Új privát üzeneted érkezett!

LAPTETUUUUUUUUUUU

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: SZia :)

Grat hozzá:)

Kép
csucsu05
 
 


Bridget: Biztos rossz volt álmodban ANyuddal veszekedni.
Elég keveset aludtál.
Nálunk sincs ma túl jó idő. Tiszta köd minden. Olyan mintha tél lenne. Mondjuk ha a köd felszáll lehet, hoyg még szép idő lesz.
Nyitott ablaknál alszol mindig??
Az nagyon egészséges.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Na vagyok egy kicsit, mert a fiúk elmentek horgászni, és mi itthon maradtunk tesómmal. El kellene menni a vásárba, mert legalább nem itthon ülünk addig is. De nincs kedvünk nekiindulni.
Tegnap jó sokáig kinn voltunk a temetőbe. Jól eláztunk, de nem baj. Olyan sokan voltak ott, hogy alig tudtuk odarakni a mi mécseseinket, virágainkat. Nagyon sokan szerették Őt.
Ne haragudjatok, hogy rátok zúdítom a bánatomat! Nem akarom, de ezek a napok, olyan rosszak, és nem is tudunk másra gondolni. Pedig már több mint 2 éve, hogy elment. Nem tudom mikor jön el az az idő amikor már könnyebb lesz.
Nagyon köszönöm nektek az együttérzést! Sokat jelent nekem nagyon! Az ilyen barátok tartják ilyenkor a lelket az emberben.

"Az igazi barátokkal nem kell mindennap találkozni.
Az ember egyszerűen tudja, hogy ott vannak ha szükség van rájuk." Carnegie, Andrew

Kép

Mindjárt visszaolvasok, és válaszolok. :)
Vendég
 


Húú ti aztán írtatok ám!! :) :)

Na nekikezdek:
Piri ár szerencsére múlóban. De azt hittem, levakarom a vakolatot még csütörtök este. Iszonyatos fájdalmaim voltak. Pedig a múltkor nem is viselt meg ennyire. Most nem tudom mi lehetett vele. A párom simizte a hasamat, már amikor nem görnyedtem a fájdalomtól. De már szerencsére múlik! És remélem apácskának is hamar rendbeteszik a dolgokat, aztán teljes erővel indul majd a babaprojekt. MOst még kapott megint gyógyszert, de nem tudom meddig tart.

Bridget
Köszia vonalzó és név dícséretet. Tudod, lasan bevált szokás nálam, hogy amikor megjön piri, cserélem a vonalzómat. Már azért is, mert mindenképp változtatni kell a napok miatt. És ilyenkor már le is cserélem, mert épp más a hangulatom. :)
Nem irigyellek a kórházak miatt. Ott mindig olyan sokat kell várni. Nálatok megszűnik az élet délben? Mert írtad, hogy 3 kor kezdődik a másik műszak, és addig bezárnak. De egy kórház???
Annak nagyon örülök, hogy a CT nem mutatott ki semmit. Legalább te is megnyugodtál. :)
A japán hajfestéket már kipróbáltad? Milyen lett?
De jó, hogy jössz haza. Jó lenne már tényleg talizni. Meg kellene oldani valahogy, hogy összehozzuk. Olyan jó lenne személyesen is találkozni veletek.
Mi az a ureoplazma? Bocsi, de nem tudom. Az viszont jó, ha nega.
Látom jól sikerült a party. Remélem megúszta a kárpit, és a szúnyeg is. :)

Nócika
Jó, hogy írod, hogy nem ehetsz lisztet. Majd, ha jöttök, figyelek rá, hogy ne rakjak semmibe.
remélem a gyógyszer-visszaállítás miatt már jobban lettél.

Csucsu
Remélem nálatok összejött a babóca, és már ágyazódik szépen. nagyon szorítok!
Gulyás leves!! Hmmm nyami-nyami!! Nagyon szeretem! A kolozsvári káposztáról még nem hallottam. Az milyen?
A lovakat szereti a kislányod? Szokott lovagolni is?

Zsu
A lényeg az, hogy te jól érzed magad a melóhelyen. :) :)
Csak az a baj, hogy nem tudsz jönni hozzánk. Mostanában alig vagy!

