Új privát üzeneted érkezett!

:shock: itt mindenkinek azonnali császárja volt :cry: :shock: :?:
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Rég voltam bocsi, de mostanában apa nagyon sokat melózik. Kende meg nem igen alszik napközben és 100 %-os figyelmet akar magának (érthető) Volt olyan nap, hogy semmit nem aludt. Reggel képes 5-6 körül felkelni, délbe csak kb. fél max 1 órát aludni, és este 9-fél10 körül tudom letenni. Rendszerint elájulok vele együtt. Kissé ki vagyok fáradva. Nem tudom a gyereknek honnan van ennyi energiája.
A kis pocak meg pár napja nagyon sokat görcsöl, meg keményedik. Szedek rá magnéziumot, és olyankor jobb egy picit. Igyekszek sokat pihenni, feküdni már amennyit lehet Kende mellett. Így most nem igen ülök le a gép elé. Azért igyekszem visszaolvasni, meg írni is. De nem ígérem, hogy ma lesz az a nap!

Puszi Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Mi még egyben vagyunk.
Megjött a babakocsi Ausztriábél, a barátnőmtől. Igy néz ki:
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

Bocsi, hogy nem reagálok senkire, nagyon xarul érzem magam, azt hiszem sikerült egy kis hülést felszednem...
Puszikálok mindenkit, a babákat is!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok,

Mi ma megkaptuk a 3. oltásunkat és a Pneumococcus elleni oltást is. Lili jól bírta csak a szuráskor sirt, utána megnyugodott.
Evett és most alszik. Remélem nem fog belázasodni.

Márti, szerintem neked sincs sok hátra főleg, hogy a nyákdugesz is távozott már.
Pihenj sokat és szedjél c vitamint.
Ja szupi a babakocsi :lol:

Viri, ha tudsz azért pihizz.
Energia...... :roll: hát ilyenek a gyerekek, ők mindig jobban birják nálunk :lol: :lol:

Magdolnam, örülök ,hogy piri elmúlt.
Nekem sincs olyan sok időm, Lili is igényli a foglalkozást. :wink: :wink:
Nekem nem azonnali császárom volt, én vagyok eddig a kivétel :lol: :lol:

Nati, képeket várunk....

Andy, nagyon édi a kis Vivi :wink:

Holka, ti hogy vagytok????

puszi mindenkinek

Kép
Kép
odri
 
 


Viri
Heninek is volt egy hónapja amikor kimaradt a délutáni alvás. Bár mióta elhatároztam,hogy "jó akkor nem alszik"...erre most újra igényli az alvást. :shock: :D . Szóval az alvásmentes egy hónapban azt csináltam,hogy ebéd után azért lefeküdtünk pihenni együtt...Olvastunk egy mesét,vagy mesefilmet nézett...nem kellett aludnia de feküdnie fél órát igen. Ha ti is megpróbálnátok talán lenne fél óra fekvős pihid neked is.

Magdi
jaj de jó,hogy múlik a piri. Mikor jöttök Pestre,G-hoz?


Odri
szuperkivételesen alszik most mind2 gyerek. Emma már 4,5 órája, Heni 15 perce. Szóval Emma mindjárt ébred..
Egész délelőtt alszik aztán délután 3 és este 10 között semmit.
Aztán egész éjjel alszik reggel 8-9-ig.
Mondjuk rossz is,hogy nincs olyan időszak mikor szabadidőm van mert pont váltják egymást alvásban. De közben jó is. Mert olyan jó érzés,hogy 100%ig csak Henizhetek délelőtt! Vagy ha Heni nagymamázik akkor én 100%-ig csak Emmázhatok!
Amúgy képzeld csak úgy játékból vasárnap mondtam Emmának látod így kell megforulni hasról -hátra és megmutattam neki egyszer...és azóta ha hason van egyből hátára fordul már vagy 15X megcsinálta :lol: :lol:
4490 gr és 62 -es ruhákat hord. Majd teszek fel új képet is...csak néha úgy el vagyok havazva...
Csomót programozunk, a maradék időben pedig házimunka hegyek tornyosulnak...
Van kedved találkozni valamikor?
holka
 
