Új privát üzeneted érkezett!

Lekri!

Köszi! Nekem egyébként nem nagyon tetszett a dalmatás ruci, de ráadtam és olyan kis helyes volt benne... :lol:
Szóval Bogi elnyerte férjed tetszését? kedvesek vagytok!
Marci apukájának is tetszik Bogi...
Jó vacsit estére!
Mi holnap bulizunk kicsit itthon. Jönnek barátok. Névnapomat tartjuk. Ma van...

Virág!

Mi már 3 de inkább 4 hós korunk óta eszünk banánt! :lol:
A védőnőd olyan hülyeségeket beszél... :shock:
Amit belinkeltél még nem néztem meg, majd a másik gépen.

Marcianya!

Édes Marci ahogy puszit küld! :wink:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... 2447#22447

SZAVAZZATOK BOGIRA ÉS RÁM, HA MEGNYERTÜK TETSZÉSETEKET!!!


KÖSZI! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Mary! Boldog névnapot! :D (ugye ma van?)

Hófordulósoknak is sok boldogságot!:D

Lekri! Nagyon édes a kis szerelő!:D
És jó szórakozást nektek!

Marcianya! Aranyos a puszidobáló Marci baba!:D

Magika! Akkor gratulálok a 100%-hoz! Ügyes voltál. :D Azért itt is mesélhetsz.

Betegeknek jobbulást!+++++++++++++

Virág! Érdekes, amit írsz, belenéztem az oldalba, majd mikor időm lesz, jobban átböngészem. Azt hallotam már, hogy a banán nehezebben emészthető az európaiaknak, de azt hittem 7 hónapos kortól be lehet vezetni. majd meglátjuk mi lesz, az a baj, hogy tél jön, és ilyenkor nem nagyon lehet válogatni a friss gyümölcsök között.

Eve! Jó, hogy használ a torna Lizának.
Most elgondolkodtam egy kicsit, mert Nimród születése után kapott oxigént egy kis ideig, mert hörgött egy kicsit. :roll: De azt mondták ott, ez azért is lehetett, mert nem volt jól kitisztítva az orra. :roll:
Az igaz, hogy nem sokat forgolódik, de azt nem mondhatnám, hogy csak háton van, mert ha oldalt van egy érdekes játék, vagy a távirányító, akkor utánna fordul. :lol: Ha a lábai elé teszek valami érdekeset, akkor belekapaszkodva felhúzza magát, ha én segítek forogni neki, nem fáj, nem sír. :roll: A lába már 5 hónapos kora óta folyton a szájában van, 360°-ot tud fordulni az ágyon körbe pár perc alatt. És még sorolhatnám...
Azt hiszem, csak lustább, mint a többi baba ilyen korban. De azért hétfőn rákérdezek a dokinál, úgyis megyünk a 6 hós ellenőrzésre.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 

 
 

Mary! Mire elküldtem, már írtad is, hogy ma van a névnapod.:)
Szavazni próbáltam, de nem tudtam az oldalt behozni, valami van... Később majd próbálkozom még, szépek vagytok. :D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Gumimaci!

Igen ma van a névnapom! :lol:
Köszike!

Regisztrálni kell az oldalon és úgy tudsz szavazni! Regisztráltál? Bogi a szép, rólam meg csak jól sikerült a kép... :lol:

Nimród hogy aludt?

Na megyek közben ebédet főzök...

