Új privát üzeneted érkezett!

Kata!
3-at! :lol: Biztosra szeretnék menni! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Vicus :D Gyönyörű nevet választottatok, a Lilla nagyon szép! :wink: Remélem nem kell majd fiú néven gondolkoznotok. Igen, lent kezdődik a baba kapirgálás. Nálam Márk már eljutott a köldökömig és most azt böködi belülről. :oops: :lol: Na nekem is a 17. héten kezdődött a pociszúrkám, és azóta elég sűrűn megyek úgy mint aki beszart mert ha rendesen felegyenesedem, akkor húzódik. Enyém doki azt mondta hogy húzódnak a méhszalagok. Nekem jobb alul szúrkál és azóta is csak jobb oldalon érzem. Pedig babóca már régen feljebb kúszott.

Krisz :D Akkor azért csak telik az idő a dolgok ide-oda tologatásával és a házimunkával. Akkor hajrá szerdai vérvétel! :wink: +++++++++++

Ticsi :D Az aszalt dolog durván tiltva van. Édes kekszet szoktam enni néha míg párom meg nem látja.... :oops: :oops: :lol: Kiváncsi vagyok mit mond a dokid erre a húgycső fájdalomra.... :oops: :roll: Keresztelő nem most volt??? :roll:

Réka :D Üdv köztünk. Sajnálom a két angyalkádat! :cry: Mielőbbi babásodást kívánok Neked! :wink:

Gyugyi :D Remélem mára nem érez már semmit a fiacskád a tegnapi hóviharból és kellőképpen felmelegedett! Ügyik vagytok hogy már minden meg van karira! Szerintem Judy-t kezelte az iwiw-es klubbot, de ő már nem ír közénk.... :(

Baba :D Sziaa és remélem jóra fordulnak a dolgok körülötted! :wink:

Tavirózsa :D Köszönöm, kérlek küldd el a kérdőívet, hátha ezzel segítek másokon! :wink:

Kukac :D Gondolom a tüszőket érzed, nem? :wink:

Dike :D Ez nagyon fullos görbe!
:wink:

Hadd panaszkodjak kicsit a kismamanacikra. Sógornőmtől kaptam vagy 6 nadrágot a 13. héten. Akkor nagyon kényelmesek voltak. 1-et vettem én is. Aztán ahogy nőtt a pocakom, tudjátok van az a rész ahol a sima nadrág anyag és a puha tágulós anyag összeér. Na az a varrat nem gumis... :evil: egyik nadrágnál sem... :evil: és nekem Márk pont ott van és szegénykém nem fér el, azok a hülye gatyák mind nyomnak. :evil: főleg ha leülök. Tegnap elmentem egy bababoltba hogy muszáj vennem egyet amiben még kihúzom a végéig mert csak egy brendonos gatyó maradt ami ilyen itthoni rohangálós, de utcai már egysem. Mind nyom... :evil: És kaptam egy olyat tegnap aminek az a varrata is gumis, juhéééj! :wink: Nobel díjat érte! :D Kényelmes, már csak anyósnak kell az aljából felvarrnia... :oops: :wink: Mikor vettem azt az egyet, nem tudtam hogy erre is figyelni kell.... :shock:
fenci
 
 


krisz! valóban semmit sem érzek, most már a hasam sem görcsöl. a mellem nagyon fáj, de az mindig szokott. :D
nagyon drukkolok neked h végre összejöjjön nagyon nagyon megérdemelnéd már!!!

19re? nah akkor még várhatok a teszttel, meg igy már érthető h még mért nem jött meg :(

Flóra babáknak boldog névnapot! :)

vicuska! remélem minden rendben van veletek, és elmúlik a pocifájás, de lehet tényleg csak a baba ficánkol! :wink:

kata! nem előző 2 hónapba 12. napon volt pé, és rá 16 napra jött meg.nem tudom most miért ilyen későn volt.

lili drukk h minden rendeződjön!

zsófi! küldök tüszöcske növesztő energiát++++++++++++++++++++++++++++++++++++
dike
 
 

 
 

No, akkor egészségetekre! :lol: :lol: :lol:
Kép

Fiúk elmentek focizni, Zapa szállítja a fél csapatot. Enyém a gép!!!!!
Kép

Fenci :)
Judy volt? :oops: :roll: Nem emlékszem. Asszem írok neki iwiw-en...

