Új privát üzeneted érkezett!

Ticsi, gyönyörű kis törpök! :)
Az a hatalmas kék cumi... :) illetve nem is a cumi hatalmas, csak a törp picur. :)
Vendég
 


na dobok még kettőt, aztán eldugulok

Kép Kép

a cumi életében először és utoljára volt a szájában...Ádinak még nem sikerült betömni... én vagyok, aki rá akarja szoktatni, de nem megy.... :d

Kép
ticsimû
 
 


pompom kösziiiiiii

gyönyörű törpördögök.... :d

Kép
ticsimû
 
 

 
 

ezt muszáj feltennem...Árpi alkotott tegnap

rosszabb mint egy csaj


Kép

Kép
ticsimû
 
 


7:44kor má kujvája süt a nap!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi!
gyönyörűek :lol:
Vendég
 


Na itt vagyok. :lol:

Ticsi!
Gyönyörűek ezek a fiúk. Mondjuk én úgy látom, hogy hasonlítanak. :wink: Hasba kell.

Vicus!
24. napon leszek kedden. :roll: Lehet neked azért kellett a 21.-en kezdeni, mert csak 25 napos volt a ciklusod, nem?
Húúú, kezd izgi lenni, alig várom, hogy szúrhassam. :lol:

Olvass át a beültisbe, leírtam, hogy milyen genya volt ma T.

Gyugyi!
Jó szórakozást!!!

Csipcsab!
Tök jó, hogy van sok tejcid! :lol:

Krisz!
Sajnálom a hőd. Drukk a holnapi dokihoz!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ticsi!

Kujvára nem hasonlítanak!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nati

Árpi inszemes, Ádi itthoni...remélem nem hiszi apjuk, hogy csere történt! :d

Egyébként Árpi totál én...apjukról nincs anyósnak fényképe...de sztem Ádi meg apjuk... :d

Na akartam rakni anya-Árpi képet, de ezen a gépen nincs! :evil:

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok csajszik! :D

Csak gyorsan...

Ticsi :D Nagyon köszönöm a méhszájas infókat! Akkor ezek szerint van remény, hogy feljebb kússzon. Majd beszélek hozzá. Hogy ha már velem maradt akkor viselkedjen is. :lol:
Gyönyörűek a bébijeid! :wink:

Grönike :D Neked is köszi az infót. Mostantól nem emelek semmit. Már a laptopot sem hozom haza a melóhelyről, franc fogja cipelni. :evil:

Krisz :D Fene azt a hülye hőt!! :evil:

Vicus :D Te kis vemhes mami, kivi vagyok a babád ivarára. :lol: :lol: :lol:

Kukac :D Hajrá szurik! Mennyit fizettél értük? Kedd már mindjárt itt van! Uh is volt? :roll: :wink: :P

Megyek vízszintbe rakom magam.

Pussz mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Hali!

Ticsimű
Szép babócák és sztem nem hasonlítanak. :wink: :D

Hulla vagyok...de 7.30-tól 12-ig tanítottam itthon.Du megvolt a vérvétel meg egy csomó nagykert végigjártunk a boltnak. :? Az ANTSZ-ben amikor adtam a beutalót azt mondja a csaj"De az tudják, hogy ez fizetős."Hát mondom nekem nemigazán ezt mondták.Na ekkor rájött, hogy kivel áll szemben..Emlékezett rám is meg az OEP is hívta őket miattam. :D Mondja, hogy akkor most ezt tőlünk ingyen leveszi ha már rájuk telcsizett az OEP de mindenki másnak azt fogaja mondani továbbra is, hogy fizetős mert még nem tisztázódott a helyzet, az ottani ügyvéd még nem kompetens. :roll: Szóval így jártunk.

A decat elfelejtettük beadni induás előtt, ezért 4 óra késéssel este adtuk be...ez van.
Piri még nincs, jele se , csak az a sok gyulladt patti a fejemen...igaz azok már hetek óta jönnek mennek. :?
Holnap 5-kor kelek, 6-kor indulunk Debibe...sztem reggelre méginkább kihűlök, ismerem én már a dörgést...
Szép jó éjt!!!
vizkriszisback
 
 


Helloka!

TICSI!!!!!!!! Árpi engem mindig levesz a lábamról... :D Vagány, tündéri, imádnivaló kissrác. No persze Ádám se semmi! :) Nagyon szépek. Nekünk is olyan Kikas szopipárnánk van, mint Nektek! :D

Kukac!!!!!! HAJRÁ SZURIK!!!!!!!!!!!!!! :D

Krisz! Franc essen a leeső hőbe... :evil:

Ajjajj, mi volt még???????

Gyugyi, remélem elérted a velkámdrinket! :D Ha nem, úgyis bepótoltad, gondolom.. :D Én már sangriát ittam.. :shock: :o ejha, ha így folytatom 2 év múlva már pezsgőzhetek... :D

Na megyek, eszek vmit, aztán vízszint...

Jóéjt mindenkinek!!!!!!

Ja, Bendus most iccaka nem kelt dorbézolni. Remélem sikerül visszarázódnunk!!!

Apropó kisbabás Anyukák! TESCOban és Ósanban fischer price akciók!!! Érdemes kihasználni!!! Mi is megyünk... :D Jó, karácsony, aztán jan. 9 szülinap... WOW...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sleepin 2008.10.30 21:50-kor.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Ticsi!

