Új privát üzeneted érkezett!

Mami :D

Szép poci! Nemsokára nosztalgiával gondolsz majd rá!
Nekem nem voltak jóslók, csak keményedések, aztán pár tolófájás, majd kibújt Marci. Eközben ctg tök lapos.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Halihó! :lol:

na, hétvégén én is eltűntem :oops: 8)

Gyugyi!
ha még aktuális az off kérdés :oops: , neked lány cicád van?és még nincs kiivartalanítva????? :shock: ejnye..... :twisted: :lol: , szal a lakásban tartott cicák egész évben ivarzanak, cirka 5-10 napig, aztán kb.2 hét szünet, aztán újra.... :roll: és ez így megy amíg babás nem lesz vagy a gazdi meg nem unja és meg nem műtteti, ill.nem ad fogigátlót (tbl ill.inj.). de van h állandósul az ivarzás......na ezt szokta a gazdi gyorsan megunni :wink:
ha meg hülye vagyopk és fiú a cicád, akkor meg aztán tényleg nyissz neki!mármint a golysziknak :D

Kata!
jobbulást a kisfiadnak :D barna nincs?mikor mész dokkerhez,és kihez? :roll:

Krisz!
long protokoll párti lévén tudom, h ez neked most sikerülni fog!jelentkezz a hírekkel :lol:

Suzy!
nagyon helyes a poci 8) , én nem tudom a méretét, mert megint elfelejtettük megmérni :oops:

Vicky!
édes a babád!a pocakotok is csinos apával :lol:
furi ez a 2 lepényes dolog! :shock:

Ticsi!
tecc a vers vagy idézet!
és gratula Árpi első hónapjához!!!! :P

Pompon!
köszi, gyomrom okés.lekopogom.... :shock: egy gyógyító ismim küldött nekem energiát, és azóta rendben vagyok(én se hittem benne, de miután beszééltünk telón és mondtam neki h fáj a gyomrom, mondta feküdjek le, és 15 perc múlva hív..és mikor hívott, mondtam jobban vagyok, és azóta se semmi panasz..... :roll: ez csak véletlen lenne???hihetetlen!)
milyen az a mézes adventi sütinaptár????????én is akarok! :D

Fenci!
hűha..akkor pihizzél ezerrel!ja, de nem kell egész nap feküdnöd ugye,? :roll:

Gaby!
elején nem volt rókám..és szerencsére most sincs már... 8) neked?
én is csak 2 naponta szedem a vit-t. 8)
én 4,5 kilóval születtem!!!!!! :lol:

Kukac!
pirimet már küldöm is fénypostán!!! :D olyan izgi!!!! :D

Edinka!
szijja!hajrá inszem!!! :lol:

Mamika!
nagyon szépen köszi az uccsó pocifotót!!!!!!!!!!!!!!!!!ügyik vagyto!drukk :wink:

Zsu?Mofly?Babázók?Nati?Tavirózsa?

pocakfotót nemsoká dobok :D
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska, érdekes dolog ez az energiaküldés... asszem vannak olyan dolgok, amikre nincs feltétlenül tankönyvi magyarázat, de attól még megtörténnek velük, és vagy elfogadja az ember, hogy létezik ilyesmi, vagy nem... Az én gyomrom is háborgott a hétvégén, hiába szeretem a fűszeres kajákat, állandóan megszívom velük, nem bírom nyüsszögések és nyögések nélkül megemészteni. Jó, hogy jobban vagy. :)
Az adventi naptárat meg innen fogom lopni:
http://desszert.eu/mezeskalacs_adventi_naptar

Mami, hatalmas ez a pocak! :) És nagyon csinos kutyusod van. :) Tényleg.. a kutyák hogyan reagálják le, ha az ember lánya babát vár? Hamar megérzik a változást..? Na majd letesztelem az én négylábúmat, remélem. :)

Nálam annyi van, hogy a hőm 37.1, tehát úgy döntöttem, hogy a progeszteronom okés. :) A többi meg majd kiderül.

Dike, veled mizujs?
Vendég
 

 
 

Vicuska!
Hát remélem ideér, mert már kezdek igen idegbajos lenni! Magamat is nehéz elviselni! Ráadásul uramvizsgára tanul, ő is dilló. :roll: :?

Pompom!
Hát akkor most tutira babásodsz!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


sziasztok!

mindenkinek szurkolok!!
szépek a pocik, a babák!

pompom, hát én nagy sz..ba vok. hőm összevissza, azt se tudom volt e pém ilyen még nem volt vele. tegnap már volt a hőm szájba, 36.8 ma reggelre meg 36.5. szoval passz katasztrofa. vkinek vélemény? :(
17. napon vok dee 2 naponta akciozunk.

KépKép
dike
 
 


annyira el vok keseredve lehet anovulácos ciklusom van?eddig mindig olyan szép volt a görbém :cry:

KépKép
dike
 
 


mamiii
hüha :shock: nem borulsz orra :?: és már 38.hét, én Davit 38+2-re szültem. neked se sok van még:) de jo is lesz kezedben tartanod öket!!!! a fényképezö aksiját majd naponta kell tölteni a sok fotozás miatt :lol:

gaby, te is hogy haladsz már :lol:

vicus
sajna rájöttem, hogy a szerda nem jo nekem uh-ra, mert nemtom kire bizni a srácokat. igy csak péntek 9re megyek, Szakács Szilviához, sztk-ba, ö tök rendes, nemrég jött vissza gyesröl és dicsérik.

ticsi
nem semmi kettövel, de egy év után könnyebb lesz, meg ha a nagy elmegy oviba. igen, akét év korkülönbség azért nehéz, mert pocakkal kell elkapni a rohangálo és leesö nagyot, meg a hisztik meg stb. meg igy azért a nagyra kevesebb egyedüli idö jut, mintha késöbb lett volna tesoja. de ennek is van elönye, föleg ha még egyet akartok, akkor ne lehet huzni az idöt :lol:

dike
van, hogy a hö nem mutat semmit, mégis van pé. nekem tök cikkcakk volt az elsö, aztán volt pé. én inkább a nyákot figyelném, az biztosabb jel. én szopi alatt igy vettem észre pé-t, davi 5 honapos volt és jött a nyák.

