Új privát üzeneted érkezett!

Syasztok!

Reni:Szívesen!Azt nem tudom,de szerintem,azért mert elég alacsony vagyok,a hasam nagy,stb...!De ez nem biztos,ezt csak én gondolom. :cry:
Köszi ez aranyos tőled!

Kép
alexa116
 
 


Alexa:Szívesen :D Nem kérdezted meg a dokidat,hogy miért?Magán dokihoz jársz?Milyen magas vagy?

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Timi: gyönyörű a kisfiad!!!!! Olyan édes! majd ha lesz időd, írd meg hogyan telnek mindennapjaid!

Ma volt uh-om: 3500gr a lány, minimum. Aztán doki megvizsgált a főorvossal karöltve, csináltak aminoszkópos vizsgálatot (megnézték,h milyen színű a magzatvíz), teljesen o.k.. Csak mivel még mindig tök zárt vagyok, nem volt kellemes a vizsgálat, finoman szólva....de túl lehet élni. :lol: holnap 7.30-kor jelenésem van batyuval együtt a betegfelvételen.Onnan már nem engednek ki, csak gyerekestül... :lol: Azzal bíztattak, hátha a kellemes vizsgálat hatására már éjjel megjelenek a szülőszobán.. :lol: jó is lenne, de még mindig nincs fájásom, úgyhogy szerintem ez szülésindítás lesz... :cry:
Ettike: eeeegen, akkor te tudod, milyen szar hallani,h teljesen zárt még mindig...
Alexa: megnyugtatásképpen: nekem vannak csíkjaim, szép vörösek: a hónom alatt, a hasamon, a csípőmön, teljes belső comb, sőt a térdem felett is, a térdhajlatomba, de még a bokámon is. ja és 55kg val kezdtem, most 80 vagyok. Hidd el, a 2/3a víz ennek, és le fog menni. Én a hasam miatt aggódok: a 69es derékbőségem 120ra növekedett, nem is csoda,h nem bírta a bőröm. Kenhettem én akármivel!!! :roll:
reni: már neked sincs sok!!!! :lol:
Nyuszitappancs: amíg nem cseszeget a doki a súlyod miatt, addig ne aggódj....tapasztalat... :lol: :wink:

Na megyek, füri, hajmosás, szemöldökszedés és társai....
Ha történik holnap vmi, írom a körüzit, pussz

Kép
pocimaci
 
 

 
 

sziasztok.

alexa tényleg nagyon alacsony vagy,és vékony is.és ezekhez képest nagy hasad van.nem csodálkoznék ha nem tudna a babud kibújni.sajnos ilyenkor jobb a császi neked is a babának is.

pocimaci:

zárt méhszájal elhiszem hogy nem volt kellemes a magzatvíz kukuccs.képzeld nekem még azt is megtudta mondani a doki hogy szép fekete haja van Patriknak :lol: :lol: :lol:
nagyon izgi hogy holnap szülsz,várom az sms-t.ha mégis indulnotok kéne éjjel nyugodtan írj és reggel megírom(le leszek halkítva)
és hajrá,ügyi legyél.
szép,könnyű és gyors szülést kívánok.

Kép
Kép
ettike
 
 


Huuu látom beindult a szülés a topicban!

Alexa!
Ha indokolt a császár akkor ne aggódj!Hidd el h jobban jársz!!!

Pocimaci!
Drukk a szüléshez!!!!Remélem hamar a kezedben tarthatod a babádat!!!!

Lehetne egy kérdésem?Ki mennyit hízott?És mikor?Én ugye a 14.hétben járok és még nem híztam,bár a pocim az már látszik picit(mondjuk elötte is volt egy picike,nem volt kockahasam :lol: )
Pocimaci írta h 25 kilót hízott,kíváncsi lennék h mikor jöttek rá a kilók,de erre most pont nem tud válaszolni :lol:
Amúgy csak kíváncsiságból kérdezem,mert ez szerintem egyéni.Csak pont mikorra nagy pocim lesz az a hülye áprilisi szeszélyes időjárás lesz :roll: mi a fenét vezsek majd fel.....

