Új privát üzeneted érkezett!

lányok a horror fejést csinálhatom géppel is?/kézi medelám van/

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi
Csinálhatod géppel is. Én is azzal csináltam. Mondjuk nem is tudok kézzel fejni. :roll:

Én sokáig szedtem fogamzásgátlót, de most nem akarok. Nekünk jó lesz az óvszer. A férjem nincs oda érte, de én meg nem akarok gyógyszert szedni, és spirált meg végképp nem akarok.

Én csak vizet iszom, néha egy kis csipkebogyó teát és ennyi. Sajnos nincs meg a 3 liter naponta, pedig annyira igyekszem. Főleg mióta szedem a homeopátiás bogyót. Előtte és utána fél órával nem lehet inni, és én mindig úgy érzem, hogy előtte vagyok, vagy utána.

Nyugtonmalac
Én is bajban vagyok ezzel a tejtesó kérdéssel. Oda is akarom adni, mert nem fére a fagyasztóba, de attól félek, hogy egyszer csak elfogy a tejem és akkor jól jönne még. Te Lilinél mennyit fagyasztottál le? És most mennyi van?

Képzeljétek, csoda történt. Ma is eljutottam tornázni. :lol: Bori korán kelt, evett, elaludt és már mentem is. Tök jó volt! Máris érzem az izomlázat a hátamban és a hasamban, ami mondjuk fura, mert hasra nem nagyon dolgoztunk. Óra végén hason kellett feküdni és az edző mindenkinek megnyomkodta a hátát. Remek volt meg minden, csak azt hittem kidurrannak a cicijeim... :roll: :lol: Azt mondta, hogy nagyon durva a hátam, ferde is a gerincem, meg nagyon feszes meg minden, szóval nem csoda, hogy fáj. Hétfőn megyek hozzá és megpróbál helyrerakni... :lol: Alig várom. Gondolom fájni fog, mint az állat... :lol: :oops:

marek
 
 


most jöttünk meg a délutáni sétából. Mintha kicserélnék Tomit,na meg engem is. ő jókat alszik,én meg élvezem a mozgást meg az embereket :D

a fogamzásgátló egyénkérdése szerintem. én tök korán elkezdtem szedni,első szex már azzal ment, és szedtem is vagy 5-6 évig, mikor azt vettem észre, hogy apró kis erek pattannak meg a lábamban (kis vékony piros hajszálerek). nődoki szerint valószínű attól,hogy egyszerre cigiztem+szedtem a gyogyót (pedig 17 körül voltam,nem 35 felett,mert akkor teszik rizikóssá...) mivel a cigit nem akartam akkor letenni,abbahagytam a gyogyót. már 4 éve nem szedtem,Tomi elsőre összejött. Szerintem egyéne válogatja, kinek mennyire jön be, én pl. egy grammot nem híztam miatta, nem lett változékony a hangulatom, viszont szép lett a bőröm :D
az biztos,hogy cigizni nem szabad mellette,dehát gondolom senki nem füstöl. Amúgy az informed honlapján (orvosi honlap) van egy csomó cikk a fogamzásgátlóról.
én se fogom elkezdeni,szerintem mi folytatjuk a megszakításost :oops:

hasra tettem Tomit és a nagy erőlködésbe,helyezkedésébe ide hallom,hogy mekkorákat durrogtat :lol: :lol:

Holnap délután valamikor elutazunk a párom szüleihez. Kicsit összekaptunk miatta,én még maradtam volna, mert 350 km-re laknak, és féltem használni a babahordozót, de aztán megkérdeztem sok anyukát és végül belementem azzal a kikötéssel,hogy óránként megállunk pihenni + senki idegen ne jöjjön anyóshoz látogatóba, ne puszilgassa,fogdossa senki a bacik miatt. Nem tudom mennyire ellenálló a szervezete, de én tuti nem vagyok kapcsolatban az ottani baciállománnyal.
Túlaggódom szerintetek?
Mondjuk a lakásuk nagyon szép,tiszta, az ottani levegő pedig kincs,nem ez az itteni városi szmog.

Kép

Kép
borkaby
 
 

 
 

Sziasztok!

Jartatok mar ugy, hogy kiderult,hogy kukkolnak? :roll: Ami igazabol nem is lenne gond, hiszen ez egy nyilvanos forum. A problema akkor van, ha azon csamcsognak,amit irok, ezzel megbantva nekem fontos embereket :cry: . Raadsul ugy,hogy en nem akartam senkit bantani...Igy arra jutottam, soha tobbe nem irok ide be a csaladtagjaimrol semmi szemelyeset...

Atolvastam am mindent,most csak ami hirtelen eszembe jut:

Szopiparna:
En meg csak ezzel tudok szoptatni. Vettetek ki belole toltetet? Mert tul vannak toltve es ahogy megkaptam, ugy nekem is a nyakamban volt a Balint, de kivettem belole egesz sok golyocskat es igy mar pont jo :D

Hizas:
En igy nezek :shock: ,amikor irjatok, hogy mennyit esznek a babak :lol: . Az en fiam szerintem nem sokszor eszi meg pl a 600at,amit "kellene",megis a mult heten 300at hizott :) Miota pedig hazajottunk,1090 grammot hiztunk :) Igy nem aggodok.

Hossz:
Tegnap voltunk tanacsadason, ahol tutira jol mertek Balintot (nem centivel, hanem ez a befekvos modszer), es 56,5-nek mertek.(igy mi is rosszul mertuk 58-nak, dehat mozgott :oops: ). Szoval tuti nem 56-tal szuletett,mert szemmel lathatoan nyult-nem is keveset. Szerintem olyan 52-53-mal szulethetett

Anyatejkiutes:
Volt 1 hetesen, de par nap alatt elmult. Most mar tobb,mint 1 hete kiuteses Balint, es most az egesz kis arca,meg a haja alatt es eleg durvan :( Csatolok majd kepet, nem tudom,mennyire adja vissza a valosagot. Kaptunk ra kremet, ma kiprobaljuk, hatha segit.

Fogamzasgatlo:
Akos elott 4 evig,majd Balint elott 2 evig szedtem. Aztan kb 1,5 eve ismeretlen eredetu folyamatos gyomorgorcseim voltak, nem jottek ra, hogy miert. Mondtak, lehet a gyogyszertol. Abbahagytam es elmult a fajdalom. Ezen kivul semmi bajom a bogyokkal, de meg egyszer nem szeretnem atelni, igy majd kitalalunk vmi mas megoldast

Andi :)
Nagyon szoritok,hogy elmuljon a szivzorej es ne legyen semmi baj! Nekem is volt (28 hetre szulettem),es en is kinottem.

