Új privát üzeneted érkezett!

Hello Csajok!

Hát elég benneteket visszaolvasni!

Engem is elkapott a tejfrász. Pár napig Jázmin egyfolytában ordított a cicin. Azt hittem nem elég neki a tejci. Futás be a védőbe hétfőn, mérlegelés...minden rendben, 6 kg 17 dkg. Hízott 26 dkg-ot másfél hét alatt. Azt mondta a védőnéni, ha úgy érzem nem elég a tejcsi, kezdjem el a főzelékeket..(majd meglátjuk). Ma megkóstoltattam vele az almát. Hát volt ám pofavágás rendesen. Fújta ki, mint a gőzmozdony.

Mancsa: nagyon szépek a gyerkőcök! Hagymás vagy kisanyám! :) Ez nagyon jó volt!
Gégéé: csudiszép a babaszoba. Igen, dokibácsi nagyon óvatosan vizsgál. Le a kalappal. Nekem is volt már szörnyű élményem más dokiknál.

Trundike: sikerült tejcit szerezni?
Én laktoherbet iszom még most is. Én azt olvastam a tájékoztatóján, hogy a babának is megkönnyíti a bélmozgást, mivel kömény meg kamilla van benne. Gondolom átmegy a tejcibe is.
Ja, én is Hunyadis voltam ám! 1998-ba végeztem, és a Lovasné volt az oszifőm. Igazgatás ügyvitel szakon. És te?

Wicca: Igen, Sarmon jól mondja, mi is így szoktuk az eperrel. Épp most múlt héten ültettem át én is őket. Jó meló volt. Te is Hunyadis voltál? És te melyik szakra jártál? Mikor végeztél?

Lara: neten találtam a képet, kinyomtattam,és volt itthon üveg képtartó, abba beletettem. Átküldjem e-mail-ben a képeket? Van pár ilyen mesés!

Sarmon: örülök, hogy minden ok veletek! Szép kismami vagy. Néztem a képet! ;) Nálunk is külön ágyban alszik a manó. Volt, hogy elaludt mellettem, de én sem tudtam nyugisan aludni úgy éjszaka.

Bende: erre is jöhetnétek sétálni Cece felé! Röpke ötven kilométer. Szívesen találkoznék veletek! :)
Jajj, néha sajnálom, hogy nem Fehérváron lakunk. Ott laktam 20 évig........

Na, ki van hozzánk legközelebb? Sarmon talán te, meg Gégéé. Ha meglesznek a lányok gyertek erre, és irány sétálni. Addígra már Jázminom tolja a babakocsikat!
:lol:

Anyany: Zsófi nagyon tündér a sütőtökös képen! Nekünk is ugyanilyen előkénk van! :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Mindenkiben van valami jó, bennem például Piroska.....mondta a Farkas!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


hozzám közel vagytok! majd megyünk mindenképp, ígérem ;)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

 
 

Kép Ez elég vicces? :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Gégéé: ok, szavadon foglak!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Akkor Gégéé elárulod hogy te merre laksz? mert én erről lemaradtam. És ha Sarmonhoz közel vagy akkor hozzám is :lol: :lol: :lol:

Igen az epret én is azért piszkálgattam meg,mert nagyon gazos volt eddig a pocakkal nem tudtam gazolni meg amiket hozott új hajtásokat azokat ültettem szét, bár igazából az tenne jót neki amit Sarmon írt de sztem ez idén elmarad, majd jövőre.

Ancsi a kis mennyasszonyunk is ilyen kis rongyos? :lol: Matyi is már most is gyűrögeti a pelust a feje alatt és ha éhes akkor még a ráncokat is eszegeti közben :lol:

KépKép
winchi
 
 


Mancsa: A gyerekek nagyon édik együtt. Kár hogy videót nem tudok feltenni mert tegnap készült egy szuper felvétel :)

