Új privát üzeneted érkezett!

Laptetőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Akko mostmá újabb kihívásokat köll keressek, ha ez ilyen eccerű :lol: :shock: :lol: :shock: :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Fanetta!!!

Yessssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
Nimi tudja, hogy takarítani nem szeretsz, de ő meg szereti a tisztaságot és ezért csinálta!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bocsi, de röhögök.........

Elképzelem, ahogy élvezettel csücsizik az uborkalében és ráadásul hagyja, hoyg csurizzon a fejére!!!

Ez a sztori az aranyérmes jelenleg!!!
Vendég
 


No de csajok, nem eszik olyan forrón a kását, azért megmaradok. Csak olyan "vicces", hogy így összejött minden.
Ami sokkal jobban bánt az az, hogy a kisasszony a héten minden éjjel kelt egyszer. Na ez már tényleg kezd szokás lenni. És nekem nagyon nem tetsző szokás. De persze megértem a lányt: nullakalóriás tejjel etetem, akkor még jó, hogy felébred.

Fanetta: ez a Nimród-fiú!!!!! szereti a dolgokat, ha folynak: először a szörpös üveg, most meg az uborkás... jól nézz körül, mi van még az útjában, ami folyik... vagy csak egyszerűen olyan pörgős fajta, mint az anyukája, aki szintén szereti, hogyha folynak körülötte a dolgok ;)

Mona: az ici-pici lelkem szerintem jól van, vagyis hát nincs rosszabbul, mint máskor (vagy lehet, hogy már akkor sem volt jól, csak nem vettem észre ;) ), szóval simán úgy gondolom, hogy a porhüvely fáradt el. Eltűntek a vitamin-tartalékok - ment a tejcibe, meg annak idején a babóba a pocakban. Tán ezért kellett volna még előbb otthonmaradni a munkából. De hát utólag okos az ember. ;)
linocs
 
 

 
 

És a jelenlegi állás a szülinapi bulira:

============Szülinapi buli============
linocs
 
 


És még egy:

E heti Hófordulósaink. Sok-sok Boldog Hófordulót Nekik!

pété Lívia 2008.03.10 8 hós
Szilvánusz Marcell 2008.03.10 8 hós
fnora82 Erik 2008.03.11 8 hós
Judit18 Eszter 2008.03.11 8 hós
csujzi Lujzi 2008.03.12 8 hós
lexus Panna Lilla 2008.03.12 8 hós
Mzx Laura 2008.02.13 9 hós
haga Albert István 2008.03.13 8 hós
mommy82 Joseph 2008.02.14 9 hós
eszter.eu Balázs Örkény 2008.03.14 8 hós
ginger1 Barbara 2008.03.14 8 hós
juditkecskemet Nimród 2008.03.14 8 hós
kacika Petra 2008.03.14 8 hós
kisanni Alexandra 2008.03.14 8 hós
renyo Bori 2008.03.14 8 hós
pepike Alíz 2008.03.15 8 hós
tündérmanó27 Réka Petra 2008.03.15 8 hós
aranykavics Szilveszter 2008.03.16 8 hós
eszterxx András 2008.03.16 8 hós
linocs
 
 


Linocs!

Én elég korántól otthon voltam, mégis megint nagyon fáj a torkom. Egy hónap alatt 3x................................. Most viszont a szoptatást is felfüggesztem, hátha Nóri nem kapja el...............................


Elfogytunk................

Valami kőkemény vitaminkomplex kellene gyorsban talán.


Jobbulást!!
Hamarra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Én ezt nem bííííííííííírom................


Laura 9 hós lesz a héten???????????????


Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj hogy fut az idő! :(
Vendég
 


Linocs, jobbulást, hű tényleg rádjár a rúd. Vitaminok!! na jó én már lehet, hogy túlzásba viszem, de reggel mint egy öregasszony nyomatom a tablettákat - porcerő (térdem kivan), szépségvitamin (köröm, haj), C-vitamin, és még Attila a Béres cseppet is belémnyomja....

