Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Jo reggelt 8)

Kitty
Jaj ne is mond mentun k volna Thaifoldre de nem volt mar repzi ami atvigyen a kis szigetre minket :roll: igy mar teljesen kezdtunk lemondani rola...erre nagy balhe van most Bankokban tuntetnek lezartak a repteret es kovetelik a miniszteruk lemondasat vgy mit :shock: erre tobben lemondtak az utjukat mert azt mondtak addig demonstralnak mi le nem mond :shock: szal lehet,hogy gazos lesz ez a szilveszteri ut Thaifoldre...de mar van jegy amit megtudnank venni :roll: viszont igy nekem nem nagy kedvem van menni :oops: felos vgyok en meg kinek van kedve ottrekedni egy repteren szilveszterkor meg amugy is :roll: Szal nem tom egyenlore mi lesz :? Lehet a Filippinekhez ugrunk at :roll:

Csucsu
Kivanom neked is :wink:
Parom nem norma :x azt mondja ugye en szervezzem meg az utat erre bemegyek az irodaba mondom a nonek mit szeretnek elmegy a szamitogepehez bepotyogi en ott varok aztan visszajon a lehetosegekkel :roll: hat ugyanezt en is itthon megtom csinalni a honlapjukon :twisted: ott ultem 40percet legalabb es alig kaptam infot :twisted: jah es csomagok vannak azaz repjegy szallassal :? ami szinten nem jo mert parom csak japan geppel hajlando utazni :twisted: JAL-lel es a szallas se mind1 neki mert 4-5csillagosba szoktunk menni :roll: ami a mitomen melyik agazatnak kell a tagja leghyen mert neki van egy kartyaja amin gyujti a pontokat a szallasert es neha ingye tudunk megszalni pl Hyatt hotelben ....szal o ilyen es igy en nem tom elintezni mert a gepnek jal-nek kell legyen a hotelnek meg az a bizonyos club tagja es nem tom melyik melyik :twisted: Ugyhogy en apam ngyon nehez eset :x Igy hazahoztam azt amit adott a csaj...megutattam neki...persze nem tetszett neki :lol: mde mindig mondja menjek el az irodaba suli utan mert nekem van idom...hat elvoltam :wink: ugyhogy o nezegeti minden este hova is menjunk de meg nem jutott dulore :roll: A szobatars meg amugy is megy amcsiba :roll: Az is lehet viszi a barinojet :roll: nem tom de emberemhez is nehez igazodni nemhogy meg 2emberhez szal szerintem kettesben megyunk 8)

Te merre jartal tegnap? 8)

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2008.11.27 04:50-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na mar megint :shock: tudtam,hogy lassan jon de,hogy pont en megint :oops: ezert kijavitom es teszek be babas kepet :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty
Ezt neked taliztam,klikk ra :wink: :
http://gportal.hu/gindex.php?pg=20781412

Jah es a film amit neztunk a ZOHAN volt 8)

Csucsu
Nem erzek semmi babasodast :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Egy kis fejtörő 8)
3 ember bemegy egy motelba. A recepciós monda, hogy 30 dollár egy szoba,
így mindegyik fizetett 10 dollárt és elment a szobába. Kicsit később a
recepciós rájött, hogy a szoba csak 25 dollár, ezért elküldte a hordárt a 3
férfihoz az 5 dollárral. Útközben a hordár nem tudta kitalálni, hogyan ossza
el egyenlően az 5 dollárt a 3 férfi közt, így mindegyiknek adott egyet,
kettőt pedig megtartott. Eszerint a három férfi 9 dollárt fizetett, ami
27-et tesz ki. Ha ehhez hozzáadjuk a hordár által megtartott 2-t, az
összesen 29 dollár.

