Új privát üzeneted érkezett!

Viki,

én nem értek a kütyükhöz, már írtam!Ez az uram reszortja de itt a honlapon ki van emelve, hogy az újabb modell mit rejt magába!(szerinted ezt én betudom majd állítani????-megyek felkészítő tréningre szerintem belőle)
http://www.angelcare.hu/

De nincs harag remélem!!!!!!!!!!!!!?
Na de a fotózásba ott vagyok,ahhoz meg én értek :lol:

Na és a mellszívó készülék kell?elektromos v kézi?ez is elég távol áll tőlem!!!!!!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:35-kor.
20150601134430
 
 


Ja és a színe is jobb, mint a sötét kéknek! :lol:

Moncsi,

neem lehet beletenni csak a saját betétjét de ezt írta Kriszta is.
http://www.angelcare.hu/

Kép
bejcsi28
 
 

 
 

Viki,

látod ebben is mindenkinek más a véleménye de nekem is az elektromos jobban hangzik és gyorsabb!azt mondják akik használják.De a sógornőm a kézire esküszik, nem tudom, hogy elektromosat használt-e!A medelám az a márka neve?

Kép
bejcsi28
 
 


Bejcsi, köszi, megnéztem! Tényleg sokat tud, de az ára, huhh, elég komoly! :shock:
A kukazsákot azért kérdeztem, mert a neten olvastam még régebben anyukákat beszélgetni, akik szerint nem kell ad drága kukazsák bele. De nem emlékszem, hol olvastam.. :roll: :D

Kép
janu
 
 


20150601134430
 
 


Nekem sokan a kézi fejőkét ajánlották, az Avent Isis-t. Nem tudom, miért jobb és tényleg jobb-e?

Kép
janu
 
 


Sziasztok!

Semmi baj a HA táppal.Egyszerre kb 150-200ml-t eszik belőle. Ezzel nem lenne bajom, csak a zöldségeket és húst sem hajlandó megenni.Csak a gyümölcsöt.Tápis gyerek lévén pedig már illene mást is enni neki.De az is lehet, hogy túlaggódom a dolgot, mert a lányom ilyenkor már mindent megevett, amit adtam neki.

Kép

Kép
rikka_3
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:35-kor.
20150601134430
 
 


a sütőtök még le is csúszik, de a répát sem hajlandó megenni.Sajna kissé vérszegény a drága, ezért olvastam az, hogy jó, ha 5 hós kortól próbálgatjuk a husikat is, de amint látom nem nagyon megy.
Köszi a tanácsokat!Feladni nem fogom, valamikor csak sikerül rávennem a züldségekre is.

Lackó mikor született?
Nagyon formás baba.

Kép

Kép
rikka_3
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:36-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Név nélkül, mert azt se tudom ki mit írt :D
Mi a kukát egyszerűen oldottuk meg: a WC-ben van egy kisebb (nem 3 literes) és ebbe gyűjtjük a termést. Ott elvész a szag.
Fejésnél nekem az Avent kézije nagyon bejött. Főleg mikor hajnali 4-kor nem akart az egész lakást felverni.
Tápszernél akinek valaki is allergiás a családban (nálunk pl. a húgom tejallergiás) érdemes a kicsi 1 éves koráig hypoallergén cuccokat venni. Mi például tejpép helyett Sinlac rizspépet eszünk. Meg a lefagyasztott anyatejjel élünk ha kell.
Emmának vérszegénységre Maltofert írt a doktor néni. 5-6 hét után mér nem is kellett szedni. És étvágya is van cseppnek.
Na megyek utánanézek a házi munkának.
Szép napot mindenkinek!

Kép
pla-kat
 
 


próbáltuk. Az alma külön jobban ízlett. A krumplis variáció nem jött be neki.A sütőtök csak tisztán, de csak ritkán, heti 1 alkalom max.Egyik nap megeszi, másnap megnyalja és nincs tovább.Most a paradicsomlével próbálkozunk, hátha az bejön.Tápival egyáltalán nem eszi meg.