Fanetta, ismét egy szép jelenet Nagyéknál! :)
uborka nálunk is beugrott hétvégén - Eszter viccből kapott egyet, és teljesen rákattant, az lógott ki a szájából fél órán át ... úgy látszik szereti a savanyút...

Panny, nagyon ügyes a nagyfiad!! gratulálok!

Mona, Nóri nagyon mókás pofikat tud vágni ! :)
Neked is jobbulást, mostanában nekem is mindig először a torkom fájdul meg...

Petramama, annyira édi Boróka, pláne apukával tündéri! :)
és milyen ügyes... tényleg érdekes, hogy még nem tudott ülni ültetve most meg már így nyomul!
egyébként amikor Eszter elkezdett sokat mozogni először 3szor kelt éjjel....talán az is okozhatja a sok ébredést (bár Boróka nem eszik ilyenkor ugye?)
szerencsére mostanra visszaállt az éjjeli 1re én ezzel már kiegyezek...

Hozzánk beköltözött a nátha teljesen, nem tudunk szabadulni, a baj, hogy ettől 20 perceket tud aludni ill. csak kézben alszik el...remélem ehhez nem szokik hozzá!! Nem mintha nem lenne édes teher, de a hátam....kész van

Amúgy az állás elég kemény meló, nem merek egy percre sem elmozdulni mellőle, bár már egész ügyesen le tud ülni, de persze nem mindig mindenhol. Most már egyáltalán nem kúszik csak mászik érdekes hogy átállt ilyen gyorsan...
de annál nincs cukibb amikor reggel bemegyünk hozzá és már ott áll a kiságyában és vigyorog :)

Na utoljára feldobom a kérdést, hogy holnap Ikea?
olyan 11 körül gondoltam.... akibújt akinem

KépKép
judit18
 
 


ja persze az Ikeát úgy gondoltam ha Eszter már jól lesz, ma még elviszem dokihoz...

KépKép
judit18
 
 


Sziasztok!

Vagyunk és élünk, néha olvaslak benneteket, de mivel nem tudnék mindenkire reagálni, így nem írok!

Tudtam a buliról! Csak még nem jelentkeztem! Linocs köszi a mailt! Szóval Engem is beírhatsz + Lili és Marci, apjuk kérdőjel, még nem beszéltem vele erről, nem tudom, hogy bevállalja-e.

Alexa tündéri, még mindig szopizik, a rendes kajcsi nem csúszik, vagy ha kis mennyiséget megeszi, akkor öklendezik tőle és kihányja, így nem erőltetem, mert havonta így is hízik 250 grammot. Ez állítólag normális.

Kép
Kép
Kép

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


Szijja Beuska és cuki Alexa!
Még mindig milyen gyönyörű szeme van ennek a lánynak. :wink: A 25 deka tök jó, meg neked is egyszerűbb gondolom jövés menés közben a csak szopi. :wink:

Lionocs!
Szegény :cry: tényleg vizsgálgasson mostmár az az orvos. :wink:
Egyébként néhány hete én is írtam, hogy szabályosan érzem, hogy kifogytak a tartalékaim...

Mona!
Felfüggeszted a szopit?
:shock: :shock: :shock:
Én úgy tudom, hogy betegen is lehet szoptatni? Mit kap Nóri, lefejt tejet? És éjjel? Vagy valamit félreértettem.? :roll: :roll:

Judit!
Tényleg hihetetlen, hogy ahhoz képest, hogy itt voltatok mi mindent csinál már Eszter. Bár azóta Zsombor is egyre nagyobb területeket kúszik be, akkor meg max fél méter volt előre....
Az Ikeán még én is gondolkodom, mert még nem 100-as Zsomb náthája, de nem lázas semmi extra. Még konzultáljunk....

végül, de nem utolsó sorban:
Fanetta!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok!

