Új privát üzeneted érkezett!

Pompom
Tényleg...korizás! :D Mi tavaly vettünk nekem a tescoban korit...de aztán nem mentünk el még kipróbálni.Még szűz! :lol:
vizkriszisback
 
 


Pompom
te miért vagy 4 fal között? :shock:
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok a bíztatást. Valahogy kibírom. Csak attól félek, ha a decemberben sem sikerül akkor a mensim pont Karácsonykor jönne meg. :( Én pedig eléggé ingerlékeny vagyok ilyenkor. Nem szeretném elrontani az ünnepet. :(
Inkább tényleg egy szép ajándékot szeretnék, és nyugodt idegállapotot.

Vicuska!
Help! A cicus elég furi nekem. Csak fekszik, eszik meg kakál. Nem valami élénk kisállat. A hasa elég puffadt. Vigyem holnap dokihoz? Ne lesz baja tőle a többinek meg nekünk?
Ja a kérdésedre válaszolva. Már volt róla szó,nyáron, hogy majd megy a párom is urológushoz. De mindíg halasztotta, hogy majd ha megjön, meg stb. Szóval le a kalappal a tieitek elött. Mert az enyém nagyon halogatja. Nem tudom mikor megy el végre. Igazából kéne megint egy hormonszint ellenőrzés is. de holnap vagyok a 3. napon és nincs beutalóm. Talán a holnaputáni is megteszi, ha eljutok dokihoz még holnap. Más tippem nincs. A dokim szerint nincs értelmne az átjárhatóságinak. Nem szívesen tenne ki ennek amíg nincs a párom megvizsgálva.
Te pedig mindjárt félidős leszel! Repül az idő! Most izgultunk a + tesztedért! :lol:
Babácska pedig szerintem megvárja az összes genetikai vizsgálatot, és csak utána ossza meg velünk is az örömhírt. :D

Babácska!
Ha olvasol minket. Nagyon szuper hír, hogy sikerült! Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen a babátokkal! Megérdemlitek! Puszi! :wink: :D
kolibri28
 
 

 
 

Sziasztok!

Ha nem bánjátok csatlakozom hozzátok.Nekem ma jött meg :( .
Eléggé le vagyok sújtva. De bízom benne, hogy akkor majd Karácsonyra lesz egy pozitív tesztünk. Fő az optimizmus!

(Rólam annyit, hogy van egy 3 éves ovis kisfiam. Már nagyon, nagyon szeretnénk kistestvért. Eddig háromszor voltam terhes mind a háromszor első próbálkozásra. Az első terhességből született a három éves ovis, a másodikkal tavaly áprilisban elvetélem, a harmadik babám most áprilisban született, de sajnos meghalt...nem akarok senkit elszomorítani csak leírtam, mert ez a helyzet.)

Szeptembertől újra próbálkozunk, de most semmi, már harmadik hónapja, tudom jól, hogy ez belefér, de én akkor is ki vagyok. Főleg azért, mert most már minden táppénznek és szabadságnak vége, szóval holnap indulhatok álláskeresési járulékra utána pedig nézhetek magamnak valami állást, úgy, hogy van egy kiscsoportos ovisom és közben babát szeretnénk. Szóval ezért vagyok tiszta depi.
Ugyanakkor bízom benne, hogy nemsokára jóra fordulnak a dolgok.
Én is hőmérőzöm, úgy tűnik peteérésem volt, rendszeres a ciklusom és a dokim tanácsára még egy homeopátiás szert is szedek, ami talán végre segíteni fog következő hónapban. Különben én is itt fázom a négy fal között otthon, a családom többi része elment az apóshoz, nekem a megjövés miatt nem volt kedvem vendégségben mosolyogni.

Szebb napokat mindenkinek :D
h-reka
 
 


Kolibri!

