Új privát üzeneted érkezett!

Na, látom csak én zavarom itt a vizet :( :D
mindenki más a munka hőse, szégyellem is magam, h én cask itthon henyélek :oops: :lol:

most hívott a dokim, h megvan az Afp eredményem, és tökéletes, csak már nem emléxem mit mondott, 0,9 vagy 1,9??? :roll:

jövő szerdán lesz 18 hetes uhu, ott már látni akarom a kis nuniját :wink:
Vendég
 


SZiasztok, mosat csak ezt az oldalt futottam át :oops:
Gröni
de jóóóóóóóóóóóó, irigy irigy :P

Dike
nekem is volt egy kis rózsaszín amikor meg kellett volna jönnie, aztán abbamaradt, és rá 4 napra teszteltem +
reggelre megjött ?

Krisz
én is drukkolok még :P ++++++++++++++++++++++++++++

Vicuska
mikor lesz nektek a genetikai UH? én december 17-re tervezem, újra megyünk a magzati diagnosztikai központba :P nekem baloldald szúrkált, de össze is rezzentem rá :roll:

Párom megkapta decemberi beosztását, szenteste éjszakás lesz :cry:

Kép
gaby25
 
 


Krisz, sajnálom. :( De az nagyon jó, hogy nem adod fel, és a hetes szám meseszám, hátha mégis lapul ott egy mesés picurka. :) Ma is tesztelsz?

Dike, remélem én is, hogy tudsz majd beszélni a dokival. Elhiszem, hogy nagyon el vagy kenődve.. de talán megtudsz valami okosat ma. Vérvételre mostanában mész majd, ugye?

Nálam úgy tűnik, hogy a magas prolaktin kezd nem olyan magas lenni, mert már pár hete nem látok tejcseppeket. Egy-két hónapja még az volt, hogy ha megnyomtam a mellbimbómat, kifigyelt onnan egy kis váladék, de mostanra eltűnt... jövő hónap elején megyek csekkoltatni.

Zsu, Vicus, jobbulást a kutyusnak!
Vendég
 

 
 

Vicus, ha ez megnyugtat, én is itthon létezem. :) Bár kényszerpihin... holnap meg tükrözés, kicsit vacogok tőle. :?

Grat a jó afphez! A 0.9 és az 1.9-es érték is tökéletes. :) Asszem 0.7-től 2.25-ig normális.
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska :D

Privit megkaptam, válaszoltam is rá. Sajnálom a kutyust. Gondolom, már nagyon várod a szerdát. Én is kivi vagyok, ki rejtőzik a pocakodban. :wink:
Tényleg Új pocifotó????

Többi kismami is!!!! KÉrünk újabb pocakfotót!

Dike :D

Nagyon sajnálom :( , de kérlek ne add fel! Tudod, van egy mondás: Új hónap, új remény!!!!!!!!!!

Tavi :D

A kutyus jobban van. :lol: :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Pompom :D

Köszi, már gyógyul a kutyus. :D Gyógyszert kaptál a magas prolaktinra?Ezért csökken?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu, igen, bromocriptint kaptam, meg különféle gyógynövényekkel (barátcserje, cicka, palást) támogattam meg a rendszert. :) Úgy tűnik bevált. Akkor is örülök ennek, ha még nincs baba... mert hát újabb dolog, amit kipipáltam, amitől egészségesebb vagyok, és egy egészségesebb pocakba talán hamarabb költözik a picur. :)
Vendég
 


Pompon!
örülök h nincs tejcsid már :D ,eszed a bromot? :roll:
kitartás a holnapi naphoz 8)

Zsu!
:P :P :P

Kép
Vendég
 


Vicus!
Holnap!!! :lol:

Dike!
Sajnálom! Szerintem folytassátoka kivizsgálást! Nálunk is minden mindig klappolt, mégsem lettem babás. És persze nagyon szar, hogy endóm van, de jobb, hogy kiderült! :wink:

Zsu!
Azért jobban van a kutyusod???

Krisz!
Mikor tesztelsz újat??? :roll: :wink: ++++++++++

Pompom!
Drukk a holnapi tükrözéshez, nem irigyellek!

Tavirózsa!
Fürdésért irigy! Én nem merek, nehogy ártsona petéknek! :lol:

Képzeljétek, a férjem olyan aranyos, óv mindentől, nehogy baja legyen a petéinknek!
Ja és ma van a szülinapja, én meg reggel rohantam be dolgozni egy határidős meló miatt már fél 7-kor, és elfelejtettem, hogy 27-e van. Szegényt hívtam, de akkor már szomorú volt, hogy elfelejtettem. Este kibékítem. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


sziasztok!

Én is annyira várom már az újabb jó híreket!!!

Vicuska, gratula az afp-hez :wink: Drukk, hogy jövő héten meglássátok a nunust :wink: Nekünk a 18 hetesen már látszott a kukaca, pedig futószalag kórházi 2D volt :wink: Kutyinak jobbulást!

Dike :cry: Sajnálom pirit :cry: Tudom, hogy most nem vigasztal, de a 100% egészséges pároknál is csak 25% az esély minden hónapban a fogantatásra :wink:

Gaby, sajnálom a szentestét...próbáljátok meg előrehozni a közös karácsonyt, végülis a hangulatot 1 nappal hamarabb is meg lehet teremteni :wink:

Zsu, örülök, hogy jobban van a kutyus!

Pocifotó (inkább egy óriási görögdinnyéhez hasonlít) :lol:
Kép

Kép
vickybabe
 
 


Hali!