Akkor te is sűrűn jártál! Asszem a 24-es után csak 32-es van! Én azért voltam kicsit sűrűbben, mert varrás előtt, után is néztek! Összesen 4 kötelező van ha jól tom! :roll: Mától nem leszek olyan aktív! Egy hét kényszerpihi jön! Majd a végén írom mé! Tényleg mások, de hát ti sem vagytok egyformák apjukoddal! :wink: Nagyon szépek a gyerekek! :wink:

Fenci!

Én a helyedben már dolgozni sem járnék! 8) Ez bőven elég indok, hogy otthon maradhass! Persze ha sztahanovista vagy, akkor persze menj csak! :P

Zsófi!

Végre elkezdődött! Úgy örülök, én is annyira vártam már a clostit, már a tudat, hogy elindult valami, attól babásnak éreztem magam! :lol:

Na akkor írom mi van. Egy hetet ágyban kell töltenem, mert szinte már semmit nem tart a varrat, a méhszájam 1222-es, ilyennel már a szülőszobán kellene lennem, de a varrat miatt nem kell! Jövőhéten veszi ki a varratokat, ambulánsan! Asszem össze fogom szarni magam! Már az is fájt, ahogy megvizsgált! De ennek is van oka. Teljesen be van gyulladva a hüvelyem, méhszájam! Erre most kaptam valamit, amit még nem tom, hogy kell használni, de majd elolvasom! Fel kell pumpálni valamit oda, miután jól kipuceváltam a folyást, ami nem is folyás, inkább genny! :shock: Be kell töltenem a 37. hetet, mert korababának számít, ha elöbb jön! :? Nagyjából ennyi, jövőhét végén valszeg babázok! Pedig még nem akarok! Elkezdtem félni! Nem is a szüléstől, hanem a ténytől, hogy jó anyja leszek-e, a szoptatástól, hogy menni fog-e meg ilyenektől! Ezt most ne olvasd Zsófi! :lol: De lehet későn szóltam, de már nincs kedvem szerkesztgetni! :P Ja, és be van ékelődve a feje a babának! Ez már jelent valamit? :roll: Azért benézek ám! :oops: :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni
Jobbulást!!!Menjen csak le a gyulladás!!!

Nekem mindkét lombik ICSI és HATCHING volt a lombik miatt mivel tényleg azt tartják, hogy az endo vastagítja a petesejt falát....de azért mégis ismerek spontán babás endosokat!!! :D
vizkriszisback
 
 


GRÖNI!!! Jó anya leszel, ne parázz semmin! Csak dőlj hátra és élvezd az utolsó heteket!!! Ne rágódj előre semmin! Én a ygerekágyon jöttem rá erre, amit most leírtál, és nem volt időm agyalni rajta! Lassan Neked sem lesz, úgyhogy inkább hagyd is. JÓ ANYA LESZEL ÉS SZÉPEN FOGOD SZOPIZTATNI!!! A lényeg, minél előbb cicire!!!!!!!!! :D Innentől már gond nem lehet. Gyulladás tűnjön onnan!!!!!! És be fogod tölteni a 37. hetet, mostmár innen tényleg nincs sok hátra!!! Puszi Neked és fel a fejjel!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Gröni, hú, de izgi!
Hát persze, hogy jó anyja leszel, miért ne lennél???
Gondolom, ezek a kérdések mindenkiben felmerülnek, aztán mikor megszületik a baba, el is felejtkezel róla.
Én azon problémáztam, hogy vajon tudom-e majd ugyanúgy szeretni, mint a másikat...tiszta hülye vagyok...

Én a jövő hét végén nem leszek itthon, nem gondolod komolyan, hogy akkor akarsz szülni???? :roll: :wink:
Vendég
 


Gröni!
Hát persze, hogy jó anya leszel. És minden rendben lesz, mert én mondtam!!!! :lol: És elolvastam. :oops:

Fenci!
Most 27 ezret fizettem a decapeptylért. 14 injekció. :roll: De most nem zavar, mert kicist tőzsdéztem és megkerestem két nap alatt majdnem a teljes lombik árát. :lol:

Tavirózsa!
Már akartam írni, hogy az én sima nőgyogyim Győrben az a doki, aki most műtött. :lol:

Krisz!
Drukk mára! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ma elmentünk Bajcsyba párommal, hogy levegyék a vért az ingyenes kombinált teszthez, és nem vették le, mert csak UH után veszik le, hiába mondtam, de hogy a Magzati Diagnosztikai Központba kedden lesz UH, és hogy úgyis oda küldik a vért, erre azt mondta ők Angliába küldik :shock:
No mindegy, UH-t átrakattam hétfőre, hogy kedden reggel tudjak menni vérvételre, és meséltem a sztorit, így leveszik ott a vért :D
Nekem kínai szerint lány lesz :D
Gröni
én azt olvastam hogy 38-42 hétig időben született baba :wink:
és ne izgulj, jó mami leszel :D vigyázz magatokra

Ticsi
jaj de kis tüneményes :D

pill. folyt.köv.

Kép
gaby25
 
 


Jó reggelt banyák!

Ma itthon vagyok, mert délután megyek a kórházba a szívultrahangra. Védőnőm mondta, hogy elég kellemetlen mert szinte a bordák alá be akarják nyomni az uhfejet. Már pedig nekem ott Titze-szindrómám van, majd rácsapok a kezükre hogy ne túl erősen. :evil:
Olyan nyomi vagyok most. Mintha kezdenék beteg lenni, gyenge... :? :(
Képzeljétek tegnap hallottuk a hírt hogy a melóhelyen 400 embert leépítenek..... :oops: :shock: Mi van itt, hihetetlen, minden ismerőstől ezt hallom, hogy küldik el folyamatosan az embereket.... lehet már nem is lesz cég mire visszamennék dolgozni.... :oops: :roll: :?

