Új privát üzeneted érkezett!

Na, már megint mire be enged lépni a babanet, már az olvasottak felére nem emlékszem... tökgógyimogyi lettem...

Felsoa, asszem te kérdezted, Atinak hogy tetszik a suli....
Hááááát.... :lol: van, hogy imád menni, van, hogy úgy kell vonszolni végig az úton és visit, mint akit nyúznak. Van pár hülyegyerek az osztályban, aki unos-untalan piszkálja, már reggel, amikor odaérünk, énis láttam többször, rájuk is szóltam... :twisted: ez néha előjön és akkor nem akar menni. De nagyrészt gond nélkül indulunk reggel. A tanulás jól megy, sok csillagot kapott már, meg három dicséretet matekból + egy felmérőféle volt szintén matekból, ami dicséretes csillagos lett.... :D
Nálatok is most ment Dani suliba???

Bébikomphoz többet nem füznék, leirtam már, amit akartam. :wink:

Emi!
Nagyon édes Lili! Az uszis képnél te vagy mögötte??? Mert ha igen, veszettül és irdatlanul irigykedem az alakodra.... 8) én már sosem leszek ilyen csinos!!! No, mondjuk, sosem voltam.... :lol: csak vékony... voltam... pffffff....
Ilyen széken mi is gondolkodunk, hogy a nagyiéktól aztat kérjük Mukinak karácsonyra, nekem naaaagyon tetszik, a tecsóban néztem már.

Nóna!
Szerintem másnapig gond nélkül el tudod tenni a hütőbe a kajcsit. Bár én volt, hogy kivettem és a hütőbe tettem, hogy majd másnapra kiolvad, közben meg csináltam neki kaját aznap (a marha nagy eszemmel) igy maradt még egy napot (tehát kettőt) a hütőben és semmi baja nem volt....

Muki ma turbórudi csokiját ette hazafelé a közértből.... eszméletlenül izlett neki, nyúlt utána.... de nem kapott többet.... :)

Anetto!
Halk gratula az új jövevényhez! :) Azért halk, mert nem akarok kiabálni.... ha doki is megerősiti, hatalmasat kiabálok!!!!!! :D (babonás vok)

Klarka!
Mi újság?????????????????????????????????????????

Na, más már nem jut eszembe, tényleg jegyzetelve kell olvasnom, hogy senkit ne hagyjak ki...... mondom, tökgyagya vagyok....
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Bocsánat, most csak kevésre tudok reagálni. Vendégek voltak és mostmár Atival akarok foglalkozni.

Anetto, klarka, Mary ?, gratulálok nektek! Majd írjatok a babavárásról. Én nagyon-nagyon irigy vagyok. Szeretnék még én is gyereket, de a párom csak később.
De lesz majd, az tuti!!!!

Na megyek is! Majd holnap megpróbálok visszaolvasni.

Edina


Kép
medina83
 
 


Sziasztok!

Na csak nem jutottam ide tegnap :) Meg most is fél percem van csak, mert Liza itt üvölt mellettem, és ki akarja kapcsolni a zsámítógépet, Kata a szobájában visít, a Bence meg olyan filmet néz, amit nem kéne.... megőrülök :) Lizának jön a foga+ beteg, szinte letehetetlen.... Kata csak szimplán beteg, neki ez elég is.

Klarka, Mary, Anetto drukkolok, hogy minden rendben legyen :)

Babával kapcs. Nekünk sem lesz több, leg. nagyon remélem. ez az álláspontom kb 10 évig tuti áll :) Aztán majd meglátjuk :)

Babykomp: Nekünk Bencével volt, Katának Lizának nem. Nem hiányzik. De csak akkortól javasolnám én is (már ha muszáj...) ha már egyedül tud állni. Addig semmiképp. Én rugós hintát szeretnék Lizocsnak az ajtófélfára, de lehet sima műanyag hinta lesz belőle. Amúgy őneki nem veszünk semmit, mindene megvan. Annyi lesz a karácsonyi ajándék, hogy előveszem a szekrényből az FP zongorát, a babtaxit, meg a járássegítőt :)

Katus konyhát kap, meg egy nagy micimackót, Bence egy robot-autót, meg az FP számológépet.
Anyuméktól Katus az FP tanuló robotot, Bence meg rendőrautót.


Téjé! Mi jelentkezünk :) Írsz e-mailt a részletekről?
Köszi :)

Puszi,

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

 
 

Most csak ANetto és Klarka miatt jöttem, meg talán Mary?!

Előzőeknek szívből gratulálok, remélem azért néha ide is benéztek majd!

Mary?? Helyzet??