Zsófi :D

Úgy néz ki, már jobban van, szerencsére.
Párodnak Boldog Szülinapot! Engeszteld ki este vmi finivel és jóval. :wink:

Vicky :D

Húú de nagy már a pocid.Nagyon csini. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok csajok! :D

Ó nem vagyok pár napig és látom Grönike megszülte a kis Teodórát! :D

Gröni :D Hatalmas gratula Nektek és már várom a fotókat! :wink:

Krisz :D Ma mész vérvételre, ugye???? :roll: Remélem hamarosan jössz a jó hírekkel! :wink:

Vicky :D Gyönyörű nagy pocak! :wink: Kivi vagyok kihúzzátok-e januárig... 8) :D

Dike :D RMPPB! :evil: :evil:

Vicus :D Gratula a jó AFP-hez! :wink: Remélem jövő héten mutatsz képet a kis nunisról! :D

Gaby :D Sajnálom, hogy párod nem lehet otthon 24-én... :( Pótoljátok 25-26án. :wink: Pociszúrkától nem megijedni. Én azt tettem... :oops:

Zsu :D További jobbulást a kutyusodnak! :wink:

Kukac :D Jó ünneplést estére! :wink: Holnap ismét kukucs! :D Nagyon szorítok a petékéidért! :wink:

Pompom :D Örülök a prolaktin javulásodnak! :wink:

Na megyek visszalapozok még az előző oldalakra is... 8)
fenci
 
 


krsiz
mai teszt??????????

vicus
akkor már kiderült, hova kapod az afp-t. nekem védönö kapta meg, a leletet nekem adta, és így mentem dokihoz. jövö héttöl akkor szerzed a piros fodros ruhákat? :lol:
ma voltam védönönél, megkaptam a tsizta fehér :shock: kiskönyvet, mert most reklám nélkülit nyomnak. csak az egészségügyi minisztérium felirat, meghogy várandós könyv, ez van rajta. semmi mosolgyos anyuka édes babával :roll:

dike
akkor megjött rendesen? dokinál mi volt, párod? a lapart tényleg érdemes lenne megcsináltatni, abbol ki kell már derülnie, miért nem jön össze, ha hormonok és fiukák stimmelnek

pompom
te mit tükrözöl?

viki
szép poci, és nincs fent nagyon, ugye? és már csk 37 nap:)

gyugyi
jelöltem iwiwen a forumot:)

gaby
hu, már 15 hét? :D

vicus
köszi a pü-t, a Cs.-t el is felejtettem, ö se rossz.
Vendég
 


napot!

Má jobb a kedvem, sokan megnyugtattak, itt is és máshol is, hogy szarjak le mindenkit, majd alakul, ahogy neki jó...

Köszönöm a nyugtatást mindenkinek....


Zsu

Igen, Anikóval megbeszéltük, illetve ő csak mesélte, hogy tőle mindig kap vmi sütit a dokibá...mondtam, ha jövök én is hozok mindig majd vmit...a kedvence a túrós rétes...most pitét kapott, barackos túrósat...azt is szereti...de a sajtospogi is csúszik..
Anikó mondta, hogy töménytelen kávét iszik... ezt oldjuk egy kis sütivel...

Vicky

Azta mekkora pocok...de nem sok van már hátra!!!!!!!! :D

Csajok...mi van a cicákkal, kutyikkal...Zsu. Kolibri, részleteket akarok, hadd forogjon a gyomrom!!!!!!!!!!
Vicuska tőled is ...nem értek ezekhez a dolgokhoz, d enagyon szeretek olvasni róluk...nekem bérmit be lehet adni...a Vészhelyzetet is imádom, pedig sokan mondják, hogy mekkora ökörségek vannak benne...hát nekem meg a Berényi kftn kell nagyokat röhögnöm! :D kinek a pap, kinek a papné...

Kép
ticsimû
 
 


na hétfő óta nagyjából visszaolvastam... látom a hétfő esti hangulat nagyon a tetőfokon volt... :lol: :lol: és nagyon örültem, hogy Ditke is ilyen jó hangulatban volt! :D :lol:

viszont lekonyultam a tegnapi hírek olvasásakor.... :(

Krisz :cry: :( mai teszttel mi van??? :oops: :roll:

Pompom :D Jaj, ez a pisis probléma még mindig nem hangzik rosszul... remélem holnap kiderül mi a gáz. nekem volt petefészekgyuszim 2 éve, az nekem az alhasamon fájt nagyon. az legalább jó hír hogy a veséid rendben. Apának is jobbulást!!!
fenci
 
 


Pompom, bocsi, úgy értem ez a pisis probléma nem hangzik jól.... :oops: :(
fenci
 
 


gaby!hát még nem jött meg, de nekem mindig rózsaszinnel kezdődik...én nem hiszem h nem jön meg, sőt nem is akarok már reménykedni, beleőrülök.a másik, h teljesen elő van a méhszájam,aminek fent kéne magason lennie, ha baba lenne. :(

köszönöm mindenkinek az együttérzést!

pompom!sok bátorságot a holnapi naphoz++++++++++

vicky!!! nagyon jó látni, h már ilyen nagy a pocid!!!irigyellek!

kata, nem még nem jött meg, de megfog. hát már én is szerintem azon vok h megkéne csináltatni.

