Új privát üzeneted érkezett!

Jaj szegénykéim!!
Remélem hamar meggyógyul ez a kicsilány!!!
Ezek nagyon nem jó hírek most!!

Mango
küldök priv.

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Kép Kép a szülőszobán és otthon a kiságyban szőranyuval
Kép Kép bealvás a friss levegőn és 5 hósan
Vendég
 


Na kicsit szétcsúszott...de azért érthető. És terhesen sokszor a báránnyal aludtam (alkartámasz volt :D ), aztán Bogi aludt vele, reméltem a 'szag' megnyugtatja.
Vendég
 

 
 

ó, de sajnálom Szonját! JOBBULÁST NEKI MINÉL ELŐBB!!!!!!!!!
vajon bent maradhat vele Nono?
De legalább akkor foglalkoznak vele (Szonjával) nem úgy mint azon a másik helyen ahova ügyeletre vitte :evil:

Kép Kép
celesztina
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry:
Jaj, ez nagyon rossz hír, de Nono: sokat gondolunk rátok és sok pozitív energiát küldünk!! +++++++++++++++++++++++
Kitartás remélem, hogy nagyon hamar jobban lesztek és gyorsan felgyógyul kicsi Szonja!! Ilyen pici és már infúzió... :cry: :cry:
sok sok puszi nektek!!
Vendég
 


Borsika

Levim 7,5hósan kezdet el forogni majd 8,5hósan már kapaszkodva sétált.karácsonykor volt pont 7hós :) :)
de ő akkor már gyönyörűen ült ha felültettük.együtt csomagoltuk az ajándékokat.últ velem szemben és játszot a csomagoló papirral még én csomagoltam.olyan jó volt és szép :lol: :lol:

a karácsonyfát viszont nem értékelte túlságosan :lol: :lol:
Vendég
 


szegények :cry: :cry: :cry:
remélem hamar hazajöhetnek egészségesen és végre 4esbe lehetnek már nagyon rájuk fér
Vendég
 


Óh,istenem NONO!
Kitartás és mielőbbi gyógyulást Szonjának!Biztos nem lehet most könnyű neked!

Köszönjük a híreket!
Vendég
 


Jaj szegény Szonja! De legalább már értő kezekben van. Én nem nagyon értem, hogy eddig miért nem vette észre senki, hogy a mandulájával van a gond??????!!!!!!!!!!!
Szerintem "az" nagyon is látszik!!!!

Bori,

Bogi nagyon édes kiscsaj, és mindig ilyen vidám?

KépKép
kisfruzsi
 
 


Bori
Ne haragudj,elfelejtettelek üdvözölni :oops: Csak aggódom Szonjáért!
Szóval üdv itt,nagyon szép Bogid van neked is :wink:
Vendég
 


Borsika
helyes a lánykád :lol: :lol:

a kis ősember és a bunkósbot:
Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Nono: Sajnálom! :( Én sem értem, hogy mért csak most lehetett észrevenni. Remélem bent lehetsz Szonjával és hogy miharabb túl lesztek ezen.


Bori: Nagyon aranyosak a kislányod! Mekkora haja volt! :shock:

Edina


Kép
medina83
 
 


Lekri: :lol: :lol: Milyen hosszú Kristóf! :shock:

Edina


Kép
medina83
 
 


CSajok valaki írta a fényképes naptár ötletet Karácsonyra. Én körülnéztem a neten és találtam egy olcsóbb és érdekesebb verziót :lol: :lol: :lol:

Akit érdekel:
http://xn--karcsonyi-21a.xn--ajndkok-iw ... es-hazilag

KépKép
kisfruzsi
 
 


Köszönjük a kösztöntéseket és a képdícséreteket. :)

Lilinek is boldog hófordulót! :)

Nono! Úgy sajnálom, ami Szonjával van, remélem hamar meggyógyul. :( ++++++++++++++++++++

Lekri! Nem Kristóf a leglustább, Nimród sem egy nagy mutatványos. Ugyan már 3 hónaposan oda-vissza meg tudott fordulni, de nem nagyon gyakorolja. Szintén egész kicsi volt még, amikor már felhúzta magát ülő pozicióba, ha fogtuk a kezét, de magától nem ül még, nem áll, nem nagyon mászik. Majd belejönnek. :)
Aranyos az "ősember"!:D

Anetto! Így már értem, és igazad van. Én is félek Nimródnak adni olyan zöldséget-gyümölcsöt, aminek nem ismerem az eredetét. Almát, krumplit, sárgarépát biztos helyről szereztünk be, és talán még sikerül mást is jó kezekből kapni. A barackról lekéstünk, így azt üvegből fogja megismerni. Holnap próbálkozunk vele először.