Na vége az első oldalnak, de van még 2! :) :)
Vendég
 


Pendi: Lovagolt már igen. Igaz nagyon nyugost lovon merta zért ő még kicsi a nagy lovakhoz.
A kolozsvári káposzta olyan mint a rakott kell. Csak aprókáposztából van. A férjem szerint jó jó de inkább rakott kelt csináljak. Mondjuk nekem izlett de tény, hoyg fúra volt..

Kép
csucsu05
 
 


Kép

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Csucsu! :)

Még mindig a 100. oldalnál tartok. :) Még mindig olvasok, meg írok!! :) Jó sokat írtatok szerencsére. :)
az a kolozsvári káposzta nagyon jól hangzik!!!!! De azért megértelek, hogy és rakott kel isteni!!! :)
A lovaglás meg tényleg jó dolog. Én nem sokszor ültem lovon, de akkor nagyon tetszett. :)
Vendég
 


Itt ülök pizsiben és nincs kedvem semmit sem csinálni :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Iszom a narancslevemet és eszem a banánomat.
És közben nagyon hiányzik apácska.... Dobogókőn vannak már fent és legalább ott nagyon szép idő van.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Remélem, este tényleg beveszed ma nyugi bogyódat és alszol egy jót :wink:
Sajnálom, hogy álmodban veszekedtél anyuddal... nagyon rossz lehetett.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi!
((((((((((Pendi)))))))))

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu!
Én imádok lovagolni... bár még csak kantár száron megy az ügetés, legalábbis legutóbb már ment (hat évvel ezelőtt :oops: :oops: :oops: ), azóta szeretnék újra járni lovagolni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na itt vagyok megint, csak közben csinálgatom a dolgomat is. :)
Isten éltesse a babanet beszélgető sarkát!! Itt a 100. oldal!!!!!! :) :) :)

Csucsu
Az előzőhőz még hozzá akartam írni, a játszóteres témáról a véleményemet.
Azért durva, hogy a szülők nem mentek el. Nkem megvan a véleményem róluk. Én nem tudom, de ha már egyszer megígérték, és nemes cél érdekében tennék, nem tudom miért nem tartják be az ígéretüket! Nem értem, és még egyszer nem értem. Pénzbe sem kerül, és a gyermekeikért teszik. A párod előtt meg én is megemelem a kalapomat, mert tényleg nemes dolgot tettek ők ketten. A többiek, meg szégyellhetik magukat, mert nem volt szép tőlük. A gazdagok sajnos ilyenek. Persze biztos van kivétel. Bár kevés.
[quote]A írta:kkro ha börtönben van Tomi tutti találkozott már vele. Nincs olyan rab akivel nem talizik.

Ezt Bridgetnek írtad, és kiről? Miért találkoznak ők? Olyan helyen dolgozik?
Na, közben olvasom is, hogy mit csinál. Kicsit rokon szakmában dolgozunk akkor vele, csak én idegenrendészeti ágon vagyok. :)
[quote]A írta:múgy Japánban van olyannő aki nem 45kiló?

Ez a kérdés nagyon is jó!! :) :) Nem tudom hogy csinálják, de irigy vagyok rájuk! :)

Bridget
Gratu a laptetűkhöz!! :)
A keresztpapádért meg én is küldöm az ölelést! Tudom én nagyon, hogy nem egyszerű az ilyet feldolgozni! A 30év, meg nem semmi. Nálunk csak 10-et kapott az a szemét, de nem érdekel. Sajnos ilyenek a magyar törvények. A bíró azt mondta nekem, hogy szíve szerint többet adna, de sajnos nincs rá lehetősége. Bár ez már nem hozza vissza a szeretteinket.
Ezt keresztapádért "gyújtottam"!
Kép
A szivárvány nem egyforma színű mindenhol??? Most lehet, hogy én vagyok a buta, de szeritnem mindegy az, hogy milyen ország, mert az eső, és a nap az egész világon ugyanolyan. :)
Eza vércsoport dolog is fura. Itthon meg úgy tudom, hogy a 0-ás a legkevesebb. Nálatok meg az a legtöbb. De én is úgy tudom, hogy a 0-ás adhat mindenkinek.
Azok a buli képek tök jók. Nagyon jó buli lehetett. A baj az, hogy nálunk ez nem szokás. Pedig már mennék egy jó kis partyba. Olyan igazi táncolós buliba. :)
nagyon csini voltál!! Bár te mindig az vagy!!! :) NAgoyn jó volt a díszítés is. A képek minőségével meg semmi gond! A lényeg az, hogy láttuk milyen volt a helyszín. :)
Ezek a japán csajok tényleg mindig nagoyn cisnik. És még babásan sem híznak? Tényleg hogy csinálják??? Biztosan a sok zöldségtől van, de én akkor is hízok.... :)
Nagoyn ügyes vagy, hgoy elintézted a szekrényest, a pakolást, mindent... Nagoyn jól néz ki!
[quote]T írta:yu kepzeljetek almomban apa hazajott....mert megtrefalt egy hettel korabban