Képek édesek, mintha az egyiken enyém gyerek lenne.. :lol:

Futok tovább!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Klarka, nagyon kíváncsian várom mi a helyzet :)
Anetto, Tőled is :) (terveztétek, vagy véletlen lett?)
Mary miért nem tesztelsz már? :shock:

Babaképek szuperek, Lili és Maszat tündéri a mekiben :)

Barbi nem kel hajnalban, így erre nem tudok reagálni!
Én a kompellenesek táborát erősítem, Szandinak sem volt, Barbinak sem lesz :)

Topic miki jó ötlet, majd beszélünk róla Judit/Brigi :)

Nemrég értünk haza, családoztunk, meg voltunk csináltatni Szandinak és Barbinak útlevelet, mert nemsokára szükség lesz rá, olyan sokat kellett ott ülnünk 2 gyerekkel :(
Visszaolvastam az oldalakat, de a fele nem maradt most meg :?

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Köszi mindenkinek a képdicséreteket.

Litu,
Azért remélem, hogy majd megváltozik a véleményed tesó ügyben :)
(Mondom én, aki szintén nem tervez másodikat…) Egyébként abszolút egyetértek abban, amit az egykékről írtál. Tényleg nevelés kérdése, hogy milyen ember lesz belőlük.

Ajándék: én eddig hintakaticát szerettem volna, de most a hip-hop zebrán gondolkodom.
Így néz ki: http://bolthely.hu/manojatek/id/00112_Hip-hop_zebra
Aztán lehet, hogy holnapra tejesen mást találok ki…

Gabo,
A brendonos képtartó tök jó ötlet :)

Nona,
Sajnos nekünk már a terhességem alatt is voltak vitáink:( Nem vagyok benne, biztos, hogy rendeződni fognak a dolgaink. Talán jobb is így….
Látom, tanulókutyus majdnem minden fa alatt lesz :lol: . Lili még tavaly kapott karira, de sajnos azóta sem játszik vele. Ill, amikor nagyon kicsi volt, akkor néha bekapcsolta, de most simán átmászik rajta, ha leteszem elé, és más játékot keres…
Én most a zöldbabbal próbálkozom, mert az volt lefagyasztva nálunk. Aztán majd cukkinit is adok neki, anyu veteményeskertjéből….
1-2 napig szerintem semmi baja nem lesz a fagyasztott kajcsinak a sima hűtőben.

Tejpépből kipróbáltuk a DM-est és Lilinek bejött. A Milupától pöttyös is lett, ráadásul nem is szerette, de ez úgy tűnik, ízlik neki.

Pumpó,
Igen, én állok Lili mögött. Ezek szerint nem látszik a súlyfelesleg :lol: :lol: Még 5 kilótól szeretnék megszabadulni :roll:
A szék most lesz akciós az auchanban. Lili kedvenc játéka :lol: :lol:

Zsuzsó,
Nem fényképeznéd le a járássegítőt? Olyat én is néztem Lilinek. Van egy oroszlános 2in1, ami minimotorrá alakítható, meg egy formabedobós Fisher Price. Nem tudom, hogy melyik a jobb.

Judit, Brigi,
Tök jó ötlet a mikulásosdi. :)

Kép
emi29
 
 


Azért nem tesztelek, mert nem tudom pontosan, hogy mikor jött meg utoljára.... :oops:
hétvégéig várok...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Mára utsóra :)

A hip hop zebra tök jó csak az a baj az 12 hós kortól van csak

nekünk még a szék sem jó hisz még nem tud beleülni :(

szóval nem tudom :(

szerettem volna neki hintát..de bizonytalan vagyok...van akinek van és nagyon szereti a babája???

Emi: sajnálom a történteket..azért drukkolok hátha rendbe jön minden.

nem tudok most irni mert nagyon ideges vagyok..anyósom pokollá teszi az életünk..1 hónapja nem volt itt...de még igy is..most volt itt a sogórnőm...mind..hosszú lenne elmesélni...

felkeltek a fiúk...
mennem kell...
jó éjt...

találkozunk holnap :)
Vendég
 


lenne egy kérdésem:
mitől lehet fekete kaki?Kristóf ma 2x kakilt és mind2x fekete volt ésnehezen jött :( :(
Vendég
 


Kristóf tapsol:

Kép Kép Kép Kép Kép

persze videóval hatásosabb lenne de nem tudom,hogy kell feltenni :( :(
délután nagyon sokat tapsol és ugy csattog a kis keze :) :)
Vendég
 


Lituka!

Nekünk nincs hintánk ( most akarok karácsonyra én is), de barátoknak van, és ők nagyon szeretik, illetve a babájuk. Meg én azt olvastam, h. amúgy a mozgásfejlődésnek is jót tesz, mert fejlődik tőle az egyensúlyérzékük.

