Új privát üzeneted érkezett!

Lekri,
:shock: :lol: :lol: :lol: fel sem tűnt!!!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Na azt hiszem megyek aludni, jó éjt!!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok lanyok!

Megint jottem, most fejeztem be a szakdolit mara. Mar csak formazgatom es egy ket helyen atfogalmazom. 70 oldal lett. :shock: :shock: :shock:
REmelem jo lesz.

Lekri!
Tenyleg jo lett a hajad.

Nagyon szep babakat lattam ismet.

Zsuzsofi!
Orulok, hogy megint vagy. Nekem nagyon hianyoztal.

Anetto!
Gratula a + teszthez.

Mary!
Tesztelj mar. Ugy izgulok!

En is kicsit kilennek, ha + lenne a tesztem. En meg szeretnek egy babat, de nem most. Igy mi teszunk ellen.

Van olyan kozottunk, aki meg napi 4x szoptat?
Csak mert Katica meg 4X cicizik es mar 2x megjott es tok normalisan. Az elso utan pont egy honapra jott a kovetkezo.

Fogyi! Valaki kerdezte valamikor. - 8 kg-nal jarok ez ket honap alatt ment le. Idei cel meg -2 kg.
Eddig en is jartam heti 5x edzeni, Katicaval, mikor aludt. Ket sarokra van az edzoterem, igy csak at kell ugranom. :lol: :lol: :lol: Katicat bedobtam hordozoba es atszaladtam. Most mar nehez, mert szuk a hordozo, igy nem tudok csak ugy atszaladni. :( :( :(

Dobok mai kepeket.

Magi

Kép

Kép

Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi, hogy megint "beszólok".
De ezek a képek gyönyőrűek!

Mágika!
Az uccsó, egyszerűen hihhetetlen! Annyira édes, hogy azt el sem mondhatom!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Köszi, hoyg ezt megosztod mondenkivel!

Ági

Kép

Kép
ágic
 
 


jó reggelt
ááááááááááááááá mi negyed 6óta fent vagyunk :( :( :(
most aludt vissza de 7.30kor keltem mert megyünk oltásra és mivel itt irtátok,hogy nincs oltó anyag igy este telefonáltam a v.nőnek,hogy csak akkor mennék ha csak kevés van.ha sok akkor inkább máskor mert apa nem ér rá.hazase jön talán csak ma este.mondta,hogy 20db oltóanyag van és nem is tud nekünk elrakni mert ő szabin van.igy aki előbb oda ér az kap :? :?
jó mi? :evil: :evil:

Magika
igaza van Áginak az az utolsó kép nagyon jóóóóóóóó :lol: :lol:
Vendég
 


Kép

TOPIC MIKULÁS ÉRKEZÉSE VÁRHATÓ! December 12-én 13 és 15 óra között a KMO Művelődési Házban: Budapest XIX. Teleki utca (a Kőbánya Kispest metróvégállomáshoz közel.)

A termet bérelnünk kell. A 20 fős terem 6000Ft a 2órára, melyet előre kell fizetni.

Aki szeretne résztvenni a találkozón 2008. november 26. 18 óráig jelezze Kisscicának vagy nekem kizárólag priviben!!!
Egyéb részleteket is velünk tudjátok megbeszélni.

Kép
téjé
 
 


Magika: Nagyon jók a képek, az az utolsó kép különösen bájos! Én még nappal kb. 5-6x szoptatok + 1 ht és éjjel kb. 3x szopi. És még nem jött meg. :D

Lekri: Remélem, kapott Kristóf oltást, és nem kellett sokat várni.

Visszaolvasok, remélem, sikerrrel.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok,

csak elköszönni jövök, pár napig nem leszek (na nem azért mert engem nem hiányol senki 8) hanem mert elutazunk, meg hétvégén amúgy sem szoktam jönni.. kellemes 7 végét mindenkinek!!!

puszpusz

Kép
Kép
mango.
 
 


mi várjuk nagyon a mikulást!!!

Kép

Kép
Kép
mango.
 
 


Mango: Kellemes hétvégét neked is!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


elmentünk megkaptuk az oltást és egy hangja nem volt.

8200g és helyetesítő v.nő van aki 2cm-el kisebbnek mérte mint 1hónapja volt.akkor 70,5cm volt most meg 68,5cm.
nektek hány cm-ek a manók?

Mango
jó pihenést,kikapcsolodást :lol: :lol:

Bolygó
dejó neked,hogy még ennyit szopizik Bogi.bár az éjszakaiért nem irigyellek :lol:
Vendég
 


Na ezt utálom a Babanetbe, hogy írok egy regényt és minden eltűnik :cry: :cry:

Na csajok, akkor most csak annyit, hogy kézzelétek Lili tegnap kapaszkodva lépegetett. Eddig is lépegetett már, de csak oldalra meg egy-két lépést előre, hogy kényelmesebben tudjon állni, de tagnap frankón tök sok lépést megtett, miközben fogtam a kezét :)
Lehet, hogy Karácsonykor menni fog?

Fruzsi,
Nagyon cuki Alma baba és jól áll neki a piros!

Magika,
Gratulálok a dolihoz! Ügyes vagy, gyorsan befejezted.
Gyönyörűek a gyerekeid. Nekem is a harmadik kép a kedvencem :)

Bolygó,
Veletek mi újság?

Lekri,
sajnálom a reggelt :(
Az oltásos story elég gáz :(

Zsuzsó,
én azt hittem, hogy nektek már rég kint van az első két fogacskátok. Sajnálom, hogy ilyen sokat szenved vele Liza.