Csiposzures:
Mi a Medical Centerbe http://www.medicalcenter.hu megyunk, mult heten telefonaltam es 25-re kaptunk idopontot, es megcsinaljak a hasi-koponya uh-t is es a csiposzurest is egyszerre.

Kup oltas utan:
Akosnal is adtam, most is fogok. Ugy tudom, csak a Germicid C-ben van nyugtato, a sima Germicidben nincs.

Gyerekek csodaszepek!!!

Marek :)
Sajnalom a cukrot :( .
Torna:-)

Fozelek:
Az osszeset utalom :oops:

Folyadek:
Bubimentes viz, Fitolac es alkoholmentes sor. Neha barackle.

Karacsony.
24-en itthon negyesben, 25-26 videken a csaladdal.

Ancsa :)
++++++++++++++++++++++++++++++++

NyugtonMalac :)
Tok jo,hogy irtad, hogy a 80gramm, az 100ml,olyan megnyugtato.Ha ennyit eszunk, nem aggodok :D

2 kep:

Kép


Kép

K

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Sziasztok!

Kiütéssel kapcsolatban: Dórinak szép a bőre, az első hét után már hámlás sem volt rajta, viszont az orra hegyén van 3 nagyon apró kis ragya. Olyan, mintha gríz nőtt volna rá. Tapasztaltabbak, ez mi lehet, tejkiütés? Nem mertem még rékenni neki semmit. De úgy sajnálom, olyan kis idétlenül néz ki ezekkel a kis kiütésekkel...

Folyadék? Ma beszlopáltam 3 dl cola light-ot... :oops: ...és ez mind semmi, mert olaszkolbászos pizzát is ettem. Volt rajta paprika is....szerintem este/éjjel egy perc nyugtom nem lesz. De mivel amúgy is erre számítok, hát nem fogtam vissza magam. És különben is, pizzához dukál a cola...:D

1 hónapos adatok: 4000 g és 54 cm (asszem, de hát nem volt egyszerű hosszban mérni)

Tücsök, tudom, szalad a lakás, semmire nincs idő...nálam dettó...de nagyon érdekelne a szülitörid!

Handi, ez egészen elképesztő hír! Szorítok Nektek, hogy hamar kiderüljön, nincs semmi baj és Szabi kinövi! És ne nyomaszd Magad - könnyű azt mondani...tudom... - biztosan mindenre van megoldás és nem kell a legdurvábbra gondolni! Nagyon sajnálom, el sem merem képzelni, micsoda aggodalomban telhetnek most ezek a napok... :(

Kép
anhel
 
 


Jó estét lányok!

Mi is voltunk a gyerekorvosnál, minden oké! :lol:
Norbi már 4 kg 20 deka, és 56 cm! :shock:

Ma egész nap nyűgös! :? Már 4 órától altatgatom, de mindíg felébred 10 percenként, a cumit is úgy szívja
dühből, közben dünnyög! :roll: Nem értem mi van vele?
Front van megint?

Anhel....ugyanígy a Norbi bőre is szép, de rajta is
gríz szerű pöttyök vannak! Nekem azt mondták hogy a
hormonok, és majd elmúlik! Aztán lehet hogy a tejtől van :?:

Fogamzásgátló: Én a Norbi elött már 2 éve nem
szedtem semmit, mi óvszert használtunk.
Nekem nagyon bekevert mikor abbahagytam a tablettát,
utánna össze-vissza véreztem! :roll:
Ezért most nem valószínű hogy újra tablettát fogok szedni.
Spirálról mi a véleményetek???Vannak már kíméletes fajták is, nem?
Mert én szeretnék még egy babát majd 2-3 év mulva.

Marek...de jó neked hogy tornáztál. :D Én is úgy mennék már. De meg akarom várni a 6 hetes kontrollt. Nem is tudom
hogy a császár után miket szabad tornázni?
Olyan duci maradtam! :cry: :oops:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Tenyleg minden baba nagyon aranyos!!!

Lkata: nallunk is nagyos zsimbes nap volt, egesz delelott nem aludt semmit, most aludt el...mintha

Bkriszta: szerintem egyforma kiuteseink vannak.en ma megprobaltam hogy anyatejjel kentem be, kivancsi vagyok az eredmenyre...

Marek: irigy vagyok...tornaszni is jarsz :lol: , en meg sehol sem voltam, 1szer az orvosnal elso heten, a kiuteseimmel....azota semmi...beguboztam..a kicsit kiviszem a levegore, ide az udvarunkra, meg szerencse hogy jo nagy :shock:

Folyadek: en is iszom rostos leveket, 1,5 l komenymagteat, plusz a napi leves, de van hogy levest vacsizok...csak h ne hizzak meg pluszba.
Etel: en nagyon odafigyelek mit eszek, ahogy valami keves tiltottat eszek, mar latom is a kicsin :?

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Nymalac: hat nem tettem fel olyan kepet de ime: Kép

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Buta kerdes: ti mibe fejitek ki a tejet ami a fagyasztoba kerul?, es azutan, meddig tarhato ott? es hogy mukodik mennyi idovel azelott veszitek ki a fagyasztobol eves elott, nem szabad mikroba felengedni? es kell meg melegiteni is egy picit, nem?

en is akarok tartalekot csinalni, mert en is kimozdulnek ide oda...sosem lehet tudni, es sosem csinaltam

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Fogamzásgátló:én szedem a tabletát mikor Zsófit szoptattam úgyan így a Cerazettet szedtem ,mikor már nem szopot Tri-Regolt(Zsófi előtt cigiztem és tabit szedtem semmi bajom nem volt) mikor eldöntöttük őket a 4.hónapban meg is fogantak ahogy javasolják a 3hónap tisztulást.Én a gumit nem szeretem a spirál még is egy idegen tárgy a testben,megszakítás én nem tartom biztonságosnak most nem jönne jól még egy baba 5év múlva nagyon szeretnék de most nem :? Amúgy tegnap nekünk meg volt az első össze bújás és megmondom öszintén tök jó volt Zsófinál sokáig nem esett jól kedvem se volt de most igen olyan volt mint előtte :lol:

Kata!Szerintem nem a tejed kevés hanem Norbi igénye lett nagyobb.

Kriszta!Ki olvasott minket akit megbántottál?Én semmit nem írok a családról pont ezért.

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


LK: nagyon szép mosollyal ajándékoztatok meg minket :D Köszi!

