Új privát üzeneted érkezett!

mi is voltunk ott..ott vettük a kismamam nacimat!nagyon jo hely azis..árba is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Jó hely igen. Nekünk van és volt egy csomó Asti ruhánk. Nem olcsó és annyira nem jó amennyi az ára. Ezért én az Astihozt nemigen ragaszkodok. Igy ezért károk a baba outletbe illetve csak jártam mikor a Szabina kicsi volt.

Kép
csucsu05
 
 


jó hely a baby outlet is..sokszor voltunk bennt.néha még most is bemennék..csak nem járok mostanába arra. :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Köszi lányok a drukkokat!!

Gabi1 és Szilvia80 én is nagyon szorítok nektek.
Olyan jó volt gyönyörködni a pozitív tesztjeitekben.
Meglátjátok hamar eltelik majd az idő, és meghalljátok a dobogó szivecskét.


Annus!
Gratulálok a 14. héthez!!
Úgy látom, ez a sátorozós lakásfelújítás nagyon bejön.
:D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Hú Gabi annak a babakocsinak tényleg brutál ára van. Annyiért veszek a gyereknek egy ladát :lol: Hát a babakocsit már én is kinéztem, már csak a baba hiányzik hozzá :roll: próbáltam olyat keresni ami árban és igényeknek is megfelelő.
Én sajnos még mindig vérezgetek, pedig a hétvégén azt hittem, hogy múlóban van. Remélem szerdáig elmúlik, ha nem is teljesen, de legalább annyira hogy a doki meg tudjon vizsgálni. Várom már a szerdát, kíváncsi vagyok hogy mit mond a doki.
Gabi nyugi, bizti minden rendben van odabent. De ha megnyugtat, akkor szerintem nyugodtan menj el uh-ra máshova, bár szerintem ha mondanád a dokidnak, hogy szeretnél korábban menni, akkor szerintem nem lenne belőle gond.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Együttérzek veled.
Én is csak nézegetem ezeket a dolgokat. De még messze van hogy meg is vehessem. :cry:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici: Sose mond, hogy messze van. Hisz ki tudja pár nap múlva miylen is lesz az a teszt. Én bizok abban, hoyg két csikos:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
De még idő akkor is, mire megvehetném.
Én is bízom a pozitív tesztemben. Nagyon.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


És persze a tiédhez is szorítok.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici: De ha most a teszt pozítív lesz akkor bizony már nézelődhetsz mert hipp hopp eltellik az idő:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt lányok!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
Már a 14. hét??? Szalad az idő :lol: :lol: :lol: :lol: Pocaksimi :!: :!: :!: :!:

Gabi!

Tudom ajánlani neked a www.babaholmiolcson.hu és a www.bebibolt.hu oldalakat is.

Picike!

Tutira ott a bébid a pocidban :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi lányok!!
Édesek vagytok.

Zsu! Remélem igazad van. :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici: Mit érzel ?? Mert te a héten már tesztelhetsz:)

Kép
csucsu05
 
 


Ez a mai görbém!:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 70400_.png


Szerintetek,hogy leesett 2 tizedet a hőm az baj lehet?

Kép

Kép
syl100
 
 


Csucsu:Neked hanyadik napon volt a pé-d?

Vettél 10-es érzékenységű tesztet is?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Lehet beágyazódás is szerintem ez a leesés :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én is pont ezt akrtam!ogy lehet beágyazódás is!A lényeg h a következő naokban megy e felfelé szépen!!


Nekem is szerencsém van,mert tesóméktól kapunk kiságyat,babakocsit,pelenkázót,ruhákat.Csak sógorom huga januárban szül,így a babakocsi addig náluk lesz,mert az övéket nem lehet vízszintesre dönteni.
Bár én úgy szeretnék vásárolni,de így nem nagyon kell! :wink: Szóval örülök is meg nem is.Aztán ki tudja,a végén mégis veszünk vmit vagy sem :wink:

annus11
 
 


Sziasztok! Gyűlnek a kismamik.

KÉpzeljétek el kezdek megőrülni. 2 hónapja nem szedek clostit, múlt hónapba elég érdekes mensim volt. Tegnap kellett volna megjönnie, de múlt héten kedden volt egy kicsi barna aztán csak tegnap volt egy kicis barna meg szombaton, most is csak pecsételés van. A cicim fáj, hasam néha egy picit, lehet, hogy csak késik? Nem merek tesztet venni, várok párn apot. Tiszta hülye vagyok, mint a dedósok.

Annus nagyon nagy segítség hogy ezeket a drága holmikat nem kell megvenni. Azért úgyis veszel a picinek biztos valamit.

timejka
 
 


Sziasztok

syl simán lehet beágyazódásos hőesés. Nekem úgy volt hogy amikor nem voltam babás akkor is megvolt ez az esés, de akkor utána akövetkezőnapokban nem nagyon emelkedett a hőm. Viszont amikor babás lettem, akkor napról napra emelkedett az esés után. Úgy hogy megy a drukk neked.