Kép
emi29
 
 


Lekri
Lili 67 cm

Kép
emi29
 
 


Lituka: Nagyon édes Mátéd! Megértem, hogy haragszol, hogy nincs oltóanyag elég. Nekünk rugós hintánk van, de még párszor használtuk csak, míg nem tud ülni, addig nem tartom biztonságosnak.

BCG: Nekünk szépen látszik, pár hónapos volt, mikor ki is fakadt, elég csúnya volt.

Zsuzsó: Bogi is imádja az újságot enni! De muszáj mellette lenni, mert, ahogy Fruzsinak is írtam, már volt olyan, hogy a szájában maradt 1 darab belőle.

Lekri: Jó lett a hajad! :)

Fruzsi: Gratula a kúszáshoz! Sajnálom, ami zacsival történt. Elég figyelmetlen a doki, hogy nem vette észre, hogy a szájában van. A múltkor mi egy újságdarabot halásztunk ki Bogi szájából. Nem kicsit ijedtem meg! Nagyon ari Alma baba!

Emi: Köszi érdeklődésed. Bogi már 8,35 kg és 3 hete volt 68 cm. Tegnap voltunk rokonoknál, és megnéztük Nóra-babát, aki már 12,5 hónapos! Nagyon drága! Már kezd beszélni, kotkodácsol, hápog, stb. És már kapaszkodva jár ő is, mint Lili. Régóta álldogált már, de önállóan még nem jár. Mászni viszont nagyon profin tud. Iszonyú mozgékony!
Bogi forogni tud hasról hátra, hátról hasra, de még nem mászik. Viszont háton közlekedik! Mint a rák! :lol: Már régóta műveli, de most már volt úgy, hogy 1,5 métert is megtett így. Közben hátrafeszíti magát és nézi, merre halad. :lol:
Lili baba nagyon ügyi már! Gratulálok neki a járáshoz! :o :)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok!

Lekri! Zsófi 71 cm és 7 kg.

Csajok! egy kérdés! nálatok is felírja a doki 6 hónapos korban automatikusan a vasat? Nálunk szinte minden baba kapja a cseppeket 6-12 hó között minden nap. (Zsófi Maltofert) hát nem tudom.... én az előírt napi 7 csepp helyett csak a felét adom.... nem akarom, hogy szorulásos legyen tőle!! eddig olyan jó kakiló volt!

Kép
gabo001
 
 


Gabo: A mi dokink még nem írt fel vasat. Csak a D-vitamint és a Kalcividet (K-vitamint) kapja.

Nóna: Elküldtem a meghívót! Megkaptad?

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok!

Először is bocsika, hogy ilyen ritkán adok hírt magamról/magunkról, de mire átnézem mit is írtatok, addigra Jázmin már nyafog is. :oops: :cry:

A történésekhez csak annyit fűznék hozzá, hogy nagyon túl lett spirázva ez az egész...no mindegy....

Rólunk:
Jázmin kb.68cm. 7680 gramm. Kúszik, de még nem mászik.
Amikor megtartom, ül, de magától még nem. Fogunk még nincs!
Alakulunk.
Képzeljétek, add nekünk puszikát, naná hogy a Dani kapta az elsőket!!! :wink:

Sajna mostanában elég rossz időszakot élünk meg.
Eddig náthás volt szegénykém, most meg benyakalt vmi vírust kedden egész nap lázas volt, dörgölte az ínyét. Gondoltam jön a foga, telefonon doki is azt mondta.
Na estére már hányt is, nem is kis mennyiségben.. beijedtem rendesen, irány az ügyelet…VÍRUS :cry:
Szerdán még lázas volt, csütörtökön már nem de ellenben ment a hasa.
Szegénykém végig olyan elesett olyan nem is tudom megfogalmazni, csak úgy lógott rajtam.
Persze eközben a Dani is beteg volt valószínűleg Ő hozta haza. Neki először ment a hasa, aztán hányt! Ő jobban viseli. Sokat segített nekem.
:twisted:
Szóval betegeskedünk egyfolytában….

Nagyon szép babákat láttam! Olyan sokat változtak.

Szopizás: Mi még napközben 4-5X szopizunk éjjel 1-2X
Eszünk főzelékeket, gyümiket, tejpépet.

A teljesség igénye nélkül:

Emi: Gratula a lépegetéshez.

Fruzsi: Cuki nagyon Alma! Zacsi sztori tényleg elég ijesztő lehet.

Magi: Szépek a képek.

Klarka, Anetto! Nagyon irigy vagyok, de szívből kívánok minden jót nektek!!!! :lol:

Babykomp: Daninak volt, nem lett tőle semmi baja, nagyon szerette.
Szerintem, csak az számít mennyi ideig használja naponta. Nem szabad túlzásba vinni.
Kevéske nem árthat.

Képek a másik gépen vannak,azokkal még tartozom.
Igérem megpróbálok sűrűbben jönni, de ez tényleg nem rajtam múlik.

Megyek mert a Dani nyaggat.

pussza

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok Mamik!

Nagyon cukik a babák a képeken! Már olyan nagyok :wink:

Emi - hű, nem semmi miket csinál már Lili. Csak lesek, milyen profi :shock:

Kisfruzsi - gratulálok Almának a kúszáshoz! Egyébként én is mindig bajba vagyok, hogy mit adjak Lizára, mert Ő is állandóan a parkettán vagy a járólapon kúszik, a szőnyeget meg kikerüli, mintha oda tilos lenne mennie, ha pedig összevadászom és visszarakom a szőnyegre, akkor hiszti van és újra leteker róla :roll: Neki is mindig jég hideg a tenyere, alkarja és a pociján a ruha, úgyhogy én nem nagyon hagyom neki, hogy ott kússzon, csak a szőnyegen. A celofán darabkátől én frászt kaptam volna, és nem értem, hogy a doki miért nem vette észre :evil: Szerencse, hogy megtaláltad és nem lett nagyobb baj belőle!