Lekri!

Nem evett mostanában céklát Kristóf? Attól lehet nagyon sötét a kaki. De ha nehezen is jött, akkor lehet, h. szorulása van, és olyankor szerintem sötét színű a széklet.

Zsuzsófi!

Milyen az a rugós hinta?

Kép

Kép
nóna
 
 


Sziasztok,

Jó sokan jöttek írni olyanok is, akik már rég nem írtak!!! Szuper!

Anetto, Klarka és MAry?,
Szívből gratulálok a kistesóhoz!!! Kicsit irígy is vagyok, de ami késik nem múlik! :lol:

Az az igazság, hogy most csak beugrottam 1 percr, majd holnap többet írok.

Alma kúszik!!! Mindenhova kúszik-mászik, a kedvence a konyha..
Nálunk a nappaliban és a szobákban parketta van, a fürdőben, konyhában, előszobában talajcsempe. Ti mit adtok a kúszó mászó babókra? Alm a kezei tök hidegek...harisnyában h. ujjú bodyban van és néha még ráadok egy h. ujjú polot is, hogy meg ne fázzon. De leginkább a pociját féltem...

Éééés tegnap fodrásznál voltam!!! Apa jelentett be, mert nem bírta már a nyafogásomat reggelente, hogy: "most nézd meg hogy áll a hajam!" Hát nem édi-bédi?????

KépKép
kisfruzsi
 
 


most mondja Apa, hogy az nem talajcsempe, hanem járólap!!! Úgy látszik már el is tanultam a szlovákiai magyarok szavajárását :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Litu,
nagyon nagyon boldog félszülinapot Máténak!!!!! :D :D :D :D

Pumpó,
Dani is most kezdte a sulit. Tetszik neki, olyan kis lelkes és szerencsére ügyes is. Az írás is alakul. Szépnek nem szép, de látszik rajta, hogy fejlődik. Ahhoz képest, hogy ő tavaly kezdett el rajzolgatni, addig nem is nagyon vett ceruzát a kezébe. Mondjuk ma nálunk is világvége hangulat volt mert a padtársa - aki a legjobb iskolás barátja - ma minden szünetben mással játszott.
Ami nehéz, az a korán kelés, néha úgy kell kiráncigálni az ágyból.
Örülök, hogy Atisnak is jól indult. :D

Emi,
Lili nagyon édes. Azon a képen Maszattal zabálnivalóak! :D :D
Sajnálom, hogy gondok vannak pároddal. Remélem helyre tudjátok hozni!

Komp,
nekünk nem volt és nem is lesz!

Nóna,
Beni is Miluát eszik. Imádja!

Lekri,
nagyon édes Kristóf. Tényleg jó lenne a videó, de én sem tudnám feltenni. Kakit sajna nem tudom.

Nici,
szemétség, hogy ennyit kellett várnok. Mikor én mentem, Beni 6 hetes volt, rögtön előre vettek minket.

Klarka?????

Na megyek én is aludni, mert hulla vagyok.

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Lituka Mátéjának BOLDOG FÉLSZÜLINAPOT!!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Litu,
Karácsonyig még több, mint egy hónap van, addigra szerintem Máté baba is megtanul ülni és tudja használni a széket. Egyébként Lili sem rendeltetésszerűen használja. Nem ráül, hanem rááll és úgy kapcsolja be, vagy föléhajol és a kezével nyomogatja, közben pedig a ritmusra mozgatja a popóját :)

Tudom, hogy a hip-hop zebrát egy éves kortól ajánlják, de pillanatokon belül betöltik az egy évet, meg nekünk már egy rakás bébijátékunk van, többet már nem szeretnénk venni neki.

Jó hogy mondjátok a hintát, mert nyáron kapott egyet Lili is, de eddig még nem használtuk. Holnap összerakom neki.

Lekri,
fekete kaki? Hát nem tudom... Mit evett tegnap Kiki? Aranyos, ahogy tapsol :)

Fruzsi,
Nagyon ügyi Alma baba. Szerintem hosszúújju bodyban és pulcsiban nem fázhat meg.
Hozol képet a Bobby Ewing frizuráról? Vagy most nem olyan lett?

Kép
emi29
 
 


Kisfruzsi, én is aggódom picit, h. mit csinálok, ha Isti elkezd kúszni-mászni, nálunk is parketta illetve járólap van, de olyan hideg, hogy ha ráállok, pillanatok alatt jégveremnek érzem a lábam. Nem tudom, mit lehet csinálni, h. ne fázzanak meg, csak nem adhatok rá minden ruhát duplán... :?

Kép

Kép
nóna
 
 


Lányok!