Kedves Újak! :D
Megtaláltátok? :wink:

Ja, fiam felolvadt.... Azóta hajlandó télikabátban járni! :lol: :lol:

Kata :)
Úgy tudom, jobban van a srác. Az intenzívről lekerült már.

Bakker! :shock:
Átmentem Andi szobájába megkérdezni, mit tud.... Nincs is itthon!!! Hol ez a csaj? :roll: :shock:
Felhívom. Családi csomag! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Én nagggyon gáz vagyok!!!! :oops: :oops:
Most jutott eszembe, hogy reggel vittem magammal a laborba a reggeli elsőt...... Nem kérték. Még most is a retikülömben van. :shock: :lol: :lol: :lol: Remélem, nem folyt ki.....

KépKép
zapáné
 
 


Kép

KépKép
zapáné
 
 


Szia Gyugyi!


Kép
Vendég
 


Gyugyi

Ha már úgy is megmaradt az a reggeli pisi, utóljára nosztalgiából ellőhetnéd egy hcgre!!!! :lol:
Vendég
 


Dike :)
Pont erre gondoltam, mikor kiöntöttem!
Kép
De hááát, nincs itthon tesztem. Pedig istókzicsi, belemártottam volna! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi

Én Ditke vagyok!!!! :lol: :lol: :lol:

Hamarosan jön neked is a szabad szerelem!!!! :wink: :D

A csini lyánykádnak hogy tetszik a suli?

A fiad akkor kiengedett! :shock: Kis buták, sapka, kesztyű nélkül elindulni!!!! :shock: :roll:

Gröniről van valami hír?????
Vendég
 


Na basszus! :oops:
Mondom én, hogy gáz vagyok! :lol: :lol:
(...vagy nem kéne több pezsit innom. Tiszta vörös a pofám tőle. :oops: A zagyam meg tompa.... és csak egy dologra tudok gondolni.... :roll: Kép )

Leánykám jól érzi magát, hála a jó égnek. Mondjuk annál az ofőnél csak jobbat foghattunk ki. Ez jó! De milyen jó! ...lenne. Ööööö....izé....ne pofádzak má' annnyit.... Kép

Gröniről nem tok semmit. Írjak neki? :roll:

KépKép
zapáné
 
 


Hahó!
Írtam Gröninek is, a férjének is, egyikük sem válaszol...
Kezdek aggódni...mi lehet Velük?
Vendég
 


Taviluca :)
Iwiw-en swm voltak? SEM, az annnya cippelőjit, hogy félrenyomok mán. :twisted: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi

Éhes disznó makkal álmodik! :wink: Kép

Tavirózsa

Szia! Hogy vagy? Minden rendben?


Gröniékért én is aggódom!!!! :roll: :?
Vendég
 


Makkal bizony!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Most hogy felhoztad a pezsit, az már nincs, mert már megittuk, :lol:
de egy kis boros kóla jól jönne!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Küldök neked is és Natinak is!!!!!! :wink: :D

Na megyek is a pincébe érte! :wink: :D
Vendég
 


Szia Ditke!
Nem tudom, hogy minden rendben van-e,majd 3 hónap múlva kiderül.
Akkor megyek vissza a dokihoz műtét utáni kontrollra, és elmondja, mit jelent a sok szörnyűség a szövettani leleten.

Gyugyi, azt nem néztem.
Vendég
 


Huu, ilyen pince nekem is jól jönne. Itt csak biciklik vannak lent. Meg kacatok! :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Gröni nov. 21-én volt utoljára.Aznap írt nekem is még...Azóta meg nem.
Jaj, remélem, nincs baj!Jelentkezhetne igazán...
Vendég
 


Vessetek rám követ, sokat, de én most rágyújtok.... :oops: :oops:

KépKép
zapáné
 
 


fáj a fogam :(

zapáné :D gyúccccsáááá rá!! :)
dike
 
 


Zapáné!

