Új privát üzeneted érkezett!

köszi lányok, közben felhívtam a dokimat is, azt mondta ha ennyire aggódok akkor menjek be a kórházba hozzá és csinál uh-ot. most este ügyel.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


akkor be is mész gondolom? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ha apa haza érne időben, elvileg 7 körül ér haza.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

 
 

drukk hogy időbe hazaérjen ..aztán irány a doki!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok!
Nektek szoktak kijönni pattanásaitok a mensi előtt?
Vagy terhességnél jött ki valamelyikőtökön?
Mert rajtam ma 1-2 ki jött,lehet megfog akkor majd jönni?! :(

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: A pattanások a hormonoktól vannak. Iyg lehet mindkettő esetben is. Nyugalom .

Gabi: Hú remálem akkor be tudtok menni a dokidhoz.

Kép
csucsu05
 
 


Na mi van Gabi????

Syl nekem már régóta jön ki mensi előtt 1-2 pici patti. Most ne agyalj ezen, hogy mitől jött ki. Nem biztos, hoy a mensitől. Akarom mondani biztos nem a mensitől.

timejka
 
 


Gabi, szerintem ne aggódj, minden rendben van tuti.
De a helyedben én is mennék uh-ra..

Kép
szilvia80
 
 


Bai, vagy egy oldal ahol fent vannak a bébi méretei.
Remélem megnyugszol...
http://mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8

Nita, péntekre szorítok neked!!

Picimaci, gondolom várod már az uh-t!!! Drukk!

Kép
szilvia80
 
 


szilvi köszi!
bagi merre vagy?ha végeztél a dokinál gyere ám a jó hírekkel!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi: remélem már voltatok dokinál és jösz a jó hírrel:)Várunk nagyon.

Kép
csucsu05
 
 


Sziazstok!

Végre megint itt!

Gabi!
Nagyon várunk a hírekkel!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok

Na megjöttem. Hát sajnos sokat kellett várni rá,mert pont mikor megérkeztem akkor hívták a szülőszobára.
Szóval a petezsák nem 9 mm, hanem 13,4 mm, és ő is látott benne egy fekete pontot, ami valószínűsíthető hogy a szikhólyag lesz. De hétfőn vissza kell mennem hozzá.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi, rendben lesz ez a baba, én érzem!!
De nem értem, hogy mérhet ennyire mást az előző doki??? Komolyan csajok, ez kész őrület... Vagy csak mi reagáljuk túl a dolgot?? (Nem hiszem)

Most már nyugi, Gabi, pihenj csak!!!

Kép
szilvia80
 
 


Szilvi fogalmam sincs, pedig ez nem kevés tévedés. Próbálok megnyugodni, azt hiszem most egy kicsit sikerült is. Majd hétfőn parázok hogy mi a helyzet, mert akkor már látszódnia kell rendesen, különben......, de látszódni fog.

syl rajtam folyamatosan vannak pattanások.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi:Nyugalom,ott van a picid veled és ott is marad! :wink: Pussz!

Kép

Kép
syl100
 
 


Gabi: Én bizok a dokidban és nem is értem, hoyg lett két különféle eredméyn. De nem lesz abj meglátod. Ha ott akis fekete pötty akkor nyugi. Ha nemlátnak kispontot akkor az gáz. Nyugalom ez a baba erős:)
Hétfő meg már itt is van mindjárt:)
nem lesz semmi baj.

Kép
csucsu05
 
 


Szilvia80.
Igen már nagyon várom az Uh-t.
De addig is megnyugtat a szépen erősödő tesztem.

Gabi!
Minden rendben van a kicsikéddel.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Gabi!

Tuti oké minden!!!

Csige???Mi volt a dokinál???

annus11
 
 


