Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vége a hosszú hétvégének, szóval most idefértem a géphez :) Nagy jövés-menés volt nálunk, minden napra volt valaki: család meg haverok. Csak tegnap nem volt senki, de így meg egymás társaságát élveztük :)

Köszi lányok a babakötvényes infókat. Még várunk vele úgy döntöttünk. Ki tudja nem megyünk-e egy időre külföldre, vagy ha házat vennénk M.o.-on valahol, akkor a hitel fizetésével hogyan állnánk...szóval most elhalasztottuk ezt a projektet. Amúgy meg ha nem inflációkövető kötvényt nyitunk,akkor meg ki tudja mit ér az a félretett összeg 18 év múlva...

Prüntyi, nagyon csodásak a lányok! Annyira ééédesek,szépek! Hogy vagytok? Hogy megy az ovi?Alvással,evéssel hogy álltok?

Kora, volt nálatok újabb hosszan alvós éjszaka?Bújnaka fogacskák?Szegény Levi, biztos fáj neki,ahogyan kínozza a foga :( De csak kibújnak hamar.
Milyen a faházikó?

Menyasszon, tök aranyos Fanni, hogy így örvendezik az új szobájának :) Jó,hogy szereti. Emlékszem, amikor én kicsi voltam és elköltöztünk, akkor én 5 a hugom 2,5 éves volt és ő volt úgy a költözéssel, hogy asszem 2 hét után mondta anyumnak, hogy "nagyon jó itt, de most már menjünk haza" :D Jó nem? :)
Hát mi sajna nem igazán járunk Városligetben. Majd talán ha nagyobb lesz Andor és nem csak cicizik és máshol is meg tudom etetni. Persze azért addig is kimozdulunk :D csak kocsi nélkül pici babával vonattal még hosszú lenne az út. Mire beérnénk készülődhetnék is lassan etetni :D Pedig már nagyon vágyom másfele is sétálni

Szilvi, nagyon ügyi Koppány! Biztos jót tesz neki a bölcsi és ettől is sokat fejlődik. Jó biztos, hogy társaságban van és megtanul alkalmazkodni. :) Szurkolok nagyon a jogsihoz, de szerintem menni fog az! A kresztől is paráztál és milyen ügyesen megoldottad. szóval kitartás! :)
Tuti a zöld kabát? :) Szerintünk is :D Mi csak nyuszisnak hívjuk. Kölcsönbe kaptuk,de nagyon imádjuk.Mókás. Akokr láttad az új képeket, amiket tegnap töltöttünk fel?
Mi tegnap keresgettünk olyan fotót, ahol hasonló pozícióban lett Andor lefotózva, hogy lássuk mekkorát nőtt, hízott. Találtunk is egy alvósat, ahol oldalra fordítja a fejét...hát jó sokat fejlődött 7 hét alatt. :) Olyanokat mosolyog már, de még nem sikerült egy rendes vigyorgást lefotózni.
UH? Én nem voltam,Andort kell majd vinnem 11-én hasi UH-ra. Utána meg 13-án megkapja a pneumococcus elleni védőoltást :( jajj már most tartok tőle,hogy mi lesz utána. Jó lenne ha könnyen átvészelné.

Képzeljétek, ma mondhatom, hogy Andor tényleg átaludta az éjszakát! :) Evés után lefektettem fél 10kor, és reggel 3/4 8-kor ébredt!!! :D Én 7kor úgy pattantam ki az ágyból és robogtam be hozzá megnézni, hogy minden rendben van-e, mert csodálkoztam, hogy még alszik :) Szóval nagyon szunyált a kis drága.

Most viszont megyek, mert szórakoztatnom kell azt hiszem :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok hoztam egy pár képet

az elsők(4) ébredés nyunyómunyóval:

Kép
Kép
Kép
Kép

el kaptalak kacsa:

Kép

Kép

kicsit komolyan:

Kép

Kép

kukucs:

Kép

azért még tudok vigyorogni is:

Kép

s persze nővéremmel repcsizni is szeretek:


Kép


Bocsika ha sok voltam, de gondoltam hozok a 3 hós aprónéppel készült fotókból párat.Ja 8kg22dkg a picur :P :oops:

Remélem jól vagytok most megyek olvasni sziasztok
tappancs28
 
 


Sziasztok!

Tappancs: Édesek a képek, Fanni is 3 hósan duplázta meg a súlyát (4 kilóval született) :)

Gab: Gratula újra Andorhoz, álombaba !Majd jöttök Ligetbe, mikor nagyobb lesz!

Bogyó: Drukk a jogsihoz! Én vezetni már jó pár éve tudok,csak a papirt nincs keret megcsináltatni :(

Majd jövőre :)

Most Fanni bölcsijére és a külön angolomra kell a muníció :oops:

Menek, indulunk le szelektivezni, Fanni imádja bedobálni, válogatni :)
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Ezt egy másik topicban találtam, régi, de nagyon édes :

Süteményrecept (gyesen lévő anyukáknak)...

Távolítsuk el a plüssmacit a sütőből, és melegítsük a sütőt 160 °C-ra.
Gőz felett olvasszunk meg 10 dkg margarint. Ismét távolítsuk el a plüssmacit a
sütőből, és erélyesen szóljunk rá Öcsire: "Nem szabad, Öcsi!"
A margarint keverjük össze 20 dkg cukorral. A többi margarint szedjük ki Öcsi
kezéből, és mossuk le a falat. Mérjünk ki 3 evőkanál kakaót. Ismét vegyük el a
margarint Öcsitől. Fürdessük meg a macskát.
Tegyünk hintőport és ragtapaszt a karmolásokra. Keverjünk a margarinhoz 4 egész
tojást, 2 vaníliáscukrot és 30 dkg lisztet. Vegyük ki a füstölgő plüssmacit a sütőből,
és nyissunk ki minden ajtót és ablakot, szellőztetés végett. Vegyük el a
mobiltelefont Andikától, és biztosítsuk a férjünk főnökét, hogy nem, nem a férjünkkel
beszélt az előbb. Hívjuk fel a férjünket, és készítsük fel a legrosszabbra.
Adjunk a tésztához 1 teáskanál sót és 10 dkg durvára vágott diót (közben álljunk ellen a
kísértésnek, hogy mind Andikát, mind Öcsit durvára vágjuk).
Engedjük ki a macskát a sütőből.
A tésztát öntsük alaposan kivajazott tepsibe. 25 percig közepes lángon süssük. Vegyük el
a borotvát és a macskát Öcsitől. Magyarázzuk el a gyerekeknek, hogy fogalmunk sincs,
hogy a borotvált macska lebarnul-e a napon.
Dobjuk ki a macskát az udvarra, amíg még képes elfutni.


Bevonó máz:
Keverjük össze a következő hozzávalókat: 10 dkg cukor, 5 dkg olvasztott csokoládé,
5 dkg olvasztott margarin. Vegyük ki azt a k*rva plüssmacit a grillsütőből, és dobjuk el.
Jó messzire.
Magyarázzuk el kedvesen a rendőrnek, hogy fogalmunk sem volt róla, hogy őt fogjuk
fejbe találni, miközben éppen Öcsit próbálja megmenteni a szomszéd ház tetejéről.
Tegyük Öcsit a járókába. Adjunk a mázhoz 1/2 dl tejet, egy kevés sót, és lassú
tűzön forraljuk 2 percig. Nyissunk ajtót a csengetésre, és magyarázzuk el a
szomszédnak, mennyire sajnáljuk, hogy Andika bedugta a kerti slagot a spájzablakán.
Ajánljuk fel, hogy megtérítjük a befőttek és a takarítószemélyzet költségét. Kössük
ki Andikát az asztallábhoz. Távolítsuk el a szénné égett sütiket a sütőből. Dobjuk ki.
Kapjunk idegösszeomlást.
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm a sok bókot! Igen nagyon apum vagyok! Timike meg apum szerint tiszta én pici koromban...:)

Szülinap jól sikerült!

Alvás: olyan furcsa ...annyira változó....van hogy berakom és mukk nélkül elalszik, van hogy ugyan úgy ordat 1 órát, mint az elején...pedig szerintem mindíg elég álmosan teszem le...de végül van, hogy ringatva alszik el...most pesrze megint van mire fogni...:)...jönnek az alsó második fogai...de persze mindíg lesz mire fogni... :? :wink:

Evés: hááát, még zömmel cici, és pép, de már jóval többet kostolgat...hát majd lesz ez még jobb is...

Ovi: most szünet van...kiváncsi vagyok az "újrakezdésre", már egész jól ment pedig.

Tappancs, nagyon édesek vagytok! Én is úy szeretem az ébredéseket...kivéve amikor nem sírva kel...

pénteken megyünk kehidára...majd utána jövök még! Remélem sikerül kicsit pihennünk...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Én is jelentkezem ! :wink:

Prüntyi: a képek nagyon tetszenek, szépek vagytok! Timike úgy vonul rajta, mint egy manöken! :) Majd mesélj milyen az ovi szünet után!

Tappancs: Nagyon jók a képek neketek is. Tök aranyos a nyunyómunyóval! Hogy sikerült rászoktatni, vagy csak jött magától? Gyönyörű baba és zabálnivaló a teliszájas nevetése is! Persze a tesó is!!! :)

Gabi: bevallom mostanában nem néztelek meg benneteket ne haragudj, ígérem pótolni fogom, de úgy is tudom, hogy Andor-baba egy tünemény-szépség. :D Nem is írtam még nagyon jó ötlet a rémes zenéje, mi is imádjuk! :P

Menasszon: gondolom az erdőkertesi házről van szó, azt hiszem azt írtad attól fogtok megválni. Nem hiszem hogy Fannival bármilyen gond lesz bajd az ovibölcsiben, olyan ügyes kislány! Az anyukák nehezebben bírják, nem? Nem emlékszem az újpesti lakásban már laktatok, vagy meg kellett szokni?