Kukac :D Nagyon ügyes vagy a tőzsdével! :wink: Gratulálok!

Krisz :D Millió drukk mára! :wink:

Sleepin :D Mi az a fischer termék? :roll: :oops: Én még tapasztalatlanka vagyok és nemtom mi az.... :lol:

Gröni drága :D Én 36. héten már nem paráznék egy cseppet sem. Kis lurkód gyönyörűen kifejlődött már, innen már baj nem lehet. Na és ez a bacis-gennyes dolog honnan a francból van? Lehet emiatt természetes úton szülni? Rendes a varratocskád hogy eddig kihúzta, meg vagyok vele elégedve, üzenem neki! :wink: És természetesen szuper anyuka leszel, mint itt mindenki a topikban! :D :P

Na közben hőmérőztem. 36.7. Ma csak úgy teszek mint aki itthonról dolgozik.... :lol: Pihenek. meg mondjuk vasalnom is kéne. Képzeljétek apa azt mondta innentől jön velem szombatonként a piacra és ő fogja a sok zöldséget meg gyümölcsöt hazacipelni. :D Drága szívem, úúútálja a piacot, de megteszi. :lol: :wink:

Írjatok, mert ma még leszek! :P
fenci
 
 


húú, sokat írtatok, be lettem havazva, hétvégén egyedül leszek, apa dolgozik, majd visszaolvasok :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Fenci!
Eddig Te cipelted a nehéz cuccokat???? :shock: :evil: Irgum-burgum!!!! :lol:
Nem ügyesség kérdése, jókor kell be- illetve kiszállni. :lol: Azért a gazdasági válságnak van előnye is. :lol: :wink: Remélem téged nem építenek le! Vagyis tudom, mert Te nélkülözhetetlen munkaerő vagy!!!!! :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


napot!

Végre egy óra szünet! Elmegyek , és brunyálok egyet, egyedül, csendben! :D

Gröni

Isteni anyuka VAGY! És nem leszel! Aki ennyi mindent kibír a babáért, az már isteni ANYUKA! És rengeteg tejcsid lesz, nem is kell semmi hókuszpókusz, csak hinni kell benne!
Ez a gennyes cucc, nagyon aggasztó...tényleg szülhetsz így term úton?
Ez a méhszáj is uh...1222 az má nagyon kevés! Jaj bírjad még!!!!!!!!!!
Várom az smst ám!

Zsófi

Ez a tőzsdézés nagyon jó dolog lehet, ha ért hozzá az embör...most irigyellek...nekem is lenne mit összetőzsdézni! :D

Gaby

Épp tegnap gondoltam rá, hogy mi lehet veled...telepátia!:D

Fenci

Apjukodnak hamarabb leesett, az én apjukomnek kellett 36 hét, hogy észrevegye, hogy huh mekkora a hasad, és kivegye a kezemből a cuccokat! Hiába pasiból van, de nagyon!

Sleepin

Addig vesz le a lábadról, amíg nem töltesz el vele egy napot! Aztán utána azé, mert úgy elfáradsz, hogy legszívesebben folyton ülnél...utána meg mindig kitalálsz vmi indokot, hogy miért nem jössz hozzánk...Árpi rém rossz kölök...csakazértse, csakazértis iszonyú erősen! Remélem Ádám egy kicsit szófogadóbb lesz, ha nem elbújdokolok!

Tavirózsa!

Ilyen gondolatom nekem is volt, most viszont arra kell nagyon ügyelnem, hogy nehogy Árpi gondolja azt, hogy jobban szeretem nála Ádámot...irgalmatlanul nehéz, mert néha agyonpuszilnám, de nem merem, mert látom, hogy Árpi a szeme sarkából les...a féltékenység hatalmas! De most már legalább engedi szopizni! :d

Kép
ticsimû
 
 


Kép

Itthon vagyunk. Kép Kicsit sz@r a gyomrom.... Kép :lol: :lol: :lol:

Kép

Ilyen óra volt a falon!
Kép

Most pihengetek egy kicsit...... :D

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk.Minden rendben volt, minkét pf tiszta, nyh 8 mm, ösztrogén jó, lombik indulhat az 1cn-en...de még mindig a 29.-en vagyok.Pedig a hőm reggel már 36,7 volt és a hasam is éreztem egész nap...de még se barna, se rózsa, se piri.Igaz a múltkor is csak egyből jött a véééééééééééér. :) Kap még egy órát kb, addig nyomok felüléseket vagy vmi...ha nem jön ,akkor már holnapnak fogom számolni az első cn-t...mert hát a szurit is be kellene adni mostanság.Kaptam amúgy egy 450-es és egy 300-as gonalt, 26 ezer ft volt.Nem olyan gáz....
Na megyek gyúrni. :lol:
Jó pihenést!Pussazntás!

Gyugyi
Nem látlak a képen :shock: . :lol:

Zsófi
Te jössz! :wink:
vizkriszisback
 
 


Krisz, állítólag a forró fürdő is hatásos, no meg a szex. :)

A mérleget elnézve nekem is simán gyúrnom kéne, ehelyett csokitortát sütök. :)
A hőm meg harmadik napja mocorog odalenn, most már ideje lenne megugrania, ilyet múlt hónapban nem csinált, csak lement és már kúszott is fel, most meg gondolkodik. Fene sem érti ezt, de asszem a női szervezet túl bonyolult ahhoz, hogy az ember mintákat keressen és órához igazítsa a történéseket. Vagy legalábbis az enyém az. :)
Vendég
 


ticsi!! mind a kettő nagyon aranyos, de szerintem sem hasonlitanak egymásra.:)

gröni! ne izgulj, minden rendben lesz, és szupi anya leszel.:)

krisz!!na most már vagy jöjjön meg, vagy legyél babás:)

pompom!! képzeld nekem meg 8 napja van meg. nem hiszem már el!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Már jó pár oldalt vissza kell olvasnom.Kicsit elvesztettem a fonalat.
Ez a pár nap tiszta rohanás.Hétfőn már megyek dolgozni.Már nem bírom itthon.Muszáj kezdenem magammal valamit.Még mindig semmi jele a mensinek,de már fáj mindenem,és nyűgös is vagyok.