Nem tudtam visszaolvasni .... csak pörgettem az utolsó két oldalt.

Klarka, Anetto, Mary (?) - Szívből gratulálok nektek! Ez olyan izgalmas! ne kíméljetek minket a részletekkel!

Mondjuk megmondom őszintén, részemről a tisztelet felétek .. én most még nem vállalnám (persze ha jönni akarna ezerrel, és ő nyerne, jöhetne :D) ... Alíz 24 órás feladat .. na jó, nem :D De így munka mellett mindenképp .. ma is dolgoztam :( ...

Viszont! Ma voltam végre konditeremben, és vettem 12 alkalmas bérletet, úgyhogy mostantól heti 3-szor alakformálok :) :D

Az én kislányom így térdel ... :)

Kép

Kép

Így tűri a körömvágást ... :D

Kép


És úgy tűnik, választott vallást .. :D

Kép

Csak még az irányban nem biztos :lol:

Kép


Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
szösszenet
 
 


semmi olyat ,vagyis semmi újjat nem evett Kristóf ezért is ijedtem meg.ha holnap is lesz akkor hivom a v.nőt.
jók legyetek holnap nem leszek gép előtt.fodrászozok és anyukámnál leszünk.
Vendég
 


Jó reggelt!

Gratulálok Almának a kúszáshoz!
Azon már én is gondolkoztam, hogy mi lesz, ha már a konyhába is kijut majd Emma. Járólap van, és tök hideg. :(

Nagyon jók Alizról a képek, és a képfeliratok :lol:

A körömvágást Emma is nagyon jól tűri, figyeli mit csinálok. Szinte kétnaponta vágom neki, saját érdekemben is,mert iszonyat élesek a körmei és nagyon jól tud velük marni...

Kristóf ügyesen tapsol!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Szössz,
:D :D :D :D Nagyon jók a képek!! Nálunk is apa vágja Beni körmét, azt valahogy jobban tűri.
Hát akkor mindent bele, jó kondizást. Én is járok heti 2x, olyan jól ki tudok kapcsolni közben.

Fruzsi,
gratula Almának, nagyon ügyes. Nálunk padlófűtés van szóval megfázni nem fog, ha eljut a kúszásig. :D Egyébként otthon harisnyában, bodyban és mellényben van.
Én viszont azt nem tudom, hova fogok pakolni az alsó polcokról és fiokokból. :shock: :shock:
A másik amitől félek, hogy a nagyoknak annyi apró játékuk van (Lego, Kinder tojás darabkák ...) amit mindig "elhagynak" a lakás valamelyik pontján, nehogy Beni megtalálja ezeket.

andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Sziasztok,
Szössz,
nagyon jók a fotók!
Örülök, hogy sikerült venned bérletet. Na, nekem erre nincs időm :(
Lili tényleg 24 órás meló...

Nona,
nálunk a nappaliban is járólap van és nincs padlófűtésünk. Eddig szőnyegünk se volt, úgyhogy ott sose tettem le Lilit, kb két hete van szőnyeg, úgyhogy mostmár simán leteszem, csak kicsit jobban felöltöztetem. Az enyém is hosszúujjú bodyban és pulcsiban nyomul, meg a zokni, vagy harisnya mellé kap mamuszt is. Persze figyelek, hogy a szőnyegről ne másszon le... Szerintem ennyi elég.

Lekri,
remélem, nem lesz semmi baj!

Andi,
hát igen, ez nálunk is gond, hogy hova pakoljuk azokat a cuccokat, amiket Lili simán elér. A CD tartót már kipakolta párszor és a fiókokat is ki tudja már nyitni...

Kép
emi29
 
 


Sziasztok Mamik!

Most nincs sok időm, mert Liza szórakoztatásra vár, délután jönnek anyósék, úgyhogy este írok, de ezt tegnapra visszamenőlegesen :oops: :

BOLDOG NÉVNAPOT FELSOA ÉS ZSUZSÓFI LIZÁINAK :lol: :lol: :lol:

Puszi, majd jövök :wink:

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Sziasztok!

Anetto,Klarka: Nagyon örülök,hogy újra átélhetitek a babavárás örömét és szorítok Nektek,hogy minden a legnagyobb rendben legyen!

Kérdeztétek,hogy mivel műtik a Milánt. Szegénykémnek az egyik herécskéje nem szállt le,hanem fennakadt a lágyékcsatornában.Azt kell lehozni műtéttel.

Lekri: A Te fiadat hol műtik?