Szilvi: szerintem simán fogod venni a vezetési akadályokat, nem kell ettől paráznod! Igaza van Gabinak milyen szépen megoldottad az írásbelit is, pedig hogy paráztál tőle! :)
Örülök, hogy Koppány már ennyire jól érezi magát a bölcsiben, nagyon ügyes fiú!!! :) Mi van Gyula unokatesójával?(ha ez kényes téma visszaszívom! :) ) Örülök, hogy gyorsan meggyógyultatok!
Szorítok ám a meló miatt, írj mi lett a vége!!!

Nálunk dögrovás van. A nagyis hétvégén (szerintem) sikerült lebetegednie Cucikámnak, azt mondta a doki, hogy mandulagyulladás. Ez volt kedden, csütörtök reggelre én is teljesen kikészültem, másnap délutánig folyamatos lázam volt (igaz 1x volt 37 is :wink: ), szóval pénteken jutottam el dokihoz, írt antibiotikumot, amitől nem érzem, hogy marhára gyógyulnék. Attól tartok Cucikámat is visszafertőztem, mert azóta folyik az orra kb amióta nekem. :?
Az alvásáról pesze akár szót se ejtsek! Mostmár nappal sem hajlandó aludni a saját ágyában :x , FOGNI KELL! :evil: Jó, biztos a betegség is, de ezt akkaor is túlzásnak érzem. Az ágynak ez már a 2. helye, úgyhogy komolyan arra kezdek gyanakodni, hogy vagy az ággyal van vmi baja, vagy a martaccal! HOgy tudnám ezt megállapítani? Szóval azt el sem tudom mondani hogy irigyellek Gabi és még téged is Prüntyi! Persze rosszaságra nem annyira beteg, sokkal jobban bírja mint én!

Egyenlőre ennyi, majd előbb próbálok jönni legközelebb!

KépKép
kora
 
 


Gabi megnéztem, jó nagy már Andor és naggyon szépen tartja a fejét!!! :D

KépKép
kora
 
 


Háááát, Kora, sajnálom a betegséget! Gyógyuljatok meg hamar!
Húúú, Tüncsivel, mi is végigjártuk ezt....de hidd el, sem az ágynak, sem a matracnak nincs baja....ez sajnos belőlük jön...és mi döntjük el medig engedünk. Én annó vízeret nézettem, és el is raktam az ágyat onnan...sokáig jó volt aztán jött a terhesség, anya gyere, de anya nem tudott már kiugrani ozzá éjjel, aztán már csak visszakiabáltam félkómán, hogy gyere te ide, aztán azóta ugyan az ágyában alszik el, de éjfél körül átjön és reggel ott ébred mellettem, de amíg olyan hulla vagyok, hogy nem tudom visszavinni az ágyába, addíg nem fogok tudni változtatni a dolgon...inkább tűrök, hogy éjjel most ne hisztizzen, és ne keltse fel Timikét, aki amúgy is kb 2 óránként fent van éjszka, mert jön a foga...

szóval ...nem egyszerű...de azzal vígasztalom magam, hogy mint ahogy semmi, ez sem tart örökké! :)

egy pszichológus ajánlotta, hogy ne a gyerek kerüljön ki az ő kis környezetéből, hanem mi menjünk oda ideiglenesen....pl: a szobájában az ágyába fekteted le, és mellé teszel egy matracot, vagy széket, bármit...fogod a kezét, simogatod...mindezt pár napig....aztán ugyan ez...csak ritkábban simogatot...majd u.ez, de már nem simogatod, majd messzebb teszed a szivacsot/széket...majddolgod van kint, és majd visszanézel rá...stb...mondta, hogy soha ne várjunk csodát 2-3 nap alatt, meg ugye mindíg vannak viszaesések...

most hogy jön a foga, nem alszik el sírás nélkül, vagy van, hogy csak cicire, de legalább már nem kezd üvölteni, ha a kiságyába rakom alva...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Kora: Remélem jobban van Levi is és Te is !
Nálunk Fanni másfél évesen kezdett nem akarni az ágyában aludni (újszülött korától a saját ágyában aludt,nem volt vele gondja, igaz 1 szobás lakásban éltünk akkor), rákapott a mi ágyunkra és nálunk bezony a matraccal volt baja, mivel kókuszrost Novotex matraca volt, ami nagyon egészséges de nem olyan rajta feküdni,mint a felnött (szivacs) ágyon, erre Ö is rájött hamar :)
De kapott a kókusz fölé egy vékony szivacsot (a Blahánál van egy bolt,Szivacskirály a neve és minden van ami szivaccsal kapcsolatops minden méretben) és vissza is költözött magától,amint puha lett ugye a felület :)
Itt az új helyen pedig első héten gond nélkül aludt reggeltöl estig, du. magától tette el magát aludni, akkor is ha anyós vigyázott épp rá (fogta magát meg a Malackát közölte anyóssal,hogy megy aludni és elvonult a szobájába-aludt 2 órát) de egy hét után ébredni kezdett többször, miután kiderült,h a felettünk lakó egy idióta és éjfélkor mos a mosógéppel meg trappol a fapapucsban, persze mi addig kertesben laktunk, igy félt,h mi zörög fent, ekkor rajzoltam neki egy emeletes házat, hogy lássa,h laknak felettünk (ök zörögnek) és alatunk (mi ezért nem labdázhatunk bent,stb) és azóta ha el tud aludni akkor csak nagy zajra ébred fel, arra is csak ha felülröl jön mert az ugye szokatlan (de már felmentünk szólni, azóta nincs éjféli mosás legalább).
Egy idöre bevackoltam magam hozzá én is egy matraccal, ahogy Prüntyi irta,az szerintem is nagyon jó módszer!

Az újpesti lakásban mi (szülők) már laktunk anno pár hónapot, de Fanni most lakik először itt.

Ma 10-re megyünk az oviba, 2 óra játék Velem, aztán másnap 2 vagy több óra nélkülem,aztán ebéd,aztán ottalvás.Ez a terv, nagyon bizakodón állok hozzá, mert Fanni tegnap is beújitott egy barinöt egy új játszin (5 évest, mindig nagyokat) seperc alatt, igy nem igazán van vele gond gyerekek közt vagy új helyen sem, de persze az oviban uga nem leszek egész nap ott...

Na, majd kiderül :)

Gab: Sok puszi Andornak :)

Szilvi: Gondoltam Rád 2 napja mikor egy Golf-ost majdnem kiszedtem a kocsijából mert rosszalkodott (Te irtad ,h nem birod a hülyéket meg az igazságtalanságot, mint ahogy én sem, zéró toleranciával sem :) )

Szép napot Mindenkinek!

Kép
Vendég
 


Sziasztok! Csak bekukkantok, mert takarítanom kell, aztán megyek délután vezetni. Szerdán is megyek vezetni, reggel viszem Kopit át a bölcsibe, majd utána be Pestre. Csütörtökön is megyek hajnalban vezetni, majd 8.10-kor vizsga - ha még nem írtam volna... ha igen, akkor bocsi. :)

Megkaptuk a hitelt, úgyhogy nemsokára lesz autónk is, igaz előbb, mint a jogsi, de legalább az meglesz. :) Valami kombit veszünk és sajnos csak régire (1995-1997-es) van pénzünk, de sebaj, a lényeg, hogy guruljon alattunk és elvigyen A pontból a B-be. :)

Kora: hogy sikerült mandulagyuszit kapnia??? Neked? Remélem már jobban vagytok! Bár hülyeséget írok, mert pl. Koppány is 8,5 hónaposan lett először torokgyulladásos és a mai napig nem tudom, hogy mitől, igaz nem is foglalkoztam vele az eset után... Kopinak is folyik az orra ezerrel hiába van felöltöztetve normálisan. Itt az ősz... Házikóval hogy álltok? Gyula uncsitesója jól van. Nevet, hülyül, poénkodik a "lábaival". Most átszállították Budakeszire valahova, ott fog megtanulni járni a protézissel. Még nem voltam bent nála, nem tudom rászánni magam. Persze anyós "csesztet", hogy mikor megyek már be, hogy örülnének nekem, stb... Nem indiszkrét a kérdés, kevés téma van ami tabu nálam. :) Szerintem sincs gond az ággyal meg a matraccal, tényleg egyszerűen csak ilyenek a gyerekek. Kihasználják, hogy érzékenyen reagálunk a sírásra.

Ildi: Fanni tuti egyből beszokik az oviba, hiszen még anno írtad, hogy milyen kis ügyi lányzó és hogy tetszett neki, stb... úgyhogy ettől én nem tartok. Majd mesélj, mi volt az 1. napon. :) Jót nevettem, hogy gondoltál rám amikor majdnem kikaptál egy embert a kocsiból. :) Már nem a szitun, hanem, hogy egyből eszedbe jutok... Lassan tényleg életveszélyes kimenni az utcára, nagyon kell figyelni.

Gabi: hogy vagytok? El vagytok tűnve...

Prüntyi: lányok hogy vannak? Te? Elmúlt teljesen a mellgyuszi? Írtad, hogy elutaztok valahova... voltatok vagy csak most mentek? Ha voltatok, milyen volt?

