Új privát üzeneted érkezett!

Boni, baba engem képviselt Kata. Viccet félretéve, majdnem elindultunk, de bealudt Marci és két órát aludt. 3-kor meg már nem akartam elindulni.

kispiskóta
 
 


Sajnálom,hogy nem tudtam menni,de jelenleg homlessek vagyunk.A bank visszautasította a hitelünket,a lakásból pedig legkésőbb 30-án menni kell.
Igazolom a távollétemet,épp lakást néztünk.Még fogalmunk sincs hova megyünk,mi lesz velünk.
Remélem jól éreztétek magatokat.Bízom benne,hogy ha odafent is így akarják,a karácsonyt már a házban tölthetjük.
Sok puszi Nektek!

amúgy nem vagyok jó társaság...ideges,nyugtalan és elkeseredett vagyok.nem értjük miért kellett 8 hónapig szarakodni velünk,és az utolsó pillanatban kidobni minket.Szóval bocsánat,hogy nem mentem.
vedresandi
 
 


ZSu de Marcit nem :wink: :lol: :lol:

Andi ölellek! kitartás drága!

mellesleg Zöldi gyönyörűséges nagy pocakos Gabinak is már kezd látszani! :lol:
Vendég
 

 
 

puszedli megkérdezhetem ide mér nem írsz? :roll: :oops:

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is nagyon jól éreztem magam abban a pici időben amit veletek tölthettem!

Összefoglalóm következik:
Zsigi, számomra elbűvölően szép baba! Legközelebb "megnyunyorgatom"!!

Gabynak, már picit látszik a pocija! És megtudtam hol lakik.

Coca, egyszerűen sugárzik, szép kismama!! És a pocija, hát nekem is ilyen kell!!!

Baba, meg én kisebbségben voltunk, (jegyzem Andi vártunk :wink: , de megértelek), DE már nem sokáig... remélem.

Andi, priviben kérhetek tőled egy telefonszámot??

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Katám! már várja hogy "megnyunyorgasd"! azé kütte a csábos pillantásait feléd :lol:

Zöldi akkor végül melyik nap főzzek?

Babim gyere ám!

Gaby kár hogy minden nap 17ig nyomatod!

bízom benne, hogy már nem sokáig lesztek kissebbsségben...

:lol: ja és ha hiszitek ha nem, ahogy hazaértünk onnantól fogva egész estig ment a sírás, így 18 kor kellett fürdetnünk, mert nem bírtunk őfelségével... :roll:
Vendég
 


Persze, ogy sírt, hisz nem engedted, hogy hazavigyük Katával :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim hmm erre nem is gondoltam :lol:
Vendég
 


Boni, ne lepődj meg azon, hogy sírt! Teljesen természetes, annyi inger érte őt tegnap, hogy nem tudja még feldolgozni a kis agyacskájával!

Csajok nagy pofátlanság lenne megkérdezni, mikor lesz a legközelebbi tali? Úúúúgy sajnálom, hogy nem tudtunk menni... :(

kispiskóta
 
 


Zus nálunk bármikor :lol: még játszótér is van :wink:
Vendég
 


Pusz Mindenkinek!

Én sajna , most ritkán tudok jönni. Nagyon levagyok maradva a tanulásban. Sokat melóztam, és most derült ki, hogy nem fizették ki rendesen a bérünket :cry: Ha ma sem jutunk dülőre a főnökkel , akkor megfenyegetjük az APEH-kal :twisted:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Óóóóóóó, de édesek vagytok! Cupppp!

Boni! Maj'szólok! A lényeg, hogy finomat és sokat!!! :wink:

Zsu! Boni! Én szerdán délután járok a Béke téren, Baba közel lakik, többbiek meg??? Akár röfizhetünk is mégegyet!

Húúúúú, én tegnap Gabival még nyamiztam egy nagyot. Egy adag milánói úgy kifogott rajtam, hogy utána fél órát ücsörögtem még Gabi elmente után egy süppedős bőrkanapéban, míg megfogalmazódott bennem a hazaindulás utáni vágy. ...nem volt egyszerű felkelni sem! ;)

Puszi! Gyere!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: GAby is? :shock:

Szerdán eddig nincs program...
Vendég
 


Gabi csak egy pizzaszeletkét nyomott, meg hát neki még fér!

Kép
zölddisznó
 
 


meg ér is :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Talimadarak, örülök, hogy jól sikerált a gyűlés! :-D És hogy utána mindenki haza tudott menni :wink: :-D

Csókoltatok Mindenkit! :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


szezsó mi is csókoltatunk! :wink: :wink:
Vendég
 


Taliért irigyirigy vagyok!!! :lol:

Puszi, mizujs veled???