Azok a babák,akik már másznak hogyan kezdtek el mászni? Milus még szerintem a közelében sem jár. Túl kényelmes pasi :D

Kép

Kép
mannogab
 
 


Anetto, Klarka:Remélem,hogy már tényleg lehet gratulálni.Minden tiszteletem a tiétek.Az én kiscsávóm is 24 óra,én nem mernék most még egy kistesót bevállalni.
Mary:Csinálj már tesztet!Légyszi-légyszi!
Szössz!Nem semmi,hogy miket tud már Alíz.Jót fog tenni egy kis torna-én már csak tudom-kikapcsol,és fogyaszt.Bár szerintem neked semmi szükséged rá.
Miki iszonyat lusta.Most volt a védőnő és azt mondta,hogy ha egy hónap múlva sem hajlandó fordulni,mászni,el kell vinni gyógytornászhoz :cry:
Kristóf is ügyesen tapsol.
És Litukának:nekünk nincs rugós hintánk,csak egy sima,ami fel van akasztva a konyhában és én közben főzök.

Kép hinta

Kép
ágnes27
 
 


Sziasztok!

Azért jöttem, mert Nono megkért, hogy gratuláljak a nevében Anettoonak a babához!

ANETTOOSzóval NONO GRATULÁL!!!!!!!
Lányok!

Szombaton csinálok legelőbb tesztet...bár már napok óta olyan megjön érzésem van...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Még mindig nem olvastam vissza :oops: , de majd pótolom.

Most csak ezért jöttem:
NAGYON BOLDOG FELEDIKET!
ENCSIBE, FANNINAK Kép
SIRKICI, NIKINEK
Kép
LITUKA, MÁTÉNAK Kép
GITKA, ANNÁNAK Kép
KRITTA, FRUZSINAK
Kép

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Lekri - ALíznak is volt már egészen kemény kaki .. elég sűrűn előfordul amióta ennyi mindent eszik .. Sötét is volt, de konkrétan fekete talán nem.
Nagyon cukik a tapsolós képek! :)

Emi
- Alíz is 24 órás meló (meg valószínűleg minden baba...), de szerencsés vagyok, mert a párom mindenben támogat. És most, hogy ő befejezte a stúdiózást, és a próbákon kívül szabadok a délutánjai, így heti 3-szor el tudok menni és ő vígan otthon babázik :)

Ágnes - Pont tegnap dumáltam egy anyukával a konditeremben, ő azt mondta, hogy 10 hónapos koráig SEMMIT nem csinált a lánya. 8 hónaposan megfordult .. de a levegőben úszáson kívül meg sem moccant. Már be kellett jelentkezniük ortopédiára, meg gyógytornára, és mire az időpontot kapták, előtte pár nappal egyszercsak elkezdett kúszni .. majd 1 hónap múlva már mászott és ült, és 1 éves korára állt és lépegetett segítséggel.
Szóval oly' mindegy, mikor kezdi .. 1,5 éves korukra úgysem lesz a babák között különbség, mind szaladgálni fog :) Pikk-Pakk behozzák egymást :)
Valószínű nemsokára Miki is beindul :)

Kép
szösszenet
 
 


ágnes! szerintem se aggódj! Ortopédia??? Nem hiszem, hogy kellene. Minden baba tökre más ütemben halad. Zsófi is csak hasra fordul meg vissza. De pl. akivel egy napon szültem, az ő kislánya már áll (!), rokon gyerkőc (szintén 6 hós) meg semmit nem csinál még!! Szóval nyugi! Minél többet legyen lent a baba a földön, körülötte pár játék. Nálunk is nehézkes ez, mert Zsófi nem nagyon akar a földön feküdni! Így amikor jó a hangulata, akkor leteszem a szőnyegre játszani. Van hogy hasra teszem és messzire egy játékát teszem le elé. (most még csak zokogásba tör ki szegénykém, és próbálkozik ezerrel, de nem megy még...)
Majd beindulnak! Akkor meg lehet, hogy rohamléptekbe haladnak! :P

Lekri! Nem szed vasat Kristóf?? Attól simán lehet. (nálunk a céklától inkább vöröses beütésű a kaki)

Kép
gabo001
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.10 13:58-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Szössz! konditerem? heti 3-szor? csodállak az erődért! ügyi vagy! én a rékára csináltam nyáron... de valahogy abbamaradt... nyárra nekem is formába kéne hoznom magam. mondjuk én csak hasazok, a többivel nincs gondom hála isten. 3 kg van még rajtam.

Kép
gabo001
 
 


Szép napot Lányok!

Lekri: például én ugy tudom a banán okoz ilyet.nálunk szokott.