zsofi
holnapra várod pirit, ugye? aztán izguljanak azok a kukackák, mondd apának :lol:

krisz
hol tartasz?

edinka
inszem tuti siker, föleg ha pco megszünt. bacit hamar kikezelik, aztán hajrááá. most dolgozol? vikinek hogy megy az ovi?

fenci
ez komoly, hogy végig fekvés? melot abbahagytad akkor? legalább lesz idöd végignézni neten a babacuccokat. vettetek már vmit azota, hogy tudjátok a nemét?

gröni????
Vendég
 


Mami :)

Mekkora pocid van :) Gyönyörűűűűűűűűű :)



Gaby :)
Itt is megírom, hogy szépek a bútorok :) A véleményem a másikban leírtam részletesebben.
Vendég
 


Kata!
Pirit szomatra vagy tegnapra vártam. Ehhez képest ma se jött! :evil:

KépKép
zsófikukac
 
 


köszönnnyük a pocakdicsiket :wink: meztelenül sokkal iszonyúbb azt nem tenném fel 8)

ticske kérdezte megy e lejjebb ez nem megy mert nem tud :lol: így is a felső harmadot is teljesen kitöltik sőt ott nyomnak a legjobban mindenféle lábakkal és fenekekkel :roll:

mai ctg sem mutat semmit. de avérnyomásom kezd meghülyülni (150/80 volt ma aklinikán, dokinál 130/80) ezért befexem holnap reggel és legkésőbb pénteken kioperálják a manókat ha ddig nem indulnak el.....vagy ha a vérnyomim továbbra is szarakszik akkor is kikapják őket

szóval ennyi jányok, ez már tényéeg a finis nagyon izgulok de majd csak lesz valahogy


a kiskutám hónapok óta tudja hogy terhes vagyok....az utcán sétánál nem húz, egyébként meg ki sem lehet szedni a seggemből mindenhová követ és megfigyel . egy főcuki....most két hónapra elköltözik mig belerázodunk, már most hiányzik, asszem egy hónap múlva hazahisztizem


:lol: 8) :wink:
Vendég
 


Mamika!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hipermegadrukk :lol: :lol: :lol:

enyém kedvenc kutyi is tudja ez elejétől, bújós lett nagyon:-) :D
Vendég
 


Dike, ha kétnaponta akcióztok, akkor pont annyit teszel/tesztek meg, amennyit most tudtok tenni egy kisbabáért, és ha bármikor is becsúszna egy tüszőrepedés, tuti elkapjátok. A bromot sem szeded túl rég, biztosan bekavar egy kicsit, és kell még egy kis idő mire stabilizálódnak a dolgok. Ha pedig kiderülne a végén, hogy tényleg anovulációs ciklusod volt, még az is természetes, előfordul hogy egy évben egyszer-egyszer kimarad. Nekem volt ilyen, aztán legközelebb újra szépen működött minden.

Fel a fejjel, és továbbra is szeressétek egymást! :wink:

Mami, drukk, vigyázz nagyon magatokra!
Vendég
 


Mami, Viky
Nagyon szépek a pocifotók :) Jól kivagytok gömbölyödve :lol:

Mami
mennek a drukkok!! Kitartás!

Kata
KÍváncsi vagyok, hogy mit fognak mondani kedden. Remélem nem kell mindent előről kezdeni. Viszont, ha kell vérvétel szeretnék mindenen minél előbb túlesni. EGy kicsit bosszús is vagyok, mert én még azelőtt nem hallottam a PCOS-ról, így amikor februárban, mint most kb egy hete kiderült már ráírta az első papíromra, hogy neki ez PCOS gyanus. Csak éppen nem mondott róla semmit, én meg azt hittem, hogy ez valami latin orvosi blabla és semmi negatív értelme nincs.
Már nem is tudom mi lenne a jobb... ha azt mondanák itt, hogy igen magának van PCOS-ja és ha így meg így kezeljük, akkor minden ok lesz és máris ott a baba. Bár ahogy neten olvasgatom a gyógyszer is csak kb 3 hónap alatt éri el a kívánt javulást. Vagy inkább azt mondja, hogy nincs semmi gond velem. Na de akkor meg miért nem jön már össze a harmadik inszem után sem :(
Na nem akarok nyavajogni.

Fenci
Örülök, hogy az új doki normális. Már ideje volt akkor leváltani azt a hentes és mészárost! Viszont akkor vigyázzatok magatokra tényleg... nem szeretném, ha valami bibi lenne.
És persze köszönöm a drukkot. Majd jövök a hírekkel.

Pompom
A méze süti tényleg elég sokáig eláll. Én is mindig úgy csinálom, hogy kb egy héttel Kari előtt megsütöm. Persze mire az ünnepre érünk a fele elfogy :) De sebaj. És szerintem nagyon jó kis Adventi naptárt találtál. Remélem majd küldesz róla képet hogy sikerült :)
És ahogy olvasom ebben a hónapban tuti babás leszel :)

Dike
Nem elkenődni! Katanak igaza van. Tessék a nyákot is figyelni.
Nekem is volt, hogy nem volt PÉ. (bár mondjuk a hőgörbe szerint volt, de UH-n nem volt semmi) És tényleg érdemes 2-3 naponta akciózni :)

Kép

Kép
princzike
 
 


zsófi
Az most jó vagy nem jó, hogy nincs piri :oops: Egy kicsit elbizonytalanodtam....

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok!

Mami, drukkhegyek mennek! Ugye azonnal értesítesz minket, amint tudsz????????????????????

Zsófi, buzi piri, mikor kellene, akkor bezzeg nem megy :evil: :evil: :evil: remélem már nem sokáig várat magára. Ünnepeld meg, amikor megjön, aznaptól vagy babás :wink:

Princzike, a lényeg, hogy kiderüljön, akkor pcos vagy sem. Ha van, akkor derüljön ki minél hamarabb. Gáz, hogy csak így ráírják a papírodra, de meg sem említik...diétával, gyogyival lehet helyre tenni, sőt állítólag az arwen torna is jó rá...Drukkolok nagyon! Hová jártok inszemezni?

Kata, hogy vagy, kismami? :lol:

Dike, ne add föl még ezt a hónapot! :wink: Még bármi lehet :wink:

Pompom, Te meg nemsoká tesztelsz, drukk Neked!!!!!!!!!!!!!!

