Új privát üzeneted érkezett!

Krisz
Küldöm a ddddddddddddrrrrrrrrrruuuuuuuuuukkkkkkkkookat :)
Szorítok neked péntekre :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Krisz!

Szép termés! :D
Holnapra rengeteg termékenyítő-osztódásserkentő energit küldök!
Igyál! Igyál! :D :D :D
kolibri28
 
 


kriiiisz
++++++++++++++péntekre. akkor együtt izgulunk majd :lol:

princzi
hajrá vizsgálatok, de az inzulinos dolog nem hangzik tul jol, bár ha jol tudom kezelhetö
Vendég
 

 
 

Napot!

Suzy

Köszi, én is ezen a honlapon néztem, de engem az érdekelne, hogy én minek tippelődtem...de anyum 1946-ban született, és ha jól látom itt 1963 előttit nem lehet megadni...szóval olyan kellene, ahol nincs korlátozva az idő!

Vicky

Képzeld uncsitesóéknak se jött be, ő is decemberre várja a kislányát, de neki fiút tippelt a naptár! Megjegyzem, aki nekem küldte ezt a linket, nekik kislány derült ki, és kislányra is gyúrtak... :D
Na de sebaj, a kivétel erősíti a szabályt!

Remélem én tudok majd híreket hozni Mamiról, és Gröniről...smsben néha válaszolnak! :D

Mami drága ez nem szemrehányás akart lenni, tudom én ingyé pötyögök!

Bár ha a mostani telószámlát nézem....túlléptem a 390 ingyé smst....és locsogtam is...no de nem minden nap szül az ember! Lassan kalapozni kell, hogy ki tudjam fizetni :D

Tüncsi el van havazva!

Babcsiról semmi hír! ?

Nekem vagy tüdő, vagy mellhártya gyuszim van, dokihoz a héten tán eljutok...

Anyum szerint attól lehet, hogy a gyerek a mellkasomon alszik, és valljuk be nem pehelysúlyú...ráadásul órákon át!

Vmi homeos cuccot kéne találnom...asztmatikus a köhögés, de nincs lázam!

Ez a pöttyös dolog mostanában nagyon gyakori.
A barátnőm is elkapta...és ne tudjátok meg mit derített ki a dokija, lehet, hogy kukacos a csajszi, és emiatt már évek óta olyan betegségei jönnek elő, ami nem szokványos...még vizsgálják.

Na mennem kő... pussz

Kép
ticsimû
 
 


ticsi
igy már értem a 3-kat, akkor hajrááá. probáljátok meg rögtön szopi után, bár te késöbbre akarod, tudom, de szopi után sokaknak hamar jött a teso

tavi

rubeola :shock: az ellen nem oltanak már 20 éve???? én 81-es vagyok és állitplag kaptam ellene oltást.

na kismamik, jol nézzétek meg a pocakotokat, mert sose lesz ujra ilyen feszes :!: majd legkjözelebb a tesonál :D

zsofi
mizu prirvel?
Vendég
 


Princzike!
Miért olyan gyakori ez az IR vajon?! :shock: :? Azért remélem mihamarabb kapsz kezelést rá és babásodhatsz! :wink: :D

Ticsi!
Én nem hinném, hogy ez a babától van hogy rajtad alszik. Azért mielőbbi gyógyulást kívánok! Remélem találsz homeos gyogyit rá! Stodal szirup köhögésre. Babyluff balzsammal kenhetnéd elölrő-hátulról+ vasalóval előmelegített polót , vegyél rá, és legyetek sokat a frisslevegőn! :D
Igen. A férgesség gyakran okoz allergiát, mert ellenanyagot termel a szervezet, ezért is lehet kiütéses, és aszthmatikus köhögést is. :(
Árpi szeret babázni? :D

Várjuk az sms-ek tartalmát! :D
kolibri28
 
 


Krisz!
mindenféle pozitiv enerdzsik mennek+++++++++++++++ :lol:

Ticsi!
jobbulást!csak nincs tüdőgyuszid :shock: :roll:

Tavika!
jányod hogy van?