ma 11re kellett mennünk ugye az andrologiára, h a párom megvizsgálják, és h a leletet kiadják.nem volt kedve eljönni, de elrángattam :) ,errrrrrrreeeeeeeeeeeeee tudjátok mi történt????
az asszisztensnő engem azért már jó párszor látott. ugy tűnt nem ismer.mondom, h a páromnak 11re volt időpontja. egyből kérte a tajszámát. nézi, nincs bejegyezve. gondoltam magamba fasza. de mondom mindegy, csak a leletekért jöttünk. azt mondja jaa, akkor nem is kell bejegyezni, de van egy bibi h nincs itt az orvos, és nem adhatja ki a leletet.kongresszuson van. faszaaa(hozzáteszem, bekellett volna jegyezve lennie, mert valóban vizsgálatra jöttünk, csak a páromnak mondtam, h a leletekért, és h nem fogják turizni) azt mondja azért megmondja az erdményt, amit hozzáteszem már telefonba 4szer elmondott!!!!semmi nem esett le neki. mondja h minden ok, minden negativ! azt mondja h mégis odadadja a leletet, csak nem lesz rajta pecsét. huu megörültünk. erre azt mondja , váárjunk csak, de neked még nem volt androlóiai vizsgálatod!!!!ugyh addig még se lehet kiadni a leletet!párom tiszta ideg lett. hétfőn 2kor menjünk vissza, és h majd a doki megvizsgálja!!!!nagyon mérgesek vagyunk, potyára mentünk fel.

ráadásul én mondtam, h nekem kéne beutaló vérvételre hétfőre. kaptam, de ugye az reggel 9 a párom meg du 2. mit csinálunk addig fehérváron???vásárolni már nem kell, ajándékok megvannak..áh, na meg a párom nem egy nagy soppingolos tipus, inkább maszekolna valahol.
mondtam h én szeretnék uhus követést, de aztán nem lesz, mert a 9ciklus napon nincs hely, a 16.on nem dolgozik, a 24. napi meg már ugy is későőő. ennyit erről.szoval a dokival talán hétfőn találkozunk talán!!!de tuti mielőtt elindulunk oda fogok telefonálni.
dike
 
 


dike

bocsi, ha belekotty , én otthagynám ezt a helyet....

Kép
ticsimû
 
 


Dike :D Oh, ti szegénykék, jó hosszú volt akkor a dokis tortúrátok... akkor hétfőn folyt köv? sajnálom hogy az uh-s követést nem tudjátok most megcsinálni ebben a ciklusban... :(
fenci
 
 


Hali!

Ma nem tesztelek, majd holnap mert csak 1 tesztem van.
Hőm reggel 37, 1, melleim továbbra is fájnak de az gondolom az utrótól, a hasam is érzem olyan halvány menziszerűen, sztem csak az utro fogja már vissza.Barna, piri nincs.Méhszáj nem tudom hol van, én nem szoktam nézni, de az esti akcióban nem érezem, hogy lent lett volna. :oops: :lol:


Ma mindenki faggatott bent, de nem volt gáz...jól tűrtem.Sokan drukkoltak értem és így sokan velem szomorkodtak...az egész család is....a 89 éves mamim is naponta kérdezgette már a végén mizu.Nem is beszéltem velük, csak a tesómnak írtam sms-t, gondolom tájékoztatott mindenkit. Apósom a legaranyosabb:ő még mindig reménykedik...ma is kérdezte, hogy akkor mi volt az a 7 körüli hcg, meg, hogy mit érzek...nem érzem, hogy terhes vagyok..meg még van esélyem! Tisztára beleélte magát ő is. :?

Dike
Sajnálom.Mizu azóta Pirivel?

Kutyuknak jobbulást!!! :D

Vicky
Irtó szép pocak!!! :D

Zsófi
Boldog szülinapot a párodnak!!!

Mi meg tegnap voltunk 56 hónaposak! :lol:
vizkriszisback
 
 


Fency
Én párom is rájuk borította volna az asztalt!!! :twisted:
vizkriszisback
 
 


Köszönjük a pocidicséreteket :lol: az utolsó hónapban kíváncsi vagyok, mennyit nő még...lassan nehezék kell a hátamra, mert egyébként orra esek :lol:

Fenci, ha még 3 hétig húzzuk, az már jó :wink: 20-ától van Apa szabin, úgyhogy addig mondjuk jó lenne... :roll:

Dike, elég gáz napotok lehetett, sajnálom :?

Krisz, én is kíváncsi vagyok a mai tesztedre! :wink:

Ticsimű, micsoda perverzióid vannak ezekkel a betegségekkel :lol: :lol: :lol: Árpival kapcsolatban jól teszed, hogy nem hagyod paráztatni magad! :wink:

Kata, nekem is olyan a kiskönyvem, tök fehér az egész. Poci: hát szerintem nincs lentebb, mint eddig. Bár anyósék azzal idegesítenek egyfolytában, hgy lent van és ők már az arcomon is látják, hogy mindjárt szülni fogok :evil: Azért sem :evil: :lol: A fejemet megnéztem fényképeken, meg a pocit is, szerintem tök olyan vagyok, mint pár hónapja, leszámítva a pociméretet. :lol:

Végre eljutottam fodrászhoz. Asszem szülésig már nem megyek, fura volt így elköszönni tőle, hogy majd jövök valamikor szülés után :lol:
A benzinkútnál meg jól fölcsesztem az agyam, mert át akartak vágni :evil: :evil: :evil: már nem az első eset, nem hagytam magam, de jól felbosszantottak :evil: kapják be :evil: megyek levezetem a feszültséget egy kis mandarinnal :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Gaby!
sajnálom a szentestét....nekünk az elmúlt 6 év így telt, vagy én vagy ő ügyelt, ha nem , akkor szilveszterkor tuti :(
dec.3-án lesz genet.uhu 8)