Sziasztok lányok.
Igen Annus, voltam dokinál. Annak ellenére, hogy sokat azt írták, hogy van egy stílusa a dokinak, én teljesen elégedett voltam vele, pedig bevallom őszintén féltem egy kicsit. Valóban nem mézes-mázas, de teljesen normális, kedves, sőt én még mosolyt is tudtam csalni az arcára a kíváncsiságommal.
Vittem neki a leleteimet és minden alaposan végigolvasott és mindenről kikérdezett. Megvizsgálat, bent mindent rendben talált. Most felírta a clostit, amit három hónapig kell szednem, ha nem lennék addig babás. Valamint megírta a beutalót a hormonvizsgálatra, ami a 24. és talán 28. napra szól. Azért ilyen későn, mert mondtam neki, hogy nekem hosszabb szokott lenni a ciklusom és így azt mondta, hogy akkor csúsztassuk kicsit a hormonvizsgálatot. Viszont képzeljétek el, azt mondta a doki, hogy oda kell mennem hormonvizsgálatra, abba az sztk-ba, ahova tartozom, mert sajnos a klinikára nem mehetek, mert megvonták a klinikától a pénzt és nem végeznek most ilyen vizsgálatokat. Szerintem ez felháborító :twisted: nem miattam, hanem azért, mert sajnos nagyon sok nőnek van ilyen problémája és basszus fizetjük a tb-t. Azt mondta a doki, hogy ha nem csinálják meg Miklóson, mert ugye oda kell mennem, akkor ad ő egy címet, de sajnos az fizetős, bár nem egy horibilis összeg, de azt mondta, hogy próbáljam meg az sztk-ban mert ugye az ingyen van. Fel is hívtam őket és megkérdeztem, hogy csinálnak e ilyen vizsgálatot gyártelepen és azt mondták igen, így oda megyek majd.
Ha megvannak a vizsgálat eredményei, akkor irány hozzá vissza és megnézi őket. Ugye vittem hozzá a hormonvizsgálatom eredményét és hát nem mondta ki kerek perec, de nem sokat ér az eredmény, ugyanis nem ciklusnaphoz kötötték, hanem csak úgy időpontra behívtak. A tetejében egy olyan időszakban, amikor két hónapig nem volt menzim, szóval az egy igen gázos időszak volt.
Másfelől pedig azt mondta, hogy nyugodjak meg. Ne teszteljek remegő kézzel a 28. napon, mert ez csak feleleges sztressz. Rákérdeztem a cisztára is. Ezen mosolygott egy kicsit. Azt mondta, hogy ne aggódjak emiatt. Ha esetleg ciszta alakulna ki, akkor a menzivel távozik, ha pedig babás leszek mellette, akkor pedig majd felszívódik. Szóval nyugalom és apára fel. Ebben a hónapban megyek majd vérvételre és a következő ciklusnál már kezdem is a clostit.
Egyébként bármit kérdeztem a dokitól, mindenre türelmesen válaszolt, elmagyarázta. Szóval az első benyomás kellemes volt. Remélem mi is olyan sikereket érünk majd el mint ti Annus és ugye a többiek akik babások.
Gabi: nyugodj meg, minden rendben van odabent. Szerintem ne idegeskedj annyit, nehogy árts a babának vele. Hidd el most minden rendben lesz, szépen fejlődik odabent a babóca.
Picimami: kitartás, gyorsan elszalad az idő és már futsz-szaladsz is az uh-ra.

KépKép
csige-bige
 
 


Húúúúúú, kész regényt írtam, chips-et hozzatok, mielőtt nekifogtok olvasni :lol:
Ja, a legfontosabb, a próbálkozásról nem lettünk letiltva, szóval tegnap este már aktivizáltuk is magunkat :oops:

KépKép
csige-bige
 
 


Na,akkor csige ezek tök jó hírek!Clostit mikor szedted utoljára?

Kép

Kép
syl100
 
 


Csige!
Nagyon örülök, hogy elégedett vagy az orvossal.
Az első hormonvizsgálatomat én is kifizettem.
Kemény 12 ezer Ft-t.
A nőgyógyászom nem küldött el, a házid dokim írt beutalót, ő akarta tudni.
És csak szakorvos küldhet el.
Azóta megtaláltam a rendes dokimat, aki írta a closti-t és követett Uh-val.
És a többit már tudod...

Szerintem neked is sikerülni fog majd most.
Szorítok.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Syl: a clostit még a tavasszal szedtem két hónapig, ha jól emlékszem akkor áprilisban és májusban. Június elején jött meg és akkor voltam dokinál és abban a hónapban babás is lettem.
Picimami: nekem azt mondta a doki, hogy ha nem végzik el helyben a hormonvizsgálatot, akkor ajánlj nekem egy helyet, ahol max 1500,-Ftért elvégzik. Azért a 12e,-Ft nagyon durva szerintem.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Nekem sajna mindet külön számlázták ki.
8 féle dolog volt ait néztek.
Tsh, Ft4
Tesztoszeron, progeszteron. stb..
És mindenk külön ára volt 1200 ft és 1500 Ft körül.
Én is durvának tartottam.
De Egerben most sajnos káosz van. :? :cry:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Csige!