Ancsi_pancsi: Lovasné? Irodalom tanárnő ugye? Én 94-ben végeztem programozói szakon és Ágoston Béláné volt az oszifőnk :)
Jó a vicc :)
Nagyon édes Dóra !!! Szép Manócska!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Gégéé az uh-on most abszolúte nem nézték a baba méreteit,azt mondta a doki minden héten teljesen felesleges.
Ezeket írták a papiromra:
RI köldökartéria:0,52
RI magzati aorta:0,76
Átlagosnál kevesebb magzatvíz,placenta hátsó falon
III.stádium
Vélemény:Norm.fetoplacentáris véráramlás

Ennyi.doki azt mondta erre teljesen jó minden.
A kacsalábon forgó palota kicsit túlzás jelenleg inkább egy atombunkernak nevezném,a második világháborós időszakból... :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!
Gratula Zsófi babánknak és anyukájának!!! Kislányhoz méltón sokat váratott magára. :wink:

Élek, nagyon jól vagyok! A hétvégén Esztergomban voltunk a táncos csajokkal és ezért cserébe igyekeztem kisfiammal tölteni a legtöbb időt. Ma kétoldali vérvételem volt hajnalok hajnalán így mindkét karom sajog. Szerencsére nem lesz olyan, mint Sarmoné. Remélem!!!

Most tűnök, mert kisfiamat ágyba kell imádkozni. Holnap már nem kell visszaolvasnom, úgyhogy viccet is küldök!!!
Üdv:-)

Kép

Kép
hettuli
 
 


Sziasztok,

Köszi az epres hozzászólásokat! Nem kell nekem Bálint gazda, Ti is tudtok segíteni!! :D:D:D Akkor ha jól értem nekem még nem igazán kell hozzányúlnom, most tavasszal ültettem!
Tegnap voltam dokinál, minden rendben velünk, KisBé (így hívom pocaklakót :)) pedig aludt! Csodálkoztam, de valamikor pihennie is kell ennek a gyereknek!!! :D:D:D Hétfőn 4D! Nagyon várom!! Meg az apja is!!
Bende, Anyany: Háááát én tegnap rákérdeztem mit lehetne csinálni a dokival (természetesen név nélkül), azt mondta két helyen tudjuk bepanaszolni és bizony ők is hallottak már mindenféle esetről, tehát nem is biztos, h a kollegák annyira mellé állnának!
Ancsi_pancsi: Anyám!!! Ezek a szemek!!! :D:D:D Gyönyörű!!! Nem voltam Hunyadis :), sőt! Én "pesti panel gyerek" vagyok, úgyhogy ott jártam gimibe :D!!

Nekem sem nagyon jut eszembe vicc (Bende, ez jó ötlet volt!! :D), de van egy szőkkenős kedvencem:
"Hogyan hívod, mikor a szőke nő szalmabábut húz maga után?
- Memóriakiegészítés!!" :D:D:D

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


hahó!

winchi megkaptad a privit? :)

sarmon, tudod az a fura, hogy múlt héten sem volt rosszabb semmi; aztán mégis ijesztgettek...szóval ezt nem értem...látod ezt mondtam neked...

matyink 4 hetes, és Biusunk is lassan...hogy szalad az idő :D

ancsi gyönyörű a csajod!

hettuli király, hogy jól vagy! lassan vége az első trimeszternek...

wicca pihenj sokat!

na megyek, mert nem bírok itt ülni :D

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


ja és azt szerettem volna még mondani, hogy nekem már kettessel kezdődnek a hátralévő napok :P

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé: Közeledsz a nagy naphoz!!De jó!!! Megint lesz kiért izgulni!!!!! :D

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zsófiék is valószínű otthon vannak már; na meg szösz is igen eltűnt, valószínűleg már ő is babaázik!

amúgy én nem érzek semmi "előjelet" :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Na igen, szösz!!! Biztos babázik már :)!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Jó reggelt!

Esténk jó nyűgös volt. Nem tudtam mi baja a kcisimnek, de este megint csak 3 óránként keltünk :)

Bende, Anyany wicca: Valaki priviben írja meg hogy melyik dokiról is van szó és mi is a szitu. Légyszíí!

Gégéé: Na látod!!! Megy ez neked!! Babócád is nagyon ügyi hogy benn akar még maradni,c sak így tovább :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Kösz a bókokat lányok!

