Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!

Most csak beugrottam.

Hülye kérdés, de mi az a prevenár? :oops: :oops: :oops:

Csak képet jöttem rakni, ki se látszok a tennivalóimból...

Kép Újszülött

Kép 3 hónaposan

Kép 6 hónaposan

Edina


Kép
medina83
 
 


Először is köszönöm a Bogi discéreteket! :D

És tényleg senkit ne tévesszen meg, hogy Bogi áll. Megáll, de még nem magától áll fel... :lol:
Felülni már próbál és ma is sikerült neki....
Ma teljesen jól van. evett szépen. igaz ma még csak kétszer...meg egyszer hajnalban.
de szép adagokat. most játszik... :lol:

Klárka!

csinálj majd baba várós vonalzót!

Katavirág!

De jó, hogy jöttél! :D

Olivér szép nagy baba. Nagyon édes! Bizony itt van a Marci baba és ő is ilyen férfias méretekkel rendelkezik!

Marcianya!

Az én anyósom is, ha jön (hála Istennek egy hónapban egyszer kétszer, pedig két utcányira lakik...)
szóval akkor általában hét óra körül, amikor már jön a fürcsi lassan meg a vacsi meg a nyügi (nem mindig)
és persze ott áll a fürdetésnél..jaj ne így csináljuk...múltkor beszólt, hogy miért így etetem....stb
és persze, hogy nem eszik a gyerek, ha valaki ott van és magyaráz közben....meg a szülő is ingerültebb...

Celesztina!

jobbulást a gyerekeknek!

Kisfruzsi!

Alma baba bizony nagyon megnőtt!!! gyönyörü!

Gaboo!

Jó volt rólatok is hallani!
örülök, hogy jól vagytok!

Fmarian!

Gyuszkó nagyon édes! Hát a második képen az a haj.....azta...nem semmi....

Marcianya!

Marci méreteivel Bogi a 7 kilójával nem tud versenybe szállni....talán majd a fiúk....jó hosszú is! Bogi 9 cm-rel kisebb..

A védőnő nem semmi....kicsit zizi, nem???
:shock: :roll: Én kapok új védőnőt januártól. Ált. suliba osztálytársam volt a csaj...egy idős velem. gyereke nincs...szóval
majd én adok neki azt hiszem tanácsokat. :lol:

Nono!

Márk baba is rosszalkodik. olyan édesek amikor rosszalkodás közben rajtakapja őket az ember....és aztán
kinevet.... :lol:

Bolygó!

Boginak jobbulást. írj hogy mi volt a dokinál. barátnődnek gratulálok!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nono!

Márk baba nagyon édes! Nem is látszik az első képen, hogy megviselt. szerintem akkor is szép volt.

Medina!

Attila baba is édes!

Sokat változtak a babák!!!! Nagyon látszik!!! De az alap vonások felismerhetőek!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

 
 

:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:24-kor.

Kép
marcianya
 
 


:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:24-kor.

Kép
marcianya
 
 


Ollem: tök jó, hogy Bogi jobban van! És nagyon ügyi csajszi.

Marcianya: Marcitól mindig kész vagyok. Olyan kis helyes. :) És mindig is az volt.

Edina


Kép
medina83
 
 


Marcianya!

Marci baba nagyon édes még mindig.
szép nagy pocakod volt!
nagyon sokat nőtt Marci! Jaaaj de picike volt...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:25-kor.

Kép
marcianya
 
 


:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:25-kor.

Kép
marcianya
 
 


Marcianya!

Kisfruzsi dolgozik a képeimen...
meg is nézem, lehet már küldte...

Mutassak én is nagy pocakot?

kivi vagyok a pocakodra nagyon.

nem semmi a védőnő újabb jó tanácsa...evidens, hogy egy 3-6 éves gyerek játszik és akkor megesnek balesetek...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:25-kor.

Kép
marcianya
 
 


Kép Marcianya! Azért ez is elég méretes!!!

És benne egy 2400 g-os csöpp kislány... :shock:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


április 8.-án készült...
21.-én született Bogi
Na mekkora???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Marcianya: Ja, a kókusz! :lol: Köszi! Azt tegnap kapta meg, a másodikat. Szerencsére semmi baja sincs tőle!

Edina


Kép
medina83
 
 


:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:25-kor.