Hol van az egy dollár? :shock: :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Bocsi, de tegnap pszichológián voltam, aztán meg kicsit szarul lettem, és bealudtam. Kisebb gyomorrontásom volt. Mostmár jó.
A pszichológia sikrült. Szerencsére. :)

Az én Drága férjecskémnek viszont megint nem lett jó az eredménye. Nem tudom mi lesz így. Karácsonyi tesz biztosan nem. :( Az a gond, hogy totál őröli magát miatta. Megértem én, de azzal nem vagyunk előrébb. Pedig ketyeg az óra, múlik az idő, és nagoyn sok pénzt kell visszafizetnünk, ha nem hozzuk össze. :( Idegesít, de már nem is a baba. Elsősorban Apácska, mert mégiscsak egy betegség miatt van ez az egész. Még mindig gyulladás van. És már nem tudom honnan, mert már megint annyi anti-biotikumot beszedett, hogy már teljesen kikészíti a szervezetét. Másodsorban meg ugye a pénz. Nem tudom mi lesz, ha még hozzácsapják azt a 2,4 milliót a lakásra. Nem fogjuk tudni kifizetni. :( :( :( ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!! miért nem jön ez nekünk össze?????
Kép
Vendég
 


Kitty
-Megértem, hogy a párod jobban kijön az anyukájával, mióta külön vannak. Sajna ez a nagy többségben így működik. Nem tudom miért. A lényeg az, hogy jól megvagytok. :)
-Milyen az a rooibos tea? még nem hallottam róla.

Bridget
-Nagyon jó az új vonalzód!!! :) :) Igazad is van, és mutasd meg!!! :) :)
-Nagy örömmel olvasom, hogy babagyártással telt az utolsó pár nap,. Most már muszáj annak a picurnak megfoganni.
Irgum-burgum! Küldök egy varázslót is hozzá, hogy jobban megtapadjon:
Kép
-Köszönöm a smiley oldalt. Már nagyjából átnéztem. :) vannak benne nagyon jók. :)
-Patibarátnődnek meg sok kitartást! Majdcsak vége lesz annak a hányós időszaknak,és végre élvezheti a terhesség adta örömöket.
Tényleg ő férjnél van? Japán párja van?
[quote]p írta:e-kor abban a par napban minden 12oraban egyutt voltak

Hát nem tudom, véleményem szerimt már a 4. után nem biztos, hogy volt érett kiskatona. A doki is mondta. Napi egy, pé alatt. A többinek nincs értelme, mert nem termelődik olyan gyorsan spermium. szerintem az első, max a 2. után sikerült, és most úgy gondolja, hogy ez vált be. Lehet, hogy 2. nekifutásra ez a módszer már nem jön be. Ez szerencse dolga.
Azért szörnyű, hogy nagyanyáinknak nem kellett ennyi bogyó, meg számolás, meg figyelés, hanem jött az magától. 4 akár 5-6-7 gyerek is. Ez szerintem nem csak rajtunk múlik. Valami megváltozott a levegőben. A Csernobil, a légszennyezés, a stressz. És nekem van egy olyan megérzésem, hogy ez csak rosszabb lesz, amíg ennyi autónk meg gyárunk lesz. Biztos vagyok benne, hogy hozzájárul nagyon is.
-Nagyon aranyos, és szép az a szánkózos sztori. Ezek olyan szép emlékek! :)
-nagyon szép az a havas kép... :) :) Imádom! :)
-Megértelek, hogy ilyen körülmények között nem akarsz elmenni Thaiföldre. Én is félnék. Egy ilyen tüntetésből akármi is lehet.
Lehet, hogy mégis kettesben fogtok menni? Az jó. Mert végre nem a barátok vesznek körül, hanem csak ti ketten. Nincs is annál szebb karácsony, szilveszter amit kettesben töltötök. :) :)


Csucsu
-Pé volt? nyák volt? Akció is volt? Hurrá! Na akkor most már meg kell hogy foganjon az a babuka. Megy neked is a drukk, meg a varázsló,hogy a bal oldali legyen a nyerő:
Kép
Most már tessék itt babásodni kérem! Közeledik a karácsony, és a fa alá kellene tenni azt a tesztet! :)
Vendég
 


ja, és Apa itthon van, azért nem tudok még sűrűn lenni. Szabadságon van, és csak vasárnap éjszaka megy melózni. :) Tudjátok, ilyenkor övé nagy részben a gép. De azért néha megkérdezi, hogy akarok-e jönni. :)
Persze ő itthon van,én meg mensizek. :( Még ez is ellenem van.
Vendég
 