További kellemes napot!

Kép

Kép
rikka_3
 
 


Hihi, azt nézem, hogy olyan, mintha Rikka vonalzóján Lackó Fickó lenne! :lol:

Kép
janu
 
 


Janu soha nem lehet tudni, honnan szedték a képeket:-) :)
Különben azért választottam, mert hasonlít a fiamra.

Kép

Kép
rikka_3
 
 


Rikka, akkor LackóFIckó hasonlít a fiadra! :wink: :D
Mutatsz róla egy fotót? Biztos nagyon édes! :)

Kép
janu
 
 


A fotóalbumban Elizabet és Benedek néven megtalálod a régebbi képeket, ha apa hazajön, akkor a telefonjáról felrakom az újabbakat és küldök.

Kép

Kép
rikka_3
 
 


Milyen fotóalbumban?

Kép
janu
 
 


a lap tetején találsz olyat, hogy társalgó, chat, fotóalbum.....
Itt benne vannak az én gyerkőceim is

Kép

Kép
rikka_3
 
 


Jaaaa! :wink:

Kép
janu
 
 


Nem talállak. :( Na mindegy, majd ha belinkelsz ide fotót, akkor meglátom a kisfiadat!

Kép
janu
 
 


Sziasztok!

Rikka, próbáld meg gyümölcsbe tenni a csirkehusit. Vagy van pl almaszósz csirkével üvegesbe is. Aztán hátha a csirke ízlik neki és a zöldséggel is elfogadja.

Moncsi, majd lefotózom neked a pólyát.
csipisz
 
 


Sziasztok!
Viki, Andi nagyon helyesek a fiúk. Viki látom Lackót is leköti a TV. Mese is reggelente, amíg kávézok nézi, ilyenkor van egy kis nyugi.
Betti nagyon sokat nőtt Zselyke, gyönyörűek a lányok. Nem vagy nagyon fáradt? Tudsz pihenni?
Bejcsi, nekünk is angyalkás légzésfigyelőnk van, ennek ellenére volt, hogy én is hallgatóztam az ágy mellett, hogy szuszog-e.
Engem megnyugtat, annak ellenére, hogy az első hónapban 4 téves riasztásunk volt, mert a gyerkőc levándorolt. :roll:
Nekem Avent kézi mellszívóm van, sokáig nem használtam, hamar beállt a "kereslet - kínálat" arány, de elégedett voltam vele. Az elektromosról nem tudok nyilatkozni, soha nem próbáltam.
Rikka a helyzetünk hasonló, Mese nem hajlandó enni, csak anyatejet. Néha alma,sütőtök vagy répa, bár tegnap az sem kellett. Próbáltam rizset, burgonyát mindenféleképpen, de csak tiltakozik. Este a tejpépet megeszi, általában egy vagy fél adagot. Remélem előbb - utóbb elfogad majd mást is.
Ibolya gratulálok az ikrekhez, megmondom őszintén, én azt hittem, hogy rosszul lett a vonalzóra felírva. :oops:
Az esések terén mi is "aranyérmesek" vagyunk. Mese most próbálkozik ülésből négykézlábra előredőlni, csak néha elfelejti a kezét kitenni. Tegnap anyáéknál feltörölte orral a padlót, pedig a nagyi körberakta szivaccsal. Szerintem különös érzékük van arra, hogy oda essenek, ahol nincs semmi védelem.
Buci milyen volt az Ákos koncert? Én is szerettem volna menni, de nekünk az éppen az altatási idő, nélkülem meg nem alszik a drága.
További szép estét!