Boni, hol találtad meg a Snufis cédét? Meg akarom venni Lalócinak, imádja! :lol:

Lalinak kötőhártyagyuszija van. :( Kapott bele szemcseppet,amúgy jól van, semmi más baja nincs. :D

Coca, hú kezd nagggggyon izgisedni a helyzet. 8)

Gaby jó korán látszik már a pocód! :D

Haj nem azért akarom bölcsibe adni Lalit, hogy majd attól jobban alszik, azt nem hinném. Szeretnék visszamenni dolgozni, emberek közé. Nekem nincs segítségem, teljesen egyedül vagyok a kicsivel, hétvégén van csak itthon apa, de sokszor akkor is dolgozik itthon. Hétközben tök egyedül vagyunk. Nagyszülők messze laknak és dolgoznak, nem jönnek, barátnőkkel ritkán talizunk, mert gyerekesek mind, nem tudjuk összehozni. És hát a kicsi is imádja a gyerektársaságot, járunk játszóházba, nem hiszem, hogy elég lesz neki, hogy csak én leszek vele itthon.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi

http://shop.unas.hu/shop_art.php?shop_i ... cat=784273

Szilcsi kötőhártyagyulladásra az is jó, ha bekened anyatejjel!illetve ha csepegtetsz bele.. anyukám mondta nekem is! ugyanígy hurutus babának orrba csepegtetni, ekcémára is ..szóval az anyatej éltet! Szilcsi Nekem sincs egy rokon sem a közelben, kettesben vagyunk Zsigmondommal... Apa dolgozik ugyanúgy hétvégén is... egyenlőre szerencsés vagyok, mert még picur és nyugodt is a drágám!

bölcsi a gyerekek társasága miatt nem rossz ötlet, feltéve ha olyan intézményt találsz ahol nyugodt szívvel hagyod ott csimotádat!

mi párommal együtt jártunk bölcsibe :lol: még fényképünk is van róla :lol:
Vendég
 


Boni :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Puszedli tényleg nem ír ide :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Ennyit fejlődtünk

Első fürdetés

Kép

Tegnapi Fürcsi



Kép
Vendég
 


Boni: cukkerfalat és tényleg mennyit változott :-D direkt tizennyolcévenaluliasítottad a képet v. véletlenül? :lol: :lol: :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó direkt :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni, nagyon édes Zsigi nekünk is ugyanilyen kádunk volt.

Szilcsi, jobbulást Lalinkónak, szegény elég hamar elkap mindet. Bölcsihez csak annyit, hogy jól gondold át, mert ha visszamész dolgozni akkor is ugyanúgy fogsz éjszakázni is. Egyébként teljesen megértelek, nagyon rossz ez az őszi, téli időszak amikor az ember be van zárva a lakásba egy kicsi gyerekkel (vagy kettővel).

Coca, nagyon szép hatalmas a hasad. Ha nem vagyok indiszkrét terveztek tesót Hannának?

Lenne egy kérdésem hozzátok. Van egy ismerősöm, akinek 2 hete szombaton kellett volna megjönnie, de csak utána hétfőn volt neki barnás valami. Ezek után vmelyik nap csinált 1 tesztet és halványan, de pozitív lett. A csík azóta valamennyire erősödött, de még mindig csak kb. fele olyan erős, mint a kontroll csík. Nagyon régóta szeretnének már babát, ebben a hónapban szedett is clostyt és kapott is valamilyen repiszurit. Holnap megy dokihoz, de nem számít túl sok jóra. Szerintetek mennyire fontos az, hogy a tesztcsík is ugyanolyan erős legyen, mint a kontroll csík?

Mindenkit pusszantok! Betegeknek jobbulást!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


nem feltétlen kell erősnek lenni, nekem sem volt az... :wink:
Vendég
 


Robcsi, szerintem sem kell erősnek lennie. Ugyan most még nincs megerősítve tesó érkezése orvosilag, de nekem se egyforma a két csík.

Képzeljétek péntek óta bilibe pisil Marci!!! Annyira tetszik neki.

kispiskóta
 
 


Robcsi, na igen, ennyit arról, milyen kincset ér az anyatej. Ahhoz képest, mennyit szopik még mindig Lali, elég sokat beteg. Viszont ő soha nem lázas, max hőemelkedése van, az is csak elvétve. Ha beteg is, annyira nem viseli meg - na ez állítólag a tejcsinek köszönhető.
Mondtam, nem azért adom bölcsibe, hogy akkor majd nem éjszakázunk. Csak talán jobban lefárad, mint ha itthon én szórakoztatnám. És sztem nem lesz fárasztóbb dolgozni, mint itthon lenni vele egész nap. Csak éppen társaságban leszek én is és ő is.

Zsu, Marci ügyes nagyon! :D Te nem adod bölcsibe majd?