Vicuska, kíváncsi vagyok a pocidra! :lol:

Ticsi, persze logikus, hogy ha lesz 3., akkor kislányt szeretnétek, szerintem ez teljesen érthető. De persze ha az ember bevállalja, akkor mindkettő benne van mindig a pakliban :wink: :lol:
Érdekes ez a fogamzásnaptár. Nem nagyon hiszek benne mondjuk, mert akkor januárban csupa kisfiú fogant volna, ami nem így van :roll: Megnéztem a Jónás naptárat, áprilisra mondjuk kisfiút ír kérdőjellel, de ápr 5 a jónás napom, és Manó tuti, hogy legalább 10 nappal később fogant :roll:

Gaby, szépek a bútorok! De jó is ez a tervezgetés :lol: Karácsonyra akkor Ti is megtudjátok a 4D-n, mit hord a lába között a kis Drágátok! :lol:

Edinka, részvétem a nagypapád miatt :cry: Az inszemhez meg nagyon drukkolok, tessék ide is jönni majd a hírekkel!!!!

Fenci, mire jutottál a munkával kapcsolatban? Ágyból is tudsz dolgozni? Vagy inkább táppénz?

Megyek, mert Manó nem bírja, ha sokat ülök itt :roll: :lol:

Jó éjt!

Kép
vickybabe
 
 


Szép jó reggelt!

Mami
Szupi poci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tegnapi eredmények:
nyh:9mm, jobb oldal 17, 17, 15, 15, (15), bal oldal 16, 16, (16)A zárójel amiatt, hogy a doki sietett és csak "nagyjából"mondta.Az lh-val nagyon elégedett volt, azt mondta kellett nekem az a lucerin. :shock: Ösztrogén 900 volt.Ennyit tudok.Nem kaptam több tüszőnövelőt, tegnap már nyomtuk este a tüszőrepit, szerdán punkció, valószínűleg szombaton beülti...ill. ha nagyon sok és szép babó lenne, akkor hétfőn.Amúgy jól vagyok, csak fáradt.Megyek dolgozni.Úgy döntöttem megyek csüt, pénteken is, nem lesz csak 4-4 órám és a beülti utánra táppénz.

Pusszantás!
vizkriszisback
 
 


Vicuska
nekem sem volt róka koma :D mostanában hátonfekvésnél megfájdul a farkcsontom, tegnap tettem alá párnát, de így sem volt jó :? mi lesz később? :shock: azt tudom nagy pocival nem jó a hátonfekvés, dehát hol vagyok én még attól

Mami, vicus
enyém kedvenc kutyi még kölyök, és szerintem nem tudja, ugyanúgy harapdál :lol: viszont a cicimet szaglászta pólón keresztül :shock: lehet mégis sejt valamit? :lol:

Vicky
bizony jó ez a tervezgetés :D hát ermélem karácsonyi ajándéknak megmutatja magát a picuri :P

Krisz
szuper, mindent bele, drukk +++++++++++++++++++++++++

Tegnap kellet volna sms-t a sejtbanktól, de nem kaptam, felhívtam a magzati diagnosztikai központot, kombinált tesztem eredménye teljesen negatív :D
szegény páromnak kiment a térde vasárnap, és tegnap még így ment dolgozni :? bice-bóca :( mondtam neki, hogy menjen orvoshoz, na kíváncsi vagyok, hiszen pasi

Kép
gaby25
 
 


Viky
Forgács Intézetbe járunk :)
Arwen tornáról még nem hallottam... de majd utána nézek :)

Krisz
De jó. Sok szép nagy tüszőcskéd van. Drukk neked nagyon!

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!
Nem jó, hogy nincs piri. :evil: Ha megjön, akkor mehetek a következő szurikért. :wink:
Drukk a vizsgálatokhoz. Mi is voltunk a Forgácsnál. :roll:

Viki!
Így lesz! :lol:

Gaby!
Örülök, hogy minden rendben! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok jánykák!

Gyors helyzetjelentés és igérem visszaolvasok hamarosan!

Nagyon jól érzi magát odabent a kis kincsünk, szinte semmi jele nincs, hogy kiakarna bújni! Vegyes érzéseim vannak, egyrészt büszke vagyok magunkra, hogy így bírjuk egymást, másrészt csalódott vagyok, mert elvileg már túlhordtam, nagyjából a varratszedésig kellett volna bírnunk! Nst tökéletes, jövőhéten megint megyünk, aztán doki és uhu és el is értünk a 40. héthez! Kicsit rásegítettünk 2 napja, hogy ha akar jönni szabaddá tesszük neki az utat, azon kívül, hogy tegnap egyikünk sem tudott kiszállni az ágyból nem történt semmi! :oops: 8) Érdekes volt így nagy hassal kekszelni, de mindkettőnknek az a véleménye, hogy ilyen jó még soha nem volt! :oops: ....és nem is tartott még ilyen sokáig! :lol: Azért már fáj itt-ott, néha görcsölget a pocak, de míg nem síkitok, tudom, hogy EZ nem AZ! Aztán lehet meglepetés ér és egyszercsak azt veszem észre, hogy kint a buksija, mindenféle előjel nélkül, mert ugye ez nálam simán előfordulhat, ha az előzményeket figyelembe vesszük! :roll:

Mindenképp jövök még, mert nagyon kiváncsi vagyok kivel mi van, de most nincs erőm visszaolvasni!