Pendi
Hat nem is tom miert van parodnal meg mindig baci bar lehet,hogy a ferfiaknal nehezebb kiuzni :roll: Mit is szedett?Azert feladni sem szabad...tudod csodak vannak es amugy is 2009-ben meg szulhetsz te is 8) A hitelt megertem :roll: miert nem mentek lombikra?Rosszak a katonak xszamu katona alatt nincs inszem...xeve probalkoztok...nem lehetne lombikra menni? :roll:
Jo,hogy a pszihologiain is atmentel :wink: Az mibol all?Hogy csekkoljak le? :shock: Apa szabin van,hogy-hogy? :shock: Es te melozol?Miert nem egyutt szabiztok? :? Na mostmar tenyleg mindenki szedje ossze magat es hulljanak azok a pozi tesztek :!: :!: :!: :twisted: 8) A rossz hangulatert megy az (((oleles))) :?
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu ez a janyzodnak megy:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brdiget: Köszi a szánkós képet. meg is mutiztam neki persze hogy tetszik neki az ilyen:)
Babás tüneted meg még nem lehet. majd kicsit később.
Képzeld velem mi történt: Tegnap az Lh teszt még erősebb lett. De sejtettem is mert nagyon fájt a hsam illetve a petefészkem. Annyira , hoyg délután 4kor le kellet feküdnöm mert nem bírtam lépni. Aztán szép lassan kezdett múlni. Este együtt voltunk és utána mondtam a férjemnek jé nem fáj a petefészkem. Hallottam olyat,hogy szex közben is megrepedhet. lehet nekem ez volt mert azóta nem fáj. Pedig tegnap a falat kapartam már.
Este kiváncsi vagyok az Lh tesztre. Érzés alapjn negnak kell lennie.
De a p-árom tök ari volt. Egyttlét ut-n mondta viccesen na balra tarts van!!!
Szilveszter akkor meg nem könnyű eset ezek szerint. De biztos igaza van a p-árodnak hogy csak a japán járatokban bizik. Na meg az sem baj ha szép szinvonalas szállodában akar megszállni. Pláne ha még pontokat is kap.
Tök jó, hoyg végül kettesben mentek. Talán meglesz a nagy lánykérés is nem??

Pendi: Nehéz ez a baba téma. Én is azt érzem valami nincs rendben mert régen ennyi gond nem volt. Én is mindiga zt mondom a levegőben is van valami. Mert a régi időkben a nőkre ha csak ránéztek terhesek maradtak. Azért is volt pl: 8gyerek akkoriban. Mi meg itt szenvedünk 1 vagy 2gyerekért.
Nem voltak vitaminok teák, semmi és mégis jöttek a terehességek sorban.
Szegény párodnak lelkileg ez nem könnyű. Mert a férfiak hiúak, hogy ők az erősebb nem és ez erre is vonatkozik. Elviselik ha nálunk gond van de ha maguknál akkor azt nem tudják kezelni.
Nem modták mitől lehet ez nála?
A szocpolt vettétek fel??
Akkor 2gyerekre igaz??
Mennyi idő alatt kell , hogy össze jöjjön?
Ne legyen igy meg nem is lezs mert a párod helyre jön s jön majd a baba nálatok de én azt hallottam ha igazolásotok van róla hogy orvosi indokból nincs gyerek akkro nem kell kamatot fizetni sőt talán a szocpolt sem kell vissza fizetni. Vagy ez hülyeség?, Mintha ezt mondta volna valaki.
De nyugi mert nektek sikerül!!!!!!!!

Kép
csucsu05
 
 


Kitti: Milyen az a tea amit írtál??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Na elkezdtem irni aztan meg eltunt minden :twisted: Szal akkor te is kezdhetsz agyazni 8) es ez a balra tartas van naon arin hangzik :lol: :lol: :lol: En is ugy tom ha orvosilag igazolva van,hogy nem jon a baba akkor nem kell visszafizetni :roll: olvastam regen errol en is :roll:

Megyek fodraszhoz 8) Multhoban kihagytam es ugye en festettem mert nem volt arra se enerdzsim,hogy ott uljek :twisted: Ne most megyek sot utana szoliba is megyek 8) :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszi Bridget az infót a teáról. Már csak azt kell tudni jó e az ize??


