Új privát üzeneted érkezett!

Amit előbb írtam elszállt.
szóval ma én se csináltam sok mindent. de ma nincs is...
konyha rendben, mosás tegnap volt.
szobák rendben. nappali rendben kivéve az üvegasztal, de azt majd holnap...csak le kell törölni, mert rajta maradt a pohár lenyomata...

Boginak is főztem almát. voltunk sétálni.
alszik még mindig....
úgyhogy ha felébred eszik és játszunk.
Kéne kicsit gyakorolnom az éneket, mert mostanában elhanyagoltam....meg a gitárt is...
Bogi szereti, ha énekelek....
Múltkor a kezembe volt. Van karaoke programunk és épp énekeltem. elaludt a kezemben közben...

Fincsi volt a kávé!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Marcianya!

Hidd el nem kell majd sok és ő is nyomja a fekvőtámaszokat!!!
Ügyes fiu a MArci, hidd el!!! :D

Köszi a Bogi dicséretet kicsi télapóm nevében is... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mennem kell, Marci felébredt! Bocsi! Még próbálok du. jönni, de most tudod, játszani kell :lol:
Én is szoktam énekelni, Marce szereti, de Apa azt mondta, hogy inkább táncolja, a port jobban bírja... :lol: Ennyit a hangomról :lol:
Végül is nálunk sikncs akkora kupi, csak nem szoktam így itt ragadni.
Ma a prücsök sonkás tésztét evett paripűrével (bébiétel). Nem mertem csak egy fél üveggel adni neki a tészta miatt, de szerette.
Na megyek, mert hív a fiam :D

Kép
marcianya
 
 

 
 

Marcinak fincsi lehetett az ebédje!
Sonkás tészta...nyami.

Bogi még alszik....
Ugye tegnap sokáig fent volt...úgy látszik, most alussza ki magát....
Még nem is ebédelt.
Mondjuk 10 után evett reggelit... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


nézelődtem a neten...

BÉBIKOMP
http://www.gekkonet.hu/forum/viewtopic.php?f=1&t=21

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Bogi is most ébredt....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

hordozós kabi: www.babygerecht.de

egészen konkrétan: www.babygerecht.de/Carrying/Carrying-cl ... ::621.html
:D
de asszem megtaláljátok

olíva: Nekem is A Devics Józsefné féle felújított kiadású babatáplálásos könyv van meg, és abban olíva olajat ír a babafőzelékekbe. Egy-egy mokkás kanállal.

na mentem

ági

Kép

Kép
ágic
 
 


Ági! A 2007-es kiadású Devics: Csecsemők szakácskönyve 68. oldal: "Olivaolajat és margarint nem adunk a csecsemőnek."
Neked is ez a könyv van meg? Vagy más könyvben mást ír? :shock: Egyébként az olivaolajat több helyen is olvastam, és itt is írták a lányok, hogy jó. Szóval most nem egészen értem...

Emi, a múltkor te kerestél, ill. mutattál hinta"lovat". Ilyeneket láttam akciósan: http://www.babamamajatek.hu/termekek/akcios.html
De ezek lehet, hogy nem olyan aranyosak, mint a Brendonosak.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


sehol senki....

Bogi már kétszer evett, mióta felkelt...
most aztán bepótolja amit nem evett a napokban...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


sziaszok,
köszönöm Julinka nevében a félszülinapos jókívánságokat! :D
már kesdenek jól lenni a kicsik és mint ez lenni szokott most párom érzi a torkát ... de mindig könnyen átlendül ezen szerencsére.
amugy jól vagyunk, Julinka most tolat mint egy rák :D érdekes, mert Lau ilyet nem csinált, kuszni kezdett anno.
nagyon jó fovókat láttam :D
és pont ma jutott eszembe, hogy mi lehet zsuzsófiékkal, olyan rég olvastam róluk mióta Bence beteg lett, de rikábban jövök, lehet csak figyelmelen volam.
transitba meg mi vasárnap megyünk -anyóshosí megyünk ebédre és estig maradni kell így a kicsivel ellógok oda :lol: duplán jó les mert amugy is érdekel

Kép Kép
celesztina
 
 


Atizka:
Most sajna nem tudok bemászni a könyvért a szobába, mert épp Barnus mellett van, ő meg felébred, ha bemegyek. De holnap megnézem ponosan, mikori kiadású.

