db 400 ft-os kupon hozzá.
Megkérdezhetem hogy milyen gyerekülést néztetek ki?

Gégéé:Azért van kórházba mert sok a magzatvíz és már nem engedik haza neki már a 3-ik babó igy még rosszabb de már remélem hamar kibújik a kiscsaj.Képzeld a szobatársa a volt munkatársam lánya és 3 éve a 32-ik héten megindult nála a szülés és nem császározták meg és meghaltak a kislányai szegényt úgy sajnálom azért ez szörnyü.És most a 36-ik héten van kisfia lesz már befektettek hogy nehogy baj legyen hát én úgy örülök neki :D
Én elöször a karos spa-t néztem ki de oda csak 3 napra tudtunk volna menni a mendánba meg volt egy akció és igy 6 napot voltunk nagyon szuper volt ott láttunk elöször babaúszást akkor döntöttük el hogy visszük a Hannust olyan jó volt hogy már ott volt a pocakomba ha nem lett volna ott csak fájjt volna a szivem a picibabák láttán!
Különben meg nem idegesítesz minket inkább nekünk mond mint a férjednek :D Mi ugyanilyenek voltunk :D
Delfinshow jaj de szeretnék egyszer delfinekkel úszni :D Azért visz minket majd vissza apa egyiptomba mert sharm el seik-en lehet úszni velük mi meg hurghadán voltunk és ott nincs egy delfint láttam a hajóról és olyan jó volt.Amúgy én görögbe szeretnék egyszer Ancsi volt már ott :D ja meg nem is olyan drága mint egyiptom.
Vendég
 


Trundike akkor ha elküldöd privibe a címed akkor elküldöm van 2 db 500ft-os a dm-be meg van 2 db 400 ft-os a rosmannba lehet levásárolni!Örülök hogy tetszett a tali :D

Bende:Köszi most van itthon 2 csomag meg 1 libero úgyhogy egy darabig elég lesz.Mikor mentek legközelebb tornára?
Vendég
 


Kép delfin

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


jaj de aranyos irigy-irigy vagyok!!!!!!!
Vendég
 


ancsika, mi volt a dokinál????

Sarmon, ha olvasol minket: puszik!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Jaffa: Mindenképp tegyél fel képet!!! Azóta én is megcsináltam magunknak is! Ragasztópisztolyom csak egy vacak 300 Ft-os van, mert azuram nem akart (meg én sem!) venni 5-6 ezerért normálisat amíg nem látjuk, h tényleg használom!
Bende: Tényleg nagyon jók ezek a játékok, meg a pakolórekesz!! Bár utóbbi inkább a szülők ajándéka :D!
Gégéé: Delfinshow-ra úgy, de úgy mennék én is!!!! Mi spanyolban voltunk nászúton :D! Jajj de jó volt! Amikor odafele tartottunk és megálltunk éjszakára az olaszoknál (kocsival mentünk!), akkor tudtuk meg, h babánk lesz :D:D:D!!!!!

Lányok az apeh kiborít!!!!!!!!!!!!! Több mint 1 éve szenvedek velük, mert előírtak nekem házvásárlás miatt illetéket, közben nem is került a nevemre, amit meg kellett volna kapniuk a földhiv.-tól. Kaptam a jogtalanul előírt illeték meg nem fizetésére késedelmi pótlékot, erre küldtem nekik egy levelet, h mivel mizu! Most pedig kaptam egy újabb levelet, h egy részét eltörölték a késedelmi pótléknak, de még így is van mit fizetnem !!! És a történetnek ez csak egy kis rövidített változata most! Annyit jártam utána és telefonálgattam, hogy töröljék, h sztem lassan többe van mint maga az illeték összege .... Teljesen kivagyok már tőle!!!! Tehetetlen vagyok egész egyszerűen velük szemben, felháboraító!!! HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ, na ez most kijött!
Köszi, hogy meghallgattatok!! :lol:

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Hello lányok!