Kristófnak pedig gratula annyira édesen tapsikázik :D

Nóna: köszönöm szépen.ha majd tudod milyen hintát veszel kérlek ird meg :)

Fruzsi: de jó :) ügyes alma :) nálunk mivel itt anyuéknál járólap van leterítettünk neki egy nagy szőnyeget mert akkor még nem volt bekapcsolva a padlófűtés meghát nálunk ugye a kutya is bennt van ugyh a kövön nem mászhat :) de ilyenkor tényleg nem tudom mit kell rájuk adni hogy ne fázzanak meg :D olyan édes lehet :)
milyen rendes Apafejed van :) engem is bejelenthetne az enyém de inkább nekem kéne most őt :) amióta ennyire rövid a hajam azóta énis szenvedek minden reggel :(

egyébként pont nevettem a talajcsempén :) énis ismerem a szavajárást sőt még szlovákul is beszélek vmennyit :) de az is édes lett volna ha taposócempét irsz :D vannak olyan jó szavaik mint pl hajtási meg nálunk a fizetési papirt fizetési szalagnak mondták mindig :) Egyébként vmelyikőtök alapból sk-ban nőtt fel vagy csak átköltöztetek?

Andi: köszönöm :) még mindig ugy örülök hogy irsz :)

Emi: végülis igazad van...lehet bepróbálom ezt a széket...a hip hop zebrát pedig majd késöbb énis megveszem mert nagyon teccik :)

Szössz: haláliak ezek a képek ...a körömvágós a legédesebb :)

mannogab: Sok sikert a műtéthez..minden rendben lesz és olyan tökéletes lesz a kis zacsija hogy csak na :)

Ágnes: Miki annyira cuki :) és tök jó ez a hinta is...lehet nekem is ilyen kéne...hmmm....nem is rossz ötlet :)

Aki kondizik azt irigylem :) nekem erre nincs időm sajna...még a kozmetikushoz sincs időm elmenni..apa állandóan dolgozik jóformán nem is látom...ugyh rám marad minden.a fürcsi az amit be tud vállalni...hát ez van..sajna a saját házunkért meg kell szenvednünk...már alig várom hogy költözzünk :)

Csajok aki Liberot használ annak ajánlom figyelmébe a libero klubbot...ha kivágjátok minden pelusról a vonalkodot be lehet váltani ajcsira...nekem most jött össze elég pont hogy rendeljek ingyééé egy textil könyvet neki :D

na mennem kell most..kimegyünk sétálni mert jobb az idő...

teszek 2 képet az én kis félévesemről ma reggel készült :D


Kép Kép
Vendég
 


fruzsi! gratula Almának a kúszásért! tényleg ari a párod! jó lett a frizud?

Kép
gabo001
 
 


Sziasztok!

Hoztam képeket:
Kép 1 napos

Kép 3 hónapos

Kép 6 hónapos

Kristóf tényleg ügyesen tapsol, Alíz nagyon édi a képeken, és Miki baba is nagyon aranyosan ül a hintában (u.ilyen csörgőnk van, ez Bálint mindene)

lányok, ma megyünk pneumo oltásra fél4-re, már előre sajnálom szegényt, hogy fog sírni :cry:

Lekri, mi Bálinttal "süti-süti pogácsázunk" nagyon szereti, de nem hajlandó kinyújtani az ujjait, összeszorítja. Ráadásul már a felénél "bekapja" a pogácsát

(Remélem nem lesznek hatalmasak a képek)

Kép
tim27
 
 


Tim: Nagyon édes baba Bálint :)

Én megazt hiszem kinyirtam a topicot :( túl sokat irtam mostanság ugy tünik :D

Irigyellek hogy nálatok van prevenar oltóanyag...mert ugye állambácsi ingyenessé tette de persze a rendelők meg várnak rá mert nincs és nem jött meg az adag.
mi elsőt vettük,a másodikat ingyen kaptuk és holnap kapta volna a 3.kat de bizonytalan mikor lesz oltóanyag...én megmondom hogy nagyon dühös vagyok :twisted:
mindegy igy is ugy is kapja holnap a meningitec-et.

van rajtunk kivül vki akinek a születés után amit kaptak a kezükbe az az oltás nem lett jó?? mármint hogy nem fakadt ki?
én aggodom picit mert nem tudom miért de nekünk be sem csomosodott...félévesen ellenőrzik és nekünk újra kell majd adni...nem tudja vki hogy miért van hogy nem lett jó????

na megyek segítek főzni meg felteszem az eladó cuccaim vaterára.
Vendég
 


Áááá, eltünt a hsz-om és közben Lili is felébredt :(

Na akkor csak annyit, hogy gyönyörű babákat láttam!!!