és köszi előre is a szavazatot!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:22-kor.
Vendég
 


Nono,
szorítok továbbra is értetek!
Nagyon nehéz lehet most neked, főleg így, hogy azt sem lehet tudni, hogy mi okozza a betegséget. Remélem, minél hamarabb felépül Szonja!!!
+++++++++++

Virág,
Én is azt hallottam a banánról, hogy csak egy éves kor után szabad bevezetni. (És nem csak a védőnőmtől..)
Viszont mivel egy csomó ismerősőm kisbabájánál az elsők között került bevezetésre a banán és nem lett tőle semmi bajuk, meg hát itt is azt olvastam, hogy sokan adnak már banánt a babájuknak, így én is bevezettem a múlt héten. Azt legalább megeszi Lili, és szereti. Hülye voltam, mert nem raktam el semmilyen gyümölcsöt télre... így legalább banánt tudok majd adni neki az alma mellé.
A körtét szeretném még bevezetni, de fogalmam sincs, hogy lehet-e ilyenkor kapni. Ezer éve nem voltam piacon :(

Mary,
boldog névnapot!

Kép
emi29
 
 


Banán: ezt én is hallottam és van benne valami, de főleg a többi déligyümölcsre vonatkozik (allergiákat okozhat) és itt is a mennyiség/gyakoriság a lényeg. Tehát nem szabad túl sokat enni belőle (kevesebbet, mint pl almából, amihez hozzá vagyunk szokva) De amúgy meg tápláló és fini, Bogi is imádja így én is adok neki, mostmár leginkább egy darabot, amit a kezemből elnyammog a kis fogatlan ínyével... :D De heti max 1-2-szer.

Mary,
boldog névnapot!!! :D :D

Nono,
mi is gondolunk Rád, kitartás, sok puszi!!!
Hát ez, hogy még mindig nem tudják... :evil:
Szegény kicsi Szonja :( :(

Kellemes kikapcsolódást mindenkinek, akinek esti programja lesz!! Irigykedem!
Talán én is kiharcolok valamit.
Csak most nincs 'bébiszityónk', (=anyuék elutaztak).

Hú, mit akartam még írni?
Vendég
 


Mary
boldog névnapot :) :)
Vendég
 


Köszönöm a névnapi köszöntéseket! :D

Kicsit összerendeztem Bogi ruháit meg a játszós ágyát!
Megint mennyit kinőtt... :shock:
Az ebéd készül...
Megyek takaritok kicsit...

Nono!

Szonja remélem minél előbb meggyógyul! Olyan rossz hogy csak találgatnak, hogy vajon mi baja van...
Márk nagyon ügyes!
Neked kitartás!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nono! Jó, hogy otthon lehet Szonja, további gyógyulást kívánok neki!

Ollem: Nagyon boldog névnapot kívánok (láttam ám én is a naptárban, csak szita az agyam...)
Kép

A banánnal most mi is leálltunk, pedig Emma nagyon szereti. Talán pár hónap múlva...
Tényleg, körtét mikortól lehet adni?

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok,

Ne haragudjatok a zavarásért, a júniusiakhoz szoktam írogatni, 4 hónapos a kislányom.
Egyelőre anyatejet eszik a kislányom, de tegnap a nagy böngészés közben találtam nálatok egy linket a hozzátáplálással kapcsolatban, amolyan "szájbarágós" stílusban, nagyon kezdő anyukáknak, csak sajnos nem mentettem el. Valaki megírná, hogy mi volt az? Egy blog volt mellékelve.

Mindenki babája csodaszép!
Nonóval leveleztem is, ő segített a babakocsi vásárlásban, drukkolok nekik, remélem Szonja baba gyógyulgat.

Köszi szépen, Ildi

Kép
tamaraildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:23-kor.
Vendég
 


Ollem Mary boldog névnapot!!!

Nono: jó, h már otthon lehettek, további mielőbbi gyógyulást Szonjának és remélem, akkor Neked sem lesz már lázad avgy bármi más náthás tünet!!! Márk ügyes! Drukkolok mos tis meg 2 óra múlva is!+++++++