Nekem is leeresztett a cicim, sőt, egyáltalán nem volt olyan feszes mint Lilivel anno... Lehet, hogy a cicim már be van járatva :D

Szerintem a tied is már megszokta, hogy mi a helyzet, és már ezért nem feszül... Próbálnál meg kihagyni 1-2 etetést, tuti szét akarna szakadni ;)
Ne izgulj, és tessék inni! (Ez rám is vonatkozik ;) )

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Timi: 1gy évre 10eFt a gyerek és 15 eFt a felnőt bérlet az állatkertbe. Ha legalább 10szer elmegyünk az év folyamán, akkor már bejött az ára :)

És tuti, hogy elmegyünk annyiszor, mert Lili tényleg oda van érte, és az a helyzet, hogy az egyik legjobb egésznapos program kisgyerekes családoknak... Biztonságos, izgalmas, nagy, szabadon szaladgálhatnak a gyerekek, vannak kis játszóterek, meg szép parkok benne, és ott vannak az izgis állatok is. Néha etetés is van. De kacsákat bármikor lehet etetni kiszáradt kiflivel :) és ez legalább 1 órás program egy 2-3 éves gyerekkel :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Timi: szerencsére neked (és még nagyon sokaknak) nem okoz problémát a fogamzásgátló bogyó :) de én akkor sem eszek hormon készítményeket :D

Ez a fóbiám :D (az egyik)

Horrorfejést én is géppel csinálom ;) Lehet

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: Lilinél 60 dobozom volt (aventes, főleg a nagyobb) és mind a fagyasztóban volt. Aztán jött a tejtesó, és akkor megforgattam a készletet. kb.20-30 doboz maradt nekem, a többit odaadtam a tejtesónak. kb. 1 éves koráig adtam neki utána a fagyi tejet, de nem volt nagy sikere, inkább ételekbe csempésztem bele, meg felesbe tápszerbe... De 9 hónapig cicizett a csajszi :)

Most 19 fagyasztott tejem van (kb 2 decisek) és ma teszem majd be a 20. dobozt :)

De nekem nagyon kicsi mélyhűtőm van.... a hűtőszekrény alsó része 2 fiók, plusz egy gyors fagyasztó. Nem sok minden fér el benne... :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: de jó, hogy helyre rakják a hátadat! Irigy irigy...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Borkaby: neked szíved joga túlparázni dolgokat a kisfiaddal kapcsolatban :) Ne szívd mellre :) Aztán élvezzétek majd ki a fríss levegőt, meg a kiruccanás minden előnyét :) Irigyellek! Meddig maradtok?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nymalac, végülis a férjem önfeláldozóan elment papírt intézni. Egyelőre a Bartók Béla utcai MÁK-ig jutott. Holnap lesz még egy felvonás máshol. Aztán persze az adókártya is kellene az Árpád-hídnál...

Fogamzásgátlás:
mi vallási és női okok miatt a naptár-módszert csináljuk. (A termékeny napjaimon óvszerrel.)

Kép
szöszke
 
 


Kriszta: ki kukkolt titeket? Valami ismerős olvasta az ideírt soraidat titokban?
Én is tartok ettől. :roll:

Nekem a szopispárnában kevés a bogyó. :( Én kifeküdtem terhesen mind a két nagyot...

Hízás: ezért mondják az eszesebb dokik, hogy ne aggodjunk a szopi mennyiségén. Minden baba más igénnyel bír, és nekünk is változó a tejcsink zsírtartalma :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Biceboca: én még mindíg nem látom azokat a kiütéseket :D De Borin sem, ha fényképezem... :D A mieink piros foltok, pöttyök összeérve... Piros pozsgás tőle a pofija. Néha kitisztul, aztán újra nő megint. És olyan kis pattanásszerűen ki is dudorodik néhol... Nem síma a bőre a foltoknál... (dimbes-dombos inkább) Nem tudom ennél jobban leírni :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Tej fejése - fagyasztása: én aventes pohárba öntöm végül, de a medelának van üvege, amibe gyűlik a tejcsi... És onnan 24, max. 48 óra hűtőben tárolás után aventes tárolóba lefagyasztom. Addig lehet gyűjtögetni. Én 24 órát hagyom, hátha kell pótlásnak a nap folyamán. Aztán az esti fejésnél az előző estit küldöm a fagyiba.

Felhasználása: Kiveszed a fagyiból, 24 órán elül kell felhasználni, tilos visszafagyasztani. Felteszed a hűtőrészbe, és megvárod míg felenged, ha nem azonnal kell. Én este kivettem, így reggelre pont jól felengedett a hűtőben. De ha azonnali felhasználásra kell, akkor egyszerüen beteszed a bébiétel melegítőbe (mert mikróba tényleg nem szabad melegíteni) és addig melegíted, míg jó nem lesz a hőmérséklete...

A hűtőben felengedett tejcsi 4 fokosra enged fel, azt is melegíteni kell a bébiétel melegítőben, csak kevesebb ideig tart. :D

Bébiétel melegítő híján lehet lábasban melegített vízbe állított üvegben is melegíteni, gondolom :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Tegnap délutántól iszonyatos hisztis volt Lotti, a cicin viszont bealudt minden percben, így vagy 1,5 órán át tartott a szopi, amitől már totál kivoltam, ha levettem ciciről, üvöltött szó szerint és semmitől sem nyugodott meg, kivéve, hogy visszatettem cicire, ott meg megint nyammogott. :evil: Teljesen kész voltam, aztán párom valahogy megnyugtatta, én meg aludtam 23-tól, de 4-kor keltünk, akkor evett rendesen. Talán a hidegfront??? :shock:

Amúgy kezdem úgy érezni, hogy nem elég a tej :cry: Tiszta ideg vagyok emiatt, pedig azt pont nem kéne :?

Ma pl. úgy evett 4-kor, hogy a jobb ciciből 50-et tudott csak enni 25 perc alatt, a másikból evett még 60-at jó 20 perc alatt, így lett meg a kb. adagja :cry: Pedig sokszor csöpög is a cicimből a tej, de pl. tegnap este amikor nagy nehezen evett 80-at és megnyomkodtam utána a cicimet, semmi sem jött belőle :shock: Ez azt jelenti, hogy nincs elég tej? Persze tudom, hogy a baba 3X annyit ki tud szívni, mint amit én le tudnék fejni, de azért aggódom! Párom már tiszta ideg miattam, hogy mit parázok állandóan mindenen. Persze igaza van, de azért nem pitiáner dolgon aggódok, a gyerek miatt, hogy lesz-e neki elég tej! :roll:

Én még nem váltottam ki a gyógyszert, amit felírt a doki, valahogy én sem szívesen szedném be, sosem szedtem, sőt, ha pl. fájt a fejem, akkor se vettem be gyógyit, vagy mensikor sem, szinte alig használok gyógyszert, és akkor most minden nap tömjem magam vele? :roll: De a megszakításostól parázok, persze párom mondja, hogy ne izguljak, de mi van, ha összejön egy baba hirtelen? Bár még nem jött meg a mensi, de hát...

