Új privát üzeneted érkezett!

Nálunk nem esik még!
Nekem is lehet panaszkodni, az előbb írtam hogy anyósomnál laktam és nem voltunk jóban!!!
Lara: a karácsonyi ajándékok engem is érdekelnek, még nem döntöttünk mit kapnak a gyerekek, az tuti, hogy Levi lovat kér. Kis játéklovat, imád állatokkal játszani és a lovai már tönkrementek.
Még mindig semmi hír Sarmonról?
Vendég
 


semmi :(

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé: mikor nekem is bedagadt az arcom, már mindenki azt mondta, hogy mehetek, és még 2 hét volt hátra. Mondjuk én a 38. héten szültem, de akkora hasam volt, hogy már nyáron mindenki piszkált, hogy mikor szülök már. Utáltam.
Vendég
 

 
 

megértem :D

aranyosak vagytok, hogy így bíztattok, meg segítetek, ha ti nem lennétek, nagyon be lennék fordulva. Szegény szüleimnek meg a férjemnek panaszkodok mindig, de azt sem szeretném, hogy az agyukra menjek, meg azt sem, hogy úgy tűnjön, hogy én nem szeretem, meg nem várom ezt a babácskát, mert az nem igaz...sőt!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Elfelejtettem megírni: Levi tegnap kitalálta, hogy ha lesz hó, akkor úgy megyünk a boltba, hogy Dorkát tolom a babakocsiban, őt meg húzom szánkóval. Jó nem?
Szépek a babafotók, este próbálok majd felrakni én is.
Azért érek rá ennyire ma, mert Levit elvitte anyu, Dorka meg alszik.
Vendég
 


háhá...megnézném én azt a szánkóhúzást :)

jó, hogy ráérsz:) örülünk :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé: szerintem természetes, hogy várod már, én mindkettőt sürgettem már a végén, aztán bőgtem, hogy hiányzik a pocakom. Úgy lett volna a legjobb, ha a pocakomban is marad, meg babázhatok is. Párom mondta is, hogy hülye vagyok.
Vendég
 


:)

igen néha én is vagyok vele, hogy egész nap vágyok rá, hogy babázzak, aztán meg, hogy bennt maradjon :)

fura dolog ez :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


na most kicsit elhagyom a gépet, mert a férjem lázad :D:D:D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Én is nagyon szerettem a Kipp- kopp karácsonyát. Bebújt az ágak közé és leste, hogy ünneplenek a felnőttek, meg beszélgetett a díszekkel.

Lara! jó szemészetek van. Megbíztok benne? ha nem Fehérváron van egy nagyon jó, a barátnőm kisfia általa úszta meg ezt a könnycsatorna átmosást. Állítólag nem valami kellemes a gyerkőcöknek. Az anyukát a legtöbb helyen ki is küldik.

Gégéé! érdekes én nem izgultam azon, hogy észre fogom-e venni. A védőnő azt mondta, hogy a fájás nem is fáj?????? Nekem fájt! Ha nem fájna miért lázong mindenki Eda-ért? Igenis fáj. Nekem fájt a tágulási szakasz és egy cseppet sem fájt a kitolási. Valakinél pont fordítva van. Nekem nem fájt a gátmetszés, valaki ordít mikor csinálják. Ne izgulj, ez a Te szülésed lesz, Te fogod átélni és ne hagyd hogy már most megmondják, hogy mi fog fájni és mi nem, pláne azt nem hogy mennyire.
Amikor elkezdődött én tudtam, hogy Niki most már ki akar bújni és nem csak viccelődik.
Most alszik, 1 órát kajabált a hasomon fekve, elfáradt a drágám.
bende
 
 


Mancsa! ma szalonnát vágtam:) eszembe jutottatok. Szép karaván lesztek, mikor a boltba mentek. Inkább vegyél egy szánhúzókutyát Levinek.