Lekri - olyan nálunk is volt, hogy bontom a pelust, vöröses fekete kakit találok benne és fogalmam sincs, hogy mitől lehet. Persze rögtön pánikolni kezdtem, hogy valami baja van a gyereknek és még szerencse, hogy apa észnél volt, mert ő nyugodt szívvel közölte, hogy nem céklát evett a gyerek előző nap? :oops: :lol: Egyébként írtó aranyos Kristóf ahogy tapsol, Liza nem nyújtja ki az ujjait, így nem is nagyon tudom tapsoltatni, meg állandóan elhúzza a kezeit :roll: Ja, és jó lett a hajad!

Mangó - jó pihenést Nektek! (és a többieknek is, akik már nem jönnek hétvégén :D )

Gabo - nekünk nem mondta a doki, hogy kéne vasat adni a babának. Mondjuk én adok a Lizának Multikid multivitamint és az tartalmaz vasat. Nekünk ezt tanácsolta a dokink, mikor kérdeztem, hogy hogyan lehetne egy kicsit védekezni ebben a taknyos időben.

Körömvágás - még egészen pici korában vágtam utljára Lizának nappal a körmét, mikor ő is fent volt, de véletlenül egyszer belevágtam az ujjacskájába. :oops: :cry: Azóta este lefekvés után várok kb 1-1,5 órát, hogy jól elaludjon és akkor vágom neki. Olyankor bármit lehet vele csinálni, fel se ébred és legalább nyugton van :lol:

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Lekri - azt elfelejtettem írni, hogy Liza súlya 7370g és 71cm hosszú

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


lemaradtam a dobogóról...
megjött...

Lekri!

nálunk is volt olyan, hogy a gyerekdoki 68 cm-t mért, kardiológián meg 62-t később... :shock:
Kristóf ügyesen tapsol.

Magi!

Ezt nem birom kihagyni! olyan gyönyörü Katica!

Emi!

Bogi is jár, ha fogom a kezét! van videóm is róla.
ügyes Lili!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Zuzsófi: miért akarod elsumákolni???? mit tudsz amit én nem? mert kicsit félek ám ettől az ujraoltástól :(

Fruzsi: énis ilyen széket szerettem volna színbe..de nem volt várni meg nem akartam rá..igy méhecskés narancsszínű lett.
jajj Te Alma olyan édes..remélem a fiam beudvarol majd uszin :)
uszi képünk nekünk még nincs...sose jön velem senki aki fényképezne :(

Magika elötted is le a kalappal hogy tudsz babók melett szakdolit irni.

Nono: ha olvasol minket..hiányzol... :( :( :(

A fogamzásgátlásról jut eszembe....ki mit használ?? nekem nem lehet gyógyszert igy a gyűrűt használom..de nem tudom...gondolkozom a spirálon..csak annyi rosszat hallani róluk..van az amit feltesznek és meg sem jön pár évig mig fenn van...

Magi: Katica olyan nagylányos már :) olyan kis édes a pucér képen is :)

Mango: kellemes hétvégét nektek.

Lekri Máté 70 cm a védőnő szerint de sztem meg 72...hozzá súly 8660 gramm...

oltáson ügyes volt Kristóf :)

Emi: gratulálok nektek :D :D :D

Bolygó : olyan édi lehet Bogi rákjárásban.nem tudsz képet feltenni róla???

Gaboo: mi nem kaptunk vasat....nekem csak a D-vitamin van és ennyi.

Xsara: drukkolok hogy mostanság ne legyetek ujra betegek....a képeket pedig várjuk pl egy puszi adósat :D

Gitka Annájának Kritta Fruzsijának és Gabcika Alizának is Boldog 6. ónapot kívánunk :)

na és akkor az esti elalvása Máténak...igy találtam meg mikor bementem megnézni alszik e....

Kép
Vendég
 


na a hsz-em első fele vhová eltünt megint....

nincs időm újra irni sajna...a Zsuhóz való kérdés a hsz-em közepén volt...huuu elegem van ebből a babanetből :twisted: :D
Vendég
 


Most még nem tudok írni, csak gyorsan Eminek :) Az alsó két fogun krég kint van, most a felső kettő kínoz minket :) De nagyon :twisted: :twisted: :twisted:

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Mary sajnálom...

Lituka! Édi Máté.
Daninak anno hasonló volt csak Ő az egyik lábát és kezét lógatta ki.. olyan enni valóak

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Lituka, mert nem ér semmit, viszont lehetnek súlyos mellékhatásai. 5 éves korra talán ha a gyerekek 5 %-a immunis a tbc-re, felnőttkorra szinte teljesen eltűnik a védelem. Ráadásul nem abban a környezetben élünk (szerencsére) hogy a gyereknek szüksége legyen rá.

Ettől függetlenül ha kell beoltatom, mert a törvénnyel nem szeretnék összeütközésbe kerülni :) de ha elfelejtődik, az nekem elég :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok,
ma én is eljutottam fodrászhoz! :D Egész emberi formám lett. :D :D

Emi,
Hát ez nem semmi! Nagyon ügyes Lili! :D Jó korán kezdi! :D :D :D

Gabo,
mi nem szedünk vasat, csak D-vitamint, napi 1x.

Xsara, Zsuzsófi
Jobbulást Nektek!

Mango,
Szép hétvégét Nektek!!