Ja, bölcsi. A kolleganőm most szoktatja be a Vécseysbe a kislányát, jövő héten elmondja a tapasztalatait.
A város bölcsődéinek a pszichológusa is a Malom utcait, a Vécseyst és a Stadion utcait ajánlja.
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:37-kor.
20150601134430
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1227037314.4701.jpg[/img]

Ez a kép 3 hósan készült.
Szerintem is külön érzékük van az eséshez, de legalább nem törik össze magukat.
Kellemes estét mindenkinek[/img]

Kép

Kép
rikka_3
 
 


csipisz, köszi a tippet.Üvegesben ez sem jött be, de hátha a házit megeszi.Eddig csak a zöldség-gyümölcs variációt főztem neki, amit nem evett meg.Hátha ez bejön.
Holnap megyünk mérésre.Kíváncs leszek mennyit nőtt.

Kép

Kép
rikka_3
 
 


Jó reggelt!

Erika!

Benedeked milyen kis formás babó!!!

Mi ma oltásra megyünk. :cry:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Rikka, gyönyörű a kisfiad! :D Tündéri!
És tényleg nagyon hasonlít a vonin lévő fiúcskára. De Lackóval nem hasonlítanak mégsem. :)
Na ezt jól összerakta az okos fejem. :lol:

Kérdezhetek tőletek valamit? (Még mindig a doki kérdésben... :roll: ) Ha lenne egy nagyon ajánlott fiatal és egy szintén népszerű őszülő doki, melyiket választanátok? 8)

Kép
janu
 
 


Köszi szépen!

Dokikérdésssel kapcsolatban én mindkétszer ugyanannál az orvosnál szültem és nagyon rendes volt.Végig benn volt, szinte az első perctől.Amikor először szültem én fiatal orvost kerestem, másodszorra 9 év elteltével, már őszülő orvosom volt :lol:
Félre a tréfát.Szerintem gondold végig, hogy mennyit számt nektek a gyakorlat, amit az évek során szerezhetett.
Találkoztál már velük?

Na úgy tűnik nem vagyok most túl fogalmazóképes.

Lackó hogy viselte a szurit?
Beni 7500gés 66cm a védőnő szerint.Az orvosunk pedig megnyugtatott, hogy kutya baja, viszont szépen elindultak a felső fogacskái is.De jó, akkor most ezért nem fogunk aludni :cry:

Kép

Kép
rikka_3
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:37-kor.
20150601134430
 
 


Most 2 van. de ha jól tapogatom egyszerre min 2-vel, de lehet, hogy 4-el sznvedünk.Az 1. 4és fél hósan jött ki, rá 1 hétre a 2., azóta eddig pihiztünk.Mondjuk az első kettővel nem nyűgösködött ennyit.
A szurit általában mi sem vesszük észre, csak ne kellene utána felöltözni :?

Lackó nagyon ügyes, hogy fel sem vette a szurit.

Kellemes napot!

Kép

Kép
rikka_3
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:37-kor.
20150601134430
 
 


Dentinox gél+nurofen.Eddig jó volt, de ma reggel belázasodott szegénykém.Mivel tegnap az orvos alaposan megvizsálta valószínű, hogy a foga miatt.A nurofen szerencsére levitte.

Elég nagy most itt a pangás.Nyűgösek a gyerkőcök a rossz idő miatt?

Kép

Kép
rikka_3
 
 


sziasztok!

Nálunk minden OK azt leszámítva, hogy Andris taknyos lett a hét elején, láza is volt. Dokinő megvizsgálta, semmi komoly, csak megfázhatott, piros a kis torka. Kaptunk kanalas gyógyszert és egész nap a meleg szobában pihengetünk, játszunk, alszunk. Láz már nincs csak takonykór.. :?

Ákos koncerten nem én voltam, hanem a tesómék mentek. Nekem is elgé húzósak az esték altatás terén, csak én tudom lefektetni, most nagyon rám van kattanva.... Nem is szívesen hagynám itt, ráadásul pont hétfő este lázasodott be. Tesóm azt mondta nagyon jó volt. Talán majd legközelebb eljutunk.

Nekünk még mindig nincs fogunk, pedig már nagyon várjuk. Dokinő szerint még odébb van, de bármikor felgyorsulhat a folyamat.

