Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 13:45-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 13:45-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 13:45-kor.
Vendég
 

 
 

Ollem: Szegény Bogi! :( Majd jelentkezz, hogy mi volt! Jobbulást kívánok!

Edina


Kép
medina83
 
 


Borsika: Sikerült belépni? Én már elkezdtem a fogyit! Most, az első nap még nagyon fitt és friss vagyok, tele lelkesedéssel! :)

Babyteve: Neked is sikerült?

Ollem: Félve említem... De szóltál, hogy te is jelentkeznél a fogyiba. Ha majd Bogi jobban lesz, lecsengett ez az egész, akkor írj privibe emil címet és küldök meghívót! ...
De mondom... Ezzel most ne foglalkozz!!!

Edina


Kép
medina83
 
 


Nono én úgy tervezem,h. 2010 januárban visszamegyek dolgozni.. és itt meg is jegyzem,h. nem érdekel senki huhogása,h. a téli időszakban könnyebb összeszedni a betegségeket, mert Csenge is azóta folyatja az orrát, amióta bölcsibe jár...és 2 hétig szívni se volt szabad a mocis baleset miatt... Szóval akkor Kisati már majdnem 2 lesz és úgy látom Csengénél is bejött a bölcsi...
Visszamegyek pihenni kicsit a munkahelyemre, aztán meglátjuk :) Én még két gyereket is bevállalnék, ha lenne rá keret, de igazából most kezd nyomasztani annak a súlya,h. a gyereknevelés nem csak a babázásból áll... Amúgy voltunk tegnap ott amit meséltem telefonban.. tök jó volt!

Kép
Kép
mango.
 
 


Medina fogyi??? csodállak az erődért! Én imádok enni!! Látszik is :)

Kép
Kép
mango.
 
 


Mango: Most még van erőm! Remélem lesz is és én is szeretek enni, de így nem folytathatom tovább!

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina csak bíztatásként jegyzem meg, hogy én a 2. szülés után vékonyabb vagyok, mint az első után.. igaz kicsit puhább is :(

Kép
Kép
mango.
 
 


Köszi! :) Én híztam a szoptatástól! De mostanra már helyreállt a hormonháztartásom, így talán elkezdek fogyni is.
63 kilóval kezdtem a terhességet, 76-tal mentem szülni, jelenleg vagyok 70. Le szeretnék fogyni min. 60-ra. Ugyanis a 165 centimhez az lenne jó! Az 55 már csak álom! :?

Edina


Kép
medina83
 
 


Én most 58 kg vagyok, szerintem gimi óta nem volt ilyen :oops: :oops: :oops: szerintem ez is csak azért lehetséges, mert nekem van személyi edzőm, Csenge 8) Szerintem amikor a gyerekek elkezdenek járni, nemcsak róluk esnek le a hurkák, hanem rólunk is :)

Kép
Kép
mango.
 
 


Nono, minden kaját én csinálok Mazsinak. A zöldségeket megeszi, nem csak a sütőtököt, hanem krumplit, répát, keverve is, mást még nem kapott. Na majd meglátjuk....

Kép Kép
szõlõ
 
 


Ollem: Sajnálom nagyon Bogit! Remélem, nincs komoly baj! Drukkolok! És gratula a mászáshoz! Feltétlen vidd el dokihoz!

Szőlő: Nagyon ügyi Mazsi! És nagyon szép! Sajnálom a kaja-nemevést. Ha hagynál egy kis gyümi-szünetet és pár nap-hét múlva adnád? Hátha az segítene.

Anetto: Sajnálom a kiütéseket, én is rögtön mosóporra-öblítőre gondolnék, vagy a ruha anyagára, de ha már régóta azt használod, akkor passz. Én együtt mosom a mi cuccainkkal az övét, és kevés öblítőt is teszek, és 3x öblítek. Remélem, nem allergia és hamar elmúlik.