Wicca: bocs, akkor összekevertelek valakivel. Valaki írta még, hogy Hunyadis volt. A gólyafészekbe mész 4D-re? Szupi lesz ám! :)

Trundike: igen, Lovasné irodalomtanár volt, meg olasz. Nekem Ágostonné volt elsőbe a tesitanárom, de aztán nyugdíjba ment. Hát régi szép idők. Azért jó volt oda járni, nem? Épp most volt osztálytalálkozónk októberben.

Winchi: igen, Dorkánk is egy rongyos maca. Mindig húzkodja a pelenkát, vagy amit talál. Ez az újabb hóbort a piros zsebkendő. Jó színes, talán azért. Ezek szerint rokon lelkek a vőlegénykével. Két rongyos! :lol:

Gégéé: te még ne akarjál semmilyen előjelet érezni, és Sarmon te sem! Még ráértek! :)

Zsófi, Szösz, ha tudtok jelentkezzetek! Várunk benneteket.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Gégéé köszi most már képben vagyok!

Sétálós csajok ma is mentek? Bende, Tündi? Mert ma beköltöztünk Fehérvárra elegem lett az otthon létből főleg hogy ma áramszünet is van így a mamánál vagyunk. Csatlakozhatunk a mai sétához, 1kor eszünk utána mobilak vagyunk :lol: Telefonszámot kapok ha aktuális???

KépKép
winchi
 
 


Winchi: Persze, bár hozzánk ma vendégek jönnek ha minden igaz, ha nem jönnek akkor megyünk ma.
Küldöm privibe a számom :) Bende is fogja szerintem mikor feljelentkezik :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


De jó nektek, közös séta! irígy-irígy! :)
Mi szombaton megyünk Fvárra Mamihoz. Esetleg a Köfém lakótelepen nem akartok sétálni? :D

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Lányok: Egyszer összejöhetnénk egy megszervezett talin. Mi a véleményetek?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Köszi Tündi csörgök majd nemsoká hogy aktuális e a séta, ok?
A közös tali is jó ötlet :lol:

KépKép
winchi
 
 


du mi is ráérünk. becsatlakozhatunk a sétába?
Vendég
 


képzeljétek! rájöttem, hogy éjszakánként mi volt Zsófi baja. hát azért sírt fel annyit, mert melege volt. úgyhogy két vékony plédet tettem rá és szépen aludt 5ig, etettem, utána 9ig.

tegnap nem tudtunk menni sehova sem, pedig szerettem volna, de Zsófi 2kor úgy elaludt, mint a kis mormota. 4kor ébredt, evett és fél5től 7ig megint aludt. fürcsi, kaja, aztán sajnos elaludtfél9kor, de egy félóra múlva már ébredt és kukorékolt éjfélig. aztán persze megint hulla voltam...

a sütőtök simán nem jött be. almával viszont falja, úgyhogy ma is az lesz a menü.

ja és még egy dolog! fogytam!!!! már "csak" 69 vagyok a 72 helyett!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok! :)

Köszi, hogy hiányoltatok! Hát még mindig 2in1! Pedig igyekszem magam mozgásban tartani, egy csomót sétálok, voltam tornázni, lépcsőztem a hetedikre, de semmi! :(

Nagyon szeretném, ha babókám lassan elindulna kifele!

Winchi azt hiszem te írtál valami kenőcsről aranyérre. Neked mi vált be?

Anyany gratula a fogyáshoz! :)

Pocakosok pihenjetek, Babásoknak jó sétálást! :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Én is Hunyadis voltam. :) Én 96-ban végeztem.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Anyany: Gratulálok a mínusz kilókhoz! :) Kipróbáltad a takaró dolgot és bejött?

