Új privát üzeneted érkezett!

Bende ez tök jó hogy minden rendben a pároddal :D
Én is igyekszem mindenben toppon lenni de belátom hogy még kicsik vagyunk még minden teljesítéséhez, még én is könnyen elfáradok, de látom hogy a férjem milyen büszke a fiára és rám is :D
És a januári, teherbeesés előtti súlyomhoz képest majdnem 20 kilóval vagyok már könnyebb.
A párom a héten nézett egy egy évvel ezelőtti szakmai felvételt amin én is rajta voltam és nem ismert meg :oops:
Megkérdeztem tőle hogy akkor is szeretni fog e ha még fogynék mondjuk kb 10 kilót. Azt mondta hogy igen :D

KépKép
winchi
 
 


Itt vagyok mindik olvasom kivel mi van. Csak mire írni is tudnék a lányom jön és megfogja a kezem és közli velem GYERE nem tudok neki nemet mondani azért,hogy a gép elött üljek inkább.
Tegnap és elötte este nagyon rossz volt egész nap alig mocorg amit este bepotol olyankor sehogy nem jó ráadásul görcsölgetni is szokott a hsam lent ha nagyon beindul.
Sarmon :kitartás, minden rendben lessz!!! :wink:
bende :Reméljük nem kell de ha igen biztos bent maradhatsz vele legalábis engem biztos nem lehetne elküldeni ha van ágy ha nincs de gondolom ezzel mindenki igy van.
Hát én nagyon tehének érzem magam de szerintem nem csak érzem lessz jopár kiló amit ledolgozhatok és ez inkább az elsö terheségemnek köszönhetö.
Anyany ügyik vagytok :lol:
Kép
Kép
s. zsófia
 
 


a teherbeesés előtti súlyodnál 20 kilóval vagy könnyebb winchi???én ezt nem is értem :oops:

megjöttünk a dokibácsitól: csupa jó hírek: nem nőtt semmennyit a fránya ciszta, és ha ez így marad, akkor valószínűleg szülhetek hüvelyi úton is, és a babát sem kell megműteni :) és nem vizsgált meg :P
jaaaa és jövő héten nst :D :lol:

na visszaolvasok.

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

 
 

fúúúúúúúúúúú mennyit írtatatok...bende, te egy szupercsaj vagy!!!! le a kalappal, és bennt lehetsz a babával, és minden rendben lesz!!!!!!!! puszik neked!!!

sarmon: neked is puszik, mert te is nagyon ügyes vagy; én még annyit sem csinálok, mint te, és fáj nagyon az összes alsó csontom, meg a bordám, meg levegőt is néha alig kapok, de hidd el nemsokára megpusziljuk a csajainkat, és tök jóóóó lesz!!!! kitartááááááááááááásssssssss!!!

tünci: sok erőt kívánok továbbra is!

trundike, ancsi, lara, zsófia, zsula mizuuuuuuuuuuu?

na elteszem magam vízszintesre....

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


bende!
szép nap! jó kezdet...
az mbt cipő egész jó. a hugom azt mondta, mert neki is van. amióta hordja, javult a hátfájása. iszonyú rossz a tartása, és gyengék a hátizmai.
én is felpróbáltam a cipőt. nagyon jó benne járni. elég buszma darab, de alig akartam levenni és utána furcsa volt a saját cipőm. pedig az is nagoyn kényelmes. biztosan segíteni fog!!!
ne aggódd előre halálra magad. biztosan minden rendben lesz.
az elején én is ott voltam Zsófival a kórházban, már amikor sárga volt és nem tudtam itthon felébreszteni. a törpiknek anyjukra van igazán szükségük. beléjük kapaszkodnak, ha baj van és vigaszt találnak. na meg persze Niki cicit is!

még nem vessszük nagytételben az almát. egyelőre úgy esszük, hogy Zsófinak negyedet lereszelek, a többit meg a negyed héját én eszem meg. persze nyammogva, hogy milyen finom, és összevissza bohóckodom hozzá. van is egy kis dalom, amit szoktam énekelni, nagyon bugyuta...

tündi!
az elején nem zavarja a babákat a zajongás, persze ágyút sütögetni nem kell mellettük. a 4hónaposomat csak elalváskor zavarja a zaj, utána lehet mellette halkan beszélgetni.

sarmon!
sokat pihenj! Iriszbaba legyél jó és ügyes kislány! tudod te a dolgodat!

gégéé!
tök jó hírek! csak így tovább!!!
Vendég
 


bende de jó neked!!! (irigy irigy) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
én szégyellem magam a párom előtt. ő azt mondja nem zavarja, de engem nagyon. a combom olyan, mintha piros csíkos zebráé lenne. és ideges vagyok gyakran meg türelmetlen is.
a szeretkezés meg... olyannyira összeszükültem, hogy csillagokat látok közben, és nem a jó csillagokat.
amikor Zsófi alszik, olyankor lopok egy kis időt magamra, de aztán mindig lelki furdalásom van.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


az etetőszék jó nagyon . magasan van, ZSófi kilát belőle, szépen belekötöm, és minden mozdulatomat kommentálom. fárasztó, de leköti és sokat nevetünk. így szoktam etetni is, amikor almázunk, mert a cumisüveget is ellöki, ha megunja szívni. tudna ő többet is enni, de ha egyszer unalmas...
magamat látom ebben. sohasem élvezetből ettem, hanem mert muszáj volt...
Vendég
 


Jó reggelt csajok!

remélem mindenki jól van: babák is, mamák is!

sarmon pihizz!!!

hettuli veled mizu, régen jöttél!

na majd még felnézek, ha jön valaki.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Hali!