Ticsi!
Zsu kutyija Babéziás8kullancs), de gyógyulgat, enyém porckorongsérves, de talán javulgat, Kolibri cicája nem tom(vagy férges, vagy vírusos hashártyagyuszija van. :roll: ja, és Gyugyi cicája eg éjjelente bagzik :wink:

Vicky!
tök szép a pocid, te se híztál máshova...bezzeg én... :shock:

Kata!
nekem is olyan snassz kiskönyvem van :(

Dike!
basszus :evil: :evil: :evil:
nem akarok indiszkrét lenni, de te ugye nem magánba jársz hozzá???? :oops: :roll:
sajnos nagyon elfoglalt, és őszintén megvallva nem hiszem h nagyon lenne ideje foglalkozni mindíg mindenkivel, annyian járnak hozzá... :roll: sztem keresd meg magánban...ha váltani akarsz, a többi doki is csak magánban fogad, és nem értenek a meddőséghez.a kollégája (BB) meg már tényleg nem nagyon fogad magánbeteget se...fullon van.. :?
Vendég
 


vicuska?hát h érted h nem magánba?már voltam magánba is többször,de ilyen vérvétel beutalókért, meg most pl a párom dolgai miatt oda a korházba.(de az ő keze alatt vagyunk ugymond).de most azt nem tudom, h ott a korházba a meddőségin a páromat pl ő fogja megvizsgálni, akkor kell pént adni?ha igen mennyit.

krisz. piri még nincs, most per pillanat rózsaszin se, de nem reménykedek.holnapi teszthez, nagyon szoritok!

képzeljétek egyik ismerősöm 8hónapos állapotos, és már nem tudom hányszor volt 3d meg 4d is, mindig azt mondta a doki, h 98%ban lány. nagyon lányt is szerettek volna és most kiderült h fiut vár.minden cucc rózsaszin. nagyon sirnak, kivannak, nagyon lányt szerettek volna, na meg a cuccok.nem semmi mi?
dike
 
 


vicus. ja és én most is magánba mentem volna uhus követésre, csak sehogy se jo az időpont, fentebb leirtam
dike
 
 


dike
BB tényleg full, nem vállalja az én szülésemet sem, egyébként a www.fmkorhaz a korhaz honlapja, ott a rendelések-szülészet nögyogyászat táblázatban van még más is, aki meddöségis. sokan vannak sajnos, akiknek ide kell járni :cry:
párod ilyen tudattal el fog menni R-hez? mármint hogy turi.
nagyon messze laktok innen?

vicus
az isteni Bb lemondta a szülésemet, irtam Cs-nek neki is van magán. különben meg f.szom, hogy csak magánba lehet valamire jutni, nem ezért fizessük a tb-t.

krisz
de jó fej a családod, hogy így izgulnak értetek! és nem leszolják a lombikot, mint valami hokuszpokuszt. sztem jo, h tudnak rola, igy bem cseszegetnek havonta, h mikor jön a baba.

viki
karácsonykor ne szüljél, ne legyen Leventének egy napon a szülinapjával:) utána bátran:)

suzy is mindjárt szül:)

fenci
te dobtál már pocit? párod 7végére igérte a fotot
Vendég
 


Krisz :cry: Sajnálom.... azért még reménykedek abban a holnapi tesztben.... :roll:

Vicky :D Megkérdezhetem mennyit híztál? :roll: Tényleg csak a pocidra híztál! :wink: Én 4,5 kg-nál tartok most.... :oops: Ez a sok fekvés tett be a mérlegnek.... :? de leszarom... remélem a holnapi cukoreredményem is ezt fogja velem mondatni. :P Bizti csini hajad lett! :wink:

Vicus :D Pociszúrkád?? :roll:

Dike :D Azért az durva hogy csak a 8. hónapban derül ki.... nem is értem... mondjuk nézegetem más topikokban is a 4d-s képeket és olyan hihetetlen rossz a legtöbb minősége hogy csak na, nem is csodálom, azon én sem látnám...

Na apa most fürdik, de én már készítem a fényképezőgépet közben és este kaptok pocifotót.... :D mondtam neki, hogy nem menekül. :wink:
fenci
 
 


Sziasztok!

A befogadott utca cica volt férges. :evil: Itthon volt f.hajtó paszta azt az első napon már adtam neki, de hétfőn vittem a hasmenés, puffadás és bágyadtság miatt dokihoz. Ő mondta , h. szart sem ér a paszta kicicnál. Ezért adott tbl.-t rá. Meg még szurikat + tbl-ak itthonra a feltételezett bélhurutra . A vírusost kizárta mert nem lázas. Hát gusztustalan volt szembesülni azzal, hogy ürültek férgek sajnos. :? :( Az első perctől kezdve azért mivel láttam rajta, hogy más mint a mi cicáink, ezér Ádámot is óva intettem a simogatástól, csak szigorú kézmosással. Jobban lett már kedden, ezért vissza sem tudtam tartani, kiment a ház udvarára, csak enni jött vissza. Ma már szerintem valaki befogta, mert nem jött elénk mikor hazaértünk.