Brdiget: nagyon klassz mész fodrászhoz utána szoli. Én szoliban már nagyon régen voltam.
A fodrászhoz el megyek de viszem oda is a lányom. Szoliba meg nem viszem mert ez a kis lüke is be akarna feküdni:)

Kép
csucsu05
 
 


itt vagyok ám én is!
Vendég
 


Szijaaaaaaaaaaaa

Kép
csucsu05
 
 


Bridget, Csucsu
Köszönöm a támogató szavakat. Nincs gond, csak egy pillanatra kifakadtam. Kissé elkapott a pánik, hogy jajj mi lesz. De azért tudom,hogy megoldódik, és lesz valahogy. Úgy még nem volt, hogy ne legyen sehogy igaz? :)

Bridget
-Köszönöm az ölelést! :)
-A lombik addig nem működik, amíg gyulladás van. Először meg kell szüntetni a gyulladást, és aztán mehet a lombik. Már az Isten tudja miféle gyógyikat kapott. Sok félét. De nem tudom, miért nem keresik meg a baj forrását. Mert kezelgetik, de még mindig nem tudjuk mi a baj forrása. Azt kellene megtalálniuk. Már mondtam neki, hogy menjen másik dokihoz, de egyenlőre nem akar. Bízik ebbben. Remélem nem hiába.

Csucsu
-Tudom nem nekem írtad, de ez a petefészek fájás megszűnéses dolog nagyon érdekes. Reméljük ez jelent valamit! Nagoyn jó lenne már, ha végre babás lennél! :)
-A szocpolt 2 gyerekre vettük fel. Egyenként 4 év van rá. A baj az, hogy 2,5 már letelt. Aztán megint lenne 4 évünk a másodikra, de nem akar az első sem összejönni. Az meg már nem érdekli őket, hogy miért nem sikerült. Már nem lehet igazolást vinni. Örökbe kell fogadni, és meg van oldva. itt a baj. Régen még elfogadták, ha vittek igazolást. Ma már nem. sajna.
Vendég
 


szia Csucsu! :)
Nem láttam, hogy írtál, mert válaszltam:)
Vendég
 


Bridget
Menjél szépülni! Köszönjük a tealinket :)
Vendég
 


Kitty
hol vettet azt a teát? itt a városban?
Vendég
 


Meek csajok aztan szepules utan jovok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


szia Bridget!

Várunk vissza!
Vendég
 


Én is megyek, mert mindjárt itt a barátnőm értem.
Vendég
 


Nekem meg főznőm kell. De mit??
Már ötletem sincs:(

Bridget: szépüljél csak:)

Pendi: barinőzzél te meg:)

Kép
csucsu05
 
 


Itt vgyok 8) Nem fogjatok elhinni mert en is alig hittem a fulemnek....mar multheten is akartam irni csak ugye apaztam,hogy ahova szoliba jarok most a csoveket Dunakeszirol rendelik mar tobb,mint 10eve :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Na fodrasz is letudva es szoli is szoli apa melohelye mellett van majdnem egyutt jottunk haza de en olyan ehes voltam :twisted: Nem birtam varni jottem haza most keszul a meleg szenyo 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Ma ismételten suliban voltam 8)

Bridget, jól hangzik ez az út. Mi csak a barátainkhoz megyünk szilveszterkor, de az is jó lesz biztos :wink:

Látom a rooibos tea a téma. Én pickwick-et szoktam venni, van fűszeres, mangos, mézes, meg sima. Szerintem finom, bár tényleg nem hasonlít az íze a hagyományos teákhoz.

Pendi, igen, nálunk is lehet kapni 8) A baba meg összejön, nyugi! :wink:

Csucsu, végül mit főztél? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem jövök, de nagyon gyorsan elmegy egy nap, nem is tudtam eddig még ideülni sem.

Mindenkinek köszi a névnapi köszöntést és a Lilla baba dícséreteket!

Remélem a kitartás meghozza mindenkinél a gyümölcsét, egy kisbabát!

Ha esetleg nem válaszoltam volna valamelyitek kérdésére írjátok meg légyszi ujra mert sajnos nem tudok visszaolvasni!
Köszi!