Szosz: Kapunk azért valakitől híreket rólatok?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok lányok!:)

Annyira örülök,hogy így felpörgött itt az élet!:)
Mikor próbáltam a kezdetekkor írni,még alig voltatok páran,most pedig egyre többen lesztek!:) :lol:
Üdvözlök minden új kismamit a topicban!
Sajnálom,h csak ritkán tudok jönni, de ha segítség kell írjatok privát üzenetet,azokat mindig nézem és segítek amiben csak tudok!
Most végre volt időm visszaolvasni kicsit!:)
Mekkorát nőttek a gyermekek! :lol: Húú el sem hiszem,h már ilyen régen jártam erre!:) Gratulálok mindenkinek!:)
Továbbra is nagyon köszönöm,h így segítitek egymást!Büszke vagyok rátok!:)
Próbálok majd többet jönni!

Addig is PRIVI ha kellek!

Szép napot mindenkinek!
Üdv.: Gólyanéni :lol:
[/u]
szuleszno1
 
 


Gólyanéni de jó hogy benéztél! :lol: Köszönjük, hogy büszke vagy ránk :D

Anyany elküldtem a telszámom ha gondolod hívj én hívom Tündit :D

KépKép
winchi
 
 


Szia Gólyanéni! Örülök hogy életjelet adtál magadról, már kezdtem aggódni :)
Remélem minden rendben, és örülünk hogy itt vagy :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


[quote]n írta:e akarjál semmilyen előjelet érezni, és Sarmon te sem
-de pedig jönnek-jönnek... :?

[quote] írta:Egyszer összejöhetnénk egy megszervezett talin. Mi a véleményetek?
-én benne vok,mihelyst lesz babám akit tologathatok... :lol:

Védőnéni ma megint cukrot talált a vizeletemben ,jövő héten tesztreggelizni kell(tej+zsemle). :?
6 kiló plussznál stagnálok. :lol:
pocakom 113 cm. :oops:
Megkaptam az utolsó laborra a beutalókat! :lol:

Krumplifőzelék lesz ma rántott párizsival...már úgy utálom kitalálni mit főzzek...Ez most Aptyuk kívánsága volt. :wink:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok Lányok!

Gólyanéni de jó hogy jöttél!!!Remélem jól vagytok!Mi már növögetünk olyan gyorsan megy az idő!Irtam privit!Puszi

Anyany:De jó látod megindulnak a kilók lefelé :D :D :D :D Hanna is 11-kor ébredt aztán 1-kor aludt el persze hogy felébredt nem akart lemaradni a született feleségekröl :D

Trundie:A tali jó ötlet lenne tényleg nem is vagyunk olyan messze egymástól!Megnéztem az iwiwen a képeket olyan édesek a gyerkőcök teszel majd fel ide is képet?Persze csak ha lesz időd!

Ancsi:Jázmin nagyon édes gyönyörüszép szeme van!Most már minden nap adsz almát a kiscsajnak?

Szosz:Kitartás már nem sok van hátra a nagy találkozásig!



Winchi:De jó nektek ti is csatlakoztok a közös sétához!

Nálunk tegnap volt a védőnéni megdicsérte a Hannust hogy milyen soktat nőtt meg hogy figyel mindenre.Megkérdeztem a hozzátáplálásról mondta hogy majd adnak róla ismertetőt de a tejpéppel szokták kezdeni(majd ír fel a dokinéni)ha abból megeszik már egy adagot akkor jöhet a gyümölcs ha abból is akkor a fözelékek.Na most megyünk pasizni a barátnöm itt lakik a szomszéd házba neki kisfia van 7 hónapos együtt szoktunk sétálni!Puszi
Vendég
 


Íme néhány kép :)

Kép
Kép

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jaj nagyon édes :D :D :D :D :D És hogy figyel!
Vendég
 


hűűűű; olyan sebességgel közlekedek a lakásban, hogy a csigák simán elkúsznak mellettem....mondtam nektek, hogy a férjem csinált pozsonyi kiflit hétvégén vagy hétfőn...igen hétfőn és tutti finom volt, és azóta is arra vágyok...de már megettem.

sétálni én is megyek, decemberben a szép fő utcán, megiszunk egy forralt bort; hehe...