 


Ditta
Én kizárólag hason altatom Emmát éjszaka. Van Angel Care légésfigyelőnk és mindig be van kapcsolva. Én jobban félek egy félre nyeléstől mint egy bölcsőhaláltól…mert reálisan nagyobb az esélye az elsőnek,még akkor is ha büfizett...
Nappal viszont csak babakocsiban alszik…(ez az új szokása) és ott hason. Olyankor ezerszer ránézek…
Örülök,hogy Ágoston baba jó kisfiú!
Olyan szép a tesós képetek,mindig megnézegetem a büszke Veronikát!!

Mágnes
Még azért növeszd Benit fiút egy kicsit!!!
Húúúú….ez nehéz ügy. Én is utolsó hetekben már csak azon aggódtam,hogy lesz az indulás ha eljön az idő…mi lesz Henivel…. De én a helyedben nem feküdnék be. Honnan tudod melyik nap szülsz? Nem tervezett császár lesz,ugye? Szerintem élvezd ki míg csak kettesben vagy Annával. Így a lehető legkevesebb időt kell külön töltenetek egymástól. Egy órán belül csak nem szülsz meg…
Ki vigyáz Annára ha szülni indulsz?

Andy
De édes a kicsi lányod! Ezek a csodálkozó szemek!!
Valamiért Emma is a sarokba húzodott mindig.
Most pedig leteszem rendesen az ágyba…reggelre 180 fokott fordul és elmegy az ágy másik végébe. Nekünk az ágyon van a pelenkázólap és az alá mászik be,onnan halászom ki reggel….

Nati
Ha lesz időd,ajándékozz meg minket egy képpel.
Hogy vagytok?

Erika
már meg van az új házatok?? DEJÓ!! Én erről lemaradtam...

Lilla
Szoktam gondolni rátok!írj privit légyszi a decemberi terveitekről.
holka
 
 


Odri
mi ma voltunk 3 hós oltáson. Mi a pneumoc. ellenit második félévben kapjuk. Heni pedig megkapta 3 hete,neki csak egy kellett belőle.
Lili nem lázasodott be?
holka
 
 


Márt
klassz a kocsi. Sok-sok C-vitamin!!! Hogy gyorsan helyre gyere.

Bejci
Hogy vagytok??
holka
 
 


Holka, Lili nem lázasodott be szerencsére de egész este nyügi volt alig evett. Egész végig a kezemben volt. Aztán nagy nehezen elaludt, de hajnalban felébredt, nagyon éhes volt. Aztán 9-ig aludt tovább. Tegnap volt 4920 gr és 58 cm.
Lili is van hogy napközben nem alszik csak egy-egy órát. Igényli a foglalkozást. Nagyon szeret labdázni :lol: :lol:
Lili emelgeti magát de még nem fordult meg. Mondjuk van olyan torna ami után visszafordul hasra :roll:
Házimunka van hogy nálam is tornyosul :lol: :lol: most is vasalnom kéne, de Lili nem nagyon hagyja :wink:
Talizhatunk ...de hol?

Puszi

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Betöltöttem a 31. hetet!!! :D

Annyira feltűnő, hogy rengetegen megszültetek innen. A babás kismamik, szinte nem is jönnek.

Én pedig baromi feszült vagyok az egész költözködős mizéria miatt. Jó lenne már túl lenni rajta.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sziasztok!

Holka!
Hát én is így vagyok a hason alvással....jobban félek a félrenyeléstől.....én egyenlőre úgy csinálom, hogy nappal ált. hason alszik, érdekes, hogy csak így alszik egyben akár 3 órát is. Az esti szopi után az oldalára fektetem, így alszik kb. éjfélig, majd a szopi után ismét hason. Nap közben én is sokat nézegetem. Bár a bölcsőhalálról olvastam, hogy vannak kockázati tényezők, pl. kis születési súly, koraszülött, dohányzó szülők, rossz szoc. körülmények stb....szóval nálunk egyik sem áll fenn, szerencsére! :) Tök jó, hogy Emmád már végigalussza az éjszakát! Bár ez a 2x-i felkelés sem annyira fáraszt, mert utána rögtön alszunk vissza...de azért remélem egyre hosszabbak lesznek az alvós órák éjjel!