Beuska, ne butáskodj! Szívesen látunk akkor is, ha nem reagálsz mindenkire. Mi kíváncsiak vagyunk ám Rátok! Van már autód? Hogy boldogulsz a gyerkőcök suliba vitelével meg a különórákkal?
Betegeskedőknek jobbulást!
Linocs, én már két hete este fürdés előtt is adok főzit Lillának, fürdés után szopi. Szerintem próbáld ki, hátha jobban aludna tőle Fruzsi. :)
Panny, ÓRIÁSI gratula a fiadnak, nagyon ügyes! :)
Fanetta, nagyon aranyos lehetett az uborkaszagú Nimi! ;) Látod milyen ügyesen kiszámoltad a laptetőt! Nem is olyan nehéz! :wink:
Pumperka, gratula a különdíjhoz! Képzeld, vettünk mi is etetőszéket, olyat, mint a Tiétek... nagyon szuper! :) Ja, és boldog névnapot Zsombornak!
Monácska, aranyosak a képek, jól befurta magát Nóri a játékok közé. :) Megvan már az új gép? És tényleg, mi van a hintával?
Petramama, nagyon édesek a képek, tényleg csak hárman voltatok?

KépKép
KépKép
mni
 
 


Hali!

Judit: mi is mennénk az IKEÁ-ba. 11 körül nekünk is megfelel (addigra az én hétalvóm is magához tér talán, és még szocializálni is tud :D )
Mona: ha jobban vagytok, nem jöttök el? Odafele fel tudom ajánlani, hogy elviszlek (sajna utána beteglátogatóba megyek -- elég macera megszervezni, mert Marcit mégsem vinném a Nyírő Gyulába, úgyhogy addig anyum vigyáz rá a kórház előtt (még jó, hogy nyugdíjasként csak 4 órában dolgozik))

Panny: ó, drága mi sem csinálunk ám semmit, a már emlegetett tolatáson és rugóskutyán kívül... néha már-már úgy tűnik, meg lesz az áttörés, de Marcim egyelőre a lenini elvet követi a fejlődésben: egy lépés előre, kettő hátra :lol:

Linocs: hát tényleg nincs más, mint vitamin-vitamin-vitamin! Jut időd néha magadra? Tud a férjed tehermentesíteni? Nekem a hétvégén volt egy 2 órás mászkálásom, vásárlásom, kávézgatásom TÖK EGYEDÜL (se férj, se kendőben rajtam lógó 8 hónapos, se örökké kérdező 3 éves). Nem gondoltam volna, hogy a tecsó így feltölt :shock:

Beuska: Alexa tündér! Édesen manós ezeken a képeken.

Fanetta: fergeteges volt az ubis baleset leírása. Szinte láttam magam előtt az egészet... így messziről vicces volt, azért a takarítás részét nem vállaltam volna át :lol:

Mi tegnap nagyon jót kirándultunk itt a környéken. Muszáj lesz megtanulnom Marcit a hátamra kötni, mert a csípőmre kötve is folyton kitekeredik (naná, hogy a mögöttünk-mellettünk-előttünk-összevissza rohangáló nővérét és a kutyát kell a szemével követnie). Szedtem mindenféle bogyókat, gazokat, és csináltam az ajtóra egy kis lógatós koszorút. Ja, és karácsonyra is kreatívkodunk majd egy csomót (dekopázs, üvegfestés, üdvözlőlap-készítés stb.). Most valahogy rám jött.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Ezt még meg kell osztanom veletek!
Tegnap a lányom BaBanetes találkozót játszott!!! :D
De melyik anyuka vagyok én? :roll: :roll: :lol: :lol:
Vajon mit akart kijátszani magából a lányom? :roll: :roll: :?

Kép Kép

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka!
Köszi a bókot. A szopi okés, de sajna ha nem otthon szopizunk, akkor állandóan nézelődik és nem szopizik.

Tegnap kibujt az első fogunk, és pár napja kúszunk, szóval mivel keveset vagyunk itthon ezért szegénykének nincs elég ideje, lehetősége a mozgásra, így mi még nem állunk.