Vicuska!
Gratulálok a jó Afp-hez! :D Várom a jövő hetet veled az uh. miatt.
Köszi a tanácsot. Hát jól kijutott nekünk. De remélem azért jót tettem vele.
Pü-t küldök.

Zsu!
Remélem hamar meggyógyul a kutyusotok! Nagyon édi-bédi! :D
Munkahelyen minden ok?

Dike!
Sajnálom ezt a rendelős tortúrát! Én tutira kiakadtam volna. :(
kolibri28
 
 


Folyt. köv.
Dike!
Ismerem ezt az érzést amit az ismerősödről írtál. Nekem szerencsére az 5. hónapban genetikai vizsg.-nál megmondták, hogy fiút várunk. Azért nekem sokkal több időm volt megbarátkoznom a helyzettel. De nem éreztem semmi rosszat az érkezésénél. Igaz mi nem vásároltunk ruhákat mert kaptunk vegyesen. A bababútor meg unisex volt.
De nagyon furi. Ezért mondja a dokim, hogy nem az uh-készülék meg a D-k száma a lényeg, hanem az, hogy ki csinálja a vizsgálatot.

Fenci!
Várjuk a pocifotót! Izzítsd azt a gépet! :lol:
Fekszel még sokat?
Vizsgálat mikor lesz?

Viki!
Nagyon szép a pocid és egyáltalán nincs lent. :D Nyugi. Nekem a dokim már Mikikor azt mondta, hogy Karikor babázhatok otthon. Erre Szilveszterkor jött Ádám! :lol:

Ticsi!
Szerintem is zárd ki a külvilágot meg a hülye okoskodásukat. Ajánlom neked is és mindenki másnak is Vekerdy Tamás könyvét : Felnőtteknek gyerekekről c. könyvét. Nagyon sok jót ír. Én bánom, hogy nem került hamarabb a kezembe. Még a Nőklapjában szokott levelekre válaszolni. Akár írhatsz is neki. Aztán a válaszát értékelheted. Hátha segít nektek. De szerintem Árpi is olyan mint az összes gyerek. Egyedi!


Krisz!
Én is nagyon bízok benne, hogy ott baba bújik a pocakodban! :D

Zsófi!
Vigyázz tényleg a petikéidre! :D Mikor is van a kukucs? Vagy már leszívás lesz? :shock:

Pompom !
Jobbulást nektek! :wink: Éljen az alacsony prolaktin!

Én persze nem jutottam el orvoshoz. Így vv-re sem. :(
Hétfő: közjegyző, fodrász, fogorvos, munka.
Kedd: Kulcs- és lakásátadás ( siralmas állapotban), Pótapám burkolóval felmértük.(nagyon sok .Többmint a duplája lesz mint amire számítottam :( :? ), ELMÜ :( :evil: munka.
Szerda: munka, Gázművek szerződés OK!.
Csütörtök: munka, Vízművek- Díjbeszedő :evil: :(
Hát így vagyok.
kolibri28
 
 


kata! hát szerintem el fog jönni, legalább is remélem. nem lakunk olyan messze.35perc. még nem váltok egyenlőre orvost.
dike
 
 


Hahó, csajok!

Egyetlen korty pia sincs itthon...Pedig jólesne egy kis vörösborocska...
Szalonnát ettem vacsira, szomjas vagyok.Már rengeteg szódát ittam, nem használ. :wink:
Na, akkor vigasztalásul belefekszem egy kád vízbe, van mit bepótolnom! :lol:

Fenci, odaért az anyag?

Képzeljétek, újév után 2 napra megyünk Tapolcára pihenni!De jó lesz!
Vendég
 


Hali!

Vicuska :D

Na, gondolkodtál az ötletemen? Sajna a kutyus még mindig lázas, igaz már eszik, s ugrál. Vettek tőle vért, holnap este megint megyünk, akkor lesz meg az eredmény is.

Ticsi :D

Kutyus a kullancstól megbetegedett, holnap lesz még vv eredménye. Ijesztgettek most a lyme-kórral.(ezt most hogy a fenébe kéne írni :oops: )

Kolibri :D

Munkahely megvan, úgy ahogy.....Inkább hagyjuk. :roll:

Fenci :D

Na, hol az a pocakfotó? Nagyon várjuk!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Drága csajok!

Nincs mentségem amiért nem írtam, nem is magyarázkodom! :oops:

Köszönök minden kedves szót, törödést amit az elmúlt hónapokban kaptam tőletek, sokat segített és hihetetlen hálás vagyok érte!

Próbálom röviden leírni, hogy mi történt és mi vezetett oda, hogy majdnem az utolsó pillanatban vesztettük el egymást! Ez a része viselt meg leginkább és napokig nem tértem magamhoz.....talán emiatt nem írtam senkinek!