Princzike!
a lényeg hogy ha netán van vmi bibi, az kiderüljön, és elkezdjék kezelni! :?
de reméljük semmi komoly 8)

Vicky!
köszi, ez tartja bennem a lelket nunis ügyben, hogy neked se az jött be amit ottan írogattak :lol: , mert nekem meg fiú jön ki mindenhol :roll: :twisted:

szétrobban a fejem csajok, be lehet venni vmi gyógyit ha minden kötél szakad,????algopyrin?
Vendég
 


Bocsi, hogy belelkotty!

Vicuska, nyugodtan vegyél be Algopyrint, vagy Advil Ultrát, bátran! Egy gyógyszer nem tud nagy károkat okozni, de ne szenvedj, mert azt a babád is érzi!!!

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Vicuska
igen, algopyrint lehet beszedni. Nekem is szokott fájni, de még elviselhető, nem kellett bogyó.
de jó neked, imádom a pacikat :D

Krisz
megadrukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Susy
eszerint nekem fiú jött ki, a másik szerint amit Ticsinek írtam, ott lány :roll: az jó hogy már elhelyezkedett a kicsike :P

Kolibri
ezek szerint még nem volt visszaköltözés azóta sem? :( gonosz anyós :twisted:

Ticsi
jobbulást [img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1226511031.7475.gif[/img


ma sem jött sms a kombinált tesztről, felhívtam őket, azt mondták tegnap elküldték :shock: telefonálás közben küldte újra, és azóta sem jött meg :? :shock:

Kép
gaby25
 
 


Ticsi!
Nézd meg itt, az anya életkora alapján számol! Nekem mindenhol fiú jött ki! :lol: :lol:

http://bebilap.hu/terhesseg/knaptar.htm
susy75
 
 


Krisz, szorítok!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ticsi, jobbulást!

Vivinek azt mondta a doki, hogy nem lehet rubeola, mert az ellen oltják már.
Először mononukleózisra gyanakodott, de aztán arra jutott, hogy az Augmentintől van, allergia.
Azt mondta, ilyen erős reakciót még nem látott, le volt döbbenve, mikor meglátta a gyermekemet.Már ki sem látszik a bőre, olyan sok a pötty, és reggelre bedagadt a szája is.
Kaptunk gyógyszert, mentolos hintőport, és kúpot, ha esetleg befulladna...A Calcimusc injekciót napi 3-szor kell inni, ezt már én is adtam Neki eddig is.
Hőemelkedése van még mindig.Remélem, most már jobban lesz, 2 hete nem jár suliba, teljesen lemarad, nyolcadikban ez nagyon rossz így.
Vendég
 


Most olvastam a neten, hogy mononukleózisnak még a gyanúja esetén se adjunk penicillinszármazékot, mert kiüti a gyereket!
Hát...akkor talán mégiscsak az lehet...
Vendég
 


Susy, Tücsi
na ilyen táblát néztem ismerősömmel, angol nyelvű lap volt. Viszont a korodhoz kozzá kell adni 9 hónapot, mert ugye 9 hónappal hamarabb fogantál :D és úgy kellett számítani, hanyadik évet töltötted be mikor gyermeked megfogant. Születés szerint én 33 és úgy fiú jött ki, de fogantatástól számítva áprilisba betöltöttem a 34-et és úgy lány :D ismerősöm így nézte, és bejött neki, visszaenőleg anyujának is kiszámolták, és kijött hogy 1 fiú 1 lány :D na mindjárt megnézem anyut :lol:

Kép
gaby25
 
 


Szép jó reggelt csajszik! :D

Köszi a sok drukkot!Nagyon remélem, hogy sikerült megtermékenyi a petikéket és már osztódgatnak. :D

Most google-oztam, hogy mivel segíthetném a beágyazódást és hát a régi ismerőst találtam:

"Alchemilla vulgaris = palástfü (Frauenmantel)

A palástfü segíti a méhnyálkahártya felépülését a medence vérellátásának serkentése által és ezzel pozitívan támogatja a beágyazódást. Ezen kívül hatásosan alkalmazható PMS ellen is, azon az úton is, hogy palástfü teába áztatott törölközöt teszünk a feszülöen fájó cicikre. Különösen alakalmas túlsúllyal küszködök (mint PCOS-ban szenvedök) ciklusának szabályozására.

Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus második felében a tüszörepedéstöl a mensig.
Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.
A tinktúrából 2 x 7 cseppet kell fogyasztani. 20 ml hónapokig elég."

Tudtam, hogy ez jót tesz, de azt hittem vmi hormon dolgot szabályoz..de mindegy....van is itthon, majd iszogatom.

PKata
Pénteken mész uh-ra?

Tavirózsa
Jobbulást Vivinek!!!CSak egy dokinál voltatok...mert ilyenkor én vinném több helyre ...ha nem javul számottevően...több szem többet lát. :shock:

Ticsi
Jobbulást neked is!!! :D
vizkriszisback
 
 


na megnéztem anyut.
Ha simán számolnék, hogy májusban fogantatásomkor 23 éves volt, fiú lettem volna :lol: ahogy én mondom úgy már 24 és kijött a lány :D tesómnál szintén :P :wink: ő szeptemberben fogant, és életkor szerint 20 éves volt, úgy fiú jönne ki, 21 évesnél lány
ÉS KÉT LÁNYA VAN :D

Kép
gaby25
 
 


jó reggelt!

Susy, nekem ez is lányt ad, mindkét korommal (fogantatási és szülési) számolva is :roll:

Vicuska, mi a baj a kispasikkal? :shock: azért gondolom nem küldöd vissza, ha kukaca lesz? :wink:

Krisz, nagy drukk a 3 gyermekednek! Ügyesek lesznek, bízz bennük!!!!!!!! Várom a híreket!

Tavirózsa, ahogy írod, tényleg allergiás reakció lehetett...de ha nem javulnának a pöttyök, tényleg nézesd meg valaki mással is...

Princzike, tudom, hogy nehéz, de tényleg érdemes akkor most picit leállni az inszemmel, megvárni, hogy a prolaktin normalizálódjon, meg az IR-t is tisztázni. Fölösleges kudarcokat begyűjteni...lehet, hogy aztán nem is kell majd inszem :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Jó reggelt!

Tavirózsa!
Mielőbbi gyógyulást Vivinek! :wink:
Sajnálom, hogy a doki ennyire férrediagnosztizálta. Gondolom az Augmentint még a tenyésztés elött adta. Mert még nem gondolt vírusra. Egyébként ettől függetlenül tényleg nagyon sokan allergiásak lesznek az Augmentinre, de nem az amoxicillin hatóanyagra, hanem egy adalék anyaga vált ki ilyen súlyos all. reakciót. Onnan tudom, hogy Ádám 1 évesen ugyan ilyen súlyos bőrtüneteket produkált tőle. Szintén a feje búbjától a száján keresztül a talpáig piros foltos folt. A mi dokinénink sem látott még ilyet. :shock: Még jó a kapott gyógyszerek mellet a Fenistil csepp is a viszketés enyhítésére.
Ja és a mononucleosist vérből igazolni tudják, és persze a gyógyszer allergiát is. Inkább most bizonyítsák és később elkerülhető lesz.
kolibri28
 
 


Vicus!
Remélem elmúlt a fejfájásod!!! :roll: :lol:

Viki!
Neked két korod van? :wink: :lol:

Susy!
Nekem fiam lesz, mert novemberben fogan. :lol:

Princzike!
Hajrá kivizsgálások!!! :lol:

Lmami!
Sokat gondolo Rátok!

Gröni!
Rátok is!!! :lol:

Vizkrisz!
Holnap beülti, juhéééjj!!! Kép Osztódj, osztódj, osztódj.