Bkriszta - mi történt??? Valaki olvassa sutyiban, hogy ide mit írsz? És aztán kibeszéli vagy mi???? Azért ez elég szemétség lenne!
Bálint tüneményes!!!

Anhel - néha én is megkívánom a coca-colát, a múltkor ittam 2 pohárral citrommal, hát isteni volt, de azért nem viszem túlzásba, mert marha egészségtelen+szénsav+koffein... de néha szükség van egy kis bűnözésre, a pizza is jó, mi magyarosat ettünk múltkor, és csípett, mint állat, de nagyon jól esett :wink:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Nyugtonmalac - de jó neked, hogy ennyi tejed van fagyasztva!!! Nekem összesen van 70 ml, azt sem most fejtem, nem tudom, miért nincs annyi, szerinted csináljam meg a horror fejést? Csak attól is tartok, hogy nehogy durván sok legyen és akkor állandóan fejnem kell, nehogy begyulladjon a cici :? Na, erre szoktam mondani, hogy a szar is ízetlen, ha túl kevés, az a baj, ha túl sok, akkor meg az :roll:

LKata - én spirált nem szívesen rakatnék fel, mégiscsak egy idegen anyag lenne bennem :roll: De a gyógyszert sem akarom, a megszakítástól tartok kicsit, hát nem tudom még mi lesz :shock:

Borkaby - kitartást a hosszú úthoz, szerintem a jó levegő mindannyiotoknak jót fog tenni!!! Az meg teljesen normális, hogy nem akarod, hogy össze-vissza puszilgassák, nálunk sincs még ez, mi puszilgatjuk párommal, de a család csak lájtosan!

Ja, megvan a vizeletvizsgálat eredménye, minden oké, minden negatív és úgy láttam, hogy a bilirubin szint is 0, tehát már nem sárga :lol: A durva az, hogy én még mindig sárgának látom a fülét, de lehet, hogy beképzelem, vagy a füle sárga marad :wink:

Sajna nem volt időm tegnap jönni és most sem tudok tovább maradni, ágyneműt kell húznom+mosok is és nagyon hisztipók ma is Lottika, többiek, hogy vannak a babák??? Hátha a fronttól ilyen.

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


http://www.yearbookyourself.com/

Egy oldal, amit próbáljatok ki, én Lotti fejét raktam be és beszarás, nagyon poén és a képet tovább lehet küldeni (persze ha van időtök ezzel szórakozni, de nagyon vicces!!!)!!!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok, mert ma megint nagyon nyűgös Áron egész délelőtt.

Tegnapi egy hónapos képek:

Mi is pöttyösek vagyunk:

Kép

Így pihengetünk, ha fáj a pocink:

Kép

Kép

Kép

Nymalac

Az egy hós adatokat sajnos most még nem tudom, mert nincs itthon mérlegem, kedden megyünk méreckedni, akkor majd megírom, de már biztos 5kg felett van az én kis ducikám.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Kép
:lol:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Üdv!

Tegnap én is átestem a 6 etes kontrollon.Semmi gáz nem volt, nem fájt a vizsgálat sem, minden ok.Megbeszéltük a védekezést is.Én Ábival elkezdtem a szoptatás alatt szedhető gyógyszert szedni, de annak az egyik mellékhatása az, hogy a libidót nagyon csökkenti.Hát nekem konkrétan 0 lett tőle, akkor meg minek a gyógyszer ugye?:-)
Mondtam, hogy azt még egyszer nem, de spirált sem, mert az is volt Ábi előtt 9 hónapig.2 hónap volt mire megszoktam, addig vérezgettem tőle, most ezt is kihagynám.Erre mondta, hogy van egy új kúp, amit itthon nem is lehet még kapni, annyira új.Csak Bécsben.Ez olyan, hogy az ember felhelyezi, ha szexelni szeretne, és 10 perc múlva hat.Spermaölő anyag van benne.Olyan biztonságú mint a gyógyszer.Jövő héten megy az anyósom úgyis Bécsbe, meghozatom vele, mert vény nélkül kapható a patikákban, a dokim nagyon dicsérte.Én a naptáros módszerben nem bízom, kb 6 barátnőm szült így babát.mi meg nem tervezünk 3.gyerkőcöt.

Emma mostanában egyre ügyesebb, már csak egyszer kel éjjel, akkor is 20 perc alatt bevág 100-120 grammot és alszik tovább.A cseppek is hatottak, sokkal nyugodtabb, szerintem már nem is fáj a hasa, akkor nyűgös ha fáradt.

most mennem kell, indul a műszak.:-)
emmalena
 
 


Sziasztok!

Kepzeljetek, tegnap este bekentuk a gyogyszertarban kikevert kremmel Balint arcat es reggelre sokkal-sokkal szebb lett! :) Az arcanak a bal fele majdnem teljesen letisztult es a jobb felen is sokat javult. Az van a tegelyre irva, hogy Gyulladascsokkento.

Anhel :)
Milyen volt az ejszakatok?:-) Mikor meg Akos volt a pocimban, raszoktam a cherry coke-ra, azota is imadom, van is itthon,de nem merek inni belole:-) :cry:

En is duci maradtam :oops: ....mondjuk terhesseg elott sem voltam nadszal. :roll:

Dalma :)
Hasznalt az anyatej ?Igen, szerintem is egyformak a kiutesek.

ismeros olvasott es amit azuramrol irtam-egyebkent semmi banto-az jutott a fulebe es azuramnak nagyon rosszul esett...tenyleg nem azzal van baj,hogy olvas,hanem, hogy feszultseget okozott...

Nyugtonmalac :)
Szopisparnaba lehet rendelni plusz golyot.

Nusildi :)
Tuti eleg a tej,olyan szepen hizik Lottika :!: Ha nem jon szopi utan tej a melledbol nyomasra, probald meg,hogy kicsit atmasszirozod es utana nyomod meg, ez nalam mindig hatasos:-)
De joooooooo,hogy minden ok a vizeletmintaval!!!
Nagyon jo ez a kep:-) :lol:

Irigy-irigy vagyok azokra,akiknek ilyen sok tejcsi van lefagyasztva, nekem 1 ml sincs...meg mindig a medela mini electricen gondolkozok, talan azzal menne a fejes.

