Új privát üzeneted érkezett!

Csak egy apróság... az ártatlanságról megvan a véleményem...

Zsuzsa, Atizka, nagyon tetszik a hozzáállásotok, és felfogásotok, örülök, hogy ismerhetlek Titeket!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Nuska, Csöppke, Celesztina, Marjan, Lolka, Mamacka, (remélem, nem hagytam ki senkit).

Mei-tai:
www.babakozelben.hu
www.liliputi.hu

Liliputis van nekem is, ez majd Tomié lesz, amikor megérkezik a Kozy (remélem, nemsokára).

Kép
babyteve2
 
 


Gumimaci,Atizka
köszi a köszöntést. :) :)

azért csak teszek fel képet.ma készültek róla :lol: :lol:
Kép Kép Kép Kép

remélem nem lettem sok(k) :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Hú, Nici!

Lehet, hogy én vagyok nagyon bamba, de nem értem az első mondatodat :oops: ...pedig sztem mindent elolvastam már... :roll:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Zita, hétfőn elvileg már én is eljutok végre Ringatóra, Neked nincs kedved csatlakozni?

Ma én is elkezdtem a karácsonyi előkészületeket... nem mondom, hogy könnyű :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Benettke, nem vagy bamba, csak biztos átsiklottál azon, amire ezt írtam, pedig ugyanazzal a szóval éltem :wink:

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Egyre bénább vagyok :oops:

Lekri, Kristófnak is boldog félévességet! :D

Kép
babyteve2
 
 


Lócinak, és Kikinek nagyon boldog féléves szülinapot!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.10 13:51-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


köszönöm szépen nektek is :)

baszus az előbb besipolt a légzésfigyelő :( :( olyan mélyen alszik
Vendég
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.10 13:51-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anetto
csak 6nap telt le.de tök jól meg voltam gép nélkül. :) :)
viszont olvastam egy könyvet addig "szabad" idömben.Tvrtkonak a pokoljárás c.könnyvét.hát nagyon szörnyű dolgok voltak benne :(

alvás:hát változó.de mióta megetetem éjjel is igy 1-2x eszik 2-3x cumi.attól függ mennyi tejpépet eszik meg alvás elött.ettől függ az első ébredés.utána 4óra mulva kel.
viszont most örülök,hogy éjjel is eszik mert a tápszert reggel este ,nappal egyátalán nem fogadja el csak éjjel.a csontjainak viszont kell a kálcium ami tápszerben van.

hu akkor ti jobban szenvedtek mint mi.kitartást tudok csak kivánni :) :)
Vendég
 


Anettoo
köszike :) :)
Levinél is egyéves koráig hagytuk.

ááááááá a 3.nak majd újjat kell venni mert hát 10év múlva ez elavult lesz már :) :)

ja és teszveszelek :lol: :lol: :lol:

annyit irsz amennyit szeretnél.te osztod be az idődet ésnem tartozol senkinek elszámolással róla :) :) :)

apát elengedtem egy kamionos buliba(apukám is ott van) ugyhogy én még maradok egy darabig :roll: :roll:
Vendég
 


Ollem!

Ne menj el! Én értem, h. mi bántott meg. Bogi nagyon édes, én szerettem a képeit, és amiket írtál! Sajnálom, hogy így elkeseredtél, és értem is.

Én még elég új vagyok, így egy kicsit kívülről szemlélem, ami most itt lezajlik, de egy olyan kérdés azért felötlött bennem, h. az h. a fórumon már csak néhányan beszélgetnek, az mennyiben az ő, és mennyiben azok hibája, akik nem jöttek írni... Ha az a néhány ember kevesebbet jön, attól vajon izgalmasabb lesz? Szerintem ahhoz az kell, hogy jöjjenek a többiek. De nem tették. Én nem hiszem, hogy erről azok tehetnek, akik végig itt voltak, írtak. Nyilván a végén már csak egymással tudtak beszélgetni ( mert aki nincs jelen, azzal elég nehéz...). Így lehetett belőlük sok...ha még írtak volna mondjuk 25-en, máris nem az ő hozzászólásaikkal lett volna tele az oldal.

Ezek voltak a gondolataim, ahogy így olvastam az utóbbi 1-2 nap hozzászólásait.

Kép

Kép
nóna
 
 


nona
igy igaz és Bogi képeit én is szerettem meg mindenkijét.tudjátok miért?azért mert minden kisbaba,nagybaba,nagylány nagyfiú édes,imádni való.annyira szerettem amikor tetettek fel képeket.teljesen mindegy volt,hogy ki hányszor tett fel.az meg,hogy valaki többször rakott fel,mint más az miért baj?



nemtudom,hogy holnap lezsek e.légyszives hétfőn szoritsatok.visszük vissza Levit a kórházba mert semmit nem változott neki a heréje és ilyesztően nagy már :cry: :cry: :cry: annyira félek ,hogy műtét lesz :cry: :cry:

jóéjt szép álmokat mindenkinek
Vendég
 


Az egyel előtti Ringatón öten voltunk, most kicsit többen, de jó lenne Atizka ha jönnél. Jó lenne megismerni titeket.

légzésfigyelő mi egy éves koráig hagyjuk, mert én parás vagyok. Elvieleg 18 hóig lehet bölcsőhalál. (legalábbis így olvastam)

Kép
téjé
 
 


Huh mennyit irtatok!