Nekem ahogy nőtt a hasam úgy torzult el az arcom. A héten voltam dokinál, gyógyszert íratni, megjegyezte mennyit fogytam. Mondom, nem túl sokat. Erre Ő: ja, de annyira vékony lett az arca.
bende
 
 


Kép
Kép
Vendég
 


Mancsa! szép vonalzók.
Sajnálom a nagyidat. Nálunk terhességem alatt a párom Anyukájáról derült ki hogy rákos. Még mindig kemozzák és januártól jön a sugár. Nagy pocakkal jártam vele a vizsgálatokra....
bende
 
 


Megpróbáltam vonalzót csinálni, de nagyon hülye vagyok hozzá. Levinek miért csak a hónapokat mutatja a maci, így olyan, mintha Dudu lenne az idősebb.
Bende pihentél?
Vendég
 


Bende:Hétfön meglátjuk ha nem ok akkor hozzád fordulok :wink: én is attol félek hogy átmossák neki!

Én nem ismerem a kipp kopp meséket :oops: hogyhogy????Én már a tom és jerry-n nöttem fel :D

Mancsa:Aranyos a kisfiad ezt szépen kitalálta :D Képzeld a tescos újságba láttam egy lovat 99 ezer ft hát nem normálisak ennyi pénzt elkérni.Én a Hannusnak elöször fisher price tanuló kutyust szerettem volna de Anyú megvette neki még a hintán gondolkozok!

Gégéé:Biztos észreveszed ha indul a szülés tudom én is izgultam ezen!Ez aranyos a párod lázad még a végén féltékeny lesz :D Nekem ma tök jó sorom van apa csinálta a pörköltet én meg a nokit meg az ubi salit most meg vakondtúrás tortát csinálok.

Képzeljétek vettem a Hannusnak egy jó meleg sapit a brendonba és itthon néztem hogy fiú sapka de a többi meg olyan kis vékonyka volt.Na majd teszek fel róla képet!


Sarmon még nem írt?????
Vendég
 


Sugár? Nálunk azt nem kap a mami, de arra oda kell figyelni, hogy utána pár napig nem mehet gyerkőc a közelébe, én úgy tudom.
Vendég
 


Bende:Nálunk is júniusba derült ki hogy Anyósomnak mellrákja van még ö is kap egy kemot aztán jön a sugár.

Mancsa:Szép vonalzók nekem tetszik :D sajnálom a nagyidat de az jó hoga jobban van.
Vendég
 


Most sem mehet a közelébe, mert a kemója is veszélyes. Nem jöhet fel hozzánk, csak az utcán találkozunk. Egyszer fogta eddig a kezébe, mikor volt 1 hónap szünet a két kezelés között.

én még nem tudom a karácsonyt. Párom is kérdezget, hogy mit szeretnék, de mindig mondom, hogy nekem itt a manó, boldog vagyok, nekem ennyi pont elég, nem vágyom semmire.
Niki nem tudom mit kap. A tanulókutyus nekem is tetszik, lehet, hogy azt. Egyébként még senki nem kérdezett meg minket, hogy mit vegyen neki. Remélem nem árasztanak el minket baromságokkal.
bende
 
 


Ja nem pihentem. Pedig most alszik a manó, mehetnék mellé én is, de most meg valahogy nem vagyok álmos. Hát most már ébredezik, úgy hogy nem is lehetek az. :)
bende
 
 


Sarmonról valaki híreket!!!!!!!


Anyany?????
bende
 
 


Bende:Ti jól kijöttök az anyóssal?
Vendég
 


Bende:irtam privit
Vendég
 


vagyok én is, itt vagyok!
persze erőm nem nagyon van írni meg még vissza is kellene olvasni, hátha tudnék valami okosat írni.

gégéé!
kb a 20. oldalnál csatlakoztam és kb két hónappal a szülés előtt voltam és nagyon paráztam. a legjobban a gátmetszéstől féltem, meg hogy nem tudom, mit kell csinláni.
aztán ment minden a maga útján.
amikor elkezdődött, valahogy máshogy kezdett el fájni a hasam. persze előtte már egy héttel szépen kezdett kifelé jönni a nyákdugó is.
a vajúdás fájt, nagyon fájt(amúgy is nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, lehet, hogy más meg sem érezte volna még), de a párom ott volt és tartotta bennem a lelket.
aztán amikor nagyon kiabáltam, kaptam gázt és azzal fejeztük be a tágulást.
a kitolás nem volt vészes , ha a doki időben vág, akkor a tolófájás jóval erősebb, mint a nyissz és egyáltalán nem lehet érezni.
aztán egyszercsak kint van. igazából a kitolás sem vészes.
utána jobba fáj, de nagyon gyorsan gyógyul(gyorsabban, mint bármely más vágás vagy sérülés), 5 nap múlva már simán tudtam ülni is.
ja és már a szülés után mondtam a páromnak, hogy akarok még legalább egy babát.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

majd még jövök.
igyekszem mindenkinek írni.