én is akarok inni és bagózni is! :oops: :twisted: :lol: :lol:
irígy-irígy :wink:

Ditke, Tavika!
neketek is milyen jó, h ihattok!egészségetekre :D :D

Gröninek++++++++++++++++++++
Vendég
 


Ditke, én is kérek vörösbort!!!
Kólát nem ihatok... :wink:
Vendég
 


Vicuska, Neked jobb!!!!!
Vendég
 


Tavirózsa

Neked sima vörösbort küldök!!! :wink: Nyisd az ablakot!!!!!! :lol:


Vicuska

Hidd el, mi is szeretnénk inkább őszilét iszogatni!
Na de ez van!

Egészségetekre!!!!! :wink: :D Kinek az alkesz, kinek a szeszmentes!!!! Na erre figyeltem, nehogymá mást írjak és Gyugyi is másra gondoljon! :wink: Már akadoznak a betűk, túl közel vannak egymáshoz, nem győzök javítani!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hiába aki nem iszik!!!! :lol:
Vendég
 


Gyugyi

Cigi? :wink: Ezer éve nem szíttttam!!!!! :lol:

Na jó, pár éve utóljára!!!!! De jól megszívtam! :lol:

Apát ki tudnám kergetni vele, ha más cigizik, az nem baj, csak én ne csináljam!!!! :lol: Aztán pár éve egy buli előtt összezördültünk, és mivel tudom hogy a cigivel bosszantom, hát rágyújtottam! Nem egyre-nem kettőre, ja és mellé piáltam is persze! :? Hiszen buli vóttt és jó hangulat!!! Dehogy én olyan beteg voltam ettől a duótól, hogy két napon keresztül hánytam, én vasárnap is csak az ágyat nyomtam, amikor nem hánytam!!!! :? :lol:

Na most jól elröhögök magamon, de akkor nem volt ez olyan vicces! :lol:
Vendég
 


na frankóóó, eddig minden nap hátul volt a méhszájam, ennek legalább örültem, de most néztem, h tök elől van. nálam ez a mensi kezdete.hát ennyit a szép görbéről. :(

annyira szeretnék nem foglalkozni az egész témával, hőmérőzni, számolgatni, akkor kekszelni mikor kell, stb.
szerintem menne is, csak az az egy bajom van, h ha nem törödnék semmivel, tuti nem jókor lennénk együtt, vagy heti 1szer. mert ez a sok karika nálam csak ilyen kötelező a baba érdekébe dolog volt ám
és ha arra bizom magam, h mikor kedvünk van, akkor h csipem el a pét? szoval neem tudom, de olyan sok mindenkitől hallottam, h akkor jött össze mikor már lemondtak róla.
dike
 
 


Na megyek fürcsizni! Kádban! :wink: Mivel úszni nem tudok, ezért nem akarok vizi hulla lenni!!! Na majd csak félig engedem a kádat!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó éjszakát mindenkinek!!!!! :lol:
Vendég
 


Még fürcsi után bejelentkezem, hogy túléltem-e! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Sajnos most nincs időm visszaolvasni, csak egy gyors bekukkra jöttem. Még visszaolvasok.....
Aki kehes, annak jobbulást, babásoknak sok pihenést és vigyázzanak magukra. Ez azokra is vonatkozik, akik már tűkön ülnek kezükben a teszttel.

Nekem ma e-mail-en elküldték a vérvétel eredményeimet és nagyon úgy fest a dolog, hogy IR. Holnap megyek vissza doki nénihez és akkor majd elmondja az okosságait.

Addig is mindenkinek jó hóemer és hóasszony építést :)

Kép

Kép
princzike
 
 


HAli!

Gröniékért én is aggódom!Remélem nincs baj!

Gyugyi :D

Sok pezsi aztán cigi? Élvezed az életet. :wink:

Ditke :D

Szia!!!Túlélted a fürdést???

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Képzeljétek, holnaptól mérem a hőmet újra. 8)

Vicuska :D

Ugye te azért nem gyújtottál rá?Hogy vagy?

Tavirózsa :D

Neked is szióka.

Vicky :D

Mi újság veletek? Jól vagytok?

Suzy :D

És ti merre jártok???

APa morog,lassan megyek aludni.Jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Szia Zsu!