Holnap meg este még tesókámra kell vigyáznunk.Biztos felmerül Bennetek hogy mekkora tesója lehet egy 28 éves nőnek.Bálint ( a tesóm ) 21 éves,de sajnos egy műtétnek köszönhetően 17 éve mozgás-és értelmi sérült lett.De ő az életem,és büszke vagyok rá.

Ticsi!

Édesek ezek babák.
Vendég
 


Sziasztok csajok! :D

Bocsi az önzőzésért, előbb magamról.
Na szóval. Bementem a kórházba, bejelentkeztem a szívuh-ra, aztán még volt kis időm, gondoltam felmegyek a nőgyogyira és elkérem az AFP-m leletét. Keresem az asszisztenst égen-földön, sehol nincs. Kezdtem már magam szarul érezni, éreztem hogy ment feljebb a hőm/lázam. Egyszercsak végre mondták hol az asszisztens, bent egy vizsgálóban. Gondoltam oda mán csak nem kopogok be, vártam az ajtó előtt. Egyszer csak megjelent "hőnszeretett" :evil: , kirúgott nőgyógyászom. Mondom húú de jó, doktor úr, AFP leletem kéne de gyorsan (persze udvariasan). Ő meg olyan szinten durván akart lerázni (láthatóan meg sem ismert), hogy csak na. Menjek a recepcióra, ott megkapom és már sarkon is fordult. Mondom oké, de pillanat, mert 18. heti genetikai uh-ra is szeretnék beutalót. Aszongya nem kőő, AFP lelettel menjek és kész - közben már megint távolodott tőlem 5 métert - mondom ok, de pillanat mert közben meg kezdem rosszul érezni magam, mintha lázam/hőemelkedésem lenne - ekkor ő már 10 méterre volt tőlem és egyfolytában az óráját bámulta - aszongya vegyen be otthon ami van, algopirin vagy kalmopirin és már el is tűnt a folyosón.... :evil: A rohadt büdös k....va ...... Hát nem egy nagy rohadék? Annyira felidegesítettem ezen magam, hogy felhívtam a párom és elbőgtem magam... :evil: Akkora egy köcsög hogy csak na. Na mindegy. Recepción elkértem az AFP-m, íme: 38,91 ng/ml, MoM érték 1,17, korrigált AFP MoM: 1,16

Szerintetek is OK? Recepciós aszonta igen. :wink:

Amúgy szívuh-n nem igen találtak semmit, jövő héten megyek vissza a kardiológushoz az eredményekkel. A 24 órás EKG eredményét is megkaptam, de nekem az japán, nem értek egy szót sem.

Kukac :D Igen, eddig én megvettem mindent a piacon, be a kocsiba, itthon meg a ház előtt felcsörögtem az uramnak hogy jöjjön és cipelje fel a másodikra. Akkor csak ügyeskedj tovább a tőzsdén!

Ticsi :D Jó csendes pisilést! :lol: :lol:

Gyugyi :D Gyönyörűek vagytok! Volt elhajlás? :wink:

Krisz :D Hajrá piri, jöjjön már! Örülök a jó híreknek! :wink:

Pompom :D Csokitorta, nyami-nyami!

Dike :D 8 napja??? :shock: Az elég sok, te csaj! Mindig ilyen sokáig szokott? :roll:

Lili :D Jézus milyen műtét volt??? :oops: :roll:

Ja, még egy kérdés. Szerintem elkaptam az influenzát. Megy el a hangom mert érzem hogy néha melegszem. Gyenge vagyok, torok nem fáj, orr nem fojik. Vettem Oscillococcinumot.
Kamillateát lehet inni? Már ittam egy nagy bögrével.
Mit tegyek ha lázas lennék? Gyógyszerész azt mondta Panadol mehet, az összes többire csúnyaságok vannak írva. HELPPP!!!
fenci
 
 


Vazze! Eltűnt, amit írtam. :evil:

Gröni
Az éjjel meg a nappal is jobb volt már. Most Apa is itthon van, úgyhogy kicsit könnyebb.
Hú, durva ez a gennyes dolog! Remélem, nem lesz belőle gond. Amúgy meg, ha előbb is jönne a baba, mint jövő hét vége, akkor sem lesz gond, hidd el!!! Ja, és Ticsinek igaza van! Te már most jó anya vagy! Szopin se parázz! Rakd cicire, amint lehet, és nem lesz gond. Csak nyugisan!! Beékelődött fej szülésnél jó, hogy most gond-e? Csak mondták volna. Legalább hamar kint lesz. Dórinál pont az volt a gond, hogy nem akart leszállni. Akkor tuti hamarabb meglett volna.

Krisz
Gyugyi a piroska! :)

Fenci
Hú, ez durva! Még jó, hogy váltottál!

Ticsi
Látom, Ádi kicsit sötétebb típus, mint Árpi. Akárcsak Dóri. Nagyon cupik a képek!! Mingyá' rakok én is.