ja, ti szélben kiviszitek a gyerkőcöket levegőzni?
mert én nem mertem...
Vendég
 


Anyany:De jó hogy jöttél,már hiányoltunk!!! :D
Én is csak az erkélyre tettem ki Hannust mert ő 2 perc alatt elalszik kocsiba ott meg védve van nem fúj be a szél.

Mancsa:Én is csináltam ilyen vonalzót!
Vendég
 


Bende: mi is kérdeztük a kemot, de azt mondta a doki, hogy ez semmi hatással nincs a kicsikre, nyugodtan adjuk a kezébe. Azt mondják ebből is nagyon sok fajta van.

Anyany: a kicsit én sem vittem ki, Levi volt kint anyuval. Én is gázoztam a vajúdás végefelé mindkétszer, nem nagyon bírom a fájdalmat, mondtam is a dokinak, hogy a 3.-nál kérek EDÁt. Kinevetett, pedig én komolyan gondoltam.

Segítsetek! A vonalzó miért nem jelenik meg az írásaim alatt?
Vendég
 


Mancsa:a profilba tudod bemásolni az aláíráshoz és akkor megjelenik minden hsz. után.
Vendég
 


írtam sarmonnak, egy perce, hogy nem akarom zavarni, de izgulunk miatta, hogy mi van vele, meg hogy sok puszi...remélem visszaír.

Most picit lepihenek, mert feszülget a hasam, de ha ír, jövök, és mondom....

jók a vonalzók csajok.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Lara: köszi köszi köszi
Vendég
 


Hettuli: Édes a Manócska :) Ja! Édes fájdalom? :) Bár engem is rugdosna már a kislányom így :)
Most délután szokatlanul nyűgöske. Csak karban tud aludni nem értem, de nemsokára ecci és fürdés.
Nekem is lehet nyafizni!!!

Gégéé: Ne hagyd magad. Mi az hogy kérdezgetnek? Hol van még a kiírt időpont? Szólj rájuk a kutya fáját :)
Tudni fogod ha itt az idő, mondom én aki jóslónak tudta be a fájásokat :) Nem kell aggódni nem lesz gáz :)
Ja! És már lehet azt hiszem kérni EDA-t is ha szeretnél. Málnalevél tea? Homeós bogyó?

Lara: Én még nem tudom mit fog kapni a lurkó. Bius nem sokat még. Majd jövőre.

Anyany: Nehéz napod vagy éjszakád volt?

Mancsa: Nem semmi történet! Az igen!!! Örülök hogy nagymamád jól van :)

Lányok! Kikapcsolódásként elmentem a boltba. Tiszta tél és karácsony feeling ért el mert maradt egy kis hó :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


hahó!

Halljátok csajok, már egy órája írtam sarmonnak, meg tegnap este is, és semmi...nem válaszol :(

trundike :) szerintem még egy hetem van...max. másfél...de jó neked, hogy voltál boltban, irigykedek :D

puszik csajok, írjatok

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok,egy pillanatra betolakodnék,
Gégéé!
Esetleg hívd fel..talán nincs feltöltve a kártyája... :roll:

KépKépKép
tünci28
 
 
 


nem merem, nem akarom zavarni; komolyan...meg, amikor bement, akkor még visszaírt...

(amúgy nem tolakodsz be, gyere nyugodtan, bármikor!!!)

még mindig semmi hírem amúgy. ha valaki úgy érzi felhívná, szóljon!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Lara, olvastalak. Holnap írok jó? ma már nagyon fáradt vagyok.
bende
 
 


Persze Bende pihizzél csak remélem ma jobb éjszakátok lesz!!!