Na most sorba megyek.

Babyteve!
Nekem mar csak a mezeskalacs haz van. Minden evben keszitek. :lol: :lol: :lol:

Lekri!
En egyben tartanam a kettot a ketto kozott.
Igy ket legyet utsz egycsapasra.
Ti meg (gyerekek, apa es te) a napjan valami aprosaggal megemlekezni. Mi igy szoktuk, ha sokminden van.

Gyerkocok nagyon aranyosak. Next felso, mi is buszkelkedunk vele.
Az en fiam annyira nem fejlodik es no, hogy mar 3 eve nyuzzuk. :shock: :shock: :shock: :shock:

Atizka!
Koszonjuk az antenna dicsereteket!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zorrone!
Gratula a fogakhoz es ahoz is, hogy nyugodtan jott! :lol: :lol: :lol:

Nici!
Orultem, hogy kozelebbrol is megismerhettelek!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anettoo!
Katicanak minden letezo Fisher Pricet megvettem, mert nalunk a csaladban ugy megy, hogy megegyezes van, milyen ertekben ajandekozunk, mert annyi gyerek, unoka, testver van.
Megvesszuk az ajandekokat, majd odaadjuk, kifizetik es azt adjak, meg persze mi is, hogy tuti azt kapjon a gyerek, amit szeret es hasznos meg minden. Igy vettem sutibodont, xylophone-t, tanuloszeket, zebrat, kelj-fel pingvint, hintakaticat, anne g. katicababat stb... De persze Katicanak a nevnapjara is kellett vennem, mert az is lesz es arra is az egesz csaladnak meg kellett venni. Nalunk a szuk csalad 21 fo. Ami 7 csalad. Karacsonyra 7 ajandek Zolinak es Katicanak. Nevnapra is 7 ajandek Katicanak. Gondolhatod. Sok es nem is tudom, hogy fogunk ferni tole. Zolinak jo mert legokat kap es az kicsi. Nem foglal sok helyet.
Most hogy ennyi cucc lesz eladtam mar a regebbi nem hasznalt jatekainkat es egyeb cuccainkat. Mi igy csinaljuk a csaladban. Bocsi, ha hosszu voltam.

Na most roviden ennyi.

Kisscica!
Mindjart eljutok a privihez is.

Jo ejt mindenkinek!

Magi

Kép
Vendég
 


Kisscica!

Privi eddig nem jott!

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyjából végigolvastam az eseményeket:(

A lényeg, hogy BOTOND története után, ami itt zajlik az SEMMI!!!
Én nem tanácsolok senkinek semmit és nem is kérek senkitől semmit, csak magamhoz szorítom a kisfiam és örülök, hogy VAN!!!

.....

Babyteve és hordozósok!
MA megyek a Tranzitba új Till Didymos kendőt kapok kölcsön.

Kiscica
Lehet, hogy Lolkának még megvan a Liliputija, akkor kölcsönkérhetnéd kipróbálni.

Magi
Örülök, hogy jöttél és én élnék majd a meghívásoddal:)

Zorróné
Grtaula a foghoz, sajna mi szenvedünk vele és még mindig nem jött ki.

Lekri
Szerintem énkülön tartanám a szülinapot, főleg most Levi miatt (nehogy zokon vegye)

Téjé
A művházas tali szervezésében én még mindig rendellkezésedre állok:)))

Karácsony
Mivel sajna DádiZsomi születése után 2 héttel meghalt a nagyim, így nálunk tartom, hogy nagypapám ne legyen egyedül. Egy picit félek is most ettől a karcsonytól, mert a mama nélkül más lesz..De ugye itt az AJÁNDÉK örökre, a kisfiam.

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Magika: Gratulálok! Nagyon ügyi vagy! Csak így tovább minden élettéren. És tündéri a kis Katica, csak ezt tegnap elfelejtettem.

Fórum: Folytassuk már ott ahol abbahagytuk!! Hagyjuk már ezt az egészet, nem gyerekek vagyunk már…

Kiscica: Igen mi! Küldj privibe emil címet és megy a meghívó! Már csináljuk egy pár napja, de nem vagy lemaradva.

Zorróné: Gratula a foghoz!!!!

Lekri: Szerintem egybe! Külön egy kicsit megterhelő, bár én magamból indulok ki. Szerintem nem lesz sértődés belőle. Most még! :lol:
És milyen sokat változott Kristóf! Kész férfi! Nagyon aranyos a tesós kép is!
Lekri! Szorítok Leviért!!! Sajnálom!!! :(

Benettke: Mennyire igazad van!!


Karácsony: Én falinaptárakat készítek mindenkinek Ati képeivel! Ennyi! Nem lesz nagy karácsony. Egyedül édasanyám kap nagyot, de az is olyan, hogy egész évben vettem, tehát a költség eloszlik. A Kossuth kiadó egészség könyvsorozatát! Tudjátok, ami kb 2-3 hetente jelenik meg az újságárusoknál és 999 Ft-ba kerül. Ezt már elkezdtem gyűjteni elejétől és Karácsonyra meglesz az egész sorozat. Anyám tuti nagyon fog örülni neki. Atinak valami készségfejlesztőt fogunk venni, meg egy autósülést.