Magi,
Nagyon ügyes csajszi vagy Te, hallod-e! :D Rekord gyorsasággal elkészültél a szakdogáddal és mindezt két gyerkőc mellett! Le a kalappal.
Katica változatlanul gyönyörű!!!
Én még szoptatok 4x. Reggel, ebéd után, este és egyszer hajnalban. Nekem 3! hónapos volt Beni, mikor először megjött, akkor még csak szoptattam napi 7x. Azóta is rendszeres. Ami jó, hogy egyáltalán nem érzem, nem fáj egy kicsit sem a hasam. És ez minden szülés után egyre jobb lett.

Bolygó,
köszönöm a meghívót. Még sajna nem volt időm olvasgatni, majd talán hétvégén.

Mannogab,
Benit is ezzel fogják műteni. Mi januárban megyünk vissza kontrollra, majd akkor beszéljük meg az időpontot. Bár én még reménykedek benne, hogy mégis leszáll a kis heréje. Én is nagyon félek a műtéttől.
Igazából még bele sem merek gondolni. Az is mindig kikészít, mikor ott vagyunk a gyereksebészeten és látom, ahogy tolják el műtétre a gyerekeket. :( :(

Ágnes,
Beni is lusta ő is csak három hete kezdett el forogni. Én megnézettem anyu neurológus barátnőjével és semmi baja egyszerűen csak lusta. Van ilyen.

Mary,
:( Boldog hófordulót Nektek!

Anetto,
Te mikor mész dokihoz?

Tim,
nagyon helyes Bálint, örülök, hogy hamar megvigasztalódott. Volt vmi mellékhatása a szurinak?

Fruzsi,
Hát látod nálunk is hasonló történt tegnap. Tesóm rátette a kabátját a babakocsi tetejére én meg azt vettem észre, hogy Beni nagyokat cuppogtat. És mi volt az? Kiesett a kabátból a pótgomb- szerencsére jó nagy - egy apró nejlonzacsiba csomagolva és Beni azt ette. Szerencsére nem lett semmi baja csak én kaptam frászt.
Alma nagyon helyes, jól áll neki a piros! Gratulálok a kúszáshoz!

Prevenar,
mi sem kaptuk még meg, mert nincs oltóanyag. Először két héttel ezelőttre ígérték, aztán múlt hétre, most meg már időpontot sem tudtak mondani. :evil: :evil: :evil:

Litu,
Annyira édes Máté, ahogy kilógnak a pici lábacskái! Hogy megy az úszás, tetszik? Kulcsár Ottóhoz jártok? Csak azért kérdezem, mert nekem a nagyok tanulnak nála és tudom, hogy ő is tart babaúszást.

BCG
Egyetértek Zsuzsófival. Nyugat-Európában már nem is kötelező. Nálunk Lizának lett tőle egy nagy csomó a hónaljában, amit fel is kellett vágni. Szerencsére semmi egyéb baja nem lett, azon kívül, hogy van egy heg a hónalján, ami nem túl szép. A sebész szerint vagy rossz volt az oltóanyag vagy rosszul adták be. Na én ezért parázok minden oltástól...

Na jó hosszúra sikerültem. Mennem is kell, mert mindjárt jönnek haza a gyerekek és ma még semmit nem csináltam. Mármint házimunkát.

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Felsoa:NEkünk még sosem volt lenn :(

Mi is januárban megyünk vissza,de nekem azt mondták,hogy nincs sok remény rá,hogy leszálljon.
Azt mondták rutin. Nekik biztos,de nekünk szülőknek nehéz igazán.

ÉS nektek mit mondtak,hány nap? NEkem csak azt mondták altatják és 3 nap amit benn kell tölteni.
Jajj szegénykéim! Majd értesíts,ha voltatok vissza!

Kép

Kép
mannogab
 
 


Mannogab,
Nekünk is azt mondták, hog nagyon kevés az esélye annak, hogy magától leszálljon, mivel nálunk lágyéksérvvel párosul. (Én azért még bízok benne) Beninek az első héten megindult lefelé, látszott is a szeméremdombon, aztán egy hét múlva, mikor jött a doktornő, még mindig ugyanott volt és küldött is minket azonnal a sebészetre, mert fennállt a veszélye annak, hogy kizáródik. Aztán pár nap múlva eltűnt. Hogy most hol van, azt nem tudom, de a doki szerint az mindenképp jó, hogy már láttuk.
Nekünk azt mondta, hogy maga a műtét rutin, de azt még ilyenkor nem lehet megmondani, hogy károsodott e here vagy sem. OK, hogy páros szerv, de azért nem mindegy. Szóval én emiatt is paárzok, nehogy ebből később gondja legyen.
Konkrétan a műtétről még nem beszéltünk, viszont két ismerősöm fiacskáját is műtötték ezzel és ők még aznap délután hazamehettek. Én mondjuk inkább maradnék legalább egy éjszakát biztos, ami biztos.
Nektek mit mondott a doki?

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Mannogab,Felsoa

én pont ma kérdeztem a gyerekdokit,hogy mire számithatok műtét után.mondta,hogy 1-2nap és hazajöhetünk.mondtam neki,hogy mi még aznap hazajöhetünk ha nem hány és iszik.
mondta,hogy igen hallotta,hogy most ez megy.egy napos műtétnek hivják.ő nem ért vele egyet mert hát csak altatják a gyereket és azért olyan hamar "kidobnak " a kórházból szerinte nem jó.mondta,hogy ha hazaküldenek akkor sűrűn nézzem a gyereket éjjel nehogy történjen valami. ugyhogy ujabb para van :(
Vendég
 


köszi a centis üziket :) hát elég hosszu manók vannak itt :)

Ollem
sajnálom,hogy megjött :(

Lituka
nem semmi Máté alvása,ismerős :lol: :lol:
Vendég
 


Lekri,
Ez azért nagyon durva. OK, hogy nincs pénz, de azért itt mégis kicsi gyerekekről van szó. És ha van vmi, akkor mégis mit csinálj vele otthon??
Reménykedjünk, hogy minden rendben lesz!
Én mindenesetre rákérdezek erre a sebésznél és a gyerekdokinál is.