Balint par napja kialakitott egy rendszert. 7kor kel es delig nem alszik, vagy csak 5 perceket. Delben elalszik es 2kor ebresztem, hogy egyen,mielott indulunk Akosert. Babakocsiban van mikor csak fel orat alszik, van mikor 3-at(nem szoktam kivenni a kocsibol,ha hazaerunk, csak kicsomagolom.ha kiveszem, tuti felebred). Es aztan este csak olyan 10-11 fele alszik el. Ejjel tobbnyire egyszer kel 4-5 korul. Nem alszik tul sokat, de legalabb mar valamennyire kiszamithato.Termeszetesen mikor ebren van csak ugy jo neki,ha a cici a szajaban van :lol: vagy :?

Folyamatosan ismetlem magam, de muszaj: gyonyoruek a topikbabak :!:

Eva :)
Huha, 5 kg, :shock: nem semmi!

Most igy alszik:

Kép

K

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Sziasztok!

Dalma....a tej ügyben toppon vagyok, most kell megtanulnom a tárolást és felolvasztást, mert
tejtesók leszünk! :lol:
Szóval adagonként érdemes lefagyasztani(mindegy hogy müa.fedeles pohár, vagy zacskó) fagyasztóládában
fél évig
is eltartható, kombi hűtőben (fiókos fagyasztó) 3 hónapig!
Ki lehet venni az előző etetés után hogy felengedjen, de fel lehet olvasztani gőzfürdőben is.
Nekem úgy mondták hogy 70 fokos, vízben kell
hőkezelni(épp csak forr, gyönygöződik a víz a cumisüveg körül)
15-20percig, majd visszahűteni fogyasztható hőmérsékletűre.
Ez a hivatalos eljárás! :? kicsit tökölős, de lehet hogy csak
idegen tejnél kell betartani ezt. Forralni semmiképp
nem szabad mert kimegy a vitamin, a mikró sem túl jó!

Jövő héten mehetek az anyatejért! :lol: :lol: :lol:
6 dl-t vihetek /nap! Már felvettem a kapcsolatot az anyukával,
itt lakik egy kilóméterre :lol:

Éva,Kriszta, Dalma...Nagyon szépek a babák :lol:

Sajnos nem vagyunk túl jól! :( Csak tudnám hol fáztam meg?
Fáj a torkom nekem is :roll: Volt itthon ilyen orvosi maszk, ma reggel már abban szoptattam. Nagyon féltem a Kicsit.
Mert ő is elég gyanús! :(
Köhög néha és szörcsög! Este apával kiporszívoztuk az orrát,
jött is egy kis "cucc". Azt hittem sírni fog, de nem :shock: :D olyan ügyes volt. Kicsit megszeppent, hogy mit matatok
én az ő orrában, de aztán a művelet után mosolygott újra! :D
Láza nem volt, popsiban 37,4, az nem láz ugye?????

Reggel azért elmentem a patikába, vettem magamnak homeoipátiás gyogyit a torokfájásra (szoptatós mamák is szedhetik) meg vettem vitamint, és a Norbinak orrspray-t!
Tegnap hallottam a védőnőtől, hogy létezik ilyen fiziologiás
tengeri sós orrspray, ami fertőtlenít és tisztít. Már használtuk is! Most nem szörcsög Norbika! :D Remélem nem lesz beteg! :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


NyugtonMalac, Kata....köszi, képzeljétek most megint van mellfeszülés, cicicsöpögés :lol: És, úgy látom most több tejcsi is van! :lol:
Biztos keveset ittam, most már odafigyelek! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!
Bori sem alszik nappal mostanában... :cry: Tegnap délután semmit nem aludt, csak miután átmentünk anyáékhoz. A kocsiban elaludt a hordozóban és fürdéskor ébresztettük. Csak én utálom, ha a hordozóban alszik, nem túl jó a gerincének, de tudtam, hogy ha kiveszem, akkor folytatódik a műsor. Ma délelőtt se aludt, viszont kézben, nagy ágyon, pihiszékben nagyon jól elvan, csak valahogy ágyundora van. Elaludt kézben, pihiszékben, mindenhol, de amint elindultam vele az ágy felé, rögtön felébredt és elkezdett keservesen zokogni.. :roll: Nagyon tud műsorozni mostanában, de szerencsére engem nem tud átvágni, mert azért simán ki lehet deríteni, hogy mennyire komoly a baj.. :lol: Remélem csak a hidegfront, mert így azért nehéz lesz tanítani, pedig bevállaltam még két embert. Ráadásul kéne egy "kicsit" vasalni is, de valahogy arra sose marad időm.... :roll: Bori ruháit még kivasalom, de azzal el is fogy a lendület és a mi ruháinkra nem marad idő/kedv...

Dalma
Én bébiételes üvegbe fejek, van belőle kb. 30 (vagy több :roll: ) a fagyasztóban. Most már van tejtesónk, ők elkezdték elhordani az októberieket, mert nekem is kicsi a fagyasztóm és nem fér több, szeretném, ha a frissebb maradna meg.

Éva
Öt kiló felett??? :shock: Nem semmi! Mondjuk mi is öt kiló felett vagyunk... :roll: :lol:

Megoldódott a zöld kaki rejtély... :lol: Azt mondta a védőnő, hogy attól is lehet zöld, ha sokáig áll a pelusban. És valóban. Nappal sárga, éjjel meg zöld, de van amikor egy pelusban van zöld is, meg sárga is, olyankor amikor nem veszem észre, hogy rottyantott egy kicsit... :roll: Ez azért megnyugtató...

marek
 
 


Sziasztok!

Bocsi, most csak egy gyors kérdés...később majd jövök bővebben is.

Szal asszem neki kell állnom kicsit felturbózni a tejmennyiséget. Csinálnám a horror fejést. Most legutóbb Lillus evett 70g-ot a bal ciciből (ebben mindig kevesebb van) és próbáltam lefejni a maradékot, de kb fél korty jött ki, úh abbahagytam. A horror fejés akkor úgy néz ki, h 7-7,3-3 és 1-1 perc váltva a jobb-ból és balból? Attól parázok, hogy ennyi idő alatt kifejem az összeset mindkettőből, és következő etetésre nem lesz mit ennie. Üveget meg nem nagyon akarok adni, h megegye azt, amit lefejtem. Vagy így kéne csinálnom? Naponta hányszor kell ezt megcsinálni és kb hány napig, h legyen eredménye?

Előre is köszi!