Erika!
Hihetetlen, hogy már te is 31 hetes vagy! :shock: Hiszen még most teszteltél! :) Költözéshez kitartást!

Márti!
Babakocsi tök jó!!! :)

NA, megyek, lassan szopi következik, már reggel fél 7 óta alszik a drágám!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta, nekem is hihetetlen. Pont tegnap este beszélgettünk a férjemmel, hogy már csak 9 hét max.
Aztán kérdezte, hogy komolyan gondoltam-e, hogy ne igyon szilveszterkor. Aztán mondtam, hogy ha nem nagy kérés akkor igen.
Akkor leszek 37 hetes. Igazából tényleg bármi történhet. Kb annyi az esélye, hogy szilveszter éjjel szülök, mint az összes többi napnak utána. Csak akkor elég nehéz taxit is találni, akik pedig utálják a kismamákat, akik szülni készülnek.

Egyébként megbeszéltem Zsófival, hogy nem születhet meg a kiírt időpont előtt, mert gyúrunk a vízöntő gyerekre.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Kép mosolygós Kép nagyon élvezi a fürdést Kép nagy barna szemek

Most csak ennyit tudtam hozni, de majd teszek fel olyat is ami még a szülőszobán készült. Azóta nagyon sokat változott Fanni.

Alvás:
Fanni ha mélyen alszik, akkor szeret hason aludni, de mikor egy kicsit is éberebb, akkor nyűglődik. Hanyatt nem szoktam fektetni, félek hogy bukik és belélegzi. Éjszaka az első evésnél általában mellettem marad, nem tudom visszatrükkölni a kiságyába.

Szopi:
Szerintetek minden etetés után le kellene fejnem a maradékot?

Most ennyi, mert felébredt, megyek.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok megjöttem a dokitól



háát mint a síkság a fájásgörbém. Mint ha a tegnap esti 5 perceseim nem is letek volna.



minden nap kellene mennem mától de az uzsokiba csak szombaton meg vasárnap megyek és a dokival megbizniszeltem hogy holnap nem mennék a nyírőbe hanem csak ide az sztk-ba. Mondta hogy okkés csak hívjam fel utána.

így a hétfőt is megdumizom vele sztk-ilag és kedden visznek kocsival de viszont lehet szerdán vagy csütörtökön befekvés. sőőt tutira ha addig semmi.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Nati:
Gyönyörű kislány Fanni!! Milyen kisimult arcocskája van, pláne a 3. képen!

Fejés:
Én úgy gondolom, amíg be nem áll a tejed normálisan, addig nem árt lefejni a maradékot ,így el is tudsz tenni, gyarapodik is, és nem kell tartani a mellgyuszitól. Később majd fél éves kora körül már annyira be fog állni a kereslet kínálatra, hogy nem kell majd fejni.

Erika:
Nálunk is sanszos a dec. 31., miután az a hivatalos időpontom..:) Apa már azóta nem mer inni egy doboz sört sem, amióta kiderült, hogy babát várok, Annával nem egyszer kellett ügyeletre mennünk, és mindig este, és hétvégén.... Így nem mer inni, de ma kap engedményt, szülinapja van, és sört is vettem, neki, azt megihatja, csak nem megyek ma szülni :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a szüléstörténetek! Tökre elérzékenyültem. :) És tök jó, hogy nemsoká (pár hónap múlva) én is írhatom nektek :)

Nati: nagyon szép Fanni! Én minden etetés után lefejtem a maradék tejcsit. Én amit nappal így összegyűjtöttem azt kapta meg hajnalba a 2. etetésnél, mert nekem muszáj volt pihentetni a cicim, hogy másnapra elég tej gyűljön.