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Sziasztok!

Lituka, nagyon édi Máté, ahogy alszik!

A D vitamint kapja csak Bálint is napi 1-szer.

Mango, nagyon jó hétvégét!

Méretek: Bálint 9.10 Kg és 73 cm.

Magika, én is szoptatok még, nappal kb. 4-szer, éjszaka pedig 2-3-szor. Nekem most novemberben jött meg először, azóta érezhetően meg is csappant a tejmennyiség.
Nagyon aranyos Katica! Nekem a középső kép tettszik a legjobban!

Lekri nagyon jó lett a hajad! Jó a fazonja

Andi, te is tehetnél fel képet az új frizuról!

Xsara, jó hogy jöttél!

Kisfruzsi, Lituka, felsoa köszi a Bálint-dicséretet!!

Kisfruzsi, nagyon jók a képek Alma babáról! Piros alma :)

Mary, sajnálom h megjött, akkor nem kell tesztelni...

Szerencsére nem lett semmi mellékhatása a szurinak, hacsak az nem, hogy ma 9.20-tól 1-45-ig (4.5 óra!!) aludt Bálint, és utána kemény 1.5 órát bírta a fenntlétet mert megint alszik. VAGY a jó kis időnek köszönhető?? Nézem folyamatosan, de nem lázas szerencsére.
Attól tartok kemény éjszaka elé nézünk...

Kép
tim27
 
 


Sziasztok!


Magika!
Én is szoptatok még többször, meg sem tudom számolni hányszor... és még semmi.
Tényleg nagyon jó az a 3. kép!

Bolygó!
Köszi a meghívót, megkaptam, már egy kicsit be is kukkantottam hozzád/hozzátok :) Amiket Ranschburg-féle gondolatokról írtál, azzal meg teljesen egyetértek!

Lekri!
ISti legutóbb ( 6 hósan) kb. 8 kg volt és 69 cm.

Gabo!
Nálunk sem írt vasat a doki - kellene? Azt tudom, hogy ilyen korban már megnövekszik a vasszükséglet, amit pl. az anyatej már állítólag nem fedez.

Lituka!
Alvós kép nagyon király! :D
Amúgy nekem is többször eltűnt a hsz-om, ezért mostmár igyekszem részletekben írni, mert nagyon bosszantó. :evil:

Ollem!
Boldog 7. hófordulót Boginak! :)

Kép

Kép
nóna
 
 


Ja, képzeljétek, lassan Isti is kezdi behúzni maga alá a lábait, meg kitolja jó magasra a fenekét, viszont amikor rúg egyet magán, nem előre, hanem hátra halad. :D De nagyon ügyesedik!

KÉrdés mindenkihez: Ti a főziket milyen melegen adjátok a babáknak? A bébiételt nagyon megmelegítitek, vagy épp csak langyosra, vagy melegítitek egyáltalán?

Kép

Kép
nóna
 
 


Valaki kérdezte múltkor a lázmérőt ( bocs, nem emlékszem ki :oops: ): nekem azt mondták, h. a legújabbak szerint a digitális lázmérőnél nem kell levonni semmit akkor sem, ha popóba mérjük, annyi amennyit mutat. 37,5-ig tudtommal normális, mert a babáknak még ingadozó a hőháztartása. És 38-tól kell csak csillapítani.

Kép

Kép
nóna
 
 


Sziasztok!

Csak ezt az oldalt olvastam vissza, mert
- iszonyatosan fáj a torkom... :(
- reggel 8-tól délután 2-ig nem volt áram... :twisted:

Anetto: nagy-nagy gratula, én is beállok az irigyek sorába, bár nekünk még nem lenne most időszerű a dolog...

Nóna: én langyosra melegítem a kajcsit, a cumisüveg melegítőbe rakom bele, ami kikapcsol a megfelelő hőfoknál... ma teljesen meg voltam lőve az áramszünet miatt; meleg vizet engedtem a csapba és abba tettem, mert ötletem sem volt, hogy melegítsem fel! :roll:

Mary: Boldog Hófordulót Boginak!

Lituka: édesen alszik Máté! Beni is képes ilyen mutatványokra...

Gabo: vasat mi sem szedünk, csak a D vitamint!

Magika: grat a szakdogához meg a fogyáshoz is! Mi 5x szopizunk, hiába eszik Beni egyszer gyümit meg egyszer főzit, azokat is rögtön szopi követi; :roll:

Xsara: de jó, hogy jelentkeztél, örülök, hogy jól vagytok!

Emi: gratula, hihetetlen, hogy Lili milyen ütemben fejlődik! :D

Tim: szerintem a idő miatt alszik Bálint! Tiszta nyomi mindenki ebben a vacak időben! Ma Beni is többet aludt napközben, pedig ő aztán sose volt egy nagy alvó; 2x fél órát szokott aludni egy nap, most meg délelőtt 1 órát délután meg másfelet szunyált! :shock:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Sziasztok,

Nona,
én langyosan adok a bébikajákat Lilinek. Ha kész ételt kap, akko razt 10-15 másodpercre beteszem a mikróba.

Mary,
sajnálom, hogy megjött. Ettől még lehetsz ám dobogós :)
Bogi is nagyon ügyi :) Felteszed a videót?