Valamit kutyulsz! Babának most nincs még babája! :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Kép

Megint csak beköszönök..... :oops: :oops:

Tényleg mindig rohanok. Semmire nincs időm, wazz. Most raktam csak be a hétvégi mosást.
Viszont megvettük a kariajándékokat. Ki is purcantam rendesen. Két kölköm mint az ovisok, veszekedtek a vásárlás alatt. Azzal a különbséggel, hogy válogatott randaságokkal illették egymást. :evil: Alig volt égő.... nem voltam ideges, áááá........
(Pénteken meg jól benyomtam egy szülinapon..... :oops: :lol: :lol: )
Jövő hét még húzos: vérvétel, ekg, anesztes....
Aztán megcsomóznak és ráérek két hétig. :wink:

Követem ám a dolgokat, de max 10 perc a napi netezésem. Hijjjányzik is, elvonási tüneteim vannak. :lol:
(Gyurni sem voltam egy hete... :shock: )

Grönivel mi lehet??????
Írjak neki sms-t én is? :roll:
Csak szól, ha van baba......

Krisz :)
Szorítok!!!!!
Holnap is tesztelsz?

Pompom :)
Igyál!!!!! Én vesés (is) vagyok... Sok folyadék!!!! Van egy bogyó, mi is a neve? :roll: Rovatinex vagy mi a szösz.... Azt szoktam szedni. Bár a hugyúti fertőzésre antibogyót kaptam. Volt anno, mikor szétzúzták a vesekövem. Fél év alatt jött rendbe..... Kitartás.

Vicuska :)
Igggen, az Ő!!! :D Kicsi apró pukkanások. Mikor kipukkasztod azt a pattogtatós csomagolást. Tudod, amin olyan sok ki gömböcske van! :lol:

Ticsi :)
Tartom a seggem! :lol: :lol:
Kép

Dike :)
Hol találom az aktuális görbéd? Legutóbb még bíztató volt....

Fenci :)
Jó étvágyat! Bár azóta szerintem vacsiztál is! :wink:

Nem is meséltem, mi volt tegnap..... :?
Fiam a frászt hozta rám. Elment biciklivel a haverokkal a Decatlonhoz focizni. 15 perc az út. No igen, de jött egy hóvihar. Olyan igazi fergeteges. Ezek a lüke kölkök meg hazaindultak. Se sapka, se kesztyű....... A hóember kutyaf@**** volt hozzá képest, mire hazaért. A kezei.... :shock: :shock: Hideg víz alá dugtuk. Üvöltött a fájdalomtól a szerencsétlen.... Borzalmas érzés volt. Bedugtam a kádba, forró tea, mozgattuk a z ujjait..... (Lilára fagytak....) Túléltük.......
Szóval, a nagygyerekkel más gondok vannak. :wink: De vannak! 8)

KépKép
zapáné
 
 


Szia Nati!
De igen! :D Babácska babás! :D
A vonalzója szerint igen. Vicuska a minap visszanézett a 2201 es oldalra és Ő szúrta ki ezt az infót. Nézd meg Te is. Én is megnéztem és igaz. Bár már szeptember óta nem irt a vetélés utáni topikba sem.
kolibri28
 
 


Jaj!
Leht, hogy egy optimista vonalzó lenne, amit nem szerkesztett azóta? :shock:
De remélem nem és tényleg igaz! :shock:
Nati!
Te tudsz róla bővebben?
kolibri28
 
 


Nati :)
Egészségedre! :wink: :lol: :lol:

H-reka :)
Kép
ÜDV közöttünk!
Sajnálom Angyalkáidat....