Kép

Kép
gröni
 
 


Reggelt! :lol:

Kép

Krisz!
nagyon szépek az értékeid!!!!!mennyi baba lesz belőle, atyaég!!! :lol: akkor holnapra mennek a ++++++++++ drukkok :wink:
ja, és igyál sokat!!!! :D

Kukac!
még mindíg nincs ott pirianyó???? :roll: :roll: :shock: :twisted:
küldöm ma is++++++++++++ :D tényleg, onnantól vagy babás, ahogy Vicky mondta 8)

Pompon!
mikor tesztelsz??? :D

Princzike!
drukk dokihoz!mikor is mész?ma? :roll: :oops: :lol:

Dike!
sztem is figyeld hogy van-e tojcsi, de ha így isúgy is megy 2 naponta, akkor oksi. :D dokinkhoz nem mész a héten???? :roll:

Gröni!
ez már tényleg a finissssss :lol: akkor még szexeljetek nagyokat!!!! :D :D

Gaby!
grat.a 13 héthez! :P párodnak jobbulást :) (férfiak meg az orvoshoz menés...... :D )
klassz h nega az eredményed, de mér nem kaptál sömit? :shock:
jujj én s félek, mi lesz később :oops:

Vicky!
vigyázz a kis Manódra 8) , csak akkor ücsörögj ha ő is akarja :P

HIÁNYZÓK????????
Mofly, Zsu, Tavirózsa, Nati, Gyugyi, Suzy, Ditke.....hiányoztok :cry: :lol:
Vendég
 


jó reggelt csajok,

üdvözletem küldöm vízszintből. tegnap megbeszéltem a főnökökkel h mától itthonról dolgozom az ágyból. amíg még kényelmes.

komolyan akarom venni a fekvést, remélem 6 hét múlva a kontrollon jobb híreket kapok. tegnap nagyon el voltam keseredve... :cry:

Mamikám, teljesen el vagyok ájulva a pocakodtól. :wink: Akkor pár nap és már a kezedben tarthatod a pocakod tartalmát! :lol:

Krisz Ezek szuper eredmények! :wink: Mindjárt Te is kismami leszel!

Gaby gratula a jó eredményekhez!

Vicky Mától már itthon vagyok. :P Párom amúgy is itthonról dolgozik úgyhogy most együtt a család és vigyáz ránk.

Princzike Este várjuk a híreket!

Gröni hol van? Már babázik???? Nagyon eltűnt.......

Kukac Még mindig küldöm pirit.... rohadt anyját, ha kell meg nem jön.... tényleg egy ribanc....

Gaby Megnéztem a bababútor linkeket és nagyon tetszenek. Egész jó árúakat találtál. Nálunk hely hiányában nem lesz sok bababútor, "csak" egy kiságyra gondoltunk pelenkázóval. Majd mindig mutizz képet légyszi hogy mit néztetek, én most sajna nemtok bababoltba menni csavarogni... :?

Kata Egyenlőre még melózom, ágyból... vasárnap mentünk volna bababoltba, de elnapoltuk, fő a pihenés. Lehet majd párom megy anyummal vásárolni... :lol: kinézem neten hogy mi kőő, ők meg majd megveszik. Nem aggódom igazán emiatt. Majd lesz valahogy. Lényeg hogy mi sokáig még együtt maradjunk... Nem írtad mikro mész dokkerhez... :oops:

később még jövök.
pusz
fenci
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat a teszteléssel kapcsolatban, de asszem ebben a hónapban sem fogom siettetni a dolgot. Annyira szépen összejött minden, a hőm, a nyákom, hogy asszem eléggé el lennék kenődve, ha negatívat tesztelnék, egyszerűen nem tudnám mire fogni...
Páromra még vár a katonaszámlálás, remélem az is rendben lesz.
Szóval a (nem)várt mensiig nem tesztelek, ami talán péntek... addig is palástfűteával kábítom magamat. :)
Múlt hónapban ilyenkor már barnáztam egy kicsit, most egyelőre még semmi, de elvileg a pé-m is később volt, úgyhogy ez még belefér egy babátlan ciklusba is... szóval várok. Nem mintha tehetnék mást, ugyebár. :)
Vendég
 


kata!!! igazad van és tegnap egész nap nyulos nyákom volt meg még ma is , és a tegnapi hőleesést ma 3tizedes növekedés követte 36.8 :D annyira örülök!!!! ja és tegnap is lh tesztesztem és a a 2.csik még erősebb volt tehát megvolt az lh csucs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilyet se láttam még! szóval ma elkapom apát de holnap is szerintem!! jaj de jolenne ha összejönne végre!

pompom!! előbbi irásom neked is ment, meg Mindenkinek!! drukkolok h pozitivat tresztelj!!!és majd huzz magaddal!

princzike!! drukkolok nagyon, ne szomizz!

krisz!! szuperek az eredmények, nagyonn drukkolok!!!!

vicuska nem megyek dokihoz:( nem mondta. ha megjön akkor megyek 3. napi vérvételre a prolaktin miatt.

gröni, mamai!!! vigyázzatok magatokra, aztán irjátok meg a fejleményeket!!!!

és végül, jelenleg boldog vok!!!!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


Hali!

Itt vagyok, élek még, csak semmire sincs időm, munkahelyen meg mostanában nem lehet netezni. :evil:

Vicuska, Ticsi :D

Köszönöm a hiányolást. Ígértem, ha visszaolvasok jövök, csak azóta se jutottam a bnet közelébe. :oops: De majd pótolom, s újra bekapcsolódok.

Mami :D

Láttam a pocidat. Mekkora már. :lol: :lol: :lol: Irigy vagyok.(csak egy kicsit) :oops:
Drukkolok holnapra.

Mennem kell, ismét jön a főnök.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Dike, isteni hírek! :D Örülök, hogy megnyugodtál.
Vendég
 


Vicus
Ma megyek. De már eléggé parázok, hogy miket fog mondani. Már minden rosszra felkészültem :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Napot!

Vicky

Nem értettem, hogy miért kellett volna minden babának fiúnak lennie januárban? Ha az uncsitesóm szülinapjával számoltatok, akkor neki pont a téli hónapok hoznak lányt, és a többi fiút...és lám kislánya van! :d Én arra lennék kíváncsi , hogy amikor én fogantam, akkor mitmondott a naptár anyunak, de sajna ilyen visszakeresős kínai fogmazásnaptárt nem találtam...nem tudsz? vagy te hol nézted?
Én itt a bnetes honlapon.
Ha véletlenül mégis tökös lesz a 3. is, én már tudom a neveket! Mert asszem akkor a jóisten nekünk ajándékba adta őt! Ja megjegyzem, ha a párom nem akarna harmadikat, nekem kell vhogy kicsalnom, és nem tudom tudok-e majd dokis segítséget kérni...mert ugye tüszőkukucsra járni kéne...no de addigra má dolgozni fogok, ott meg úgyse lát... :D

Gröni, Mami, én nektek má csak smsben írok, másképp nem bírnám ki, a válasz hiányát! :D

Tesztelők, kekszelők, drukk!