Mire jó a pelus:
Kép

Napszemcsis:
Kép

Olvasunk:
Kép

Dóri:
Kép
Kép
Kép


Összehasonlításképp:
Réka:
Kép
Dóri:
Kép
gtünde
 
 


Fenci, igen, Panadol mehet!
Én is úgy tudom, hogy az az egyetlen, amit nyugodtan lehet szedni.De 1-1 szem Algopyrintől sem lesz gond, azt mondják a dokik.Sőt!!!A magas láz több kárt tesz, úgyhogy KELL is csillapítani!
Vendég
 


Szép estét csajok!

Igazatok van, jó anya leszek(hogy vagyok-e? :oops: 8) ) egyelőre elég ha szeretem, abból pedig nincs hiány már most sem! 8) Nagyon édesek vagytok, hogy megerősítettetek ebben! :wink: Az iccakai beöntés hüvelyileg elég érdekesen alakult :lol: azóta folyamatosan folyik valami, gondolom nem a víz! :roll: Apjuk hétfőtől itthon lesz, hogy ezt az egy hetet tutira kibírjuk. Tegnap még gyorsan megvettük amit kell, hazahozós rucit kinéztük, apjuk majd megveszi, nehogy rózsaszínt vegyünk előre a fiúnak! 8) Holnap összerakjuk az ágyat, ablakot pucol kedves férjem :lol: én meg elindítom a mosógépet! 8) átrendezzük a gyerekszobát, igaz még nem jött meg a pelenkázó és a szekrény. Remélem ideér időben, mert most a kanapén sórakoznak a babruhák, így olyan a szoba, mint egy raktár! :oops: Nálam semmi változás csak a tudat, hogy elindult valami...kezd izgi lenni és már annyira várom, olyan izgatott vagyok! Tegnap elfelejtettem írni, hogy lehet, hogy csütörtökön a rendelőből már a szülőszobára megyek, annyira feszül a varrat! 8)

Tünci!

Mégcsak egy hónapos, de olyan érett Dóri, hogy megdöbbentem! :shock: Szemük, szájuk tök egyforma és nagyon szépek! Réka nem semmi milyen vagány csajszi! :wink: Dóri pedig egy kis pufók! :lol: Ez a kanapés, olvasós kép nagyon meghitt és édes! Örülök, hogy jobb napotok, éjszakátok volt és, hogy otthon van apjukod! Pihenj sokat, rád fér!


Fenci!

Basszus, de jó, hogy otthagytad! :evil: Valóban jó az eredmény, de ezt tudtuk! :wink: Nekem mindig algot javasolt a doki, de csak napi egy szemet, azt is két részletben! Asszem a panadol az utolsó 3 hónapban van csak, akkor már semmi mást nem szabad! Szerintem most sem ártasz vele! :roll: Gyógyulj meg hamar! Nagyon rossz babásan betegnek lenni! Teát nem tom, van ami tilos, de kis adagban semmi nem árthat! Már szép nagy a baba, nem lehet semmi baj sem! Az első harmadban kell óvatosnak lenni!

Lili!

Sajnálom tesódat! Nagyon jó, hogy ilyen jó nővére van! :wink:

Dike!

Ugyanúgy van meg, mint az elején? Egy picit sem gyengült a vérzés? Ha így van, mindenképp menj orvoshoz, mert elhúzódhat és az nem jó! Nekem volt maratoni mensim, tartott vagy 5 hétig! :? Nem lett bajom tőle csak vérszegény lettem és csak norcoluttal állt el, azt beszedtem és újra megjött normálisan, az 5 napig tartott csak! Azóta sem volt szerencsére!

Pompom!

Akkor apára fel! :wink: Csokitortát pedig edd jó ízűen, babásan nem jó megvonni semmit sem a szervezettől! :wink: Azért ha nem bírsz vele, küldhetsz erre is! :P

Krisz!

Akkor most azért drukkolok, hogy jöjjön meg! Örülök, hogy tiszta a petefészked!

Gyugyi!

Láthatóan nem ittatok eleget, csak a zöld polós uriember, mert csak ő van nekivetkőzve! :P Jó az óra! :shock: Eltaláltál rajta? Vagy az idő mindegy volt? :lol:

Ticsi!

Amit most kaptam pumpálos cuccot, kitakarít egy hét alatt, így szerintem nincs akadálya a spontán szülésnek! Mindenképp írok ha lesz valami! :wink:

Tavika!

Te is számíthatsz egy sms-re! :wink: A sorsfintora lenne, ha pont elkerülnénk egymást Gyugyival és veled is! De megoldjuk ám! :wink:

Gaby!

Hú már te is hol tartasz! :D Nagyon ügyik vagytok! :wink:

Sleepin!

Köszi neked is! :wink: Bendus ügyes kis srác, hogy kiméli anyuját! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Jó reggelt lányok! Kidobott az ágy... :oops:

Tegnap délután bevettem egy adat osc.... golyót, picit utána még hőemelkedésem volt, de aztán lement és azóta is OK. Most megint a golyókat szopogatom.