Lányok!
Ki is kezeli az iwiw-en az RMPPB klubot?
Kedves új tagokat is be kéne iratni! :wink: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Szia Réka!
Üdv nálunk!
Sajnos sokan vagyunk egy cipőben!
Érthető az elkeseredésed. Remélem a homeos cucc segíteni fog neked!
Mastodyn cseppek? Csak mert én is kipróbálnám, csak receptet kéne szerválnom.
kolibri28
 
 


Szia Gyugyi!
A nagy gyerek is gyerek! :lol:
Édes lehetet hóemberként.
Az enyim meg kirándulni volt a napközis tanárnővel! Két fős csoportot vitt a Budai-hegyekbe! Jó mi? A hószakadásban értek vissza Pestre. De már elötte nekik volt benne részük odafent. :D
Akkor fárasztó lesz a jövő hét. De két hétig netezhetsz egyfolytában. :lol:
Jó, hogy letudtátok a Karácsonyi vásárlást! :D
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy már írtatok is!

Kolibri! Igen, Mastodynon, nekem egyből nagyon jól beállt tőle a ciklusom minimum három hónapig kell szedni, nekem most volt a harmadik hónap remélem a következő ciklusnál már a fogamzást is elősegíti. :D
Különben tényleg csak receptre lehet kapni! De nagyon jókat olvastam róla!

Akkor akiknek aktuális: pozítív tesztet karácsonyra!!!!
h-reka
 
 


krisz! tényleg én kérdeztem, de hüle vok. :D igen ugyan akkor mérem sajna.

köszönöm mindenkinek a hsg-s infókat, mindenesetre én nagyon félek tőle.

pompom! pétől a 13. napon, és a 31. ciklusnapon. mindig reménykedek ez a baj :( most nincs vonalzóm, majd csinálok ha tudok.

réka!üdv köztünk, mielőbbi babásodást kivánok!azt a mastodynt nem magas prolaktinra kell szedni, én ugy tudtam...??

zapéné! már nem szép sajna, de dobom.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 98400_.png
dike
 
 


jaj lányok még azt akartam kérdezni, h az endometriumnak, v minek, milyen tünetei vannak? és azt miből lehet megállapitani? hormonokból, v rákszűrésből nem mi?
dike
 
 


Hahó! :D

Krisz!
most már nem is korizhacc, bibi! 8) hisz babásan nem lehet :D

Ticsi!
bárhol kapható, sima gyógyitár ill.gyógynöv.bolt is. :D
remélem a kontrollon kiderül mi a bibi :roll:

Kolibri!
ha nagy a hasa, az 2 fő dolog miatt lehet:egyik, ha férges, az a szerencsésebb, féreghajtót neki!!!erre utal a jó étvágy.a másik ok egy csúnya vírusos betegség, ami halálos, és oltás sincs ellene(FIP), macskák fertőző hashártyagyulladása, de akkor folyadék van a pociban, és tudok balra jobbra lötykölni, és sz@rulvannak, szal remélem csak giliszta, de nézesd meg ha tudod :)
Karira meg egy nagy poz.tesztet kívánok :D

Dike!
a hőd azért még nem aggasztó
8)
endometrium=méhnyálkahártya.sztem te az endometriózisra gondoltál :roll: , erről kérdezd Kukacot vagy Kriszt :?
de ne találj már ki hülyeségeket, mert fenékbe rúglak :twisted:
a hsg-ről azért nem irtam semmit, mert nekem uhus volt és nagyon fájt, de csak mert el vagyok záródva mind2 oldalt. :(

Gyugyi!
ezek a gyerekek :shock: :evil: mikor kell drukkolni??? :roll:

Réka!
üdv itt :D

Nati!
én terjesztem a hírt Babácskáról :oops: , akkor nem igaz ami a vonalzóján van? :oops: :roll:

Krisz!
a Többiek.....ez nagyon állat :lol: , olyan Lost-os :D
Vendég
 


Dike :)
Tényleg nem olyan rossz az a hő még.....

Vicuska :)
2-án megyek. Kialszom magam. :wink:
Jelentem, mimacskánk még mindig varnyog. De csak éjjel! :twisted:

Kolibri :)
No, akkor Te gyermeked is összefagyott.
Enyém nem ül biciklire tavaszig. Meg előszedte a kesztyűjét is! :wink:

Megyek Kép
Klrekenetet olvasok közben! :lol: 20 éve volt a kezemben legutóbb.....

