Új privát üzeneted érkezett!

GÉGÉÉ
Nem is bántásnak veszem, hogy érdeklődsz! Sőt... :P
Én leíron Neked szívesen az első hónapot privben.

Lányok, új képek... :P Kép

Épp apja kezét szopogatja..
Kép [img]

Itt valaminek nagyon örült peluscsere közben...
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 2.9133.jpg[/img]

Kép
zsula
 
 


Na a peluscserés képet megpróbálom újra.. Kép
zsula
 
 


Sziasztok!

GYönyörüek a babák :lol: :lol:
Apa holnapra remélem felrakja a képeket a gépre és akkor dobok fel.
Igen meg voltam elégedve a dokival nagyon is. :lol:
Egy olyan embert nem tudnék mondani aki végig mig ott voltunk ne lett volna az. :lol:
Sgitettek cicire is rakni a szülöszobán. Szegénykém akkor még szivta a semmit :D
Kép
Kép
s. zsófia
 
 

 
 

Zsula de édes hajasbaba ez a fiúcska!

Zsófia szia! Várjuk a képeket! Jól vagytok???

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Winchi: Párodnak boldog szülinapot! :)

Zsula: Még nyüglődünk de már kezdem elfogadni hogy nem megy ez olyan simán...
Tüneményes babócád van!!!

Gégéé: 11, fél 3, 5 és fél 9-kor volt kelés de közben azért aludtunk.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok Lányok!

Gégéé:Mi még nem vittünk képet a doki bácsihoz de ha megyek rákszürésre akkor viszek :D igen szegény nagyon sokat dolgozik!

Trundike:Mivel nyüglődtök?Szopi vagy alvás?Nálunk Hannus még mindig nem alszik éjjelde remélem hogy nemsokára rendeződni fog!

Zsula:Nagyon édes a pici fiad! :D

Hoztam egy viccet :D :D :D

Két kislány a játszótéren tologatja a babakocsiját. Egymás babáját csodálják. Az egyik kérdezi a másiktól:
- Hol vettétek ezt a szép babát és mennyibe került?
- A plázában vettük, 12 ezer forint volt. És a tiéd?
- A játék áruházban vettük, 15 ezerbe került.
Mikor ezt megbeszélik, arra jön egy igazi anyuka egy kisbabával. Megszólítják a kislányok:
- Honnan van a babád, és mennyi volt?
- A Rókus kórházból, 100 ezret fizettünk érte - mondja tréfásan a nő.
A két kislány továbbmegy, és rövid csönd után az egyik megszólal:
- Azt hiszem, ezt a nénit jól átverték!
Vendég
 


lara jó volt a vicced! és milyen találó!
az én lányom megérte, mert ügyeletesnél szültem... ingyen...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


kemény napunk volt.
összezevarodott a napirendünk. a mai nap elcsúszott teljesen.
aztán rájöttem, hogy hiába etetem minden földi jóval a gyerekemet, kedd óta nem volt kaki és ma már szombat van.
gondolkodtam.
megetettem, erőlködött, aztán elkezdett sikítva sírni, közben erőlködött és potyogtak a könnyei. kész horror.
kicsomagolom. és sírva fakadtam. és álltam ott mint akinek fáj, ahogy a gyerekének fáj. és megbélnultam, ahelyett, hogy segítettem volna.
aztán apája fogta a hőmérőt és megoldotta.
én utána csitítgattam és folytattuk a kaját. újabb erőlködés újabb sírás, újabb falatnyi kaki. újabb hőmérő. és ez így ment este 10ig, amikor a negyedik adag végre csak a tejes volt...
nem is adok neki addig semmit csak tejet, amíg ez meg nem oldódik.
szerdán meg beszélek a gyerekorvosssal, hogy is kellene csinálnom, meg a védőnővel is.