Szülinapi buli: Nálunk biztos grillparti lesz, minden rokonnal és ismerőssel! A részleteken még nem gondolkoztam. Csak legyen akkora már jó idő.


Lócinak és Kristófnak boldog 6.hónapot!!

Edina


Kép
medina83
 
 


Magika, a mézeskalácsház receptjét feltennéd? (Meg képet is róla...én mindig csak laposat csinálok, de már nekiállnék a háznak is egyszer...én a díszítésen csúszok el..vagy szétfolyik, vagy ki sem jön. :evil: )

Marjan, Orsival találkozol? (Gondolom, ha Tillt kapsz...) Én is talizok vele, nekem pelust hoz, mi 3-4 körül megyünk. Megnézzük a kiállítást, de Szirkamamin már nem maradunk, szvsz rengetegen lesznek, és nem férnénk el. (Bár csak egy babó lesz rajtam, még nem tudom ki, talán Gergő, Mirci addig Apával babakocsizik...)

Légzésfigyelő: 2-6 hónap, hason alvó, téli baba fiúk a legveszélyeztetettebbek (jaj, jól írtam le? :shock: ), de én is 18 hónapot hallottam. Mi is egyéves korukig hagyjuk alattuk. (Éjjel Mirának is besípolt, de csak az elemet jelezte...persze, azt sem tudtam, mi van, hol vagyok, rögtön meglökdöstem akiscsajt, láttam, vesz levegőt, aztán kapcsoltam, hogy miért nyíg a gép... :idea: )

Kép
babyteve2
 
 


Magi
Én várom Tőled a privit!

Medina
Köszi, küldöm!

Babyteve
Na megnéztük mind a két oldalt, és a Mei-Tai tuti sikert ért el páromnál is! Most azon agyalok, h lehet anyóssal megvarratom!!

Marjan
Lehet kölcsön fogom kunyizni próbára!! Legalább akkor veled is össze tudok futni!
A többit msn. ha fennt leszel!

Légzésfigyelő
Kb. újszülött kora óta nem jelzett. Ma hajnalba többször is, de kb. 4-5 mp. után abbahagyta.. Nem tudom mi lehetett. Átmentem, aludt..

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


sziasztok

köszönöm,hogy válaszoltatok.én is a 2in1re hajlok jobban:)

Magika
a felső 74es méretileg de hamarosan kinővi Kristóf.ezek a fiuk olyan gyorsan nőnek :shock:
Levim fiatalabb Zolinál de szerintebb nagyobb.ő 16,5kg és 97cm.mindenki 3-4évesnek nézi :)
Katica nagyon szép kislány :) :)

Medina
köszi a szoritást.nagyon félek mert az ilyet altatásban csinálják és attól tartok jobban.de holnap kiderül.reggel negyed 9re kell oda menni.

légzésfigyelő:
3kor is besipolt nálunk.de csak pár másodpercig sipolt mire beértem már abba hagyta.

nagyon jó éjszakánk volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ez nagyon jó,most kaptam :) :) :) ........Kisgyerekes apuka:


Egyik délután egy kisgyerekes anyukának el kellett mennie otthonról,
és a férje vigyázott a gyerekre. A másfél éves kislány nemrég kapott
valakitől egy kis teáskészletet, azzal játszott. Miközben apja a
tévében a híradót nézte, a gyerek odatotyogott hozzá és megkínálta egy
kis 'teával'. A játékcsészében természetesen csak víz volt. Az apuka
szívesen részt vett a játékban, megitta, megköszönte. A kislány
annyira élvezte a dolgot, hogy folyamatosan hozta apának a teát.
Néhány óra múlva hazajött az anya, férje büszkén mutatja neki, hogy
mit játszottak a kislánnyal. A gyerek odaviszi neki a csésze teát, ő
megissza. Az anya megvárja, míg visszaadja a csészét, majd megszólal:
- Arra nem gondoltál, hogy az egyetlen hely, ahonnan vizet tud hozni a
gyerek, az a WC?
Vendég
 


Sziasztok Mamik!

Sajnálom, hogy ilyen feszült volt a hangulat itt a topicban. Remélem hamar helyreáll a rend és minden úgy folytatódik tovább, mint régen, nem megy el senki, vagy ha nem is ír sűrűn, azért néha életjelet adjon magáról!!!!

Én személy szerint azért sajnálom még, hogy többen átmentek egy másik topicba is, mert akkor ez hanyagolva lesz. Oda leírjátok a babázós dolgaitokat, ide viszont már nem. Pedig ennek is pont az volt a célja, azért jött létre, hogy a pocakosságot, késöbb a babázást együtt "csináljuk"! Én nagyon sok ötletet, segítséget, támogatást kaptam tőletek! Ha ide nem írtok továbbra is, hogy mit hogyan csináltok, akkor ezektől úgymond elesek. Na de ez most önző dolog lehet tőlem, csak pont ezekért szerettem/szeretek még mindig ide jönni.

Nem áll szándékomban itthagyni a fórumot, továbbra is jövök! Sőt, most aztán elárasztom a topicot a lemaradásaimmal :lol:

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Klarka - gratulálok a pocaklakóhoz, sok boldogságot és jó egészséget a várandóssághoz!!! Légyszi majd mesélj, hogy miújság Veletek, UH-król is kérünk beszámolót!

