Új privát üzeneted érkezett!

ja, még azt is akartam írni, hogy kinőtt a harmadik fogacskája Máténak...
a bal felső KETTES!!!! :lol:
és persze az egyesek is jelentkeznek már..
ezzekkel már jól megszenvedünk

és persze most felébredt a drága, pedig most hoztam magamnak sört :roll:

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Kép

egy kép külön Kölyöknek...

a többit majd később irom, mert oriásbébivel már tök elzsebbadt a karom, bocsi...


(ja, és NEM olyan pici a kukija, csak valahogy hátrahajlott épp :cry: )

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Kölyök!
Elég vicces lehet akkor Máté amikor mosolyog, ezzel a fogberendezéssel. :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 

 
 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja, ez meg egy másik módja a számok elsajátításának... köszi Eszter!! ;)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Pumperka, én is azt várom, hogy jobban látszódjon, de még csak egy csík... ;) de már koccog :)

amúgy épp szopivan.. most kéne egy kézzel sörtbontanom... könnyítés, hogy csavarhatokupaku, tehát nem lehetetlen ;)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


sikerült ;) csak akkor melyik kezemmel gépezzek???

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Én is a sört választanám. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kolyok28
 
 


agyerek szopva alszik, vagy alva szopik, elfogyott a söröm és nincs társaségom... na szép.. ;)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


http://www.port.hu/pls/fi/films.film_pa ... m_id=91109
http://wwws.hu.warnerbros.com/nightsinrodanthe/
Van kedve valakinek ezt megnézni?
(férjemnek túl romantikus, meg ő vigyázna Zsombra)
Én elsősorban a Sugár mozit céloznám meg. :oops:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


dejjoooo neked Pumperka, engem érdekelne, de én még a mammamiat sem láttam. pedig az mégjobban érdekelne ;) remélem találsz társat!

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Kövezzetek meg, de úgy élvezem, hogy ilyen nyugis délután van. Semmi suliba rohanás, edzésre sietés....
A karomban egy békésen szuszogó kismackó.
Közben tudom, hogy a nagyok is tök jól érzik magukat, apa is a kedvenc edzésén.... Finom kenyérillat terjeng...
A többi meg megvár. :oops: :oops:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


miértis köveznénk meg??? ;) örülök, hogyilyen jo szép nyugis délutánod van...

Kép

Kép
kolyok28
 
 


még mindig szopik... de fel nem ébresztem... ;)

cserébe velem lesz tele az oldal ;) hamár én kezdtem ;)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Mert örülök, hogy nincsenek itthon a nagyok. De ez még az első nap. Szerdán már nagyon fogom várni őket. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


:) kell egy kisnyugi neked is ;)
hol is vannak,meddig lesznek el? lehet hogy írtad, de szita az agyam...

apropooo sör: Petramama, érezzétek nagyon jol magatok Prágában hmmmm sssssööööörrrr ;)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


amugy clausthallert ittam, alkoholfrei, mielőtt másra gondolnátok... miértisnem hoztam ide mégegyet a fotel mellé....???

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Kézműves táborban 4 napig Dévaványán. :wink:

Prága nekem is nagy kedvenc.
Petramam!
Érezzétek jól magatokat. :wink: :wink:

Kölyök!
Svájcban is azokat a hozzátáplálási elveket vallják, mint nálunk?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


igazából nem tudom, talán igen, azaz várnak vele fél évig, de pl zöldséggel ajánlják a kezdést. de mivel nincsen kötelező védőnői szolgálat, igy nem tudok sokmindent. adtak egy papirt de azt elfelejtettem eolvasni... ;)

huuu a gyerekek is tuti jol érzik magukat, szval ne aggodj, nyugodtan lógass lábat és gyere sokat ide ;)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


szopinak végekifeküdve alszik a kézben ;) olyanédes....

ja, Pumperka, még jooo hogy elment az anyós igy télleg öröm a pihenés ;)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Tényleg, magam is csodálkoztam, miért ilyen idill ez az idill. :lol: :lol: :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


:)

Máté felébredt, megyünk almásrépát enni ;)

vidám estét mindenkinek ;)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Milyen élet van itt délután... mi meg sétálni voltunk. :)

Pumperka, pont ezt nézzük meg szerdán. :) A Mamma miát én sem láttam, de már lesem mikor kerül fel a netre. :)
Kölyök, szerencse, hogy nem egyedül voltatok mikor történt ez az autóval. Nekem nagyon tetszik az ördöglakatos adventi, meg a kis fajátékos is. :)
Lusie, sajnálom, hogy nem tudjátok megoldani, hogy kettesben legyetek néha. Szerencsére nálunk van egy pár jelentkező gyermekfelügyeletre. :)
Petramama, tök jó helyeken jártatok, szuper, hogy Boróka nem félt a víztől. Jó lehet ez a Märchenland, majd később egyszer mi is felkeressük. :)
Jó utat Prágába!
Mona, Eszterxx sok sikert a külön altatáshoz! Higyjétek el meg lehet szokni, hogy külön alszik. Szerintem Ti jobban paráztok Tőle, mint a babák. ;)
Eszterxx, nagyon édesek a képek! Főleg a CD evős! :)
Linocs, köszönjük a köszöntést! ;)
Mona, én kb. ennyit vártam Szécsénytől, 2005-ben lett felújítva a kastély és most szerintem nagyon gyönyörű. A kastélykertben is jót lehetne sétálni, de most valamiért nagyon büdös volt. :(
Fanetta, gratula az állampolgársághoz! Huuu, nem is tudom mi kell hozzá... nagyon bonyolult?