Koppány mondhatni imádja a bölcsit, csak az a fránya sírás ne lenne amikor elválunk, olyankor még mindig úgy sajnálom. Viszont már csak kb. fél percig sír és annyi. Olyan édesen eljátszik és már alkotott is, megkeresem és csatolom. :)
Vettünk egy normálisabb fényképezőt (Olympus e-520), úgyhogy most annak tanulmányozom a kezelését, mert nem egyszerű... Életemben nem volt a kezemben tükörreflexes gép, úgyhogy tök kínai az egész. A fókuszálás, a különböző értékek beállítása nagy gondot okoz még nekem, de úgyis megtanulom kezelni!!!!!!! Karácsonyra profinak kell lennem! :)
wháááááááááááááááááááááááááááááááá Koppány most firkálta össze a kabátját filccel... állítólag kimosható a ruhából, na majd most tesztelhetem le... remélem tényleg kimosható.
Szombaton kicsit bicajoztunk, nagyon jól esett. Előtte meg sétálgattunk a tavakhoz. Hiányzott már az ilyen fajta kimozdulás. :) Itt volt ez a 4 nap, de Gyula beteg volt, úgyhogy sehova nem tudtunk menni. Viszont elkaptunk egy egeret, de tuti van még, csak ők most nem akarnak kibújni a falból, nem tudom miért... de tuti van, mert hallottam őket cincogni, még a legutolsó egér halála előtt. Kezdek rájuk nagyon berágni, úgyhogy kezd nem érdekelni, hogy meghalnak (persze ez addig tart amíg nem nekem kell megölni).

További szép napot mindenkinek! Megyek takarítok! :) Puszi!

Kép Kép Kép Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Bogyó, köszi jól vannak, Timike most a fogával kűzd.
Igen, Kehidán voltunk, nagyon jó volt, sokat pancsiztak a lányok! Persze mi nem sokat pihentünk...
:lol:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szegény gyerkőcök milyen hosszú időn keresztül szenvednek ezekkel a fogakkal! :( Azért sajnálom őket rendesen! Prüntyi remélem legalább nálatok könnyen és gyorsan fog zajlani!

Köszi csajok a segítséget! Egyenlőre sajnos semmit nem tudunk csinálni, marad a mi ágyunkban mert kiderült illetve láthatóvá vált rendesen, hogy vizesedik a fal pont a kiságy felett. A fal túloldalán a zuhany van szóval úgy néz ki szvárog a csap. :roll: :( :x Kiderült az egyik sarok is bepenészedett a gyerekszobában :roll: :evil: Mostmár igazán nem csodálom hogy újabban ennyire nem akart maradni a szobájában, bár játszani minden nap bemegy. Azért mostmár elegem van! MIndig van vmi! :twisted:
Azt találtuk ki, hogy majd megszüntetjük a kiságyat, kivesszük az alját meg a matracot, lerakjuk a földre és csinálunk egy alvós sarkot neki, hátha megtetszik uraságának. Akkor ha úgy alakul mellé is tudnék kicsit fekudni amíg rendesen el nem alszik. persze előbb a szivárgás!

Szilvi a lovas képek nagyon tetszenek!!! Nem féltél hogy bekapja a ló a kezét Koppánynak? Gondoom az nagy könnyebbség, hogy megszerette a bölcsit! Madulagyuszi hogy sikerült? Fogalmam sincs, de múlthéten rendeteg gyerekkel találkozott és érintkezett, gondolom onnan sikerült. Nem is megyünk holnap klubba, pedig jó lenne. De még nem vagyunk meggyógyulva. Szorítok csütörtökön! Majd jelentkezz hogy sikerült!

Szegény Fanni először biztos megijedt, nem tudta mi lehet az a hang! Én is utáltam ezt (is) Pesten. Amikor ott laktunk a felettünk lakó nő is mindig éjjel mosott. A lényeg, hogy már megszokta! Hogy megy az angol? Az ovi?

Prüntyi nálatok akkor már előrelépés van alvásügyileg, gratula! Timike hányszor kel éjjel?

Gabi mi van veletek? Volt már az uh?

KépKép
kora
 
 


Látom nem voltam toppon helyesírásügyileg! Bocsi! :wink:

KépKép
kora
 
 


Kora, hááát, annyira nem...elaludni elalszik néha sírás nélkül is magától, de éjszaka még 3-4 x kel és akkor csak cicire alszik vissza!

Kehidán nem nagyon fotóztunk most, inkább videóztunk...
Kép
Kép
Kép
Kép

itthoni kedvenc képeim...
Kép
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Kora: nem semmi, hogy mindig van valami. Gondolom "örültök", hogy bonthatjátok meg a falat a vizesedés miatt. A penészre meg ajánlottak valamit, de már elfelejtettem mit... állítólag nagyon hamar helyrehozza rendesen... ha eszembe jut akkor megírom, hátha tudok segíteni vele.
Mi egy időben próbáltuk úgy, hogy a kiságynak kiszedtük az egyik oldalát, beköltöztünk Koppány szobájába egy vendégmatraccal, letakartuk a kiságyat felülről egy pokróccal (mert az oldalrácsot felülre helyeztük). Így benne aludt Koppány, persze a matracunk ott volt mellette. :) Megcsináltátok már a matracos dolgot? Ment?
Jársz baba klubba? Milyen? Már én is tervezem fél éve, hogy lemegyek, de sosem szedtem össze a bátorságom. Lehet van bennem egy kis félsz, hogy itt is az lenne, mint Őrbottyánban, hogy akik ismerik egymást ők elbeszélgetnek, a gyerekek játszadoznak, az újak meg alig tudnak becsatlakozni. Persze aki rátermett és beszédes az könnyen tud, de eleinte én csendes vagyok és nyuszi... :) Milyen a baba klub? Sokan szoktatok lent lenni? Most Koppány is betegeskedik, egyelőre nem viszem orvoshoz. Folyik az orra és picit köhögött reggel, valami trutyi lehet a torkán. Szívom az orrát és meleg teát adok neki. Ha hétfőig nem múlik el, akkor viszem át Őrbottyánba dokihoz. Cuci jól van?

Prüntyi: nagyon jók a képek. Az utolsó képen Timike abban a kis felsőben, mint egy kis balerina. Meg minden képen még mindig az az első amit észreveszek, hogy milyen szép nagy szemeik vannak!!!!!!! Azt gondoltam, hogy nem nagyon tudtatok pihenni, hiszen két kisgyerekkel voltatok. Viszont legalább voltatok! :) Timike hogy van? Hány foga jön most?

Ildi: a panel (társasház) ilyen szempontból szörnyű. Papírvékonyak a falak, mindent áthallani/lehallani. Én ott laktam kb. 24 évig a 9. emeleten, úgyhogy a fölöttünk lakók szereztek némi "kellemes" pillanatot az ugrálásokkal, kiabálásokkal, a földön valami olyat gurigattak, hogy kegyetlen hangja volt, stb... de a másik háztömbből is átjöttek az ordibálások. Én biztos, hogy nem tudnék újra olyan helyen élni. Fanni már "megszokta" a hangokat? Teljesen leállította magát a felettetek lakó? Ja igen, nálunk még az is havi szinten ment, hogy a fölöttünk lakó a mosógépével beáztatott minket az előszobába, fürdőbe és a wc-be, néha a gardrób is tiszta víz lett, ide értve a konnektorokat és a lámpákat is. Anyu állandóan tapétázott utánuk. Hogy vagytok? A házat sikerült eladni? Hol hírdetitek?

Van Őrbottyánban egy szép házikó, 2 szobás, külső medencés, új építésű, tényleg pofás, 22-23 milla... ha esetleg tudtok valakit akit érdekelne, elküldöm a linket a házikóról.

Én tegnap buktam rutinon. Eddig mindig ment az a feladat amin tegnap megbuktam. Tegnap vizsga előtt volt még 2,5 körre időnk, a 2,5 kőrben 2x csináltam meg a balra hátra bekanyarodást 90 fokban, mindkétszer rosszul. Mondja az oktatóm, hogy nyugi, nem ezt fogom húzni... szerintetek? Persze, hogy azt húztam. Úgyhogy harmadjára is elrontottam, pedig minden elméleti és gyakorlati feladatot nagyon szépen megcsináltam. Úgyhogy 18-án megyek legközelebb. Tegnap nagyon magam alatt voltam, ma sem vagyok toppon, de igyekszem nem foglalkozni vele...

Most megyek, csinálom a reggelit!

Sziasztok, szép napot!

Le kéne már vágni Koppány haját, de nem engedi... tanács esetleg? :)

Kép

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Egy kicsit talán valóban hosszúkás a haja Koppánynak, de szerintem még közel sem vészes! Ötlet? Sajna az nincs Cuci hajával eddig annyit kellett foglalkozni, hogy esténként megmosom. Mit ne mondjak, nem szakad meg a növésben! :wink: Koppány olyan szomorkásnak tűnik a 2. képen. Remélem nem kell orvoshoz vinni végül!
Sajnálom a rutint, legközelebb jobban fog sikerülni! Gondolom (annyira már talán ismerünk) halálra izgultad magad, esetleg jól rá is görcsöltél. Azért legközelebb próbáld meg higgatabban. Persze én most könnyen beszélek, tudom.

Cucival javulgatunk, még nem teljes a gyógyulás, így nem is voltunk klubba, pedig most a Bach-virágterápiáról volt szó. Szerintem nem kellene paráznod, mindig van előadás nagyon családias hangulatban. Igazság szerint nekem időm se nagyon volt beszélgetni, mert követnem kellett Cucit. Voltak ott egész pici babák is és ment hozzájuk, nála a simi meg még ütlegelés, szóval felügyelnem kellet keményen! Azért kiderült, hogy az egyik anyukával "szomszédok" vagyunk. A szomszéd utcában lakik, azóta 1x összefutottunk sétálás közben, megmutattuk ki hol lakik, de azóta betegek vagyunk. :( Mondtam neki ha hiányzunk járjon erre. :wink:
Levi új kuckóját még nem csináltuk meg, mivel pont a gyerekszoba a károsult így meg kell várni amíg kiszárad, meg a penészt is le kell rendezni. Szóval nem mostanában lesz. Ja és be kell szereznem egy olyan ajtórács féleséget is, ha nincs kiságy akkor szükség van olyanra is. :roll: Egyébként újabban nagyon matrica lett a drága gyermek, remélem csak a betegeskedésnek tudható be!