Mancsa:szivsen elöször én sem tudtam hogy müködik aztán felvilágosítottak. :D

Trundike:Eddig nekem se volt karácsonyi hangulatom de most hogy esett a hó :D remélem karácsonykor is lesz azt úgy szeretem :D

Gégéé:Bizti írni fog lehet hogy nagyon fáradt,remélem minden ok velük!

Tünci:Hogy vagy?
Vendég
 


én is nagyon remélem, hogy minden ok velük. Csak picit aggaszt, hogy még azt sem tudjuk, hogy kinnt van-e már Írisz, vagy csak szegény Sarmont bennt tartják...

és amúgy lehet Tüncinek igaza van...

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Tegnap szült a barátnőm Fehérváron, azt mondta tegnap 11, ma 10 szülés volt, du 2 körül beszéltem vele. Tele vannak az osztályok.
A hó megindította sokaknak, kivéve Gégéét, Emmát biztos a Mikulás hozza.
Vendég
 


Így van! Még egy picikét növöget :) Amúgy most is csuklik! Ma fájdogált nekem is a pocim, de így alul, és folyamatosan, sokáig....szóval az nem számít...asszem :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Szerencsésen túl vagyunk a keresztelőn. Csak egy picit sírt amikor leöntötték a kis buksiját vízzel. Megható volt számunkra, hogy mindenki aki nekünk fontos eljött. 21-en voltunk. Utána anyukáméknál volt egy kis fogadás: fasírozott - saláták - kenyér ...stb. Csodálkoztam, hogy a sok ember jelenléte egyáltalán nem zavarta, nagyon jól érezte magát.

A papnak azt hiszem pici borítékban adott a keresztapa pénzt, de majd erről holnap részletesen kifaggatom. Egyébként csúnya dolog tőlem, de kiakadtam az atyára. Amikor bejelentkeztünk a keresztelőre, akkor kért minket, hogy legyen egy alkalom amikor a hitre való nevelésről beszélhetünk. Ok, elmentünk. Több mint egy órát ott voltunk, és többször is hangoztatta, hogy a mi hitünk eléggé takaréklángon ég. Ok, picit igaza van, de nem csak Isten házában lehet imádkozni. A másik dolog amin kiakadtam: megkérdezte kit szeretünk a világon a legjobban, Mondtuk együtt, hogy a családunkat. Rossz válasz, mert Istent kell a legjobban szeretni, mert a családunk csak ebben az "életünkben" létezik. :roll: A megbeszélés végén megkérdezte, hogy mikor érünk rá, hogy eljöjjön hozzánk személyesen??? :roll: :roll: :roll:
Na eljött most csütörtökön. Becaplatott a nappaliba bakancsban, a szőnyegen keresztül, ott ahol a gyerek mászik. Utána előadta nekem Ábrahám és Izsák történetét, hogy Ábrahám képes volt egy szem fiát feláldozni Isten kérésére. Nekünk is így kéne szeretnünk Istent. :shock: Plusz mártírokat emlegetett nekünk, hogy anyák a gyermekeik halálakor sem tagadták meg Istent, hitüket.
Anyukám annyira felháborodott, hogy el sem akart jönni a templomba. Egy anyának hogy mesélhet ilyet????????

A kislányom neve Emília Sára.

Hettuli! Milu a 34. hétre született. Toxémiás lettem a 30. héten és a szülés napján rosszul lettem, majd miután bementünka a kórházba rögtön meg is császároztak praeclampsia miatt. 2060g-al és 47 cm-rel született.

Remélem Sarmonnal minden oké! Küldöm neki a kisangyalkákat, akik vigyáznak rá és Íriszre!

Holnap majd próbálok felrakni képeket.

Jó éjt mindenkinek!

Jaffa

Kép
jaffa4
 
 


Gratu a keresztelőhöz! Nagyon szép neve van a kislányotoknak....és hogy milyen picurkán született! Gondolom aggódtál az elején sokat!