Mni!
Most közösen használjuk a férjemmel a kocsit, általában nálam van, mert ő napközben dolgozik, de ennek ára van mert ha csörög telcsin akkor mennem kell anyagért vagy vinnem kell gépet stb. Viszont nemsokára lesz autóm a szavaiból kivéve.

A gyerekek járnak edzésre, Lilinek ma lesz háziversenye és hétvégén lesz az élete első tornaversenye. Ráadásul nemzetközi, ma dől el, hogy melyik csapatba kerül be.

Marci a mezei futóversenyen a sulival 3. lett a múltkor, a vívás is jól megy neki.

Most járni fognak korizni a sulival, meg hát járnak úszni is.

Szóval még bírom a gyűrődést, és a kis Alexa is elég jól bírja, de iszonyú nehéz.

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


Pumperka: ez állati jó!!!! Stipistop, én vagyok a feka csaj a szarvakkal :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
nebula
 
 


Nebula!
Képzeld a babaklubban egy csajszi segített (volna) nekem a hátamra kötni Zsombort a kendőben, de én olyat bénáztam, Zsombor meg kiakadt, így az első mozdulatok után feladtam. Talán az is volt a baj, hogy túl nagy volt a közönségünk. :? De nem adom fel!
Csak mostmég bejön, hogy mit veszek fel magamra? Fordítva a kabátot? :lol: :lol: Nem akarok beruházni olyan Kölyök féle kabátra, mert azért kint nálunk nem mindennapos a hordozás....
A kreatívkodás rám is kezd rám jönni. Adventi naptárt akarok csinálni, amiben egy mese lesz szétvágva 24 részre. Valahogy rá kell bírni a kölyköket az olvasásra...

Niki!
Mi is megszerettük az etetőszéket nagyon. Olyan jó, hogy ott ül velünk az étkezéseknél. :D Ugyanaz a szín is, mint a mienk?
Ugyanez van Kölyökéknek meg Kvasszéviéknek is csak más-más színben: :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pumperka 2008.11.10 10:17-kor.

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka: tényleg, melyik vagy Te? Biztos a lány azt látja, hogy anya csak folyamatosan "szórakozik", és csak a babanetes csajokkal találkozik (pedig nem is)

Nebula: a Kedves ez ügyben (is) nagyon jó fej. Ha kérem, akkor viszi a lánykát sétálni, vagy itthon marad vele, szóval ezzel nincs gond. Tegnap is 3,5 órát sétáltak a környéken, meg hintáztak, stb. Én addig két takaró alatt kivacogtam magamból a magas lázat.

Mni: próbáltam már azt is, akkor kétszer kelt egy éjjel :) holnap megyek a lánnyal tanácsadásra, és feliratok Sinlacot. Hátha az jóllakatja. De szeretném, ha enyimé tejjel lakna jól. Úgyhogy újra szénhidrát-diétán ( :roll: :shock: ) vagyok.

Beuska: beírtalak.

Ja és egy hátikötés, még van mit javítani, de már alakul:

Kép
linocs
 
 


Linocs!
De ügyi vagy! :D :D :D :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka!

Nagyon jóóó a kép, de édes a lányod, az enyém utál babázni! Inkább lerajzolja.

Linocs!
Köszi, és jobbulást neked.

Húúú már 2 fogunk van. Tegnap lent bal oldali, ma lent jobb oldali bújt ki, akkor holnap valamelyik fenti fog. :lol: :lol: :lol:

Hiszen a 4 egyszerre nő neki.

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


Hú, Linocs, tényleg ügyes vagy. Én most youtube-on nézem a megkötéseket (köszi, Pumperka az ötletet :wink: ), onnan tanultam meg egy könnyű csipőnhordozósat, de a hátamra egyszerűen nem merem felvenni. (maga a felvétel része ijesztő nekem, ha már rajtam lenne, vidáman hordoznám). Úgyhogy mindenképpen megpróbálok elmenni a hordozós rendezvényekre.