Banán: déligyümölcs mivolta miatt kerülendő?
Nekem is azt mondta a védőnő h a hazai idénydolgokat adjam majd, de nemrég láttam hirdaóban a somogyi paprika-dolgot amikor is valami vegyi anyag (permetezőszer vagy mi) volt a paprikában a megengedett érték több100szorora, amire azt mondták, ha vki eszik belőle nem lesz msot tünete, de mivel rákkeltő a szer évek múlva lehet... :evil: na köszi és vajon hány olyan gyümölcs/zöldség van amiben szintén van/volt rákkeltő szer csak nem vizsgálták viszont eladták a boltban?!?
(bocsi a banán kapcsán jutott ez eszembe, Launál mi is inkább hazaikat adtunk -már amit megevett- meg bolti gyümipépet)

Remélem, jól telik a hétvégétek, mi ma sétáltunk egyet és egy közeli játszóra akartunk menni amit felújítottak, sétálunk négyesben erre az egyik földszinti panellakásból aminek lépcsője volt külön kijáratként kirohan egy kicsi de annál mérgesebb kutya -ugat vadul. MEgijedtem, de láttam van valami kis kerítés, biztos nem jön ki. De lyukas volt több helyen is a kerítés! :shock: kijött, az utolsó pillanatban tudtam Laut felkapni (Julinka a hátamon volt hordozóban) férjem belerúgott a kutyába és mondta h menjünk el és próbálta ott-tartani a dögöt magánál ami szerencsére ment. Aztán ő is utánunk jött a kutya meg visszament.
Nem lett gond, de mi van ha Lau szokása szerint messzebb van tőlünk? Ez egy olyan hely ahol úttest nagyon messze van, egy u alakú panelsor van közepén a játszótér, plusz sétaút és egy bölcsi-ovi. Szóval marha mérges vagyok, be akarom jelenteni az önkormányzatnál, mert tényleg: mi van ha a kutya előbb éri el Laut mint én????
Tudom, inkább ne gondoljak erre, de hogy lehet a kutyatulaj is ennyire .... inkább abbahagyom.

Kép Kép
celesztina
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:24-kor.
Vendég
 


no, ez remek, Nono, akkor remélem, továbbra sem lesz magasabb! drukkolok továbbra is-!!!

Kép Kép
celesztina
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:59-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Nono,
hogy vagytok?
Ez esetben a hiszti tényleg jó jel, azt hiszem! :wink:

Lányok,
fájt valakinek a talpa-térde szülés után? Nekem nyáron jött ki, a térdem már oké, de a talpam még mindig rendesen fáj.. Biztos a sz@r nyári papucsok is az oka (meg persze a súlytöbblet.. :oops: ), de már vagy 2 hónapja csak edzőcipőt hordok és mégis.. nagyon zavar... Mi lehet ez??

A tejpépek nem tehéntej alapúak? Lehet azt már ilyenkor? Vagy van azokból is hipoallergén? Mert akkor mi is kipróbálnánk.
Vendég
 


Tamaraildi, sajna én sem emlékszem...

Szonja remélem most már hamar meggyógyul!

Celesztina, sajálom a kutyás esetet. Amerre mi járunk sétálni, arra is rengeteg a kutya, persze valahol nekik is lenni kell, de annyira nem örülök. Annyi nagytestű kutya rohangál össze vissza, mennek egymásnak, mindig félek, hogy valamelyik a babakocsinak esik.

Borsika! Talpfájás nekem is ezerrel, meg a lábaim is szoktak fájni. Már az ortopédiát fontolgatom, hogy írjanak fel valami talpbetétet, hátha az segít. De tényleg nekem is csak a szülés óta van így.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka,
na, akkor mehetnénk együtt az ortopédiára, mert én is már ezen gondolkozom. :lol: :lol: Szerintem kb 2 hónapra fognak csak időpontot adni, de bízom benne, hogy csak a pesszimizmus beszél belőlem. :wink: Talán a talpbetét hamar meglesz :lol: (Jó lenne a karácsonyi ajándékhajkurászást már azzal nyomni...)
Merre laksz? Karolina úti ortopédia? Sztem én jövő héten bejelentkezem.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a banánnal kapcsolatos észrevételeket, bennem is ilyesmi dilemmák voltak. Azt hiszem, néha azért fogok neki adni.