az szép álom lehetett! :) De kitartás, nemsokára találkoztok! aztán meg már nem sok van hátra!

Nócika
Az a maradék, a babfőzelék meg a stefánia nagyon fini!!! Drágám! Te sem vagy valami sokat itt! Mi van a házikóval? Sikerült a károkat helyrehozni? A biztosító fizet?

Kata
Sziaaaa!
Hát még tényleg nem küldted azt az sms-t, de most már lassan itt azideje. Nagyon sokat gondolok rád is, meg Melusra is. Már mindketten nagoyn ott tartotok, hogy meglesz a baba. Melusnak már lehet, hogy meg is van, csak még nem volt ideje írni.
Várom az sms-t! puszi! Vigyázzatok magatokra!!!!!!!!! Ja, és gyere mielőbb, amikor csak tudsz, hogy megtudjuk a részleteket!

Zsu
[quote] írta:lellek és kitartást!!!!!! Ha szeretnél beszélgetni, hívj!!!!

Nagyon drága!!!! Köszönöm!!
Hogy megy a fogyózás? Hol tartotok??? :) Le a kalappal, hogy kitartasz! Én már az első héten feladnám :)
Vendég
 


Szia Zsu! :) :) :)
Most látom, hogy itt vagy!!! :)
Kitartás, nemsokára láthatod Apácskádat!!! Nem sok van már!
Vendég
 


nekem még mindig van egy oldalam, amit be kell pótólnom! :)
Vendég
 


Zsu
Ne haragudj, de mennem kell, mert hazajött a tesóm kisfia a horgászásból (nem volt valami kitartó):) És már a fülemet rágja, hogy játszani akar.
Szóval bocsi, de megyek.

Neked kitartás!
Vendég
 


Pendi!
Csókollak, jó tesózást!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hahooo van meg itt valaki? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="csucsu05"]B írta:csucsu05ridget: Biztos rossz volt álmodban ANyuddal veszekedni.
Elég keveset aludtál.
Nálunk sincs ma túl jó idő. Tiszta köd minden. Olyan mintha tél lenne. Mondjuk ha a köd felszáll lehet, hoyg még szép idő lesz.
Nyitott ablaknál alszol mindig??
Az nagyon egészséges.


Rossz volt ngyon :x Foleg,hogy azert nem vgyunk mi olyan rosszban :shock: soot :roll: Na mind1...

Anyuval most beszeltem azt mondta szepen sutott a nap 8) :D
Jah altalaban amikor nincs tul hideg vgy tul meleg es friss levego van mindig nyitott ablaknal...szeretem mikor a meleg paplan alatt vgyok es az orromon a friss levegot szippantom be :wink: De sajna ennek az az atka,hogy reggel pl valamit fureszeltek na arra keltem :twisted: Meg kocsi tolat stb...pedig meg nem is utra nez az ablak :twisted: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok.

zsu: narancslé banánnal a reggeli??? Hú nem semmi .


Csajok voltunk a Corában most hát meghülyültek az emberek . Mivel tegnap minden zárva volt gondolom most megrohamoznak mindent mert tömeg volt. aztán elmentünk az Aldiba mert most aksió a gyermek overálok. Vettünk egy szépet Szabinak. A baj, hoyg felbróbálta itthon és most nem akarja levenni. Már izzad szegénykém de makacs mint az öszvér.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát valahogyan varázsold csak le a lánykádról.... valami ajándék fejében mondjuk :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="pendi"]S írta:pendiziasztok Lányok!