Borsika - elég rég írtad, de nem felejtettem el, köszi a felajánlást, hogy vigyáznál Lizára, míg én dokihoz megyek. Természetesen én is vigyáznék Bogira, ha el kell intézned valamit! Egyébként mi a Fehérvári út végén lakunk, átjöhettek csak úgy is, bármikor!

És ez mindenkinek szól: ha van kedvetek és időtök gyertek bármikor hozzánk (azért előtte egyeztessünk), mindenkit szívesen látunk! Arra gondoltam, hogy csinálhatnánk egy Mikulás "bulit" a gyerkőcöknek! Ha van rá igény, akkor ezt is összehozhatnánk!

Marcianya - köszi a hiányolást! Örülök, hogy Marci beindult, nem baj, hogy hártafelé, elég sok baba azzal kezdi. Majd rájön, hogy hogyan kell előre :wink: Ja, egyébként én imádom a Marciról készült képeket és videókat! Liza is pont úgy szokott "lihegni/nevetni", mint a Te fiacskád :lol:

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Emi - Te se hagyj itt minket!! Én nagyon szeretem a hsz-eidet! Megkedveltelek Téged is!

Sotske - nagyon jó a lányok lábáról készült kép!

Kiscica - én is Zsuzsófival szerettem volna varratni MT-t, de csak 1 levelemre válaszolt, aztán eltűnt sajnos. HOL VAGY ZSUZSÓFI??? Végül kaptam egy babaközelbenes MT-t és nagyon szeretjük :wink: Kár, hogy szombaton az usziban pont elkerültük egymást (Emi mondta), jó lett volna személyesen is megismerni Titeket.

Gumimaci - örülök, hogy Nimródnak nincs semmi baja! Szerintem a doktornő is csak azért mutatott egy két mozdulatot, hogy megnyugodj :wink:

Nóna - én is úgy tudom, hogy náthás gyerkőcöt is ki lehet vinni levegőre, sőt külön jó is neki!

Zorróné, Babyteve - gragulálok a fogakhoz!

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Magika - jó, hogy itt vagy! Én szívesen elmennék hozzátok, amikor nektek is jó, vagy Ti is jöhettek! Jók a képek a gyerekekről.

Lekri - sajnálom, hogy Levinek nem javult a heréje. Drukkolok a hétfő miatt+++++ Majd írj, hogy mi volt.

Én még nem tudom, hogy hogyan tartjuk a karácsonyt, szülinapot. Majd átgondolom még :roll:

A betegeknek jobbulást, a hónapfordulósoknak és félszülinaposoknak pedig sok boldogságot!

Remélem nem hagytam ki senkit, ha mégis, akkor bocsi, sokat kellett visszaolvasnom, elég szita az agyam :oops: :oops:

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Lekri: Jó a vicc!! :lol: Na de komolyabbról! Majd írj, hogy mi volt Levivel.

Marcianya: Hiányolom a szépséges Marcit! Bele voltam szerelmesedve, tudod, egy párszor írtam is. Hol vagy????

Eve@Liza: Hát ne is menj el!

Edina


Kép
medina83
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam, de már a felére nem emlékszem.

A fogzó babáknak gratula a fogacskákhoz, a mamiknak meg kitartást a nyügizéshez, ami ezzel jár.

Nekünk az alsó kettő már régen kijött, most jön a felső kettő is.

Lekri!
Nemjó hir hogy nem múlt el Levinek a vizesedés és müteni kell. :(
De szoritunk majd!!!!!!

ZSUZSÓFIT HIVTAM, DE NEM VESZI FEL, MAJD MÉG PRÓBÁLOM!
Nem tudom, mi lehet velük.... remélem, csak nincs ideje vagy nete vagy akármi és nincs baj.....

Örülök a ritkán jelentkezőknek, hogy most újra irtak.

ÉS SZERINTEM SE MENJEN MÁR EL SENKI! NEM ÉR ANNYIT AZ EGÉSZ! Aki meg úgy dönt, hogy inkább a zárt topicba irogat, hát tegye, ez ne menjen már ennek a topicnak a rovására! Semmi értelme! Attól még akik itt maradtak, simán fenntartják a topicot, hiszen ők vannak többen.... :wink:

Sok mindenkinek van a hozzászólásaiban igazság! De itt már szerintem igazságot tenni teljes mértékben nem lehet!
És már nem is ezzel kellene foglalkozni. Mindenki kiirta magából, ami bántja ezzel kapcsolatban és folyhat tovább a régi medrében a topic. Zárt topicosokkal és nélkülük is ugyanúgy.... ez az ő döntésük, hova irnak és hova nem....

Az 1 éves szülinapon még én sem gondolkodtam... :)
Egyenlőre a karácsony ami itt van a nyakamon és még gőzöm nincs, miből és mit kapnak.... :roll:
Szivem szerint idén kihagynám a karácsonyt, a férjemnek pont most szünt meg minden munkalehetősége ebben a hónapban, igy decemberben nem lesz fizetése... :( De túléljük, eddig is volt valahogy...

Most futok tovább, mert szalad a konyha, anyósomék itt voltak és főztem meg palacsintát sütöttem, oszt tele van a mosogató és rendet kéne pakolni.... :twisted: úúúúútálom, de ezvan.... nőisors... :lol:
Vendég
 


Pumpi!
Gratula a fogacskákhoz :wink:
Hű, ez a melómegszűnés a lehető legrosszabbkor jött nektek (most nem csak a karácsonyra gondolok, hanem a 3 gyerekre). Remélem hamar talál a párod másik munkát.