Dobok fel néhány képet, kedvcsinálónak.
Kép [img]
Megeszlek....

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 8.0528.jpg[/img] [img]
Elcsavarom az Apa fejét...

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.3098.jpg[/img]
Mi hárman....
bende
 
 


Oopsz! na mégegyszer. Ilyet még soha nem csinált a gép. Kép
Kép
bende
 
 


Bende de szépek vagytok!!! :D :D :D

Gégéé a rengeteg hányásnak köszönhetem ezt a súlyvesztést. Ami meg 9 kiló feljött a terhesség alatt azt már a kórházban otthagytam. Rengeteg felesleg volt rajtam volt honnan ennek lemennie és még lenne is folytatás :oops: :D

KépKép
winchi
 
 


bende!
nagyon szépek vagytok!!!
Vendég
 


bende édesek vagytok nagyon :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Bende nagyon szépek vagytok!

zsófia, az a kiskacsa mindjárt lecsúszik a vonalzódról....nem irigyellek!!!!


winchi...ez nagyon durva...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


hahó csajok!

normális, ha nagyon fáj a szeméremcsontom, meg a hüvelyem is olyan, mintha égne... :( ugye ez mindenkinél így van?

sok puszi! Jó vasárnapot!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Még én is itt vagyok. Néha úgy érzem, hogy mindjárt megyünk szülni, aztán meg mégsem!

Bende szépek vagytok a családi fotón! Csütörtökön drukkolok Nektek!

További szép vasárnapot Mindenkinek!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Kitartás Szosz!!!!!!!!!!!!!!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Winchi: Hát kb én is így vagyok ezzel. Nem bírok alányúlni rendesen. Alig várom hogy leessen az a bigyó.
Gratulálok a leadott kilókhoz.

Zsula: Állítólag 6 hetesen már némi rendszer látható a napirendben, és hirtelen meg is változnak. Várom majd a tapasztalatokat.

Anyany: Egyre többet írsz jó hírekről. Séta most meg az étvágy! :) Csak így tovább :)

Bende: Szuper ilyen napokról olvasni :) A kicsi szemével mikor is mentek? HA szoptatsz kapsz egy szobát, mondjuk a Te ellátásodat ki kell fizetni majd.
Napközben a nappaliban van velünk. Nem tudnám betenni külön szobába. Igyekszem rendesen csinálni a dolgomat, de amikor felkell mindig enni kér, és mi van ha még nincs etetés idő. Annyira nem szeretem hogy ilyennel kell foglalkoznom, meg az órát néznem :(
Mekkora is a kislány? Gyönyörű!!! Mikor lesz az én kislányom ekkora? Most még olyan kis csomag ... :) A türelmetlen anyuka mi? :) Mikor eszik már 4 óránként stb és még két hetes sincs.

Sarmon: Kitartás, sejtem miről beszélsz, de a pici érdekében mindent! Biztos vagyok benne hogy rendesen kivárja a Manócska az idejét :)

Gégéé: Micsoda hírek!!! YEAH!!! :D

Lányok! Nem tudom mi van de a két ciciből ma 3m ml-t tudott kiszívni a babóm. Lehet azért mert este többször evett mindkettőből, nem tudom. Vagy a babám étvágya lett akkora hogy már totál nem győzöm, vagy csökken a tejem holott 3 litert iszok, More Milk-et szedem, szoptatós teát iszok és így is pohárból utána kell pótolnom. Tápszert adok neki, de max 20-at.
Mit csináljak? Tudni fogok én szoptatni?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Trundike!

Csütörtökön megyünk a szemklinikára. Niki néha napközben a saját szobájában is van és most már szépen elgagyog a játékainak. Amíg olyan kicsi volt, mint Bius ( szabad így becézni? ) legtöbbször a saját ágyában aludt.
Én nézem az órát, de igény szerint szoptatok. Csak akkor nem teszem cicire, ha még csak másfél óra telt el az előző óta. Hogy mikor fog négy óránként enni? Azt én sem tudom. Banya már elmúlt 3 hónapos és nappal még mindig 3 óránként eszik. De sokszor 2- 2,5 órát bír csak ki. Pedig fullra telekajálja magát. Éjszaka kibír 6 órát is.
Trundike! nyűgi, majd csak lesz tejci. Ne aggódj, attól nem lesz több....
Lányok! köszönjük szépen a bókokat. :oops:

S. Zsófi!, Szösz! ha szülni akartok, hajrá!!!!

Gégéé, Sarmon! nektek még tilos!!!!!! amit szabad az a pihenés...