Kép
emi29
 
 


sziasztok
nem tudtam vissza olvasni de nagyon aranyos manókat láttam.

olyan hülye vagyok,tudjátok mitől volt fekete kakija neki?adtam neki áfonyás,szilvás babakaját attól :)
egész éjjel agyaltam és csak reggel jöttem rá :oops:

voltam fodrásznál véééééééééééégre :lol: :lol:

Kristófóm egésznap tapsol annyira édes ahogy csttog a tenyere :lol: :lol:
viszont ma semmit nem evett vagyis csak egy üveg babakaját.azt is én eröltettem mert nem kellett neki.meg hajnalban 120ml tápszert mást nem és már 4óra :shock: :shock:
holnap megyünk mérésre és szurira
Vendég
 


olyan rossz hogy senki sem ir :(

Lekri: nem aggódsz a nem evése miatt????
én tuti már rohantam volna a dokihoz...félnék hogy nem e vmi baja van...
enyém max 5 órát bír ki kaja nélkül..na meg az éjszaka...
persze te gyakorlott anyuci vagy biztos tudod hogy ez néha normális e vagy sem...:D
Vendég
 


Lituka
csak azért nem szaladtam a dokihoz mert reggel eleve viszem szurira,amugy már tuti hivtam volna.de amugy tök jó kedvű.
nemrég értünk haza anyuéktól persze még mindig nm evett semmit azóta.most kakil utána megprobálom hátha eszik.

Liza,Máté,Miki és Bálint nagyon aranyosak és milyen nagyok már ők is :lol: :lol: :lol:

tegnap nézelődtem az iwiwen és a 2008-as babákat néztem és majdnem mindenkit megtaláltam ott.nem is tudtam,hogy ott vagytok ti is,de nem mertem bejelőlni senkit :oops: :oops: :oops:

este benézek és reagálok másra is majd
Vendég
 


Sziasztok Lányok,


Ja enyém Apa nagyon édes!

Anetto,
nálunk Apa sokat dolgzi, általában este jár haza fürdetésre ér kb. haza, de van amikor (ha a munlája engedi) itthonról dolgozik, akkor jó, mert azért a munka mellett tud segíteni. De ő megcsinál mindent, pelusozik, fürdet, altat, sőt éjjel is segít altatni, mert mostanában Alma sokat felsír éjjel...

Lituka,
máté olyan komoly kiskrapek!! Olyan szép szemei vannak!!!

Felsoa,
tegnap megtörtént, amitől minden Mami retteg!!! Találtam este celofánszerű kis zacsit a földön...Alma valahol megtalálta és elkezdte rágicsálni...amikor felvettem 1 darabka hiányzott belőle...Evett este 6-kor és utána lefekvés előtt semmit nem akart enni, csak öklendezett és sírt, majd kihányt egy kis tápszert. Néztük a száját, de nem láttunk benne semmit. Az éjszakánk szörnyű volt: kb. 2 óránként sírt fel, alig aludtunk Apával, gondoltuk lehet, hogy eszik majd éjjel, de nem.... Majd reggel sem evett semmit és elvittük a dokihoz. Megnézte a torkát, kicsit piros volt, azt hitte fáj neki, azért nem eszik. Kapott antibios szirupot és fájdalomcsillapító szirupot, amit a szájába kellett kenni ecsetelő és 10 perc után nem érzi hogy fáj a torka. Azt mondta a doki, hogy evés előtt 10 perccel kenjem be neki és akkor fog enni. Meg is csináltam, de csak tápszert volt hajlandó enni szilárdat nem...majd evés közben megláttam végre a nejlont a szájpadlására tapadva...teljesen kivagyok azóta is, hogy milyen hanyaganya vagyok!! De jól van és ez a lényeg!
Ezt csak azért írtam le, hogy vigyázzatok, hamar megvan a baj. De szerencsére nem lett komoly baj, nem is akarok belegondolni mi lehetett volna...

Lekri, tudom, hogy milyen az érzés fodrász után. Csúcs ez az érzés!

Emi, a hajam fodrász előtt volt Bobby-s :lol: :lol: :lol: Most extra rövid és nagyon szeretem!!!

Tim,
Bálint nagyon szép kisfiú!!! Olyan finom vonásai vannak, pont mint Neked!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Lituka, nagyon helyes Máté baba! Olyan nagyfiús!
Ez tényleg felháborító, hogy nincs oltóanyag!! És kb-re se tudják, hogy mégis mikor érkezik? De ugye nem futtok ki a határidőből?
Bálintnak sem igazán fakadt ki a BCG-je, illetve kicsit ugyan gennyes volt pár hónapja, de szerintem az nem az volt. De kitudja?

Ja, és egyáltalán nem írtál sokat, sőt máskor is gyere ilyen sűrűn!!