Borsika! Üdv itt!:)
Persze, hogy befogadunk. :) És Bogi babád nagyon édes!:D

Mary! Nálunk a szokásos 3 órai vidám ébredés elmaradt, de helyette 5-kor ébredt sírva. :? Másfél óra múlva valahogy visszaaludt, de amint letettem a fenekét, kinyitotta a szemeit. Vissza az ölembe, elaludt, letettem, ismét ébredt. Ezt 3-szor eljátszottuk, utánna úgy döntöttem, hogy az ölemben altatom. Persze, hogy én már semmit sem aludtam, de legalább ő kialudta magát. :D
Bogi kicsi lány nagyon édes!:D

Emi! Gratulálok a fogacskához!:)

Celesztina! Nimród nem ül sokat, mert egyedül még nem ült fel. Addig én nem is nagyon ültetem, ráér vele. Ha rövid időre felültetem, ki kell támasztanom, mert különben eldől, mint egy zsák. :D :lol: Ha Julinka szépen ül egyedül, akkor szerintem ültetheted egy kicsit. De én nem tudom, mi az okos döntés ebben. :roll:

Mango! Szívesen (a címet). :)
A lakás miatt ne aggódj, kicsit nő még a fiad és besegít majd. :lol: Ahogy olvasom, rendmániás lesz. :wink: :lol:

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Gumimaci, köszi és
a féléves Nimródnak is nagy-nagy gratula!!!

Nonokám!
annyira sajnállak benneteket! Szorítok Szonjáért!! Kitartást!!!

Kép
emi29
 
 


Sziasztok! Már jó rég nem jelentkeztem, de annyira leköt Apor úr, hogy örülök, hogy legalább olvasni tudlak titeket. Most alszik :). Jól vagyunk! Hatalmas legény, kúszik mint a villám, minden alá bemászik, ki tudja kapcsolni a számítógépet (illetve tudta, mert átállítottam a power gombot, hogy ne kapcsoljon ki, ha megnyomja), még mindig szoptatom reggel és este (meg néha napközben is, mert csak cicin alszik el) de nagyon szereti a zöldség / gyümi püréket. Eleinte konzervet kapott, de nem tudott tőle kakilni, de amióta én kotyvasztom napi 3-4 "csomag" is van :). Olyan jó nézni ahogy hamizza a főztöm! Én piacon szoktam vásárolni és jól lemosom itthon az alapanyagokat. Gyakorlatilag mindent meghámozok, szerintem nem lehet gond belőle, hogy nem bio meg ilyesmi. Asszem mi visszük a pálmát súly ügyileg, mert csöppöm 10,5 kg (bár két hete nem hízott :)) és 70 cm. Kép Api kocsit hajt

Kép
be_be
 
 


Sziasztok!

Csak felületesen tudtam visszaolvasni, semmire nincs időm... :(

Nono: Szonjának mielőbbi jobbulást! Remélem hamar otthon lehet! Addig is, tarts ki!!! Hihetetlen, hogy eddig nem vették észre, hogy a mandulájával van gond! :evil: :evil: :evil:

Nimród, Bogi, Kristóf mind mind nagyon édesek! :wink:

Borsika: üdv. itt!!

Beni nagyon náthás, két napja óránként kelünk éjszaka! :(
Kap orrcseppet, meg porszívozunk sokat!
Nappal meg meg megállás nélkül dolgozom, kicsit összejöttek a dolgok, ezért nincs időm semmire... :(

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Lilinek boldog 7. hónapot!
Nimródnak boldog 6. hónapot!

Nono! Szorítunk Szonjának, hogy minél hamarabb meggyógyuljon.
Együtt érzek veled, tudom milyen érzés ez, Felikémnek 3 éve lázgörcse volt, azóta nála nagyon figyelni kell, ha lázas.