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


húúúúúúúú
gatya vagyok megint.
biztosan a frontok.
Zsófi már pár napja úgy alszik el, hogy sokat sír előtte. ráadásu éjfél körül... tegnap kb. 1 órát vigasztalom, babusgatom, ringatom, kicsit elalszik, ledőlünk, öleli a nyakamat, fejecskéje majd szétnyomja a fejéstől amúgy is széteső mellemet, aztán megébred és újra kezdi.
a sokadik kör után pedig egyszercsak elalszik.
fogacskának nyoma sincsen.
és iszonyatosan kevés tejcsit iszik meg... a mai teljesítménye összesen: 570 mili. és csak egyszer kap mást, almával kevert őszipépet.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
megyek fejni....
ha lesz erőm majd olvasok is... :oops:
Vendég
 


Hahó!

Továbbra sincs hírem Sarmonról.

Anyany. tuti a frontok miatt vagy egy kicsit te is oda, meg talán Zsófi is, de az is lehet, hogy neki jön a foga, csak még nem tart abban a stádiumban, hogy te is érezd "kivülről"...Ha sokat (nagyon sokat) matat a szájában, akkor tuti fogacskák vannak a dologban!

A barátnőm ezt (Vibrucol homepoátiás kúp)
http://www.simonmed.hu/termek.php?alkat_azon=67&oldal=0

használja a közel annyi idős kisfiánál, mint zsófi; fogfájásra. Nekik nagyon beállt, és hasfájásra is jó! ha gondolod tegyél egy próbát! Náluk sem látszottak még fogacska kezdemények, de a babácska rengeteget nyüglődött!

Amúgy (csak érdeklődök) nem lehet még egy étkezést kiváltani zsófinál már? Mondjuk tejpéppel?

Puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Ja és nézzétek a vonalzóm...egyessel kezdődik a hátralévő napok száma! :D

Amúgy tegnap fájdogált a hasam....de én semmi rendszert, vagy ritmust nem fedezek fel...olyan, mint mensi előtt...fáj a hasad, ott alul aztán csókolom...és folyamatosan. Még azt sem hiszem, hogy ez a jóslófájás...

Valaki bátor jelentkezzen, megadom sarmon számát, és légyszi hívja fel. Én már egy halom smst küldtem neki, biztos kivan már tőlem, zaklassa más is :) puszik :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Csak Sarmon miatt léptem fel gyorsan de látom még mindig semmi hír :( Remélem benne van ebbe a sok szülésbe ő is!

Jaffa de szép neve van a kisleánynak! nem gondoltam volna az emíliára ezt a becézését még nem hallottam. A papok meg sajna tudnak ilyen elvontak lenni. Jó pici súllyal született pedig mi sem voltunk nagyok a 2540 grammal, de nekünk nem volt semmi gond csak alapból lett ekkorka Matyi a 39ik héten.

Megyünk Fehérvárra már nem bírom az itthon ülést.

Puszi

KépKép
winchi
 
 


Én is csak Sarmon miatt jöttem, de látom még mindig semmi :(
Megyek tésztát gyúrni, meg egyebek, aztán jövök és válaszolgatok.
bende
 
 


Jól teszitek Winchi, menjetek csak!!! Én is de szívesen mennék valamerre, már befordulok blőőő.

Matyimaó nagyon szép súlyú most már, és nagyon jóképű fiú!!! Majd nézd meg Emmát...lesz vagy négykiló, ha így folytatja:)

Én is remélem, hogy sarmon benne van ebben a sok szülésben...
Nagyon sokat gondolok rá.

puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Közben írt....ennyit:

"Császároznak."

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


pffff! hát ez is több, mint a semmi. Nekünk elég jó éjszakánk volt, Niki csak 2x kelt fel és csak egy picit sírdogált. Viszont valakinek az erkélyén piszkosul zörget valamit a szél, már 3 napja és most már nagyon unom.

Ma van a nagy nap. Mármint ma megyek Pestre színházba. Őszintén szólva legszívesebben itthon maradnék. Már hetek óta összeszorul a gyomrom, ha arra gondolok itt kell hagynom a nyanyót. Meg, hogy vezetnem kell. Ráadásul most síkosak az utak, tegnap este már halálfélelmem volt, ha rágondoltam a mai estére. Amikor altattam és ringattam, csak úgy belém villant, hogy mi van ha ma tettem utoljára ezt. :shock: Már a gondolatra is elbőgtem magam. Valaki kiabált bennem, hogy látni akarom felnőni ezt a kicsi lányt!!!!
Terhességem alatt és szülés óta is rettentően féle az autóban. De azt is tudom, hogy valahogy le kell győznöm a félelmemet, mert így nem lehet élni. Addig már eljutottam, hogy a páromra csak 10 percenként szólok rá, hogy ,,vigyázz,,- de én még nem ültem a volán mögé hosszabb útra. Érdekes, mert mikor leestem a lóról, nem volt parám, pedig nagyot estem, agyrázkódásom és zúzódásaim lettek, de két nap múlva bevállaltam egy egész napos túrát, ráadásul egy rakoncátlan lóval.