Valaki tudna segíteni? Lehet, hogy nagyon bugyuta kérdés, de a paradicsomot hogyan kell a gyereknek megfőzni? Azt tudom, hogy a szélét le kell húzni, de a magokat is ki kel szedni? Vagy azok maradhatnak és azzal összeturmixolom???

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Nici ti hova mentek ringatóra? Nem messze lakunk egymástól, így arra gondoltam, mivel mi is szeretnénk járni (ha végre eljutunk odáig), akkor mehetnénk együtt.

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Medina köszi a biztatást a fogyival kapcsolatban (is), nem fogom magam hagyni :lol: :wink:

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Sziasztok Kedveskéim (hisz nekem mindnyájan azok vagytok)


Nos véletlenül tudtam meg hogy mi történik itt...
se kizárva nem lettem sem meghívva az új fórumra...
igazat adni nem akarok senkinek..
azért mert másoknál kialakult egy új közösség én nem haragszom..
azért viszont ahogy ez történt...a névtelen aki kirobbantotta a bajt nos arra igen..
ugy gondolom akik akarnak járjanak csak ide..
sokan talán már nem is emlékeztek rám vannak olyan újak is akik pedig még nem ismernek...
nekem sem lételemem a fórum de mig terhes voltam az volt..
mindnyájatok a barátommá vált azáltal az összetartás által amit akkoribban tanúsítottunk...a világ változik..minden megújul...
nem kell katasztrófaként megélni ezt a dolgot a topic csak átalakult hisz már nem pocakosok vagyunk hanem ANYÁK...
sajnos sokan nem tudunk irni...de szívesen járunk vissza olvasni mikor időnk engedi..
annyira fáj a szívem sokszor hogy írnék de nem tudok..
az időm nem engedi...annyira leköt a fiam és annyira sok a gondom...anyós,lakásvásárlás..stb stb...
DE én nem lépek le...ha nem irok egy évig akkor is tag vagyok és maradok...mert SZERETLEK BENNETEKET...mindenkit másért és másképp ugyan de a szeretet mindenki iránt megvan.
Akarom hogy maradjon ez a topic és ne záruljon be...
és sajnálom ha nem tudtam mindig mindenkire reagálni vagy odafigyelni...sokszor azért nem is irtam inkább mert tudtam nem tudok annyit irni amennyit kéne mert csak 2 percem van.
Kisfruzsi..Marcianyu...Ollem...Nono és a többiek..nektek sztem nagy köszönet járna inkább és nem egy pü amiben kivagytok zárva..
mert Ti TARTJÁTOK ÉLETBEN A TOPICOT...
akik számára pedig ez a közösség már nem ad semmit azok újat alakítanak ami a szívük joga...
hisz lehet ők egy új közösség lettek amit mi észre sem vettünk..
mi itt akkor is annyian ahányan összesen voltunk annyian vagyunk itt egy KÖZÖSSÉG...
ha nem haragszotok továbbra is ritkán jövök de amint tudok fogok.
és fogok jönni hirtelen kérdésekkel is...és remélem azért válaszoltok majd attól hogy ritkán irok...mert sokszor lesz még szükségem rátok...
és szükségem van az élményeitekre is...a babáitok mosolyára.. :D

de befejezem mert ugyis értitek miről beszélek...

akarok adni nektek vmit....
nézzétek végig mind...
ezek mind mi vagyunk közösen..mi mind babástól ehhez a közösséghez tartozunk...
számomra mindnyájan különlegesek vagytok..

szóval akkor a mi szívünk és lelkünk a táblázat:

Kép Kép Kép
Vendég
 


ezt küldöm Nektek és Csemetéiteknek

http://www.youtube.com/watch?v=4xFuYrFkOP4

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Csak most tudtam jönni, de látom, nagy örömömre lenyugodni látszik a vihar.

Először is: DádiZsominak boldog 7. hónapot.
Valamint a napokban ünneplőknek is
(sajna most nincs itt a listám)

Gratula a fogacskákhoz is.

Mi úgy ünnepeltük meg a 7. hófordulónkat, hogy vagy az örömtől sikongattunk, vagy torkaszakadtából üvöltöttünk. Jön a felső fogunk, nagyon be van már dagadva. Mint az alsóknál, most sem használ semmi fortély. Túl kell élnünk ezt a pár napot, míg teljesen kicsattan. Van amikor a cumija érintésére is elkezd sírni.
Ebben a hónapban 25 dkg-ot híztunk, de ebből ezen a héten volt 18dkg. Úgy látszik most próbáljuk behozni a lemaradást. Szerencsére étvágyunk jó, és mindent megeszik.

Én a paradicsomos burihoz sima anyu által befőzött parilét használok.
És hogy tudjatok rajtunk nevetni megint: tegnap egy háromnegyed fánkot evett meg Bius baracklekvárral.

Babyteve: ide próbálunk bejutni a miklósi gimibe. Csak elég nehéz a bejutás, és most hogy nem lesz már szóbeli, az írásbelit szerintem nagyon meg fogják nyomni. Úgyhogy ezerrel tanlunk arra is. Felivel meg járjuk az elsősök mindennapi életét. (Bár szerencsés vagyok, mert olvasni már most folyékonyan olvas, csak írni kell megtanulni szépen.)