Bettikém szépen gyógyul. Biusnak szerencsére semmi baja már. Petrám viszont többet trombitált éjjel, mint egy eltévedt elefánt Afrikában. :)

Borsika! Üdv. köztünk. Van egy táblicskunk a babák adataival, ha gondolod küldd át a te Bogid születési adatait is és beraklak titeket is a táblázatba.
Egyébként pedig ha hiszitek ha nem nagyon sokan eltüntek a szülés óta, vannak jópáran, akik hébe hóba vannak és sajnos van olyan is, akiről szinte nem is tudunk (BallaMelinda,Szibi, Fmariann, Emma ilyen például).

Lányok elkészültem az új táblicskával, várok még két adatot, és feltöltöm utána. Aki már betöltötte a 6 hót, attól szívesen várom a súly és hossz adatokat, hogy ne kelljen visszaolvasnom. Már aki szeretné, hogy benne legyen ez is.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Kis kosár, kis kosár Kép

na jó, nem akarok sok lenni, gyönyörűek a babák!

Kép
be_be
 
 


Be-be! Egyáltalán nem vagy sok, és úgyis ritkán hozol képeket.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Hello!

nono, gyors gyógyulást Szonjának!!!
Szegénykém :(

Hónapfordulósoknak boldogat! :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Ja, és már biztos van aki hallott róla :) , de egy programot szeretnék a figyelmetekbe ajánlani. :)

November 12-18 között a mamami lelkes csapata megrendezi első Nemzetközi Babahordozó Hetet, melynek keretein belül hordozós tanácsadás, fotókiállítás a babahordozásról, divatbemutató és érdekes előadások, beszélgetések várnak, babahordozásról, testközelségről, szoptatásról, a kisbaba valódi igényeiről.

Részletes program itt:

http://hordozas.hu/hordozashete/index.html

Szép estét!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Nono JOBBULÁST SZONJÁNAK! Annyira aggasztó, de remélem nem viseli meg nagyon, és gyorsan rendbe jön.

Zsuzsa küldtem pü

Az összehasonlítós képek a tesós után a legjobbak! Jöhetnek minden mennyiségben.

Lekri És még valaki :oops: Rini nem kúszik, nem mászik. De forogva, iszonyú gyors. Ma 5perc alatt tett meg egy nagyszobányi távolságot. Ezt ma kezdte.

Ma a városba voltam, és a metron rosszul lett valaki. Egy nő odalépett a beteghez, érdeklődni kezdett mi van vele, mit szed stb. No a lényeg szülésznő volt a segítő nő. Ahogy ezt meghallottam elbőgtem magam. De miért? :shock: A terhesség alatt vagyunk hiperérzékenyek, de ez akkor már így marad. :roll:

Kép
téjé
 
 


Sziasztok :oops: :oops:
Tudom,hogy ezer éve nem jelentkeztem,de egyszerűen nem tudom magam utolérni a melóval.Rendeztem a kertet,mert terhesen egy kicsit elhanyagoltam,kutyázok amikor Dominik alszik,mert egyszerűen nemtudom nézni,hogy szomorúan néznek rám.Eddig ők voltak nekem az elsők,napi 2-3 órát sétáltam velük,és most nem jut időm szegény párákra.

Sok minden történt,amióta nem jelentkeztem,jó is és rosz is.

Sajnos amikor Domka másfél hónapos volt,meghalt Apulám,és én teljesen magam alatt voltam.Ennek köszönhetően egyik napról a másikra elapadt a tejem,és tápisok lettünk :( :(

Rólunk:Domi betöltötte a 6 hónapot(köszönöm a köszöntést Gumimaci),napi 2 kaját már gyümölcs és főzelék,Pörög ezerrel,kuszik,van 2 fogacska,és állandóan mozgásban vagyunk.Minden nap kb 4-5 órát házon kívül vagyunk.Megyünk vásárolni,Nagyihoz,Dédihez,barátnőkhöz,vagy csak egyszerűen a tópartra vagy az erdőbe.
Röviden ennyi.majd teszek képet rögtön,csak lekicsinyítem.

olvasgatni azért néha szoktam,ha van időm,de reagálás mindig elmarad :oops: :oops:

A BABÓK EGYSZERŰEN GYÖNYÖRŰEK.

Szonyácskának jobbulást mielőbb,Dr.Nononak pedig gratula.

Más hirtelen nem jut eszembe :oops:
na kicsinyítek

Kép
szibi
 
 


Most elárasztom a topikot a képekkel :oops: Kép anya kincse 2,5 hónapos Kép irány az erdő Kép Kép na mit szólsz? Kép Kép ez meg micsoda?