Kicsi! Zsófinak sok sok almát, a legkisebb babusoknak pedig sok alvást és kevés hasfájást.

Tényleg, nem kell senkinek egy üveg bontatlan Infacol????
bende
 
 


Trundike ne stresszeld magad. Fejlődik a leányzó szépen? Mennyit hízott? Voltatok már méreckedni?
Ha megvigasztal, Jázmin 4 hónapos lesz nov. 19-én, de általában még 2 óránként szopizik. Tegnap éjjel pl. 2-kor felébredt, aztán 4-kor aztán 6-kor....Mikor lesz egy átaludt éjszakám? Olyanok a szemeim, mint egy bevásárlószatyor.
Pedig éjszakánként csak 1-szer szokott felkelni.
Mióta óraállítás volt, azóta felborult a napirendünk. De majdcsak alakul. Ráadásul én is úgy érzem kevés a tejci, bár fejlődik a csajszika. De a cicin mindíg sír, két-három kortyot szív és utána bőg. Éjjel jobb, mert akkor félkómában van, és eszik rendesen. Lehet a foga jön, és azért nyűglődik.

Bende: de szépek vagytok! Nagyon hasonlít apára a kicsilány. Te meg hogy ki vagy virulva. Szép anyuka vagy! Legyen is önbizalmad, van miért!
Le a kalappal előtted. Nem is látszik, hogy nemrég szültél, te kis szupianyu. Mit sportolsz ha megkérdezhetem?

Szosz, Zsófi, kitartás már nagyon-nagyon a fininsh-ben vagytok.

Gégéé: voltak nálunk a Krisztiék hétvégén. A Domi már olyan nagy, és olyan szép kis formás csajszi lett belőle. Ritkán látom őket, évente 1-szer, kétszer, és mindíg annyit változik. :) Mondta, hogy sajnálja, hogy nem mehet hozzád angolozni, pedig most megy középfokúra. Ők már azt hitték, hogy megszültél, de mondtam, hogy méééééég neeeeeem. Mondtam, hogy mindig dumcsizunk itt a babaneten.
A szeméremcsontom nekem is fájt a végefelé, de a hüvelyem nem. Az nem tudom miért lehet.....??

Anyany: válaszoltam a privire. Én is hasonlóképp érzek. Utálom magam, hogy ennyi kilót felszedtem. Annyira nem érzem magam szépnek....minden önbizalmam elszállt. Bár apa azt mondja ő nagyon szeret, és így is szép vagyok. De megfogadtam, ha mégegy babánk lesz, akkor nagyon odafigyelek. Kár, hogy nem Fehérváron lakunk, itt nincs lehetőség semmi sportra. Mármint se konditerem, semmi ilyesmi....:(

Lányok, nagyon hülyeséget kérdezek: akik hüvelyi úton szültek....nektek is volt olyan, hogy becsepegett a pisi szülés után? És ez meddíg volt így? Állandóan úgy érzem, hogy fel vagyok fázva...ez lehet valami kóros hólyaghurut?
Megvettem a Kriston intim torna könyvet, de olyan össze vissza van irkálva az összes gyakorlat, hogy nem bírom megjegyezni. Vagy csak béna vagyok egyszerűen...Lehet jobb lenne a DVD...

Winchi: nem lehetett jó hányni...brrr :roll: Akkor neked már nem sokat kell fogyni...
Én szerencsére egész terhesség alatt egyszer sem hánytam. Mégcsak hányingerem sem volt...jól viseltem nagyon. Még kávét is tudtam inni. Persze csak tejjel, és mértékkel.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Még valami Trundike! Mindig azt a pillanatot élvezd, ami van. Engem is halálra idegesít némely rokon és ismerős, amikor mondogatja, hogy ha majd mászik... ha majd jár...ha majd ekkora lesz...ha majd akkora lesz... Én szeretem, hogy pont ekkora és imádom, ahogy napról napra ügyesebb, nem várok egyetlenegy mozzanatot sem és még így is úgy érzem, hogy túl gyorsan történik minden. Ő már soha nem lesz az a kicsi csomag. pedig olyan szép is volt az....
bende
 
 


ancsi_pancsi!

gyakorold csak az intimtornát, szépen könyvből! szerintem nagyon hasznos. A felfázás is lehet, arra meg nagyon jó a GRAN-C nevezetű tőzegáfonya kapszula, ami elvileg egyfajta C-vitamin, de a hugyutakat pikk-pakk rendbe teszi :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Megint én...