Nálam piri még mindig sehol. :evil: Már unom! :roll: És hétfőn elfogy a decapeptylem is. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


A fogantatási naptárral kapcsolatban. Nakem Ádámnak lánynak kellett volna lennie! :shock:
Nem hiszek benne.
Volt egy ovistárs, akinek az apukája kínai volt a mama erdélyi és kislányuk volt az első csemete. Apuka nagyon el volt keseredve, és már csak akkor "gyúrtak" testvérre amikor fiút jósolt a kínai naptár! :shock: Nem árulok el nagy titkot. Szerintem kitaláljátok. A második baba is lány lett! :lol: :lol: :lol: Szóval ez egy nagy marhaság! Szerintem! Teszem hozzá! 8)
kolibri28
 
 


Csajok!

:( Nagyon kivagyok! :(
Tegnap este oriásit veszekedtünk megint a párommal. :( De persze csak skyp-on, mivel nem volt velem.
Rengeteget bőgtem este is reggel is. + még jól elaludtam reggel emiatt. :(
Az a rohadék k... anyja azzal zsarolja a páromat, ha nem marad vele, ill. ha el is költözik fizesse a rezsijét különben a lakása nem lesz az övé. :evil:
Most mondjátok meg. Hogy lehet egy anya ilyen? :evil:
Ez nem szeretet, és nem is ragaszkodás. Hanem birtoklási vágy és önzőség. :evil:
Persze ezt a pasit sem kell sajnálni. Ha (márpedig ) fontosabb neki az a lakás, akkor maradjon ott.
kolibri28
 
 


Gröni! Mami! :D
Hogy vagytok?
Mami tegnap befeküdt ha minden igaz . Ugye? Holnap pedig kiveszik a csapatot ha nem jönnének? :shock:
Van már valakiről hír?
Ha tudtok jelentkezzetek! :D
kolibri28
 
 


Jó reggelt! :lol:

Tavika, Nati!
jobbulást a gyerekeknek :)

Kolibri!
csesszus :twisted: :twisted: ,ilyen egy anyát!!! :shock: de a fia is ha enged a zsarolásnak...... :roll:
pedig már azt hittem minden szép nálatok.... :roll:

Krisz!
úgy izgulok!már telefonáltatok, igaz?hány bébike van???? :lol: :lol:

Gaby!
nem értem mér nem kapsz sömit és azt se, amit írtála +9 hónaphoz... :oops: 8)
n ekem mindenhogyan fiú jött ki! :evil: :(

Viki!
lányt akarok :D :D :D , de én a fiút is hazahozom, de apácska nem tuti.... :lol: :shock:

Kukac!
most néztem meg, h nekem pont a 9.decapeptyl után jött meg piri 8)
de azt mondták, ha nem jön meg és fogyóban van a deca, akkor is menjek :D

Esthajnal, Gaby!
köszi az algop infot, nem kellett, mert megittam este vacsihoz 1 dl vörösbort és elmúlt :oops: :wink:
Vendég
 


Kolibri
Én is remélem, hogy minél előbb babásodok most már, mivel kezdek egy kicsit lelkileg kikészülni a mi jöhet még dolgoktól... nagy mindegy
Viszont amit a párod anyjáról írtál.... szóval az ilyen nem is anya!

Ticsi
Jobbulást neked. Remélem hamar felépülsz :)

Vicus
Remélem, hogy nem túl komoly a dolog és hamar rendbe tesznek :)

Tavirózsa
Azért örülök, hogy végül kiderült az igazi ok. Mielőbbi gyógyulást ! :)

Viky
Prolaktin már rendben, most ez az IR-t kell még megtudni, hogy hányadán állok vele.

Krisz
Drukk a gyerkőcöknek! Mikor tudsz meg valamit???

Zsófi
Mennek a drukkok, hogy minden klappoljon :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Hali!