Vagyok, ma megcsinálták az új netet, frenetikus lett. Sokkal jobb,mint a másik volt. Végre. Kb 1 órámba telt, mire nagyjából visszaolvastalak benneteket. De még így sem ment minden!

Szóval tegnap dokibácsi: csinált rákszűrést, jövő héten vissza kell mennem. Fel vagyok fázva, antibiotikumot kell szednem.....meg hüvelykúpot is kaptam. Nagyon rendi volt a dokibácsi. Kérdezte a csajócát, hogy nő e? Meg hogy hogy vagyunk...mondtam, hogy majd viszek képet. (Nem vittem még, mert nem volt jó a nyomtató). Megbeszéltük a spirált, azt mondta ne izguljak, nem fog fájni, nem lesz bajom tőle, majd ő vigyáz rám. 4 évig lehet fent. Fél évente kell menni ellenőrzésre. Szóval volt 1500 kérdésem, de mindenre szépen válaszolt! Cuki pofa! Imádom! És türelmes.

Jó későn értünk haza, 20.55-re volt időpont Mama vigyázott a csajra, de persze, ahogy kitettem a lábam, már fel is ébredt. Alig tudta megnyugtatni, annyira keservesen sírt. A tejcit nem akarta elfgadn a cumisüvegből.
Éjjel fél 3-kor és reggel 6-kor kelt, és 7-kor visszaaludt, és fél 10-ig aludtunk. Ilyen még nem volt soha! Meg is köszöntem neki, amikor felkelt, hogy ilyen tündérbaba volt.

Megyek, mert apa harcot folytat a számítógépért! Majd jelentkezem.

Holnap ajándékokat veszünk, meg ilyesmi....

Bende, Gégéé! Válaszoltam, köszi! Puszi nektek!

És majd próbálok írni a többieknek is! PUSSZANCS

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


szia Ancsi!Jaj de jó hogy nem hagytál itt minket hetekre :D :D :D Örülök hogy a doki bácsi rendi volt már nekem is kellene idöpontot kérnem!Jövö héten már fel is teszi a spirált?Örülök hogy tudtatok pihizni!

Wicca:Ide mindig jöhetsz panaszkodni :wink: Szegény elhiszem hogy kivagy!Biztos ti is szép helyeken jártatok :D akkor nem csak én vagyok delfinmániás??? :D
Vendég
 


wicca: szegénykém, ne idegeskedj!!! mocorog a babácskád?:) pattog? emma mindig pattogott, amikro még sok helye volt :D

ancsi: de jó, hogy jöttél, köszi a privit! örülök, hogy voltál a dokibácsinál! Dóri baba egy angyal :D gyere gyakran! Jó ajándékvásásrlást!

Lara: a delfinek nagyon édik, mintha mindig mosolyognának :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Egész délután vásárolni voltunk :lol: :lol: :lol: !
Kisasszonynak vettünk karácsonyra textil könyvet, állatos és hangot is ad, meg egy babát, de hogy milyen furi lányos játékok között válogatni. Végra kaptam egymásba akasztható karikákat, hogy a babakocsiról lógathassak játékokat. Leviről maradt egy csomó csörgő így azt nem veszek. A mikuláscsomagokba is megvettem a cuccokat, itt a faluban van olyan, hogy leadom a csomagot névvel ellátva, felírják, hogy mit mondjon a Mikulás a gyerkőcnek és kijön házhoz. Tök rendesek, pénzt nem is kérnek érte, sőt a srác, aki beöltözik, aznap nem gyújt rá, hogy ne legyen bagószagú a Miki, pedig egyébként nagy dohányos.

Tündi: jó lehetett a találkozó, Biusnál kialakult a napirend?

Ancsi: ez a spirál dolog engem is érdekel, pedig a dokibácsim amikor említette, mondtam, hogy nem akarok, de meggondoltam magam. Csak az a gáz, hogy fémérzékeny vagyok, nem lehet akármilyen.