Prüntyi hol van kehida? Sokszor jártok oda? Mintha már a nyáron is írtad volna. Éjszakai kelés.. ismerős! 8) Timike legalább hamar visszaalszik? Akkor nálatok is egy ágyban alvás van?

Én meg arra gondoltam festenék Levinek a falra vmi mesefigurákat. Szerintetek vízfestékkel lehet?

Gabi remélem jól vagytok!
Menasszon hogy megy a suli meg az ovi?
Tappancs?

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Köszi a kérdéseket, a hiányolást, aranyosak vagytok :)
Jól vagyunk, csak nincs mostanában nagyon időm írni. Most is csak gyorsban jöttem, szóval ne haragudjatok,de most nem tudok reagálni csak gyorsban egy-két szó rólunk.
Szóval egyfolytában a hosszú hétvége óta jönnek az Andor "rajongók", szóval van mit tenni itthon. Azóta meg Andor egyre többet van ébren nappal, így sokat játszunk együtt ezért kevesebbet jutok géphez. Meg ugye van házimunka is...
Sajnálom az éjjel kelőket :( de csak jobb lesz lassan. Én már nem is merem írni, hogy mivel Andor olyan szépen átaludta már az éjszakákat, ezért előbbre hoztuk már picit a furcsit,így 9kor már szunya van és így reggel 7kor kel :)
Nemsokára indulunk Pécsre,szóval ezért vagyok megint rohanásban. Pakolászok, meg mindjárt etetem Andort, aztán jön Szabolcsom és zsupsz mindent be a kocsiba és hajrá. Úgy vártam már ezt a kiruccanást, minta valami hiper-szuper nyaralásra mennénk :D :D :D
Csjúúú, most mennem is kell.
Igyekszem mihamarabb jönni.
Szép hétvégét mindenkinek!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Csak gyors helyzetjelentésre van idöm most, de olvaslak titeket (mióta újra van gép, mert volt 4 nap amig nem volt).
Fanni imádja az ovit,Őt is imádják a többiek,agyon dicsérik az ovónénik, pénteken már ott is ebédelt, gond nélkül maradt bent mikor eljöttem első naptól, ma pedig mikor először lett volna hosszú napos mondogatja egész nap,h menjünk oviba, de nem mehet, mert tegnap elkezdett köhögni, este már krupposan ,úgyhogy Madarászosztunk, éjjel nyitott ablaknál fütés nélkül hidegpárásitóval aludtunk, igy megúsztuk a hajnalt nyugiban.
Egy évvel ezelött volt neki először és azóta se ilyen kruppos dolga, igaz,azóta nem is köhögött, náthás volt pedig sokszor.
Igy tehát ha köhög, akkor élből igy, úgy látszik.
Majd kinövi,szerencsére a közérzete jó nappal.

Már 2* játszotta el,mióta ovi van hogy este 6-kor kidölt és másnap reggel 8-ig aludt :) Mikor kimaradt a du-s alvása (mert még nem volt ottalvós,habár Ö első nap ott aludt volna, csak nem volt ágyneműje,stb).

Menek ebéd és teszem le aludni.

Szép hetet mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje!
Mi javulgatunk, igazából Levi sokkal jobban van, már szinte gyógyult, mint én. :? :wink:
Az alvásáról már nem is beszélek, nincs válzozás. Ahogy olvastam Prüntyi akkor Timike is sokat kel éjszaka. Legalább néha magától is elalszik, nézd a jó oldalát! Nekem tiszta balerina a kisebbik lányod! :)
Az újabb fő gond: már az eddig kedvelt zöldságeket sem hajlandó megenni, csak a gyümölcs! :roll: A védőnő sem tud rá sokat mondani! Megint nem hízik. Jővőhéten megyünk mérésre.

Egyenlőre ennyi! Írjatok veletek mi van!
Szép napot!

KépKép
kora
 
 


Utólag boldog 2. hófordulót Andor-babának! :)

KépKép
kora
 
 


Bogyó, hát igen, legalább voltunk! Már ilyenkor az is sokat számít, hogy egész nap csak gyerekezünk...nincs mosás, főzés...stb...
Timinek most jön a 7. 8. foga, alul a másodikak, az egyik majdnem félig kin van, a másikat még nem látom, de gondolom nemsokára az is kibújik.

Kora, Kehidakustány, hévíztől nem messze van...nyáron alsópáhokon voltunk, de az is ott van a környéken. Igen többször voltunk már, kedvenc hétvégi helyek egyike...még miko Tünsi volt kb 4 hónapos, akkor voltunk először, és aztán még párszor...kb 1 évben 1x eljutunk oda. mos már jól körbe kel nézni, mert a lgtöbb helyen a 3 éves kor felett is kll valamit fizni, de kehidán azt hiszem 5 évig ingyees...és jó a kajájuk is.

menyasszony, de jóóóóó neked! Tncsi még mindíg elég sűrűn ébred, korához képest...és persze mellettem ébred :)

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Kora, igen, szétizgultam az agyam és ez volt a baj. Majd kedden sikerül, ha akkor sem, akkor majd 2 hét múlva kedden. :D
Levi már jól van? Kibújtak már a fogacskák? Koppánynál is vannak olyan időszakok amikor csak ezt eszik, majd csak azt, majd amazt... pl. most az imádott csemegeuborkát és téliszalámit sem eszi annyira, mint eddig. No meg mást sem, nagyon étvágytalan mostanság. De régebben is voltak időszakok amikor nem evett meg olyat amit azelőtt imádott, majd utána újra megette, csak levest akart enni, csak gyümölcsöt akart enni, csak anyatejet akart enni, csak édességet akart enni, stb... szerintem addig nincs gond, amíg nem kezd el vészesen fogyni. Az, hogy nem hízik... Koppány fél év alatt kb .30-50 dkg-t hízott. Viszont így is jó husiban van, nem vékony, úgyhogy nem aggódom.

Prüntyi: alvásügyileg változott valami? Fogacskákkal? Bár tudom, hogy 1 nap alatt nem valószínű, hogy kibújnak, de azért rákérdek. :)

Gabi: milyen volt Pécsen? Akkor nem sokat pihensz a látogatóktól, hiába hagyna Andor. :) Képzeld el... ezt elmesélem... tudom, hogy fiad van!!!! - elmentem vásárolni Koppánynak és vettem egy tök édes rózsaszín bodyt, hogy majd ha találkozunk, odaadom a lányodnak!!!!!!!!!!!!! :D Valamelyik nap esett le, hogy de hülye vagyok, miért rózsaszín amikor fiad van???????????? Úgyhogy nagyon súlyosan bevásároltam. :D Kegyetlen...

Ildi: gondoltam, hogy hamar beszokik Fanni, nagyon ügyi leányzó. "Megszokta" már a felettetek lakó zajait? Szegénykém... gondolom, hogy neki sem lehet egyszerű, de nektek sem ez a krupp. Nem szeretném átélni az tuti... hogy megy a suli?

Koppányt ma viszem át Őrbottyánba dokinénihez. Tegnapelőtt este belázasodott (38,2) és 1x hányt (almát, uborkát), mást nem is nagyon evett. :( Aztán másnap reggelre apró halvány piros kiütések jelentek meg rajta, mára meg még több lett, de ugyanolyan apró és halvány, alig látni. Úgyhogy viszem át, mert most nem tudom, hogy bárányhimlő vagy valami más-e... Kiváncsi leszek.

Jelentem, megvettük az autót. :):):):):) Nagyon jó kis autó (szerintem), csak majd egy tolatóradart és egy mp3 lejátszót kell bele venni (mert még a gyári rádiós magnó van benne), meg ha már tudok vele közlekedni akkor lesötétíteni a hátsó ablakokat. 1-2 hét múlva lesz nálunk, mert most még Sződligeten van apróbb munkálatokon (olajcsere, átírás meg ilyenek). Nagyon örülünk neki, már csak meg kell tanulni vele bánni. :)

Most megyek, összepakolok, aztán 11-kor hívom az asszisztenst, kérek időpontot délre és akkor a 11.47-es vonattal át is tudunk menni.

Szép napot mindenkinek!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Újra itthon, sikeres pécsi kiruccanás után :)
Látom zajlanak az események, jó rég nem tudtam már érdemben írni :?

Menyasszon, jobban van már Fanni?Randa dolog ez a krupp :( Szegényke. Neked angol hogy megy? Mondtam már,hogy vettünk kengurut, szóval most már be is tudnék vonatosni Andorral talizni :D Jaaah, csak 1 gond van...hol szoptatnám meg? :? ...

Kora, köszi a hófordulós gratut :) Rohan az idő, nem? Most született Andor és lassan beszélni fog :D Na jó, az azért még arrébb van,de már gügyög a drága :) Hogy vagytok? Beázással hogyálltok?Fogak? Szerintem sem kell aggódnod, hogy most nem akar zöldségezni, lehet,hogy most kicsit pihenteti a témát,aztán majd megint eszik. Ha nincs különösebb gond a súlyával,vagy nem sovány, akkor szerintem nem kell aggódni.