annus11
 
 


pocimaci:Drukkolok neked nagyon!!!Biztos minden rendben lessz!!!És nemsokára a kezedben tarthatod a babádat :D

Annus:Én egészen mostanáig összesen 14 kilót szedtem fel.Ami szerintem átlagos.Nekem az első 6.hónapban szaladt fel a legtöbb.A többi meg szép apránként jött fel.De ahoz,hogy a babó fejlődjön nem muszály hízni :D Az a jó,ha nem szedsz fel olyan sokat.A babó úgyis elszedi tőled ami kell neki így,ha nem is hízol annyit a babó akkor is szépen fog fejlődni :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni!
Nem attól félek h nem feklődik rendesen mert éhezik!Szerintem pont annyi felesleg van rajtam,hogy a baba onnan tud elszívni kajcsit!Ha én nem eszek akkor is :lol: :lol:
Csak reménykedem h ha eddig nem indult be a hízás,akkor talán nem jön rám 30 kiló mint ahogy én azt anno gondoltam! :roll:

annus11
 
 


sziasztok.

annus:

még én sem híztam semmit.ja de 20dekát :lol: :lol: :lol: :lol:
pocimaci asszem vozesedett ha jól emlékszem.
Patrikkal a 35.-hétig össze vissza 10 kiló jött rám.a többi utánna a víz miatt,de én mindig produkálok valami extrát :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!
Hát vmi extrára számítok én is.... :roll: Csak szeretnék felkészülni!
Na igen a vizesedés...ez vagy jön vagy nem...na meg nem mindegy h milyen mértékben :roll: :lol:

annus11
 
 


Szia Annus!
Ne aggódj a hizás miatt!Én a 8.hónapig 1 kg-ot hiztam lés a baba méretei rendben vannak!Az elején mindenki ijeszgetett hogy majd felszedsz 30kg-ot.
Én sem voltam /vagyok vékony!Szerintem ez szervezett függő!És nem kellett diétáznom egyedül csak a sóra kell odafigyelnem.
Szerintem ahány terhesség és kismama ez változó!
A keresztanyám annak idején azt mondta hogy hogy fogom felvenni a télikabátot!Szerintem majd szólok neki hogy vegyen nekem egyet!:))))))Ugyan azokban a polokban és pulcsikban járok mint a terhességem elött!Az az egy a különbség hogy a hasamon most már nem bő.

Kép
mné zsuzsi
 
 


sziasztok.
köszi szépen a dicséreteket :lol:
kicsi fiam egyenlöre jól viselkedik. szopizik, alszik, ha egy picit fent van, akkor hang nélkül nézelödik.
sokszor ébresztenem kell szopizni, mert simán el tud aludni 5-6 órát is.
jövö héttöl majd gyakrabban jövök, meg majd hozok képeket is.

pocimaci megy a drukk
pocakosoknak kitartás

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


pocimaci sms-e:

"Folydogál elfele a magzatvíz, bő 1 ujjnyi tágulás, oxitocin ezerrel, két perces fájások. pocimaci"

MEGY A DRUKK EZERREL++++++++

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida meglőzött :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tőlem is mennek a drukkok :!: :!: :!: :!: :!: :!: estére már biztos meglessz Emma baba.

Kép
Kép
ettike
 
 


Én is csak most jutottam gépközelbe :) várjuk kíváncsian a fejleményeket :D

Biztosan nagyon ügyes lesz Pocimaci :D

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Pocimaci üzenete: 15.40-kor 3350 gr-mal, 52 cm-rel végül császárral megszületett Emma Mária[size=24]
[/size]
GRATULÁLUNK :!: :!: :!: :!:

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Syasztok!

Reni:Nem kérdeztem meg a dokit,mert a császármetszés szavánál leragadtam! :oops: Magán dokihoz járok,már az elejétől kezdve.Én 150-152cm magas vagyok!

Pocimaci:Nagyon drukkolok,hogy ne kelljen meg indítani a szülésed,hanem a természetesen induljon be! :lol:
A csíkok miatt már nem izgulok!Tudom hogy megéri!Majd írj hogy a volt!Vagy ha van valami!Én szurkolok!Sok pussy!