A szopival kínlódok most, az istennek nem akar dőlni belőlem a tej, de remélem annyi van, amennyi kell. Kéthetesen elérte a súlyát, ez az előírás. Utálom mérni, mert úgysem tudom pontosan, mert annyit mozog rajta. Nem tud kakilni, lázmérővel segítjük, pedig már napok óta nem kapott semilyen pótlást. Amikor kapott, akkor se sok volt, csak kétszer 50 ml körül egy nap, úgy 3 napon át. A Leventével is így volt, de ez nála később jelentkezett.

Képek még nincsnek, majd talán holnap!

Puszi!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Jó reggelt!

Nem sokára megint suli, azér keltem ilyen korán.

Kati, sajnálom a szopit. De majd belejöttök :wink: Nem szedsz vmi homeos tejserkentőt? Olvastam, hogy nagyon sok embernél bejött (csak a nevét nem tudom :oops: ). Vagy igyál barnasört :wink:
Vendég
 


Jo reggelt 8) Ma nagy nap van ugyanis halaadas unnep van nalunk :) Lesz pulyka meg minden ami szem-szajnak ingere....es csak a kozeli barik jonnek 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget, boldog hálaadást! Akkor ez azt is jelenti, hogy apa hamar hazaért? :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Bocsi, hogy tegnap nem voltam, de a barátnőmnél voltam estig. Legalább Apa ki tudta magát játszani. :)

Csucsu
Végül mit főztél? Nekem is mindig ez a bajom a kajával. Megfőzöm én, de mit?

Bridget
De jó lehet hallani egy kis "hazait"! :) Jó messziről hozatják a csöveket. De miért ilyen messziről?
Szép lettél? Rosszul tettem fel a kérdést, mert te mindig szép vagy! szóval szép lett a hajad?
Nektek jó bulizást! Egyél-igyál helyettünk is! :) És Boldog Hálaadást!

Kitty
Mióta iszod ezt a teát? Hogyan jött? Van valami változás azóta a szervezetedben? Észrevettél valamit?
Neked jó tanulást! Összehozhatnánk azt a talit! :)

Kati
Nem olyan egyszerű dolog ez a szoptatás sem, pedig azt hinném. Tényleg nincs valami segítő, amitől több van? A védőnő mit mond? A kakibaj sem egyszerű. Gondolom sokat sír szegénykém. NAgyon sok kitartást kívánok nektek!

Nócikám Szívem! Merre vagy? :roll: :roll:

Drága Zsu!
Te miért nem jössz? Néha egy-egy pillanatra bukkansz csak fel!
Hiányzol nekünk! :( :(

Én megyek melózni. :( Nincs kedvem. de majdcsak holnap reggel lesz.

Mindenkinek jó hétvégét kívánok!

Kép
Vendég
 


Kata
Hat en ia azt hittem egyszerubb a szopizas :shock: :roll: :oops: de hallottam homeos cuccokrol 8) most pontosan nem tom mert nem vgyok abban a stadiumban igy nem jegyeztem meg de olvastam itt bneten 8) A kakibajra is hallottam kamillas teat :roll: Majd gyere aztan meselj,hogy javul-e a helyzet :? :roll:

Kitty
Kocce eszunk iszunk dinom danom :wink: Igen apa is itthon lesz 7:30kor kezdunk 8) meg pentek van ilyenkor koran vegez :wink:

Pendi
Megszepultem jah...foleg apa mikor fodrasztol jovok tod kisimitjak a hajam es olyan puha mas...naon szereti simizni 8) :lol: mindig a hajamat podri ugyanis :oops: :roll: :oops: Eszek helyettetek is 8) Azert hozzak olyan messizrol mert gondolom olcsobb is es ngyon jo barnito 8) Ez igy is van a japo szolik katasztrofak :x

Na meek csajok legyetek jok majd kesobb bekukk 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kata: Nagyon sok foyladékot kell inni , hogy legyen tejed. Van tejnövelő tea is a patikában az is jó.
Meg a homeos dolgok is.

Bridget: boldog Háladást Nektek:)
Szép lettt ahajad?, Olyan jót nevettem, hogy Dunakesziről rendelik a csőveket?, De miért?? Hisz nagyon messze van tőlletek.