Magdolna: örülök, hogy megjött és el is múlt a pirid. Jó erős vérzésed volt. Most akkor kell műtétre menned?

Erika, Mágnes: hűha nem sok van nektek hátra!

Márti: mizu? Hogy vagy?

Dita: nagyon helyes Ágoston baba! A tesók imádják őt mi?

Dita, Nati: nekem is hason alvó volt Kende, de ő bukós baba volt. És nekem megnyugvás volt, hogy hason alszik. Bár légzésfigyelő volt alatta.

Holka: köszi a tippet. Volt, hogy vele ledőltem. Érdekes akkor aludtunk rendesen. De hát sajna nem mindig van időm szunyálni vele. De egyik nap nem aludt, csak feküdt azért az is jó volt. :) Nem tudom hétfőig jövök-e, de már most Boldog névnapot Emmának! ;)
De ügyin forog Emma! Pedig ilyenkor még nem nagyon szoktak, vagy rosszul emlékszem?

Most a többieknek nem írok, de nagyon szépek a feltett képek! Nem is tudnék választani közülük. :) Egyik édibb, mint a másik!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nati, nagyon szép és aranyos Fanni! Mégyegyszer gratula hozzá!

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok Lányok!

Gratulálok Natinak és Dittának a gyönyörű babákhoz!!!

Tudjátok, én mindig olvaslak Benneteket, de csak ritkán írok.

A napokban jutott eszembe, hogy gyakorlatilag ez a topik 1 éve indult és mennyi szép történetet követhettünk végig...


Puszi Pumi
pamukli
 
 


Magdolnám privi ment!

Pumi
pamukli
 
 


Nati!
Milyen kis törékeny kislány Fanni..... :) :)
Főleg az én kis vasgyúrómhoz képest! :) :lol: :lol:
Azon az alvós képen olyan kis szexis szája van! Tiszta csaj már most!! :) :)

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Hello lányok!

Itt vagyok én is, csak az utóbbi pár nap jó sűrű volt.

Nati: Végre láthatjuk Fannit! Hát tiszta szívből gratulálok, nagyon szép kislánykád van!! :) Nekem az alvós képe a kedvencem.
fejés: Én nem fejtem, mert elég béna vagyok hozzá, meg időm sem volt... de szerintem is jobb ha lefejed, mert több tejcsid lesz!

Viri! de jó, hogy jöttél!Mentek majd 4D-re? És hogy vagytok?

Magdi: Én mondtam, hogy tetű lassú az ügyintézés... Az érdi ingatlant meg írasd rám nyugodtan! :wink:

Ercsi: Igazad van, akinek már megszületett a babája ritkábban tud jönni, nemsokára Te is meglátod!! :wink:

Márti: Szép a kocsi! És gyorsan tessék meggyógyulni... mindjárt szülsz!!! :lol:

Mágnes: Boldog szülinapot a férjednek! Te meg még azért ne szülj mostanában... :wink:

Holka: Várjuk a képeket! :wink: .. De lehetne, hogy mindkét lánykád rajta legyen?

Mi kedden és szerdán egész nap tesóméknál voltunk, mert anyukám feljött Pestre. Szerdán meg bevittem Biust a melóhelyre! Mindenki odavolt érte és csodálkoztak, hogy milyen jó kislány! Egy hangja nem volt, viszont mindenkire mosolygott. Aztán tegnap délelőtt voltunk csípőszűrésen, hál 'Istennek minden rendben van vele, délután pedig voltunk babamasszázson, tök jó volt! Utána ott maradtunk teázni, a babákat megszoptattuk, jót beszélgettünk az anyukákkal. Tök jó volt kicsit kikapcsolódni.És utána Bianka is jobban volt, nem volt olyan nyűgös, mint egész nap. Utána egész este mosolygott, aztán megkoronázta mindezt azzal, hogy este 8-tól hajnali 4-ig aludt, aztán egy villámszopi után még 7-ig, és most is alszik. Szóval csajok egyhuzamban aludtam 8 órát! Juhééééj... :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm Fanni nevében is a dícséreteket. Mi is odáigf vagyunk érte. Sokszor csak nézzük és mosolygunk, hogy milyen gyönyörű és hogy a MI KICSI LÁNYUNK!!!