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi neked is!!!!

Én ma beszéltem vele és egy szóval sem mondta :( . , de azelőtt sem.
Vendég
 


dike!
Igen a mastodynon elvileg a magas prolaktinra van jó hatással. Nekem még 2007. elején Bromocriptin adott a dokim mivel a szoptatás után még fél évvel is néha volt egy két csepp tejem, elkezdtem szedni és simán terhes lettem, csak 9 hetesen elvetéltem. A vetélésem után nézett prolaktin, ami határértéken belül volt, így abbahagytam. Utána is egyből terhes lettem. Most áprilisban mivel két hétig még fejtem szülés után Urtica urens C30-at kaptam amitől elapadt a tejem, viszont hónapokig nem állt be a ciklusom, pár napos barnázgatásaim voltak. A dokim augusztusban nézett megint egy prolaktin szintet, ami határártéken belül volt, de azt mondta, hogy attól még néha lehet magasabb, ami befolyásolhatja a ciklust és a fogamzást, ezért elkezdtem a Mastodynon, amitől normális ciklusaim lettek igaz az eddigi 28 nap helyett 26 naponta jön meg, de elvileg ez is jó.
Egy homeoptátiás tájékoztatóban azt írják róla, hogy "homeopátiás gyerekcsináló szernek" nevezik, mivel olyan összetevőket tartalmaz, amely harmonizálja a női hormonokat és felkészíti az anyaméhet a megtermékenyített petesejt befogadására (remélem hamarosan én is megtapasztalom ezt a hatását) 6 hét után kezd hatni, de minimum 3 hónapig kell szedni, ami nálam most telt le, úgy hogy a következő hónaptól várom a kis csodát pozitív teszt formájában :D
h-reka
 
 


vicuska! igen arra gondoltam :D jóóó nem beszélem be! akkor te most h is vagy babás, ha el volt mindkettő záródva? bocsi tudatlan vok.

réka! én is bromocriptint szedek 2 hónapja most lesz kontroll h le e vitte. majd megkérdem a dokit h nem e válthatnék erre a cseppre.
dike
 
 


Gyugyi!
most még mindíg nem tudom milyen ivarú a cicád?????? :oops: :roll: :lol:
és mit olvasol????????? :shock:

Nati!
kicsit mesélhetnél magatokról...... :twisted: :D :D

Dike!
háááát, nekem lombikbabám van!!! :P és ugye ahhoz nem kell petevezető, mert miután leszívták a petesejtjeid é sösszehozták apa katonáival, a méhedbe teszik egyből vissza :wink:
mikor mész dokinkhoz?????????????????????????????????????????????????????????? :roll:
Vendég
 


Felétek mekkora a hó??????
úgy szeretnék már hóembert építeni :oops: :lol:

Kép
Vendég
 


Szép estét!

Vicuska!
Köszi az infót! Meg persze a drukkot is . :wink: :D
Még nem lötyköltem meg a hasát, de féreghajtót már tegnap nyomtam neki, mert volt itthon. Biztos ami tuti ezzel kezdtem miután megnyugodott. Viszont tényleg nagyon kajás, mint aki egy hete nem evett. A székletében nem láttam semmit. Pedig sokat csinált. :? Ha a vírus, akkor féltem a másikakat, mert nincs erre oltás ezek szerint. Ha beigazolódik, mit csinál az áo ? Elaltatja? Humánusan ?

Gyugyi!
Azért ül legközelebb tavasszal bringára a srácod, mert akkorra olvad ki kb? :lol:

Réka!
Én is sok jót olvastam a cseppekről Remélem bejön a következő hónapban neked, ha már a ciklusodat rendbehozta.
Én a Gynevacban bíztam, mert annyi anyának bevált, de nálam semmi. ...... :(
kolibri28
 
 


Sziasztok!
Olvasgatlak Benneteket, csak nem nagyon írok, keveset vagyok mostanában gép előtt.