Zorróné,
jobbulást!

Gaboo,
nekünk sem írt fel a doki vasat...

Timi,
hatalmas baba lett Bálint :)
Én örülnék, ha Lili egy huzamban 4,5 órát aludna. Sajnos ő egy nap csak kétszer fél órát alszik. :(

Zsuzsó,
akkor jól emlékeztem, csak most nem figyeltem, hogy a felsőkről írtál. Örülök, hogy túl vagytok rajta.

Lekri,
jó ég. Én úgy tudtam, hogy altatás után egy napig kórházban kell maradni... függetlenül attól, hogy gyerekről, vagy felnőttről van szó. Tényleg itt tartanánk, hogy már a gyerekeket is elküldik :(

Litu,
nagyon komolyan alszik a fiad :) :)

Bolygó,
Háton közlekedik?? De édes lehet :)

Xsara,
sajnálom, hogy lebetegedtetek :(
szép nagy baba Jázmin is :)

Felsőa, Mannogab, Lekri
sajnálom a műtétet :( :( Asszem én is nagyon paráznék :(

Elővettem Lilinek a hintát, de valahogy nem kötötte le. Jobban szeret az ölemben hintázni :roll:

Kép
emi29
 
 


Lekri, Emi, ez az 1 napos műtét nem új dolog :) Bencét is így műtötték 1,5 évesen. Este bevittük (csak mert reggel hatra ne mtudtunk volna Szegedre bejutni autó nélkül) 8-kor műtötték, fél kilenckor már hozták vissza, akkor felébredt, volt egy nehéz óránk, mert még nem tisztult fel, és nem ismert meg minket, nem is volt magánál. Üvöltött, dobálta magát, kitépte az infúziót, szóval nagyon gázos volt. Aztán 11-körül elaludt, és kettőtkor mikor felébredt, kutya baja volt. Evett is, ivott is rendben, így elengedtek minket este 6-kor. Ja neki mandulaműtétje volt.

De ha jól rémlik a hugom kislányát is elengedték még aznap, őt itt műtötték Pesten kétoldali lágyéksérvvel.
De ez nem százas....rég volt :)

Emi, enyim lány a függőágyat imádja :) Bence kapott egy katonai függőágyat a keresztapjától, Liza rendszeresen hintázik benne, és el is alszik sokszor :)

Így :)

Kép

És egy frissebb közös kép :)

Kép

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Felsoa. Lekri:

Ez az egynapos műtét nekem sem tetszik. Legalább egy éjszakát kérni fogok ha lehet,hogy maradhassunk. Nekem azt mondták,hogy a lágyékcsatornánál elakadt ki is tapintható ott.

Januárba vigyem vissza,újra megnézik és megbeszéljük a részleteket.Nekem 2-3- napot mondtak akkor,de urológián voltunk. Ha műeteni kell a Heim Pálba fogják.Lekri! Ti hol?

Kép

Kép
mannogab
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.10 13:59-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Köszönjük a hófordulós köszöntéseket.

Videót ha sikerül majd felteszem.

kistesó pedig elnapolva...nyár végére, addig fogyni kéne 20 kg-t minimum.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


aaaaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1bambi 2008.11.21 22:43-kor.

Kép
1bambi
 
 


Sziasztok,
bocs ez véletlenül jött ide...

Kép
1bambi
 
 


Sziasztok!

Lekri!
Nagyon jó lett a hajad! :wink: Most már énis sürün járok fodrászhoz, mióta a hosszúból rövidet csináltattam, ezt már nem lehet elhanyagolni, mert különben vmi borzadály lesz a fejem, ha jobban megnő... :) de nem bánom, mert igy min. kéthavonta "kötelező" kiruccanás lett a fodrász... azonkivül imádom a rövid hajam! :)
A mütétet Atinak is egynaposban csinálták, mármint a 3-ból az utsót, mert az volt ugye a rövid szimpla plasztika, reggel fél8-kor mütötték és délután 1-kor húztunk is el.... semmi gond nem volt... elég régóta igy van már a rutinmütéteknél.... :)
Nálatok sem lesz gond!

Na, mindjárt folyt.köv. csak felébredt Muksi és kaját követel... :)
Vendég
 


folyt......

Fruzsi!
Piros Alma tényleg "harapnivaló".... :)
A zacsis sztori ijesztő, még jó, hogy nem történt nagyobb baj... :? tényleg rettenetesen kell vigyázni rájuk, mert egy perc és már meg is történt.... :(

Énis baromi büszke voltam, hogy 3. gyerek és eddig egyik sem esett le pl. ágyról, pelenkázóról, stb... pedig annyi ilyet hall az ember, a sebészetek meg tele vannak innen-onnan leesett babákkal.... na, Muki ezt is megcsinálta... ok, nem Muki, mert mondtam Evelinnek, hogy maradjon ott az ágyon vele, amig megcsinálom a kajáját, de csak eljött onnan és fél perc sem volt, halljuk, hogy Muki üvölt, apja rohan, én rohanok, Muki az ágy mellett..... otthagyta Evi és letolatott onnan... szerencsére semmijét nem ütötte meg, csak megijedt... :?

Magi!
Nagyon jók a képek (szokás szerint)! Az utolsó nagyon tetszik! :)
Jó, hogy már majdnem kész teljesen a szakdogád! :)

Mango!
Jó pihit nektek és gyere majd! :wink:

Emi!
Gratula a lépkedő Lilihez!!!! :D Tökédi lehet!!!

Gabo!
Nekünk nem kell semmit szedni a D-vitaminon kivül....