Remélem h jó úton vagytok!!!!Mondom h nekem sose volt bajom a stílusával!Nem egy mellébeszélős,az a lényeg.Velem is szokott poénkodni.És jó hallani h szépen nő a baba stb!Kell a biztatás!!

Hihetetlen h mik vannak...hát remélem azért szülni még lehet a klinikákon...vagy majd azzal is z SZTKba menjek? :evil: AFPre a klinikákra kell mennem,akkor csoda h vesznek még vért egyáltalán.....
Azt mondta h a továbbiakban mi a teendő?Más vizsgálat stb.Vagy minden a hormontól függ,mí?És a legfontosabb tanácsát próbáld megfogadni:nyugiiiiiiii! :wink:

annus11
 
 


Csige:Csak azért kérdeztem,hogy állítólag kell 3 hónap szünetet tartani,de neked akkor az már bőven megvolt.
Nekem ez volt a 2.closti mentes hónap,de szeretném újra majd szedni uh követés mellett persze.Ha a doki felírja egyáltalán?

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 29600_.png

Kép

Kép
syl100
 
 


Hát Annus a nyugi megvan, valahogy teljesen megnyugodtam tegnap. Úgy éreztem, hogy minden a maga útján halad és ez az út már megfelelő lesz.
Most hormonvizsgálat, lelettel vissza, ha esetleg később lesz meg a lelet mint ahogy a gyógyszert kellene szednem, akkor elkezdem szedni. Azt mondta a doki, hogy ha esetleg alacsonyabb a progiszintem, akkor a gyógyszer majd szépen csinál nekem pét ha pedig rendben vannak a hormonok, akkor pedig megnyomja egy kicsit őket. Azért remélem nem ötösikrek lesznek majd :shock: :lol: jóból is megárt a sok :lol: Szerintem majdhogynem meg is lesz az eremény mire elkezdem szedni majd a gyógyszert. Azt mondta, hogy ha túl vagyok a három hónapon és nem lettem babás, akkor jön a katonavizsgálat, de ennyire azért nem haladtunk előre. Szerintem a vérvétel után már azért többet tud majd mondani.

KépKép
csige-bige
 
 


Ja és a legfontosabb, ha esetleg nem használ a gyógyszer, akkor sem keseredem el, mert akkor kölcsönkérjük a sátrat tőletek :lol: majd mondom is a dokinak, hogy nekem van egy másik receptem :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok

csige örülök hogy végre jó dokit találtál. És meglátod hamarosan te is babás leszel.

Ma fáj a fejem, meg tiszta álomkór vagyok megint. De ez csak jó jel.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Csige: örülök, hoyg normális ez a doki. Mostmár jó kezekben vagy és jönni is fog a baba:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok,

Gabi: szerintem is nyugodj meg, minden rendben van, jó helyen van a Baba és Ő most csak Rád számíthat, biztosan jobban érzi magát nyugodt Anyukában :)
Csige: örülök, hogy találtál jó dokit! Akkor sínen van minden Nálad is!
Én nem bírtam ki holnapig, ellőttem egy tesztet, de sajna negatív lett. Bár valami alig-alig-alig látható második csíkocskát látni véltem, de gyanítom, látni akartam, úgyhogy negatívnak vettem. Így holnap nem csinázok, majd csak hétfőn.
kexi
 
 


Csajok!
Én ma megbolondultam szerintem! Még csak a 8.dpon vagyok de csináltam egy tesztet és - lett természetesen!
Miért vagyok ilyen gyagyás?
misszike
 
 


Misszike!
nem vagy az!!
Két nap múlva már lehet pozitív lesz.

Kexi! Szerintem neked is két nap kell és ott lesz a második csík is.

Nekem egyre erősebb. :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Kexi: Hétfőn hányadid dpod lesz?
misszike
 
 


Csige!
Akkor nem lepődöm meg ha a doki azzal fogad majd h adjam le neki a sátrat :lol: Mert van egy ismerősöm aki szintén hozzá jár és ő is már el akarta kérni a sátrat :lol: :wink:

annus11
 
 


Misszike: hétfőn leszek a 14.dpo-n. És 10-es tesztem van, szóval, amit akkor mutat, az már 100% lesz. Amúgy én is csináltam a 8.napon is, csak nem vallottam be :oops: Hát ez van! Akkor Neked is megy a drukk, s ezek szerint együtt tesztelünk??
Pici: köszönöm, legyen igazad!!!
kexi
 