Ettike:Tudom,ezt én is sejtettem,de bizakodtam hogy még sem,de majd kiderül!

Annus:Tudom és ezért nem is rágodom annyit rajta!

:lol: Az a fő hogy ne legyen a picinek semmi baja!

Kép
alexa116
 
 


POCIMACINAK:NAGYON GRATULÁLOK!KÍVÁNOK JÓ EGÉZSÉGET MINDKETTŐTÖKNEK ÉS SOK-SOK TEJCIT!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
alexa116
 
 


Sziasztok!

pocimaci:Gratulálok Emma babához!!Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!!!

Alexa:Hát tényleg alacsony vagy.Így megértem,hogy a doki nem akar kockáztatni.A lényeg,hogy minden okés legyen veletek.

Timi:Örülök,hogy Sanyika ilyen jó baba :D De szerintem nem kéne felébresztened,ha nem kell fel enni.Nem nyűgös,ha felkelted?

Rólunk:Ma voltam megint dokinál.Méhszájam zárt C2000-res meg valami olyasmit írt,hogy a méhnyak szedett vagy mi ez nem tudom mit jelent.Keményedéseim vannak tegnap óta rendszertelenűl.De ma még tuti nem szülök :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Pocimaci!

Gratulálok Emmához!!!!Remélem mielöbb hazaengednek és jössz a beszámolóval!!!

Alexa!
Én is kb ekkora vagyok,talán pár cmel a150 felett :lol: Szerintem ez nem attól függ h milyen magas vagy!Inkább attól h milyen széles a csípő stb.Én is természetes úton születtem,pedig anyum se volt magasabb!És még sorolhatnám :wink: Én a helyedben rákérdeznék h mi miatt akarja a császárt!Már csak azért is h tisztában legyél vele!Adódhat úgy h pl a dokid nem elérhető és akkor csak jó lenne tudnod h miért kell a császár!Főleg ha rákérdez egy másik doki! :lol:

annus11
 
 


HATALMAS GRATULA EMMÁHOZ! SOK TEJCSIT ÉS EGÉSZSÉGET, BOLDOGSÁGOT A KIS CSALÁDNAK!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


pocimaci:

gratulálok Emma babához.sok sok tejcsit és egészséget

Kép
Kép
ettike
 
 


EMMA BABA!! Isten hozott köztünk!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Syasztok!

Reni:Igen tudom,és tényleg az a legfontosabb hogy semmi baj sem legyen,és ha ehhez császár kell,akkor oke!
Az jó hogy még nem szülsz!De ha valami változás van csak szólj!
Én kedden megyek dokihoz nst-re és utána megvizsgál és kiderül hogy mennyire vagyok nyitva stb...

Annus:szerintem azért mert ahhoz képest mekkora vagyok elég nagy a hasam!De majd kedden minden kiderül remélem! :lol:

Kép
alexa116
 
 


Sziasztok!!!
Pocimaci gratulálokkk :)

annus: Én eddig híztam 9 kg-ot :S
Amúgysem vagyok egy nádszál tipus de az édesanyám és a nővérem sem az....Ők terhesség alatt híztak meg és vszeg Én is megfogok....gének....bár meglennék elégedve ezzel a 9-el ha nem híznék többet...pedig nem eszek többet és vizes sem vagyok....de sztem ez mindenkinél más és más

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Alexa!

Én most már marhára kíváncsi vagyok, hogy nézel ki. :oops: Pici lány nagy pocival. :D
Nincs pocis képed esetleg, amit megosztanál velünk???
Én egyébként Levit 38+2 -re szültem :arrow: :lol: :lol: lassan Ti is lesztek páran ilyen idős terhesek, lehet bátran szülni :lol:

Vigyázzatok a pocaklakókra!!

Szép napot!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Alexa:Persze,ha van valami akkor szólok :D De te is :D Mondjuk már olyan 2 napja,hogy keményedek szinte egésznap meg most is volt egy erősebb görcsöm ami alig akart elmúlni,de végűl elmúlt.Kivi leszek meddig húzzuk így :lol: Aztán lehet,hogy még bevárjuk a 40.hetet :) De persze reménykedek,hogy nem :oops: :D Majd írd meg,hogy mi volt a dokinál.Kíváncsi vagyok,hogy hogy állsz :D Mert szinte csak 1-2nap van köztünk :D Jóslóid vannak?

nyuszitappancs:Hogy vagytok?