Sikerült visszaolvasnom. :lol: addig is, míg válaszolok:

Krisz :D


:?: :?: :?: :?: :?: :?: Hárman vannak ugye? :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Vicuska!
Én is azt hittem, hogy már minden ok-s lesz minden. :cry: De ezek szerint nem. :(

Ne vessetek meg érte, de annyira szeretném , hogy most mégis terhes legyek. Nem akarnám én zsarolni vele. Mert nem is lehetne gyerekkel megfogni. De legalább boldog lehetnék. Olyan szeretetet tudnánk neki adni Ádámmal, hogy mindent pótolna. Én aztán már csak tudom, hogy milyen egyedül nevelni gyereket minden segítség nélkül. Nekem mindíg sikerült megállnom a lábamon még a legnagyobb ínségben is.

Zsófi!
Még mindíg küldöm pirit! :D :wink:
Tényleg! Azt szerettem volna megkérdezni, hogy annak a szűk farmernak milyen a dereka! Mert én nem bírom elviselni és hordani a csípő gatyákat. :( Csak mert akkor lenne érdemes keressek, ha van derék-naci belőle!


Krisz!
Tényleg, hogy vannak a petikék?!!! :D
kolibri28
 
 


Na ma én írom tele ezt az oldalt. :lol:

Ráadásként teljesen kiakasztott az exférjem. :evil: Mivel holnap nincs suli. Kértem most ő oldja meg ezt a napot, mert úgy is apás hétvége jön. Már eddig is túl sok szabit vettem ki a szünetek miatt. Jöhet az irodába is, de unatkozik, engem meg idegesít a nyüglődése. Ráadásul pont most lesz rengeteg számláznivalóm.
Jó előre szóltam, erre tegnap felhív, hogy jó lesz-e ha péntek este 7-kor viszi el? :evil: Nem is robbantam szét nagyon az idegtől! :evil: Mondtam, kösz akkor nem. Mert elvihetné ma is , de akkor egyedül lesz otthon Ádám. Marha sokat segített. :evil:
Aztán így felspanolva vesztem össze a párommal is. Lehet, hogy egy kissé én is hibás voltam, mert nem így kellett volna levezetnem az ex okozta feszültséget. :(
Na ilyenkor szoktam szerencsétlen baromnak érezni magamat. :(
kolibri28
 
 


Na itt vagyok újult erővel. 8)

húúúú, jó régen voltam, volt mit visszaolvasnom. :oops:

Vicky :D

Nagyon szuper szobátok van!!!Te festetted a felhőket és a szivárványokat? Fotelt hol vettétek pontosan? Mi is ilyet szertnénk tv és pihiszéknek. Csak éppen olyan árakon van.... :shock: Gondolkodtam(gondolkodom) a pszichológuson.Még nem tudom megyek-e, először is kellene találni egy jó dokit. Lehet jót tenne a picinyke lelkemnek, annyi minden rossz összejött most ősszel. Máskor írhatod nagyobb betűvel nyugodtan. Nagyító kellett, hogy el tudjam olvasni. :lol: Úgy látom növekszik a picuri rendesen, csak így tovább! :D Ja és az a Valaki nagyon édes a gömbölyű pofikájával a képeken, s látom jó nagyra növesztetted a lakhelyét. :wink: Szép poci. :wink:

Nati :D

Utólag Boldog Szülinapot Lacinak! Szabinak ugye már nem látszik a harapásnyom az arcán? Gratulálok az előkelő helyezésért, nem semmi, nagyon dögös vagy! Le a kalappal előtted! :D

Ditke :D

Nagyon sajnálom, hogy ennyire összejöttek a dolgok. A főnök hogy lehet ennyire köcsög??? Azóta kirúgták már????

Ticsi :D

Nem semmi milyen gyorsan jött Ádám, de ezt már beszéltük. Azóta már jobb? Remélem hamar meggyógyulsz. Tüdőgyuszi? Te szegény! Pusz nektek és imádlak, hogy mindig gondolsz ránk! A két gyerkőc tényleg más, de mindkettő nagyon édes. :D Árpi nagyon vagány a napszemcsis képen. :wink:

Krisz :D

Látom, nagyon beindultak az események, mióta nem voltam. Köszönöm a virtuális ölelést, nagyon jól esik. Drukkolok nagyon. Telefonáltál már? Jó hírek? Bár lehet, mire megírom ezt a hosszú esszét már jössz a jó hírekkel. :wink:

Tündi :D

Utólag Boldog Szülinapot Balázsnak!!!!