Bolygó!
Megnézném a "rákközlekedést".... :lol: cuki lehet.... :)

Xsara!
Jobbulást nektek! És jöhetnél gyakrabban....

Lillus!
Fogigátlás nálunk.... nos.... megszakitunk... :roll: a spiráltól félek, a gyógyikat nem birom, igy a hormonszuri sem gyerebe, a gumit párom nem, az alkalmi kúpok és tablik pedig egy vagyon és ha azzal szórakozok előtte, el is megy a kedvem mindentől..... én még mindig várok a véglegesitésre.... csak rohadt sok egyben fizetni.... de jövőév elején belevágnék.... :roll:
Máté alvástechnológiája kisértetiesen hasonlit Mukiéra.... :lol: éééééédes... ahogy mindig.... remélem, a jeggyürüt tartogatja Mukinak.... :lol: :lol:

Zsu!
Jó, hogy végre itt vagy!
Ennivalóak a kölköcök!!!! :wink:

Mary!
Sajnálom a bébielmaradást.... :(

Én spec késbe dőlnék, ha tesztelnék egy +-t!!!!! :shock: Rettegek a terhességből!!! Nagyon nem hiányozna most.... :roll:

Centit nem tudok, majd szerdán megyünk a pneumo oltásra, akkor leméretem.... kivi vagyok rá mekkora, mert sokat nyúlt....

Anetto!
Én tennap füriztem először Mukival.... nagyon odavolt, pancsolt ezerrel.... tetszett neki a sok viz! :) Apának nem jött be nagyon, mert neki kellett kivennie és felöltöztetni, mig énis kijöttem a kádból..... :lol:

Na, most más nem jut eszembe..... :roll:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Alig van időm ugyh csak röviden...

Látom akkor nem csak az én fiam képes igy aludni :)

Mary: hipp hopp eltelik majda nyár és már babás is leszel :)

Pumpi: rövid a hajad? :) nem küldesz nekem róla képet :) ja enyém is az már :) Örülök hogy Zsófinak nem lett baja...
a terhességtől való rettegés nálam is megvan....

ja és Máté ugyan annyira szégyenlős hogy csak na de persze remélem is hogy tartogatja nektek...addig pedig annyira rafkós hogy ma beudvarol Almának uszin :D

Andi: erről jut eszembe...igen Ottóhoz járunk..2 órási jártunk utánunk a nagyok jöttek mindig..hordod őket most is?? mert akkor lehet taliztunk is..
már váltottunk..mostmár 1re járunk de jobb is...
és persze imád pancsizni..ugy örülök mert a kórházi fürcsi után hónapokig retegett a víztől.

Akartam kérdezni hogy a rugós hinta az az amikor egy peluszerü izébe teszed bele és lóg és rugozik??? az nem veszélyes ha pl a két ajtófélfának nekimegy párszor????

na mennem kell..felébredt...és eszünk aztán irány a uszi..ma készülnek végre képek is :) juhééééééé:D
Vendég
 


Pumpóka: Nagyon ügyes Ati! Csak így tovább! Sajnálom, hogy piszkálják.

Téjé, kiscicca: Sajnos mi nem tudunk menni a talira.

Emi: Azért ne add fel, hátha még rendbe jönnek a dolgok. Gratula a lépegetéshez!!

Lekri: Kristóf tök édiiii! És jó lett a hajad! Én is most vágattam belőle és bemelíroztattam és elmentem egy arckozmetikára is. Nagyon-nagyon jó volt!

Kisfruzsi: Nagyon rendi a férjed! Én is úgy öltöztetem Atit, ahogy te. Ő is kúszik-mászik, lassan kijön a szobából, de nekünk a nappali is csempés, úgyhogy nem engedem. Inkább nyitom-csukom az ajtót mindig, mert én is félnék, hogy megfázik. Ha nagyon nem bírok vele, mert ki akar jönni, akkor majd berakom a járókájába.
Húúú, ez a nejlonos dolog tök durva! Jó, hogy nem lett semmi baj! Nem vagy hanyag anyag, ez bárkivel előfordulhat. Nem lehetsz mindig a gyerek mellett.
Édes ez a piros Alma! Jó képek!

Lituka: Máténak boldog fél szülinapot!!! Nagyon komoly kiscsávó! Én benne vagyok a liberoklubba, rendeltem is tőlük olyan színes könyvet, kemény fedeleset, de nagyot csalódtam bennük. Egyszer csak kaptam postán pelenkázóra alátétet, mert „nincs” könyv, elfogyott és helyette küldik ezt. Feldühödtem, mert ne játszanak az én pontjaimmal, majd kérek mást inkább helyette, ne ők döntsék el. Meg volt egy csörgős akciójuk is, amiért a nyuszis emblémákat kellett elküldeni. Azt nem is kaptam meg sokáig, csak azután miután írtam nekik levelet, hogy ne küldjenek nekem semmit, adják vissza a pontjaimat, kérek inkább mást és a csörgőt mért nem kaptam még meg 2 hónap után, lassan már nem is fog kelleni a gyereknek. Erre rögtön, 2 perccel a levélküldés után már hívtak is.
Azt mondták, hogy biztos félreértés, nem helyette küldték, hanem kárpótlásért, amiért várnom kell a könyvre. Mondtam, hogy azt írták, helyette!! Akkor ne írják!
A csörgőre meg azt mondták, hogy az az akció már rég lejárt. (mondom, biztos én szívtam ki a kisujjamból). Na mindegy! Mentegetőztek, de ígérték küldik a dolgokat. Rá egy héttel már megvolt a könyv (érdekes, hogy akkora már volt) és a csörgő is, de azóta nem mentem fel, csalódtam.
Bocs, hogy ilyen hosszú és érthetetlen lettem.