Anyany, anycsi-pancsi: a privik is a kilókról szóltak? Én sem vagyok annyi, amennyi szeretnék lenni. És nagyon szégyenlős vagyok a párom előtt. Mindig hosszúnadrágban és pólóban vagyok és meztelenül, vagy bugyiban és melltartóban nem merek mutatkozni előtte. Nekem nem lett csíkos a hasam, meg a combom, viszont a cicijeim igen. Nem vészes, nem is foglalkozom vele. Párom boldog, hogy tudom szoptatni a manót. Még szülés előtt megbeszéltük, hogy a baba lesz az első. Viszont őszintén megmondta, hogy nem szeretné, ha elhagynám magam és sok-sok kilóval mutatna többet a mérleg még a gyerkőc egyéves korában is. Nekem fontosak az olyan apróságok, mint pl, amikor lehajolok, akkor megpaskolja a fenekem. Ha ezek elmaradnának, akkor biztosan azt érezném, hogy már nem tetszem neki.
Anyany! belegondolva, Te nagyon-nagyon vékony lehettél szülés előtt és ezért érzed most magad nagyon rosszul. Én már voltam ennyi kiló, huszonegynéhányévesen, valószínűleg ezért nem pánikolok.
Rájöttem nem célravezető állandóan a kilókkal foglalkozni, mert ha bebeszélem magamnak, hogy nagyon ronda kövér tehén vagyok, akkor egy idő után mindenki annak fog látni. Mindenki nézegeti a képeidet és Te nagyon csinos vagy. Lehet, hogy most cipelsz néhány plusz kilót, de le fogod adni. Különben meg szerintem csinosabb vagy Zsófival a karodon, mint nélküle vékonyabban. Sétálj vele nagyokat- most már Ő is élvezi- és meglátod elindulnak majd a kilók lefelé. Én amit múltkor leadtam ezen a héten visszaszedtem... :?
Még egy ötlet- én most a szeme miatt nem merek vele menni- de készülünk: az Ady E. utcában van baba- mama torna. Szerdánként délután 4-kor. Miért nem próbáljátok ki Zsófival. Egyrészt közös program, másrészt neki is neked is jót tesz. Tapasztalatból mondom, hogyha egy kicsit is mozogsz rendszeresen, ha nem is fogysz, az önbizalmadnak nagyon jót tesz. Anyany. fürödj meg Zsófika mosolyában és felejtsd el a kilókat- egy picit. :)

Ancsi-pancsi: köszi a bókot. Igen, tiszta apja a Kisbanya. Nem vagyok szupianyu. Ruhában nem látszik, hogy szültem, pucérságról meg már írtam fentebb.
Nekem is becsepegett :oops: engem meg is katétereztek, hátha úgy leválik az a frány méhlepény- nem vált le- de nem fájt és utána a pisilés se. Viszont pár hétig amikor tüsszentettem, vagy már nagyon kellett, akkor csurrant pár csepp. Most már szerencsére nem. Az intimtorna állítólag tényleg jó, odalent minden visszanyeri a rugalmasságát.
bende
 
 


gégéé: hát igen de hid el hamar ideér a te idöd is szépen halad az a macika is :lol:

Én már ugy tulenék rajta és ithon lenék!
Olyan gyomorgörcsöm van,hogy nem udom mikor lessz,hogy menni kell. Ez a várakozás :? Ráadásul a héten apa fél ötkor ér haza napközben nem lessz ithon habár a tesóm fél óra és ideér anyámal,hogy Dórka is rendben legyen. De ha éjel indul meg akkor is meg kell öket várni habár szerintem annnyinak bele kell férni.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Ne utáljátok magatokat! Nem kell feltétlenül konditerem otthon is lehet mozogni. PL. volt pár hét, amikor elhatároztam, hogy akárhányszor kinézek az ablakon közben megcsinálok 2x50 láblendítést hátra. Vagy fogmosás közben 100 guggolást. Most a nyanyával hasazok, ülök az ágy szélén, az ölembe fogom, velem szemben és előre hátra ringatom. A guggolást pedig Ő fejlesztette tovább, mikor a kezemben van és kiköpi a cumit. Most vele guggolgatok. Edzi az izmokat rendesen.

Én is duci vagyok, de az lebeg a szemem előtt, hogy jövő nyáron, már bikiniben futhassak utána a strandon. :)
bende
 
 


Bende: ha 1,5 óra után sír akkor hagyjam fél órát sírni, vagy akkor te hogy nyugtatod meg?
A 2-2,5-3 órát evés elejétől vagy a végétől számoljátok?
Kicsi csomag ez aranyos :) Ebben teljesen igazad van :)

Ancsi_Pancsi: Tegnap mértem, visszanyerte a születési súlyát.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Trundike: akkor ne parázz. Fejlődik szépen! Jó anya vagy. Hallgas az ösztöneidre!
Lehet, hogy nem éhes mindíg, csak cicin akar lenni. Ott nyugszik meg. Jázmin ilyen volt. Ott érezte magát biztonságban. Végülis 9 hónapig a pocóban vannak a szívünk alatt, aztán hirtelen elszakadnak tőlünk testileg.
Én adtam neki 1,5 óra múlva is, ha kért. Lehet, hogy egyszerre nem eszik annyit, hogy jól lakjon 2-3 órára. Én a szopi elejétől szoktam számolni az időt...de aztán rájöttem, hogy felesleges....nem tartja be az időt sosem.... :D

Gégéé: OK, megpróbálom valahogy elsajátítani ezt az intimtorna dolgot. Holnap meg megnézem ezt a tőzegáfonya kapszulát a patikában.