Kép
szibi
 
 


Sziasztok,

Nono benn van Szonjával a kórházban, benn maradhat vele.

Szibi, épp tegnap gondoltam rád, láttam a naptárban, hogy jövő vasárnap lesz a névnapod!

Bebe, de jó, hogy jelentkeztél! Apor nem semmi paraméterekkel rendelkezik :)

Borsika mi úgy vágtunk bele a családalapításba, hogy 3-4 gyereket szeretnénk. Apa épp hétvéén kérdezett rá, hogy mikor llegyen harmadik gyerekünk én meg mondtam, hogy egyenlőre szóba se jöhet. Semmi segítségem sincs és azért szeretném tisztességesen felnevelni a gyerekeket. Nem csk úgy, hogy csak fél szemmel tudok figyelni rájuk. Ha anyagilag és egyébként is pozitívan alakulnak a dolgok, akkor én úgy tervezném, hogy 2010 januárban visszamegyek dolgozni és 1-2 évvel később jöhet az utánpótlás :) Addig meglátjuk hogyan bírunk el a gyerekekkel, meg egyébként is hogy alakulnak a dolgok. Persze azért bennem van a félelem, hogy mindenki egészséges legyen és az is maradjon, mert az a legfontosabb számomra. Nem akarok politizálni, de a mi kis családunknak az is fontos, hogy szembeszálljon ezzel a mesterségesen generált népességszabályozó trenddel(legyünk szinglik, homoszexuálisok, igyunk, bulizzunk, drogozzunk)

Kép
Kép
mango.
 
 


csak ellenőrzöm,hogy sikerült e feltennem a vonalzót

Kép
szibi
 
 


ha most sem sikerül,akkor feladom
,és majd máskor próbálkozom

Kép
szibi
 
 


Szonjának gyors gyógyulást!!!! (Mondjuk ilyen magas lázzal szerintem már a Gy.klinikáról sem biztos, hogy haza kellett volna küldeni.... :( )

Üdv. az "új" Borsikának, és a régi újaknak Bebének és Szibinek!

Nagyon édesek a Bogik, Kristóf, Nimród, Api és Dominik!

Zorróné, Beninek is jobbulást kívánok!

Kisfruzsi, köszi a naptáras linket, a programot letöltöttem, csak még nem volt időm megnézni.

Az orrszívót sajnos nekünk is rendszeresíteni kellett, teganp éjszaka porszívóztunk a szomszédok örömére, a ma éjszaka már rendben volt. Emma is kap orrcseppet, meg szívás előtt Sterimart, utálja...
Beszéletm a gy.orvossal pöttyösédés-ügyben is. Most a krumplit elhagyjuk, kezdjük a répát, de azt mondta, abból is üvegeset adjak.

Még annyi, hogy a DM-ben nov. 5-ig, ill. a készlet erejéig az Univer bébikaja 4 db-os kiszerelésben 579 Ft, így 144 ft-ra jön ki 1 db!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Szia Atizka! A sterimart hogy tudjátok belefújni Emma orrába? Nekem még nem sikerült egyik gyereknek se :( MÚltkor majdnem Csenge szemébe fújtam vele, azóta nem is próbálkozunk, pedig úgy hallottam, hogy orrszívás előtt ajánlatos befújni..

Kép
Kép
mango.
 
 


Sziasztok,

Mi is ezt használjuk: sterimar, szívás, nasivin

Én simán belefújom a sterimart, be kell vezetni a végét az orrába és akkor nem megy a szemébe, annyira :lol:

A naptárral szórakozok én is, de tök jó lesz!!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


sajnos egy 2évesnél nem így működik, hogy beledugom az orrába :( mindig van egy kis harc és én azt nem szeretem :( és Kisatit is úgy sajnálom, ahogy ellenkezik, nincs szívem belefújni, pedig muszáj :(

Kép
Kép
mango.
 
 


Mango, a sterimar még viszonylag sima ügy, mert az ugye nem zúg, ellenben a pórszívóval... Azért nekem sem mindig sikerül mindent a célba juttatni, igyekszem gyors lenni, hogy mire észbe kap, már túl is legyen rajta.
Egyébként szerintem sokkal jobb lenne, ha adagolós pumpája lenne, mert így elég sok megy ki egy fújásra, bármennyire is kicsit nyomom meg. Éppen ezért én magamnak is utálom használni amikor kell, mert olyan, mintha az agyamig jutna belőle.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Tegnap elmaradtam Nimród köszöntésével, így most neki és Emma druszánknak kívánok sok boldogságot félszülinapján!