Na vagyok egy kicsit, mert a fiúk elmentek horgászni, és mi itthon maradtunk tesómmal. El kellene menni a vásárba, mert legalább nem itthon ülünk addig is. De nincs kedvünk nekiindulni.
Tegnap jó sokáig kinn voltunk a temetőbe. Jól eláztunk, de nem baj. Olyan sokan voltak ott, hogy alig tudtuk odarakni a mi mécseseinket, virágainkat. Nagyon sokan szerették Őt.
Ne haragudjatok, hogy rátok zúdítom a bánatomat! Nem akarom, de ezek a napok, olyan rosszak, és nem is tudunk másra gondolni. Pedig már több mint 2 éve, hogy elment. Nem tudom mikor jön el az az idő amikor már könnyebb lesz.
Nagyon köszönöm nektek az együttérzést! Sokat jelent nekem nagyon! Az ilyen barátok tartják ilyenkor a lelket az emberben.

"Az igazi barátokkal nem kell mindennap találkozni.
Az ember egyszerűen tudja, hogy ott vannak ha szükség van rájuk." Carnegie, Andrew

Kép

Mindjárt visszaolvasok, és válaszolok. :)


En maximalisan megertem a fajdalmadat...Ngyon szoritok neked es marha nagy oleles innek draga Kép

u.i.:Kuldtem privit mert kicsit hosszura es lelkizosre sikerul nem akartam ide kitenni :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok en most olvasok meg vissza es valaszolok egyenkent kozetkezo Zsu 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Jaj beveszem es az ablakot is becsukom :twisted: :lol: :lol: Oleles neked is megy de akkor mert nem taliztal Nocival? :roll:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="csucsu05"]. írta:csucsu05..aztán elmentünk az Aldiba mert most aksió a gyermek overálok. Vettünk egy szépet Szabinak. A baj, hoyg felbróbálta itthon és most nem akarja levenni. Már izzad szegénykém de makacs mint az öszvér.


Tyu :lol: :lol: :lol: :lol: Valami ugyes fortelyt talalj ki :roll: Majd meseld el,hogy hogy vette le :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Igazából marha lusta vagyok.... meg ők is olyan keveset vannak kettesben. Inkább had legyenek együtt.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok! Én is itt vagyok! Két teregetés közepedte!
Ma megcsináltam az első LH-mat! A kontroll látszik szépen, de a másik meg elég halványka! De én látom meg már apa is amit Ő eddig nem látott! Szal talán tényleg van valami abban a dologban?? Remélem ez most már irányitja az életem jó irányba!

Zsuzsu! Dobogókő?? Az fantasztikus hely!!! Mi is szeretünk oda járni! Olyan jókat szoktunk ott csavizni!!!!
:D :D :D :D

Pendi! A 2 év az nem kevés idő, de ahoz hogy feldolgozzátok még szerintem kell egy párszor 2 év! Én is tudom miről beszélek! De egyszer majd megnyukszotok a kis szívetek lelketek és egy szép emlék marad a testvéred és egy idő eltelik fájni fog nagyon de más lesz az érzés!!!
Igen keveset jövök, mert még igy az uto nyár miatt sok a teendő a kertben és nem sok időm jut a pihire sem!
Szal ezért én mindenkitől elnézést kérek!

Kati! Grtaulálok a 37.héthez! Még egy hetet szerintem tuti bent marad! De ez csak az én megérzésem! :D
És ezért néhány napon belül eggyütt lesztek mint egy igyzi szép nagy kis család!
A gyogyo mellékhatása nálad is ilyen volt??? Ez elég kellemetlen! Én nem szeretem ezt az émelygös korszakot! De ha másért kell majd vállalnom akkor azt örömmel!

Brid! Nagyon kasák a képek!! A kaják lenyügözöek! Nekem is igy kéne élénem és akkor mennyivel egészségesebb lennék!! A szekrény meg lenyügöz! ha lenne egy plussz szobám akkor nekem is kéne egy ilyen!! :D :D :D :D :D :D :D
Az álmok meg általában mindig az ellenkezöjét adják vissza mint amit megálmodsz! Szal rossz álmok hess hess!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ertelek en en sokszor szeretek egyedul lenni...gondolom neked is kell neha :roll:

N avegszora jott az emlegetett szamar :lol: Csak vicc volt :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Noci
Koszi a kedves szavakat :wink: Jah es az LH-kat delutani pisibol csinald altalaban minden nap ugyanazon ido korul :wink: Delutan 4-5-6 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok: levarázsoltam az overallt a lányomról. Sikerült egy kis fehér csokival:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Ravasz egy lánykád van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: VAn esze az biztos. Nem egy elveszett gyerek:) Tiszta apja:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Annyira aranyosak vagytok, hogy így velem vagytok! Bár már kezdem magam egy kicsit rosszul érezni amiatt, hogy egyrészt lelombozlak benneteket, másrészt azért, mert nem csak nekem van bánatom. Tudom, mindenki gyászol, és maximálisan vele érzek.
Szóljatok csak rám nyugodtan, ha megint csak a gyászommal foglalkozom. Nem is szeretném, meg titeket sem szeretnélek traktálni vele.