Nono!
Továbbra is gondolok rátok, gyógyuljon meg Szonja minél előbb!

Celesztina!
Hú, ez a kutyás történet, ijesztő! Én nagyon mérges lettem volna.

Borsika!
Nekem is fáj időnként a térdem, de sajnos ezt tudom, mitől van: a hordozástól, és hogy úgy hajolgatok meg guggolok le, legalábbis utána szoktam érezni :lol: . Egyelőre tornával sikerül tennem ellene, meg megfelelő hajolás és felállástechnikával.

Hozzátápis blog: setleg Csöppkéére gondoltok? Az övé elég részletes volt, mit hogyan csinált anno Dominóval.

Ezt meg cak annak írom, aki úgy érzi, mozgásgond van a babánál:
Úgy 5-5 és fél hós korig én is aggódtam, mert úgy tűnt, mindent sokkal lassabban csinál, illetve jóval később kezdi el. Kommunikációban ugyan előre volt, mégis aggódtam a mozgása miatt. Még a csípőszűrésen is javasoltak nekünk Pethő vagy Dévényes gyógytornát, bár elég homályosan fogalmazott az orvos: kötött a csípője, meg hát koraszülött volt, biztos kell neki fejlesztés. Én ijedten megyek a gyerekdokihoz, hogy akkor tényleg kell mert másképp gond lesz? Ő abszolút lebeszélt a dologról, szerinte ne költsek erre pénzt, szerinte minden rendben van, csak egy kicsit lassabb. Mutatott egy jópár gyakorlatot, amit rendszeresen csináljak a csípőjével, akkor majd jobb lesz. És lám, Trudi 5 hós korától hirtelen fejlődésnek indult: először csak egyre gyorsabban 360 fokban körbeforogta a kiságyat meg a játszószőnyeget, utána egyre többször hátra fordult hasról, majd néhányszor vissza is. Annyira, hogy akkor még nem vettem észre, hogy már nem hagyhatom a franciaágyon (még a közepén sem): egyszer sajnos leesett róla, olyan gyorsan leforgott egy perc alatt. 1 hét múlva meg már négykézlábon találtam ringatózva, lökve magát előre. És mindez olyan hirtelen történt, úgy kb. 3 hét alatt 5-6 hós kora között (jó, ugyan még nem áll, mint egyes babák). Már egész nagy területet bejár a szobában a maga módján. Szóval a babák nagyon különbözően fejlődnek, ezt most már én is látom. A dévényes torna ugyan biztosan nem árt, de nem kell feleslegesen megijedni.
Vendég
 


Még valami: erről az akcióról tudtok?
http://www.kika.hu/db/content/prospekte ... kt1481.pdf
Nem vettem még a Kikában babaholmit, de ez most itt nagyon olcsó.
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Hogy sikerültek a tegnap esti kiruccanások, randevúk? :D

Virág!
írtam privit!
Vendég
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:26-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:27-kor.
Vendég
 


Alíznak és Bambinak boldog hófordulót! No és KAticának tegnapra!

Kép
téjé
 
 


Bambinak akarom mondani Daninak. :oops:

Kép
téjé
 
 


Anetto!

Sajnalom, hogy felreertetted a blogot.
Orulok, hogy vegul a ferjed tisztazta a dolgot.

Teje!
Koszonom a koszontest.

Lanyok!
Vannak ujabb videok a blogban!

Magi
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Nono, örülök, hogy Szonja jobban van és Márk mehet haza!!!!!


Borsika,

Nekem a jobb térdem tropa, és a derekam még mindig fáj...bár Alma 8 kg, szóval nem csodálkozom...