Prüntyi, naggyon édesek a lányok!Timike, mint balerina, nagyon cuki :) Jól hangzik ez a kehidai móka. Lenne is egy kérdésem az ottani fürdőkkel kapcsolatban. Írtad, hogy Tüncsi 4 hónapos volt mikor először voltatok. Ekkor már bevittétek rendesen magatokkal a vízbe?Volt pici vizes babamedence, vagy csak valamilyen melegebb vízű fürdő? Azért kérdem, mert mi dec. 4én megyünk Egerszalókra egy kis 2 éjszakás kikapcsolódásra és ott bent nincs spéci babamedence,csak 32C-os élménymedencét szokták ajánlani babásoknak, ami 120cm. Andor 3 hós lesz akkor és azért nem tudom,hogy ez így okés-e, mert a védőnő azt mondta,hogy hanincs kifejezetten babamedence, ahova csak ilyen egész piciket lehet bevinni, akkor ne vigyük be, mert könnyen összeszeghet valami fertőzést :? Nemtom. Szerintem bárhogyan összeszedhet ha már bevisszük valahova, nem? Mit gondolsz?

Szilvi, sajnálom a rutint, de fel a fejjel, legközelebb sikerül. :) Biztos nagyon izgultál. Szegény Koppány :( remélem hamar rendbe jön. De jó, hogy sikerült megvennetek az autót! Akkor most majd lehet kocsikázni, menni erre-arra :) Mi is szeretnénk már nyélbe ütni mihamarabb a vásárt.

Nálunk nagyon jó volt a hétvége Pécsett. Szerencsére Andort nem zökkentette ki abszolút a napi, éjszakai rutinjából :) Ugyanúgy átaludta az éjszakát, nappal nagyokat vigyorgott. Nem zavarta a nyüzsi, pedig voltak bámészkodó,csodálkozó arcok rendesen gondolhatjátok :D Szóval nagyon meg lett dícsérve.
Vittünk neki utazóágyat, amibe elvittük a fejvédőjét, amin nézegetni szokta a figurákat, így talán nem volt neki annyira új, más.
Viszont egyik fürdés után észrevettem,hogy olyan piros és száraz lett a pofija. Gondoltam esetleg a fürdetőtől, így másnap nem tettünk bele semmit a vízbe. Ugyanúgy száraz lett. Most a gyógyszertári olajjal kenem és fürdetjük, de semmi változás. Nemtom mi ez, most már meg fogom kérdezni a dokit,vagy a védőnőt. Van vmi ötletetek?
Ma megyünk hasi UHra a misszióba 3ra. Csütörtökön meg megkapja az első szurijait :(

most megyek is mert kicsit még tennem-vennem kell mielőtt elindulunk.
Jah, még annyit, hogy megtalálta Andor az ujját :( már többször azon kaptuk, hogy szopizza :?

Szép napot mindenkinek!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Huh szegény Koppány, majd írj mit mondott a doki. Legalább van már autó, jobban tudtok közlekedni! :P Persze tudom neked még le kell vizsgázni, de akkor is! Végül milyen autó lett? Hány éveset sikerült?

Fanni is! Durva lehet a krupp, szerencsére nem tudom milyen is az! Remélem már jobban vagytok! Azt meg én tudtam, hogy Fanninak simán fog menni az ovi! :)

Gabi majd te is írj mit volt uh-on! Gondolom jó volt kimozdulni! Bár engem fárasztani szokott ha hazamegyunk, mert mind a 2 nagyi ott van + a dédi meg a barátok is . Nem egyszerű mindenkit sorra venni pár nap alatt! Azt is gondolom, hogy mindenki nyúzta volna Andort! :D

Gyorsan még pár sor mert felébredt!
Az éjszakáinkban nincs sok változás, amióta nem beteg legalább nappal alszik az ágyában. A beázás megvan, remélem hamar szárad, végül nem tudni mitől van, a szerelő szerint minden oké. :? :( A 8. fog egyik sarka látszik már végre!

Amint tudok jövök és írok normálisan!

KépKép
kora
 
 


Gabolino, igen van külön babamdence, amire ki van írva, hogy szülők kizárólag csak gyerekfelügyelet miatt menjenek be, amit persze sokan nem tartanak be, és van hogy egy gyerek mellé beül tespedni 2-3 felnőtt is...nekem ez ami nem tetszik egyedül...de én volt, hogy rá is szóltam az iletőre, amúgy a medence mellett ki van alakítva egy baba-mama szoba pihenővel, játékokkal, pelenkázóvl, szoptató résszel...múgy szeretjük a helyet, a babamedence kb. 33 fokos lehetett...de amíg nem ült önállóan, addíg mi is inkább magunkkal vittük be a vízbe, azt olyankor jobban élvezte...

amúgy, persze, sokkal fogékonyabb már hailyen közös vízbe megy...de reméljük nem lesz baj...

Kép

Kép
prüntyi
 
 



Kép

Kép
prüntyi
 
 


Helló csajok!

Nálunk a helyzet változatlan. Annyi, hogy holnapra tutira áttör a 8. fogacska is. Gondolom utánna lesz egy is pihi fogtéren. Már alig várom! Nagyon ritkán megáll egyedül, menni továbbra is oldalazva vagy fellépőt tolva, egyébként nem is próbálkozik. Az evése még mindig gáz. Azért idegesít, mert tudjátok mindig gond volt a hízásával, így nincsenek tartalékai sem. Na jó a bordái azért nincsenek ki! :wink:
Szombaton megyünk Pestre esernyőkocsival. Ez lesz a felavatása.
Szerdán nagy piacozásban voltunk, vettünk ajándékokat is. A nagyságos úr szinte az egészet végigaludta, pedig jó sokáig voltunk!

Veletek? Prüntyi hogy megy az alvás? Fogak? Ti is nagyon szenvedtek vele vagy Timikének könnyebben jönnek? Ovi? Hogy ment a szünet után?

Szilvi mi van Koppánnyal, mit mondott a doki? Remélem semmi komoly! Mikor lesz nálatok az autó? Tényleg, jársz még tornázni?

Menasszony Fanni már teljesen jól van? Hogy megy a suli?

Gabi mi volt uh-on? Szárazság? Amikor Levi megszületett a csuklója meg a bokája volt nagyon száraz, azt olajoztam. Később 1x volt (+ tejkiütések) hogy a pociján meg a lábán száraznak éreztem a bőrét, akkor vékonyan bekentem babás krémmel (nivea), de azt is csak 1x. Mi a gyógyszertári fürdetőt használjuk, szeretem, úgy gondolom azért nincs soha semmi baja a bőrének, mert az jó rá. Akkor éreztem a száradást amikor át akartunk térni a gabira. Te mivel fürdeted? remélem már megoldódott!

Képzeljétek mikuláskor disznótorba vagyunk hivatalosak anyósékhoz! Nekünk jó kis zsírszagot hoz a télapó! 8) :roll: :wink:

KépKép
kora
 
 


Elfelejtettem megkérdezni Gabi mi van Andor oldalával? Már másodszorra nem tudom megnézni. :(

KépKép
kora
 
 


SZILVI MOST LÁTOM NÉVNAPOD VAN HA MINDEN IGAZ!!
Kép

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Gyorsan reagálok, mert palacsintát sütögetek és most félbehagytam :D

Kora, Andor oldala bekrepált :( Rajta vagyunk a dolgon, újat kell totál csinálni egy másik programmal, ami sokkal bonyolultabb. Már elkezdtem, csak időigényes. Remélem hamarosam működni fog és akkor valszeg ugyanezen a linken elérhető lesz. majd jelzek ha már jó.

UH:minden ok,csak szegénykém rettenetesen űvöltött, ami rá nem jellemző. A gond szerintem ott volt, hogy melege lett hirtelen ahogyan beértünk, na és kenguruban vittem ( amit amúgy eddig jól tűrt, de most lehet ez is gond volt) Szóval torka szakadtából ordított, jobban, mint ma a szurin.
Csak a kötelező oltást kapta meg ma, mert a pneummococcus elleni nem érkezett meg, így azt majd 1 hónap múlva remélhetőleg megkapja. Szépen nézelődött Andor, csak a szuri után, ahogyan realizálta a dolgot elkezdett sírni, de nem vészesen. Most beborogattam a lábiját, meg kapott kúpot is. Egész sokáig még ébren volt utána itthon ahogyan hazajöttünk (pedig nekem azt mondták ki fog dőlni) de most elaludt. Pontosabban már egy jó ideje alszik :)
63 cm a drágám és 6840 gramm!!! Nem csoda,hogy érzem a derekam.
Jah, és tegnap ahogyan pocin kepesztett átfordult a hátára! :) Mindkét irányba :) Kicsit elősegítettem abban, hogy a kezeit hasonfekvésből támaszkodós pózba tettem, mert azt akartam,hogy úgy nézelődjön, erősítse a kis hátizmait. Erre egyszer csak bummm, már fordult is :D Úgy imádom! :)

Remélem Levinek tényleg kitör a kis 8. fogacska és akkor már könnyebb lesz megint :)

Szárazság: dokinő mondta, hogy nagyon fehér, érzékeny bőre van így kenjem azzal, amit a tejpöttyökre kapott és csakis a felírt fürdetővel fürdessem. szóval ez lesz.
Én tegnap már bekentem ezzel a kenőccsel, gondoltam(ráéréztem lehet) lehet az segít. :) eddig csak a gyógyszertári olajjal kenegettem és fürdettem, de volt 1 hét amikor újszölötteknek ajánlott Gabi fürdetőt tettünk 1 picit a vízbe és lehet ez volt a hibás. De amint észleltem a szárazságot, abba is hagytuk, de utána nem múlt el. De lényeg, hogy nincs gond, el fog múlni, kenegetem.