Nagyon szépen köszönöm a Panadolos infókat! Akkor az lesz a vésztartalék. Hálistennek még nem kellett.
Ma anyóshoz megyünk ebédre, kértem főzzön nekem gyógyító husilevest! :wink: Tegnap este telefonált anyum, hogy ugye tudom hogy ma minden zárva, vásároltam? :shock: Mondom semmit, el is felejtettem, ma akartam, de tegnap este az erőt sem találtam, hogy kimásszak az ágyból... :? Úgyhogy tök üres a hűtő... Már csak azért is megyünk anyóshoz ebédre. Mondja anyum a bátyjámékat is hívta, de ők nem felejtették el, voltak tegnap vásárolni. Mondom akkor oda megyünk vasárnap ebédre.. 8) :lol: :lol: :lol: Kímélni kell a kismamit... :lol: :lol: :lol:

Tünde :D Ezek a csajok haláliak. Annyira hasonlítanak mint 2 tojás! :D :wink: Nekem is nagyon tetszik az olvasós kép! :P

Tavirózsa :D Köszönöm szépen, én is úgy gondoltam, láz többet árt mint a gyogyi.

Gröni :D Na akkor már csak a napokat számoljuk... nagyon izgi! Puceválják csak odabent hogy minden baci eltűnjön!! :wink: Nálatok akkor nem 100-as, hogy kiscsaj lesz? :roll: Érzed is, hogy feszül a varrat vagy csak a dokker mondta? :roll:

Csajok, ki mennyit hízott a feléig? :oops: :roll: Én plusz 2-nél tartok.
fenci
 
 


Szép jó reggelt!

Engem is kidobott az ágy mert hát tegnap este 11-kor csak megjött Piri és nem akartam egy folytában nagyon sokat feküdni nehogy kifollyon vmi aminek nem kéne.Vérzek rendesen, szóval ma 1.cn és indul a gonal. :D Viszont nem fáj a hasam csak nagyon minimálisan néha! :) Ez jó mert az endo miatt nagyon tudott fájni.Most nem fáj!Mit jelent ez?Nincs endo! :lol: Nincs endo! Nincs endo! (Kicsit szuggesszív vagyok.) :lol:

Gröni
De izgi...már a finishben!!! :D

Tündi
Mindkét baby nagyon édi...azért itt is megvannak a különbségek. :D Az olvasós kép nagyon komoly! :lol:
Rájöttem melyik Gyugyi, csak elősször nem is láttam, hogy van ott vki, olyan karcsú. :wink: :D

Fenci
Mekkora bunkó doki! :evil: Szedd azt az Oscilloakármit, én is szoktam venni, sőt veszek is majd...nekem nem kell megfázás mint a múltkor. :evil: Jobbulást és jó koldulást! :D
vizkriszisback
 
 


Jó Reggelit!

Kukac,
Én is 21. napon kezdtem, pedig 30 napos a ciklusom. Mindegy, ennyivel is kevesebbet kell bökni.

Ticsimű,
Ádám nagyon édes! Hasonlítanak, de más a két gyerkőc.

Fenci,
Ne is cipelj semmit! Simán van még remény, hogy odébb vándorol a méhszájadtól. Pedig épp akartam írni hogy ki van hűlve. Sajnálom a megfázást, gyógyulj meg hamar!

Gröni,
Nagyon szépen kibírtad, és nyugi jó anyuka leszel! :)

Krisz,
Szépen haladsz! Tuti nincs endo! Nőjjenek szépen a tüszőcskék.

Zsu,
Hogy vagy? Mi újság van veled?

Kép
mofly
 
 


sziasztok

lili
mi az, hogy egy mütétnek köszönhetöen lett beteg a tesod? Elcsesztek valamit?

krisz
4 hét mulva + teszt!!!!!!!!!!!!!!!

zsofi
neked is :lol:

babcsi
te is eszel-alszol, mint a bébi :?: pár hét éccaka után eléggé lefárad az ember. ez nem olyan, mint egy kilengös icaka, amit másnap kipihen az ember, mert itt másnap is kilengés van.

ticsi, tündi
nektek is kitartás. Tündi, jo, ha van segitség, legalább tudsz lazitani, kimeriti a szervezetet a nem-alvás. Réka kész hölgy, majd betárazhatsz csajos ruhákbol, kell egy jo nagy szekrény meg pénztárca :lol:

ticsi
örülök, hogy rendbejött a köldök. a gátadat télleg elburrantották, lehet, jobb lett volna metszeni. tudod valamivel kenegetni?

mofly
nektek meddig lesz ez a kényszerpihenö? cisztákat nézik még késöbb is?

köszi a biztatást a szivhanggal kapcsolatban. nem tudom, mennyire reménykedjek. az is zavar, hogy noincs semmit tünetem, se méhszál nyulás, se émelygés. persze tudom, ezek nem törvényszerüen jönnek, de azért az embert zavarja, hogy nincsen.

az igaz, hogy nem fejlödö embrionál nem termel hcg-t a szervezet? trehát a teszt nega lenne, ha elhalt volna?
Vendég
 


vicus

köszi szépen. ugy szégyellem magam, hogy miattam mászkáltál ennyit. ezer-ezer köszönet. de ha meglesz a babád, meghálálom ám, megyek látogatni :lol:
Vendég
 


Szép reggelt! :oops: :lol:

Fenci!

Én is elfelejtettem! :shock: De szerencsére anyum főz ránk, hideg kaja meg van! Hát ez elég érdekes nálam, mert nem érzek semmit! A doki is onnan tudja, hogy befér mellette az ujja és megtudja vizsgálni a belső méhszájat! Ha megpiszkál a doki érzem egy darabig, hogy fáj, oszt elmúlik! De nyugtat a doki, hogy ha elszakadna a cérna, azt megérezném! Nem vagyok benne biztos! :roll: Azért remélem azt észre veszem, hogy megszűlök! :lol: Örülök, hogy jobban vagy! Vigyázz magadra és kényeztesd magad! :wink:

Krisz!