Wicca: Mi építettünk saját házat, de a nagymamám telkére. Hogy mennyi papírmunka, meg utánajárás volt vele, senkinek sem kívánom. És akkora fejetlenség van mindenhol, senki nem tud semmit, az összes ügyintéző a másikhoz rohangál, hogy ezzel most mit csináljon... szóval megértelek, de ne hagyd magad!

Bende: megnéztem a játékokat, tök szupi amit kinéztél. Nálunk is ez a helyzet, hogy megkapom a pénzt és vigyem a fa alá az ajándékot. Jó ez így, csak nehéz kitalálni, hogy mit vegyek a dédik nevében, + a mienkben is.
Levinek farm készletet akarok, amiben van ló, anyósomtól készségfejlesztő laptopot kap, a többit még nem tudom.
Megyek mert apuci kitúr!
Jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Az autósülést nagyon sokáig nézegettem, míg kiválasztottuk. Úgy voltunk vele, hogy inkább lemondok kényelmi dolgokról, de ha már veszünk akkor jót vegyünk. Sokat nézegettem a különböző teszteket. Itt megtaláljátok, ha valakit érdekel:

http://www.oeamtc.at/refresh/frameset.p ... index.html
http://www.oeamtc.at/refresh/frameset.p ... index.html
http://www.oeamtc.at/refresh/frameset.p ... esamt.html
http://www.oeamtc.at/refresh/frameset.p ... esamt.html
http://www.oeamtc.at/refresh/frameset.p ... esamt.html
http://www.oeamtc.at/refresh/frameset.p ... esamt.html

Szóval ezek után a választásunk:
http://www.kid.hu/index.php/roemersafefixisofixplus

Römer Safefix Isofix - találtam a neten egy nőt, aki jóval olcsóbban tudja meghozni, mint a hivatalos honlap. Ja és olyan színt választunk, ami jó lesz az Öcsinek is. :D

Az adventi koszorúnk:
Kép

Kép

Kép

A második képen látható a lovacskája. :)
Na megyek, mert vár az Eszterházy-tortám... nyam-nyam :lol:

Kép
jaffa4
 
 


Én is rakattam fel spirált, mert sajnos a tablettát nem bírta a szervezetem. Felvitte a vérnyomásomat, pedig szülés előtt 8 évig szedtem. A felhejezés nem volt gáz, olyan erősebb mensi görcshöz hasonlítanám. Nekem nehezebb volt felrakni, mert soha nem nyílt ki a méhszájam. Tök jó, mert semmira nem kell figyelni... :lol: :lol: :lol:

Kép
jaffa4
 
 


Jaffa: nagyon édes a kicsi Milu! Apával van a képen? És gyönyörű a koszorú is! Ilyen szép lovacskán én is ellovagolnék.....
Én is örülök, hogy ha spirál lesz nem kell figyelni semmire. Mondjuk én sem szedhetek gyógyszert..
Nekünk is Römer ülőkénk van, mi használtan vettük, de nagyon szupi, még hintáztatni is lehet, csak az a baj, hogy 9 kilóig jó, lassan vehetünk másikat : D

Mancsa:állítólag már vannak valami szuper spirálok is, amiket használhatnak fémérzékenyek is. Jó, elég drágák lehetnek, de annyit megér...

Lara: igen-igen, te is menyj a dokibácsihoz! És vigyél képet az Áginak Hannusról. Annyi szép babó van már a tablón!

Gégéé: remélem jól vagy! Kitartás már nincs sok télapóig! :)

Trundike: jobban vagy már, nem parázol annyira? Kezdesz már összeszokni Biussal?

Winchi: hogy van a kis vőlegényünk? Nődögél szépen?

Wicca: hol lehet ilyen ragasztópisztolyt kapni? Hobbiboltban?