Én idén nyáron vettem, és hatalmas betükkel az áll a borítóján keresztben, hogy : felújított kiadás
(elképzelhetőnek tartom, hogy esetleg azóta megtudtak, tudott valmit, és átértékelte az eddig mondottakat ) :shock: :D
(Egyébként már semmin nem lepődöm meg. Épp ma mondta az egyik volt kollégám, hogy tudósok növényeken végeztek genetikai kutatásokat, és ez felborította az egész eddigi rendszertant. így az idei kertészetis évfolyamnak nem kell rendszertant tanulniuk!!! :D még ... :lol:
Mi meg miért tanultuk????? na de ez más téma)

Szóval a 6-7 hónapos babáknak való főzelék receptekbe kivétel nélkül ír egy mokkáskanál olívaolajat. Addig semmit, csak a gyümölcsöt és zöldséget magában, natúr, de 6 hós kortól oívát.

Na jó, bocs ha hosszú lettem.

A hordozós kabátról nincs ám szabásminta, csak rajz. De ha valki ügyes, vagy ismer varrónőt, akkor a kép alapján tuti el tudja készíteni. Csak mindent le kell mérni. :lol:

Én szombaton és hétfőn megyek a Tranzitba. Azok az előadások érdekelnek.
Szerintetek a kerekasztal beszélgetésre is be lehet pofátlankodni?

Ági

Kép

Kép
ágic
 
 


Bakker! De bamba vagyok!
Zorróné írta a babhordozós rendezvényt a Tranzitban, és most esett le, hogy arról a helyről van szó, ami itt van az utcánkban! Séta közben láttam is egy csomó anyukát "csomaggal", néztem is mi van...
Szóval, Zorróné ha voltál, és Lolka, simán találkozhattunk volna.
Holnap sajnos egész napos vendég lesz nálunk az anyósom, szombaton-vasárnap meg ezer felé leszünk, de ha valaki hétfőn erre jár, hozzánk is betérhet :wink: Csak írjon pü-t!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Jó reggelt!

Csak nem első vagyok ma???

Bogi még alszik , nekem már nem volt kedvem. Szinte alig aludtam éjszaka.
Negyed kettőkor már felsirt....inni nem kért, cumi nem kellett, gondoltam éhes....mert nyolckor evett. Hát igen...megevett 150 ml-t...szerencsére visszaaludt én meg teljesen felébredtem. Ő már 1:40 kor aludt...Aztán 5 órakor úgy döntött , hogy megint éhes....és evett még 100 ml-t...
Hát utoljára nem tudom mikor csinált ilyet....

Na felébredt....itt se vagyok..

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary,

akkor minden ok Bogival újra? Ez tök jó!!!


Mango,

Egy szobában aludtak a skacok rögtön ahogy hazahoztátok Attikát a kórházból?

KépKép
kisfruzsi
 
 


Jó reggelt!

Ollem örülök, hogy helyrejött Bogi! Nekem sem volt túl jó éjszakám...Tegnap jól összevesztünk Apával, és mire nagy nehzen elaludtam volna, megébredt Marci. Fél 1-ig kb 10 percenként nyüszögött, végül odaadtam neki a pizsifelsömet, így megnyugodott, és negyed 6-ig alukált. Persze én alig aludtam.
Most megint alszik. Már kétszer jó nagyot kakkatott, bekajolt, és seccperc alatt bealudt.
Én most ültem le a gép elé, de nem hiszem, hogy ma nagyon aktív leszek, mert jó sz@r kedvem van. :(
Ami viszont örömhír, hogy tegnap az egész nappalit végigkuszta a Marci, ugyan hátrafele, de tudatosan. Megpróbált fölkapaszkodni a tv alatti szekrény kapaszkodójára, de szerencsére (még) nem érte el, majd célbavette a DVD-t, és a házimozit, de nem tudott oda menni, mert mindíg hátra fele tolatott :lol: .
És már mondogatja, hogy BaBaBaBa, meg MaMaMaMa, meg PaPaPaPa, de persze még mindennek és mindenkinek. :D
De nagyon édes! Tegnap, mintha megérezte volna, hogy sírtam, legalább 5percig kellett ringatnom lefekvésnél, és olyan szorosan ölelt át, úgy bújt hozzám, olyan jó érzés volt!
Na megyek, nem rontom a levegőt...