De jó! Akkor most kiméld magad, nehogy beteg légy! Nagyon drukkolok! :wink: ....és persze, hogy nincs endo!!!!

Moflykám!

Írj magadról is! Nem lehet, hogy elmúltak a ciszták a mensivel? Vagy nem nézik? :roll: Én is hiányolom Zsut és Ditkét is! tegnap írtam neki, hogy hiányzik, remélem ránk néz azért!

Kata!

Ejnye, ne butáskodj! Persze, hogy rendben van minden! Ne agyalj, csak pozitívan! Mikor mész legközelebb uh-ra?

Kép

Kép
gröni
 
 


gröni
nov 12-én megyek reggel negyed 9re. sose jön el az az idö.
azért azt észreveszed, ha elszakad a cérna, ez jo :D viccet félretéve, örülök, hogy rendben minden, és nemsokára meglesz a drága babád. te is megküzdöttél érte, nem is keveset. remélem, kárpotol titeket majd sok mindenért.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


napot!

hát jól indult!
nekem kimaradt, hogy ma ünnep van...nincs itthon kaja! Vazze süthetek kenyeret!

Mi kő még!

Mingyá visszaolvasok!

Gröni

NAddon coríttunk! Má naddon kivi vok!

Zsu nekem is hiányzik, mingyá rápirítok!

Kép
ticsimû
 
 


gröni, fenci!!! igen mindig ilyen sokáig van meg, miota menstruálok. de a 6-7. naptol már a betéten nem látni, csak miután pisolok a wcpapiron. és az nem barnás hanem kicsi piros. de örülnék ha én is ilyen 4-5 naposat produkálnék csak. doki nem mondott erre semmit, h ilyen hosszu.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,

Csokitorta elfogyott, és hónapok óta először van tojásfehérjés nyákom. :) Eddig pé körül csak vizes volt, most meg tankönyvi tojásfehérje, úgyhogy örülés van. :)

Dike, ha mindig ilyen sokáig tart, és a doki sem mondott semmit, akkor biztosan rendben van így is, csak gondolom kellemetlen lehet. :? Hődet ebben a hónapban is méred?

Apajelöltet nem is kell figyelmeztetnem a termékeny napjaimra, mert teljesen képben van, szorgalmasan elemzi a ciklusaimat, görbémet, irtó aranyos ahogy kalkulál. :)
Vendég
 


Jó reggelt csajok!

Pompom :D De édes lehet apjukod, az enyém is ilyen volt, le sem tagadhattam volna hogy mikor mi van, minden reggel kérdezte a hőmet, kérte mutassak babás görbéket ő is tök képben volt. :lol: :lol: Most úgyis olyan borongós idő van, használjátok ki, kellemes hancúrozást! :oops: 8) :D Egészségetekre, bizti finom lett a csokitorta! :wink:

Dike :D Kb másfél évvel ezelőttig nekem is mindig 7 napig volt meg 11 éves koromtól. Aztán elkezdtem talpmasszázsra járni (ez nem a finom, hanem a reflexológiai változat) és azóta lement 3 napra. Ha 4. napon van valami akkor már csodálkozom. Szóval mérhető volt az eredmény. Lehet érdemes lenne kipróbálnod, bár elég húzós az ára.... :oops: :?

Ticsi :D Ma már Te is mehetsz vásárolni! :lol:

Kata :D Mit kell nézni a képen? :oops: :roll: Már csak 10 nap és láthatod a babácskádat! Nyugodj meg kérlek minden rendben lesz! :wink: Nekem a mai napig nincs terhestünetem.... :oops: 8)

Gröni :D Elég furi elképzelni ahogy a doki a cérna mellett túrkál... :oops: :oops: Erős csaj vagy, hogy így kibírod, ezért is leszel SZUPER anyuka, sőt már vagy is! :D Emelem minden kalapom! :P

Mofly :D Mikor mész UH-ra legközelebb? Én is azt szerettem volna kérdezni meddig tart a kényszerpihenő? :oops: :roll:

Többiek? :roll: Mindenki hétvégézik???
fenci
 
 


fenci

a képen Fonyód, alatta Gyugy bekarikázva, csak kicsiben tudtam felrakni.

mami
csak neeeem? :mrgreen:
Vendég
 


Jó reggelt!

Fenci,Kata!

Egy mandulaműtétje volt 4 éves korába,de a műtét alatt leállt a szíve.Sajnos az újraélesztés után kómába esett hosszú hónapokig,és csak utána derült ki hogy az agyának a mozgás és beszédközpontja sérült.Mindent újra kellett kezdeni.(pelenkázni,etetni,járni tanítani...stb) De szépen haladunk mert van benne kitartás.
Most éppen vonatokat fogunk nézni,mert azt nagyon szereti.Ráadásul csajozik a férjemmel.Mindig megnézik a miniszoknyás kiscsajokat.:-)Hát persze hogy a férjem benne van...jó program.


Szép napot lányok!
Vendég
 


Lili!
Sajnálom, hogy ez történt a testvéreddel, de nagyon örülök hogy így álltok hozzá!!! :lol: Miniszoknyanézegetsében az uram is benne lenne! :lol: Mi megnézzük egymás előtt is a szép embereket és nem féltékenykedünk. :lol: Múltkor a C&A-ban inget néztünk neki. Mire megszólal mutogatva, hogy nekem az kell. Egy 180 cm magas írtó csini csajszi volt. Jót nevettünk.
Tudom, hogy Ti messze laktok, de itt keszthelyen a Festetics kastélyhoz tartozó új múzeumban nyílt egy modellvasút kiállítás. 500 m2-en mennek a vonatok és nagyon szépen meg van csinálva! :lol:

Fenci!
Én tegnap az ágyat nyomtam, hányás, hasmenés! :evil: Ma már jobban vagyok. :lol:

Pompom!
De jóóó, hogy ilyen a férjed! Enyém mindig azt mondta, hogy majd sikerül, ne foglalkozzak vele és ha szóltam, hogy na most pé, akkor csak stresszes lett, hogy teljesíteni kell. Így inkább elcsábítottam. :lol:

Gröni!
Ez a varrat melletti vizsgálat tényleg nem hangzik jól!!!