SARMON: mesélj mit érzel!!!! (hátha én is érzem :D )

úúúúúúú Bianka nagyonszép!!! (a férjem szerint amúgy Matyimanó nagyon szép; szebb, mint a csaj babák...remélem emmuci azért tetszeni fog neki :D )

lara nézted a született feleségeket? hű hát a vége odavágós volt...nagyon király:) de gondolom jövő héten nem lesz....nem tudom, még nem néztem, csak ilyenkor szokták szüneteltetni mindig, ha vége egy évadnak...

szia gólyanéni, mi még nem találkoztunk, nagyon örülök, hogy itt vagy. el tudnád mondani, hogy a szüléshez milyen homeopátiás bogyókat javasolsz? (már ha javasolsz egyáltalán)

winchi király lesz a közös séta :)

sarmon nekem is kellene mennem vérvételre, de a védőnéni megígérte 2 hete, hogy eljön hozzám; és gondoltam, akkor én nem kell hogy menjek hozzá, de nem jött (itt lakik amúgy velem szemben :( ) ja és holnap nov. 14 :)

szösz basszus...ááá hogy bírod? kitartás. a héten megszülsz tuti.

anyany, gratu a fogyáshoz....hogy fogytál? mármint mit tettél az ügy érdekében?
ez a melege van-vagy nincs dolog ez amúgy baromi nehéz...mert azt mondják az okos könyvek, hogy 20 fokon két vékony pléd...de 20 fokon nálunk most a hálóban elég hüvi van...na majd kitapasztalom, de ez tényleg nem egyszerű...


menüjavaslatok Sarmonnak - mivel én is utálom kitalálni, hogy mi legyen a kaja-:

brassói
virslis krumpli (ugyanaz, mint a brassói, csak virsliből, nem húsból...)
krumplis tészta
bolognai
pizza
rántott sajt, rántott karfiol, rizs
borsófőzelék, sült virslivel
fasírozott, mellette sült krumplival
lekváros derelye (fagyasztott, bolti)
palacsinta /gofri/; előtte egy jó tartalmas leves

na első körben ennyi; ha még kell szólj :)

puszik csajok

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sarmon: én is krumplifőzeléket főztem :lol:
Utáááálom én is kitalálni, de majd Gégéé ad tippeket!

Gólyanéni: sziaaaaaaaa! Örülök, hogy itt vagy, és büszke vagy ránk!
Látod, hogy cseperednek ezek a gyerekek!

Gégéé: homeós bogyók: nekem a szülésznő javasolta: cimicifuga racemosa, és caulophyllum thalictroides azt hiszem ez a nevük, felváltva szedtem őket a 36. héttől, egyik nap egyiket, másik nap másikat, egyik elvileg a méhszájat tágítja, a másik meg lazító, vagy valami ilyesmi, na meg a málnalevél teát ittam, nem éreztem, hogy nagyon hatásos lett volna, pedig a vajúdás alatt is használtam őket. De még kaptam külön szurit is, hogy táguljak. Valamiért nem akartam...Na, meg még fájásaim se voltak, csak az oxitocintól...hm...
Szülés utánra: arnica montana (vérzéscsillapító, sebgyógyító)
utrica urens: tejserkentő

Na, de inkább kérdezd meg gólyanénit, mit szól hozzá,ok?
Én dokibácsinkat kérdeztem, azt mondta, hogy nem hisz a hókuszpókuszokban, de beszéljem meg a szülésznővel.


Közös tali naggggyon jó ötlet!

Szosz: na megvagy! Tudtam,hogy van még egy Hunyadis köztünk.
Melyik szakra jártál? Ki volt az oszifőd? Amúgy meg nem semmi vagy 7. emeletre gyaloglás. Ez igen! Reméljük tudsz minket értesíteni, ha történik valami...:)

lara: szijjjjaaaaaaa! Mostmár mindennap próbálok egy-egy falatkát adni neki. Ma már többet lenyelt, mint tegnap, és úgy cuppogott! Vicces volt! Küldjem a Micimackós képeket? Nem válaszoltál...

Trundike: hát de gyönyörű ez a lány! Hasonlít Barnikára!