anyukák! ti hogy csináltátok?
nekünk még kockázati tényező, hogy keveset iszik (tejet, max 100ml, egy nap alatt kb 650), de azért a kb a nagy almányi mennyiséget bevágja.
help me please!!!
Vendég
 


zsula!
Krisztián gyönyörűűűűűűűűűűűűűű
Vendég
 


Sziasztok!
Anyany: Levi 5 hónapos volt, mikor úgy besűrűsödött a kakija, hogy csak lázmérővel tudott erre én még vártam egy hónapot, mondván, hogy 6 hónapig csak anyatej, aztán a védőnőm tanácsára őszibarackkal kezdtem a hozzátáplálást, innentől semmi problémánk nem volt a kakival. Bántott a dolog utána, hogy nem kezdtem el előbb, 1 hónapig szenvedtünk kúp, lázmérő, torna, sírás okos anyuka meg 6 hónapig csak anyatejet akart adni. Nem gondoltam volna, de a barack megoldotta a kakiügyet. A Kecskeméti őszibarackot vettem ( május volt), később az almát is ezzel ette, így nem fogta meg.
Lara : Jó a vicc, felolvastam apának is.
Zsula: nagyon szép a kicsi fiad!
Sarmon, Gégéé kitartás...
Tündi: Bianka minden nap kakil? Dorka most már beállt arra, hogy 3 naponta egy nagy adag.
Vendég
 


sziasztok!

Hű anyany; sajnálom... én sajna nem tudok segíteni...

Lara jó a vicc :) majd figyelem a fényképeket mindig! :) bár reményeim szerint már csak egy pénteken megyek nstre, meg vizsgálatra :P

Sarmon 36+0 jeeeeeee

Ancsi, miújság, hogy vagytok? hogy telnek a napok???

amúgy - főleg a csajos anyukáktól kérdezem- mennyi darab pelus fogy el az elején egy átlagos nap?

Trundike hogy telt az éjszaka?

winchi nektek?

na megyek, majd még felnézek! puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Lara: Nem tudom. Szopi után sírdogl meg ásítozik szóval nem tudom hogy pocikája dolgozik, még éhes vagy álmos és azért.
Érdekes hogy este mellettem semmi baja, beteszem az ágyában nyüglődik és kikéri magának. Már most. Nem tudom hogy ennyit idősen keményítsek-e be, vagy még teljesen felesleges. Végülis lehet hogy anya közelsége még nagyon kell neki, akkor miért vonjam meg tőle? Az alma köti a székletet.
A vicc szupi :)

Anyany: NEkünk a Barnival itkán volt kakigondunk, én sosem hőmérőztem. Akkor már ő nagyobb volt maiko rvolt gond és langyos vízbe ültettem hogy lazítsa az izmokat, ritkán glierin kúpot kapott. Ő is nagyon sírt, de max fél órás procedúra volt általában.
Szörnyű tudom, és ha rostos azaz gyümiket adnál csak neki? Azt lehet?

Mancsa: Igen naponta többször is, szerintem addig nem aludjuk át az éjszakát míg ez így marad, mert szerintem a tejci jön meg y a pocijában :)

Gégéé: Még álmodtam is! :)

Lányok: Tegnap 10, fél 3 és fél 7 :) Igaz fél 3 után nem akart visszaaludni, vagy megpakoltam a pociját, vagy pasz, de mellettem - nem ringattam - olyan szépen elvolt, csak én pakolásztam állandóan vissza az ágyába és az nem tetszett neki. Lehet a is hogy nem düfiztettem ki rendesen?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Megvagyok... :roll:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


ez nem hangzott túl meggyőzően...mizu???? baj van?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


anyany: nekünk is sokszor van szorulásunk mi levolacot használunk dokinéni ajánlotta ez végülis csak cukor nem hashajtó csak segiti a belek mocorgását. Nekünk bevált.
s. zsófia
 
 


Most épp a képekel szorakozom de nem akar összejöni pedig már raktam fel máskor :twisted:
s. zsófia
 
 


Kép
s. zsófia
 
 


Kép
s. zsófia
 
 


Kép
s. zsófia
 
 


Kép
s. zsófia
 
 


Kép
s. zsófia
 
 


nagyon szép baba! gratulálok!

hogy vagy?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Kép
s. zsófia
 
 


zsófi!
nagyon szép a kicsi Zsófi!
a laevolacot majd megkérdem.
Vendég
 


csajok, merre vagytok?

ancsiiiiii :) gyere, mesélj mizu veletek!!!!

sarmon? jól vagy?