Légzésfigyelő: nekünk kölcsönkapott Angelcare van, ami légzésfigyelő és bébiőr egyben. Én nagyon szeretem. Megnyugtat, hogy van. Főleg a bébiőrnem nagy hasznát veszem. Rögtön meghallom ha felsír, be tudom zárni az ajtaját. Nekünk picit távolabb van a babaszoba.

Mellszívó: nekem is Medela kézi van. Én azt mondom azt felesleges venni előre, ráér ha megszületik a baba és szükség van rá. Én még nem nagyon használtam, beállt nálunk a kereslet-kínálat és ha kellett kifejtem kézzel. Nekem elég mumus a fejés, nem nagyon sikerült sose.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:38-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 17:56-kor.
Vendég
 


Vajon miért tördelte így a hsz-omat?
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:38-kor.
20150601134430
 
 


:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.26 00:01-kor.
Vendég
 


Kriszti :nállunk is ugyanez van, mászás kuszás terén ,bár mostmár nem akar ülni ,ha leültetem kapaszkodik,megfogom a kezét és áll föl. Mellszivóm elöször kézi pumpás volt ,aztán pesztonka elektromos orrszivós,vagy 3 szor használltam aztán elapadt a tejem. Itt nagyon hidegek vannak esik az eső.
Vendég
 


Sziasztok!

Aáz szerencsére elmúlt, de azért tegnap este ismét megnézettem az orvosunkkal, aki közölte, hogy semmi baja, csak most egyszerre úgy látja, hogy 4 fogacska is jön, a 2 alsó mellett 2 újabb és a 2 felső.Sajna nálunk homeos szereket nem lehet kapni, de megnézem majd a környező gyógyszertárakat, hétfőn úgyis mennem kell Vasváriba a tápért.
Tiszadobon lakom, de laktam már Nyíregyházán is.
Nálunk most a forgás és az ülés a menő, bár néha megőrít vele, mert a kiságy végéig felkúszik hason és ott nincs hely megfordulni, ilyenkor persze indul a nyafi.

Erik nagyon ügyes lehet, hogy ilyen korán próbálkozik az állással.
Na de Lackó se semmi.Korán megfordult ő is.
Most ennyi voltam, mert manó nyűglődik.
Mindenkinek kellemes éjszakát!

Kép

Kép
rikka_3
 
 


Krisztina a te gyerkőceid is nagyon ügyik.

Valakinek van esetleg fenn fotóalbum a gyerkőcökről? Lehet, hogy már írtátok, csak én lemaradtam.
Kíváncsi lennék a babókra, ha lehet :lol:

Na megyek elteszem magam holnapra.

Kellemes és nyugodt éjszakát mindenkinek!

Kép

Kép
rikka_3
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 17:57-kor.
Vendég
 


Bejcsi privi ment!!!!
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:38-kor.
20150601134430
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:39-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!!!


Megnéztem a képeket, nagyon gyönyörű manó.A spenótos ruci meg egyszerűen szupi.Vasváriban is lehet kapni homeós bogyókat, pedig nincs fenn a listán.Be is szereztem.Azért köszi szépen a segítséget Krisztina.

Na megyek lakást újítani.
Mindenkienek nyugodt éjszakát!

Kép

Kép
rikka_3
 
 


Sziasztok!

Néha csak olvaslak titeket, nem igazán volt időm írni. Peti eléggé lefoglal, hátul is szemet kellett növesztenem, mert az állandó forgolódása miatt szemmel kell tartanom. Most nagyon rám kapott, ha kiteszem a lábamat a szobából és nem lát, megy a balhé. :lol:

Viki, kis pocakos Lackó nem biztos hogy fogja utálni a spenótot! De azért nagyon aranyos, neki is nő már a séró.
csipisz
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:39-kor.
20150601134430
 
 


Nyüzsike:
Kép Kép

tévéztünk:
Kép
csipisz
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?