Prüntyi, köszi szépen az infókat!Jó lehet ez a Kehida :) Mizujs nálatok?

Szilvi, BOLDOG NÉVNAPOT!!!!! :) Hogy vagytok?

Megyek palacsintázni amíg nem ébred fel Andorom :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsban, mert hatalmas takarításban vagyunk :)
Műkszik az Andor oldal :D tegnap újra kreáltam, végül ugyanazzal a programmal. Új képek vannak, új videót még nem sikeredett feltölteni, talán d.u. elbíbelődök vele (azt eddig mindig Szabolcsom csinálta, szóval mág ki kell tapasztalnom :) )

Szép hétvégét mindenkinek!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok lányok,

közi érdeklődésetek, hááát, megvagyunk...

ami : ma végre KETTESBEN el tudtunk menni apival csavarogni, nem volt a csajokkal semmi gond...

Tüncsi a szünet utáni héten még pityergett, de a mostanin már semmi baj nem volt...

ami rossz: Timike nehezen viseli a fogzást, alvással is visszaestünk, mert nem bíííírom kínozni...nem bíííírom hallgatni ahogy keservesen sír....karomban és cicimen szeretne elaludni, és csillapítani a fogfájást....most őszintén, ...hogy vonjam így meg tőle....

mindegy, majd talán ha kint lesznek a fogai...újrakezdjük...

csak azok az éjszakai kelések ne lennének...különben az egésszel semmi bajom nem volna...:(
kicsit eltanácstalanodtam...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi de jó nektek én is akarok kettesben csavargást!!! :) Na majd ha hazamegyünk a szülőkhöz!
Azt hittem Timike talán a könnyen fogzók táborát gyarapítja, de látom írod, hogy nem. :( Én abszolút tudom mit élsz át, Levi is pont ilyen, ezért vannak nála egész éjszakás cicizések. Szerencsére nappal nem szokott gond lenni, neki estére üt be. Talán majd most már lassan nyugi lesz. Biztos pihen majd a rágófogak előtt.
Úgy néz ki akkor Tüncsi szeret oviban lenni.

Gabi megnéztem az oldalt, most mintha szervezettebb lenne! :) Andor gyönyörűen fejlődik (meg lehet zabálni amikor mosolyog) és naggyon szépen tartja magát hason! Levi ennyi idősen nem hogy támasztotta volna magát de fél percnél tovább nem volt hajlandó hason maradni! :roll: :wink: Igaz aztán elég gyorsan behozta a "lemaradást"! :) Remélem a szárazság már elmúlt!

Szilvi eltűntél nagyon! Holnap vizsgázol? Csak semmi para! Na és a legfontosabb: mit mondott a doki Koppányra? Jólvan már???

Menasszon veletek mi újság? megy a tanulás? Fanni is jár még angolra?
Tappancs te is régen raktál már képeket!

Mi voltunk Pesten szombaton családostól. Már el is felejtettem milyen zajos- szmogos a fővárosunk! Esernyőkocsit nagyon jól bírta Levi, élvezte a zajos forgatagot! Vettünk neki karira 1-2 játékot meg falvédőt. Megcsinálták hétvégén a falat kívülről (Alsó 20cm nem volt leszigetelve 2 oldalán a háznak :? :shock: ). Szóval mostmár várjuk a teljes száradást addig nem csináljuk meg az alvós kuckót Cucinak.
Úgy néz ki rákaptt a sültkrumli ízére. Eddig nem ette meg max játszott vele. Pénteken csak egyet evett meg sajtosan, másnap meg vagy hatot, nem hittem a szememnek! :)
Prüntyi már akartam kéredezni Timike miket eszik hátha merítek ötleteket. Eszik tejtermékeket például? Persze az anyatejen kívül! :)

KépKép
kora
 
 


Kora, na igen, egéssz nap nem érdekli a cici, csak ha álmos akkor kéri, és azon alszik el megint, mert amint kihúzom fél álomba, jön a keserves sírás...így most hagyom, hogy legalább azt a pici fél órát amit alszik, ne sírva elaludva tegye....de éjszaka, mint ha pótolni akarná az egész napos anyahiányt...kb 1-2 óránént fent van...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


kaja ügyben Timike elég faxnis...vaníliás pép az egyetlen pép amit megeszik, semmilyen más pépet nem, sem gyümölcsöt, sem főzekléket, és amióta, érti is NEM jelentését, lelkesen bólogat is, ha valami nem kell neki...:)
főleg darabosat csipeget (mert az evéstől még ez igen messze van!) ált. kifli, banán, ropi, ami még szóba jöhet a cici mellett...és a husi leves...szóval nagy bajban vagyok....de ezek szerint elég még neki a többi kaja mellett a cici, meg a pép...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Új és használt angol gyermekruha vásár lesz Veresegyházon 2008. december 16-án (kedd) 9-12 óráig a Műv. Házban (Köves u. 14).
http://angolgyerekruhavasar.gportal.hu/ ... id=3783576

Mi tegnap voltunk. Van minden: ágynemű, játék, jelmez, overál, body, pulcsi, poló, rugi, nadrág (farmer, kantáros, meleg, vékony), sál, sapka, kesztyű, stb.. stb...stb...

Van 200 Ft-os turis rész, van 500 Ft-os turis rész. Én Koppánynak vettem egy bélelt kord kertésznadrágot 1980 Ft-ért, meg egy bélelt vízlepergetős nadrágot 1850 Ft-ért... persze ezek mind újak amiket vettem ennyiért, de vannak használtak (szép állapotúak) is. Úgyhogy árban is jó. Szerintem megéri elnézni.

:)

A többit majd később.... ha végeztem a takarítással...
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Igen-igen, eltűntem.... zsúfoltak voltak a napjaim... Köszönöm a névnapi köszöntést! :)

Nekünk sem ártana már egy szülői csavargás, de erre még várnunk kell. Most sem igazán vagyok képben, úgyhogy nem tudom mennyit fogok írni...

Prüntyi: a lényeg, hogy eszik Timike. Majd eszik mást is, csak próbálkozni kell. :) Hát ez az, egyszerűen nincs szíve egy anyának sírni hagyni a gyerekét... legalábbis én is így vagyok vele. Ezért is jutottunk el csak 1,5 évesen arra, hogy éjjel nincs cici (bár még most is van, hogy van). :)

Kora: köszönjük az érdeklődést. Semmi baja nem volt Koppánynak, csak valami láz utáni kiütés ami 2-3 napon belül elmúlik. Úgyhogy "felesleges" volt elvinni dokihoz. Bár az is igaz, hogy inkább viszem feleslegesen, mint nem viszem orvoshoz aztán lehet tényleg baj van... Cuci hogy van? Fogzás, evés, alvás? Gondolom utóbbinál nincs változás... Mit csináltatok Pesten? Csak csavarogtatok vagy célirányos volt? Azért az úgy elég "korrekt", hogy pont alul nincs szigetelve a ház... de a lényeg, hogy sikerült megcsinálnotok, már látszik a vége. :) Várod már a disznótort? Biztos jó buli lesz, bár én azt a részt nem szeretem amikor megölik a disznót. Nagyon ügyi Levi, hogy már így akaródzik menni. :) Áttört a fogacska?
Az autó? Ford mondeo 1,8 turbo diesel... 95-ös, de elég sok "extra" van benne, de azért az alap dolgokat kicseréltetjük benne (olaj, szűrő, szíjak, stb), hogy 0-ról induljunk. :) Tegnap volt átíráson, ma megy az autószerelőhöz a szíjak végett, majd vasárnap lesz rajta az olaj és szűrő csere és valószínű, hogy vasárnap hozzuk is. Addig ki kell pakolni a garázst, mert most tele van. :) Képet majd rakok fel, ha vasárnap csináltam. :)

Folyt köv., Koppány rángat
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Hol tartottam tegnap? Nem sikerült jönnöm.... Prüntyi, Kora válaszolva....

Gabi: Andor nagyon ügyes, szép súlyban van. Koppány az 1. szurijánál nem sírt, a többinél igen, viszont egyiknél sem lázasodott be, így kúpot sem adtam neki. Meg azt mondják, hogy 38,5 alatt nem érdemes kúpot adni (sem más lázcsillapítót).
Persze szerintem ez is egyén függő, mert van aki 37,5-nél is már kidől és van aki 40-nél sem... Hogy haladtok szárazság ügyileg? Mi is anno a gyógyszertári fürdetővel fürdettük, volt hogy utána is bekentük azzal, vagy pedig olajjal. Remélem hamar elmúlik Andornál is. :) Az tök jó, hogy nem érezte meg a környezetváltozást Pécsen (tudom, hogy Pécsettnek írják, de én azt nem szeretem használni). :)

Koppány megint levette a mamuszát meg a zokniját. Azért a bölcsiből hazahoz rendesen negatív dolgokat. Alig bírok vele. Beszélni még nem tud, de visszafelesel, elég rendesen. A legújabb, hogy rám csap, ha valami nem tetszik neki. Tegnap 5.30-10-ig pakoltam a két szobánkat. Mentem ki a konyhába ott rendet tenni, mire visszajöttem, mindkét szoba totál szét volt rámolva, azt hittem kitépem a hajam. Úgyhogy úgy döntöttem, hogy abba is hagyom a pakolászást... mindjárt folytatom, illetve mondhatni kezdem elölről. A legjobb, hogy régebben ha erősebben rászóltam vagy rákiabáltam, megértette és nem csinálta tovább. Most meg már kiröhög és ennyi!!!! Lehet, hogy én nem vagyok már idegileg a topon, de mostanában tényleg nehezen viselem amit csinál. Nálatok is vannak ilyen időszakok? Van valami tipp amivel könnyebb átvészelni?
A rutin sikerült kedden, holnap megyek ki a forgalomba, meg szombaton is, meg hétfőn is és még ki tudja mikor. Hetente min. 3x szeretnék kint vezetni... Jó lenne, ha januárban meg lenne a jogsi, mielőtt még visszamegyek dolgozni, hogy ki tudjam tapasztalni miként érek be a melóhelyre...