Kép
marcianya
 
 


Megkaptam a képeket Fruzsitól!

Itt is köszi!

Próbálom feltenni őket, Bogi kicsit nyügi...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Keresgéltem a gépen és rábukkantam egy videóra....én énekelek rajta....még 2003-ban....a szalagavatónkon.... :shock: de régen volt..

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:26-kor.

Kép
marcianya
 
 


egy nappal szülés előtt
Kép [img]
Kép 4D januárban
Kép pár percesen Kép még a kórházban Kép otthon apával
Kép két hónaposan Kép három hónaposan Kép hat hónaposan

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kisfruzsi, nem tudom miért nem jó az olivaolaj a szerző szerint, az sem derült ki a könyvből. Szerintem Emivel ugyan azt a "szakirodalmat" olvastuk (Emi! Devics Józsefné-féle szakácskönyv?)

Mary, Bogi a Megasztárba vagy a Szombat esti lázba készül? Már nem csak énekel, hanem riszálja is a kis popóját! :lol:

Bolygó, jobbulást Boginak, reméljük nem komoly. Majd írj, mi volt az orvosnál!

Jók a "Miből lesz a cserebogár?" képek! Hű, mennyit változtak ezek a babák. Már nem is annyira babák :D !

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka!

Még pár évet várnia kell a Megasztárra..... :lol:
de tényleg, most hogy mondod...riszálja.... :lol:

Marcianya!

Bogi ma csak egyszer aludt...

mennem kell...üvölt....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nemrég jöttünk dokinénitől és felírt neki Nasivin gyerekeknek való orrcseppet, Ambroxolt és persze továbbra is használjuk a Fluimare-t minden orrszívás előtt. És ha belázasodna, lázcsillapító (már van a biztonság kedvéért újszülött kora óta) és antibigyó. Piros a torka és váladékos. Eddig még nem volt lázas, most is nagyon jó kedvű, nevetett rám, magyaráz, csak annyit venni észre rajta a szörcsögésen kívül, hogy kicsit talán aluszékonyabb (persze magához képest). Remélem hamar rendbejön a picurkám.

Megyek is, mert apja vár a netre. :roll:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Hihetetlen, hogy milyen iciri picirik voltak...jaj ilyenkor úgy elfog az újra pocit akarok érzés! :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Nasivint mi is kaptunk, de nekünk nem használt nagyon eddig már lassan 2 hete

KépKép
kisfruzsi
 
 


:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:26-kor.

Kép
marcianya
 
 


CELESZTINA, JULINKÁNAK NAGYON BOLDOG FÉLÉVESET! Kép

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Hú Marcianya tényleg hatalmas volt a pocid!!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Almát le kelett tennem aludni egy kicsit, mert nagyon fáradt volt szegénykém, pedig ma aludt délelőtt 2 órát du. igaz csak 3/4-t. De remélem azért éjjel fog aludni..

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy zavarkodok, de már meglehetős régóta olvaslak benneteket, csak sosem akadt időm írni.

Most csak azért szántam rá magam, hogy okoskodjak kicsit.

Emi: A hordozós kabát miatt akartam írni, hogynem kell suzétszabdaltatni semmit. Az egyik német weboldalon keresgéltem, s kiderült, hogy a hordozós kabát arról szól, hogy egy síma női kabáthoz varrtak egy egyik oldalán gombos, másikon lyukas "betétet". Ezzel kiegészítve a kabátot alá fér a bab is és a mama is.

bocsi, megyek.

Ági

Kép

Kép
ágic
 
 


Na, akkor a képek:
1 naposan: Kép

3 hónaposan: Kép

Majdnem 6 hónaposan: Kép
Kép"Na milyen vagyok apa régi sapijában?"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára atizka 2008.11.12 18:45-kor.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka!

Nagyon édes Emma baba!!!
De kis pici volt....
Az utolsó kép nagyon komoly apa sapijában...édes

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


De jó látni, hogy milyen rohamosan fejlődnek a babák!!!
Fruzsi, jól látom, hogy Almának három hónaposan még kék szeme volt, most meg már barna?
Majd teszek én is képet ám.

Gaboo,
Örülök, hogy jól vagytok. A kis manökenedről nem hozol képet?
Tök jó, hogy Zsófi is ilyen jó evő lett. Te készíted a főzelékeit, vagy készen veszed?