Zsófi :D

Köszi Malackát, mindig jó kedvre derít. :lol: Ha nem jön meg piri mit fogtok csinálni? A doki mit mondott?

Mami :D

Hatalmas pocidat már megdícsértem, s nagyon jó hogy eddig bent maradtak a törpék. :D Azt hiszem holnapra drukkolok. :wink:

Gröni :D

Köszi, hogy te is hiányolsz! Most olvastam csak vissza, s láttam. :D
Még ti is egyben és már nagyon a finishben..... Szuper!!!Jó anya vagy, ne aggódj! Gyulladás megszűnt már?

Tüncsi :D

Nagyon édesek vagytok a képeken!!! Tecc a pelussapi. :wink:

Mofly :D

Megértelek a lombik-munka ügyben, mert mi is ebben a cipőben járunk.Sajnálom a cisztádat, s hogy emiatt nincs lombik. :( Köszi kérdésed, egyre jobban vagyunk. Igaz, ma nem túl jó a kedvem, mert reggel leestem a lépcsőn, bedagadt a bokám és a térdem. :?
Ja és megláttam Fenci vonalzóját. :oops: Ma lennénk 19 hetesek. :cry:

Kata :D

Gratula pozitív tesztedhez! Azóta voltál már a dokinál??? Nálam még a 7 héten sem talált a doki szavhangot, s ekkor már nem is fejlődött. Szabálytalanná vált a petezsák. :cry:
De nálad minden rendben lesz!+!!!

Fenci :D

Két lepényről még nem hallottam. :shock: Jó, hogy észrevették! Nagyon helyes a pofija a kislegénynek. Köszi az ölelést, pihenj sokat, s vigyázz nagyon Márkra!!!!

Vicuska :D

Látom a repülős utat áttettétek. Belföldön is lehet jókat pihenni. :wink:
Pusz nektek is! Hogy halad az idő.......Mindjárt betöltöd a 16.hetet.Gratulálok a nega eredményhez! Jók a ti képetek is, s neked is már egyre jobban nő a pocid!
Nekem is Füles a kedvencem.

Csipcsab :D

Flóra gyönyörűűűűű!!! Utólag Boldog szülinapot! Kérhetek még képet? :oops:

Suzy :D

Nagyon szuper képeket festettél a babának! Szép nagy poci! :lol: (irigy-irigy) :oops:

Tavirózsa :D

Boldog Szülinapot neked is utólag! Vikinek jobbulást!

Gaby :D

Szuper az Uh kép és a méretek is!

Kolibri :D

Köszi, hogy te is hiányoltál! Sajnálom, hogy így vagytok a pároddal.

Gyugyi :D

Pusz neked is. Szorítok 2-ára. Ha mentek Gröni babát nézni, lécci hozzatok képet!

Bocsi, hogy ennyit írtam, de így jár aki sokáig nincs, s mindnekinek szeretne írni. :oops:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


szavhang=szívhang :oops:

Mit írtam még el?

Ja magamról annyit, hogy még nem jött meg. 11-én kellett volna megjönnie. ezek szerint vagy terhes vagyok, vagy a ciklusom zavarodott össze műtét után, s még nem jött helyre.Ha holnapig nem jön meg, vszeg hétvégén tesztelek.
És ma reggel akkorát zakóztam a lépcsőtől. :? Előbb a bokám dagadt meg, aztán a térdem. A térdem már nem fáj, mert arra nem estem úgy rá. Csak a bokám szép pufi és sántikálok. :shock:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


zsu!!!!!!!!!!!

DRUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Zsu!
Nagyon ügyes vagy, hogy mindenkinek írtál! :lol: Hát ha nem jön meg nem tudom mi lesz! Visszamegyek és gondolom a doki megnéz uhu-val. Na de abból induljunk ki, hogy megjön. :lol: Neked meg nem, mert már babás vagy!!! :lol: Én várom teszted! Nagyon megérdemelnétek egy meglepetés babát!!! :lol:

Vicuska!
Hát ma adom be a 10. decapeptylt. :roll: Holnap mindenképp telefonálok, vagy hétfőn, mert keddre már nem lesz. Szóval kedden is rérek még visszamenni. Addig meg csak megjön. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


A telefonom folyton a töltőn van, hogy le ne merüljön, ha jön az sms, de semmi!!!!!!!!!!!!

Mi lesz így! Szétrágom a körmeimet!

Kép
ticsimû
 
 


Zsófi!

Küldöm pirimet neked!

Az enyémet a szentlélek tartja meg a rutascorbin, szal nagyon szívesen adom!!!!!!!!!

:D

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi!
Köszi! Remélem most már ide is ér! :lol: Híreketén is nagyon várom! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Halihó!
látom jol elvagytok a fogamzásnaptárral! :lol: Az tuti, hogy nem jön be mindenkinek! :?

Zsu!
Üdv újra itt!
Köszi a dicséretet. :P A mütét óta rendben volt a ciklusod? de jó lenne ha bebabásodtál volna! :wink:

Ticsi!
En is várom nagyon a híreket!
Már kérdezni akartam, hogy mi az a harmadik vonalzó???????? :roll: :roll:

Zsófi!
Persze, hogy novemberben fogan!!!!!!!!! :wink: :wink: Hajrá!!!

Kolibri!
Szorítok, hogy kibéküljetek és megint együtt legyetek pároddal!
Anyós meg tényleg idióta!!!! :evil: :evil: Monnyon le!!!!! :twisted:
susy75
 
 


Suzy

Barátném vonalzója! Követni akarom, hogy hol tart! Zsombi és Árpi egyidősek! A tesót nem sikerült eccerre, de nekik is kisfiuk lesz!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi!
Én nem látom a vonalzóidat!!! :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsu!
Még Neked akartam, hogy jobb kedvre derülj!
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi

Miért nem látod? Én látom...
Nem tudom az okát!

A hiba az Ön készülékében van! :D

Kép
ticsimû
 
 


Hali!

Ticsi :D

kössz a drukkot. Én is nagyon várom a híreket!

Zsófi :D

Vhogy nem merek reménykedni. :oops: Sikerült egy laptető. :wink:

Suzy :D

Műtét után október 11-én jött meg. Azt hittem ezután beáll a régi rend szerint, 31 naposra. De lehet, hogy még nem..........

Krisz :D

Mi újság van???????????????????????????????????????
Jelentkezz lécccciiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu
Csak nem babásodsz :) ?

Zsófi
Én is látom Ticsi vonalzóit. Igaz el kell telni egy kis időnek a gépemen, míg észhez tér, de utána láthatóvá válnak.

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Zsu!

Persze hogy kérhetsz. Pláne ha jobb kedved lesz tőle. :wink:
Kép Kép
csipcsab
 
 


Itt egy elveszett bárányka...

Eléggé sűrű a programunk mostanság, Apa itthon van betegállományban, lehetséges, hogy porckorongsérvje van. Hurrá! Várjuk az MR-t (jövőhét péntek), aztán vissza reuma és kiderül, hogyan tovább. Már szerencsére nem fáj Neki annyira, de amikor bekattant Neki, remegett a fájdalomtól. :(

Tavika! Nekem is volt anno mononukleozisom. Emlékezni semmire sem emlékszem, de ha gondolod, megkérdezem Anyumat mi volt stb...

Zsu!!! ddrukkolok a spontán babóhoz!!! :D De azért óvatosabban a lépcsőkön!!!!!!!!!!

Krisz! Én ittam a palástfű teát! :wink: Szerintem ezzel mindent elárultam! :D

Gröni, Mami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aztaaaaaaaaaaa nagyon finis!!!!!!!!!!!!!!!! :DD Várom a fotokat!!!!!!!!!!!