Megyek is melót nézni. :) Meg lakásokat anyuéknak (hátha eladták a házat, még nem tudni).... meg még valamit kellett volna, de elfelejtettem. :)

Szép napot, puszi!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Ja, meg hisztizik mindenért ha valami nem úgy van ahogy azt ő akarja....
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Először is Szilvi, Gratulálok a rutinhoz!!! :) szupppper, hogy sikerült! :)

El voltam én is tünve, mert nem ment nálunk a net már jópár napja.Előtte meg volt,hogy elég elfoglalt voltam... 2 napja meg képzeljétek, felkelek reggel és megint úgy ébredtem, mint 2 hete, hogy tök gyenge vagyok, ráz a hideg, alig bírok kikelni az ágyból. Éreztem,hogy biztos hőemelkedésem van, megmértem, az is volt. Aztán nemsoká már 38 volt :? (múltkor legalább csak hőemelkedésem volt) Rohadt egy érzés volt, alig volt erőm Andoromhoz beszélni :( Nem tudtam megint ,hogy nem tejláz-e, de csomót nem éreztem a cicieimben. Borogattam a csuklómat hideggel, próbáltam pihizni kicsit, méregettem a hőmet és sokat ugrált (37.8-38.3) Majd mikor nem akart 38.3 alá menni, végül bevettem egy lázcsillapítót. Végül az lassan levitte és jobban is lettem. Egyéb tünetem nem volt, max még az,hogy ha mély levegőt vettem, akkor höhögére ingerelt, meg mintha nyomta volna vmi a tüdőmet. A láz aznap d.u. elmúlt és ez a nyomásérzés meg másnap reggel egy erős köhögéssel megszűnt. Nemtom mi volt ez, de elég volt belőle ennyi :D

Szilvi, el is felejtettem korábban reagálni a rózsaszín bodyra. Jót nevettem rajta :D Aranyos vagy,hogy gondoltál ránk :)
Szárazság szerencsére hamar, szépen elmúlt Andornak. Most nagyon szép simis a pofija :) Mi is most csak a gyógyszertári fürdetőt használjuk.

Holnap megyünk Balcsira anyós-apósékhoz :) Már nagyon várom. Remélem ismét jól fogja bírni Andor a máshol létet.
Most előrébb hoztuk a fürcsit, olyan 8ra, vagy még egy picit előbb,így 8.30ra már ágyba van. Eddig rendesen aludt reggel 7ig így is, szóval az nekem is jó, mert Szabolcsom is akkor kel, így most az egész kis család kb. egyszerre ébred. :)
Nem tudom mondtam-e már, de Andor vadul elkezdte szopizni az ujját. Pontosabban észrevettem, hogy inkább csak akkor szopizza, ha felébred álmából, hogy mocorog a pocija és ilyenkor annyira cuppog, hogy bárhol vagyok a lakában hallom :D remélem nagyon nem lesz ujjszopós :?

Kora, Prüntyi, jól vagytok?

Most megyek, mert eléggé fáradt vagyok valahogy.

Szép estét mindenkinek!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


jaaj, most olvasom milyen "összeszedetten" írtam tegnap :D
A höhögére az köhögésre akart lenni :)
Majd még jövök,csak most megyek reggelizni.
(gyorsban azért annyit, hogy "tök jó" Andorkánk megint náthás :( Valszeg tőlünk kaphatja ezeket el. Éjjel 2x kellett kelni hozzá és porszizni az orrát, mert durván szörcsögött meg küszködött a levegővétellel. Nekem meg a torkom fáj.
Amúgy Ti hogyan szoktátok csinálni az orrporszizást?Be szoktátok fogni a másik orrlyukat szívás közben? Csak azért, mert én anno néztem egy bemutató bejátszást a neten, hogy hogy csinálják és ott nem fogták be, így én sem úgy csináltam. Kollégák meg azt mondják,hogy be kell a másikat fogni. Nekem befogás nélkül is jött neki rendesen, befogva meg hamar el is kapja a fejét, meg ugye nem kap levegőt, meg akkor valahogy eddig nem is jött neki...nem tudom...

Nah, tényleg megyek...

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Helló-helló! :)

Vagyogatunk. Gabi nem vagy egyedül, éjjel Levi is szörcsögött ismét. Az jó lesz ha állandóan folyik az orra :? Fogalmam sincs most mi történt, mert direkt figyelek rá és mégis. :(

Szilvi gratula a vizsgához, csak így tovább a többit is! :D
Örülök, hogy Koppánynak már semmi baja! Akkor nála is biztos ez a 3 napos láz-kiütés volt. Azt mondják a gyerekek 90%a átesik ezen 3 éves korig és nem kell vele semmit kezdeni a lázcsillapításon kívül.
Az azért nem rossz ha eddig hallgatott rád Koppány! (Levi már most ellenkezik pedig csak 10 hós! :shock: :? :roll: ) Hát igen a bölcsi-ovi nagy hátránya, hogy egymástól sok rosszat tanulnak, de gondolom ez is elmúlik vagy nem? Addig is kitartást neked!!!! Nézd úgy, hogy legalább jól érzi ott magát (nem kell azon izgulnod hogy vajon mennyit sírt) és alapvetően egészséges! :) Jó-jó tudom könnyen beszélek! :wink:
Majd azért értesíts mikor lesz a következő vizsgád!

Gabi vajon mi lehetett ez a lázas dolog? Milyen furcsa! Gondolom ha nem éreztél a melledben semmi csomót akkor nem mellgyulladás (bár ebben a tapasztalatom szerencsére nulla). Szegény Andorka is beteg! Gyógyuljon hamar az édespofa! :)
Jó utat a Balatonhoz!!! Majd mesélj hogy bírta a csöpség!
Mesélj majd róla többet!!! :)

Többiek jól el vannak tűnve! Kinél mi újság van?

Mi voltunk szerdán a manó klubban. A fogápolásról volt szó meg vmi softy cipőről. Hááát gyerekek megmutatták milyen cipője nem lesz Cucikámnak soha!!! Nem elég, hogy ronda (pl a talpa majdnemhogy félkör alakú), de még drága is! HUSZONEZER FT!!!!!! :shock: :shock: :?
Egyébként a klubban megvolt Cuci első közelharca egy játékért amit sajnos elvesztett, de egy 7 hóstól simán elszedi a játékokat. :roll: :wink: Jó fej, mi? Bírom ezeket a délelőttöket, mert amikor hazaindulunk egyből bealszik és szunyál is jó sokáig! :) Tegnap meg mérésen voltunk és bizony végre valahára a betegséggel együtt is átléptünk a 9 kilós elérhetetlennek tűnő határon!! :) 9300g és 75,5cm. Szóval magunkhoz képest jók vagyunk! Az igaz, hogy még így is a 8kgig használható liberó midi pelust használjuk. Olyan darázsderék a lelkem. Azt mondta az eladó, hogy a maxi nagy lenne rá. :shock: :oops: :wink: Nem rossz! Nem baj, így vmivel olcsóbban megússzuk az ügyet. Az igaz, hogy a szomszéd utcában a 7hós 8,1 kilós gyerek már a maxit használja... :?
Egyéként nagyon önfejű akaratos népség a gyermekem (sajnos ebben rámütött), nagy harcok lesznek még itt!! (Már vannak is) Nem éppen egy szófogadó. :( Annak ellenére, hogy már rengeteget áll és fal/bútor mellet sokat megy is, eszében sincs segítség nélkül még megállni sem nemhogy járni. Úgy érzi ráér arra még. Persze nekem meg addig jó. Van amikor így is alig bírom utólérni. Szeret fogócskázni. Néha megáll, akkor meg kell harapdálni az oldalát (nagyon csikis) és átöleli a nyakam, majd fojtatódik a játék! IMÁDOM!! :D Közben meg jó nagyokat sikongat!
Mostanában mintha kezdené unni a pépes kaját. Persze nem este akkor csakis a pépes jöhet szóba! :roll: A kisebb darabos kaját már nappal jobban csípi. Eddig azt hittem az enyém a legválogatósabb, de úgy néz ki Timike lekörözött bennünket ebben is! :D

Szóval ennyi voltam mára, mindeniknek kellemes hétvégét!!!!

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Végre ide jutottam,h ne csak olvassam amit irtok,hanem irni is tudok :)

Kora: Ilyenkor összel ebben a párás,ködös idöben a levegöben vannak ezek a bacik, nem igazán lehet ellenük védekezni.Fanni 1 éves koráig nem volt beteg, de közösségbe kerülésnél elkezdödik ált.

Szilvi: Örülök,h kint vagy már forgalomba, sok sikert és türelmet ! Elvileg én januárban kezdem a jogsit, de amilyen vadbarmok vannak az utakon, lehet,h egyből tankra kéne letenni,nem személyre 8)
Suli jól megy,köszönöm, az angol is, ,ötös minden egyenlöre.