Mariann
Gyuszkó születésekor sem volt pici, most meg hatalmas és milyen huncut!!! Nagyon édi!

Bolygó,
Remélem, már jobban van Bogi. Szorítok nektek!!

Nono,
Egyáltalán nem volt csúnya Márk! De tény, hogy rengeteget változott szép szőke herceg lett belőle. Egyébként szerintem nagyon hasonlít rád!

Medina,
Atis is nagyon aranyos kis legény lett! Tök sokat változott az ő pofija is. A három hónapos kép a kedvencem!

Marcianyu,
Hát Marciból is jó nagy vasgyúró lett. Igazi michelin baba! Jó nagy pocakod volt!

Mary,
Hatalmas pocakkal mentél szülni!!! Bogi is rengeteget változott már a kórházban is.
Aranyos a videón és nagyon ügyi

Atizka,
Emma babáról ritkán látunk képeket, pedig olyan kis tündéri ő is A nyelvkidugós képen nagyon vagány!
Igen, én is a Devicsesben olvastam, hogy olivaolajat babaételbe nem szabad rakni, de azt nem írta, hogy miért. A másik szakácskönyvben (Dr. Kerekes Judit, Babatáplálás kézikönyve) viszont az van, hogy lehet olivaolajjal készíteni a babaételeket.

Ágic,
Köszi az infot. Esetleg megírnád, hogy melyik oldalon láttad? Vizuális típus vagyok és nem tudom elképzelni, hogy hogyan nézhet ki. Lehet, hogy másokat is érdekelne

Kép
emi29
 
 


Emi,

igen, reménykedtünk benne, hogy kék marad a szeme..dehát ez van. Apának kék nekem barna, de az apukámnak is kék, szóval némi remény volt. :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Ezek a babák... mind sokat változtak! Nagyon édesek! Nem emelnék ki senkit külön...
Megyek, kotrok elő én is pocakos képet... De azt hiszem Marcianya vezet.

Valaki kérdezte, hogy mi az a prevenar... Pneumococcus elleni oltás neve. Bevallom, innen és a védőnőnktől okosodtam ma... :roll: :)

Mariann
Kép

Kép
fmarian
 
 


anyuk, köszi a képdícséretet, de nem azt írtam, hogy csúnya csak hogy megviselt, az az igazság h ez egy nagyon "jó kép" mert eredeti méretben égővörös a buksija és véraláfutásos itt ott. Csak itt nem látszik.

Marcianya: nagyon szép Marci!

Mary: Bogi is gyönyörű!

medina! Te babád is csodaszép!

atizka: nagyon szép kilány Emma!

emi! annyira nem lehet szörnyű a séród!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak az utolsó oldalt olvastam vissza, nagyon jók ezek a képek, hogy mekkorát nőttek a babók. :)

Igazából azért ugrottam be, hogy mondjam, aki Pemperst használ, a DM-ben most 2x70 db 5600 ft, szerintem jó áron van.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Húúú, micsoda szép babák, aztaaaaa! :D

Celesztina, Julinkának boldog félévességet! :D

Ági, tényleg, kérünk linKet, emrt ezt én sem tudom elképzelni...és ez hogyan működik háton hordozásnál? Hogy gombolom be? :lol: :roll: :idea:
(Holnap veszek anyagot a zseb kipótlására, és utána indul a varrónőhöz a kabát. 3-4 ezer ft lesz, nem 20-30 ezer...azé' nem mindegy!)

Kép
babyteve2
 
 


Lányok!

Már napok óta töröm a fejem, hogy mikor jött meg utoljára....
Nem irtam fel...aztán eszembe jutott, hogy egyik barátnőm jött hozzánk és hozott egy doboz betétet, egyet használt belőle, de neki nem vált be...és azelőtt volt meg valamikor....
úgyhogy lehet, hogy már késik.... :shock:
ajajajaj....
ez most este jutott eszembe....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary: tesztelj egyet! Ha már késik vagy elérted azt a napot amikor meg kéne jönnie, akkor a teszt megmutatja ha van babád. Ha meg nincs akkor sztem csak a stressz h Bogi beteg volt!
Vendég
 


Emi! Én csinálom a főzelékeit!! A gyümikbe viszont szeretem az üvegeseket adni.
Teszek képet Zsófiról!