Pocakosodók kitartás!

Olyan gyorsan telik az idő...

Észre sem vettem ezt a hónapot!

Eszünk, alszunk, csak vhogy nem jutunk 1ről a 2re

Babcsinak írtam smst, de semmi válasz!

Tud vki róla?

Remélem minden oké. és csak el van havazva!!!!!!!

Na majd még bekukkkkkkkkk

Kép
ticsimû
 
 


dike
na látooood :D lehet, hogy csak bezavart vmi a ciklusodba, és késöbb lett pé, ilyen elöfordul, a nöi szervezet érzékeny mindenre. amugy azt olvastam, egy jo kis orgazmus is csinál spontán, nem várt pé-t, ugyhogy hajráááá

ticsi
elhiszem, hogy megy nap nap után, az elején még rohan az idö, az ember azt s etudja, hol áll a feje, és a nappalok egybecsusznak az éjjeélekkel. 3 honapos korára talán jobb lesz. éjjel hogy alszik a baba?
én nem tudnám becsapni apát, hogy akarok 3-at, ö meg nem és átverem, biztos nagyon dühös lenne, sztem nem szép taktika. neki is kell örömmel akarnia. amugy Árpi miért inszemes volt? Ádi meg simán jött?

fenci
pénteken megyek dokihoz 9re, szerda nem lett jo, sajnos, mert nem tudom kire bizni a fiukat. pihenj sokat, ne kockáztass, ha ár idáig jutottatok!

krisz
de szép számok :lol: szép babák lesznek belölük!

zsofi
piri menjen máááá! Peti azt mondta a kukacodra, hogy aranykukac, remélem, aranyat is ér majd!!!

princzi
te milyen vizsgálatokon voltál eddig, és min ma?

mamiii
pénteken babázol már!!! nov 14, de szép dátum!

pompom
te is jársz dokioz?

vicus
barna hálistennek megszünt, hála neked és az utronak!! és gyakran émelygek, ez is jo jel, majd pénteken kiderül, mizujs odabent. te is mész nemsokára AFP-re, hogy halad az idö!!
Vendég
 


Kata!

Azé nem olyan véresen komoly, hogy nem akar 3-at, csak a véget nem érő ordítós időszakot nem bírja. MEg azt nem bírja, amikor látja, hogy a stimutól szarul vagyok.
Árpi előtt 6évvel derült ki a pcom...aztán két évig próbálkoztunk stimu+spontán, de eredmény 0, és akkor határoztam úgy, hogy nem szórakozunk tovább legyen inszem, mert ha így nem megy akkor van ott még vmi gátló tényező. És elsőre sikerült! :D
Ádinál a doki javasolta, hogy várjunk néhány ciklust, stimut kaptam, mert tüszőm normálisan nem volt, de az első ciklusban babás lettem...elég hihetetlenül...a doki szerint azért, mert kitágult az út!

A harmadikat stimu nélkül szeretném , úgy, hogy én hozom, rendbe magam...fogyás, kajára odafigyelés...blabla...ha nem megy, akkor ismét stimu...a párom nehezen viseli, ha engem kínlódni lát...én a clostitól szédülök, nem is kicsit, hányingerem van, és általában a 2*1 nem szokott elég lenni, a 2*2 meg szó szerint kiüt...ha sikerrel járunk utána 10 hónap no sex, no ezt se bírja szegénykém...hát ezért várnék a harmadik bejelentésével, de amúgy ő is nagyon örül a gyerkőcnek, csak gyorsan be, és gyorsan ki kerüljön! :D

Kép
ticsimû
 
 


Zsu!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja :D

Dike!
szuper hírek!ugye ugye4fő a poz.hozzállás :wink:
a dokinkhoz már nem is kell menned csak petezsák kukucsra :wink:

Pompon!
drukk a pénteki teszthez!az jó ha nincs barna 8)

Ticsi!
mért is van 10 hónap no szex nálatok?az nem Gröniéknél volt? :roll: :oops:

Kata!
klassz h barna téged is otthagyott!mindjárt péntek 8)

Princzike!
no para és majd mesélj :lol:

Fenci!
csak 6 hét múlva lesz kontroll????? :shock: kitartás. az jó ha apa is otthon van :wink:

na, és itt egy bálna pocak :oops: :oops: :lol:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást!

Nem voltam itthon a hétvégén, csavarogtam!Még nem is olvastam vissza mindent... :oops:

Vicuska, helyes pocakod van! :lol: :lol:

Gröni, f@sza csaj Dóri baba, megvárta, míg hazaérek! :lol:
Na, most már jöhet!!!Én meg viszem a sütit!

Gyugyi, Te is jössz???Nevezetes napon mész a kórházba...

Fenci, pihenj sokat, akkor biztos minden rendben lesz!

Voltak itthon problémák, és most minimális időt töltök a gép előtt...
Úgyhogy bocsi, de nem mindig leszek képben, de azért néha bejelentkezem!

Vivi már 10 napja itthon van, nagyon fáj a torka.
Dokinéni vett torokváladékot egy hete, nincs baktérium, de most meg tele lett piros pöttyel!!!Én ilyent még nem láttam, az egész gyerek tetőtől talpig vörös, még a fejbőre is viszket, de legjobban a füle...
Szegénykém, nagyon szenved.Mi lehet ez????Olyan, mint a skarlát, de akkor miért nem mutatták ki a váladékból?

Megjött apánk, majd még este benézek...
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos nincs sok időm, így nem tudok mindenkinek személyesen írni. :oops:

Tavirózsa!
Rubeola, Kanyaró, Bárányhimlő Kawasaki-zindróma jöhetnek szóba.
De gondolom bárányhimlő már volt a családban, és az első kettőre már oltják a gyerekeket. Remélem nincsen nagyon magas láza a viszketéshez és a torokfájáshoz. Ezek meg ugye mind vírusosak. Ezért a torokváladékkenetből nem tenyészthetők ki. Lázcsillapítás és homeopátiás szerek a legjobbak erre. Mentolos hintőpor. Majd egy ídő múlva szív vizsgálat.