na még várok picit hátha jöttök :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Krisztián is,Zsófi is nagyon gyönyörűűűek!!!
Én kisfiam lázas,torkát fájdítja,reggel doki... :?
Megvagyok csak valahogy ma nem sok kedvem volt semmihez.Tegnap anyuéknál voltunk,elfáradtam,ma meg főztem sárgaborsókrém levest meg krumplis pogácsát gyúrtam.
Na meg tegnap sikerült venni Írisznek hazahozós sapit,mostmár nyugodtabban indulok majd szülni... :lol: :wink:
Kép

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


nagyon szép a hazahozós sapitok!

ma néha én is kicsit befordultam :(

ugye milyen szép a kicsi zsófi :) ;)

szösszel mizu lehet? vajon megszült már?

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Zsófi: Csodaszép babád van :)

Sarmon: Nagyon szép a sapi. Nem lesz nagy? Nekünk ez volt a bajunk, az összes sapi nagy :)

Mi tegnap hatalmasat csavarogtunk. Ementünk apámékhoz Szentivánra. Tyúkokat etetett a fiam, lányom nagyokat aludt és evett :) Fel is borult a napirendünk node sebaj.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok Lányok!

Trundike:Nektek már van napirendetek???De jó nektek :D Nálunk úgy van hogy Hannussal egész nap nincs semmi gond szinte alszik egész nap kb délután 4-töl van fennt 19-ig aztán fürdés utána alszik még egyet 23 vagy éjfélig de tegnap csak 21:30ig aztán nem alszik el fent voltunk 02:30-ig aztán elaludt felébredt 03:30-kor de akkor már csak evett aztán aludt is vissza 10-kor kelt most fürdettem azt tanácsolta a védönő hogy próbáljam meg délelött fürdetni de én már elkönyveltem hogy nem alszok éjszakáknként az elkövetkező 16 évbe :D Már próbáltuk hogy nem hagytuk délután aludni de még rosszabb volt sokkal nyügösebb volt nem értem hogy miért alszik jobban délelött :( Már odatettem mellénk is (Bár nagyon ellene voltam)de úgyse volt el ha már eljö aza az idő akkor szépen magátol elalszik ha dajkálom vagy adok neki cumit kb fél óra múlva felébred.Valami ötlet???

Anyany:Nem próbáltátok a kamilla teát?Nekünk az vált be de mostanába nem kellett.Nagyon édes Zsófi a képeken az a fintorgós(almás) nagyon ari!Kiváncsi vagyok rá hogy majd Hannus mit szól de addig még van 1,5 hónap.

Zsófi:Nagyon szép a kislányod!!! :D :D :D

Bende:Olyan régen tettél fel képet Nikiröl!
Puszi
Vendég
 


Lara!

Köszi, hogy érdeklődsz, vannak képek, de a meretezdat. hu mindig azt írja ki hogy hiba az oldalon.

Szerintem nagyon jól csinálsz mindent, én nem fürdetnék délelőtt. Niki is délelőtt alszik jókat, meg a babakocsiban és délután 4 után már csak egyszer 20 percet. Fél 8-kor fürdés, vitamin, kaja, aztán jó éjszakát. Hamar elalszik, de, hogy mikor ébred az kiszámíthatalan. Van, hogy 5-kor kel először, van, hogy 2-kor, de most pl. éjfélkor. Kajált, visszalaudt, 3-kor ismét, szopi, visszaaludt, 6- kor megint kaja és nem aludt vissza. Felöltöztetem bohóckodtunk, aztán fél 8- tól aludt újra egy órát. Mindjárt 4 hónapos, de ha olyan kedve van, éjjel is 3 óránként eszik. Engem nem zavar, nem fogok rákényszeríteni semmit. Ha éhes, éhes. Nem fogom éheztetni. Éjjel jól alszik, hajnalban már sokszor fel kell kelni hozzá. Ha nagyon fáradt vagyok, inkább én alszom az Ő szobájában egy leterített paplanon, de a nagyágyon max. délután alszik.
bende
 
 


Tündi,hááát,nem hiszem hogy nagy lesz,ez volt a legkisebb...de tudod milyen rég kinlódok hogy nem kapok újszülött sapit...már ennek is örülök hogy ilyen sikerült... :lol:

Megvolt az utcsó laborom.