Gab: Nekem is volt ilyen köhögős izém mikor hazamentünk a szülőothonból, igaz nekem volt is gyulladás.
Én orrszivásnál első körben befogom a szabad orrát, aztán csinálok egy nem befogós kört. Fanni eddig simán birta, szerette az orrszivást, de most legutóbb kijelentette,h nem szivni-fújni akarja, és tényleg, nagyon erösen fújja (ha olyan eset lenne, azért még szivnám neki persze).
A Sterimar nagyon jó szivás elött befújásra, mi közösségezés után is szoktuk, kézmosás szinten és nagyon jó!

Fanni alszik most,én meg próbálok magamhoz térni, mivel hajnali 4-kor értem haza tegnap egy barinőm bulijáról, ami egyben a kedvenc zenekarunk koncertjén volt megtartva :) Ezek után pedig ma estére jönnek át a barátaink gofris-actyvitis összeröffre, és még lehet, h holnap este a másik barátnömmel is elmegyünk bulizni :lol: 8) Úgyhogy nem kell majd vasárnap kakaó majd,h aludjak azt hiszem :shock:

Kellemes hétvégét Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!
Majd később leszek, most csak annyit, hogy:

SZERETNÉLEK MEGKÉRNI TITEKET, HA NETÁN VALAMERRE LÁTNÁTOK EZT A KÉT KUTYÁT, AKKOR SZÓLJATOK NEKEM!!!!

Éjjel mindkét kutya eltűnt. A kicsi (BAMBI) az agresszívabb (ugat, támad - de nem támad,csak úgy tesz), a nagy (NIMRÓD) az meg barátkozósabb.

Köszönöm!



Kép
Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


A kutyák előkerültek!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Na szerencsére akkor megvannak! A ti kutyáitok? Biztos csavarogtak egyet.
Még nem is gratuláltam a sikeres vizsgádhoz! Mesélj majd hogy megy a forgalom! Koppány?

Gabi, Andornak is csak az orra folyik semmi más? Elvitted dokihoz? Mit mondott? Én nem szoktam orrszívásnál befogni az orrát, be kellene? Már nyugodtan és csukott szemmel viseli az orrszívást. Úgy van vele inkább szívjam mint zsepivel töröljem.

Levi alvási szokásai a fogzás nélkül sem változott semmit! :( Ez már örökre így lesz? Rádásul rosszabbul is eszik! Ennek meg végképp nem örülök!
Néha ha olyan kedve van kézenfogva lehet vele sétálni! Persze csak 1-2 méterre gondoljatok és remegős lábakra! :)

Na megyek ebédeltetni!
Kellemes napot mindenkinek!

KépKép
kora
 
 


Szilvi levetted a vonalzód?

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Szilvi: Örülük,hogy meglettek a kutyák!!!

Kora: Majd kialakul az alvás dolog, nálunk 1 éves koráig voltak vicces esték, aztán beállt.
Vettem egy könyvet, a cime: Minden gyermek megtanul aludni, kiolvastam egy éjjel,másnaptól betartottam amit olvastam benne és pár nap múlva már minden ok volt.
Nem sirnihagyós könyv, nagyon jó!

De van olyan ismerösünk,akinél már 7-kor aldut anno a gyerek,most meg 8-9 vagy késöbb.
Egy-egy betegség vagy ünnep (sok rokon,stb) is felborithatja.
Majd ha elfárad oviban,stb, nem lesz több ilyen kérdés pláne!

A fogakkal, a 20.-al most mi is elvagyunk,máráttörte az inyét 2 helyen a hegye...
1 évesen 15 foga volt, a maradék 5 meg másfél év alatt :D
Egyik sem viselte meg csak a 4 utsó nagy,hátsó.

Gab,hogy vagytok?
Prüntyi?

6.-án megyünk a veresi Mikuláshoz ám, tavaly voltunk ott elször,annyira jó volt,h olyat én nem láttam még sose!

Fannit pénteken vittem dokihoz, virusos torok,eléggé megviseli.

Szép hetet Nektek és Boldog Első Adventi Vasárnapot mára!

Kép
Vendég
 


Halihó!

Szilvi, de jó, hogy előkerültek a kutyusok! Jót csavarogtak? Lényeg,hogy megvannak :) Hogy vagytok? vezetés? Bölcsi?

Kora, szerencsére "csak" náthás volt Andor, pontosabban egy picit még az, de már sokkal jobb. Hááát, most már nálunk sem megy könnyen az orszívás. Nem űvölt, de nagyon tekergeti a fejét, meg kicsit sírdogál. Ha meg nagyon nem csípi, akkor azért feltekeri a hangerőt. Mondjuk a korábbi megfázásnál az ölemben tartottam és úgy szívtam neki, nyugtatgattam közben,de most már ugye nagyobb is, szóval lefektettem az ágyra. Lehet így már máshogyan is látja az egészet. Én van,hogy egy-egy pillanatra befogom az egyik orrlyukát, pontosabban, ahogyan még Menyasszon is írta. ' kört befogva szívok, 1et meg simán.
Jól emlékszem, azt írtad, hogy Liberó midit hord Levi 8kg-ig? Képzeld, már egy jóóóó ideje Andor is :D Most már 7 kg! És kezdem úgy érezni, hogy ez a pelus is nagyon hamar kicsit lesz, Sokszor a ficergésétől már tökre letornázza a derekáról.
Lényeg,hogy Levi is szépen gyarapszik :)
Fogakkal, alvással van vmi változás? Miket produkál LeviÚjabb képeitek nincsenek?Régen láttunk már róla/tok :)

Menyasszon, szegény Fanni!!! Remélem hamar meggyógyul. Most mindenkin úgy látom végigsöpör valami kánya. Aranyos a Thomas-os kép nagyon. :)

Prüntyi? Mizujs nálatok?

Én már olyan régen írtam,hogy nem is tudom hol kezdjem :D
Balcsin nagyon szupi volt, jól viselte ismét a kis csöppünk mind az utat, mind pedig az ottlétet. Remélem ez mindig így lesz.Semmi változást nem észlelek nála más helyen. Ugyanúgy szépen átalussza az éjszakát, nappal me nézelődik, szemléli az új terepet, mosolyog sokat :) Cuki pofa.
Nagyon szépen tolja fel magát hason, de leállt a forgással. Akkor 1 nap átfordult ugye a pocijáról és azóta nem csinálja. Elfelejtette :D Majd eszébe jut megint.
Olyanokat vigyorog viszont! Apjára, rám nagyon. Van,hogy a nagyszülőkre is már, de diszkrétebben. És látni rajta, hogy már megkülönbözteti az embereket. Nem mindenkire vigyorog, sőt most már van akitől kimondottan legörbült a szája :?

Egyéb fejlemény, hogy VESZETTÜL szopizza az ujját. :? Nem tudunk mit csinálni, volt,hogy cseréltem neki cumira, de végül kiköpte és csak megtalálta az ujját. Őrködni meg hiszen nem lehet mellette. Na mindegy. Apja is szopizta az ujját, és felnőtt szépen :)
A pozitívum ebben az,hogy így még könnyebben elaltatja magát napközben. Reggel meg van,hogy mikor bemegyek hozzá, már csak amolyan félálomban van,de nem sír,hogy enne, hanem cumizza az ujját. :) Olyan édes egyébkét. Néha elvéti,hogy meddig is jó bedugni a szájba az ujjacskát, és így van,hogy túl mélyre ledugja magának és öklendezik utána egy jót tőle. Mókás :)

Csütörtökön megyünk Egerszalókra wellnessezni :) Már nagyon várom, kíváncsi vagyok milyen lesz.
Hétvégén szombaton itt meg szülinapi buli volt alattunk a ház tulajnál és képzeljétek: este megfürdettük Andort,szopizott, 20.10kor ágyba tettem,jó éjt puszi, bekapcsoltam a babyőrt (amit most vettünk és ez volt az első alkalom,hogy használtuk) és lementem a buliba! :D Tök jó volt! Szerencsére jó a szigetelés a 2 szint között, így szinte semmi sem szűrődött fel a zenéből. A gyerekszobához pláne nem. Szóval simán aludt a drágám reggelig :) Nem volt riasztás :)
Arra gondoltam, (majd meglátom még) hogy esetleg majd a hotelben is meg lehet ezt csinálni este. Ha ő már elaludt mondjuk 8kor és nekünk kedvünk lenne még egyet csobbani utána kettesben, akkor szerintem le mernék így babyőrrel menni. Mert igen érzéken a szerkezet, szóval be lehet úgy is állítani,hogy a legkisebb rezzenést is jelezze. Persze az nem kell, mert így volt,hogy azt már beriasztotta,hogy cuppog az ujjával :D Át is kellett állítanunk kevésbé érzékenyre. Hangja is jó erős, mint valami brutál kaputelefon,szóval tuti meghallanánk. Majd meglátjuk,hogy fürdünk-e este, de legalább a lehetőség megvan rá.

Most megyek, mert szerintem mindjárt ébred Andor és még van tennivalóm.

Szép napot mindenkinek!
Utólag pedig boldog első adventet!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Gab: Örülök,h jól sikerült a Balcsizás, a wellness is klassz lesz biztos!!!!!!!
Akkor Ti nem jöttök gondolom holnap a veresi Mikire?
Az újjszopás ne idegesitsen,örülj,h ilyan jó,nyugis babád van!
A bébiőr szuper dolog, nekünk is volt, jól ki lehet használni.
Ahová mentek szerintem van babysitter szolgálat, ha úgy jobb,egyórára betehetitek mellé a szittert is, de ha lyan erős a digitális őr,akkor az is jó megoldás.
Még ilyenkor kell ilyeneket megjátszani mert egy 2 évessel már más :)
Mi megyünk holnap veresre a bulira, jön Fanni pasija is (3 hó van köztük, 8 kg és bő 1 fej ) :D De féléves korukban volt az első randi :)

Kellemes hétvégét Nektek!

Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?