Reni:Hát én már szűlnék szivesen a jövőhéten :D Remélem,hogy így is lessz.És ti,hogy vagytok?

ettike,annus:Hogy vagytok?

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek tegnap ahogy hazaértünk a temetőből elmentem pisilni és a tisztasági betéten egy sárgás pötty volt!Ilyen sűrű,de csak egy csepp.Szerintetek ez mi lehet?
Azóta sincs!A derekm az fájdogál meg néha van menszis görcsöm!Szerintetek???

Kép
mné zsuzsi
 
 


zsuzsi:Hát lehet,hogy a nyákdugó,de biztosat sajna nem tudok mondani.Hát a derékfájás meg mensis görcs nekem is van már kb.másfél hete.Mikor mész dokihoz?Ő bizti biztosabban megtudná mondani,hogy mi a helyzet.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni!Kedden megyek ctg-re és akkor vizsgál meg ultrahangoz is.De a nyákdugó az csak egy csepp valami? Meg sárgás?

Kép
mné zsuzsi
 
 


Syasztok!

Rennye:Köszi aranyos tőled,de szerintem kb 13-14 évesnek néznétek!Általában annyinak néznek. :oops: De van majd meg próbálom felteni ha sikerül!
Az megnyugtató,bevalóm eddig tartottam a túlkorai szüléstől,mert állítólag veszélyes lehet.Max egy héttel jó ha kijönn.Én ezt hallotam! :lol: De köszönöm a megnyugtatást! :lol:

Reni:A doki annyit mondott hogy kicsit nyitva vagyok és hogy lejebb van a méhem,de majd kedden nst-után megvizsgál és akkor majd többet tud mondani! Meg hogy szerinte nem húzom ki nov 16-ig!:lol:
majd kiderül!Én azért drukkolok neked! Majd jellezz!
Pussy nektek!

Kép
alexa116
 
 


Sziasztok!

zsuzsi:Nem a nyákdugó nem egy csepp valami,de általában nem egyben távozik,hanem darabokban ezért mondtam,hogy lehet,hogy az.A szín általában változó.Egy ismerősömnek pl.enyhén sűrű folyás ként távozott.De van akinek csak a szülés előtt távozik meg van aki észre se veszi,hogy elment a nyákdugó.Ha mész a dokidhoz említsd meg neki és akkor majd,ha megvizsgált megtudja mondani,hogy mi volt az.

Alexa:Akkor te előrébb vagy kicsivel mint én :D Bár a doki akinél voltam nem nagyon mondott nekem semmit csak,hogy zárt a méhszájam meg valami olyasmit írt,hogy szedett vagy mi.És C2000-res.Végülis már időben vagy így a babó már jöhet,ha akar.Ez szerintem hülyeség,hogy a kiírt időpont előtt egyhéttel jöhet csak a babó.Az én védőnőm azt mondta,hogy már a 36.héttől bármikor jöhet.A szülésznő meg mondta,hogy a 37.héttől már nem számít koraszülöttnek a babó.Az ultrahangon is mondták nekem,hogy már nyugodtan szülhetek,ha már a babó ennyire kiakar jönni :D Mert már a tüdeje is elég érett.Ilyenkor márcsak híznak :D Köszi a drukkot :D Én is drukkolok nektek!Jelezni fogok.
Puszi és vigyázz magatokra!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!!!


alexa,reni-24 Ti is nagyon a Finishben vagytok :)
Bárcsak Én is ott tartanék.....:)
Mindenkinek szép napot ...

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


nyuszitappancs:Nemsokára te is a finishben leszel :D Olyan gyorsan telnek a napok :D Hogy vagy?

Kép
Kép
reni_24
 
 


Igen Reni meg fogom neki említeni!Persze ha kihúzom addig!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Reni!Alexa!
Mivel ti vagytok addigra kiirva mire én azt szeretném megkérdezni hogy nektek is már van tejetek?Megnyomom a cicicmet és folyik belőle mint a csapból a víz.
Ti jól vagytok?Reggel volt két erős görcsöm azóta semmi!Ti még egyben vagytok?