Most megyek pihenek egyet.

Mindenki jól va?
Na,ettől a hülye széltől Szösznek biztos már kinnt a babója!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


sziasztok!

vagyok én is, csak nincs jó kedvem valamiért, meg néha hányingerem van, aztán csak lézengek itthon; nagyon takarítanék, de mikor nekilátok, tök hamar felhúzom magam, hogy nem érek el semmit, nem bírok mozogni, lehajolni, meg ilyenek.

majd még jövök ma.
puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Bende:A délelötti fürdés ellen vagyok én is nálunk ez az éjszakázás szinte az elsö naptol megvan már akkor mondta a védönő hogy próbáljam meg délelött eddig nem csináltam mert este Apa is itthon van és az ilyen közös program de most azért kipróbáltam ha ma is ugyanaz lesz akkor várunk tovább majdcsak kinövi :) Sokam mondták hogy hagyjam sírni amíg csak nyüszög addig oké de mikor elkezd ordítani akkor biztos nem arra van szüksége hogy egyedül legyen ezért én nem hagyom sirni!

Sarmon:Mi a brendonba vettünk újszülött sapit igaz hogy ott minden horror áron van :(

Gégéé:Akkor inkább pihenj majd Apa hazamegy aztán segít! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon édesek a babaképek! :D

Sarmon nagyon szép sapit találtál, különösen azért tetszik, mert nem nagyon rózsaszín hanem finom barackos szine van :D

Mi megvagyunk hasfájósan, nagyon tud nyögni ha trottyantani készül, majd kidülled a szeme annyira koncentrál :D Aztán van amikor már átmegy visítós sírásba szegénykémnek akkor már nagyon fáj a pocója, mi is megkönnyebülünk ha halljuk hogy sikerült a pelusba produkálnia.
Tegnap elmentünk ünnepelni a fiúkat, Dunaújvárosban voltunk a Halászcsárdában, ajánlom mindenkinek aki kicsit is szereti a halászlét isteni finomat ettünk és az árak is egész barátiak.

KépKép
winchi
 
 


Kép
Egy hónapos kicsi fiam

Kép
Apa pocakján alszok

KépKép
winchi
 
 


egyszerűen csodálatos....gyönyörű...úgy megpuszilnám :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Zsófi, Winchi gyönyörűek a babák!

Mi holnap megyünk csípővizsgálatra, hát nem valami bíztató, amiket írtatok róla. 1/2 12-re van időpontunk, majd meglátom mi lesz belőle. Igaz, hogy 7 hetes, de csak így kaptam időpontot, pedig 3 hete telefonáltam. Úgy látszik most nagyon sok pici baba van. Apukám visz minket kocsival, mert a férjemnek már csak 1 nap szabija van, mondtam neki tartogassa karácsony környékére, én meg nem merek vezetni Fehérvárra, mert eltévedek. :oops:

Lara: az elég gáz, ha megfordította a nappalt, meg az éjszakát, én is ezt csináltam, anyu mesélte, hogy nagyon fárasztó volt. Kitartás!

Mennyi hajasbaba van itt, Dorka kopasz hozzájuk képest.
Vendég
 


mancsa!
nekünk nem volt semmi gond a csípőszűrésen. még várni sem kellett, mert mindenki a gyereksebészetre várt. bementünk, megnézte, válaszolt a doki a kérdéseimre, ultrahangozta is.
megmutatta hogy tornáztassam, hogy ne ártsak vele. bár még azt sem kell, de a hasfájásra jó volt.
ja amúgy mi 8hetesen voltunk, mert előtte 3hétig elvileg nem volt doki.
Vendég
 


winchi!
nagoyn édes kis manó!!! icipici...
Vendég
 


lara!
háton alszik? próbáltad már hason? igaz, hogy az sem mindig jó, de Zsófi csak úgy alszik 1hónapos kora óta. pocakja nem fájhat? Zsófinak nem csak délután fájt, hanem éjszaka is. először volt olyan is, hogy a vállamon aludt kb 20percet, letettem a hátára, két perc és üvöltött. aztán már hasra tettem le. úgy rendesen pihent.
mondjuk mi is késő n alvók vagyunk, mert 11előtt ritkán tudom ágyba imádkozni, de az éjszakákat nagyjából átalussza.
Vendég
 