Puszi, és jobbulást Vivinek!
kolibri28
 
 


Na megpróbálok pótolni, remélem sikerül és senkit nem hagyok ki és bántok meg vele! Na, ez így beugrónak elég szánalmas, hogy előre magyarázkodok! :oops: 8)

Zsófi!

A szemét pirije! Enélkül nem is lehet kezdeni? :roll: Vagy hogy van ez?

Csajok, dobja össze mindenki Zsófinak a pirinyóját és küldjük fénypostával! :lol:

Pompom!

Te is győri? Mondjuk én is csak voltam, nem sokáig igaz, de kerülgetjük rendesen, mindig körbelaktuk! :lol: Pár hónap és megint városi jeányzó leszek, nem tudunk elszakadni tőle, imádom! Nagyon drukkolok neked péntekre! :wink:

Kolibri!

Micsoda véletlen lenne, ha pont most jönne össze! Sutyiba kekszes, betalálos gyerkőc lenne! :lol: Neked is mennek a drukkok! :wink:

Vicuska!

Basszus, hogy te mindig a szexre térsz ki! :P :lol: Hu de helyes pocid van már! :wink:

Kata!

Örülök, hogy minden rendben van kisfiaddal! Mi itt mind tudtuk, hogy rendben lesz minden! Ha legközelebb kétségeid lesznek csak kérdezz minket, mi majd megnyugtatunk! :wink: Drukkolok péntekre! :wink:

Susy!

Szépen kikerekedtél! :wink: Mi lesz még a végén! :shock: Nekem nagyon nagyot nőtt ebben az 1-2 hétben, nem gondoltam volna, hogy ilyenkor is nő még! Úgyhogy készülj fel! :P

Vicky!

De édes a babád és milyen szép súlya van neki is! :wink: Basszus, neked is kettő van a lepényből? :shock: A pocakod neked is nagyon csini! :wink:

Ticsi!

De jó, hogy rendeződtek az iccakák! Remélem már azért tudsz pihenni! Az éjszkázással nekem sem lesznek gondjaim, bagoly vagyok, bírom bármeddig, de nappal ott a nagy, főzés stb, valamikor majd aludni is kell majd! Na majd meglátjuk, mert simán átállok, ha muszáj! :roll: Te már a harmadikon gondolkodsz? Bátor vagy! :wink: Mi a véletlenre bízzuk ezentúl, de próbáljuk majd kerülni a termékeny napokat! Ha becsúszik örülünk és pánikolunk, ha nem, akkor is teljes, boldog lesz az életünk! Pedig mindig nagycsaládot szerettem volna! :roll:

Fenci!

Úgy legyen, minimum addig húzzátok, mint mi! :wink: Pihenj sokat! Végiggondoltam ezt a lepényes dolgot és valóban veszélyes, mert pl mikor fiamat szűltem nem akart kibújni, úgy nyomták ki belőle, ha kettő van, akkor az egyik bent marad egy darabig! :roll: Nem sokkal feletted vagyok! :P

Gaby!

Most mondjam, hogy 6-a olyan szép dátum lett volna, azért volt a séta! ma is megtettünk mindent (Vicuska figyelmébe, nem vót keksz :P ) azonkívül, hogy megfájdult a szeméremcsontom semmi bajom! Neked is óriás bébid lesz? :wink: Fogorvost ne halasztgasd, ha most nem mész, csak halogatni fogod! Persze csak ha olyan vagy, mint én! :oops: 8)

Dike!

Jaj de áttudom érezni a problémád! Nekem is mindig későn volt pé, mikor azt hittem, hogy nem lesz, akkor felment a hőm! Ma mindenképp kekszeljetek, holnaptól már pihizhettek! :wink:


Tavika!

Nagyon úgy alakulnak a dolgok, ahogy ti akarjátok a bébivel! Már most nagy az összhang köztetek! :P Jaj, mi lehet ez Vivivel? :shock: De áttudom érezni, pedig én nem is viszkettem mindenhol! Reméljük semmi komoly! talán bőrgyógyász tud valamit mondani, ha semmi nem utal betegségre! Addig is próbáljátok ki a Calcimuscot, az biztos nem árt! Milyen volt a hétvége?

Krisz!

Ügyi vagy, gartulálok a sok szép tüszőhöz! :wink: Minnyá kismami leszel! :wink:

Princzike!

Látlak téged is, de nem tom veled mizu! :oops: :roll:

Zsu!

Én is hiányoltalak! Igaz pár oldallal odébb! :wink:

Alkesz banda, Gyugyi, Nati? Friss anyukák, Tüncsi, Babcsi? Babáról tud valaki? :roll:

Nos, remélem nem hagytam ki senkit! Ha igen, ezer bocsi! :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Ó basszus! Mamikám téged nem szándékosan hagytalak ám ki! :oops: Hatalmas pocakod van, nagyon nehéz lehet már! A gyerkőceid pedig szuperek az anyujukkal együtt! Nagyon drukkolok nektek, hogy szép, emlékezetes szülésetek legyen! :wink:

Tavika!

Sikerült elintézni a táppénzes dolgot, nagyon köszönjük a segítséget, nélküled plussz köröket kellett volna futnunk! Örök hálám! :wink: Most látom, hogy fáj Vivi torka! Akkor valszeg nem allergia!

Kép

Kép
gröni
 
 


Megvagyok és iszokkk!!! :lol: :lol: :lol:
Forralt bort! :wink:

Csak este jutok géphez. Szígyüllöm, de csak az olvasásig jutok..... :oops:

(Na, már csörög is a póker.... 8) )

Tavirózsa :)
Igggen, megyek én is!!!!! Grönibabát nézünk!! :D :D :D
Aztán beülünk valahova dumcsizni. :wink:

Gondolatban, lélekben Veletek vagyok!
Holnap délelőtt megpróbálok bővebben jönni.

Kép

KépKép
zapáné
 
 


SZiasztok!

Gröni, igazán nincs mit, szívesen segítettem.

Kolibri, köszi!
Vivinél rubeolára gyanakszunk.Elolvastuk a pöttyös kórságokat,és ott írják kifejezetten a nyirokmirigy-fájdalmat, és így kezdődött.
Majd holnap kiderül a dokinál...
De marhára nem mindegy, mert ha fertőző, akkor nem kellene a babák között várnunk...Bár már látta a doki a pöttyöket, de most sokkal félelmetesebbek!
Láza nincs, nem is volt, csak egy kis hőemelkedés.Ha lenne láza, szerintem már meggyógyult volna...
Vendég
 


Hahó!!!