Tegnap éjjel egyébként horror volt, nyűgösködött egészen este 8tól, és a végére annyira fájt a hasa már, h iszonyatosan visított, félelmetes volt...és nem hagyta abba. Egyfolytában kakilt, pukizott, meg büfizett. Végül anyukám cipelte a fenekét több mint egy órán át, üvöltött, majd 1.30-kor aludt be. Ez után 6.20-kor evett, majd 9kor felébredt, de csak nyögdécselt, így mindketten bealudtunk, majd 11-kor ébredt legközelebb. Ez azért is para, mert így tuti nem eszik eleget, de aludnia is muszáj volt, mert tegnap nagyon kikészült...na meg én is. :( A 11-es etetés óta szintén nem nyugszik, már vagy 3x tettük le, de mindig felébred, és sír. Most is pl, bár ez ilyen fáradt sírásnak tűnik nekem....

Egyébként tnap voltunk méretszkedni, 130g-ot hízott egy hét alatt, azt mondták ez nem annyira jó, pihenjek, egyek többet, h több legyen a tejcsi. Szerintetek?

Na majd ha sikerül végre elaludnia, akkor jövök és reagálok is...

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Sziasztok!

Hihetetlen tudom, de tegnap eszünkbe jutott fényképezni! :lol:

Esti fürdés és kaja után még annyira nem voltam fáradt, hogy megkértem tigrist és nyuszit, hogy játsszon velem! :lol:

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike
Nagggyon édes ez a kép!!!! :lol: :lol:

Sensi
Az egy hülyeség, hogy 130 g nem elég egy hét alatt!!! Nemtom ezt miért mondták. A rosszabb ciciből egyébként nekem sokszor 70g se jön ki. Ezen ne is parázz, hanem rakd át a másikra, ha már tutira kiürítette Lillus és még éhes.
A horror fejéssel nekem is az volt a bajom, hogy ha kifejem mindkettőt, akkor a következő etetésnél nem lesz elég a tej. És én se akartam cumiból pótolni neki, ezért összesen egyszer csináltam. De ha úgy gondolod, hogy tényleg kevés a tejed, akkor érdemes. A Tommee Tipee cumisüvegek nagyon jók. Bori simán eszik belőle és a következő etetésnél mégis fel van dobva a cicitől... Szóval szerintem ezen ne múljon. :roll:

Megkaptuk a játszószőnyeget!!! Bori azóta alszik... :roll: Remélem tetszeni fog neki. Nekem tetszik!!

marek
 
 


Horror fejés! Én többször csináltam este fürdetés és evés után! Egyébként ha nem lenne elég a következő evésnél a cici adjátok kiskanálból a lefejt tejcsit! Én azzal adtam már neki 1-2-szer sőt babavizet is kipróbáltuk már! Marhára tetszett neki a kanalas dolog!
Ja és üvegből is lehet nyugodtan, attól még nem lesz baja! Főleg ha arra gondoltok, hogy nálunk a koraszülés miatt az első héten üvegből kapta a tejcsit és úgy tanultuk meg a szopizást és mikor lázas volt akkor is üvegből kapta, mert nem volt kedve, lusta, fáradt volt cicizni! Azóta is rendületlen cici mániás! És mi is két ciciből eszünk már réges rég! Leginkább azért, mert csak addig kell a cici még ömlik belőle, ha már egy kicsit szívni kell akkor feladja! :lol: :roll:

Igyatok alkohol mentes sört, ízesített változatban! Tescoban lehet kapni! Én is úgy kaptam a tanácsot egy másik topicban! A karamellás és citromos bejött, most megyek és megkóstolom az epreset! :lol: Az almás nálam nem nyert!

Kép
bettike
Eger
 
 


Holsten epres! ISTENI! :lol: :lol: :lol: Ez a legjobb eddig! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


sensi!

adj a babádnak Espumisam cseppet.nálunk is ez volt, amit te leírtál, akkor elegem lett, elmentem a patikába és vettem.vény nélkül kapható.remélem nálatok is kapni.Sokat segített, azóta tök könnyen jönnek a pukik meg a kaki.azóta látványosan megnyugodott emma, éjjel is szépen alszik.próbáld ki, megéri.
emmalena
 
 


Sziasztok Lányok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy Ti ilyan időben is mentek sétálni?
Laura imád a levegőn lenni, ilynkor tök nyűgös ha bent kell lenni egész nap a lakásban.
Szóval Ti mentek? Nem baj , hogy ilyen nyirkos a levegő?

dazsi
 
 


marek: de jó neked, hogy jársz tornázni. én ha akarnák se tudnák elmenni, mert náluk nincs.csak Komáromba ami 2Okm-re van. úgyhogy én maradok otthon és kidobom a mérleget :twisted: :twisted:

borkaby: én is cigiztem, miközben szedtem a tablettát. én se raktam még be a fiam a hordozóba, félek töle /gerin ferdülés miatt/, mi mózesba hordjuk.jó sokat fogtok utazni, hol laknak anyósodék?

bkrisza: sajnállom, hogy igy kiszúrtak veled.nagyon édi Bálint a hordozós képen. olyan "kis elveszett" :lol:

anhel: tegnap elött én is megittam 3dl pepsit /nem tudtam ellen állni/ és nem volt semmi gond.

biceboca: tök édi ez a nyelv kidugós fotó :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


nyugtonmalac: csak egyszer voltam az állatkertbe, kb. 6-7 éve, azóta biztos sokat változott.de nekem is tetszett :lol: :lol:

nusildi:érdekes fotó :lol: :wink:

éva75:zabálni való a fiad, ahogy mosolyog :D ű

emmalena: és mennyibe kerülnek azok a kúpok?

bettike:milyen jó kedvü a fiad a fotón :lol: a kórházban én is etettem a fiam kanállal. olyan aranyos volt, ahogy cuppogott :lol: :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Dalma!
Nem kell mentegetőznöd, én is alig tudok jönni, tudom milyen. :( Örülök, h Ádám jó baba! SAjnálom, h vannak néha nektek is sírós napjaitok! Nekünk is volt kiütés, kb 4-5napig, aztán egyszercsak 1-2nap alatt hirtelen eltűntek. Kb akkor múltak el, mióta minden nap 2órát jár sétálni a lány anyukám jóvoltából. :)
Nagyon édes Ádám a képeken!

Macianyu!
Ti hogy vagytok?