Bende: kösz a biztatást. Én is szeretnék jövő nyáron nyaralni menni, és csini lenni a bikiniben. Hát majd erre gyúrok én is. Nekem sem lett csíkos a hasam, meg a combom sem, viszont nekem is a cicimen lett pár csík. Nálunk is a manó az első, és apa azt mondta, hogy nehogy elkezdjek fogyózni, mert akkor nem lesz tejem, és most az a fontos. Igaza van, csakhát az a fránya hiúság....
Én néha kimerészkedek bugyiban a fürdőből, de nem szívesen mutogatom magam...bár ő szeretné..... :oops:
Jajjhhh, hova lett az a magabiztos, céltudatos nő, aki voltam..... :lol:
Na, jól van, nem siránkozom......majd alakul!

Zsófi: nemsokára már te is a karjaidban tarthatod a pici manócskádat! Kitartás. Gondolom, hogy azért izgulsz, hogy mikor indul be a dolog. Nincs valami normális szomszéd, ha esetleg sürgősen kéne menni, hogy Dorkára vigyázzon, míg odaérnek a szüleid?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ancsi_Pancsi: Tök jó ilyet olvasni. Akkor nem vagyunk egyedül :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


csajok, itt mindenkinek, aki szokott beszélni a párjáról, szerintem itt tökre megértő és rendes párja van.
szerintem is hasznos az otthoni torna, bár tény, hogy néha az embernek nagyonnehéz rávennie magát...én szerettem régen szaunázni, nem tudom mikor fogok újra. nekem a cicijeim már most nagyon-nagyon csíkosak...75 Bről 95 Cre nőttek :shock:

én mindannyiotokat helyesnek, csinosnak, és jó nőknek látlak; legyen picit több önbizalmatok! anyukának lenni a világ legnehezebb dolga, és ezt tudják a férjeitek is!

én még nem tudom, milyen is gyereket nevelni, meg milyen az mebernek szembesülnie a szülés utáni helyzetekkel...majd megírom, hogy mizu akkor...


addig is, ha már nagyobbak a babák, és van aki vigyáz rájuk, akkor javaslok valamit:

http://www.divat45.hu/erotikus_tarsasjatek

neten rendeltük mi régen, és kellemes, vicces, pezsgőzős, romantikuszenés, gyertyafényes péntek estéink voltak...


remélem nem néztek hülyének emiatt :)

más: nunifájdalmam elmúlt :)

ancsi_pancsi: Dominika szerintem nagyon szép csaj, és nagyon okos is, 100százalék, hogy sikerülni fog neki a nyelvvizsga!!!
ja és mikor jelentkezel be a dokihoz????????????

zsófi: KITARTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!!! átérzem...szerintem a héten megszülsz...mit szólsz 5-éhez? apukám névnapja? ok?
puszi csajok

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


trundike szupianyu vagy, ne aggódj!!!! remélem én fele olyan jól fogom csinálni, ahogy te!!!!

SOK PUSZI NEKED!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Trundike!
Kaja elejétől számolom az időt. De míg ilyen pici volt a niki volt, hogy 1 óra után újra adtam neki cicit. Persze én, akkor azzal magyaráztam a dolgot, hogy melege van szomjas :)
2 hónapos kora óta tudom, csak az időt húzni. Sétálunk a szobában, megnézzük a hűtőn a mágneseket, tornáztatom a pelenkázón ...stb.

Jó anyuka vagy! Nyugodj meg. Már van egy csodálatos nagyfiad, minden rendben lesz a pici sogórnőnkkel is.

Ancsi-pancsi!!! hajrá, hajrá, hajrá!!! bombanő leszel!!!
bende
 
 



Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Bende olyan csodaszép a kislányod,nagyon büszkék lehettek rá!!! :lol:
Végre betöltöttem a 34 dik hetemet is...Csak sikerül még az a két hét! :wink: Nagyon igyekszem addig babót benntartani. :wink:
Tündi nyugi,majd a tejed is annak függvényében több lesz amennyit Bianka szertne,de ehhez szügséges az hogy akkor tedd mellre mikor csak akarja.Szervezeted igazodik majd az ő igényeihez.ÉÉÉs ne sürgesd az időt,olyan édesek mikor még csak kis "csomagok"!
Ancs ez tök természetes hogy vizeletvisszatartási problémáid vannak,nekem már most is van ahogy folyton nyomja a baba a hólyagomat,majd visszaáll ne izgulj .intim torna nagyon jó rá.Egyszerüen csak leülsz és befeszited a hüvelyed ,segged jó erösen pár másodpercig,majd lazitod.megint be ,lazitás.egyszerü,megy ez dvd nélkül is.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


gégéé kitartás nem sokára mi is babázunk!!! :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
puszik sarmon