Én babám taknyos mostanában. Naponta 4-5x szívom az orrát, szóval nem vészes. De én is aggódok mindig. Pár hónapja megkarmolta a száját, vérzett, persze mi azt hittünk, hogy vért hányt, és majdnem az ügyeleten kötöttünk ki. :? De aztán megláttam a sebet a szája szélén... Akkora kő esett le a szívemről... :roll:

Szülés-élmény még nálam is friss, a fájdalomra már nem emlékszek, csak arra, hogy este 10-től másnap hajnal 5-ig még rendszertelenül, de nagyon fájt, aztán 14 óra vajúdás. Én szerencsére nem repedtem, vágás viszont volt, bár az sem nagy. A fájdalmat jól bírtam, bár még sosem éreztem ilyet, de nem ordítottam, csak halkan nyögtem. Mindenki megdicsért, milyen önfegyelmem van. Pedig olyan nehezen jött ki.

Nekem az a csodálatos és érdekes az egészben, hogy milyen a természet, hogy minden ott szépen visszaállt, és olyan, mint szülés előtt. Pedig teljesen kivoltam, hogy most ott totál tönkrementem és akkor nekem annyi. Nekem a szülésben nem a fájdalom, hanem ez volt a rémisztő (kitágulok, szétrepedek, stb). És most már minden oké, hihetetlen.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


:-(
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:36-kor.

Kép
marcianya
 
 


Látszik, hogy Bogival az ölemben írtam. Két órába telt! (közben szopi, altatás, játszás, minden). + írtam a barátnőmnek, lehet, hogy babát vár, olyan izgi!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:36-kor.

Kép
marcianya
 
 


Mangó: 58??? :shock: De jó neked! Remélem engem is lefogyaszt majd Ati. :)

szülés élmény: Nekem nem volt vészes a szülés. 4 óra vajúdás volt, az is olyan, hogy kérdezte a szülésznő, vannak-e fájások, én meg mondtam, hogy van 3 percenként valami, de ennek ilyennek kell lenni?? :lol:
Úgyhogy én nagyon várom megint a terhességet és a szülést.

Edina


Kép
medina83
 
 


Marcianya: Annyira, de annyira helyes a fiad!! :) Jó a Mikis kép! :)

Edina


Kép
medina83
 
 


Marcianya: Hú, nem semmi nagylegény már a fiad! Nálunk is volt olyan nap, hogy napközben csak félórát aludt Bogi. Este viszont hamarabb elaludt ő is és ritkábban ébredt fel szopizni. És másnap rengeteget aludt! Így én is ki tudtam pihenni magam. Lehet, hogy Marci is ma fogja bepótolni az elmaradt tegnapi alvását.

Nono: Vagány beszólásai vannak Szonjának, meglátod, nemsokára a régi lesz!

Hariverának mennek a drukkok!

Mango: Irigyellek a vékonyságod miatt. Én is 58 kg szeretnék lenni, de a múltkor úgy elkottyantottam magam, hogy már csak 5 kg, mert még híztam az utóbbi 1-2 hónapban! :shock: :( Erre azért nem számítottam. Elkönyveltem, eddigi tapasztalaim alapján, hogy havi 1kg mínusz (ezért azt hittem, már 63 vagyok), erre még feljött! Nagyon rámférne egy fogyókúra!!!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Marcianya: Édes a Mikulás-Marcid! Az a tekintet! :lol:

Medina: 4 óra vajúdás! Akkor nem csoda, hogy várod a köv. szülést. Szerencsés alkat vagy!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:43-kor.

Kép
marcianya
 
 


Marcianya: Hát én is 70! :? De jövőnyáron már úgy akarok strandolni, hogy ne érezzem magamat bálnának!

Edina


Kép
medina83
 
 


[quote="bolygó"]N írta:bolygóekem az a csodálatos és érdekes az egészben, hogy milyen a természet, hogy minden ott szépen visszaállt, és olyan, mint szülés előtt. Pedig teljesen kivoltam, hogy most ott totál tönkrementem és akkor nekem annyi. Nekem a szülésben nem a fájdalom, hanem ez volt a rémisztő (kitágulok, szétrepedek, stb). És most már minden oké, hihetetlen.