Kép

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka,Mango
Az ATHOMER orrspray-t nem ismeritek?Mi erre váltottunk a Sterimarról,hasonló okok miatt.Könnyű az orrba dugni és valamelyest szabályozni is lehet a mennyiséget.
Ő az:
http://www.biobaby.hu/termekek/11
Vendég
 


Nono: Hogy van szíved Szonja?????

Gumimaci: Sajnálom az éjszakákat, viszont remélhetőleg a hajnali 3 mostmár kitolódik 5-re és akkor már ez is haladás...

Be-be: waw! Mekkora Api! :shock: Nem semmi! Jók a képek és rakjál nyugodtan.

Zorróné: Jobbulást! Gyógyuljatok meg mihamarabb!

Kerekes: Gyógyulgassatok ti is! Én jövőhéten küldök adatokat, akkor megyünk mérlegelésre és a 2. kókuszra.

Szibi: Tök jók a képek! :) Aktív kis lurkód van! :)

Mango: Én is szeretnék 2-3 gyereket, de majd meglátjuk, hogy alakul. Én 2010 júliusa-augusztusa környékén mennék vissza dolgozni és mikor Ati 6 éves lesz, akkor jöhet a kistesó, már ha a sors is így akarja. És én is tiltakozok a fent felsoroltak ellen. Normál életre szeretném nevelni és remélem a mi generációnk ragaszkodik is ehhez a trendhez.

Babytevénél tegnap: Köszi a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat! Ati utána jót is aludt! :)

Kép Ati jobbra, balra Mira és Gergő a játékon civakodnak. Ati még csak szemléli őket!

Kép babytevével a kicsik
Remélem Babyteve, hogy neked van olyan is, amin én is rajta vagyok!

Kép

Kép Míra, Gergő, Ati

Kép

Kép Ati rárakta Míra hátára a labdát :)

Edina


Kép
medina83
 
 


Mango,

igen egy 2 évesnél kicsit más lehet....

alma nem imádja az orrcsesztetést, de eltűri
mi nem porszívósat használunk, hanem van itt Szlovákiában egy jó találmány: Anyuka szívja (vagy aki éppen akarja :lol: ), két gumicső van az egyiket meg kell szívni a másikat a babó orrlyukához tenni (van rajta egy bumszli, hogy ne nyomjuk fel agyig :lol: ) és a két cső egy tartályban végződik, hogy ne a szádba (bocsi) menjen az anyag....szabályozható az erőség, mivel te szívod és hangja sincs. én szeretem használni, hatásos is.

Tök jók a képek!

KépKép
kisfruzsi
 
 


sziasztok, jó reggelt!

cukik a bébik :) :D

sietek mert lau kicsin akar tornázni, de nekem elegem van mert 8adszor megy másfél napon belül a jégkorszak és nagyon unom de nem engedi kikapcsolni, plusz a nátha miatt szobafoglyok vagyunk de persze jó h nincs ennél nagyobb bajom :wink:

sterimart Mango nekem is nehéz használni szerintem az segíthet ha fújás után kicsit bent hagyod mert hosszan spriccel, vagy ha nem engedi az izgőmozgó akkor tegyél zsepit vagy kezed a szeme elé! nekem is csak így megy de igaz én magamat is szemlövöm ezzel :roll:

annyira mérges vagyok még erre a gazdasági válságra :twisted: párommal beszélgettünk, h valszeg lau különtornájára sem lesz pénzünk, pedig az olyan fontos lenne szerintem, meg az is már egy szint mikor a gyereken muszáj spórolnunk :x :evil: :cry: igaz elég drága ez és most messzebb költözik a hely és buszoznom is kell a két gyerekkel (ami nem könnyű ugye) de nem tudom hova vinni helyette, mert a többi helyen a mama tornáztatja a gyereket, fogja a kezét, vigyáz rá, stb én meg a kisebbel együtt ezt nem tudom :( itt a foglalkozást vezető segít Launak én bent sem vagyok a teremben és szeret ide járni meg egy csomó dolgot itt tanult meg! el vagyok keseredve és párom nem is érti ez miért olyan rossz nekem annyira nem érti.

na jól nyavajgok megint :oops: mennem is kell

Kép Kép
celesztina
 
 