Boni csak neked azért néha van, aki átmegy és segít (pl múltkor is anyósod, ha jól emlékszem). Nekem az össz segítség az, ha hétvégén itthon van apa és nem főzök, hanem elmegyünk a plázába kajálni. Most a hideg miatt ki se tudunk annyira mozdulni. Nyárom volt, hogy egész napokat bent voltunk a városban. Szerencse, hogy Lali szeret babakocsizni, simán eszik-alszik is benne. :D

Kép
szilcsi
 
 


Boni, Piskóta köszi én is így gondolom, de szegény 2 vetélés után nem túl derűlátó. Remélem holnap a dokinál jó híreket kap és akkor kb. 10 percre megnyugszik.

Piskóta én még nem is gratuláltam neked a sikeres tesó projekthez, úgyhogy most meg is teszem :) GRATULÁLOK!!! És Marcinak is gratula a bilibe pisihez. Ő szól, vagy hogy működik?

Szilcsi, akkor vágjatok bele a bölcsibe! Nálatok nincs várólista? Nálunk min. 1 év :(

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Robcsi de van nálunk is várólista, itt is kb egy év. :? Azért kellene még a héten intéznem a papírokat, és már így sem biztos, hogy lesz helye - de szerencsére van protekciónk, így reménykedem, hogy meglesz a hely. :oops:

Kép
szilcsi
 
 


Robcsi, köszi!

Nem-nem szól, hanem én kérdezem, kell-e pisilni, hozza a bilit-és megy és hozza és addig ül rajta, amíg egy-két cseppet ki nem présel magából.! :lol:

kispiskóta
 
 


Katám, ma voltam MM-ben és megemelte a doki a gyógyszerem 3x850-re.Nem lehet, hogy a tiédet is meg kellene emelni?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szilcsi anyósom és a szüleim Zalában laknak! mindenki ott lakik, csak feljött az unokájához! eddig 2*volt itt fennt....egyszer amikor megszületett, egyszer meg most 2 napra... anyukámék egyszer, meg most jönnek hétvégén..ők is dolgoznak, nem tudnak felfutkosni.szóval NINCS SEGÍTSÉGEM!!!!!!! ugyanúgy mint ti!

Zsu Marcinak gratula! :lol:

Babim
bocsi :oops:
Vendég
 


Bocsi a belekotyogásért!
Csak egy nyereményjátékot szeretnék a figyelmetekbe ajánlani.

http://hogyanalszol.dormeo.hu/index.asp ... &sid=50976
jnmesi
 
 


[quote]M írta:ost a hideg miatt ki se tudunk annyira mozdulni.

Szilcsi! Miért?
Neked egész héten nincs otthon a férjed? Csak hétvégén megy haza? És a barátok, barátnők? Nem tudnak néha tehermentesíteni?

Robcsi! Köszönöm neked is az elismerő szavakat tekintélyes pocikámat illetően. Tesó? Januárban 41 éves leszek :wink: Örökbefogadásban gondolkodunk. Már egy éve ketyeg az idő, és lépkedünk előre a listán.

...szóval holnap délután?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Coca, nekem nem jó a ma délután! pont tegnap hallottam az örökbefogadásról, hogy milyen lassan őrölnek azok a bizonyos malmok!!!

Boni, köszi!!!!!!!!!!!!

Szilcsi, nem adom bölcsibe. Pedig olykor-olykor nehéz vele, és ez így is lesz, mert okosodnak de úgy érzem már megbirkózom vele. Sokáig én is úgy voltam, hogy két éves kora után elmegyek dolgozni. De nem most úgy érzem nem tudnám ilyen picin beadni.

kispiskóta
 
 


Kisposkóta!
Jelenleg - nyílt örökbefogadásnál - 3-5 év a várakozás a listán. Iszonyat hosszú! Kevés az örökbeadható gyerek.

Kép
zölddisznó
 
 


Boni, nem baj, Puszedli tudott segteni. Ideges voltam, de megoldódott (nem rád voltam idegeS!!)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


örülök, hogy megoldottátok.. :lol:

Zöldi ma főzöm a zöldbabfőzeléket fasírozottal... :lol:

ma van egy éve hogy Zsigi beköltözött a pocakomba :lol:

Kép

puszi drukk
Vendég
 


Zsu Szilcsi gyerekesek milyen autósülést vettetek anno? Zsigi kinőtte a hordozót :oops:
Vendég
 


Boni, de jóóóóóóóóóóóóó(1 év)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni ezt, de nem venném meg újra, sőt el akarom adni!

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Mi kb. egy éve használjuk. 35-ért eladom, ha tudtok vkit, akinek kell szóljatok!!!

kispiskóta
 
 


PUSZEDLI????????????

Kép
bettike
Eger
 
 


Hali!