A múltkor mikor Maminál voltunk, pont akkor volt a Köfém csarnokban bababörze, én meg néztem, hogy mit mászkál ott annyi baba, meg mama, és mire észbekaptam, hogy mi van ott, hát lekéstünk róla. Fehérváriak, ha lesz kiplakátolva a városban a bababörze, szóljatok már nekem légyszi!!!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok! :lol:

De jó,hogy így örültök nekem!:)
Már én is örülök,hogy ideértem kicsit,olyan jó olvasni Benneteket!

A babák meg már nagyot nőttek mióta nem láttam Őket!Hanna és Bianka is nagyon szép kislányok!:)
Majd a többi képet is igyekszem ám lesni!

Trundike!Megvagyok köszi!:) Minden a régi!

Gégéé! Válaszoltam a kérdésre priviben,majd nézd meg!

További szép napot Mindenkinek!
Üdv.: Gólyanéni :lol:
szuleszno1
 
 


Anyany: na majdnem kifelejtettelek! Nagy gratula a fogyáshoz! Mi a titkod??????? Áruld el gyorsan, tudod megbeszéltük, hogy együtt fogyunk!!! :lol:

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Gólyanéni: neked is szép napot!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Tegnap jöttünk haza. Azóta szétmegy a fejem. Apa elvitte sétálni a nagyot de a kicsi már nyekerek szoval pihi nulla. Tejci van böven egyiket szivja folyik a másik elég mohó mindig azon lógna.
Mit vehetek be fejfájásra????
Hasfájosak vagyunk vettem neki már infacolt.
Az a nehéz,hogy a tesó mindig piszkálná amineki nem tetszik pláne ha aludna és még meg kell szokni egymás hangját mert hiába mondom Dórkának halkaban nem igazán érdekli. Mindig rajtam lógna igyekszem mindenhol ott lenni mire kitalálom mi hogy lessz jó :roll: , hogy mindenre legyen idöm :shock:
Amugy imádom hihetetlen,hogy ketten vanak és midegyik az enyém :wink:
1-kor ment el a magzatvizem 2-re bementünk. Dokit felhívtam. Már 5 perces fájásoknál keztünk és utána 3-4 fölé nem is ment. 7-ig jól birtam szavam sem vot. Utána keztem elvesziteni a fejem. a doki bejött infuziót kötni mert azt szoktk 6 ó a magzatviz elfolyása után. Addig senki nem nézte,hogy állunk csak jött a vizit mire a föórvos közölte hamarosan szülünk és 20 percre rá már ott is volt a manó. Én odáig mivel nem tudtam,hogy is álunk féltem,hogy csak jönnek a fájások de nem is tágulunk :roll:
Megyek majd olvasok vissza.
Este ha lessz idöm rakok képet.
Remélem igy sietve is ertelmesen írtam :oops: :oops:
s. zsófia
 
 


sziaaaaaaaaaaaa zsófia!

jujjj de sietve írtál :) gratula neked! nyugodj meg! szedj be algopirint nyugodtan, senkinek semmi baja nem lesz tőle :)

örülünk a tejcinek juhééééj! sok puszi neked!

ancsi köszi a választ, gólyanéni is írta ezeket priviben pont, asszem majd odaadom a gyógyszertárosnak, mert én ezeket nem bírom kimondani, nagyon vicces nevük van!! Köszi gólyanéni neked is! Te hallod én a dokibácsitól nem is mernék ilyeneket kérdezni...mondjuk az sem volt okosabb, hogy megkérdeztem mikorra jósolja ababát, és kinevetett...meg amikor még régen a férjem kérdezte, hogy fiú-e vagy lány...akkor is nevetett, aztán mondta, hogy nem lehet ilyenkor még megmondani (asszem 14 hetesen) aztán a férjem mondta, hogy na de Ön biztos látja, aztán a dokibácsi mondta, hogy ő látja (jót nevettem), aztán a férjem addig idegesítette, amíg azt mondta, hogy lányforma :) hehe...
pénteken megyek, ancsi menj már el te is hozzá!!!pénteken lesz nst-m is; az olyan jó, szeretem hallgatni, ahogy dobog a szíve meg kuruttyol :)

zsófi várjuk a képeket! megyek, mert emma betámasztotta a kezét a csípőcsontomra, én meg összenyomom a hájammal :D

Sarmon pihizz (azért írd meg, miket érzel :D ) ne izgulj, úgysem szülsz december előtt...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Kép Fülessün

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Kép vicc helyett: füles sünike

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Zsófi: Szia!!! :) Hát valahogy ezzel én is így vagyok.