Betegséghez: akkor nem marad más, mint update-elni a programodat. Tölts le valami frissítést :lol:

Kép
KépKép
nebula
 
 


Ja, és ráadásul a Kedves hátára kötöttük. Néztük a dvd-t, és úgy léptettem kockáról, kockára, és sikerült!!!! Fruzska meg élvezte, főként a lóbálást az elején.
linocs
 
 


Pumperka, narancssárga betűs a miénk és nagyon jó árban sikerült szerzni. :) Annyira ügyes, hogy levehetős a tálca és elmosható, nekem nagyon tetszik. :)
Linocs, Lilla nem eszi meg a Sinlacot. :( Amikor belekevertem valamibe nem ette meg azt... :( Ti hogy adjátok a piciknek? Üresen?
Beuska, hát nem unatkoznak a gyerkek, sűrű egy napjuk, meg persze a Tiéd sem egyszerű! :(

KépKép
KépKép
mni
 
 


Nebula: az a baj, hogy én már nagyon régi széria vagyok, hozzám már nincsenek frissítések - már nincs verziókövetés. Marad a buhera-javítás: itt is belenyúlunk egy kicsit, ott is, aztán hátha eldöcög még egy ideig ,)
linocs
 
 


Beuska!
Ami furcsa, hogy az én lányom se szokott babázni! :shock:
Max egy évben 5-6-szor. :? (ez alapján az első mondat nem igaz) :lol: :lol: :lol:

Linocs!
Következőnek én is itthon próbálkozom, itthoni segítséggel. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Kitaláltam, hogy Zsombornak egy egész alakos babatükröt szeretnék karácsonyra.Már most is imádnak ugye a tükör elött vigyorogni, és még egy jó darabig szeretnek pózolni előtte. Elengedhetetlen a testséma kialakulásához. De az építőkockának ellen álljon, az is fontos.
a fürdőszoba tükör előtt tartani meg egy idő után fárasztó a kilóit. bár Csenge egy idő után széket húzott oda elé.... :roll:
Az IKEA-ban van egy 1 méteres krokodilos, de ha valaki valahol felfedez valami ilyesmit szóljon.

http://shop.unas.hu/shop_artdet.php?sho ... nas_848852
Meg még egy ilyet találtam....

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka!

Jól értetted.............. Mostanában dolgozom még csak fel Nóri fulladását követő kórházi bentlétet.......

Nem merem újra megreszkírozni, szóval inkább nincs szopi, hogy ne kerüljünk túl közel. Lefejt tejet kap habermanból egyelőre, és próbálom szinten tartani a mennyiséget fejéssel én is.................

Remélem ez elegendő lesz majd ahhoz, hogy ne kapja el Nóri. A múlkori sima náthától nem lett baja (mármint kruppos baja), de amikor befulladt azt az én torokgyulám előzte meg...............


Nemtom.............. inkább ezt áldozom be, minthogy újra át kelljen élni.....
Vendég
 


Nebula!

Annyira tündér vagy és tényleg nagyon köszi............

És hidd el, hogy mennék is szívesen, és nem ellened van kifogásom, remélem ez fel sem merül benned, de megint nem merek emberek, illetve babák közelébe menni!!!!
Még a hazajutással sem lenne gond, nekem ugye a busz alap közlekedési módom....... Csak a betegség!


Olyan jó lenne felgyógyulni végre mindenből..... De ez az idő is csajok, szóval nem érem én, hova lett a tél..............................
Vendég
 


Pumperka: mi lenne, ha vennétek az ikeában tükörcsempét, és egy olyan felületre ragasztanátok, ahová oda tud kúszni, és akkor nem kell tartani, és intézi magának a tükörnézegetést. Nálunk ez most így működik:
Kép
linocs
 
 