Csucsu
Nem semmi kis lánykád van! Meg is értem! Szép, új overáll! Én sem venném le. Bár a csoki csábító... :) :)

Bridget
Válaszoltam a privire!

Nócika
Mennek a drukkok a tesztekhez!!!! Remélem most már mielőbb lesz eredménye is. A doki mit mond? Bármikor összejöhet, vagy kell még idő, hogy hasson a gyógyszer.
Köszönöm a biztató szavakat! Neked is ölelés!!!
Azért a nagy kertészkedés mellett néha gyere felénk is! :) Már biztosan szép a kert!

Zsu
Megvolt a tesózás! :) a jövő héten megyek én is hozzájuk. Megyek kozmetikushoz, meg fodrászhoz. Át szoktam menni az ő fodrászához, meg kozmetikusához, mert olcsóbb. És legalább vele lehetek.
Vendég
 


[quote="pendi"]N írta:pendia itt vagyok megint, csak közben csinálgatom a dolgomat is. :)
Isten éltesse a babanet beszélgető sarkát!! Itt a 100. oldal!!!!!! :) :) :)


Bridget
Gratu a laptetűkhöz!! :)
A keresztpapádért meg én is küldöm az ölelést! Tudom én nagyon, hogy nem egyszerű az ilyet feldolgozni! A 30év, meg nem semmi. Nálunk csak 10-et kapott az a szemét, de nem érdekel. Sajnos ilyenek a magyar törvények. A bíró azt mondta nekem, hogy szíve szerint többet adna, de sajnos nincs rá lehetősége. Bár ez már nem hozza vissza a szeretteinket.
Ezt keresztapádért "gyújtottam"!
Kép
A szivárvány nem egyforma színű mindenhol??? Most lehet, hogy én vagyok a buta, de szeritnem mindegy az, hogy milyen ország, mert az eső, és a nap az egész világon ugyanolyan. :)
Eza vércsoport dolog is fura. Itthon meg úgy tudom, hogy a 0-ás a legkevesebb. Nálatok meg az a legtöbb. De én is úgy tudom, hogy a 0-ás adhat mindenkinek.
Azok a buli képek tök jók. Nagyon jó buli lehetett. A baj az, hogy nálunk ez nem szokás. Pedig már mennék egy jó kis partyba. Olyan igazi táncolós buliba. :)
nagyon csini voltál!! Bár te mindig az vagy!!! :) NAgoyn jó volt a díszítés is. A képek minőségével meg semmi gond! A lényeg az, hogy láttuk milyen volt a helyszín. :)
Ezek a japán csajok tényleg mindig nagoyn cisnik. És még babásan sem híznak? Tényleg hogy csinálják??? Biztosan a sok zöldségtől van, de én akkor is hízok.... :)
Nagoyn ügyes vagy, hgoy elintézted a szekrényest, a pakolást, mindent... Nagoyn jól néz ki!
Tyu kepzeljetek almomban apa hazajott....mert megtrefalt egy hettel korabban
az szép álom lehetett! :) De kitartás, nemsokára találkoztok! aztán meg már nem sok van hátra!