Ha esetleg nem jönnék pár napot, akkor Apeh bácsinak dolgozok egy kicsit.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok,

esélyem sincs most visszaolvasni. A vandégek elmentek, a vásár jó volt, Alma alszik....én álmos, Apa elment édességért :lol: :lol: :lol:

CSajok,
anak nagyon örülök, hogy sokan újra itt vannak!!!
Én személy szerint úgy vagyok, hogy IMÁDOM a fotókat nézegetni! Nóna véleményével értek 100%-ban egyet, hogy miért is baj az, ha valaki chatnek használja a fórumot??? Más nem írt ezért miért zavarta, hogy páran beszélgettek /ünk...nem értem...Ha valaki szeretne másról beszélgetni, akkor csak annyit kell tennie (mint eddig is), hogy feldob egy témát, ez eddig mindig bejött! Tudjátok ez olyan vélemény, hogy (=valaki sok, meg megfojtja a topicot..) én csak kívülről szemlélem a dolgokat...nem én csinálom csak nézem tisztes távolból és HA úgy alakulnak a dolgok ahogy nekem tetszik (olyan téma van), akkor beleszólok....de én csak figyelek és ha nem olyanról szól a beszélgetés, ami érdekes, akkor az a topic car és akik írnak legalább azok miatt van az egész....ez mekkora baromság!!!!!!!!! SZERINTEM, de lehet, hogy nincs igazam...

Kiscica,
hogy akkor mit csinálok, ha hamarabb kapom meg a meghívót, minthogy kirobban ez a balhé???? Marhára meglepődtem volna, hogy mi van, miért van erre szükség..tudod én az "itt maradottak" közül nagyon megszerettem jó pár embert és nekem sincs annyi időm , (ahogy nektek sem, akik azt írták, hogy majd jönnek ide és oda is) hogy 2 helyre írjak. Eveliza írta, hogy ha oda leírja valaki amit akart az nem fogja copy paste-zni ide is..de nem is kell. Azok közül is akik elmentek vannak emberkék, akiket kedvelek (Te is), de azt hiszem a fent leírt dolgok miatt sajnos nem tudjuk majd tartani a kapcsolatot. Szóval nekem ez a véleményem.


Viszont Csajok megpróbálok tényleg visszaolvasni, de ma nem megy olyan fáradt vagyok.....
Azt szeretném kérni, hogy aki régen volt az tegyen fel képet a babájáról, mert én spec nagyon kiváncsi vagyok!!!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Lituka,

Jaj a tábli!!! De jó látni... :cry:
Jó sokan voltunk az elejétől és azóta csatlakoztak még jó páran!
Tök jó volt visszaolvasgatni, ki mikor szült :lol: És nekem olyan jó érzésem volt az olvasás közben csomó minden dolog jutott eszembe...hogy hogy izgultunk az UH előtt, szülés előtt...stb.

A babuszi,
jól elkéstünk....Milyen volt az 1 órási? Tetszett??? Amikor megérkeztünk keresték a nevünket és akkor derült ki, hogy voltunk már a fél 1-sen is! Ahogy odaértünk néha..de most Alma fél 12.kor eszik és 12-kor tudunk elindulni, szóval mi az 1-re fogunk menni tuti. Képzeld Alma úgy megijedt most az öltözőben egy kisfiútól, aki sírt, hogy végigbömbölte a vetkőzést és az öltözést is! nem tudom mi volt vele, soha nem ilyen sírós! De a vízben jól érezte magát :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Na, száz szónak is egy a vége, nem lett volna chatszoba a topicból, ha talán mások is irtak volna ide!
A topic ellaposodásáról NEM azok tehettek, akik jelen voltak!
Azzal pedig teljesen egyetértek, amit Fruzsi irt, senki sem fogja be copy-zni ide is a mondandóját.
Bár asszem én vagyok az, akit ez a téma nem érintett és az sem, ki jön majd ide is vagy ki az, aki néha benéz ide is.... akit nem érdekel ez a topic, azt egyáltalán nem fogom sajnálni, hogy nem olvasom a sorait.... (feltételes módban irtam)...

Lillus!
Örülök, hogy hallok rólatok! :)

Megyek feküdni...
Vendég
 


Minden fórum akkor éled fel, ha valami felkavarja .. úgy látszik, ez kellett ennek is :wink:
Rengeteg régen látott, szívemnek kedves név került elő.

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok,

előkerültem én is... Hát a lavina részben tőlem indult el, mert ugye én majdnem napi kapcsolatban vagyok Nonoval és amikor kaptam meghívót a másik fórumra, akkor megkérdeztem tőle, hogy ő kapott-e... DE.. én semmiféle körprivit nem írtam és én is szeretném megkérni azt az illetőt, aki körbeprivizett,h. fedje már fel magát, mert nekem nagyon kellemetlen, hogy legelőször én lettem meggyanúsítva.

Az elmúlt hetek állandóan jelen levő "chatelő" 4-5 emberében én is benne vagyok.. nem érzem sértőnek, hogy valaki így próbálja leminősíteni az elmúlt pár hetet...