Köszi lányok, igen a soroksári utat is ismerem, meg amiket Zsuzs linkeltél azokat is. Persze úgy is minden hol körül nézek, és nem vetem meg a használt kocsikat sem. Azokat is nézegetem, mert néha tök jó áron lehet kapni gyönyörű állapotú kocsikat.

Kismamák nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem olyan iszonyat melegem van hogy az nem igaz, ömlik rólam a víz. A másik meg hogy napközben tök jól elvagyok az álmosságot kivéve, de estére annyira felfújódok, és ez éjszakára is megmarad hogy alig tudok aludni. Nálatok nincs ilyen?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Estére én is mindig szarul vagyok!!Nem feltétlen a puffadás miatt,de vhgy addigra elfáradok,akkro szokott a pocim is jobban fájni stb.Éjjel mostmrá ritkán megyek ki a wcre,de van h érzm h szorít a hólyag,és nehezen találom meg a megfelelő alvási pozíciót :roll:
Ilyen hőhullámok nálam is voltak anno,ez normális szerintem!Rólam is sokszor folyt a víz!


Timejka!
Dokinál voltál mostanság?Én a helyedben vennék tesztet!Márcsak azért is mert ha babás vagy akkor a maszatolással vigyázni kéne,és kéne rá vmi gyógyszer!Szóval a biztonság kedvéért vagy egy teszt vagy a doki!!!

annus11
 
 


Annus amióta nem clostizok, azóta ilyen. Jövő héten megyek dokihoz kedden, de ha délutánig nem lesz semmi, akkor veszek tesztet.

timejka
 
 


tmejka én is azt mondom hogy simán lehet terhesség, szerintem is vegyél egy tesztet az a biztos, mert ha még is babás vagy akkor lehet hogy neked is kell utrot dugdosni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát lányok hőhullám ide, puffadás oda én azért irigyellek benneteket, ezekért a tüneteként :lol:
Tmejka: szerintem tesztelj egyet, mert ha babás vagy, akkor viszont tényleg gyógyszer kell a maszatolás miatt, akkor nem szabad hologatni. Várunk a hírekkel.
Syl: nagyon drukkolok neked, hogy baba legyen a dologból.
Annus: az tuti, hogy nagy segítség, hogy egy csomó dolgot kapsz majd a babának, mert olyan őrült drága minden. Bár én is úgy vagyok vele, hogy azért vannak dolgok amikből azt szeretném megvenni, amit én kinéztem. Például ilyen a babakocsi. Egyfelől drága nagyon, viszont másfelől ha te veszed akkor olyat veszel amilyet te szeretnél. Hát nem könnyű. A Pierre Cardinnak van egy új modellje, tök elfogadható áron és abba gyönyörödtem bele. Nekem fontos szempont hogy mózes is legyen hozzá, mert én hiszem, hogy abban tudnak igazán jót aludni a babák. Másfelől nekünk hatalmas terasz van a konyhához és ott szeretném majd babakocsiban altatni. Szóval én ezt eltökéltem, pedig sokan azt mondják, hogy nem érdemes megvenni a mózest, mert olyan gyórsan kinövi a baba. Hát nem tudom, van még időm gondolkozni rajta :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csucsu!
Semmit nem érzek amúgy.
A mellem fáj, és nagyobb meg nagyobb az étvágyam. Mást nem érzek :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


picimami megy a drukk neked nagyon.

Lányok felhívtam a praxis rendelőt, és kaptam időpontot jövőhéten hétfőre. Azt hiszem elmegyek hozzá, és akkor utána következő héten meg a saját dokimhoz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok lányok!
Hát megvolt a pár napos próbálkozás,remélem eredményes lesz! Majd kiderül!
Timejka: szerintem tesztelj,utro miatt is!
Syl: nagyon szorítok!
Képzeljétek párom húga MOST szül! Már várom mikor lesz meg,mikor telefonálnak,hogy megvan !
misszike
 
 


Gabi1!
nagyon aranyos vagy!
Köszi a drukkot.
Örülök, hogy mégis elmész hamarabb uh-ra.
Én is ezt tenném, biztos vagyok benne.
És majd én is elmesélem nektek.. remélem hamarosan.

Misszike.
Szorítok a párod húgának.
És persze neked is.
Mikor tesztelsz?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami: köszike! A tesztelés még várat magára,Csütörtökön volt pém choragon is! Szerintem még 1 hét a minimum!
Veled mi újság? Nem olvastam ma vissza,lusta vagyok :oops:
misszike
 
 


Misszike.
Én 28 éves vagyok. Május óta próbálkozunk.
Ez az első closty-s hónapom.
Tehát izgulok nagyon.
Sikerülnie kell.