Draga a laptetohoz kocce ez direkt volt de a 100-on veletlen :wink: :lol: :lol: Sajnos a keresztpapam eleg brutal modon vegezte es ketten is voltak es elore kitervelt,nyeresegvagybol elkovetett...szal ez mind jol felpumpalta az eveket :twisted: En is baromira meglepodtem a 30even...almomban sem hittem volna hogy a maximumot megkapja :roll: A masodrendu talan 11evet kapot de az elsorendu ugye mindenben mentette a masikat mert neki mar mind1 volt szal ugy jott ki,hogy o mar csak a vegen segitkezett meg csak odabelecseppent...na mind1 jah es koszonom a gyertyat :roll: beszeljunk valami jobb dolgokrol 8)

Ugy szeretem,hogy ilyen odafigyelessel olvasol mindig es a reszletekre is figyelsz :wink: (Szivarvanyrol van szo) szal nem tom allitolag nem mindenhol ugyanolyan....nem tom az oszintet megmondva meg tenyleg nem figyeltem meg soha :lol:

A vercsoportrol en is ugy tom,hogy a 0-as alig van nalunk es az adhat mindenkinek...lehet csak nem figyeltem elegge mert mar kikeszitenek mikor a vercsoportom kerdezik egy szimpla beszelgetes alatt :lol: Szal majd megkerdem ha legkozelebb megyek,hogy is van ez de mintha arrol lett volna szo,hogy itt mindenkinek 0-as :shock: :roll:

Oyyhon is unneplik a halloweent biztosa volt egy csomo helyen party :roll: Koszonom a dicseretet :wink: A japo nok nem hiznak terhesseg alatt...en sem ertem alapbol sem pedig nem a zoldsegek miatt van hisz esznek hust minden felet!!!Viszont egeszseges tapl.,allando testmozgas es dietaznak is :roll: Szerintem a genjuk ilyen :roll:

A szekrenynek en is orulok bar meg nem vgyok kesz mert ma hozza se nyultam :oops: :oops: :oops:

Az almom meg valoravalik csak egy kicsit kesobb vasarnap jon apa :( Jaj mar itt hetfon van 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="csucsu05"]C írta:csucsu05sajok: levarázsoltam az overallt a lányomról. Sikerült egy kis fehér csokival:)


Hamar hajlott a csoki fele vgy azert megizzasztott teged is? :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi nem vgy sok ne aggodj...majd akinem sok leszel az atlepi az irasod ennyi :roll: Halottak napja volt es ez itt a beszelgeto sarok jah es itt 5unk kozott szerintem senki nem gondolja,hogy sok voltal :wink: (Szerintem)No para de ha maskor is van ilyenek es nem akarod itt "lehuzni" a topikot akkor irj nyugodtan privit :wink: Bar mint mondtam szerintem egyaltalan nem baj :roll:

En is szoktam a hulyesegeimmel traktalni a topikot :roll: de hat csak jorol meg mindig a babarol nem lehet irni nem igaz? :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Itt vagy még Bridget??????
Vendég
 


csajok: Igy igaz itt senki nem sok. Hisz nem csak üres csevegés folyik itt.
Nem csak a jót kell leirni hanem ami bántja is az embert.
Nekünk is jó ha kibeszéljük a bánatunkat.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
gyere skypera!
Bridgettel már vagyunk
Vendég
 


Mindjárt megyek igérem csak a páromnak adok vacsit:)

Kép
csucsu05
 
 


En is skype-on vgyok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok: Egy élmény volt veletek beszélgetni skypen:)

Kép
csucsu05
 
 


Kép

Nagyon jó volt veletek dumcsizni! :) :)

Csucsu!
Végre skype-ltunk! Nagyon szimpi vagy "élőben" is! :) :)

Bridget
Remélem ki tudtad pihenni magad!

Lányok én ma holnap nem tudom leszek-e, mert megyek ki a Mamikámhoz segíteni kacsát pucolni. Lesz mit levágni, úgyhogy nem valószínű, hogy ráérek.
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!

Fújja ez a ködöt a szél!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi: kacsát mész pucolni?? Te ilyen ügyes lányka vagy??
Nekem is nagyons zimpik voltatok élőben is:) Ari a hangotok.
Érdekes mert valahogy másnak képzeltem el a hangotokat. De mindkettőtöknek olyan csillingelő hangja van:)

Kuzsanna: Fújja bizony el a ködöt a szép:)
Kár , hoyg nem jöttél tegnap mert jöhettél volna dumcsizni velünk. Na majd legközelebb:)

Kép
csucsu05
 
 


Nem tudtam, hogy skype-on vagytok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Csak este olvastam, hogy beszélgettetek :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: Sebaj majd máskor dumcsizunk. Mindennek eljön az ideje:)


Bridget: Kialudtad magad?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
El ám!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Hogy aludtál????

PEndi!
Jó mamizást!!!!!

Nócika!
Milyen filmet néztetek tegnap???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?