Gyugyi csak nem megkivántad?? A múltkor én is azt ittam! Most Bacardyt iszok kólával :oops: :oops: :P :P :P

Vicuska!
Gyönyörű "bálna" pocakod van!!!!!! Kicsit el vagyok havazva mostanában :oops: :oops: :oops: De jövök amint tudok!


Gröni !! Mami!!!
Itt a vége! Aludjatok nagyokat amig lehet, bár nagy pocakkal sem könnyű!!!!

Kata!
Te is lassan klónozhatod magad, és megtudod milyen 3 gyerekkel,!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Tavirózsa!
Nekem is pöttyös Lackó már 3 hónapja! Nem tudják mi az, most várunk az allergológiai vérvétel eredményére!

Babával szoktam msn-ezni, most csak annyit, hogy nem aktuális a babó téma! Remélem nem haragszik, hogy ennyit is leírtam!

Mindenkinek nagy:

Kép
Vendég
 


Újra itt!

Tavirózsa!
Remélem hamar meggyógyul a nagylány!

Nati!
Szia! Babát pusziljuk! :D

Gröni!
Hát naddon szuppik vagytok! Ügyesen kitartotok egymással ! Azért csak óvatosan,nem kapkodni! Szupi a jó kex is! :D

Gyugyi!
Csak nem 1x-re lesz a cica és a Te műtéted? :D Le a kalappal elötted! Nagyon belevaló csajszi vagy! :D

Vicuska!
Csini a pocid! Ne butáskodj. Nem bálna! Csak pupocska! :D
Még nem is dícsértem a baby fotóját. Reméljük hamarosan megmutatja a nuniját is! :D

Gaby!
Jó eredményekhez gratula! :D

Fenci!
Érdekes ez a dupla lepény. :shock: Még jó, hogy kiderült! Vigyázz magatokra! :D

Mami!
Nagyon de nagyon szorítok neked, hogy szép szülésed legyen. :D Ha már eddig ilyen szépen kibírtátok, és fiatalosan mozogsz velük bíztató! Várjuk a híreket! Remélem tudsz valakit értesíteni aki velünk is megossza a hírt! :lol:

Krisz!
Nagyon szép kis petike családot növesztgettél! :D Nagyon hiszek benne, hogy most már kismaminak mondhatod magadat! Drukk a leszíváshoz! :D

Viki!
Fantasztikus nagy már Levi! :D Szép kis kerek pufi-pofija ennivaló. Neki meg a lepény az! :lol:

Zsófi!
Pirit küldöm neked! Aztán hajrá szurihegyek, hovalegyek! 8) :wink: :D

Ticsi!
Szuperül bírod a strapát! :D

Tüncsi!
Remélem nálatok is minden ok! Puszi! :D

Babcsi!
Remélem a szopizással megoldódott a gond! Kérünk Gergőről is képeket! :D

Dike!
Éljen a pé! Ne add fel! Látod jön az, nem kell siettetni. :D

Pompom!
Nagyon bizalomgerjesztő! Akkor pénteken pisiljél kérlek egy jó nagy pozitív tesztet! :D

Princzike!
Mi volt ma? Mit mondtak? Csakis jót! :wink: :D

Haga! Edinka! Bobóka!Kata! Sziasztok!

Ditke?

Bocs ha kihagytam valakit. :oops:

Mindenkinek hypermega drukkhegyek!
Puszi!
kolibri28
 
 


Hali!!!

Köszi a drukkokat! :D
Remélem holnap tényleg jól sikerül a punkció.
Majd jövök du. vmikor.

Puszi mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


Ticsi
ismerősöm augusztusban szült, és ő olyan naptárt nézezt, amiben a foganttásodtól számítva kell nézni hányadik életéved töltötted be, s utána megnézni melyik hónapban fogant a picur, és kijön a neme, fiút mondott neki bejött :P és visszamenőleg megnézték anyujának is, és stimmelt :wink: nekem lányt mondott :P nem tudom a honlap címét, majd elkérem

Gröni
hamarosan kibújik, jól érzi magát odabenn :D

Fenci
azért nem kell egész nap ágyban feküdni, nem? :shock:
persze küldök majd bútorokat, igyekeztem középárat keresni :D

párom elment dokihoz :P pénteken kell visszamennie, héten bizti nem dolgozik, pihentetnie kell
voltam háziorvosnál, mondtam neki a széklet problémát, meg hogy már javul. Aztán végén nem írt fel semmit, rákérdeztem, és mondta nem jó ezekkel kenegetni magam ilyenkor, mert méhlepényen keresztül minden felszívódik. Egyek rostosat, tejterméket stb... végülis probiotikus joghurtot kezdtem el inni, meg müzlit eszek és tényleg jobb azóta :wink: reggel megyek EKG-ra délután nőgyogyihoz. sms-t azóta sem kaptam meg :shock:

Kép
gaby25
 
 


Jó reggelt! :lol:

nekem ma már jó napom volt, lovacskát simogattam, és most olyan jó paciszagom van :D :D :D
kár, hogy felülni nem szabad :roll:

Kolibri!
láccik milyen jó kedved van! 8) párod viszaköltözött? :roll:

Mami!
drukk :D , lehet ma meg is lesz a nagy nap :wink:

Krisz!
neked is ++++++++++++++++++ energia megy meg a sok szép petikédnek :D

Gaby!
egyél sok gyümit+joghurtot, nekem az segített 8)

Kukac???
megjött már piri? :shock:

Nati!
de jó neked h mindíg iszol!!!! :lol:
Vendég
 


Ticsi!
Itt van egy kínai fogamzásnaptár kalkulátor!
http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_01.html

Vicuska!
Csini a pocid, és egyáltalán nem nagy! :wink: :wink:

Gaby!
Jobbulást a párodnak!

Mami!
Drukkolok nektek nagyon és várom a híreket rólad!!!