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


jajj! de sokat írtatok! nézem én napközben is, de nem nagyon van időm írni. inkább a párommal és a lányommal vagyok. jó volt ez a hétvége...

szsófia! szosz! kitartás nektek!
olyan izgalmas, újabb két apróság!
ne stresszlj zsófi, ne legyél ideges. icipiciZsófi tudja majd a dolgát biztosan! szorítok nektek!

tündi!
ne aggóddj! akkor biztosan lesz tejed! ha kicsit ráfejsz, még ha üres mellből is, akkor a vákuum stimulál, és jobban beindul majd. az igény szerinti szopi meg még jöbb.
Zsófival az elején a bimbóvédővel bohóckodtunk, nem is evett csak 10-20miliket, ami elég gyatra. de fejtem rendületlenül. persze volt rá időm is. aztán szépen megindult. ha több inger éri a melled, több a tejcsi.
eleinte nézem a kis füzetet, amibe jegyzetelek, Zsófi 40-50miliket evett.

ancsi!
a fogak elvileg még nem jönnek, (bár Zsófi nagybátyjának 3hónaposan már volt foga), de már mozgolódhatnak, ezt mondta a dokink.
mostanában Zsófi is nyűgösen alszik el és bár eddig aludt reggel7ig, most 4kor általában ébreszt, nyüszög, nyöszörög és enni kér. utána alszik 8ig...
néha volt igen csepegés. a hüvelytorna jó rá. összeszorítani, 10másodpercig tartani és elengedni. ezt naponta párszor ismételni.
hát sajnos sprotra nekem sincsen lehetőségem. akire rábízhatnám Zsófit, azok Szeged környékiek.

winchi!
én sem hánytam, csak egyszer,amikor 11hetesen a munkahelyemen túlhajtottak.

bende!
nem, a privi nem a kilókról szólt.
de hát te nagyon jól nézel ki! nekem a mellemen annyira látszanak az erek, hogy csupa kék csíkos és nem tudom megállapítani, van e rajta más.
a combom az viszont mint a zebra.
párom azt mondta, nem zavarja, meg nem is bánt a súlyom miatt, meg azért ő is amióta itt vagyunk fehérváron felszedett 15kilót. (én a szüléssel 19et). egy dologgal vagyok megelégedve, az a hajam. bár hullik, de nagyon sokat nőtt a terhesség alatt, már a derekamig ér a copfom.
Zsófit nem adom, a kilókat igen...
és igazad van, jobb hogy ő van nekünk.


egyébként te hol vagy duci... amikor találkoztunk, sápadtam az irigységtől...

sarmon!
ügyes! lesz az több is, mint két hét!

gégéé!
remélem ti is jól vagytok!
Vendég
 


na itt egy kép. ezért nyekergek. nem akarom elfogadni így magam. de Zoffit nem adom!!! :oops: :oops: :oops: :oops: Kép itt már Zsófi a pocakomban volt!
Vendég
 


jajj!
ha még nem lenne belőlem elég!
szóval Zsófi ma meglepett nagyon!
a kakigond rendeződni látszik. de nem akarom elkiabálni, megvárom az eredményét a kakidobozkáknak.
ma már fél almát bevágott szó nélkül. az első falatnak vágta a fintorokat, de utána ügyesen nyitotta a száját én meg nem győztem lapátolni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
és még egy! amikor már nagyon unta a mondókázást, és a forgója felé tekregett, letettem forgózni. aztán egyszercsak nyöszörög, erőlködik.
hát hasra fordult!!!!!
és azért nyöszörgött mert a bal kezét nem tudta kivenni a pocakja alól.
ja és közben azért a zenélő forgót nézte.
Vendég
 


sziasztok!

anyany, tényleg nagyon szép és karcsúúú hölgy voltál, és hidd el idővel simán elérheted ugyanezt! én tudom :)

zsófi nagyon-nagyon ügyes, hogy így falja az almákat! na és az átfordulás se semmi! el is hiszem, hogy nem adnád oda pár kiló minuszért cserébe :D

pusz

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jó reggelt!

Gratula Sarmonnak és Gégéének, nagyon hősiesen viselitek a nehézségeket.
S. Zsófi, Szösz??? most már lassan-lassan kicsomagolhatnátok a pocaklakót. Nagyon kiváncsiak vagyunk! Ti, hogy vagytok?