Ma egy kicsit nyűgös a lelkem, biztos a front miatt. Csak kézben aludt, de nyöszörgött végig és most 1 után a babakocsiban a konyhában elaludt. vagyis inkább álomba nyűglődte magát.
na sír, megyek.

Kép
Kép
nati80
 
 


Bejci: szupi, hogy rendben van a kisasszony csípője! A lányoknál ez nagyon fontos! Azt nem csodálom, hogy elájultak a kollégáid Biustól. Tényleg szép kislány! De jót aludtál. Irigyellek :)
Mi megyünk majd 4D-re, ha minden igaz dec2-án. De még nincs időpontom. Kende mostanában nem nagyon akar aludni. Így egy kissé lestrapált vagyok. Meg a pocim is már elkezdett görcsölni, keményedni, szóval igyekszem pihizni, már amennyit lehet. :) De ezeket leszámítva jól vagyunk. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


sziasztok

Ne haragudjatok, de nincs időm visszaolvasni.... Hááát nálunk pörögnek az események....
Dióhéjban:


-Amiért egyébként nem voltam.... Szóval a barátnőm rájött, hogy a férje csalja! Ráadásul van egy 5 hónapos kisfiúk. No comment. Az ő lelkét áplgatom, mert átmenetileg ideköltöztek.

- Voltunk a babaexpon.Szó szerint a végére estünk be. Gondoltam egy merészet és a belépőjegy mellé kapott sorsjegyet kitöltöttem és bedobtam az urnába. Hát... mi nyertük meg a fődíjat! 1 soproni wellnes hetet a szieszta hotalben! Babástul! Jujjj annnnnnyira örülök.



Ja és a babaexpon 110ft volt az univeres bébiétel!!!!!!!!!!!!!!!!!!
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Szia Pumi!
végre hallani felőled is! :lol: Hogy vagy???

Nati:
nagyon édes Fanni baba!!!! Olyan kis finomka! Gondolom a párod oda van érte! :lol:

Magdolnam!
GRATULA!!!! Ez igen! Rátok fér a kikapcsolódás!!! :lol:

Bejci:
na ná, hogy odavoltak Biusért! Nagyon édi kisasszony!!! :lol:
Szedem a C vitamit ezerrel....remélem hamar lábra tesz! :lol:

Kisvirág:
a fiuk épp takonykórba meg köhögésbe szenvednek, de ennyi, semmi láz...Oviba nem viszem őket...

Ditta:
Ágoston baba nagyon aranyos! És milyen édesek a nagylányoddal!!! Nem tolakodnak, hogy ki segitsen neked?
Az enyémek már most veszekednek, hogy kié legyen az elsőbbség :lol: :lol:

Odri:
hát igen, sok nincs már, azért nem bánnám, ha csak decemberben bűjna ki... :wink:

Holka:
az én fiaim is hason aludtak mindig, még most is az a kedvenc alvópoziciójuk :lol:

Erika:
hu-ha, neked is már nagyon közeleg a szülés.Nem félsz?

Mágnes:
Boldog szülinapot párodnak, egy kicsit megkésve :oops:

Ja lányok, akik még emlékeztek Manócskára-bekukucskáltam az iwiw-en a párja képeibe és ott van akislegényéről kép.Olyan édes kis duci! :lol: :lol: Ugyhogy ezek szerint 3 legény büszke anyukája lehet! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok!

majd írok is, csak gyors bekukk
Kép

Kép
andyfekete
 
 


Na, most van egy kis időm.... Hihtetlen milyen hajszában vagyok az idővel...
Nati, ha lehet már ilyenkor mondani... szóval szerintem nagyon hasonlít rád! Olyan kis édes! Nagyon szép baba! Andi a tied is! Kis mosolygós :)
Bejci? Ti hogy vagytok? Hogy jellemeznéd lánykádat? És Holka te? Pocakfájás? December eleje - közepe fele megyek Gáborhoz, akkor szeretnék mindenképp benézni hozzátok, persze, ha nem zavarok. A lánykáidra is már nagyon kíváncsi vagyok! A mamámat is viszem kórházba, úgyhogy megyek egy jó néhányszor arra.