Szösszenet: Jók a képek! Jó hogy ilyen jól tűri a körömvágást. Mi küzdünk! Én itthon tornázok és mellette diétázok már lassan 2 hete. Eddig már megjegyezték egy páran, hogy fogytam… Mellesleg jól is esik a mozgás.

Felsoa: Na polcprobléma nálam is lesz.

Mannogab: Nekünk se szállt még le, de egy éves korában nézik meg, hogy mi a helyzet. Az is lehet, hogy megcsavarodott méhen belül és elhalt, vagy nálunk is megakadt. Kicsit rossz, hogy ilyen bizonytalanságban hagytak minket, de már kezdek belenyugodni és a legjobbakat remélni. Sajnálom hogy nálatok is ez a helyzet. Hol műtik majd? És az injekciós kezelés? Nekem azt is mondták lehetőségként.
Ati úgy kezdett el mászni, hogy először feltolta a seggét és a kezét és inbojgott előre-hátra. Mostmár javarészt így közlekedik. Néha még lusta és akkor csak húzza magát.

Ágnes: Sajnálom, hogy Miki ilyen lusta. Drukkolok, hogy induljon meg.

Gumimaci: Te tök rendi vagy, hogy így észbe tartod a hófordulókat.

Tim: jók a képek! Helyes fiad van!

Magika: Én kérdeztem a fogyást! Nagyon ügyi vagy! Majd én is beszámolok az enyémről, de még csak 2 hete csinálom, ezért még nincs mit írnom.
Gyönyörű Katica, egy kis hercegnő! Az utolsó kép nagyon tetszik.

Bolygó: Bogi szép nagy baba!!!

Gabooo: Nekünk nem írtak fel vasat! Csak a D vitamint szedjük!

Xsara:
Sajnálom a sok betegeskedést!

Ollem: Sajnálom, hogy végül megjött.

Bocsi, hogy a többire nem reagálok. Már másfél órája olvasok vissza és már mennem kell, jön asszem Ati foga. Egyfolytában megy a hasa és úgy kicsípi a fenekét, hogy már sír pelenkázáskor. Néha alig akar enni is. Most adok neki krumplit, hátha megfogja egy kicsit és persze sok folyadékot próbálok bele gyűrni.

Edina


Kép
medina83
 
 


Nono, Marcianya: Mi újság veletek! Gyertek, légyszííííííííííííí!

Blani Kristófjának, Mary Bogijának és Zorroné Benijének boldog hófordulót!

Kritta Fruzsijának és Gabcika Alízának boldog félévességet!

Xsara: Sajnálom, hogy beteg lett szegény Jázmin. Mielőbbi jobbulást neki is és Daninak is! Ügyes "nagy"fiad van, hogy segít neked! Gratula a kúszáshoz és a sok szopihoz!

Mary: Gratulálok a járáshoz! Nem semmi!!! :o :) Sajnálom, hogy megjött, na de ami késik, nem múlik... :wink:

Körömvágás: Én akkor vágom a körmét, mikor ébren van. Nagyon jól tűri, nézegeti a kezemet, engem, mit csinálok. Figyel nagyon, bár kicsit ficánkol közben néha, de pár perc és kész. :) A lábával viszont hadilábon állok, mert folyamatosan mozog-rúg... :?

Lituka: Még nem készült rákjárós kép, de majd készítek. Egyre nehezebb öltöztetni és éjjel szoptatni. Mert van, amikor éjjel is rájön és már egyszintben van a fejünk és még kúszna felfelé, ha tudna... :lol: Én fog.gátlásra fog.gátló h.tablettát használtam. De már nem. Szeretnénk kistesót.
Nem semmi Máténál ez az alvó-póz. :o :lol:
Igen, olyan a rugós hinta, amilyennek leírtad. Ha elég hely van, akkor nem hiszem, hogy nagyot tudna ütni. Kivi vagyok az uszisképekre!

Felsoa: Rossz oltóanyag? Vagy rosszul adták be? :evil: Akkor tényleg nem tudom, mi az értelme ennek az oltásnak, ha elfelejti az immunrendszer.

Zsuzsó: Gratula a fogacskákhoz. Nagyon édesek a gyerekek! A függőágyban alvó Liza nagyon édes!!! :)

Tim: Milyen volt az éjszaka? Nappal 4,5 óra alvás? Nem semmi!!! :o

Nóna: Köszi. Te is olvastad Ranschburg Jenőnek a könyvét?

Anetto: Bogi is csak úgy játszik el magában, ha közben vele egy légtérben vagyok. Már WC-zni se lehet tőle...

Eve, Anetto: Milyen tornát csináltok a gyerkőccel? Le tudnátok írni a gyakorlatokat?

Pumpóka: Mi is tablikat használtunk fog.gátlásra és iszonyú drága. Meg várni kell némelyiknél... :? De most már nem használunk semmit, babát szeretnénk. De ha majd nem szeretnénk többet, nem tudom, mit is használnék fog. gátlásra! Anyukámnak miómája lett a spiráltól (vagy nem tudom, tényleg attól, de hogy közrejátszott, az biztos). Sajnálom, hogy így leesett az ágyról Zsófibaba. :?

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Esik a hó!!!! :D :D :D :D

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina: ne essen a hó :( holnap mennénk az Alföldre és nem hiányzik ez az idő :( :(

Annyira elfáradtam uszin hogy nincs erőm irni...hétfőn jövök...

este 8kor meg vihetem a férjem ebben az időben fogorvosi ügyeletre Győrbe :( :( :(

na szép kellemes hétévégét nektek
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?