Boni, mi egy egyszerű Auchanosat vettünk anno Szilinek, és még azóta is megvan, és jó, nincs agyonstrapálva, és mivel Szilike már kinőtte, kapott egy másikat, amit használtan vettem, az is megfelel, dönthető is, a kisebbet meg Endike örökölte bátyótól. Szóval nekünk nem telt drága újra, de ezzel is meg vagyok elégedve, mert kényelmesek.
Persze akinek telik rá, az vegyen újat. :) Amúgy anyósomék vettek Szilinek egy ilyet: Kép , de azt végül beraktuk az ő autójukba, ha viszik Szilit vhová, mert nekem nem tetszett benne, hogy nem dönthető, pedig volt, ha hosszabb útra mentünk, a picikém elaludt, és csak úgy lötyögött le, föl, jobbra és balra a kis feje. Rossz volt látni.
Ezért tanácsolom, hogy mindenképpen dönthető ülést vegyetek.
athiz
 
 


Hmmm! Zöldibab! Jeee!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi, most volt szó az RTL-en a 40 év fölötti terhességekről, teherbeesésről, stb. Amit mondott a doki, az tényleg így van, mármint hogy az első babát 40 felett nehéz összehozni, több lehet a szövődmény, sokszor császáros a szülés. Na ezt csak azért írom, mert első babáról mondta, tehát ha már többedik baba, akkor valószínűleg ezek a kockázatok csökkennek. Úgyhogy egy sebes második bébit akár még bevállalhatsz, ha bátor vagy, na meg ha van rá pénz (a lombikra, bár hozzáteszem, talán spontán is sikerülhet, vagy nem?). Persze az örökbefogadott gyermek is jó tesó lesz, ez tuti. Egyébként mindjárt szülsz. :lol:
athiz
 
 


Boni le ne nyeljél keresztbe! :lol: Amíg Lali pici volt, én sem tudtam elképzelni se, hogy nem egész 2 évesen be fogom adni. De most már annyira eleven, nem bírok vele.
Tegnapi kedvenc szórakozása: az ajtótámaszt kiszedte az ajtó alól és az ajtót csapdosta hozzá a szekrényhez. :twisted: Felszedi a szőnyeget, alóla a habszivacsot és megeszi, a szájából szedjük ki a szőnyeg darabkáit. Letépkedte a magasságmérőjéról a füles farkát, megette, letépkedte malacka kezét, megette, a szájából szedtük ki a darabokat. :roll: :shock: Már nem tudjuk jobban gyerekbaráttá tenni a lakást...

Autósülés:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=3&whid=9
Mi ezt vettük, még nem volt 9 kiló, mikor elkezdtük használni, de nem volt belőle semmi baj, ugyanolyan jót alszik benne, mint a hordozóban anno.

Coca, férjem csak este jön haza, fürdetésre, meg néha ebédelni, de akkor rohan is vissza. Most, hogy beteg a kicsi, nem akarok vele bemenni a városba, féltem a szemét, mert kötőhártyagyuszi huzattól is lehet. Meg most már taknyos is. Barátnők sajna nem vállalják be. Senki. Extra anyás, mivel csak én vagyok vele egész nap. Még könyvtárba se tudok két hete elmenni, hogy elkezdjek tanulni a szigorlatomra.

Kép
szilcsi
 
 


Hát Athiz, azzal a septibennel azért lehet gond, Hannára három és fél évet vártunk. Nem is a kihordástól meg a szüléstől félnék ám, hanem a genetikai betegségek sokkal nagyobb arányától.
Meg nekem szívügyem az örökbefogadás.
De rábízzuk Nagyszakállúra, mert ő mindig jól dönt...

Kép
zölddisznó
 
 


Boni igaza van Athiznak, én is a dönthető ülést javaslom, főleg ha sokat mászkáltok kocsival. Ha elalszik a gyerkőc, kényelmesebb, ha le lehet dönteni az ülését és nem lötyög a kis feje ide-oda, bár mi vettünk neki nyakpárnát is, ha elaludt, a feje alá csempészem és jókat alszik úgy.
Én Lali gyógytornászát kérdeztem meg az ülésről, megmutattam, hogy ezt néztem ki és jóváhagyta. Tudod, nekünk gond volt a kis nyakával.

Coca nem is tudtam, hogy lehet úgy is örökbe fogadni, hogy közben lesz sajátod is. Azt hittem, csak azoknak lehet, akiknek orvosilag igazoltan nem lehet saját babájuk. És mekkora gyerkőt fogtok kapni, azt lehet tudni? Vagy ezt is kell jelezni, mekkorát szeretnétek, pl csecsemőt?

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi!
Bármennyit lehet örökbefogadni, de az a szabály, hogy mindig csak fiatalabbat, mint a meglévő.
Mi 0-3 évig jelöltük meg az életkort, de sokan CSAk 0-6 hónaposig szeretnének, vagyis újszülöttet. Meg még egy csomó mindent be lehet (kell) jelölni, pl. nem, egészségi állapot, származás...

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?