Csajok,

voltunk ma a Brendonban, hát milyen k...drága minden!!!! :shock:
Vettünk végre etetőszéket!!!! Peg perego prima pappa, csodaszép szürke zöld buborékokkal, de nagyon drága volt: 34000 :oops:
Anyóstól kapjuk keresztelőajándékként de a felét kifizetem, mert nagyon drága volt :oops:
Hát minden k. drága...akartam venni egy szék szerűt, amit a nagykádba tehetek fürcsi közben, és nem fekvős de tudna benne pancsizni. Olyan volt, mint egy holdjáró, és 7000 Ft! persze hogy nem vettem meg...tanulókutya 10000, tényleg van még a tescoban???
Vettem viszont egy első vakondos mesekönyvet Almának..olyan nyálazható rágható fajta :lol:
De minden nagyon drága volt...

KépKép
kisfruzsi
 
 



Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 10:57-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anetto!

Megall, ha olyat talal, ami lekoti!
Nagyon jol elvan Zoli duploival. Mindet vegigkostolja. :shock:
Szereti a habverot, de neha beszorul az ujja es akkor sikitozik. :lol: :lol: :lol:

Magi
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:28-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beugrottam, visszaolvasni esélytelen vagyok... :oops:

Kisfruzsinak szeretnék reagálni hogy a Tescoban (meg talán Auchanban is) akciósan 6000 lesz a Tanuló Kutya.

Nono, jobbulást Szonjának! :cry: A vizsgád meglett?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Atizka,
A körtét elvileg 6 hónapos kortól lehet adni.
Én holnap kezdem el bevezetni.

Nono,
örülök, hogy jobban van Szonja.

Bori,
Igen a tejpépekből is van HA. Egyébként azok 4 hónapos kortól adhatók.

Fruzsi,
na igen, a Brendon nem olcsó. Mi csak sapkát meg játékot szoktunk ott venni, bár most, hogy jön a karácsony a játékok is olcsóbbak lesznek a Tescoban meg az Auchanban (Lsd pl. tanulókutya). Sajnos, az amit én néztem ki Lilinek karira csak a Brendonban kapható :cry: :cry:

Kép
emi29
 
 


Szőlő - Köszi a tanulókutyus infot.
Mikortól akciós?
Az engem is érdekelne .. közeleg Alízom névnapja :)
Bár már egy fisher price sütifalót vadásztam neki teszveszen :)

Emi
- Mit néztél ki Lilinek? :)

Amúgy vagyok néha olvasóban, csak nem gyengén aktívan dolgozom és tanítok Alíz mellett ..

Kép
szösszenet
 
 


jó reggelt!
szép hetet mindenkinek!

Boldgog hófordulót az apróságoknak!

Nono!

Hogy van Szonja? Látom irtad jobban! :D

Szösszenet!

Hogy vagytok? Kár , hogy sok a melód.

Szőlő!

Veletek mi újság?
Nono vizsgája sikerült!

Még egyszer köszönöm a névnapi köszöntéseket!

Na megyek pelus csere....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Jó reggelt!

Szőlő, köszi tudom, hogy akciós csak többen írták, hogy már nincs is...

Ollem,

Hova vittétek Bogit szemészhez???? Be kell jelentkezni és a rendes felnőtt rendelésre kell menni???

KépKép
kisfruzsi
 
 


Na, megint elkezdődik egy hét...

Borsika, nekem a Fehérvári úti rendelő van közel, de nem tudom, kell-e beutaló az ortopédiára. Majd megérdeklődöm.

A Brendon tényleg iszonyat drága! Mi is ott vettük az eteőszéket, mivel kuponos volt, így megérte, de egyébként... Nézelődtünk, de teljesen el voltunk ájulva az áraktól. Ha valaki mindent ott szerez be a gyerekének, akkor pár száz ezret simán otthagyhat.

Mingjárt folytatom...

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Kisfruzsi!

Tatabányára kaptunk beutalót a gyerekorvostól a gyerekszemészetre.
Be kell jelentkezni, adnak időpontot.
Még valahol lehet, hogy megvan a tel. számuk...de lehet, hogy már eldobtam...

Egyébként azóta semmi gond nincs a szemével!