A fórumról még annyit, hogy elég egyértelmű volt, hogy szövődnek majd szorosabb és kevésbé szoros barátságok/ ismerettségek. Megmondom őszintén, hogy én se vagyok mindenkire kíváncsi, ugyanúgy ahogy rám se kíváncsi mindenki.. Mindig is gyanúsak voltak azok az emberek, akik "mindenkivel jóban vannak". Nézve a tábli, majdnem 60-an voltunk, nagyon kiváltságos helyzetben lennénk, ha ez a 60 ember mind szimpi lenne egymásnak..

A lényeg, nekem nem azzal van bajom,h. itt nem mindenki szereti egymást, hanem a kultúrált hozzáállással. Amióta létezik ez a fórum néhány kritikán aluli hsz-en kívül néhány (szerintem) kritikán aluli kép is került fel (most nehogy valaki a gyerekekre vagy a pocakos képekre gondoljon) mégse indult meg a mocskolódás, mert az nem az én nyomorom, ha valaki olyat mond/ csinál, ami nekem nem tetszik..

Sok véleményt olvastam, sokakkal egyetértek

Marjan hát igen.. azt hiszem szegény Boti anyukája örülne, ha csak ennyi baja lenne,h. nem hívták meg egy másik fórumba..

Botiról jut eszembe, azért az se volt semmi, amikor beírtam, hogy meghalt a kis drága, mert Apujával van egy közös ismerősünk iwiwen és a csaj továbbította mindig az infókat. Többen rögtön utánanéztetek. Meglepő volt, hát nem is tudom, mit gondoltatok, hogy én hazudok, vagy a közös ismerős, vagy Boti apukája?? Én ebből se csináltam feszkót, mert elég érdekesen jött volna ki, ha ezen akadok fenn abban a szituban..

Kép
Kép
mango.
 
 


Lituka, már többen hiányoltunk!! Köszi a táblit, tényleg olyan jó látni!

Kiscica jó volt beszélgetni veled!

Eveliza írjál te is gyakrabban!

Kép
Kép
mango.
 
 


ATIZKA EMMÁJÁNAK BOLDOG FÉLÉVES SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!

Kép

Kép
Kép
mango.
 
 


Lituka! Jó hogy te is jöttél. Azért, ha csak pár szó erejéig is, de írhatnál Mátéról, már ő is mindjárt fél éves lesz. Képet is jó lenne látni róla/rólatok.

Ortopédiára végul nem mentem (egyenlőre) a lúdtalpammal, viszont voltam számítógpes talpvizsgálaton. Gyors volt, remélem a betét használni fog majd, amit csinálnak, mert egyre rosszabb a helyzet. A nő, aki csinálta mondta is, hogy nem csodálja, hogy fáj a lábam, mert mindkét oldalon harántsüllyedés van, és a bal bokám megsüllyedt.

Mango! Mire gondoltál a kritikán aluli képpel? Persze nem név szerint, csak ezt nem értem. Vagy esetleg a premier plánban mindent megmutató csupasz babaképekre gondolsz?
Lányok, azokkal tényleg vigyázni kéne, sok a hülye/beteg ember...

Ringató, Téjé!

Szívesen mennék, és még szívesebben megismerkednék én is veletek, Nicivel is beszéltünk már erről. Rendszres járáshoz kicsit messze vagyok, de talán valamikor összejön majd. (Emma egyenlőre rendszerint délelőtt alszik...)
Viszont a későbbiekben, ha már nagyon mobilak leszünk :) , azt hiszem a Fonóba fogunk járni.
Ha valaki még szívesen jönne oda, akkor talán ott is össze lehetne hozni egy kis csapatot (Eveliza és még akiknek jól megközelíthető!)

Légzésfigyelővel kapcsolatban én is 18 hónapos kort tudom.

Lekri, majd írd meg mint mond az orvos Levivel kapcsolatban. Drukkolok!

Nono most tényleg azért nem jön, mert így döntött vagy mert most utaztak el? Írta valamikor, hogy utaznak, de nem emlékszem mikor. Valaki tudja?

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Köszönjük Mango!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Jó reggelt csajok!

Tényleg jó, hogy újból ilyen sokan vagyunk, csak az a baj, hogy hogy alakult ki ez...
Na nem ragozom túl...

Lituka: Én már nagyon sokszor hiányoltalak! Mi van Mátéval? És veled, anyukáddal?

DádiZsominak és Biankának boldog 7. évfordulót!

Atizka Emmájának meg boldog fél éves szülinapot!

Edina


Kép
medina83
 
 


Atizka direkt írtam, hogy nem a babás képekre gondolok, nehogy valaki azt gondolja, hogy a babás képekről van szó.. még korábban kerültek fel sztem nem babás fórumra való képek. Amit írtál, azzal meg maximálisan egyet értek, rólunk iwiwen is ezért nincs fenn egy kép sem... Innen is azért törlöma képeinket (ha épp van annyi eszem :) )

Kiscica annyit még szerettem volna mondani, hogy én is úgy gondolom, hogy annyira de annyira gáz, hogy vk. csak veszekedni néz be. Tök jó lenne, ha mindenki a veszekednivalóját máshol vezetné le...

Kép
Kép
mango.
 
 


Biankának és DádiZsominak boldog hófordulót és Emmának boldog félévességet !!!!

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok,

Na kis papírral végigmentem az elmúlt pár napon, hogy tudjak reagálni a fontos kérdésekre, ilyenekre.