Mi is túl vagyunk az első oltáson (csak 2-őt kap, mert már 7 hós) szegénykém nagyon sírt. Már akkor eltörött a mécses, mikor a dokinő ledukta a torkán azt a fém izét. Majd megfulladt, már öklendezett. Utána meg az oltás...Aztán muszáj volt beugrani a boltba, és apa vállán el is aludt. Most viszont már erőteljesen püföli a csörgőjét, amit a játszószőnyegre akasztottunk.

Lekri, és milyen lett a hajad? Képet kérünk!! Fruzsi tőled is!!

Nálam annyi változás történt (fodrászig még nem jutottam el), hogy szőkésből visszasötétültem barnába.

Kép
tim27
 
 


Ja oltóanyag nálunk sincs (29-én kapnánk a 2-kat) jövőhétre ígérték...

KépKép
kisfruzsi
 
 


na fiuk ágyba vannak mert ma egyik se aludt szinte semmit

Fruzsi
Gratulálok a kuszáshoz :o :o kérünk képet :)

Manogab
az egyes számu gyerekklinikán műtik Levit.Milánt hol fogják?

Anettoo
én párom is sokat segit ha itthon van bár ő sokat dolgozik.de ha itthon van akkor a fiuk az ővé. :lol: :lol: :lol:
Levim is elmult 7hónapos mikor tapsolni kezdet.már majdnem 8volt.Kristóf ezt nagyon korán kezdte ma sokan mondták :lol: :lol: de hát tudod ő meg kuszni mászni nem akar még :lol: :lol:

Lituka
gyönyörű szemei vannak Máténak meg amugy is nagyon helyes kispasi :lol: :lol:

Tim
Bálint sokat változott, ő is nagyon helyes :lol: :lol:
mi az a "süti süti pogács?" :oops: :oops:

teszek képet de ahoz látni kell az előzményt

:oops: :oops: :lol: :(

Kép igy nézet már ki

Kép Kép Kép ilyen lett
Vendég
 


Lekri,
jó lett a hajad!

Timi,
szorítok, hogy Bálint baba ne lázasodjon be.

Fruzsi,
bocs... akkor már sose fogom megtudni, hogy milyen a kucsma Bobby frizura... Nah, akkor az új séróról kérünk fotót.
Sajnálom a rossz éjszakát. Azért a doki észrevehette volna a zacsit... Remélem, most már minden rendben és rendesen eszik Alma.

Kép
emi29
 
 


Sziasztok!

Fruzsi, ez a zacsi dolog nem semmi :( Örülök hogy nem lett komolyabb baja.
Nálunk szokott játszani Liza nejlonzacsival, de csak akkor mikor mellette vagyok, és akkor is össze van kötve. Az egyik kedvenc játéka. A másik meg a pillepalack :)
Nálunk ujságevés, meg zsebkendőevés megy.....

Jah és felfedezte, hogy a kiságyban is fel tud állni (már majd 1 hónapja feláll, de ott eddig nem próbálkozott) viszont leülni nem tud, így 2 percenként megyek lefektetni, mert feláll-elfárad-üvölt. Élveem...főleg hogy most beteg is, és kevés sírás is megterheli :(

Jah kint van a hegye a két felső fognak. Én még gyerekkel nem szenvedtem meg ennyire a fogzást....

Lekri, tényleg szupi lett a hajad :) Rám is rámférne már a fodrász, dec elején el is megyek.

BCG- nekünk sem látszik, és nem is látszott sosem a helye. Egyenlőre sikerült elsumákolni, nem tudom sikerül-e végleg...

Én is nagyon szép babákat láttam!!!! Én is tennék képeket, de még mindig nem töltöttem fel a frisseket...

Megyek, mert rinyatanya jelzett....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok,

hát igen ez a zacskós story tényleg durva volt! Szerencsére megúszuk ennyivel!

Lekri,

tök jó a hajad!!!
Nekem még nincs fényképem a hajmról, de majd holnap csinálok.
Azért teszek pár képet a kis drágánkról, ha nem baj :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kép kínai kel fini.. Kép usziban Kép kúszás Kép Kép Kép
Kép
Na most jó sok voltam bocsi :roll: :oops:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Emi,
még azt akartam írni, hogy Alma mióta tudja változtatni a helyét, azóta szinte csak a parketta és a konyha az érdekes. Próbáltam visszarakosgatni a szőnyegre, de annak sírás a vége.
Egyenlőre az előszoba nem érdekli szerencsére, mert nálunk nincs ajtó csak a hálón és az ő szobáján.

KépKép
kisfruzsi
 
 


köszi a dicséreteket,azért csak jól esik ám :oops: :oops: :oops: :lol:

Zsu
gratula a kibujt fogacskahegyhez :lol: :lol:
Vendég
 


jéééé piros Alma :lol: :lol:
nagyon édes mindjárt megharapom :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?