Bende: szupik a játékok. Örülök, hogy jó volt a torna. Egészségetekre! Ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok Fehérvári, szívesen csatlakoznánk mi is!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ancsi:Ragasztópisztolyt az obiba is tudsz venni mi ott vettük 1000ft volt.Igen majd viszek képet de az az igazság hogy még egy képet se hivattunk elő Hannusról mind cd-n van de most már ki kell válogatni.
Hozzátáplálás hogy megy?Ti hogy csináltátok elsö nap alma vagy csak a leve?Minden nap növelted az adagot?Mi volt a második barack?Bocs hogy ennyit kérdezek :oops:

jaffa:Nagyon édes Milu!És az a lovacska tök jó :D Meg a koszorú is szép a miénk is elkészült ma.

Mancsa:Legalább nektek már van ajándék!Tök jó hogy nálatok van mikulás :D
Vendég
 


Hahó!!!!!Megint csak én vagyok itt????? :(
Vagyis inkább örülök hogy mindenki alszik!!!
Hannus is mindjárt elalszik aztán én is megyek,nem szeretek addig lefeküdni mert van amikor ilyenkor még be kell menni hozzá ha sír bekapcsoli a körforgót és ez akkor szokott történni mire elaludnék igy inkább megvárom míg elalszik.Szép álmokat!!!!
Vendég
 


szia lara!
nem csak te vagy.
én is...
kezdek fejni...

nálunk az első az alma volt, lereszelve üvegreszelőn pépesre, és két-három falatnyit megevett savanyú arccal a negyed almából. a többinek meg a levét nyomkodtam ki.
kb 1hét alatt szokta meg, és megette a negyed almát.

második a sütőtök, de azzal jól megjártuk, aztán barackos bébéiételt kevertem az almával, aztán meg szilvásat kevertem almával.
asszem a következő a banán lesz. aztán meg a krumpli.

a védőnénim az mondta, a tejpéppel várjuk még. gabona meg tehéntej alapú dolgok miatt. úgyhogy szépen elindulok az elválasztás felé.
majd még az elapasztás lesz még nehéz. meg fogom kérdezni a gólyanénit, hogy csináljam...
Vendég
 


Jó reggelt! Jó reggelt!

Tádááááám: nézzétek a vonalzóimat: :lol: :lol: :lol:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


na magamhoz tértem picit!

anyany: hű nem semmi, komoly kaját esztek már! esetleg jaffát is kérdezd meg, mert lehet ő már túl van ezeken...

lara: remélem jól aludtatok! Ma megyek a dokibácsihoz egyre. Előtte Nst, meg vérnyomi, pisi. ha van valami és már nem jönnék haza, akkor írok neked+ancsinak, ok?

ancsi: ahha, jól vagyok :D köszi. keménykedik a hasam eléggé, de továbbra sincs benne semmi rendszer....összevissza, vagyis leginkább folyamatos...neked is szól, amit előbb írtam Larának; oksi? puszik.

Jaffa: privi ment!
Jaj nagyon szép a kis Milu (már nem is olyan kicsi amúgy!) az autósülés nem semmi! Szép a lakásotok is :) Hát a koszorúról nem is teszek említést...nagyon ügyes vagy!

Nekem az adventi koszsorúról mindig az jut eszembe, amikor gimiben óra előtt szépen meggyújtottuk a gyertyákat. bejött a fizikatanár, és ráült az asztalra, magyarázott...meggyulladt a zakója...jelentekeztünk (nagyon szigorú volt, féltünk tőle :)), erre leintett minket, hogy ne jelentkezzünk, most ő beszél, aztán csak benyögtük, hogy beleült az égő gyertyába :) hehehe vicces volt :) nem lett semmi baja :)


Azért halljátok csajok, ezek a babadolgok nem két fillérbe kerülnek. és oké fő a biztonság stb. De ez az ülés is nekem pl egy havi fizetésem...mondjuk az én bajom, minek mentem tanárnak :D

Sarmon: puszik! Kérünk képet Íriszről :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


hahó: lassan készülök a dokihoz....Mi ez a pangás, kérem szépen?

jók legyetek! puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?