Már csuklottam! :lol: :lol: :lol: Igen túléltem, de majdnem kijózanodtam már, mire eszembe jutott hogy én Pestet ma fél liter folyadékkal jártam meg, úgyhogy sürgősen pótolnom kell, mert kiszáradokdokdok!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajrá hőmérő! :wink:

Én nem mérem, csak menzi előtt hogy tudjam melyik napra számítsak! :? Hiába a tankönyvbe illő görbéim, baba sosem lett belőlük! :shock: :roll: :? :(
Vendég
 


Csinyátam szép vonalzót is! :lol: :lol: :lol: Először arra gondoltam hogy hülye, nem tud számolni, 12 nap peteérésig? :shock: Aztán rájöttem hogy ma vagyok a 4.napon, és Clostival+szurival kihúzzuk a menzit 31 napig is! :wink: Így aztán jól számol a kisdrága! :lol:

Kolibri

Sajnálom pirit, pedig még azt is álmodtam hogy anyóspajtás megpukkadt hogy nektek babátok lesz! :shock: Na majd a köv. hónapban!!!!! :lol: :lol: :lol: Légyszi majd vedd fel videora és tedd fel ide hadd lássam az arcát amikor bejelentitek neki!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó éjt, csajok!
Vendég
 


SZép jó reggelt!

Írt Gröni,idézem:

" Bocsánat, h eltűntem...rémségeken vagyunk túl...Na de a lényeg, 22-én hajnali 1 óra 7 perckor Dóránk meglátta a holdvilágot, 4070 grammal és 52 cm-rel!"

Grönikém!
Nagyon nagy szeretettel gratulálok, kívánom, hogy nagyon sok örömötök legyen a "pici" lányban!
Vendég
 


Jó reggelt!

Gröni, gratulálok Dóra babához!!!!!!!!! Sok tejcsit, jó egészséget Nektek! Azta, micsoda méretek! Remélem jól vagytok mindketten és jelentkezel majd bővebben!

Jövök majd én is később, most megyek vámpírkodni :? de ha minden igaz, ez lesz az utolsó egy darabig :lol: :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Gröni :D :D
Kép
GRATULA!!!!!!!!!
Várjuk a képeket és a részleteket!

KépKép
zapáné
 
 


Cép reggelt!

Tavika megelőzött!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Grönike nagy nagy gratuláció nektek a ahtalmas Dóra babához...mielőbbi felépülést, és rémségfelejtést!

Várjuk a részleteket...jöhetnek a rémségek is!!!!!! :d

Millió pusszantás Ticsi és a fiúk!

Kép
ticsimû
 
 


Gröni!

Hatalmas gratula Dóra bébihez!!! Jó egészséget és mielöbbi felépülést kívánok!
Azta mekkorra bébi lett Dóri! :D
csipcsab
 
 


Szép jó reggelt!

Gröni
Végre, hogy van hír rólatok...lerágtuk már az összes körmünket. :? Nagyon sajnáljuk a rémségeket, reméljük Dóra baba huncutsága minél hamarabb feledteti azokat!!!Sok tejcsit és örömteli babázást kívánunk nektek!!! :D :D :D :D

Nálunk éjjel végre leesett a hó!!! :D Még mindig esik és meg is maradt. :D

Rólam:
25.cn, 13.dpo, ET+11, hő reggel 5.45-kor 37,2, 7.45-kor 37,5. A hasam mostmár egyértelműen menziszerűen görcsölget...nem annyira fáj...de görcsölget, melleim ugyanúgy veszettűl fájnak.
Tesztet még nem csináltam mert inkább fényképeztem a havat. :lol:
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az üdvözléseket és a reagálásokat!

p kata! Úgy érzem a babám halálát amennyire lehet fel tudtam dolgozni, úgy gondolunk rá, hogy egy nagy ajándék az életünkben egy csodálatos 9 hónapig tartó terhességgel, egy szuper gyors és egyszerű szüléssel és örömmel emlékszünk vissza arra a pár órára, amíg a kezünkbe foghattuk és csodálhattuk. (különben róla születése után derült ki, hogy súlyos szívfejlődési rendellenessége volt, amit sima UH-n nem lehet észrevenni, megműtötték, de két hetesen meghalt...) Nem akarok senkit elszomorítani ezzel! Csak azért írtam le mert úgy gondolom a legszarabb lelkiállapotból is van kiút. Mindig van remény talán a következő hónapban sikerül mindannyiunknak! Várjuk, hogy végre hozzánk is beköltözzön egy egészséges kis tesó! Egy 3 éves ovisunk már van ő nagyon sok erőt adott, hogy talpon maradjunk!