Kép
marcianya
 
 


Lányok!

Ti is kaptatok pü-t, hogy ki lettünk zárva a topicból???
Nem értem....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem, Mi van?! Ez vicc?! De ebből?
Én nem kaptam.

Kép
marcianya
 
 


Marcianya!

Ment a pü...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Most olvastam, válaszoltam is.
Jó lenne, ha valaki még jelentkezne, hogy kapott-e! De szerintem ez egy nagy hülyeség!!!!!!! :evil:

Kép
marcianya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 10:42-kor.
Vendég
 


Marcianya!

Lehet csak én vagyok a célpont...és nekem kell innen elmennem....

Kisfruzsi ma már itt járt!
És igen Bogi már teljesen jól van!

Vagy tényleg szórakozik vki....

De tény, hogy tegnap óta nem nagyon jár erre csak mi meg egy két ember...
Lehet, hogy csak véletlen...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok, csak kamillázok, hogy MI VAN??!!!!!!!!!!!!!!4

Én is kaptam pü, de nem értem, mondjuk én nem tartom lehetetlennek, hogy akik nem jelentkeztek esetleg régóta, azok új topicot hoztak létre, mert megúnták esetleg a "bénázásunkat", dehát ha ők így döntöttek, akkor ok.

De lehet, hogy az egész kacsa....
Azért érdekes....

KépKép
kisfruzsi
 
 


Szomorú!

Csak szórakozol ugye?

Ne játsz már velünk.....légyszi ne!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Elbúcsúzom tőletek én is!

Sajnálom, hogy így alakult! Én is ki vagyok zárva!

Nemsokára törlődök teljesen a babanetről! Remélem mindenestül együtt...

Sok sok szerettel és sok sok fájdalommal puszilok mindenkit aki kedves volt nekem itt!

nono26
Vendég
 


Mary, ez nem vicc. Valaki aki még tényleg szeret engem és nem csak mondta írta nekem, hogy ez igaz. Ő már tagja a titkos csapatnak.
Vendég
 


Nono!

Nem értem......................

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


nem hiszem el.....
kitartottunk jóban rosszban....

együtt éltük át a legcsodálatosabb hónapjainkat... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


mary, nekem ez elég volt arra, hogy tudomásul vegyem. Nem írok többet ide a nyílvánosba, küldtem pü-t mert téged nagyon megszerettelek hisz Boginak is küldtem.....nem tájékoztatok már senkit arról mi van velünk....hisz nem is érdekel ez senkit...
Vendég
 


Jajj ne! Én mindjárt elsírom magam!
Ezt nem értem!
Nono teis?!

Kép
marcianya
 
 


fruzsi, marcianya: titeket is megszerettelek!

Marcianya: imádom a kis hurkás fiadat! Hasonlít Márkra! Legyetek jók ti is és ok egészséget nektek is!

Fruzsi! Ha almát látok mindig eszembe fog jutni Alma és körtés szék! :)
Vendég
 


marcianya: én is....

hol is hallottam? nincsen végzet csak ha bevégzed....
Vendég
 


Nono!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Marcianya!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Fruzsi!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


akik nekem írták, hogy szurkolnak a vizsgámért, akik írták, hogy aggódnak a kislányomért.....akik pü-ben írták, hogy kedvelnek....mind mind hazugság volt....
Vendég
 


Miért??????

Ennyire utálnak minket?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nono!

Ez most miért van???????????