Te is írsz nekem magadról??
A chargon az tüszőrepesztő?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami: én 27 leszek, 10 hónap próbálkozás után ( bromocriptin+closti+merional+choragon) terhes lettem,de 7 hetesen Július 11-én elvetéltem! Így most telt le a 3 hónapom,amit ilyenkor ajánlanak várakozni,és most ez az első gyógyszeres hónapom a vetélés után! (de most csak clostim volt és choragon),ha nem jön össze,akkor köv.ciklusban megint lesz a többi! Igen a choragon tüszőrepi! Clostit beszedted már? Mikor tesztelsz?
misszike
 
 


Sajnálom a vetélést.
Nekem is volt, augban.
Igen már túl vagyok a Clostyn.
Szombaton tesztelek csak. Láttam már sok negát.
Bízom ebben ez pozitív lesz.


Elvileg csak a progeszteronom alacsonyabb. :shock:

Szorítok neked

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


picimami hát ha a progeszteronod alacsony akkor az utró minden képpen fog kelleni akkor meg érdemes minél hamarabb tesztelni, ne hogy baj legyen belőle. Még annak árán is hogy esetleg korai és negatív. én is pont ezért teszteltem a lehető leghamarabb, és ki is mutatta a 10. dpo-n.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


misszike drukk a párodéknak a babaóhoz!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


misszike bocs elírtam...... :oops: :oops: :oops: drukk a párod hugának!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi1.
Már ki van váltva, mert kapom.
:D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Hát a végén még meggondolom magam, és reggel tesztelni fogok.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


picimami akkor hajrá a reggeli pozi teszthez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Picimami: ha alacsony a progi szinted, akkor minden képpen kell az utró és minél hamarabb tesztelj, hogy ha babás vagy, akkor minél hamarabb el kell kezdened szedni. Én sajnos nem szedtem, mert nem voltam még felvilágosult ezen a téren a vetélésem előtt és el is ment a baba. Természetes lehet hogy nem ezért ment el, de szerintem nagyon valószínű. Nem akarlak megilyeszteni, de ha babás vagy, akkor mihamrabb kell tudnod, legalább is nekem azt mondta a dokim és én is azért teszteltem a multkor minél hamarabb.
Azon gondolkoztam, hogy miért lehetett, hogy pozitív lett a tesztem a mult hónapban, majd negatív lett. Lehetséges, hogy túl vékony volt a nyálkahártya és nem tudott beágyazódni a baba???!! A doki 8,8 mm-t mért, ami szerintem vékony nagyon egy babához. Azért ezt majd megkérdezem a dokitól szerdán. Már annyira várom a szerdát, kíváncsi vagyok hogy mit fog mondani. Remélem azért túl rossz dolgokat nem mond majd, de szerintem vérvétel nélkül nem sokat fog tuni mondani. Olyan kíváncsi vagyok.
Misszike: nagyon drukkolok nektek, hogy sikerüljön a baba.

KépKép
csige-bige
 
 


csige azéret annyira nem vékony a nykh-d....van akinek ennél is véknyabb!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige!
Nekem 3 mm menszesz után.
7 mm pé kor a nyálkahártya.
Szóval az nem lehetett gond.

Reggel tesztelni fogok mindenképpen. És meglátjuk mi lesz.
Szorítsatok.
Pé-m 14. napon volt, ma vagyok 24. napon

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Vagyis nálad nem lehetett gond a 8.8 mm.
Nagyon szorítok neked.
Majd írd meg az eredményt.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Akkor hajrá a reggeli teszteléshez, nagyon drukkokok neked és várunk reggel a hírekkel.

KépKép
csige-bige
 
 


picimami kezem csurban van érted!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rendben. Köszönöm. Jól esik.
Korán kelek, és majd megírom azonnal

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami! Timejka!

Drukk nektek a reggeli teszteléshez!++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok Lányok,

Picimami, Timejka: én is szorítok Nektek nagyon!
Bár, az én hónapom elvileg kuka, azért pénteken vagy szombaton tesztelek én is egyet, hátha valami csoda folytán... Esthajnalcsillagtól rendeltem 10-es érzékenységű tesztet, szerintetek az hányadik dpo-n mutatja ki?? Pénteken leszek a 11. napon. Mit gondoltok?
kexi
 
 


kexi szerintem az már mutatja, nekem is mutatta már a 10. dpon

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabinak a 10.dpo-n kimutatta .
Szerintem péntek reggel megcsinálhatod már! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Köszönöm, akkor pénteken majd jövök én is a hírekkel...bár majdnem biztos vagyok benne, hogy egyszerűen nem lehetek Babás sajna. Igaz, júliusban is biztos voltam benne, hogy nincs Baba, aztán pozitív lett a teszt!
kexi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?