Kitty: Tegnap nagyon hanyag voltam . Bundás kenyér volt és tea. Más nem jutott az eszembe.

Ma meg ablakot pucoltam. Meg függönyöket mostam és vasaltam. A nappali kész teljesen holnap jönnek a szobák.
Ma tökfőzelék lesz . semmi extra ez volta hütőben alapanyag.
Viszont úgy kivánoma húslevest. Holnap az lesz:)

Tegnap is pozítív volt az Lh teszt. Lehet 3napig az?, bár a férjem szerint a tegnapi egy kicsit halványabb volt mint az előtte levő. De a tesztcsik igy is erősebb mint a contoll csik. Hát a mainak már negának kell lennie.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Pendi, nem tudom, milyen hatóanyaga van a rooibos teának, nem azért iszom. Hanem mert teamániás vagyok :oops: De szoktam kimondottan gyógynövény teákat inni, én hiszek bennük :wink:
Tali jó lenne, de most el vagyok havazva - vizsgák, két hétvégén disznóvágás...

Bridget!
Jó bulit! :lol:

Csucsu, én se tudom sokszor mit főzzek. Ha megkérdem a párom, azt mondja, amit akarok, úgyis tudom, mit szeret. Na kösz, ki vagyok segítve :?
Hajrá babaprojekt!!!
Vendég
 


Csajok: Ma az Lh tezstem megint erősen pozítív. 4 napja már!!! Ez nem jó úgye?, már meg kellet volna repednie ugye??


Kitty: Disznóölés :) szeretem. Csak ritkán van alkalom rá. Igaz azt nem mikor megszúrják csak a dolggos napot szeretem s a finom
kajákat:)
Az én párom akajára mindig azt mondja mindegy. Ezt útálom a legjobban . Hisz a mindegy a 111 :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, én is a sürgés-forgást szeretem benne ;)

Megnéztem most a Hal a tortánt, hát rémesek ezek a sztárok :x Olyan finnyásak, hogy erre már szavak sincsenek... :?
Vendég
 


Csajok ma se tok jonni mert mennunk kell ajit venni Patinak aztan meg megyunk a szulinapjara 8) Utana meg szerintem keson jovunk :roll: Ugyhogy holnap jovok 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Jó szülinapozást nektek :)
Várunk majd vissza.


Kitty: Nagyon silányak ezek a "sztárok" és ennyi pénzért amennyit kapnak érte talán nem kellene ilyen válogatósnak lenniük.

Kép
csucsu05
 
 


Jo reggelt 8)

Kép

Tegnap mevolt a szulinapi buli..aztan mentunk megint egy kicsit inni 8) :lol: Aztan haza aztan birkozas apaval 8) :oops: :lol: Most meg nem is tom mit fogunk csinalni de majd estefele remelem kicsit tobbet tok jonni es irok is :roll: Addig is legyetek jok es elvezzetek a napsuteses hetveget! 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

Én egy kicsit eltüntem, de nem volt időm jönni. Most is csak beugrottam, hogy jelezzem, semmi gond, csak nem érek rá.

Pénteken melóztam, tegnap pihentem.
Ma megyek kacsát pucolni Mamikámhoz a tanyára, meg holnap is. Ugyhogy nem biztos, hogy lesz energiám jönni.

Bridget
Hogy sikerült hálaadás ünnep? Ha vannak fotók tehetnél fel. :) És a Pati szülinapja? Buli buli hátán! :) Végre zajlik körülötted az élet. Most nem mondhatod, hogy unatkozol! :) Végül mi lett az ajándék Patinak?

Csucsu
De ügyes vagy, hogy kitakarítottál! Én még húzom-halasztom, de most már nekem is neki kellene feküdnöm...
A bundás kenyér teljesen jó kaja. Én imádom. Mi mustárral szoktuk enni. A páromtól tanultam, és először furán néztem rá, de kipróbáltam, és nagyon megszerettem így. Teával nagyon fini az. :)
Remélem azért ez a hónap nem tol ki veled, úgy mint az utolsó. Majdcsak összejön az a karácsonyi pozi teszt. Én nagyon drukkolok neked!
Abban sajnos nem tudok segíteni, hogy mikor kell megrepedni a tüszőnek. Én nem értek hozzá. Azóta mi a helyzet vele?