Viri, pihenj sokat! Mikor mentek 4dre dec 2??? Már kíváncsi vagyok a nemét illetően! Hú én alig tudnám kivárni!

Liza nagyon nagyon ember igényes lett :shock: Hogy is fejezhetném ki magam pontosan, tán úgy ha azt mondom, hogy minimum 2 emberes lett. Ugye itt lakott egy darabig a barátőm és hozta a fiát magával.... Pedig ő elég nyöszis baba!!! És hát nem gondoltam volna, hogy vannak ennyire nem sajtkukac babák. Na erről később fejtegetem ki a mondanivalóm, mert Liza hiányol
magdolnam
 
 


Kép

Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta!

nagyon szép a kisfiad! és neki is mennyi szép hajacskája van!
gratula mégegyszer. és hogy vagytok?

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Magdolnam
Neked már elmúlt a kézfájásod? Mert nekem is fáj az egyik kézfejem már 4 hete, de azért még nem vészes. Mit csináljak vele?

Ma végre voltunk sétálni Fannival. Jól beöltöztettem és tettünk a környéken egy 20 perces próbasétát amit nagyon jól tűrt, nézelődött majd elaludt. Mától ha nem esik valami trutyi minden nap ki fogunk menni sétálni, mert nekem is nagyon jót tesz.

Megyek mert felébredt és sír, mert fáj a pocakja. Csavarja a levegő.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam: grat. Nagyon király!!! És mikor utaztok? A Szieszta Hotel nagyon jó. Pár évvel ezelőtt voltunk ott.
A 4d időpontja végül dec.3-a lesz. De holnap megyünk genetikaira. :)

Márti: mizu? hogy érzed kihúzol még 2 hetet?

Andy, Ditta: édik a képek!

Nati: kitartást a pocifájós babához!

Többiek merre vannak? Gondolom babáztok. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Holka: Emmának boldog névnapot!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nati, igen teljes mértékben elmúlt hála az égnek.Azt mondta a dr, hogy terhesség alatt volt vmi gyulladás és nem tudott kijönni rajtam, csak úgy hogy a csuklóm lett a gócpont.... Ne kérdezd, hogy miért én sem értem. Hogy fáj a csuklód? Nekem minden kiesett a kezemből meg annyira fájt, hogy majd meg vadultam. Az én kocsimban olyan szervó van, hogy kisújjal is simán beparkolsz, de azzal a csuklóval kínszenvedés volt.... Fáslizd! Én még dunszt kötést is csináltam (körömvirágosat)! Használt.

Boldog névnapot Emma!
magdolnam
 
 


Ditta:
gyönyörű fiacskád van!!!! :)

Magdolnam:
húúú gratulálok!!! Mikor mentek a a wellnesre?

Kisvirág:
hová mentek 4d-re?



Nekünk megvolt az első CTG, először megijesztettek,mert a nőci mondta, hogy menjek a dokimhoz, mert túlzottan aktív magzatmozgást észlelt... Aztán kiderült, hogy a dokim örül neki, mert látszik, hogy jól van a gyerek.. Komolyan mondom, nem hiszem el, már az is baj, ha nagyon aktív a baba... :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi még egyben, és remélem decemberig kihúzzuk :wink:

Andy:
de édes Vivi! És mekkorát nőtt!!!

Kisvirág:
hát nem tudom, hogy 2 hetet kihúzunk még,de remélem decemberig még bent marad :wink: Habár a fiuk már nagyon türelmetlenül várják!