Mondjuk pont mostanában kell visszamennem dolgozni, ami kicsit stresszesebbé teszi majd az életem, de lehet, hogyha nem parázunk rá úgy a babaprojectre az majd segít.

krisz!
Ha jól vettem ki az írásaidból te lombikos vagy és mostanság kell, hogy kiderüljön az eredmény? Tiszta szívből nagyon drukkolok!!!!!

Legyen mindenki nagyon boldog Karácsonyra addig még van egy hónapunk, bármi megtörténhet!

:D

Szép napot mindenkinek!
h-reka
 
 


Na a labor ma zárva. Mehetek holnap is :?
Viszont annyi hó esett, fehér minden :lol:

Krisz, a hőd biztató! Vérvétel holnap? Rengeteget gondolok Rátok és nagyon-nagyon drukkolok!

Zsu, gyönyörűek a munkáid, nagyon ügyes vagy! Főleg a micimacis tetszik :lol:

Zsófi, drukk mára, hogy nagyon jó híreket kapjatok! Ezek szerint megbékéltél az ikresmami gondolattal :wink: :lol:

Mami, a bébikre egyszerűen nem találok szavakat! Az iwiwes kép is csúcs! Sok erőt, kitartást Nektek, remélem van segítséged, aztán hamar belejöttök majd mindenbe :wink:

Ditke, jó újra "látni", annak külön örülök, hogy ezek szerint újra van babaprojekt? :wink:

Kata, nagyon helyes srácaid vannak! Kíváncsi vagyok,kishugi lapul-e a pocakodban? :wink: Mi az, hogy nem lehet a 20. hét után dokit választani? :shock:

Susy, hogy vagytok? Benéztem a dec-i fórumba és látom már 6 vagy 7 babóca megszületett :wink: :lol:

Dike, gratula a jó eredményekhez! És drukk csütörtökre az andrológiára! Én 9 hónap spontán után még bőven reménykedtem. 1 év után mentünk dokihoz :roll: Katonaszámlálás, UH, hormonok, hsg. Mindent "nagyjából" rendben találtak, így adtunk magunknak még 3 hónap spontán időt. Utána kezdtük az inszemeket.
A hsg szerintem egyáltalán nem volt rémes, én is f*stam tőle, de olyan volt csak, mint egy hosszabbra nyúlt nőgyogyi vizsgálat.

Kolibri, piri monnyon le anyóssal együtt :twisted: :twisted: Voltál azóta pajzsmirigy vizsgálaton?

Princzike, Te is ma mész dokihoz, gyere majd a hírekkel! Ha IR, abban az a jó, hogy legalább kiderült és lehet kezelni. Nagyon sok sikertelen lombiknak az oka pl a nem felismert IR.

Gaby, a vizesedést sajnálom. A mozgás, torna, séta segít! Vérnyomásod rendben van?

Pompom, remélem már teljesen meggyógyultál! Azért korizni még ne menjetek!

Vicuska, a lenti szúrkálás normális szerintem is, ilyenkor nyúlnak a méhszalagok. Lilla szép név :wink: Levente is Lilla lett volna, ha lány :wink:

Fenci, hol a beígért pocakkép? :lol:

Brendon: először én is padlót fogtam az áraktól. De aztán rájöttem, hogy vannak jó árban dolgok, vagy legalábbis máshol sem olcsóbb és itt egy helyen szinte mindent megkapsz. Érdemes a neten is nézegetni a havi kuponos akciókat, mert lehet jó dolgokat jó áron kifogni :wink:

Tünde, beszéltem homeo ügyben a szülésznőmmel. Ő az 5 ch-t mondta mindenből, úgyhogy megpróbálok olyat szerezni. Azért köszi :wink:

Baba, remélem mielőbb rendeződnek a dolgaitok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vickybabe 2008.11.25 09:45-kor.