 


Kexi: akkor látom Rád is oda kell figyelni! Az - lett? Nekem még a tesztem is ráadásul hagyományos,nem a 10-es!
misszike
 
 


Picimami: sok gratula!
misszike
 
 


Misszike: én így utólag negatívnak értékelem, bár azon is láttam valami második vonal szerűséget, ezért csináltam ma is, de az is tök ugyanolyan, ezért is gyanítom, hogy csak a szemem játszik velem. Úgyhogy a hétfőt most már mindenképpen megvárom! Te mikor tesztelsz? Mondjuk a 20 - 25-ös érzékenységűvel szerintem a 13-14 nap előtt nem is láthatsz semmit! Nekem a szerencsétlen kimenetelű terhességemet a 25-ös csak a 21.napon mutatta ki!!! Pedig a 17-en is csináltam és csont negatív lett.
kexi
 
 


Kexi: énis így jártam! A terhességem ami Júliusban vetéléssel végződött a 10.dpon - volt! A mensim csúszott 2 nappal,az volt a 16.dpo akkor mutatta ki a hagyományos teszt!
Kicsit azért reménykedem,de ha - akkor rástartolunk a köv.ciklusra! Most hiányosak voltak a szurijaim,de most már előre megvettem mindent!
Húha: szorítok nagyon neked is,hogy ne csak a szemed játszon veled,hanem erősödjön az a teszt!
misszike
 
 


Misszike: köszönöm és szorítok én is Neked!!!
kexi
 
 


Csajok: Na jót mosolyogtam mikor olvastam nem csak én vagyok aki tesztelt. Tegnap teszteltem semmi de ha jobban sokáig nézem mintha lenne valami. Majd ma is csináltam és azon már valóban mintha lenne de ha rögtön ránézek semmi. Szóval ezt negativnak vehetem. És tegnap voltam a 9DPO -n Ma a 10DPO-n.Igaz egyikets em reggeli pisiből csináltam. Hát lehet látnio csikot ha nagyon akarunk?? A hasam fáj mintha meg akarna jönni. Most én is várok.
De ez a legnehezebb:(

Kép
csucsu05
 
 


Hát lányok ismerem az érzést, mert én is így tesztelgettem a múlt hónapban. Ha ránéztem csont negatív és mindenki annak látta, de mivel én tudtam hogy ott csíknak kell lennie, így láttam is.
Nekem azt mondta a doki, hogy felejtsem el a folyamatos tesztelgetést, ha késik a menzi, akkor teszteljek. Ezzel csak fölöslegesen sztresszelem magam. Tudom hogy nehéz, mert én is benne vagyok, de minél jobban rákészült, annál nagyobb csalódás ha negatív lesz a teszt. Igaza van, de nagyon nehéz. Én most a vérvételre várok.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Ismerem én is az érzést!
De annál nagyobb öröm, és meglepetés ha előjön a két csík, mégha halványan is.

Mindenkinek szívből kívánom.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Jó reggelt Lányok,

nocsak, Mindenki tesztelget!? :D Engem ma reggel is elfogott a kísértés, hogy teszteljek, de szerencsére megálltam, 11.DPO-n vagyok. Amúgy én sem elős pisivel tesztelgettem tegnap...de most elhatároztam, akármi történik , csak hétfőn tesztelek. Ti mikor fogtok újra? Milyen jó lenne, ha mindannyiunknak 2 csíkos lenne! Amúgy én már ezzel álmodtam. Persze pozitív lett álmomban, és tök fura teszt volt, csomó mindenre választ adott: mekkora az embrió, lány-e vagy fiú...rossz volt kiébredni belőle :(
kexi
 
 


Csucsu:Akkor mikor tesztelsz legközelebb?

Én is azt álmodtam az éjjel,hogy terhes vagyok,de már a 9.hónapban voltam és túl is hordtam már 1 héttel és vártam,hogy mikor folyik már el a magzatvíz!Tök jó érzés volt mikor már felkeltem is!


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 16000_.png

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Lehet holnap reggel de lehet várok még.

Kép
csucsu05
 
 


Hát te tudod,lehet jobb ha még vársz 1-2 napot és akkor már biztos az eredmény!
Én sem lövök már a héten tesztet,majd jövőhéten valamikor,ha nem kezdek el barnázni addig!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 16000_.png

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

Syl: sztem nagyon szép a görbéd!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?