Nati:
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK NEKED!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Ditta:
el felejtettem irni neked, hogy tiszta dögönyözni való a fiacskád! :lol: Nagyon édi! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


húú tényleg Nati:
Isten éltessen sokáig!!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boldog névnapot Nati!!!
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Köszi a dicséreteket....

Nati!
Isten éltessen!!!!!
Kép

Mágnes!
Hát ez már tényleg röhej, hogy az is baj, ha túl aktív! :shock:
Az a lényeg, hogy a dokid rendben találta!

Húha, Márti,már a 38. hét?? M.vásárhelyen fogsz szülni? Ott is van paraszolvencia?

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Nati, Kép

Holka, Emmának boldog névnapot :!: :!:

Kép
Kép
odri
 
 


jaj Ditta olyan édes kis pindurka a babád! Szép herceg! :wink:
magdolnam
 
 


Holka: Emmának itt is Boldog Névnapot! :wink:

Nati: Isten éltessen sokáig!

Mágnes: Az a nőci hüle volt... én úgy tudom, hogya magzatmozgást csak azért nézik, mert akkor fel kell gyorsulnia a szívének.

Márti: Drukk, hogy kihúzd decemberig.

Magdi: Wellness hétvége: irígy-irígy :wink:

Viri: Majd hozz képet a 4D-ről! Tök kíváncsi vagyok a babócádra!
Vendég
 


Sziasztok!

Megvolt a nagy uh. Mindent rendben talált a doki néni. A kicsi végiga aludt. Meg sem moccant. A méretei alapján 19. hetes a bébi. ÉS valószínű hogy kisfiú. :) De eléggé takarta magát, és azt mondta a dokinő, hogy még ne vegyük 100%-nak, de ő annak látja.

Nati: boldog névnapot!

Mágnes: a Kleopátra házba megyünk. :) De lüke ez a ctg-s csaj. Jól megijesztett.

Bejci: remélem a 4d-n már kapok képet, mert ma sem kaptam a sima uh-n. :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Nem tudok aludni, olyan savam van :cry: és azt hiszem a kisasszony visszafordult és megint csücsül a kijáraton :roll:

Ditta:
igen sajnos van :evil: , még olyan is, hogy előre megmondja a tarifát...
Bizony, már csak 10 nap van hátra...vagy ki tudja? :wink:

Odri:
ti hogy vagytok?

Bejci: de édik vagytok az avatar képeden :D

Kisvirág:
én is fiura tippeltem :wink: Kár, hogy nem kaptál képet megint :cry:

Holka:
REmmának BOLDOG NÉVNAPOT!!! Egy kicsit megkésve :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!
Idővel én is hadilábon állok. A múltkor már fél5-kor keltem mert 2 órát akartam tollászkodni a fürdőszobában. Olyan igazán kényeztetős pancsit csak olyankor tudok csinálni mikor nyugi van,mindenki alszik…
Anyós mostmár csak heti 1x főz. Így 7 körül kelek,hogy ebéd kész legyen mire felébrednek a lánykák. Ők általában 9-ig alszanak. Majd Emike délelőtt 10 körül visszaalszik és kb du 2-kor ébred.De én ezt az időt Henivel töltöm és nagyon élvezem. Mert olyan jó egy kicsit csak rá figyelni. Játszunk,festünk. Amikor meg el van egyedül akkor pakolászok. Kb 2-kor alszik be Heni. Szinte percre pontosan ekkor ébred Emma…így váltják egymást ébrenlétben. Aztán Emma délután már nem alszik. Csak szopi után 10 perceket a kezemben.
Szóval éjjel jön el az én időm, persze azért aludnom is kéne valamennyit…
Ha gépezek akkor pedig skype….

Emma köszöntéseket köszi szépen!