Kata!
Minden rendben van!!! Terhestünet nem kötelező, sőt jobb ha nincs is!!! :lol: Majd uhun lesz szép szívhang! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


jaj, lili, ne ijesztgess. Petinek szerdán veszik ki a manduláját. Évek ota huzzuk a dlogot, mert pont akkor javasolták neki, amikor pár éve egy mandulamütét után meghalt egy 4 éves kisfiu. na, akkor én nem mertem kivetetni neki. de olyan sokat hiányzik az ovibol, és jövöre a suliban már nem hiányozhat annyit. megprobáljuk, hátha jobb lesz mandula nélkül. tényleg nagy csapás lehetett ez a szüleidnek és neked is, de szerencse, hogy a tesod ilyen szeretö környezetben nöhet fel.

zsofi, te mikor kezedsz, tegnap is 2 nap volt vissza a szuriig. te fogod szurni?
Vendég
 


Kata!
Tegnap 3 volt! Jól számol, mert kedden kezdem. Hát először a férjem, aztán muszáj lesz nekem, mert pl. pénteken iskolába megy és szerintem nem alszik itthon. :roll: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


napot

fenci

kísérteties a hasonlóság!
én is 11 éves koromtól vagyok nagylány. és nekem is 7 napossal kezdődött, aztán végtelenedett, amíg el nem mentem dokihoz...21 évesen... :oops: :oops: :oops:
engem nagyon érdekelne ez a masszázs dolog...
sajnos Árpinál se tudtam visszaállni a szülés után...nem is értem miért vártam most csodát...
megint folyamatos lett a vérzés, és ez má nem gyerekágyi...megbeszéltük a dokival, hogy nem kuruzslok, visszaállít a gyógyira...csak sajna a tej így nem tudni meddig lesz...
reggel elhatároztam, hogy inkább kerüljek 10 hónap után a kés alá, de szoptatni akarok amíg lehet...ismét elkezdtem a kúrát.. 3*2 rutascorbin...ez kb kitart a 6 hetes kontrollig, onnan palástfű...ha a dokinak nincs jobb ötlete...de kipróbálnám ezt a masszázst, hátha segít...lécci küldjél vmi linket, vagy számot, vagy bármi elérhetőséget, ahová jártál.. köszi


lili

ez a történet rémes...nem is tudok mit szólni... :( :( :(
le a kalappal előttetek

zsunak írtam smst...dolgozik, fáradt, szüleinél vannak, de amint tud jön...

mami sztem még egyben...még nem jött sms.. :d

gröni én szenilis vok mikor mész varratszedni? csüt? ja és lusta is visszaolvasni
:d

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!
Majd mindjárt ivsszaolvasok..de előbb egy közkincs:

Voltam ma gyógyszertárban venni cickát meg méhpempőt.Méhpempő nem volt, adtak propolist (C vitaminos)helyette.Mivel rá volt írva, hogy felsőlégúti panaszokra(reggel kicsit el volt dugulva az orrom...be is paráztam), ill. húgyúti fertőzésekre is jó, immunerősítő...meg a méhekhez is köze van...mondom jöhet. :lol:

Most rákerestem mi is ez és ezt találtam: :D

"Enyhe endometriosis esetén a Propolisz, akár háromszorosára is növelheti a fogantatási esélyeket.

A C-vitamin bevitele előnyös lehet olyan nőkben akiknek csökkent progeszteron termelése van, mely miatt a méh nyálkahártya nem fejlődik ki rendesen, hogy befogadja a megtermékenyítet petesejtet.

Komplex multivitamin készítmények hasznosak lehetnek, főleg olyanoknál, akik korábban nem szedtek semmit. Mivel nagyon sok ponton lehet zavar a szervezetben, és ezek a készítmények sok helyre hatnak, így pontos magyarázatot nehéz adni a hatásukra, de magyar tanulmányok is igazolták hatékonyságukat. Az infertilitásban az E-vitamin hiánya is szerepet játszhat.100NE napi bevitele, fél éven belül emelte a teherbe esési esélyt. A vashiány szintén fontos tényező lehet, de normál vasszint esetén pótlása nem javasolt. Egyes megfigyelések szerint PABA (para-amino-benzoesav) pótlása is fontos lehet ezen állapot esetén. Növények közül a Vitex (vitex agnus-cactus) tűnik hatékonynak, azáltal, hogy hatóanyagai az agyalapi mirigy sárgatest serkentő hormonjának (LH) termelését fokozzák, mely indirekt módon a porgeszteron fokozott termeléséhez vezet. Ismeretes ugyanis, hogy sok esetben az ösztrogén túlsúly a terméketlenség oka. Fenti anyagok olyan példák, melyekkel pozitív vizsgálati eredmények mutatkoztak. Egyenként történő pótlásuk nem javasolt, de együttes használatuk hatásos lehet. A pontos okok tisztázása azonban elsődleges fontosságú."

Az eleje a szupi hír...de a többi is érdekes.
vizkriszisback
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?