Krisz!
Megadrukkok a beültihez, tuti a siker ilyen sok petikével!!! :lol: :lol:

Pompom!
Èdes volt ,amit írtál a pocifotóval kapcsolatban!! :) Köszi!!!!

Fenci!
Ha pihi,akkor pihi. Gondolom annyira nagyon szigorú ágynyugalom nincs, vagy igen?

Gröni!
Tuti kerekedek még, na de nem baj!!
drukkolok neked is!!! Hamarosan babázol!!!! :lol: :lol: :lol:

Mi tegnap megint voltunk dokinál (hetente járok). Minden ok, viszont a méhnyak elkezdett megrövidülni, ami ilyenkor már okés, és babuci szépen beéklödött odalennt. 8) Szóval tudja hol a kijárat, doki mondta hogy szerinte nem fog sokáig tartani a tágulás! :D Na majd meglátjuk!
Azért pár hetet még maradjon odabennt!!!!

Üdv amúgy mindenkinek, de most ennyire futotta!!!!! :oops: :oops:
susy75
 
 


Sziasztok!

Rájöttem, hogy tegnap csak Susyt felejtettem el! :oops:
Remélem jól vagytok, és nincsenek görcseid.
Már Te is nagyon előrehaladott állapotban vagy a szülés felé! :D Olyan jó! Hamarosan Vincent baba is veletek lesz! :D

Vicuska!
De jó! Te már a lószagnak is így tudsz örülni. :lol:
Gyomrod jól van?
Igen, jó a kedvem. :D Nem, nem költözött még vissza a párom. :(
Még nincs eldöntve a jövőnk alakulása.
A baba téma pedig most bennem eléggé vegyes gondolatokat indít meg. Részben mert nem tudom, hogy egyedül maradok-e. De nem fogok. Másrészt mert most a fiam nevelésében egy elég nehéz korszakhoz érkeztünk, és ez már csak rosszabb lesz. Kamaszodik ezerrel. :( De örülök mert ma kaptam meg a lakás bérbeadói nyilatkozatát. Most már csak 1-2 hét a szerződés, és a felújítás kezdetéig. :twisted: :D
kolibri28
 
 


Kolibri!
Nem baj, ha elfelejtettél! Sokan vagyunk! :P
Görcseim vannak néha, de szerintem olyan josló szerü, mert néha rámjön 5-10 percre, majd leszakad a derekam, aztán elmúlik!!! :roll: :roll:
Nagyon várjuk a decembert mi is!!!!!!

Azért csak jó lenne ha apával megint együtt lennétek,nem?
susy75
 
 


Kata
Eddig voltam vérvételen, és megnézték a hormonokat. Ott kiderült, hogy pajzsmirigy ok, de a prolaktin szintem az egekben, így erre most gyógyszert szedek, utána voltam HSG-n, és persze párom is volt a saját vizsgálatán.
Persze közben az insemes vizsgálódások mennek.

Kép

Kép
princzike
 
 


Susy!
Hát persze, hogy azt szeretném ha újra együtt élnénk a párommal. De szerintem az anyja ellenem hangolja már megint ezerre. Legutóbb 5 évvel ezelőtt sikerült minket összeugrasztania. Szerencsére akkor túléltük. :( Most még nem tom mi lesz.
Azért nagyon bízom benne, hogy ebben a hónapban jól elcsíptük a pé-t! :wink: :D
A görcsök remélem nem sűrűsödnek, csak jósolgatnak. :D

Princzike!
Mikor lesznek összegzései a vizsgálatoknak?
:shock:
kolibri28
 
 


Vicus
Szép poci :)

Tavirózsa
Vivinek nem lehet, hogy rubeolája van? Nekem is gyerekkoromban volt és tök ugyanezek voltak a tünetek, amiket először leírtál. :roll:

Nati
Lackónak jobbulást és remélem minél előbb kiderül, hogy mitől pöttyös.

Krisz
Hogy sikerült?

Gaby
Tök jó, hogy javul

Kolibri
Nya, tegnap voltam az endokrinológusnál, és töviről hegyire kikérdezett minden féle étkezési, éhezési képességeimről és még sok minden másról. Ebből azt a végeredményt szűrte le, hogy szerinte inzulinrezisztenciám van. Így jövő hét pénteken megyek vérvételre. :roll: Hogy mikor lesz ennek eredménye, azt nem tudom, de az egy kicsit elborzaszt, hogy csak december közepén tudom megkonzultálni vele a dolgokat. :(
Addig az inszemeket is hanyagolom, mert akkor szerintem semmi értelmük.

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok!

Susy, megnéztem, nekem lányt tippelt :lol: Gratula a beforduláshoz, lassan tényleg csomagolhatsz a szülésre :wink:

Ticsi, félreértettem, azt hittem, ez általános érvényű szabály a januárban fogant babákra :lol: De mint látod, nálam nem jött be a fogamzásnaptár és a jónás sem... :roll:

Princzike, én is jártam oda (is), utólag le is vontuk a tanulságot a párommal, hogy F. tanár úrnak volt igaza a legelső konzultáción, amikor türelemre intett minket és hazaküldött "házimunkázni"... :lol:

Kolibri, drukk a béküléshez! Ha jönne a kis bébi, ez nagyban megkönnyítené a dolgot :wink: :lol:

Krisz, nagyon drukkolok a punkcióhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsófi, pirizel már??????????

Vicuska, nem is bálna pocak :lol: :wink: csini kismamipocak :wink:

Nati, Gyugyi, irigy a piálásra! Hétvégén én is bűnöztem egy kis fehér, meg vörös borral :oops: (na nem egyszerre :wink: )

Mami, Gröni, nagyon ügyesen tartogatjátok a bébikéket! Drukkhegyek, várom a híreket Rólatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tavirózsa, van valami hír a lányodról? Jobbulást neki!!!

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk. 5 tüszőt lehetett megszúrni és azokban 3 petesejt volt. Szóval 3 a mi szerencseszámunk. :) Meglátjuk hogy termékenyülnek ill. osztódnak, holnap 10 után telefonálunk.Ha minden jól megy valószínűleg pénteken lesz a beülti.Kérjük a megterményeítő, osztódástsegítő drukkokat!!! :shock:

Puszi mindenkinek, most megyek ledőlök..csak eszem egy kis levest.
vizkriszisback
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?