Gégéé: Édes ez a süni!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Mese a házasságról

A friss házaspár két hete élt házasságban. A férj, bár nagyon szerelmes
volt, alig várta, hogy elmenjen a haverjaival egy kicsit szórakozni. Így
szólt a felségéhez:

- Édesem, mindjárt jövök.

- Hova mész, cuncimókus? - kérdezte a feleség

- Lemegyek a bárba, drágám... Iszom egy sört.

A feleség így válaszolt:
- Egy sört szeretnél, szerelmem?
Kinyitotta a hűtőszekrény ajtaját és 25 különféle sört mutatott a
férjének 12 különböző országból, mint Németország, Hollandia, Japán,
India stb. A férj nem tudta, mit tegyen, az egyetlen, ami eszébe jutott,
a következő volt:

- Igen szívem, de a bárban... tudod... hűtött poharat adnak.

Még be sem fejezte a mondatot, a feleség közbeszólt:
- Hűtött poharat szeretnél, angyalpofa?
Egy hatalmas söröskorsót vett elő a hűtőből, annyira hideget, hogy őt
magát is kirázta a hideg.

A férj, kissé sápadtan, ezt mondta:
- Igen drágám, de a bárban olyan finom előételek is vannak... Nem
maradok sokáig, mindjárt jövök. Megígérem. Rendben?

- Előételt szeretnél, szívem csücske?
Azzal kinyitotta a sütőt és 5 különböző előételt vett elő:
csirkeszárnyat, sültet, gombasalátát stb.

- De édes szívem... a bárban... tudod... mocskos káromkodásokat is lehet
hallani...

- Mocskos szavakat akarsz, életem? Na ide figyelj, te, faszfej! Idd meg
azt a kibaszott sörödet abból az átkozott hűtött korsóból és zabáld meg
a kibaszott sültjeidet, mert házas vagy, baz'meg, nem mész sehova!
Megértetted, seggfej?

... és boldogan éltek, míg meg nem haltak.
Vendég
 


Ezt most olvastam az iwiwes üzenőfalon :D

Ancsi:Bocsi elfelejtettem írni hogy légyszi küldd át nekem a képeket!lazarelizabet@citromail.hu

Gégéé:Igen nézem mindig a született feleségeket olyan hülyén lett vége most meg lehet hogy hónapokig nem is lesz :cry: Aranyos a sünike :D

Zsófi:Mégegyszer gratulálok!Várjuk a képeket!
Vendég
 


Gégéének(mert a többiek már úgyis túl vannak rajta):Nekem ma főleg a császárom hege nagyon görcsöl,most nem tudom a húzódás miatt vagy valamilyen front megint...
Aztán jönnek az olyan érzések,mint amikor menstruálsz,fáj a derekad,a hasad és sugárzik lefelé még a combodba is ez mellé párosul hogy kőkeményre befeszül a méhem...a víz lever.A méhszájam is sajog...És a keresztcsontomban is tompa fájdalom.Hát ezeket érzem én. :roll: :wink:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


hű én ilyeneket nem érzek;
hűűű

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


megnéztem az időjárást; ma nincs fronthatás, vasárnaptól, keddig lesz gyenge hidegfront, aztán megint semmi.

pihizz sarmon. sajnálom, hogy nem vagy jól! :cry:
sok puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Lara: :D

Sarmon: Sajnálom hogy fáj a pockód :( Nem használ rá semmi?

A babám ma igazáns okat alszik, már ha a sok alvás egy 3 hetes babánál bajnak számít. Remélem éjjel is alszunk majd, bár így ki tudja... Szurkoljatok

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?