Monácska!
Értem. :( és értelek....
Jól vette Nóri a váltást?
Éjszakák mennek cici nélkül?
Remélem Te is kilábalsz ebből a megfázássorozatból. :(

igen a baciknak jót tenne egy csípős hideg :wink:
Majdnem vettem egy decatlonos hótaposót téli sétákhoz, de úgy döntöttem először lássam az első havat. :?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Tükércsempét se vetem el. :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Nincs időm visszaolvasni, csak a képeket kukkoltam meg. Nagyon édesek a gyerkőcök. Mi megint betegek vagyunk. (nagyon ideges vagyok hogy ez az állapot gyakorlatilag folyamatosnak tekinthető).
Pár kép, majd jövök még. A hétvégén füzesgyarmaton voltunk (tanulás nuku) de olyan jó volt fürdőzni meg szaunázni :oops:
Uncsitesók:
Kép Kép

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Judit!
Nekem a szüleim Füzesgyarmatról valók.Egyetlen élő nagymamám is ott él most is. :D
Nyáron mi is voltunk. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szerintetek ez mi? kell orvoshoz vinnem? Csak a jobb orcáján van egy összefüggő, kb. 5 cm átmérőjű piros folt, ami egy kicsit ragyás.
Tegnap és ma is sütőtökös salátafőzeléket kapott csirkemellel. Attól lehet kiütés?

Próbáltam lefotózni, de ugye a gépemen a mikrózás nem tökéletes...
Kép
linocs
 
 


Ettől a menütől nem hiszem, hogy alergia alakulna ki....
Esetleg nyál és szél kifújta :?
Ha valami fertőző betegség lenne, nemcsak itt jönne ki, ill. nem itt kezdődne.
Nem tűnik vészesnek, de tény, hogy nem látszik tökéletesen.

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Linocs: csatlakozom az előttem szólóhoz, de ha nyugtalanít, esetleg hívd fel a dokitokat.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Linocs!!

Fogzás????

A kismamablog írja, hogy ilyenre totál jó a chamomilla golyócskák.....


Szerintem sem allergia, ez bizti.....
Vendég
 


Vendég
 


Csajok: alig várom már, hogy egy picit jobban meginduljanak a porontyok, és végre és is röhöghessek, ne csak a meló legyen nekem!!! :lol: Visszasírjátok még ezt a" mérnemmászikmárazebadta" korszakot 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Patt!!!Hun vagy ecsém?????????

Juditkecskemét: jól látom, hogy Levin szemüveg van???? Ezek szerint csak sikerült meggyőznöd őt!!! Ügyi vagy!!!

Pumperka: DEJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!! (szerencse, hogy nem szeret babázni a lányod, mert képzeld el, ha szeretne, mennyi babája lenne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Meddig várjak, mikor induljak el protkót csináltatni a fiamnak???? :lol: :lol: :lol: Ok, ok, tudom: csak nyugi. Szóval holnaputánig még haladékot kap !!!! Van még más fogatlan is a halpiacon, rajtunk kívűl????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fanetta 2008.11.10 15:36-kor.

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Köszi csajok! úgy látszik, kezdek paramami lenni ;) De most már sokkal vidámabban látom a világot: a gyermek alszik már másfél órája, én főztem magamnak fincsi ebédet (valahol ;) vendégségben kaptuk ebédre, és kipróbáltam: lazacfilé sütve spenótos tésztával - hétvégére akartam, de hát ugye akkor nem voltam a helyzet magaslatán, viszont nem akartam megvárni, míg a lazacok gyalogolnak ki a hűtőből, maguktól)

Aki ugyanolyan turimániás, mint én annak itt egy új turkesz, most nyílt:
http://kameleontex.hu/
linocs
 
 


Juditkecskemet: akartam már írni többször, hogy annyira jól áll a fiadnak a szemüveg!!! Annyira jót vettetek neki! Emlékszem az én időmben iszonyat otrombákat lehetett csak kapni, hogy a gyermek véletlenül se szeresse meg... De ez csúcsszuper!!!!
linocs
 
 


Sziasztok, nem akarok bizniszlédi lenni, de ha érdekel valakit, a férjem tudna hozni ilyen üléseket (jövő héten megy a bolt környékére Németoba) újak, gyáriak, színt lehet választani. De csak akkor megy el odáig (és hoz nekem is :oops: azaz Daninak), ha legalább tíz ember kér. És akkor néhány euro plusz a szállítás. Szóval ha valakit izgat a dolog, szóljatok priviben, köszi.
Kép