Gröniről nem tudok semmit, pénteken írt utoljára sms-t, akkor még nem volt semmi, ami azóta történt, arról meg nekem nem is írt semmit....

Na, majd írok a férjének, talán Ő megírja, hogy mi az ábra...reméljük, minden rendben van.

Babácskáról:én is szoktam beszélni Vele, de semmi ilyesmit nem említett.
Vendég
 


Vicuska :)
Csaj. A macska. Emelgeti a valagát, hátha valaki betalál..... :roll: :lol: :lol: :lol:
Mit olvasok? Lánykorom regényeit. Claire Kenneth: Randevú Rómában.

Kolibri :)
Ja! :lol: :lol: Hibernálva van a gyerek! :lol:

Most vettem csak észre, mekkora bráner van ezen a hóemberen!!!!
Kép

Nati:)
Iwiw-kezelővel beszéltél?:roll:
Ha már nem akarja csinányi, szívesen átveszem, ha nem baj..... Tolakodni nem akarnok. Csak jelszó kéne, meg felhasználónév.....

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Az imént értesültem msn-en, hogy kis félreértés történt, így gondoltam megírom, nem vagyok terhes, és egy jó darabig valószínüleg nem is leszek, mert nem úgy alakultak a dolgok nálunk, sok minden történt azóta, és még nem tudni mi lesz....
Részletekbe nem szeretnék bele menni, a lényeg hogy nem aktuális a babatéma.


MIndenkinek szorítok! És minden jót kívánok!
PUszi
Baba
babácska08
 
 


Szijjja Baba!!!!!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Drága Babácska!
Nagyon sajnálom! :cry: Vigyázz magadra! Remélem rendeződnek a dolgaid, hogy tejesüljön az álmod!
kolibri28
 
 


Vicuska !
Nem lötyög a macska hasikája. Viszont dorombol, de nagyon ha hozzáérek, és a hátára fekszik, mint egy kutya és simiznem kell a hasát. :D
Ennek örömére kapott még egy adag pasztát! :lol:
Itt (XIV. ker.)nincs hó egyébként. Ami délután szállingózott, az el is olvadt azonnal. :(


Holnap rengeteg dolgom lesz. 10-re közjegyzőhöz
12-re fodrászhoz, 14 h.-ra fogorvoshoz, majd vissza munka.
Reggel v. este állatorvoshoz.
Holnap ragasszák a koronáimat. :?
Ja és nem mellékesen a fizetésemet hagyom ott holnap . :evil:
kolibri28
 
 


Gyugyi :D

Nem Judy-t volt a klub gazdája?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Fenci!
Én is kaptam levelet!
Arról van szó, hogy egy csaj dietetikusnak tanul, és a PCOS-ről írja a szakdogáját, fel szeretné hívni erre a betegségre a figyelmet, és szeretné, ha a tananyagban az is benne lenne, hogy mit egyen egy PCOS-s nő, mert sajnos eddig nem tulajdonítottak ennek akkora figyelmet, amit megérdemelne.
Szerintem ez nagyon jó dolog, ha csak egy nőnek segít abban, hogy kisbabája lehessen, már megérte...
Kéri, hogy töltsük ki a kérdőívet.

Te szuper jó alany lennél, mert szedted a metet is, meg a diétát is betartottad.
Ha gondolod, elküldöm Neked a kérdőívet!
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Rohanok..... :lol: :lol:
7-kor vérvétel. Kezdődik! :wink:

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Szép jó reggelt!

24.cn, 12.dpo, ET+10.Hő:5.45-kor 37,2, Teszt sajna nega. :(
Holnapra jelentkeztem be vv-re...de inkább áttenném szerdára.Szetetek?Korai még a holnap,nem?

Zapáné
Drukk a csomózáshoz!!! :) Szegény fiad jól megsz*vta! :?