Kép
vickybabe
 
 


Gyugyi, akkor jövő héten lesz a műtét? Sokat gondolkodtam ezen, amikor írtad, és végül is megértem a döntésedet. Hiszen el kell dönteni, hogy akarunk gyereket, vagy nem akarunk. Nincs köztes állapot. Szerintem nagyon igazad van, hogy nem áldozod fel a mostani király életedet, kapcsolatodat, lelki egészségedet, stb. egy elérhetetlennek tűnő álomért. Úgyhogy nagyon drukkolok és jó pihit a műtét utánra!

Lili, a Choragon ha jól tudom, hcg-s tüszőrepesztő szuri. Hasonló a hatása, mint a Pregnylnek, amit én kaptam az inszemekkor. Remélem jól ment a "gyakorlás" :wink: :lol:

Fenci, kismamanaci-panaszodat megértem :wink: Ha lent fekszik a babó, nagyon kényelmetlenek tudnak lenni. Nekem szerencsére nem volt ilyen gondom, cserébe a felső pamut "toldalék" alatt iszonyúan viszket a pocakom. Nem tudom, milyen anyagból csinálják ezeket, de nem valami bőrbarát, az tuti!

Tavirózsa, meggyógyult a lányod? Te hogy vagy? Köszönjük a Gröni nyomozást és a híreket! :wink:

Na megyek innen, Kisfiamnak elég volt a zipelődésből :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Vicky
Szted másnak nem ilyen magas a hője utro mellett??? Mondjuk nekem sokszor utro nélkül is ilyen...csak ez a 37,5 lett egy kicsit extravagáns. :shock: :D Nem keltem fel 6-kor, csak felébredtem apával, aztán inkább visszaaludtam. (Akkor is menekültem a teszt elől. :lol: .)
Holnap lesz vv, ja...be vagyok... :lol: .A hasam nem görcsöl most...

Elsóztam a tejbegrízem! :shock: De azért is megeszem. :D

Nekem sose néztek IR-t.Kellett volna?
vizkriszisback
 
 


Krisz, nagyon-nagyon drukkolok holnapra! Próbálj addig nem agyalni! Tudom, könnyű mondani...
IR: az nlcafe-s Forgácsos topicot olvasgattam régebben és ott volt több csajszi is, akinél felfedezték az ir-t, és utána rögtön sikerütl a lombik, előtte meg többször nem. Szerintem fel kellene venni a protokoll-vizsgálatok közé, mert ahogy látom elég gyakori sajna...
De mint tudjuk, Te úgyis babás vagy és nincs IR-ed :wink: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Réka, nagyon sajnálom, ami Veletek történt. Nem tudom, hogy élnék túl egy ilyen tragédiát :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Hihetetlen, hogy egyik uhun sem vették észre...Csodállak, ahogy előre tudsz nézni és nagyon drukkolok! Ilyen pozitív hozzáállással bizti hamar beköltözik hozzád a Kistesó!

Kép
vickybabe
 
 


Jó reggelt!

Gröni!
Gratulálok!!! Kép

Barátnőm is 22-én szült hajnalban fél 2-kor! :wink: Ott a baba 4,3 kg lett! :lol:

Megjöttem az uhuról! És csodás híreim vannak: mindkét oldalon 8-8 db 9 mm-es tüsző! A mnyh 11 mm!!! Pénteken újabb kukucs, hétfőn vagy kedden punkció! Doki bácsi is nagyon meg volt elégedve!!! Kép Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi
Ezek aztán a szupi hírek!!!!!!!!!!!!! :D :D :D De ügyi vagy!!! Akkor azért fájdogált már a pocid!Igyál nagyon nagyon sokat!!!Ilyet szerettem volna én is mindig. Mennyit szúrsz mostantól?

Gratula a barátnődnek!!!

H-Réka
Remélem hamarosan megváltoztatod a neved"Heu-Réka-ra! :D
Sok sikert a babásodáshoz!!!
Ezek az uh-k! :twisted: :( 4D-sen is voltatok?
vizkriszisback
 
 


Katáknak Nagyon Boldog Névnapot!!! :D
vizkriszisback
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?