Römer king
Kép

concord ultimax (háttal is lehet kötni)

Huzatit lehet választani, mailben átküldöm a lehetőségeket az érdeklődőknek.

kb. 170 euro lenne az ár.

potyka
 
 


Csak egy gyors telefonnal készült fotó az új etetőszékünkről:
Kép

KépKép
KépKép
mni
 
 


Judit18, Pumperka, Nebula, én is mennék az Ikeába, illetve inkább az Árkád csigázna fel az ott fellelhető sütik miatt ... :)
Ki az, aki biztosan megy, hogy őt hívjam, ha megyek? Úgy volt, hogy anyósom elviszi Eriket, de inkább ő jön át hozzánk, mert fúrnak a házukban, és kivan már :(, így nem biztos, hogy meg tudok lépni. Ajándékot kellene vennem (jénaikat), úgyhogy jó lenne, ha itt tudnám hagyni őt Erikkel. Laura össze-vissza alszik, de a 11 kb. nekem is jó lenne.

Mni, Chicco Polly? :) Szépségesek így együtt :).

Kép

Kép
mzx
 
 


Mzx: Én megyek tuti. 30/403-6794
Akkor ikejja vagy árkád? Nekem igaziból mindegy.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Mzx!
Már megint a sütikkel csigázol minket, aztán múltkor se ettél sütit! :D
Én most lehet, hogy inkább az IKejára szavaznék.Ott is van süti is meg csiga is... Fő a változatosság.... Persze csak akkor mennénk, ha Zsomb reggel jónak tűnik. Bár már most délután is jól volt :wink:

Niki!
Ezt a Polly-t hol sikerült beszerezni, ezzel a mintával én sehol sem láttam. :roll:

Nebula!
A feka csaj kezében egy ázsiai baba van ráadásul. :lol: :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


hahó,
én is a reggeli állapotok alapján döntök, hogy megyünk-e, mert voltunk a dokinál, aki szerint szerencsére semmi komoly (már aggódtam, mert picit piszkálta a fülét...) csak az orra folyik, de már nem kell nagyon szívni
azért megadom az én számom is, ha valakit érdekel :)
20 369 9090 [img]

Pumperka, a kislányod összeállítása halálos :) :) jót röhögtem

Niki, nagyon jó az etetőszéketek, én már láttam ilyet de nem ugrik be hogy hol...

mi kinéztünk egy esernyőkocsit az eladott helyett, persze nem bírom ki tavaszig...de még nem vettük meg....
mit gondoltok? ez az Maclaren Quest Sport
egyedül az zavar benne, hogy nincs karfája, szerintetek az gáz?
amúgy mindent tud amit szerintem egy esernyőkocsinak kell
tapasztalt anyukák véleményét várom!
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 4.2949.jpg[/img]

ja és az autósülés ügyben emlékszem, hogy régebben tett fel valaki cikkeket a témában, hogy melyik jó (a 9kg- méretben), nem emlékszik valaki hol volt?

Beus, nagyon cuki Alexa! nem baj ha nem tudsz olvasni, néha azért jelentkezz, hogy mi van veletek! Hogy van Marci ujja?

Linocs, salátafőzelék! ?? az milyen? anyósoméknál van salátaleves, attól én is kiütést kapnék :)

KépKép
judit18
 
 


ja ez a kocsi
Kép

KépKép
judit18
 
 


Egy 2007-es gyerekülés teszt eredményei a www.adac.de honlapról:
======Biztonsági gyerekülés teszt=========
linocs
 
 


Sziasztok!

Mi nem megyünk az ikejába, mert még szörcsög Zsomb és az én torkom is elkezdett kaparni. Semmi vészes, de nem akarom, hogy elkapjátok, ill., hogy Zsomb rosszabbul legyen.
Jó szórakozást nektek. :wink:

Azért kitalálok magamnak itthonra valami lazulást, mert megérdemlem..... :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?