Hosszú leszek....én szóltam..

Soetse, Atizka, Lekri, Csöppke, remélem nem hagytam ki senkit (ha igenm bocsánat!) BOLDOG FÉLÉVES SZÜLINAPOT a kis lurkóknak!!!!!!

Soetse,

Fogacskák, már én is alig várom, vagy ne várjam??? Bár én már nem szoptatok, szóval max az arcomba tud harapni majd :lol: Az elindulás nálunk is durva, én úgy csinálom, hogy először én öltözök és utána Alma...különben ordítás van. De 2 babóval azért nagyon durva lehet!!!
Azt nem csodálom, hogy 2 babó mellett vékonyabb mint voltál…kemény lehet én néha ezzel a kisrosszcsontal sem bírok pedig egyedül van egyenlőre. A 14,5 kg boldogság kép nagyon tetszett, olyan megható.

Benettke,
vékonyabb vagy, mint voltál, jaj de irígy vagyok!
Mi az a BK? Pénteken írtad, hogy kezdődik, én tudatlan vagyok...

Virág5
Otthonhagyni valakivel Almát először rossz volt nekem is, még mindig érzem én is a lelkiismeretfurdalást, de viszont ha kicsit kiszabadulhatok (fodrászhoz, vásárolni), akkor sokal jobban érzem magam tőle és ez Almának is jó na meg Apának is! Igaz már megbeszéltük itthon többször, hogy lesz egy napom nekem is, de még nem nagyon jött össze,m valami mindig közbejön!

Nóna és Fmarian,
jobban vanak már a minik?? Almának már múlik a taknyossága végre (2 hétig is eltartott).

Magika,
1 éves szülinap én még a Karinál járok....Én is naptárakat csinálok, mint Medina

Nóna és Virág, hát én a naplóíráshoz lusta vagyok, soha nem is írtam. De nagyon jó lehet később olvasgatni.

Anetto,
Az egészséges életmód engem is érdekelne!

Pumpóka,
a kézzel mosás nagyon durva lehet! Én nem bírnám megmondom őszintén….Sikerült megtudnod valamit Zsuzsófiról???

Gumimaci1 és Eve,
hogy haladtok a tornával? Az fájdalmas a kicsiknek???

Medina,
A hátfájás nagyon rossz lehet, nekem a nyakam van oda nagyon. Kattog és mindig elfekszem, olyan, mintha mindig gyulladásba lenne egy ideg, vagy be lenne görcsölve az izom.

Emi,
hiányozni fogsz..a képeket azért nem tennéd fel, én olyan kíváncsi vagyok Lilire!!!

Zorroné,
Remélem Te is jössz majd, mert nagyon szeretem a hsz-dat. Na meg az álom jó gyerek Benidet! Fogacska, na de Beni vigyáz a Mamira és nem harapdálja a cicit! Hátonhordás: én nem vagyok nagy hordozós, de néha azért használom a MT-t. A minap vendégeket vártunk és muszáj volt pakolászni, Apa is én is nagyban pakoltunk, Almának meg nem tetszett, hogy nem vele vagyunk. Feltettem a hátamra a MT-ben, de nem nagyon tetszett neki, szerintem nem sikerült jól feltennem. Aki a hátára teszi a MT-t annak sikerül szorosra tenni, vagy hogy is kell???

Lekri,
ha megjöttetek a kórházból gyere és írd meg mi volt Levivel!!!!
A wc-s történet Apának is nagyon tetszett, szerintem ő is simán így járna!!!

Légzésfigyelő,
én tuti sokáig használom majd, bár csak az első hónapban szólalt meg szinte, de engem nagyon megnyugtat. Annyira para vagyok, hogyha a nagyágyon aludna el Alma (ami ritka kivéve ha nem én is alszok éppen napközben), akkor átteszem a kiságyba a légzésfigyelő miatt. Ez azért már gáz, nem?


Mi is lejjebb tettük a kiságyat, mert Alma már azt játszotta, hogy este amikor kiosonnék a szobából hasravágja magát és felkapaszkodva les ki a kiságyból, hogy hova megyek. Meg a pelenkázó komodról lopkodta a cuccokat az ágyból.

Csajok, Alma mostanában fél 8-kor reggelizik és ebéd 12 körül van. Eddig közötte 10 körül tízóraizott, de most már egy hete fél 9 9 körül alszik 1-másfél órát, de mikor 10-től 12-ig! Na most akkor átalussza a tízórait, mikor adjak neki gyümit??? Aki ad uzsit az a rendes evés helyett ad olyankor gyümit vagy azt plusszban???

Mango,

olyan jó, hogy jöttél!!!! Én megmondom őszintén fogalmam sincs ki írta a kör pü-t!
De én arra sem haragszom. Pont azért írtam még az elején Olemnek, hogy ne találgassunk, hogy ki volt, mert megbánthat vele valakit, azzal hogy tévesen gyanusít meg akár Téged is.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Marcianya,

nem tudom hogy olvasol-e még minket , de nekem hiányzol! Tudod, hogy Marci a szívem csücske, és különösen odafigyelek a mindennapjaitokra, hoiszen egy napon születtek a szerelmeink!

Atizka,
Nonoék azthiszem most vasárnap utaztak, ha igaz.

KépKép
kisfruzsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?