Kitty
A disznóvágást én is szeretem, de a melót már nem annyira. pedig van vele rendesen. Mi majd 15-én vágjuk a Mamiéknál. :)
Azt a talit meg ne aggódj, összehozzuk ám még az idén. :) Majdcsak lesz egy napja mindkettőnknek, ami jó lesz. :)

Nócika, Zsu!
merre vagytok?????

Mindenkinek további szép hétvégét!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkitől ezer meg ezer bocsánat, de tragédia történt és azota tegnap kapcsoltam be a gépet és mikor az iwiw-en írtam addigra haza jött apácska és mondta, hogy menjek vele lustizni az ágyba! Na jó abból nem csak lusti volt :oops: :oops: :oops: !! Szal ilyet én még nem sürün csináltam, hogy egésznap az ágyban degleszelek mikor ráadásul ott a sok mosni való meg porszivozni kéne meg egyebek! Visszaolvastam, de még egyenlőre kicsit szita az agyam!
Juliusban szabira ment egy igen jószívű kedves és a munkályára igen igényes éves kollégánk! hetet kellet volna szabin lennie! Erre hétfön mikor jönnie kellett volna ttelefonált, hogy nem tud jönni, mert fáj a foga és ezért a feje és megy fogászatra, hogy minden ok legyen! Másnap telefonál, hogy minden ok a fogával nincs rossz foga, de még akkor is fáj a feje, de kegyetlenül! Orvostól orvosig járt és találtak az agyában agydaganatot amit rögtön nem tétovázván meg is operáltak nki! A szövettanon kiderült, hogy rossz indulatú volt! Elküldték kemora egy csomo bogyo és utána kontroll! Aminek az eredménye még 2 áttétes daganat! Akkor azt mondták ehez már nem nyulnak mert semmi értelme és ez is rossz indulatú és csak a szervezetét neheziti meg az egész mindenség tehát még van neki ugy kb 3 hónapja! Na ebből 3 hét lett! Az anyukájával végég tartottuk a kapcsolatot, és mondta, hogy már ne tartogassuk a Tibike helyét, mert Ő már nem jön vissza dolgozni! Most szerdán kaptuk is a hírt, hogy Zsembike szerd éjjel itt hagyott minket! :cry: :cry: :cry: :cry: Én egy kicsit kiakadtam! Pénteken már el is temették, mert ugye semmit nem kellett vele csinálni, mert tudták mi a baja és, hogy nem hamvaztották! Nem sokat tököltek vele! A papnéni szép beszédet mondod már amennyire szép lehet az ilyen beszéd!!

Szal ne haragudjatok, hogy nem jöttem, de marhára nem volt hozzá kanalam, hogy itt üljek! Olyan üres most egy picit minden! Még mindig érthetetlenül állok a dolgok elött! Picit szétestem, de néhány nap és ujra a régi leszek! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nos!
Brid! Igen emlékszem a javaslatokra a bogyokkal és a teával kapcsiban!
Patinak boldog szülinapot! És mi lett az ajándék??
Marhára tettszik ez a spontános babásodásos vonalzó vagy avatar vagy nem is tom mi is ez!
Amugy én nyertem a tippelésben, mert apácska azt mondta, hogy tuti, hogy csak a posta költség legalább 5-6 ezer Ft! Na de nem! De tényleg szólj, ha bármire szükséged van!Ha csak egy csomag piripaprikára akkor is szólj bátran! És még egyszer köszönöm!

Pendikém! Grtaulálok a pszihologiai sikeres felmérésért! Apácskával meg menjetek tovább, ha ez kell! Vagy tényleg! Mi lenne egy lombikkal?? Azt nem szeretnétek?? Amugy meg, ha orvosi papirotok van arról, hogy nem ti tehetttek erról, hogy nem jön a baba akkor nem kell semmitsem visszafizetni! De remélem erre nem lesz semmi szükség!
Jó kacsaspucolást neked!
Na én december 23.-án dolgozom az idén utoljára! Utána elvileg apácska sem melózik! Írj, hogy neked mikor jó! De ha gondoljátok megbeszélhetjük, hogy vonattal feljöttök pestig és onnan ránk bizzátok magatokat megyünk szorakozni várost nézni meg mindenféle jót csinálni Aztán jöhetünk hozzánk is nálunk is ellehetünk meg majd akár haza is vihetünk! De mondom már szinte csak az időpontot kell ledumcsizzuk!