Bolygó,
Igen, ezen én is gyakran elgondolkozom, hogy milyen csodálatos. Szülés után egy kemény szék látványa is leizzasztott, most meg simán ugrálok, stb.
De a hasfalam kitágult rendesen, ezért most a fogyi/mozgás.
Mindenesetre olyan vagyok, mint rég, és ez olyan furcsa...mert közben meg ott egy csomag, aki szintén olyan, mint én, de külön vagyunk...és él és mozog és vigyorog... :D :shock: :D :D hüpp hüpp
Vendég
 


Medina
köszi!
Vendég
 


Voltunk dokinál.
Mindenkinek köszi a drukkokat!
Nem talált nála semmit. Diétáznia kell Boginak, többször kell ennie. 60 ml-nél többet nem adhatok neki.
csütörtökön kell hivnom a dokit, hogy mi van Bogival...ha addig rosszabb lenne a helyzet, azt mondta azonnal hivjam.
A pocakját érezte doki, hogy fáj neki ahogy megnyomta...
irt fel vmi bigyókat is.
szóval diéta.
reméljük, hogy igy jó lesz.
mondtam dokinak, hogy ma is csak 70 ml-t evett meg. és nem adtam neki többet, nem eröltettem. azt mondta, hogy jól tettem!
eddig ma még nem fosott és nem hányt, nem bukott se.
most alszik.
én meg megyek mosogatok, addig se sirdogálok.
olyan rossz, hogy beteg a kis örökmozgóm.... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Medina, megkaptam, köszi! (De én hogyan írok oda? Az a Te blogod...)

Akkor én le sem írom, hogy hány kiló vagyok...(Én most vagyok 55, cél a terhesség előtti 51. Bár, mivel még szoptatok, és van vagy 2 kiló a cicim, szóval, az 53 sem zavarna. Mielőtt nekem estek, egy hete kezdtem el, Gastroyal-os 90 napossal, és múlt hétfő reggel 58 voltam... :D És nem is asúly zavar, hanem a puhaság...meg a narancsbőr...brrrrrr... :lol: )

Ja, és akkor én is elkezdek sípolni, hogy hányan reagáltak a hordozós képemre...na, mindegy.... :twisted: :D :D :D

Kép
babyteve2
 
 


Marcianya,
Szép méretes babácska!! Távirányítós kép jó, nekünk is van, majd megkeresem.
Nálatok ilyen korán jön a Miki? :D

Anettoo, Nono,
Ha valamelyikőtök bejut a ’babavárók’ blogba és tudja, hogyan kell, küldene nekem meghívót?

Nono,
’Kiderítette’ Szonja, hogy apuci melyik tábora tartozik? :lol:

"Kicsi járat":
Ja, tágul, oszt a csípős sajna úgy is marad. Még jó, hogy a járat nem.. :roll:

Szőlő,
Nálunk pont az üveges alma nem jött be, szerintem az még savasabb, mint a nyers (gondolom, mert citromlé-féleséggel előzik meg, hogy bebarnuljon)

Hariverát én is ismerem, szupi, hogy végre kislánya lesz! Drukk nekik!!! :D :D :D

Én is írok egy ideje blogot Bogiról, ha valaki unatkozik vannak fenn képek meg egy két video is:
http://bogibebi.blogspot.com
Vendég
 


Mary
örülök, hogy nincs komoly gond!
És ha többet kérne, mint 60 ml, mi lesz? sírás?

Na mostmár végigolvasok, mert folyamatos fáziskésésben vagyok.. :oops: :oops:
Vendég
 


Ollem: Tök jó, hogy nincs komolyabb baj! REmélem használni fog a diéta és hogy minél hamarabb meggyógyultok!