Anyany! nagy gratula Zsófinak az átforduláshoz. Állítólag egy ideig ez lesz. Átfordul, de a kezét még nem tudja kiszabadítani, ezért...Anya gyere...segíts
Én is láttalak személyesen. Szép vagy. Te magad! nem csak a hajad. Gyönyörűek a szemeid és hidd el leszel Te még vékonyka. Lehet, hogy annyira vékony sosem, de tutira visszakarcsúlsz. Én is mutattam a páromnak a lötyi hasam. Azt mondta ne kergessek ábrándokat, elképzelhető, hogy annyira feszes már sohasem lesz, mint volt. De ha nincsenek naciból kibuggyanó hurkák az már jó. Én is csak felöltözve látszom ám karcsúnak. Egyébként lötyi vagyok.
A baba-mama torna nem szimpi?
A hajhullástól én is a falnak megyek. Már mindenütt az én hajam van. A kiságyban, a nagyágyban, a konyhában, a vasalt ruhán, a klaviatúrán....Nem győzöm szedegetni.
Anyany! írok neked privit.

Trundike! Hogy vagytok? és hogy van a pocid?
bende
 
 


Jó reggelt,gyerekeim oviban... :cry: Apa meg alszik... :cry:
Tehát csak ti maradtatok nekem! :lol:
Csütörtökön megyek én is nődokihoz,őt meg mostmár meginterjúvolom,hogy mégis mire számitsak,meg szülhetek spontán vagy csatlakozom a császárosok táborába.Kicsit nyugtalanitó ez a bizonytalanság.Majdnem minden éjjel szülök álmomban.Most már sokat itt motoszkál a fejemben.

Tegnap Apával megnéztük Stephen King:Köd c. Filmjét(Thiller),este elment dolgozni,én meg hajnalban,ahogy mentem ki pisilni,kinéztem az ablakon ,akkora köd volt majd be szartam.... Kiszoktam kulcsolni hajnalban az ajtót,hogy reggel be tudjon zörgés nélkül jönni,de most nem nyitottam,itt kopogott,hogy engedjem be! :shock: :shock:
--------------------------------------------------------------------------------
Aztán kép a betöltött 34dik hetemről!
KépFejemet nem nézni,reggel készült! :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon!

Szupercsini vagy. Reggel is!!!!

Én nem merek horrorfilmeket nézni. Egyszer megnéztem a cápát és utána nem mertem kimenni fogat mosni, mert féltem, hogy feljön a lefolyóból. Ez kb 10 éve volt, tehát annyira már nem voltam gyerek.
Múltkor a párom valami szörnyes filmet nézett én pedig a sikításra, vérengzésre aludtam el. Éjszaka a saját kiabálásomra ébredtem. De a legjobb eset az most szombaton volt. Éjjel azt álmodtam, hogy elrabolta valaki Nikit és a páromnak is nyoma veszett. Felébredtem félig, konstatáltam, hogy mindenki megvan. Gondoltam odabújok a páromhoz, hogy egészen megnyugodjak. Lendületből átfordultam a másik oldalra és lefejeltem az embert!!!! Kicsit lejebb volt a feje és közelebb, mint ahogy én azt számoltam. Jó nagyot koppant a két homlok és basszus Ő fel sem ébredt!!!!! Reggel azért szemügyre vettem a homlokát, dudort keresve.... :oops:
bende
 
 


Azért hihetetlen hogy 3 hónapja még nekem is ekkora pocim volt....
bende
 
 


Sziasztok!

haha ilyen lefejelést már én is műveltem, de volt amikor a párom fejelt le engem :D :D :D

Sarmon nagyon szépen nől a pocakod! Akkor most kezdjük el újra számolni azt a két hetet, menni fog! :lol:

Segítsetek: Én nem tudom mi volt Matyival hajnalban, nem volt hajlandó elfogadni a bal cicimet. Nagyon tele volt csurgott a tejecske, mindig csak rácuppant kettőt szívott és kiköpte :shock:
Áttettem a jobbra azt egész könnyen elfogadta, jólakott belőle és elaludt. Nekem meg már fájt a cicim a sok tejtől, lefejtem a nyammogás után még 80 lejött, reggel ezt kapta meg üvegből. Ez volt az első találkozása a a cumisüveggel látnotok kellett volna azt a meglepett fejet, hogy ez nem csak sima cumi hanem tejecske is jön belőle :D Bepuszilta most meg alszik :D
De hogy mi volt ez az attrakció nem tudom :(

KépKép
winchi
 
 


Winchi!

Szerintem erőltesd egy kicsit a bal cicit! Nálunk is a jobb mellem a kedvenc, ezért abban most már több is termelődik. De a balra is ráteszem és azt is erőltetem. Én nem adnék neki cumisüvegből tejet a bal helyett, mert akkor hozzászokhat ehhez a helyzethez. Az üvegből könnyebben jön a kaja, utána még kevésbé fogadja majd el a bal melled.
Ha mellette vagy és tudod szoptatni, akkor szerintem hanyagold az üveget. Lehet, hogy azért köpte ki, mert nagyon tele volt és túl sok folyt a szájába. Ha nagyon tele van, akkor próbálj meg szopi előtt egy kicsit lefejni belőle és utána rátenni a picit. De mindenképpen erőltesd a balt. Most már Niki is rájött, hogy akettő között nincs különbség, de kb 1 hétig mi is szenvedtünk azzal, hogy az egyiket jobban szerette.
bende
 
 


Köszi Bende!