Csajok! Látom Zsuzsu azota sem jött!Én ma felhívom, hogy mi a helyzet vele! Mi ez a babás dolog! Én aggodom! Azt hittem, hogy míg nem voltam jött és elmondta! De sajnálattal látom nem! Majd én felhívom és elmondom!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: Hú ez tényleg egy tragédia. Olvasni is rossz volt.:( Szörnyű dolog ez. Azt hiszem az egészségnél ninc sfontosabb sem a pénz sem semmi.

Bridget: Ezek szerint napsütéses a hétvégétek. Nálunk eső és borult csúnya szürke idő van. :(

Tegnap az LH tesztem végre nega lett.
Ja és tegnap vettünk Mikulás ruhát. Nem azt a gagyit hanem szép kivitelben. De a tomi felróbálta és az egyik szára vagy 20cm el kisebb. Most vissza visszük kicserélni mert igy elég viccesen mutat rajta. Igérem majd Mikuláskor teszek fel róla képet.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, teljesen igazad van, hogy régen nem volt ennyire problémás a teherbeesés. Az elektroszmognak (a sok mobil, számítógép, mikro meg ami körbevesz minket...) és a stresszes, felgyorsult világnak köszönhető, hogy kevesebb kiskatonája van a pasiknak, és a nők peteérése is hol szeszélyesebbé vált. De ne aggódj, az elit alakulat így is be fog jutni és hoz nektek babócát!!! :D :D :D

Katonaszámnövelésre: én a Maca Vibe kapszuláról hallottam, lombikos barátnőim férjei is ezt szedték.

LH teszt: még nem próbáltam, de egyelőre szimpatikusabb a PG53, bár még azt sem próbáltam... :lol: költségtakarékossági okokból is :D

Kép
Kép
nalla
 
 


Sziasztok!

Bridget, képet kérünk a buliról! Szupi hétvégéd van/volt! ;)

Nócika, részvétem :cry: Olyan szörnyű betegségek vannak, hogy már az olvasáskor beleborzadok :cry:

Csucsu, képet majd behajtjuk! Szabina biztos örülni fog a saját Mikijének :D

Nalla, nagyon igaz, amit a teherbeesésről írsz. Régen nem volt ilyen sok probléma vele, és ilyen sok meddő nő/férfi sem volt :(
Vendég
 


Csajok vissza vitük a Mikulás jelmezt mert az egyik szára 20cm -el rövidebb volt. Nem is a pénzt akartam vissza kérni hanem cserélni akartam. Erre a vevőszolgálaton a nő azt mondja ez direkt ilyen. Mondom neki miért látott már mozgássérült mikulást?? Végül becseréltük és persze hogy nem rövidebb a szára.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu Kitty! Hát igen! bElég morbidok ezek a betegségek, de azért a magyar egészségügyről is meg van a véleményem!!!!!

Csucsu! Mi az, hogy direkt ilyen kell legyen a Mikulásruci??? Ez bolond??? Lehet az Ő pasija kikomat és ugy érzi, hogy akkor ez kell mindenkinek! De a lényeg, hogy kicserélték és ez legalább jó! A képeket meg ne felejtsd el!!!

Zsut még nem hívtam, mert még nem volt rá időm! Jöttem mentem fátvágtam meg egyebek! Most is forog még a mosogép és még minig van 1 adag! Olyan lusta vagyok! Biztos ez a fránya idő miatt van! Ugy lóg az eső lába!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajok!

Most beszéltem Zsuval! Mindenkit sokszor puszil! Volt egy kétcsíkos tesztje, de sajnos megemelte magát és elment a kicsikéje! :cry: Most is épp meg van fázva! Lázas és fáj a torka! Sajnálja, hogy nem tud jönni, de most kezdödik neki a vizsga idöszak amit persze, hogy tanulással kell töltenie! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Most mikor itt vagyok akkor nincs itt senki sem! Ez szörnyű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?