Irtátok a térd fájást. Hát nekem is fájnak a térdeim....biztos az a 85 kg....
a gugólásból felállás elég fájdalmas...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szössz,
a sütifaló jó választás szerintem. Talán jobb is, mint kutya, legalábbis Lili sokkal többet játszik a bödönnel, mint a kutyával.

Két dolgot néztünk ki Lilinek, de mindkettőt nem fogjuk megvenni.
Az egyik ez:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25
vagy ez a hinta"ló"
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

A másik pedig ez a tologatós bigyó:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =2&whid=25

aztán lehet, hogy teljesen mást kap. Mondjuk a hinta gilisztába én teljesen beleszerelmesedtem, és az a páromnak is tökre tetszik.
Játékokkal kapcsolatban mi nagyon szerencsések vagyunk, mert a tesómnak két gyereke van, és mindkettő egy rakás játékot kapott annak idején, és amikkel már nem játszanak azt a tesóm folyamatosan hozza át nekünk. Tőlük van a bödön is, de van már zenélő székünk, meg asztalunk, meg csigánk, meg autónk, meg gurulós kukacunk, és még sorolhatnám :)

Kép
emi29
 
 


Itt vagyok...

Biztos nagyon különcnek fogtok tartani, de nekem nem tetszik a tanuló kutyus. Voltunk az Auchanban, megnéztem közelebbről, és gyorsan vissza is tettem. (Sajnos a sütifaló sem, és ahogy néztem egyik Fisher Prices-os játék se az a kategória, amit megvennék a gyerekemnek.) A tanuló kutyusról ezt írja a Brendon termékismertető:" A kutyus megtanítja a babát az abc-re, a számokra, a színekre, a test részeire vidám dalokon keresztül."
Minek neki az abc??? A többit meg majd igyekszem inkább megtanítom én.
Bocs, nem kritizálni akarok, csak egy vélemény volt.

Egyébként internetem böngésztem babajátékok után, ami esztétikus, nem játszik idegesítő zenét, de mégis érdekes. Elég keveset találtam, azt is horror áron :(

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Azt kifelejtettem, hogy ezek a szines bigyók csak egy-két percig képesek lekötni Lilit. Őt ezerszer jobban érdeklik a távirányítók, könyvek, újságok, átlátszó pille palackok és zacskók. Ezekkel órákig képes elszöszmötölni. :lol: :lol:
Szóval ennyit a drága, zenélő, színes, csörgő, szétszedhető és összerakható játékokról....

Kép
emi29
 
 


Atizka,
Egyáltalán nem vagy különc. Miért lennél az? Ez a kutyus egyébként az ég világon semmire nem tudja megtanítani a gyereket. Max. egy-két dalocskára... Nekem egyébként maga a kutyus kifejezetten tetszik és az FP játékok is. Imádom a fa kockákat és készségfejlesztőket is, de azokhoz még nagyon kicsi Lili, úgyhogy egyelőre ezek vannak...

Kép
emi29
 
 


Szösszenet!: a sütifaló is le volt-van értékelve.Láttam az Auchanban.
Én sem vettem.A párom minden áron favonatot akar neki.Tegnap kb. 3 órát töltöttünk el a Metro-ban.Olyan cuki játékok voltak,mindent megnyomkodtunk,beindítottunk.Mi meg szánkót vadászunk.De nem volt székes,csak a sima.
ÉÉÉÉÉssss!Ma végigaludtuk az éjszakát!6-kor keltünk! Kép esti fürcsi Kép mi van anya táskájában? Kép szeretem a teknősöket

Kép
ágnes27
 
 


http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... 2447#22447

SZAVAZZATOK BOGIRA ÉS RÁM, HA MEGNYERTÜK TETSZÉSETEKET!!!


Köszi! :D

Na megyek a dolgomra, Bogi alszik... :shock:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary: Szavaztam! Nagyon szépek vagytok mindketten.