Csütörtökön dokinál voltam, kértem hadd menjek uhura, aggódtam a lepény miatt! Pénteken reggel uhu, uhus doki bunkó, nem érti mit keresek ott 39 hetesen! Nagvonalakban megmérte Dórát, becsült súly 3130 gramm, bpd 91, áramlás rossz, a baba keringése kezd összeomlani, beszéljünk a dokimmal. Dokim az adatok alapján nem itélte rossznak Dóránk áramlását, menjek haza pakolni, utána vissza a szülőszobára Nst-re. Nst tökéltese, magzatvíz gyönyörű, nem lehet oxigénhiányos. Fájás nincs. Lementem a nőgyogyira, úgy néz ki ott várjuk ki a 40. hetet, ha addig nem indul meg magától, megindtítjuk. Mire befeküdtem az ágyba jönnek, hogy irány a szülőszoba, ismét Nst. Ami szintén tökéletes, babával minden rendben. Csináltak egy próba fájást, kaptam oxitocint, fájás 40-es max, szinte semmit nem érzek, sima mensis görcs. Jön a dokim, szerinte van időnk, ez a baba nem akar még megszülteni, egyébként is nagyon fent van, kockázatos lenne. Jön az ügyeletvezető doki, aki közli az enyémmel, hogy vagy az lesz amit ő mond, vagy mehet haza. Persze dokim marad és támogat testileg-lelkileg, nem hagy magamra, de látom, hogy nagyon aggódik. Ügyeletvezető azzal magyarázta a szülésindítást, hogy 3 ujjnyira nyitva vagyok, itt szülés lesz. Hiába mondja neki a dokim, hogy ez már hetek óta így van, nem ma nyílt ki, nem érti meg, szülünk....... Megrepesztették a burkot, hátha jobban reagálok az infúzióra, ha vannak spontán fájásiam is. Örültem, hogy nemsokára babázok..... Fájások jöttek, újabb infúzió, kezdtek brutál fájásaim lenni, de nem érdekelt, hisz ahhoz, hogy meglegyen a kincsem ezen át kell esni. Szép lassan két óra alatt eljutottunk oda, hogy 5 ujjnyira nyitva voltam, jöttek a tolófájások, nyomtam, de a baba nem akart leszállni.... Itt a részletekbe már nem megyek bele... 2 óra azzal telt, hogy percenként tolófájásiam voltak, iszonyatosan kimerültem és végre az ügyeletvezető hallgatott a dokimra, így vákummal próbálkoztak, de így sem akart kibújni Dóra. A buksija szép lassan kibújt, de szegénykém egyik keze elakadt. Végig szép volt a szívverése, de mikor hirtelen leesett, dokim megfogta a kezét és kikapta.... Neki köszönhetjük, hogy életben van..... Ha nincs ott, az a barbár megcsászározott volna, úgy, hogy a baba feje már kint van, mert szerinte az anya az első..... Párom végig velem volt, lesimogatta a hajat a fejemről és fogta a kezem. Sokat segített... Ő vigyázott lánykánkra, míg el nem vitték. Nekem nem adták oda Dórát, mert a lepény sem akart kibújni, azzal is elkínlódtunk fél órát, a varrás csak röpke egy órát tartott. Az uhus méreteket azért írtam, hogy lássátok milyen balfasz volt az uhus doki. A bpd-je 110mm volt, 100 felett nem is engednek spontán szülést, a lepény tökéletes állapotban volt, talán kettes sem volt! Ennek a leányzónak nem aznap kellett volna megszületnie! De minden jó, ha a vége jó! Van egy gyönyörű lányom, aki egész nap eszik, alszik, néha sírdogál, az elmúlt éjszakát átaludta, nagyon büszke vagyok rá! Csak ülök az ágya mellett és nézem, közben potyognak a könnyeim a boldogságtól és nem tudom elhinni, hogy ez a csoda velünk történik!

Mégegyszer bocsánatot kérek Gyugyi, Tavika, Nati, Littike és Ticsi, hogy igéretemmel ellentétben nem jelentkeztem.

Sok elmaradásom van, igyekszem bepótolni, kicsit még nehéz ülni, a történet is talán kicsit felületes, zavaros, de asszem a lényeg benne van!

Minnyá keresek egy frissebb képet Dóráról!

Kép

Kép
gröni
 
 


Kép


Kép


Sajnos friss még nincs a gépen, az másodikon pár perces, az elsőn asszem két napos.

Kép

Kép
gröni
 
 


gröni!!!csodálatos Dóra baba :D nagyon szép, az elsőn sokkal idősebbnek néz ki mint 2 nap, nagyon szép tiszta, sima az arca!
hát nem semmi egy születéstörténeted volt, ennyire barbár dokik is léteznek, te úr isten. de jó h ott volt a sajátod. nagyon nehéz lehetett ezt átélned, ügyes vagy. nagyon sok boldogságot, egészséget és minden jót kivánok!
dike
 
 


SZép jó reggelt!

Drága Grönikém, annyira örülök a boldogságodnak!

Én éreztem, hogy van valami, szombattól minden üzenetre ugrottam, hogy hátha Te vagy!
Valahogy volt olyan érzésem, hogy már túl vagy a szülésen, csak nem értettem, hogy miért nem jelentkezel!

Hát, látod, Dórikád életének minden perce "Isten ajándéka", ennél találóbb nevet nem is adhattatok volna Neki!Gyönyörű baba!

Azért ezt nem gondoltam volna, hogy még az utolsó pillanatban is el tudják tolni a dokik...inkább nem is írok semmit...

Az a lényeg, hogy van egy gyönyörű babócátok, nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

Sajnálom, hogy nem tudtunk találkozni, de ami késik, az nem múlik!Megértem, hogy abban az állapotban nem akartál látni senkit, én is így tettem volna!

Gyere ahogy időd engedi, és kérünk rengeteg képet!!!

Ha valamiben tudok segíteni, szólj nyugodtan!
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Gröni :)
Egy pillanatig sem haragudtunk. Mindennek megvan az oka.....Nagyon aggódtunk...... Nem semmi, amin keresztül mentetek.
Ez a kislány álomszép!!!!!!!! Még a szemem is könnybe lábadt....
(Mintha a saját lányomat látnám 14 és fél évvel ezelőtt..... De komolyan.... :) )

Nagytesó-kisfiad mit szól hozzá? :)


Mindenkinek pusszantás, ma péntek és ügyelek.... :?