gégéé!
közel van már! fel a fejjel! ha takarítanál, akkor nyugodtan, de csak lassan.
én szülés előtt pár órával még nagy pocakkal meg nyilallásokkal végigmásztam a lakás minden zugát, még a villanykapcsolókat is letakarítottam. de mire hazaértünk, párom akkora rumlit csinált, hogy a fejem fogtam, pedig állítólag feltakarított. :lol: :lol: :lol:
csak arra vigyázz, hogy ne erőlködj és ne nyújtózz, mert megindíthatja a szülést.

sarmon!
édes a sapi! biztosan jó meleg lesz a csöppségnek!
jobbulást Mózesnek!
Vendég
 


jó reggelt :?

már két órája ébren dekkolok...egy órát bírtam az ágyikómban, hátha elalszok újra, de annyira fájt a forgóm, meg kábé deréktól lefelé mindenem, hogy képtelen voltam visszaaludni...

sarmon tényleg, Mózes hogy van? Vigyázz, nehogy nekem beteg legyél te is...te hogy vagy?

anyany, áh tök el tud menni a kedvem...én ilyen villámcsaj vagyok /voltam/, és nagyon felhúzom magam, amikor két pohárral a kezemben percekig csoszogok, hogy a helyükre rakjam őket...sebaj, lesz ez még így se... az én párom is mindig válltig állítja, hogy rend van, én meg sírni tudnék....szűz a csillagjegyem...nálam a rend elég mást jelent, mint nála, az megint egy másik kérdés, hogy idejét nem tudom, mikor éreztem úgy, hogy na...rend van...


szöszről semmi hír????

elkezdtem szedni a homeopátiás bogyókat....amúgy, amennyire "befosattak" a 30.héten, hogy ki kell szedni a babát, meg koraszülött lesz...aztán a 33. héten, hogy nagyon-nagyon lennt van, meg nyílik a méhszáj, meg sok a keményedés...hát most annyira nem érzek semmit...kivéve talán, hogy hányingerem van...

lara kitartás!!!!

ancsi régen jöttél; remélem nem bántottalak meg :(

mancsa kitartás, remélem hamar sorra kerültök a vizsgálaton...

trundike, de király...már csavarogtok :D tök jó!

na megyek csinálok a férjemnek kávét...

sok puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Lara: Volt amíg meg nem borítgatta Bius. :)

Winchi: NAGYON ÉDI A MANÓCSKA!!! :)

Gégéé: Akkor most nem vagy valami kipihent, bár én is kb 4-től vagyok ébren.
Bizony, fel is borult a napirnd. A kiscsaj meg rafkós, már egy kcsit meg kell babusgatni ha fáradt, eddig mindig magától elaludt :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


nemsokára visszafekszem...

majd teszel új képeket Busról? 4 hetes wow, gratula! :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé: De jó neked! Én mondjuk úgy tervezem hogy délután pihenek a Manómmal de akkor mikor fogunk sétálni?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


cudar egy estém volt :cry:
A pici ügyi ha nem éhes és nem fáj a hasa alszik.
Bedurantak a cicijeim csomós lett és belázasodtam.
Tesómat hivtam le vettem be két alop. és jól kimaszirota a cickokat.
Szerencse már nem vagyok lázas. :)
Dórkánál is egyszer volt ez láz nélkül akkor is megmaszirozta és utána már nem volt gond remélem most is így lessz. :wink:
s. zsófia
 
 


Szösz már bisztos babázik :lol:
s. zsófia
 
 


mi orditunk fáj a hsunk :cry:
s. zsófia
 
 


Sziasztok, nem tudjátok véletlenül, hogy a csípőszűrésen ki az a fiatal doki, aki néha van? magas, barna hajú...

Kép

Kép
mambu
 
 


Zsófi: Bius is nehezen alszik ma. Megviseli apocija lehet hogy az idő miatt is nyűgösebbek. :(

Mambu: SZia! Én sajnos nem tudom.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?