Marek!
Milyen a kenguru? Daddy még nem akarja használni, mert azt mondja, h még tuti nem kényelmes neki, mert nem tartja rendesen. Pedig újszülött kortól használható. Szerinted? Többiek? Nekünk mamas&papas van, ami otthon nincs, de kb ugyanaz, mint a baby bjorn, mert én is olyat akartam, de ez olcsóbb volt, úh ezt vettem.
Gratula a tornához! Nekem még a séta is csak módjával megy. :(
SAjnálom a nemalvást! :(

Zsuzsu!
Dejó, h már magyaráz és mosolyog Konsti, én is alig várom!
Gyönyörűek a srácok!
Szegeden hova lehet vinni a babyket uh-ra? A csípő, meg koponya, meg nemtom, ami kell.

Szöszke!
Gratula a gyarapodáshoz! Haláli a fotó a nagy popóval! :)

Ancsa!
Nagyon sajnálom! Mielőbbi javulást!

Ildi!
Gratula a 6heteshez!
Én sem akarok gyógyszert szedni, én 16 éves korom óta szedtem, 1év kihagyással közben, tehát összesen 6évig, és mellesleg Lillus is gyógyszer mellett csúszott be.
Még mindig irigy vagyok az alvás miatt!!!
Gratula a pisiszerzéshez és az eredményhez!
Sajnálom a tegnap éjjelt! Próbáld meg te is a horror fejést, biztos, ami tuti.
Haláli ez a yearbook-os kép Lottiról. :D Én is próbálkoztam, de egyelőre még nem sikerül feltölteni a képet, na majd jobban ráhasalok vmkor.

Nymalac!
Köszi a tippet, de egyébként eddig is kb így csináltam, h ha csak nyöszörög, nem ugrok egyből, csak ha hallom, h ebből sírás lesz, vagy már lett is. Éjszaka általában ha nyöszörgés van, abból sírás lesz, mert éhes, úh általában megyek miután magamhoz tértem, és képes vagyok felkelni, ami azért beletelik pár percbe. :P Ha egyszer bealszik, szerencsére jókislány...csak el kell jutni addig, és ez egyre rosszabb. :( Reggel egyébként rá szokott aludni néha a nyöszörgésre...meg én is. :) Aztán meg parázok, h nem eszik eleget. :?
Fekve szoptatni nem próbáltam a kórház óta, amikor is nem ment, úh feladtuk...de lehet azóta már menne, mert elvégre akkor még a szopizás úgy ámblokk nem ment, azóta meg azért belejöttünk. Majd kipróbálom. Bár Lillus elég sokat helyezkedik közben, sokszor újracuppan, úh ez miatt lehet nem annyira jó, de majd meglátjuk.

Éva!
SAjnálom a nyűglődést, remélem azóta már jobb!
Mikor kell menni pontosan ezekre az uh-kra? Itt nincs semmi ilyesmi, csak hétfőn hallás vizsgálat. Úh otthon el szeretném vinni uh-kra. Lesz rá 1,5hónapunk.
Nagyon édes Áron! :) Gratula a mutatványhoz, nagyon ügyes! Tényleg hamar kezdte ezt a dolgot! :)

HAndi!
Szurolok nagyon, h ne legyen semmi komoly Szabi szívével! Biztos minden ok lesz! Nekem is volt szívzörelyem (vagy j?), tizenévesen nőttem ki, mindig kérdezgettem a dokikat, h hallják-e a szívzörelyemet, aztán egyszer csak mondták, h nem, miért...és ugye akkortól kinőttem. Én is sporttagozatra jártam, minden nap 2edzésem volt, mert emelett versenyszerűen úsztam is, ami kezdetben 3-4, majd 12éves koromtól heti 5 edszést jelentett...meg ugye a suliban még a kötelező atlétika, meg egy ideig kézilabda is, emelt számú tesiórákkal együtt. Szal ne aggódj!!!

Tücsök!
Nagyon édesek a gyerkőcök!

Clau!
Én úgy tudom, 1hónapos kor után csecsemő már a baby. De nem vagyok biztos benne....többiek?
A séta nálunk is csodákra képes... :)
Nagyon édes Balázs! :)

Kata!
Nagyon édesek a gyerkőcök!!!

Emmaléna!
Örülök, h Emma jól vette az üveges akadályokat! :)
Neked is gratula a 6hetes kontrollhoz! Örülök, h Emma már alakul, és este jókislány! :)
Köszi az espumisan tippet, de az az igazság, h adjuk neki, hozott anyukám otthonról, mert itt nincs...csak infacol, de az úgy néz ki nem nagyon ér semmit. Lehet, h a gomba volt az oka, mert tegnap este olvastam, h azt sem lehet enni, pedig nálunk már 3.napja minden kajában volt vm formában, mert én imádom...tegnap este épp rántott gomba. És vacsi után olvastam a könyvet... :( Ez borzalom, semmit nem tudok enni, komolyan, bármit kitalálok, mindenben van vm, ami miatt nem ehetem. Anyukám minden nap kérdezi, h mi legyen a kaja, és kínkeserves kitalálni, nincs is kedvem már enni. :(

LKata!
Nagyon édes a vigyorgós Norbika! :) Sajnálom a nyűgösködést! Sajnos nálunk is sokat kell kézben altatni, pedig nagyon ellenkezik az elveimmel...na majd ha kicsit nagyobb lesz, és nem fáj a pocak, akkor jól megneveljük a lányt. :) Bár ha nincs semmi baj, akkor jókislány, alszik, eszik, nézelődik szépen...
SAjnálom a betegséget, jobbulást!

Timi!
Én is géppel csináltam a horrorfejést...kézzel nem is tudok, max 2 cseppet. :P

Borkaby!
Jó hétvégét nektek, remélem nem lesz semi gond, és jól érzitek majd magatokat!

BKriszta!
Gratula a hízáshoz, nagyon édes Bálint!!!

Anhel!
Lillus úgy született, h tele volt az orra pirinyó gríz szerű pöttyökkel, és folyamatosan tisztul, már alig látszik.