Tegnap a körzetinél szívtam 3 órát. :evil: Majd elmesélem.

CSÓKÖZÖN!!!!!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Jó Reggelt!

Gröni,
Dórika nagyon aranyos! :) Elképesztő, hogy milyen dolgok mennek, nagyon sajnálom. Próbáld mielőbb kiheverni.

Krisz,
:(

Zsu,
Jópofa a kiskutyi, jobbulást neki.

Még mindig nem jött meg. Csak úgy csináltam egy tesztet, persze negatív. Nem is tudom hova kapattam el magam hogy megfordult a fejemben. :?

Kép
mofly
 
 


Visszaolvasni nincs időm, ezer bocs.

Megjöttem az uhuról. Hááát, már 10-10 tüszőcske van mindkét oldalon, de lassúak picit és még csak 13 mm-esek. Így megy a gonal tovább és hétfőn újra uh, legkorábban szerdán lesz leszívás. :lol: Ja és mnyh 11 mm. Nem nőtt hétfő óta. :roll: De dokibácsim meg volt elégedve. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Gröni :D

Nagyon aranyos Dóri, kívánom, hogy minél előbb túl tudjátok tenni magatokat a szörnyűségeken.

Gyugyi :D

Gyere mesélj, mi történt.

Mofly :D

Megint nincs rendben a ciklusod?Sajnálom. :(

Csajok!

Szavaznátok az egyik ismerősömre?(aki ismer, tudja ki ő nekem, ha nem priviben megírom)

http://www.duen.hu/szavazas/

Neve: Kállai Zita
Ezekben a csoportokban lehet rá voksolni:
2008. kedvenc HÖLGY versenyzője(ez lenne a legfontosabb)
2008. kedvenc PILÓTÁJA
RTE Kedvenc H csoportos pilótája
RTE Kedvenc pilótája

Köszönöm szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsófi :D

Jó sok tüszőkéd lesz. :wink: Meg fognak nőni hamar az injekciótól. :wink:
Hétfőre drukkolok, hogy megnőjenek. Szerda pedig mindjárt itt van. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Vicus, igen, eszem a bromot, de nagyon bébiadagot, inkább csak placebo. :)

Vicky, nagyon csinos pocid van. :)

Dike, a pasileletekkel én is szívok... párom ma adott mintát egy laborba, és ugye elméletileg az eredmény megvan egy óra alatt, legalábbis előtte ezt mondták, és hát amúgy is.. muszáj meglennie ennyi idő alatt, mert utána a kisfickók már nem az eredeti állapotukat mutatják. Szóval leadta, csörgök a laboros néninek, aki azt mondja, hogy ugyan megvan az eredmény, de csak egy hét múlva adhatja ki kézbe, telefonon sem mondhat semmit, se nekem, se a páromnak, személyesen sem, de annyit sikerült kiszednem belőle, hogy minden rendben. Csak ennyit mondott... ami persze jó, örülünk :), de nem értem miért ez a nagy titkolózás, időhúzás. Na mindegy... jövő héten többet tudok.

Aztán túlestem a hólyagtükrözésen.. hát csajok, nyomorult érzés. :? Egy órája történt a dolog, de ülni még most sem tudok rendesen, wc-re meg ki sem merészkedek. A hólyagom rendben, vagyis mehetek hüvelyi uh-ra, mert valszeg petefészekciszta... :? Két hónapja néztek utoljára, akkor nem volt cisztám, bár gondolom egy ciklus alatt is kialakulhat, viszont nem érzek semmi a fészkeim körül.

Gröni, nagyon ijesztő, amit átéltél.. remélem hamar halványulnak ezek a rossz érzések, és csak a szépek maradnak meg. Picibabád gyönyörű! :)
Vendég
 


mofli, türelem :)

zsófi! ennyi tüsző, ez nem semmi!druukkkk

pompom! gratulálok h minden renden van a párod eredményével!
neked jobbulást kivánok... :) azok a nyavajás ciszták, fuuu monnnyyon le!!!

ma megint...hát persze, nem hiába ebbe a topicba irogatok. 36.8 hasam fáj, dilis vok. szeretnék már valamit csinálni, csináltatni a dokival, h sikerüljön. szerintem van még nálam vmi bibi, nem?9. hónapja probálkozunk.
dike
 
 


Jó reggelt! :lol:

Grönike!
Gyönyörűséges Dóra baba! :P remélem gyorsan feledtet veled minden rosszat!minden jó, ha a vége jó! :D

Pompon!
szegényke, de túlvagy rajta :? , buksisimi megy :(
az uhu ma lesz?cisza sajnos nőhet egy ciklus alatt is :roll:

Kata!
BB monnyon le! :evil: Cs-t elérted? :roll:
kell a mobilszáma? 8)

Zsu!
az nem baj, ha lázas még, a lényeg, h jobban van és a vér majd megmutatja, milkyen pontoan a máj+veseenzimek.lyme tesztet is csinál?pisit nézett?a lyme ritkább sokkal kutyinál, mint Babesia.
drukk. 8)
és azt h lehet csinálni, h pénz is legyen belőle nekem????? :roll:

Krisz???????
+++++++++++++

Dike!
RMPPB! :twisted: sztem meg kéne csinálni a hsg-t vagy inkább a lapart. :roll: ezzel gye 2 fontos dolgot kizárnak, az elzáródott petevezetőt meg az endometriózist. :shock:
buksisimi neked is megy :P

Gyugyi!
laptetűűűűűűűűűűűűűűűűűű :wink: nem lősz egy uccsó tesztet :?: :lol:

Tavika!
de jó nektek!mi is úgy szeretnénk elmenni egy hétvégére legalább wellnesselni, de nincs kire hagyni az állatokat :shock: :(
(ez röhejes? :oops: :roll: )

sajnos a mi kutyink nincs jobban, ma reggel megint alig tud megmozdulni és sír :cry: sajnos a gerincműtét se biztos h segít, és nagyon kockázatos, mert ugye nyaki csigolyákról van szó.... :(
Vendég
 


Vicus, köszi a buksisimit. :)

Azóta még kiderült pár dolog, párom hazajött az urológustól... prosztatakő, prosztatagyulladás és megnagyobbodás, gennyes vizelet. :? Míg ki nem kúrálják belőle, addig gumi. :(

Szóval én idén nem számítok már pozitív tesztre, 2009-re gyúrunk.

Dike, sajnálom. :( Úgy látszik leendő kis porontyainkhoz több türelem kell.. de nálatok is biztosan ki fog derülni, hogy van-e olyan gond, amiről még nem tudtok, és ha kiderül, akkor orvosolni is lehet. Mensigörcsökre nagyon jó az algoflex M, ha éppen nem tudsz pihenni, melegítőpárnázni, forró fürdőzni.
Vendég
 


pompom
sajnálom apát, de legalább kiderült. mit kap rá? ez a pr.gyulladás veszélyes is lehet, nem? azt hallottam, a pasiknak is kéne menni urulogushoz évente, mint nekünk nödokihoz. de persze egyik se megy... mitöl lehet ez a gyull?

sajnálom szegény állatkákat, mihamarabbi gyogyulást nekik.

mindjárt visszaolv.az elözö oldalt

vicus
Cs még nem irt, tegnap irtam neki este
Vendég
 


zsofi

szép számok, reméljük, a minöségük is szép lesz :lol:

krsiz
mizujs feléd???

gröni
most ne törödj semmivel, csak Dórival. Istenem, mennyire kiszolgáltatott helyzet a szülés, és mennyire vezsélyes!!! sok a felelötlen ember, vagy aki nem olyan tapasztalt, de itt életekbe kerülhet a hatalmi harc!!! Dóri nagyon szép, a pár perces képen még látszik azért a hosszú születés. Szerinted is hasonlit az avataros babára? :roll: Remélem, megnyugszol lassan, és minden boldogságos perc a tiéd lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Pompom :D

Sajnálom, hogy ennyi betegség jött most össze, de hamar meggyógyultok, s semmi sem állhat a baba útjába. Tudod mikor mész uh-ra? Ülni tudsz már, vagy még mindig fáj?

Vicuska :D

Nagyon sajnálom a kutyusotokat! :( Semmit nem lehet vele csinálni, csak műtétet? :cry: :cry: :cry:
Este majd írok, hogy mit mondtak.
Pénzt is szeretnél keresni?Hirdetésekkel lehetne bevételed is. :wink:

Kata :D

Köszi az állatkám nevében is. :wink: Ti hogy vagytok? Mikor mész legközelebb dokihoz?

BABCSI hírek

Írt sms-t, hogy jól vannak,szépen növekszik Gergő, de sajnos tápszert kap.Ez már nem bántja, lényeg, hogy jól eszik.
Majd jön és rak képet is. Addig is sok puszi.

Babcsi :D

Remélem nem baj, hogy leírtam:oops: , de majd úgyis jössz és mesélsz.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Kata, hát igen, nem ártana a férfiakra is jobban odafigyelni ha szűrésekről van szó. Lehetne nézni mondjuk herevisszért, ami elég sok férfinél előfordul és nem is tud róla egészen addig míg babát nem szeretnének, aztán csekkolni a prosztatát, sőt, idősebb korban a vastagbélrák-szűrés is fontos lenne náluk.
Páromnál valószínűleg régóta lappang ez az idült gyulladás, de mivel csak enyhe tünetei voltak, nem ijesztette meg igazán a dolog, csak mióta az én egészségemre is kihat, no meg a babavágy, azóta határozta el, hogy megnézeti. Az oka valszeg egy régi felfázás lehet, ha mondjuk sokáig üldögélt hideg helyen, vagy hideg vízben, vagy esetleg fürdőnacija rajta száradt meg.. ilyenek. Most egyelőre kéthetes antibiotikum kúra vár rá, aztán újra megnézik, és ha kell, felírnak még gyógyszert... hosszú macera, lehet egy-két hónapos is. Sajna a prosztatából nehéz kiírtani bármit is, és persze a termékenységet is rontja, hiába van sok kiskatona, ha azok nem bírnak jól mozogni a prosztata kóros váladékában.

De nagyon büszke vagyok rá, hogy kibírta a vizsgálatot, igazi kis hőőőőős. :)
Vendég
 


Zsu, ülni tudok már, de pisiléskor mintha a nagykést tolnák felfelé... és véres. :? Bocsi attól, aki épp eszik. :)
UH-ra jövő héten szerdán megyek, addig is megzabál a kíváncsiság, hogy mi a bibi odabenn...

Krisz, hogy vagy?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?