Kolibri
Nem fogsz ma unatkozni...Gyors ügyintézést kívánok neked!!!
vizkriszisback
 
 


Meg is jöttem.
Vérvétel, EKG kipipálva. :)

Krisz :)
Teszt monnnyon le! Szerintem menj holnap, abból úgyis kiderül, mi a helyzet odabent. Szorítok.

KépKép
zapáné
 
 


Zapáné
Még meggondolom...lehet nem is kéne mennem egyáltalán...minek az nekem, hogy megmondják:nem sikerült?Itt is csináltathatnék vérvételt.Amúgy az asszisztens azt kérdezte legutóbb, hogy elmegyünk-e a Miskolci Kaáliba vv-re...vagy oda?Szóval akár Miskolcra is mehetnénk...nem tom..nem tom... :roll:
vizkriszisback
 
 


Krisz!
Tapolcán et+ 11-en már csinálnak vérvételt, szerintem nemf elesleges. Az meg nem számít, hogy a teszt nega, van akinek a 118!-as hcg szintet nem mutatta ki!!! Majd a vv megmutatja a frankót! És a dokker tudni fogja hányadik napon vagy, mennyinek kéne lennie! És bízz a babáidban, ott vannak! :lol: +++++++++

Réka!
Üdv itt! Sajnálom az Angyalkáidat! Kép
Nemsokára biztos küldenek Nektek kistestvért! Én szorítok!

Gröni!
Tessék jelentkezni a csajoknál, szorítunk! :lol:

Fenci!
Te kis csavargós! :wink: :lol:

Vicus!
Nálunk nem esett. De mikor szombaton délután jöttem haza Pestről, Agárdnál a pályán olyan hóvihar volt, hogy 50 m-re se láttam. Fehérvárnál meg sütött a nap! :shock: :lol: 8)

Dike!
Ne beszéld be az endometriozist! Igaz sosem lehet tudni, én se gondoltam volna soha magamról, mert semi tünetem nem volt. Amúgy csak laparoszkópiával látszik! Én a helyedben hsg helyett biztos azt csináltatnék, mert legalább megnéznbének belülről és ki tudnák zárni az endót is!

Lombikosok!
Szerintetek normális, hogy egész hétvégén nagyon fáj a hasam? Tegnap estére hatalmas lett és nagyon szenvedtem, most egy kicsit jobb, de fáj, főleg, ha mozgok. :shock: A tüszők növekedését érzem?

Én igazoltam voltam távol a hétvégén. Szombaton suliban voltam, tegnap pedig a férjem szülinapi ebédje volt, jött az egész család, a vége 5-kor ment el, utána még rendrakás stb. Jól elfáradtam.

Csipcsab Flóra baba és Lmami Flóra baba!Nagyon boldog névnapot kívánok Nektek!!!!
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi
Itt is írok. :D Hát a hasfájás túlstimu is lehet. :shock: Mert hát van olyan lány aki csak 50 gonal-t kap, nehogy túlstimuzzák mert ő túl jól reagál. :? Felhívhatnád azért a dokit!

Áttetetem a vv-t szerdára, jobb az nekünk kényelmi szempontokból is. Amúgy nekem eddig mindig ET+11-en volt vv, de az 3 napos embrikkel volt, ez meg csak 2 napos volt.

Én még terhesnek érzem magam! :D
vizkriszisback
 
 


vicuska!! ahaaa igy már értem! :) nálunk azért megmaradt a hó. de még nem lehet hóembert épiteni. :) csütörtökön megyek a párommal, de tegnap már elkezdte h ő nem megy el, mert h őt nem fogják megvizsgálni, ha minden lelete jó lett. mondtam neki h jóóvan majd megmondod a dokinak.és ha én is találkozok a dokival, akkor megmondom h csináljon már nekem uhus követést.

nekem ha megjön akkor megyek kérek beutalót a 3. napon azután egyből ott megyek vérvételre.