Viri
Látnod kellett volna az arcom, mikor írtad múlt héten az Emma köszöntőt…Mekkorát néztem! Miről beszélsz??? Képzeld mi április 19-én tartjuk és a naptárból választottuk ki anno áprilisban a nevét. Fel se merült bennünk, hogy a naptárban többször is szerepel…
Te világítottál rá. Szóval ma bezsebeltük a köszöntéseket, óránként kaptam sms-t, de csak áprilisban ünneplünk majd.
Én is azt érzem 2 kisfiad lesz… :wink:

Magdi
Nyeremény de jó!!!
Nem tudsz zavarni minket, várom, hogy gyertek. :D

Márti
Láttam 2 órakkor jelentkeztél be,gondoltam biztos nem véletlenül…
Azt gondoltam megindult a szülésed!! :D

Mágnes
Már te is finishben vagy!! Hogy érzed magad? Tudsz valamit pihenni Anna mellett?

még később igyekszem jönni,csak most etetés...
holka
 
 


holka:
igazából nem is érzem,hogy pihennem kéne :) Tele vagyok energiával, folyton jövünk, megyünk, itthon főzőcske, délutánonként sütök, takarítok, szóval csak este érzem, hogy a derekam nagyon fáj.. :)
Na majd fog hiányozni egy kis pihi pár hónap múlva.. :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
de jó,hogy ilyen fitt vagy!
Lehet alvós baba lesz Benci és akkor jókat alszol szülés után is. :wink:

Egy nagyon fontos dolog az előbb lemaradt!
Ditta
Kimondottan szép,formás a kisfiad! Nagyon tetszik nekem. :D
holka
 
 


sziasztok!

most van egy kis időm, bár Vivi nem alszik, most jöttünk meg egy rövid sétáról, amit végigaludt, de mostmeg már fent is van:)
Igazából jól vagyunk, picit megfáztam, pedig alig vagyok a levegőn, lehet éppen ezért. Vivien 1 hete megint 2-3 óránként szopizik és sajnos este megint tápszerezünk, elfogy a cicim. Pedig iszom a teát, és eszem rendesen. Mindegy lassan 3 hónapos, és azért elég sok anyatejet kapott eddig. Éjjel egyszer kelünk fel 2-3 körül, este 8-9 között elalszik, és fél 8körül eszik utoljára. Reggel meg 7kor kel, de nekem is visszaalszik délelőttönként, mint Holkának.
Este mikor megjön apa viszont állandóan hiszti van, mintha tudná hogy megjött:)

Nekünk anno a csípő uh nem lett jó, csak nem írtam, kicsit el voltam kenődve emiatt.... Már több mint egy hónapja hordjuk a terpeszbetétes rugit, hétfőn megyünk ortopédiára(másfél hónapra kaptunk időpontot, röhej!), és remélem ott csak jót mondanak. A köv uh dec 19én lesz, remélem utána eldobhatom azt a rugit.
Már 5 kilósak vagyunk, ami pont jó szerintem.
Ennyit rólunk, a mosolyt már láttátok. Egyre többet gagyog a kisdrága, de ha hisztizik akkor is mosollyal van vége......
Nem lehet rá haragudni.


Mágnes, Márti ti is a végét járjátok! Kívánom hogy minden rendben és gyorsan szépen lemenjen! Milyen szép karácsonyotok lesz nektek is!
Márti!
nekem is mindig savam volt, és sok szép haja lett a kisbabámnak, bent a kórházban összefüggésbe hozták ezzel, hát kíváncsi leszek!

Holka!
Azért sok boldogságot a kis Emmának. Örülök, hogy mindkét lányoddal ennyit tudsz foglalkozni, nagyon ügyi vagy.
Tejcid van még rendesen?

Kisvirág!
örülök, hogy minden oks, és te is már félidős vagy! DEjó.

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Nati, Boldog Névnapot!

Ditta, nagyon szép kisfiad van, úgy megdögönyözném :D

Andy, nálatok is, az a mosoly..... El lehet olvadni tőle!

Magdi, mi is voltunk babaexpon, és én is nyertem, csak nem a fődíjat, irigyellek is miatta. És voltam ott 4D-UH-n. 4000Ft volt. Nem bírtam kihagyni!

Kép 31+2 hét

Kép
Kép
cs_erika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?