Babyteve: Regisztráltál?? Csak mert szerzőként hívtalak meg, úgyhogy elvileg te is írhatsz bele.
Ja, és ennyi kilóval nem ér benevezni! :lol: :lol: :lol:

Borsika: Neked sikerült?? És hogy raksz fel videót ha megkérdezhetem?

Edina


Kép
medina83
 
 


Babyteve: Nem regisztráltál még! Ha regisztrálsz, utána tudom beállítani, hogy te is mindent tudj csinálni. Borsika már fenn van és be is állítottam neki mindent...
Próbáld meg mégegyszer..

Edina


Kép
medina83
 
 


Próbálom...Figyelj! :lol:

Kép
babyteve2
 
 


Ollem: Örülök, hogy voltatok dokinál és nincs komoly baja. A diétát sajnálom, de hátha segít.

Babyteve: Én reagáltam a képre! Hú, 55 kg! Én akkor már sovány lennék. Hány cm vagy? Engem is a kg-ok mellett főleg a hasamon lévő striák és a hájas combomon lévő narancsbőr zavar. Hol van már a kockahasam? :(

Marcianya: Még jó, hogy eszembe juttattad:

Boldog hófordulót Toncsi: Hédinek
és
Tim: Bálintnak!

és utólag :oops:

Szőlő: Mazsi-Melindának,
Gabo: Zsófinak BOLDOG FÉLÉVESSÉGET!!!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Nekem is küldenétek meghívót a fogyi-blogba? Lehet, hogy nem lesz időm ma regisztrálni, mert délután kint leszünk, de ígérem, képet is rakok, meg minden. :roll:
Ha mással fogyózom, talán meglesz a hajtóerő, ami most hiányzik belőlem. Köszike.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Boginak jobbulást!

165 centi vagyok, de rettenet madárcsontú. (A hasam 63-ról nőtt 118-ra, de szerencsére elkerülték a striák. Viszont lecsúszott a csípőmre, meg a combomra. És nagyon lelapult a fenekem. Felvettem egy régi kosztümszoknyámat, hááááát, tök lapos, naggggyon gáz. Én inkább a fenekemet siratom. A hasam egyszerűbb, az csak hasprés, de a fenék? Óriási meló lesz... :cry: )

Mindenkinek boldogot, aki ünnepel valamit! :D

Kép
babyteve2
 
 


Bolygó: Küld el az emilcímed és küldök! Én már raktam fel képet magamról! Borzasztó!! :oops: :lol:

Babyteve: Figyelek! Csak most megyek etetni Atit. Még utóljára ránézek, hogy hogy állsz!

Edina


Kép
medina83
 
 


Elméletileg megint ott vagyok.....Jó étvágyat Nektek! :D

Kép
babyteve2
 
 


Bolygó, igen, azt hiszem most pár nap gyümi-stop jön... Tényleg nem értem, eddig tök szépen ette őket. Tejjel megissza még most is. Nem jött be az üveges sem (Frutapurát kapott).

Mi meg szerdán visszük megint fül-orr-gégészetre. Éjszakánként, esténként baromira tortyog, de ha kiszívom(-nám), nem jön semmi... Plusz még mindig van neki az a horkolós hang. Szóval valami tuti hogy nem oké. Monjduk azt a dokinő is mondta hogy ha 2 héten belül nem javul, akkor vigyem vissza. Orrcseppel egyébként jobb, de örökké orrcseppezni sem lehet.....

Kép Kép
szõlõ
 
 


Babyteve: Az én hasam 64 cm volt és 12valamennyi lett. Pedig Bogi nem volt 4 kg, ahogy számítottam. És a hasam az utolsó hónapban repedt szét. A has nekem is könnyebb lesz sztem, mint a combomról ledolgozni a hájat. Mert ott van a java. Sajnos ilyen combos alkat vagyok. :oops: :lol:

Medina: Elküldtem pü-ben az emilemet. Köszike!