37.1 ma, megőrülök, itt huzza az agyam!pedig tuti nem vok az, semmmmmi jele.
dike
 
 


jajjjj laptetűűűűű! :D bárcsak igaz lenne!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 84800_.png

mikor volt pé 17?
dike
 
 


Dike
Szerintem 12-én volt pé-d, úgyhogy most vagy a 12. DPO-n. Még simán lehet pozitív a teszted. 2-3 nap múlva érdemes tesztelned, ha nem jön meg addig.
gtünde
 
 


Krisz!
Akkor szerdán tudod meg, hogy babás vagy! :lol: :wink:
Nem hívom a dokit, holnap úgyis megyek. És most mintha kicsit jobb is lenne. :roll: És vedelem a sok vizet! :lol: Remélem holnap sok pete lesz, már izgulok! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Krisz, a hólyaggyuszi miatt vagyok a négy fal között, még mindig. Kezd már unalmas lenni, és kifogytam a mesedvdkből is. :)

Réka, üdv itt! Remélem ma már egy icipicit szebb napod van!

Zapáné, tényleg van ilyen iwiwes RMPPB klub? :) Na mindjárt meg is sasolom. :)

Vicus, állati a hóember! :lol: Kéne mellé egy D kosaras hóasszony, aztán szépen elolvadnának egymástól...

Dike, hogy vagy? Hőd..?
Vendég
 


Dike, közben meg is válaszoltad. :)
Drukkolok nagyon! :)
Vendég
 


Dike
Valóban vagy a 17. vagy a 19.cn-en lehetett inkább a pé sztem is.Laptető hozzon szerencsét! :D
Semmit sem érzel?...............................És most? :D

Pompom
Hólyaghurut monnyon le!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gtünde
Jól vagytok? :D
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt! :lol:

Kép

nálunk már lehetne korizni a kertitavon :P , szegény halacskák :shock: :( de a tavalyi telet is túlélték, :lol:

Flóra babák! :P

Boldog névnapot!

Kép

Kolibri!
ha dorombol, akkor minden oké! :lol: tartsátok meg!nekünk is így lett 1-2-3-4-5 kutyink :oops: :shock: :D
kitartás a mai naphoz :roll:

Gyugyi!
én is olvastam őket!!!!!a nagymamámmal :wink:
Éjszaka Kairóban, Neonfény a Nílus felett..... :lol:

Babácska!
sajnálom, drukk h rendeződjenek a dolgok 8)

Krisz!
teszt nem jó! :evil: ign, Tapolcán et+11 nap volt vv.de csomó embernek nem mutatja ki, szóval hajrá szerdai vérvétel :wink:

Kukac!
nekem csak picit fájdogált a hasam....na nem is lett csak 4 tüszőm :shock: , reméljük nincs túlstimu hanem csak pont annyi szép tüszőcske, amennyi kell :lol: IGYÁL!!!! :D

Dike!
laptetű :wink: a hőd+görbéd tecc, sztem is 19.cn-en volt péd, azaz 12 dpon vagy :lol:
csüt-re drukk :wink: lehet már zebrás teszttel mész a dokihoz :D

Pompon!
jobban vagy? :roll:

Csajok, nekem fáj a hasam alja..... :? minden mozdulatra szúró, égető érzést érzek....de sztem nem a méhem, hanem lentebb.... :oops: vagy a hólyagom.... :roll: ma le is mondtam a programom, itthon maradok pihenni és megpróbálok sokat inni.pedig eszem az áfonyát is.... :roll: ha holnapra nem lesz jobb, felhívom a dokim :shock:

Tavika!
te mit is teszel a tavadra télre?mármint befagyás ellen...én tegnap a Bricoban vettem fehér hungarocelből ilyen befagyás gátlót, a jó? :roll:
Vendég
 


Vicus
Lehet, hogy nyom a baba vmit. :? Remélem megszűnik a fájadalom...ha nem , hívd a dokid azért bk! :D

Köszi a biztatást...tudom van még remény...de azért lehetne több is. :D
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Kolibri

Sajnálom a pirit. :cry:

Ticsi :D

Reméljük Gröniékkel minden rendben van és már ismerkednek egymással.Üzenem neki, hogy pusz és nagyon szorítunk értük. :wink:

Elolvastam mindent, de nem jegyzeteltem. :oops: Így nem tudom mit írtatok még.