Szóval rettegek. Kigondoltam, hogy megírom anyany-nek a párom számát és, ha nem jelentkeznék, valamilyen formában holnap délelőtt, akkor baj van. Akkor ti lesztek az én lánykám keresztszülei.

Most megyek átgyúrom a tésztát, meg folytatom az ebédet. Majd jövök és válaszolok Larának a privire, meg lehet megírom a végrendeletemet is. :(
bende
 
 


Sziasztok!

Ma reggel 2 cm-es hóra ébredtünk. :D Teljesen karácsonyi hangulatom van. Mintha dec. 25-e lenne. Tegnap megvolt a nagy családi összejövetel, ma meg gyönyörködünk az ajándékokban amit a Milu kapott.

Hintaló a legnagyobb sláger. Tépi a sörényét rendületlenül. Szerintem mire tényleg tudjuk használni, már semmi szőr nem lesz szerencsétlenen. A nyakláncnak és a fülbevalónak nem nagyon örült... :)

Karácsonyi ajándék tippem: www.fakopancs.hu Én erről szemezgtek neki majd valamit. Igaz ő még nem nagyon fogja tudni használni, de bábparavánt és bábokat szeretnénk neki venni Karira, előtte lesz a szülinapja és valami pakolgatós játékot néztem ki, meg építőjátékot.
A www.dione.hu is nagyon jó, csak annyira drága... Mi régebben rendeltünk neki onnan 2 játékot is. Nagyon szereti őket, de le sem merem írni, hogy mennyibe került.

Délután remélem a bátyám feltölti a képeket és akkor tudok felrakni.

Gégéé! Mikor ilyen befordulós korszakomat éltem, mindig átpakolgattam a bébiruhákat. Imádtam őket fogdozni, nézegetni, mindig felvidítottak. Megterveztem, hogy mit mivel fog majd felvenni... stb.
Azt mondják az okosok, hogy ilyenkor szedk fel a magzatok a bőr alattti zsírszövetet, ilyenkor híznak hetente 150-200g-ot. Mekkora lesz így Emmácska?


Jaffa

Kép
jaffa4
 
 


bende ne hülyülj, nem lesz semmi baj... amúgy meg, mi lenne, ha nem mennél???????


én utálok autóban ülni, nincs is jogsim, és mindig sikongatok az autóban, gondolhatjátok, hogy imád ezért a párom!!!!

szóval bende. muszáj menni? nem hiszem...ilyen időben szerintem én sem szívesen mennék!

Amúgy lehet mi meg megyünk be fehérvárra, mert az az igazság, hogy nincs téli ruhám, és bár most bazi nagy vagyok, valamit mégiscsak hordanom kell....egyelőre a csizma a tuti, amit veszünk, aztán meglátjuk a többit...zárójelben jegyzem meg, hogy baromira kilennék, ha mondjuk a tesco közepén öntene el a magzatvíz....

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Bende!

Megértem a szorongásaidat, hogy nem mered Nikit itthagyni, mert mi van ha ez tényleg az utolsó.... Én is voltam így, mikor a férjemmel elutaztunk pár napra és nagyszülőknél volt a kiscsaj. Mikor hazajöttünk rájöttem, hogy fájóan jól érezte magát velük, és velünk sem történt semmi. De természetesen csak utána addig halálra aggódtam magam mindenen.
Nyugodj meg, kapcsolj ki, a vezetéssel nem lesz semmi tuti. :) Niki is megérezheti a nyugtalanságodat.

Anyuka! Tessék magát jól érezni a színházban!!!!!!! Megy az irigy-irigy!

Kép
jaffa4
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?