Csipcsab, látom Flóra sem egy rosszkedvű baba! :D Olyan édesen tisztaszívből tudnak nevetni! :D Bár Bende már tud műröhögni is... :)

Nos, mi is volt még...... fogalmam sincs.......

Drukk mindenkinek mindenhez!!!!!!!!!!!!! (pé, teszt, piri, kinek mi kő...) :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Princzike :D

talán....nem biztos. Remélek..... :lol:

Csipcsab :D

Kösziiiiiiiiiiiiiiiii :lol: Naná, hogy jobb kedvem van ilyen gyönyörűség láttán. Igazi huncut kisasszony. :wink: Megzabálnám és megdögönyözném... 8)

Sleepin :D

Óvatos vagyok a lépcsőn. utoljára gyerekkoromban estem le. 8) Most nem tudom mi volt.
Szegény párod. Remélem nem lesz gond.
Kérek tőled is képeket.

Imádom nézegetni ezeket az édes kis törpicurokat. :D

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu! Ja, amúgy amikor 2,5 hónapos volt Bende elestem a lépcsőn, és eltörtem a lábam... :D De én béna vagyok... :S Kész csoda, hogy csak a lábfejem tört. Képek alakulóban, csak rá kéne vetnem magam... :roll:

Kép
Kép
sleepin
 
 


kolibri!
sajnálo, h lehet ilyen szemét egy anya? Hát nem az a legfontosabb neki amit a fia akar?azért remélem babásodsz ebbe a hónapba :)

Krisz!! druuukkkkkk!jelentkezz!!
Ticsi! jobbulást!!
zsófi!! jöjjön meg már a piri!!+++++++++
zsu!drukk a pozitiv teszthez!!!!
csipcsap4 gyönyörű flóra baba!!

lányok, én tegna töltöttem be a 24. életévem, akkor most h nézzem a naptárt? mert azt irja, h ha 23 akkor fiu, ha 24 akkor lány?
jaj de jó lenne ha összejönne!!!!!!
pompom! mikor is tesztelsz???druuuukkk!

KépKép
dike
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 34400_.png

átirtam a görbém, ime a hüvelyben mért adatok!! ezentul csak itt fogom!szerintetek? jo helyere tette a pét?

KépKép
dike
 
 


Dike!
Boldog Szülinapot! :D
Szép ajándék lenne a fiú is és a lány is! :D
Bíztató a görbéd!

Csipcsab!
Imádnivaló az a hatatamas mosoly Flóra arcán! Nagyon gyönyörű! :D

Zsu!
Ó, te szegény, hogy elestél. :( Jobbulást a bokádnak!
Nem igazán értem a vonalzódat. de gondolom a műtét napjától számol, csak megzavarodott. :shock:
Kívánom, hogy babás legyél! :wink: :D
kolibri28
 
 


Kolibri!
ejnye, nem szabad veszekedni az ex f@szsága miatt :twisted:

Zsu!
de ügyi vagy, mennyit írtál!a lépcsőn vigyázz!!!!!!!!!!! :shock:
megadrukk hogy baba legyen a dologban :lol:

Kukac!
a lényeg h jövőhéten kezditek a stimut 8) 8) , ja, és laptetűű :wink:

Csipcsab!
édes Flóra baba 8)

Sleepin!
szijjjjjjjjja :D
párodnak gyógyulást :)

Dike!
reméljük a legjobbakat!de sztem jobban fel kellett volna menniea hődnek pé után, min.2-3 tized fokkal :roll:

Ticsi!
már a barátnéd is tudja, h fiú????csak én nem tudom... :( :( :evil: :evil:

Zsu!

Kép

KRISZ?????????????????????? :roll:

hú de izgi, Mamika is lehet mindjárt babázik, meg Grönike is :D
Vendég
 


Dike!

atyaég, te is milyen piszkosul fiatal vagy :lol:

Kép
Vendég
 


Fenci! :lol:

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?