Ágnes: Nagyon édi Miklós! Különösen az a táskatúrkálós kép tetszik. :lol: Nekem is van két ékszerteknősöm... :D

Boldog hófordulót a babáknak!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok!

Ollem, Boldog névnapot!!! (Ezzel kezdem, mielött ki megy a fejemből)

Nono örülök, hogy jobban van Szonja, remélem most már így is marad!!! Bár az, hogy rosszalkodik, az már pozitív nem?

Szösszenet örülök, hogy jöttél! Majd dobj egy-két képet a lányzóról, ha leszu egy pici időd.

Ágnes, aranyosak a képek! A fürdős is nagyon ari!

Már akartam kérdezni, mindenki ilyen kevés vízben fűrdeti a gyerkőcöt? Ami képet láttam eddig, mindenhol csak ilyen "aligvíz" van. Vagy én csinálok valamit rosszul? Nekem teli a kiskád (mióta bejött az ősz megint abba fűrdetem, mert nem mindíg van fűtésünk, és félek, hogy megfázik). De ha a nagykádban fürdetem akkor is annyi benne a víz, hogy tudjon uszikálni benne. Lehet, hogy kevesebbvízben kellne fürdetnem?

Mostanában mintha ellustúlt volna a Prücsök. Nem nagyon akaródzik neki forogni(ez kb két napja van így), inkább emelgeti a hátát a földről, mintha hídba akana menni. De lehet, hogy csak az zavarja be, hogy mindíg fölhúzom ülésbe ilyenkor. Me gonosz voltam, mert legalább egy fél órán keresztül "szenvedtettem" a távirányítóval, és így ide-oda forgott. De először, mintha elfelejtette volna, hogy kell. De aztán megint ráérzett, és már a járókába is forgott(az unszolásom nélkül is). Lehet, hogy egy kicsit pihentetem ezt az ülés dolgot, még ha szereti is.

Úgy irígykedek a kúszó, mászó, álló, lépegető babákra! Nekem mindíg olyan érzésem van, hogy Marci sosem fog elkezdeni kúszni, mászni. Tudom, volt parám a forgással is, de már úgy várom. (mindíg olyan türelmetlen vagyok).

De imádom! Mióta megtanult puszit dobni, csak úgy szórja! A hétvégén el volt ájulva tőle az egész család!

Ja, karácsonyi ajándék ötlet: http://kezeslabas.hu/ Igaz én az Anyósom szülinapjára fogok csináltatni valamit(a sólistgyúrma kreálmányom már a kukába, mert szétrepedezett, meg mintha kikristájosodot volna, tehát sz@r lett és kész). De szerintem örülni fognak neki. Néztem azt is amit a Brendonba lehet kapni, de nagyon drágának találom, és ha nem sikerül, megüt a guta! Viszont ők kijönnek házhoz ha kell, de a műhelybe is be lehet menni hozzájuk, és garanciát vállalnak, hogy sikerül.

És már mi is váltottunk a Beba 2-es tápszerre. Igaz a dokival nam egyeztettem, de pénteken azért szólok neki. És ez azt jelentette, hogy este7-től ma reggel fél 6-ig meg sem mozdúlt. Csak én járkátam be hozzá megszokásból, meg azért, mert mindíg azt hittem álmomba, hog nyöszörög. De persze meg sem nyikkant!

Na most már jó lesz, ha eldugulok!

Jaj, és a szokásos köszöntések:

Boldog fél szülinapot, és hófordulót a kis szülinaposoknak!

Kép
marcianya
 
 


Mary,

ezt a számot hívtad? 0634/515-599?
A mi orvosunk nem mondta, hogy kell beutaló és időpont, csak azt mondta, hogy vigyem oda és kész....

KépKép
kisfruzsi
 
 


Ollem,

közben sikerült elintézni, holnap már mehetünk is. Örülök is de nagyon félek...nehogy megsértsék a szemét

KépKép
kisfruzsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?