Kép
mné zsuzsi
 
 


zsuzsi:Nekem párhete volt egy csepp,de azóta semmi.Ha megnyomom se jön semmi.Köszi szépen megvagyok.Olyan 3 napja,hogy keményedek egésznap van,hogy 10 percenként meg tegnap óta vannak erősebb görcseim is.Ezeket leszámítva minden oké :D És,te hogy vagy?Mondjuk nekem már majdnem 2 hete vannak jóslóim.Neked vannak/voltak?

Kép
Kép
reni_24
 
 


Vannak!
Szerintem a regeli is az volt.Ha egy keveset is állok a lábamon gyorsan bevizesedek,meg amit irtam a derekam meg a hasam aljába nyilaló kis nyilaló görcsök!A férjem minden nap 5 ször megkérdezi hogy megyünk szülni!????

Kép
mné zsuzsi
 
 


Ja és ti mit tanácsoltok?Érdemes előre venni pl ilyet hogy mellszívó vagy majd azt már akkor is jó ha hazajövünk a kórházból?Ti vettetek?Ha vetettek,akkor milyet?

Kép
mné zsuzsi
 
 


zsuzsi:Az én párom is szinte állandóan kérdezi,hogy megyünk?Mert néha olyanokat jajjgatok :oops: Én már megvettem a mellszívót,mert nálunk a kórházba kérik.Én kézit vettem őszintén megmondom,hogy nem a legdrágábbat vettem.Ez is megteszi ami a dolga :D Szerintem érdemes megvenni és már a kórházba is vinni,mert a kézi mell gyötrés elég fájdalmas.Meg nekem anyum is mondta,hogy kell már a kórházba is.

Kép
Kép
reni_24
 
 


És,ha úgy döntesz,hogy veszel akkor ki kell főzni a mellszívót.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Köszi a tanácsot!És te milyet vettél?

Kép
mné zsuzsi
 
 


Szivesen :D Canpol pumpás mellszívót.Egy bababoltban vettem.De elég sok fajta van.Kinek mennyit bír a pénztárcája :oops: :D Láttam mellszívót 30ezerért is :shock: De van már kb.4-5ezertől is.Amit én vettem az 4500ft volt.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Syasztok!

Reni:Hát igen,csak most ez annyiba rossz hogy nem szabad emelgetnem unoka öccseimet,mert annyira féltenek! Mondjuk eddig sem nagyon lehetett.Ebben igazad van.
Most már tényleg tudom és várom is a szülést,csak eddig féltettem a babót.De már a doki is mondta hogy jöhet,ha akar! :lol:
Nagyon kiváncsi vagyok,hogy melyikünknek,hogy lesz!?Ha a dokid mond valamit írj!Addig is sok pussy,neked és a pocaklakódnak is!

Nyusszitappancs:Ne izgulj észre sem veszed és már te is ott fogsz állni szülés ellött! :lol:
Amúgy mi a helyzet veletek?

Mné Zsuzsi:Nem nekem nincs tejem,bár elszíneződik a mellbimbóm,és néha mintha nedves lenne.De nem tudom! :oops:
Még egyben vagyok és jól a görcsös keményedéseket leszámítva,de szerdán megyek nst-re délre és majd akkor a doki is megvizsgál és akkor többet tudok majd mondaní!
Te hogy vagy?
Nekem is már meg van a mellszívóm,mert én is beviszem a kórházba!Nekem is kézi van,meg egy elemes!

Kép
alexa116
 
 


Azt hiszem kinyomtatok egy listát h mit kell vennem az elkövetkezendő 5 hónapban...vagyis 4,mert lehet nem az utolsó percben kéne :roll:

Amúgy babaszoba készen van mindenkinek,így közel a vége felé?Vagy legalább a babaágy össze van rakva? :lol:

annus11
 
 


Syasztok!

Annus:Persze,már a szoba is kész és a kiságy is össze van már rakva,mert sosem lehet tudni hogy mikor akar kijönni a kislokötö! :lol:
Nálatok mi helyzet?