Reggel az üveg előtt is erőltettem a cicit de akkor ismét nem kellett neki. Viszont délben is azzal kezdtem és egy kis játék után ismét gyönyörűen rákapott és laposra szívta,a végén már horpadt a homlokom de örültem neki nagyon :D :D :D
most meg fél egykor kiraktam a szép napsütésbe a verandára és azóta ott durmol :lol: :lol: :lol:

KépKép
winchi
 
 


Kép

Így alszik jelenleg :D :D :D

Kép

Félig kibontva :lol:
[/img]

KépKép
winchi
 
 


óóóóóóóóó de gyönyörűűűű!!!!

sarmon tök jól nézel ki!!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!
Megvagyok, néha kicsit fáradtan. Képzeljétek, iszonyatosan nagyra nőtt a pocakom. Kisfiammal ilyenkor még nem is látszott semmi. Unokatesóm 2 hónappal idősebb nálam és semmi, egy ismerős csajszival ma találkoztam és ő is április környékén szüli a másodikat és neki sincs semmi. Én meg már nem tudom felvenni egyik régi nadrágomat sem. :shock: Pedig ez még csak a 11. hét. És a melltartóimról még nem is szóltam...

Gégéé: örülök a jó híreknek!!! Csak így tovább!!!

Sarmon: lehet, hogy nem is kellene annyira megijedni ettől az egésztől??? Őrjítő, hogy a dokik akiket ijesztgetni kéne annak semmit nem mondanak, akik meg hajlamosak a parára folyton hülyeségekkel traktálják. :roll: Mindenesetre pihenj sokat és alaposan faggasd ki a dokit.

Bende: szerintem esélyt se adj majd a kórházban arra, hogy téged kiebrudaljanak a kicsikéd mellől! Ha hagyják, még a műtőbe is menj vele, vagy hadd vihesd te be, meg ilyenek. Ez a dolog csak a szemhéjon van, nem??? Mert akkor nem hiszem, hogy hatással lenne a látására. Viszont nyomhatja a szemét és az meg egyáltalán nem jó. A gyerekek állítólag könnyen átvészelik az ilyeneket. Inkább mi szülők csinálunk belőle akkora problémát. De ki hibáztathatna minket ezért?! Kisfiamnak a kezét operálták volna, de én addig vártam vele, míg kiderült, nem is muszáj. De egy sebész rögtön kaszabolna!

Nem tudom ki kérdezte, de mindenkinek: a hajhullás szülés után természetes, meg a pisi gondok is előfordulhatnak. Büdös kölkök válogatnak, még a cicikből is, de nem szabad rájuk hagyni, mert a végén mi húzzuk a rövidebbet. Nekünk sincs mindig virágos kedvünk és nem eszünk, alszunk egyformán. Ne várjuk hát el pici babáinktól, hogy ők viszont ilyenek legyenek. Tornázni meg leghasznosabb a babákkal. Nagyon élvezik a törődést és nekünk meg külön jó a mozgás. Nem kell elmenni azért feltétlenül otthonról. Házi feladat a szégyenlősöknek, hogy csupaszon rohangáljanak esténként a párjuk előtt :wink: :wink: :wink: Várom majd a beszámolókat!!! Előre borítékolom, hogy egyik apuci sem fogja zokon venni, sőőőőt... Szóval hajrá!!! A kilók miatt panaszkodni meg csak a szülés után egy évvel lehet, ez parancs!!! Bele kell törődnünk, hogy a szülés gyökeresen megváltoztatja a testünket, de nem biztos, hogy rossz irányba. Nem lesz olyan, mint előtte az biztos.

Tündi: te meg annyira depressziós vagy! Tessék már örülni, hogy ismét kicsi babád van. Folyton csak a rosszat keresed mindenben, előre félsz olyan dolgoktól, amik esetleg meg sem történnek majd. Barnika is már négy éves és semmi kárt nem tettél benne. Örülj minden pillanatnak, mert ugyanazt már soha nem élheted át. Úgy látom neked nagyon fontos lenne a felnőtt társaság, mert egy sírdogáló kicsi baba nem köt le. De amikor már mehetsz Biussal, akkor találkozz más anyukákkal. Vidd magaddal mindenfelé, amíg ilyen picurka elalszik a babakocsiban, kenguruban vagy az autóban is. Én még túrázás közben is szoptattam őt a kenguruban. Útközben fel a póló, elő a cici és ha nem lett volna fárasztó még mentem is volna közben. :wink: A gyereknevelés nem kötelező otthonülés. Fel a fejjel!!!

Huh, nagy kimaradás után behozom a lemaradásom :oops: :oops: :oops:
hettuli
 
 


Jaj, még annyi, gyönyörű minden babuci!!!!
hettuli
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?