Megyek, mert éhes vagyok, igaz, nincs itthon semmi, így könnyű lesz lefogyni. :lol:
Na jó, anyósom biztos főzött vmit, azért nem halunk éhen. Sajna elég hízlalóan főz, látszik is apósomon. (Anyóson nem, ő nagyon vékony-alkat, sztem 50 kg sincs.)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 13:46-kor.
Vendég
 


Szőlő: Majd írd meg te is, hogy mit mondtak és szerintem is hagyj ki pár napot a gyümivel! Nálunk is volt ilyen, de a főzelékek után mára már gyümit is eszik.

Babyteve: Nem megy?? :?: Nincs másik címed, mert akkor elküldhetem arra is, hátha az emillel vannak problémák.

Edina


Kép
medina83
 
 


Hali!

én a másik blogon lévő emailcímemmel, jelszómmal, stb léptem be, de gondolom az is megteszi..most ebéd (vadas, nyamm, én kértem, és anyu 2 napig fözte mert ő olyan "igazi" vadast akart csinálni.. :lol: :roll: ), aztán séta, torna és futi a hegyen! Gyönyörű idő van!! Nyomás ki a szabadba csajok!
Én is "segges" vagyok (nem csak combos :D ) hát, sok futi, bringa, taposás, gyaloglás ééés: gugolás, ezt utálom, de a leghatékonyabb! Pl: fél lábon, blööööeee :evil:
Na jó, ezeket ezentúl a blogban részletezem. :wink: Meg lehet megkérem apjukot, adjon újra kungfu órákat :wink:

Majd jövök este!
Vendég
 


Video: ott lehet a blogba felrakni, ahol írsz is, a foto melletti ikon (mint egy kis filmszalag). de csak kicsi filmet fogad be és azt is tök hosszú ideig tölti fel.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 13:46-kor.
Vendég
 


Márk már tente, mindjárt Szonjacit is beterelem az ágyba. Olyan jó idő volt kinnt, 2 órát játszótereztünk. Én anyatársakkal pletykáltam, Márk hintázott, Szonja meg terelte a kisebbeket a hülyeség felé. Alakul a csaj.
Vendég
 


Köszi a viedós indót!! Én meg megyek és eszek egy csésze karfiol levest, aztán egy kacsacombot bőr nélkül párolt káposztával. Utána összeszedem a fiamat és én is elmegyek sétálni vele, este meg a Mamira bízom és bringázok egy fél órát!
De ezt csak azért, mert most kedvem van hozzá. Nem fogom fanatikusan csinálni a fogyást, mert nem akarom, hogy utána hamar visszajöjjön a kiló, ha már abbahagyom az egészet.

Edina


Kép
medina83
 
 


Most csak olvasóként vagyok ott? Vagy mi van má'?
Pedig már beengedett...

Na, mindegy...akkor küldj légyszi még egyet a gwadacatkukacgmailpontcomra
Nem hiszem el...hülye gépek!

(Nekem egyik kölök sem akart ebédelni...almás-krumpli...pedig ez a kedvenc.... :twisted: )

Kép
babyteve2
 
 


Elküldtem, de most megyünk sétálni. Nem értem, mért csak olsóként rak be. :? :?:
Később próbálj meg megint adni nekik enni, hátha csak nem voltak éhesek.

Edina


Kép
medina83
 
 


Az akartam írni, hogy olvasóként.. :oops: :)

Edina


Kép
medina83
 
 


Na, megérkezett az ugrálós dvd-m, már nincs több kifogásom, elkezdek tornázni...

Ja, holnap ismét jön a pici Szonjababa :D

Kép
babyteve2
 
 


Sziasztok,

Babyteve, tőled egy csomó mindent akartam kérdezni..

1,hogy bírtál múltkor 3 gyerekkel?
2,Milyen a "vidéki" élet a belváros után?
3, Tamás hogy viszonyul a kicsikhez?
4, Kutyákok élvezik a kertet?
5, Esetleg ha lenne videód arról,h. magadra kötöd a két gyerkőcöt, légyszi tedd közkinccsé, kíváncsi vagyok a koreográfiára!

Kép
Kép
mango.
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?