Kép

Kép
gabo001
 
 


Gaboo!

Zsófi baba nagyon édes!

Nono!

Gondoltam a tesztre, de még várok egy hetet. Lehet, hogy csak a napokban kéne megjönnie. Mert ugye nem tudok pontos dátumot mikor volt meg....
Hát kiváncsi vagyok. Július fele akartuk, hogy megfoganjon!


Ja Bogi elaludt negyed kilenckor vacsi után és felébredt kicsit több mint fél óra múlva...
épp dorbézol apával....sikongat, játszik...pedig már én is mindjárt elalszom...
már elmosogattam, rendet raktam a konyhában, kiteregettem a ruhákat, elpakoltam a nappaliban...
Férjem már főzött holnapra ebédet. Előtte elment boltba ebédhez valót venni.
Ja fincsi babgulyást főzött!!!

Na megyek fürödni!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary: ha most fogant meg se aggódj! Kicsi korkülönbség nagyon jó nekik. Neked igen fárasztó az első időben de túl lehet élni! És midenért kárpótolnának! Én aztán tudom, Márk még most sem alszik éjjel....min 2-3x kelünk! Plusz Szonja is ébred még! De imádom őket. Bár nálunk azért nem kicsi a korkül.
Ha tesztelsz oszd meg velünk is légyszi! Szorítsak neked h vagy ne? Azaz a pozitív válaszért.
Vendég
 


Nono!

Hát hogy szorits-e??? Nem tudom....persze nagyon örülnék, ha pozitiv lenne a teszt...de kicsit most, hogy belegondoltam, hogy meg kellett volna már szerintem jönnie, kicsit beijedtem....
Bár nagyon vágyom már kistesóra!
Köszi a biztató szavakat...tudom, hogy jó a kis korkülönbség...
Persze megosztom veletek, ha tesztelek....lehet hétvégén veszek egyet, ha addig nem jön meg, úgyis kell mennem a Rossmanba babaolajért...

Ja megfürödtem és Bogi még mindig ébren. Mesét néznek apával...
szupi...
én meg már tudnék aludni...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok, rég jártam erre. olvasóban vagyok, nincs időm írni.

Julinkának boldogat:)

Emi miattad jöttem képpel:)

Babyteve, én ma kaptam meg a hordozóskabim, elöl ilyen rendszerű, mint a képen, hátul szétgombolható egy sávban é szintén ugyanez a rendszer. és akkor variálod hol hordod. ez elmélet, nem próbáltam még.

mi jól vagyunk, köszi, aki gondolt ránk Marcinapkor. Ha valakit érdekel, blog frissítve elég rendszeresen, de sztem akit érdekelt, eddig is nézte.

www.makkmarci.blogspot.com

szépek a babók. Kép

lolka_zs
 
 


hűű, elég kicsi a kép, látod Emi? sajnos ezt találtam, nem az én képem.

lolka_zs
 
 


Na Bogit nagy nehezen elaltattam...
Ugye evett nyolckor 225 ml-t. Úgy látszik, hogy jót tett a két napos diéta...És most mielőtt elaludt éhes volt és még evett 100 ml-t.
És most már mi is megyünk aludni...

Jó éjt mindenkinek!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kisfruzsi, a masik topikban majd valaszolok.

Hello lanyok, koszi annak, aki eszrevett! Tul sokat irtok es en nem tudok mindent vegigolvasni
:lol: de nagyon edes minden baba ! Es a pocakok :roll:

Klarkanak gratulalok es irigy, irigy :!:
katavirag
 
 


Sziasztooook,

Fruzsi, ha jól látom Gabo Zsófijának almás-körtés etetőszéke van :)

Tök jók a babaképek, mindjárt teszek fel én is !!!!

Mary, mit látok?? lehet, hogy nálatok is útban van a kistesó??

Julinkának boldog félévest kívánok!!!

Kép

Kép
Kép
mango.
 
 


Mindenkinek köszönöm a képdicséretet!

Gabo, édes a lánykád. Látom a hajszerkezete kb. azonos a lányoméval! :lol:

Borsika! Boginak boldog fél évességet! (Jól működik a vonalzód!)

Kép

KépKép
KépKép
atizka
 
 


NA MOST KINYÍRTAM A TOPIKOT :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mango. 2008.11.14 10:06-kor.

Kép
Kép
mango.
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?