Én itt bőgök és Bogi nem tudja mi bajom van...................................................... :cry: :cry: :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Csajok,

én ezt nem értem: mi az, hogy valaki ki van zárva????? Ha nem hívtak meg mnket az új topicba akkor attól még ide az eredetibe miért ne írnánk???? Itt azok maradtak akiket érdekel, hogyí mi van as másikal.

Nono ezért én nem értem, hogy miért nem fogsz többet írni????????

KépKép
kisfruzsi
 
 


De miért?! Nono miért gondolod?

Kép
marcianya
 
 


Azért mert akikkel szeretném tartani a kapcsolatomat megteszem emailen. Nyílvánosan nem akarok ezentúl írni magamról semmit. Azok akik ennyire nrem szeretnek nem kapnak több infót azokról akik a világ legfontosabb emberei számomra, azaz a gyerekeimről!
Vendég
 


Látom blani28 is napok óta be van jelentkezve....többször láttam.
most is....

ő is írt ide...

Lányok!

Én annyira kivagyok! Egy világ omlott össze bennem..... :cry: :cry: :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem bennem is! :(
Szörnyű érzés!!! Pedig olyan jó volt! :( Hát azt hiszem, e :cry: z nem az én napom...

Kép
marcianya
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot ALÍZ babának!!

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Alíz babának azért kívánok boldog névnapot én is.....
ezzel akartam kezdeni, de jött a pü....


Szerintem MANGO írta a pü-ket.....

Mert az ő vonalzói alatt jelentek meg, hogy mango által 1szer szerkesztve stb...

Mangó???????????????????????????????????????

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


mango csak a képeit törölte innen ha megfigyeled, nincsenek képei már fenn a gyerekeiről. Mango jó ember, nekem elhiheted!
Vendég
 


mary, marcianya: ez tuti közös bennünk, az én világom is összeomlott....
Vendég
 


marcianya: engem sem te sem senki nem bántott meg, viszont én sokakat megbánthattam ezek szerint...nem volt szándékos, de úgy látszik a véleménykülönbség bántás már...
Vendég
 


Lányok, megyek és én is törlök minden képet, aztán szép lassan a profilomat is...

Alíznak Boldog névnapot!

Kép
marcianya
 
 


Megyek azt hiszem, nincs már semmi keresnivalóm itt.

Remélem a szerkesztő hamarosan törli az összes hszemet is és nem csak a hsz-em mellett a nevem lesz névtelen ezentúl!

hát akkor......sziasztok! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Mi van?,,,,,,,,,,,,,,,,,, Nem értem én még mindig, lehet, hogy nehéz a felfogásom, de attól még miért nem beszélgetünk mi továbra is, hogy páran azt gondolták, hogy köszönik szépen, de nem kérnek belőlünk. Én megmondom őszintén, hogy nem igazán érdekel, ha valaki azért nem ír, mert unja a dumánkat :lol:

Volt olyan, ami engem sem érdekelt annyira ÉS???????? Akkor legfeljebb arra nem reagálok...és ha van valami ami érdekel, akkor feldobom azt a témát.....szerintem ez így normális.
Azért csajok azt ne felejtsétek el, hogy ez egy cyber kapcsolat, itt mindenki "idegen" a másik embernek...persze a hósszú hónapok alatt (ami már több, mit egy év!), megismertük egymás lelkét. De azért ez m,ás kicsit, mintha úgy váltunk volna barátokká, hogy találkoztunk és "kiválasztottuk" egymást.
Nekem nagyon sokat jelent ez a topic, én egy idegen helyen vagyok távol az eddigi barátaimtól és a családomtól is. Nekem ez a topic olyan, mint egy kis család, csak Veletek tudok megosztani, megbeszélni egy csomó mindent ami Almával kapcsolatos. Én ezentúl is szívesen fogok írni ide, márha lesz kinek! :lol: :lol: :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


:cry: :cry: :cry:

hogyan kell törölni a képeket???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kisfruzsi!

Én is szívesen írnék ide....

nekem is szinte a családommá lett a topic

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?