Bettike!
Nagyon édes Máté, kész ez a mosoly! :)

Köszi szépen a horrorfejéses segítséget! Végülis most megcsináltam. Anyukám elvitte sétálni Lillát 2órára, úh nekiálltam a mini electric medela-val. Hát, kicsit lesúlytó az eredmény. Bő 30ml-t sikerült kicsikarni a horrorfejés alatt, mindkettőből összesen. Igaz előtte megetettem Lillust, mikor elmentek, de nem evett túl sokat. Szegény, lehet tényleg nem tud eleget enni, és most én is elkezdtem parázni. Na meg most totál üresek a csapok, és van össz-vissz 30ml a hűtőben...szép...mit fogok vele csinálni a következő etetéskor? Kizárt, h addig újratermelődjön egy értelmes mennyiség...nem? Főleg, h ezek szt tényleg nem túl nagy a kínálat. :( Szerintetek csináljam meg ezt este is majd, miután bealudt? Akkor lesz egyáltalán mit ennie éjszaka? Persze, ha lesz energiám, mert ha egy olyan műsort nyom, mint tegnap, akkor sztem még felakasztani magam sem lesz erőm. :P
A tegnapi jelenetet már leírtam, a mainak meg az lett a vége, h ugye 11-45kor evett, azóta nem nyugodott, kb 3-4x ébredt sírva, és nehezen aludt csak el, akkor is csak 10-20percekre. Végül 1.45kor megetettem megint, 2.30kor elmentek sétálni, 5körül jönnek, akkor elvileg megint enni kéne, de hátha még alszik egy kicsit itt fent (séta alatt annyira kidől, h utána még itthon is alszik általában fél-1órát), és el tudjuk húzni az etetést 4órára, tehát 6körülre...hátha addigra lesz is mit enni. Jaj, de nem egyszerű ez az egész! :(

Na majd jövök később, most lefekszem, van egy órám aludni.

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Ildi: nekem is 2 ciciből eszik Bori. És fejésnél észrevettem, hogy bár tele van a büfé, mégis (a 7-7 perces résznél) 60-70 ml/ büfé jön ki. Utána a fejés végére összejön 220 ml is összesen, de azért már küzdeni kell. :roll:

Most azt csinálom, hogy az éjszakai fejés zsírosabb részét másnap este üvegből odaadom Borinak, kivéve, ha már előbb megkapja, mert apa Borizik, én meg csavargok (mint pl. ma).
Így tudom, hogy jut a Bori pociba zsírosabb tejcsi is, hiába adja fel evés közben az egyik cicit, és költözik át a másikra...

Most Bori úgy hagyta abba a cicizést, hogy mint a zuhanyrózsa, sugárban spricceltem a tejcit szerte szét :D Persze ez nem is vicces :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Fogamzás gátló: a barátnőm kúpot iratott fel magának, amit esemény után felhelyezel magadnak, és ott kinyírja az apákat benned :oops: Ha értitek mire gondolok. Nem tudom a nevét, de nem hangzik rosszul...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi: ha csinálod a horror fejést (én esténként lefekvés előtt így csavarom ki a ciciket), akkor sem durran be annyira a cicid... És ha túl soknak találod, akkor nem fejed le, és kész... Akkor majd beáll az akkori fogyasztásra a termelés :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nymalac, Marek, Lkata: köszi szépen a felvilágositást, en is akarok raktarozni :lol: ,

Bkriszta: ejsze hogy igen, ma már nem voltak olyan pirossak, s mitha száradnának el. Nagyon édes Bálint ahogy alszik.

Éva: nagyon cuki Áron ahogy pihenteti pociját. Ezt a pozt én is kiprobálom, nagyon szimpatikus.

Lkata: sajnálom hogy meghültél, nekem is fájdogál a torkom, de nállam az a legkevesebb...
mint szülés előtt, megint megjelentek a kiütéseim, de gyanitom h alergiás lettem egy csomo gyogyszerre, most is megint begyulladt a fulem, es valami cseppeket kell használjak, ezt hétfő ota, kedden pedig megjelentek a kiütéseim, a korházban is antibiotikumoztak, es akkor is elterjedt az egesz testemen. Jövő héten megyek alergologushoz...hátha kiderit valamit

Nyirkos levegő, engem is érdekel hogy ki viszitek ilyenkor is a kicsiket??

Volt már nektek ugy hogy, mikor eljött az eggyik evés ideje, nem volt éhes, csak játszott vele, ki-be, ha ki akkor nyafogott, ha be tettem akkor huzta-nyuzta, kikopte.

Ildi: gratulalok a jo eredmenyhez!...milyen nagyos Lotti a megtrefalt kepen :lol: jopofa

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Ildi: végre túl vagytok a sárgaságon :D GZ!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Éva Nagyon boldog 1. hófordulót nektek tegnapra!

Anhel és Macianyu: Nektek is kívánunk nagyon boldog 1. hófordulót!

Sok puszi Dórának, Zengőnek és Áron babának is!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi: neked meg mikre van időd??? :) Kipróbáltam én is, de nem mentettem le... Majd még játszok vele :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Emma: akkor ez lesz az a kúp, amiről mesélt a barátnőm :) Mi a neve?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Kriszta: hát egy ideje már tervezem, hogy szerzek be golyókat pluszban... :D

Fejőről: valamelyik nap teszteltem a tommee tippee kézi fejőmet is. Tök jó addig, amíg a tejcsi ömlik magától a vákumban... De utána... Majd, ha már több hónapja szoptatok, akkor lesz jó... Minden esetre kifejtem mindent amit tudtam vele, aztán előszedtem a medellát, és még legalább ugyan annyit lefejtem vele... És nem akart leszakadni az összes újam :) Tehát továbbra is ajánlom :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Csak átfutottam a hozzászólásokat.

TÉNYLEG CSODASZÉPEK A BABÁK, ÖRÖM NÉZNI VALAMENNYIT!!


Sensi!
Mi a gyerekklinikára visszük Konstit a gyereksebészetre csípő UH-ra. Az árvízi emlékműnél van. A szülészeten csinálnak pár naposan szív, koponya UH-t, így oda csak indokolt esetben kell menni.

horrofejés
: nekem este van időm fejni, minden este csináltam, de két cicből 30-40ml jött le. Ezeket összegyűjtöm és megy a fagyóba.
(Aventes pohárba rakom, amikor megfagy folpackra kiborítom, becsomagolom, dátum és vissza a hűtőbe)

Nekünk extragáz napunk volt............Konsti sokat sírt. Már 9 órakor elmentünk sétálni, gondoltam az eső előtt lefárasztom Ábelt. 2 óra séta, játszótér, motorozás, bevásárlás....ebéd után letettem aludni a nagyfiam, de nem aludt, csak rosszalkodott. Konsti szopott volna, de nem volt mit... :evil: :evil: nem értem, de kétségbe estem. Végül olvasztottam fel tejet, nagy nehezen belétukmáltam 50ml-t és aludt 30 percet. Bence korábban hazajött együtt könnyebb a srácokkal.
Felhívtam Perdot, küldött nekem More Milk kapszulát. Neki nagyon bejött, remélem nekem is segít.

Mindenkinek köszi a folyadékos tippeket. Én is vizet, 100%-os barack, alma, ananász levet iszom hígítva, Fitolac tea, sör......Valószínűleg nem iszom eleget, emiatt van gond a tejcivel.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?