Kisfruzsi:tök jó ez a naptárkészítő program.Már csak azt kellene kitalálnom,hogy hol lehetne szépen kinyomtatni.Vagy ahol színesben nyomtatnak,ott meg tudják oldani?
Medina,Babyteve:aranyosak a gyerkőcök!És persze Dominik,Api és Bogi is!
Nekünk extra nyűgös éjszakánk volt.2 óránként keltem.Ivott a kiscsávó két kortyot és mindig visszaaludt.Kipróbáltam,hogy nem veszem ki a kiságyból.Olyankor 10 percig gügyögött,majd még hangosabban gügyögött és végül sírni kezdett.Szerintem pedig nem fájt semmije.Nem húzta a lábát,hogy a hasa fájna,sem a kezét nem tömködte a szájába.Nem értem!de hulla vagyok,az biztos.

Kép
ágnes27
 
 


a nyomtatást még én sem tudom, hogy hol oldjuk meg

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!!
Végre volt időm vissza olvasni.
Köszönjük a köszöntéseket, és én is boldog hófórdulót, és fél szülinapot kívánok a kis ünnepelteknek!!!

Nono remélem Szonja most már jó kezekben van, nagyon szoítok érte!!!!! Nem semmi amit végig kell csinálnod!!!!! Nagyon sajnállak!

Ollem Bogi még mindíg (sőt egyre) édes!!! Hatalmas a haja! :D

A többi baba is nagyon szép!! Nem is tudom fesorolni,olyan sok jó képet láttam!!! Olyan gyorsan nőnek!

Üdv az ujjaknak, és az ujj régieknek!!! :D

Be-be, megnyugodtam, hogy nem mi vagyunk csak ilyen óriásiak! :lol: Marci 6hósan 10kg, 30dk. :lol: Kis csöppség :lol:

Nekünk úgy néz ki, rendeződik az életünk. Az első fárasztó éjszaka 2-kor éhezett meg, a második nap 3-kor, majd 4-kor ma hajnali 5-kor. Most már csak kétszer kelt, egyszer álmába a comit kérte, aztán 3 óra körül szerintem rosszat állm odott, akkor kicsit nehezebben tudtam vissza altatni, de bevetettem a csodafegyvert, (odaadtam a pizsama felsőmet neki :lol: ) és végül 5-ig aludt. Megetettem, és átvittem a hálóba közénk, és ott aludt még 7-negyed 8-ig. Most megint alszik.
Tegnap ebéd után 2és fél órát aludt. Lehet, hogy az óra átállítás viselte így meg?
Foga még sehol, forog-pörög egyfolytába, és próbálgat (na) kúszni. Sajna még nem igazán megy, azaz még sehogyse megy, csak mint a kisvakond fúrja le magát. Majd teszek videót.

Na eldugúltam, majd megpróbálok már rendesen jönni. Azt hiszem mindenre reagáltam :?

Puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 10:31-kor.

Kép
marcianya
 
 


Jaj ezt a ksfiút meg kell zabálni!!!! :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Itt az én kisvakondom... :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 10:31-kor.

Kép
marcianya
 
 


Börtön rock :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 10:31-kor.

Kép
marcianya
 
 


Ezt a pihiszéket most akartam eadni a vaterán.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 10:32-kor.

Kép
marcianya
 
 


Eldugultam :lol:

Kép
marcianya
 
 


Marcianya, engem is megnyugtatott mikor olvastam, hogy nem vagyunk egyedül picit nagyobb méretekkel megáldott babások, de szerintem ebben a korban ez nem gond. Lekopogom Api szerencsére és talán hála az anyatejnek nem volt még beteg, nagyon kis stramm baba és még a mozgásban sem hátráltatja az plusz 1-2 kg :) Fel is voltam háborodva a korábbi Kismamás levelezéseden! Egyébként az elmúlt 1 hónapban hogy megtanult kúszni és az ébren töltött idejének nagy részét a lakás bebarangolásával tölti nagyon szépen "lement" a combija, ő főleg ott tartja a vésztartalékokat :)

Kép
be_be
 
 


:lol: :lol: :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Marcianya, megnéztem a videókat :) annyira éééde! Micsoda hurkák!!! Imádnivaló!!

a Mira-Gergő-Ati-talis képek is nagyon tetszenek és Bogi is csodaszép!!!

na megyek dolgomra :(

Kép
Kép
mango.
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?