Kép
alexa116
 
 


sziasztok.

én is vettem melszívót előre de csak anyum bontotta ki miutánn megszülte,este kifőzte és másnap hozta be.de aztán nem használtam mert nálunk van a kórházban egy ipari fejőgép ami sokkal hatékonyabb.

alexa:

szerintem te se vidd be,a csecsemősök vagy a szülésznők(fene tudja melyik melyik)megmutizzák hogy kell használni a bentit.kapsz egy üveget ami fel van cimkézve és ha pótlás kell a babának üvegből akkor abból adnak neki(ott tárolják hűtőben)
legalábbis annó így volt.(annó.....mintha olyan régen lett volna :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: )

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Mellszívót én is vettem előre, és nekem kellett is. Mert ugyan volt gépi, de olyan sokan vártak rá mindig, hogy borzasztó. És mivel Levi besárgult, a PIC-re lefejt tejet kellett éjszakára vinni, azzal fejtem. Norbinál viszont nem használtam.

Nyákdugóval kapcsolatban Renivel értek egyet. Lehetett az, mert darabokban is távozhat. Levinél nekem elég sok volt, Norbinál nem találkoztam vele. Szóval tök változó, kinek milyen.

Zsuzsi: Nem csodálkoznék, ha a vizsgálaton valamennyire már nyitva lennél, mert azzal a mensis görccsel (a -szerintem- nyákdugó pötty mellett) igen sok esélyed van, hogy éppen nyilogatsz. Arra figyelj (és a többiek is), hogy ilyenkor meglegyen a napi kb 10 magzatmozgás.

Annus, megsúgom, hogy én is listából vásároltam :oops: De jó is volt, mert legalább nem sok mindent kellett pici babával pótolni. Felesleges dolgot meg nem vettem, mert ez egy védőnő által összeállított lista volt, tehát nem egy pénzéhes cumisüveg-gyártó vagy egyéb profitvadász cégé.

Gyermekeim újra közösségbe járnak, őszi szünet volt, Norbinak meg középfül-gyuszija előtte, úgyhogy őt sem vittük bölcsibe. És már második hete dolgozom... Olyan furi....

Na, szép estét (esetleg baba-záporost :D )!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!
A doki nem mondott semmit a sárga cseppre.A ctg nagyon jó lett!A drágám mozgott!Megultrahangozott a lepény még mindig II-es a méhszáj meg már nyitva van!
Alig vártam hogy haztaérjek úgy fájt a derekam.Utközben vettem reggelirevalót

Kép
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Én azért ajánlottam,hogy vigyetek be magatokkal a kórházba mellszívót,mert pl.az én anyukám amikor 6 éve szűlt neki pl.nem volt jó a benti gépi mellszívó.Nem mindenkinek jön be.Én biztos ami biztos tuti beviszem magammal.Inkább mint aztán szenvedés legyen a vége.

Annus:Nálunk már szeptember óta áll a kiságy :D Már minden megvan így már csak arra várunk,hogy mikor indul meg kifelé a picur :D Szerintem is jó ötlet listából válogatni,mert így tuti nem veszel felesleges dolgot. :D

Alexa:Hát ilyenkor már nem is szabad emelgetni.Mostmár tuti nem lessz semmi baja a babónak :D Én arra vagyok kíváncsi,hogy hármunk közűl kimegy hamarabb szűlni :D Neked is puszi meg a pocaklakódnak :D És vigyizz magadra!!!

Reni:Akkor valószínű,hogy én is nyílok? :D Már két napja,hogy mensis görcseim vannak szinte egésznap.Picurom napi 10-szer tuti mocorog,de szerintem többször is :D Sajnálom Norbit :cry: De ugye már meg gyógyúlt?De jóóóó :D Találtál munkát ennek nagyon örülök :D És milyen?Gyerkőcök szeretnek oviba,bölcsibe járni?

Kép
Kép
reni_24
 
 


zsuzsi:Örülök,hogy minden oké veletek :D Akkor nemsokára jön a babó? :D

Kép
Kép
reni_24
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?