Krisz :D

A mai drukkok mennek, bízz a babáidban!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Szerdára szorítok a magas hcg-ért. :wink:


Flóra babáknak BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!


Pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Gröni
Drukkolunk!!!Sokat gondolunk rátok!!! :D

Zsu
Köszi a drukkokat! :D

Flóra babáknak boldog névnapot!!! :D
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Már megint jól eltűntem.Még visszaolvasni sem volt erőm.Pörögnek az események.
A lényeg: 21-én (pénteken) voltunk Pesten dokinál.Az uh-s doki egy kicsit megijesztett,mert azt mondta hogy lehet hogy van egy ciszta a bal oldalon is.Na ettől totál para jött ránk.Gondolhatjátok alig vártuk hogy végre beszélhessünk a dokinkkal.Végül is azt mondta hogy tényleg látni valamit az uh-n,de annyira pici (11x10mm),hogy ne foglalkozzunk vele,mert amúgy is valószinű hogy a műtétből maradt vissza valami,ami fel is szívodhat.Aztán írt fel Choragon 5000 injekciót.(kapott valaki ilyet?)Na az árától majdnem eldőltünk 9200 Ft,igaz három havi adag van egy dobozban,de lehet hogy a másik kettőre már nem lesz szükség.Ezt szombaton kellett beadni,vasárnap meg hétfő pedig a "gyakorlás" időpontja.Hát mi minden tőlünk telhetőt megtettünk.
Nem éljük bele magunkat de már jó lenne ha így már valami eredmény is lenne.
Vendég
 


Vicus, nálam is égető érzés van odalenn, és mintha néha beleszúrnának apró késekkel, főleg ha mozgok, leülök.. :? de azért jobbulok.

Pihenj sokat!
Vendég
 


krisz
holnap mááá legyen pozitiv, mer megőrölök!!! nagyon izgulok érted. tereld el vmival e gondoltatidat. nézegessél pasiképeket:) vagy hobbi, vagy könyv, vagy rejtvény, vagy bármi.

dike
én is jó késöre raknám a pé-t a görbéd alapján, nem a ferty-csikhoz, hanem ahonnan egyértelmüeb magasabb höértékek vannak. mindig ilyen hosszu a ciklusod?

vicus
csak nem te is felfáztál :shock: vigyázz magatokra, te jány. a méhed nyulhat még? lehet, nö a baba, és tényleg a méhed alját érzwed, vagy nyom vmit. vagy frsziti a medencédet.

pompom
gyogyulgasss, nem jo betegen babáspdni.

dike
apa igenis menjen el a vizsgálatra, nem minden derül ki egy adag anyagbol. egyszer kibirja, más is kibirta. te többet szenvedsz.

lili
akkor drukk, hogy minden rendezödjön. a csajok a cisztára a hasizomgyak-ot szokták javasolni, az szétpukkasztja öket, ha tényleg neked is az lenne.

réka
üdv itt, nem lehet egyszerü feldolgozni, amin keresztülmentél. nem akarok okoskodni és kéretlen tanácsokat osztogatni, szoval ha nem érzed igaznak, amit irok, felejtsd el. sokat hallottam, hogy vki akkor tud teherbe esni egy baba elvesztése után, ha feldolgozta a veszteséget, meggyászolta igazán a babáját és elé tudta engedni. nem vagyok abban a helyzetben, mint te, szoval nem tudom, mennyire igaz ez, csak segiteni akartam.

zsofi
tüszöcskéééék, nöjjetek nagyra!!! elgondolkodtál már, mennyit fogsz visszakérni a szép és jol osztodo petikéidböl?

gyugyi
lányod teraszrol kiesett barátjával mi van?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?