KépKép
KépKép
mni
 
 


Niki!
Szerdán gondolom valami vip bemutatóra mentek?
Vagy már a nyilvánosság is láthatja valahol?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Hozzátáplálás: én ma voltam a védőnőnél, aki azt mondta vacsira is adjak már főzit Lillának. Már lehet K betűsöket is adni neki és tegyek a főzibe pici olajat, mert kell a zsírban oldódó vitaminoknak. :) Sőt, már adhatok kenyérhéjját, hogy szokja a lisztet és akár már a mi levesünkből is adhatok neki hamit. :)

Most, hogy vacsiztunk adtunk Lillának egy kis kenyeret... olyan boldogan csócsálta, nagyon tetszett Neki. :) Bezzeg mikor elvettük... azt az ordítást!

Akit esetleg érdekelnek a Hollókői képek itt megnézheti: www.lillababafoto.extra.hu és http://mniphoto.extra.hu/galeriak/eseme ... index.html
Nem akarunk terhelni mindenkit a képekkel. ;)

KépKép
KépKép
mni
 
 


A Motorolától kapott rá két jegyet, gondolom valami premier előtti vetítés lesz... szerintem Őt sem érdekli, de engem annál inkább. ;)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Olívaolajat már én is teszek a főzelékbe kb egy hete.... :wink:
A cukkinit fogjuk holnap megkóstolni az még nem volt. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok!
Csak emlékezetből:

Linocs! Fruzsi gyönyörű!
Eszterxx! Andris csuda pajkos édes pofijú kiskrapek!

Kölyök!
Máté már csak ennyiszer szopik?? :shock: Nimó még 6x. Emellett egyszer kap abból amit főzök, (vagy bébiételt), és egyszer este 7-kor tápszert. 10 előtt nem alszik, akkor még van egy szopi.
Szerencse a szerencsétlenségben, hogy nem lett bajotok :)

Niki!
Szépek a képek, csodaszép helyeken jártatok...

Judit18!
Hastáncos kép szupi....

A többi baba is nagyon édi, a csajok egyre csajosabbak, a fiúk pasisabbak....Édik...

Most vettem a Pennyben egy szuper overállt 2500-ért. Nagyon nagyon szép, majd lefotózom...

A hétvégén (péntek este) csak elmentünk a Somodi tanyára. Betegek voltunk még (+ derékbecsípődés) de útra keltünk, szerencsére csak kb. 30 km volt. Jó volt de iszonyat drága szerintem. 2 éjszaka 1 nap 40000 Ft. Pl. egy 4 centes pálinka 950 Ft volt.
Pár kép rólunk:
Nimó úgy tekint Leventére mindig mint az Istenre! :lol:
Kép
Kép Kép Kép
Itt voltunk!!

Nimó nem kapta meg ma az oltást (pneumococcus) mert még nagyon köhög. Csupa nyál állandóan talán nekünk is lesz fogunk...
Levi is köhög még de ő kapott antibiotikumot. Nimó nem kaphatott, mert most ugrika majom a vízbe - alapon most akarjuk kideríteni hogy ab nélkül fertőződik-e a vizelete.

Fanetta!
Gratula! Aztán szavazzál ám!!!!

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Judit, cukorfalatok a fiúk, az első kép hihetetlen tényleg imádja Levit, látszik!!
nagyon szép ez a tanya ahol voltatok

Kikó, Pumperka, én is épp írni akartam, hogy hogy hasonlítanak a fiúk!

Pumperka, film engem érdekel, gyakorlatilag bármilyen mozi, teljesen ki vagyok éhezve (kb 8 hónapja minden héten jártam...).
kérdés - logisztika?

Linocs, na téged is letiltunk ha ilyeneket írsz! 3 óra alvás!! :shock: Fruzsi álmában tanul meg mászni, állni stb. - hihetetlen! :)

Mona, Eszterxx, hajrááá én drukkolok nektek a ma éjszakához!
Esztert próbáltuk néha du altatni a mi ágyunkon és ő meg ott nem hajlandó aludni csak a sajátjában...

Eszterxx, Te tuti csak kamuterhes voltál és Andriska már min 2 éves a képek alapján!

Fanetta, üdvözlégy itthon!! :)

Petramama, jó mulatást Prágában!! irigykedem!

Kölyök, gratula a fogakhoz! sajnálom az autót, de tényleg iszonyú mázlitok volt

képzeljétek, hiába ültünk itthon kb 1 hétig sehova (na jó Oldtimer Show becsúszott) mondván akkor jobban eszik Eszter, ma végre kimozdultam vele és elkezdett (na magához képest) zabálni!!
kipróbáltuk a bébijoghurtot egy kis őszibarackkal turbózba - benyomta! majd délután a szomszéd kislány sárgadinnyés grizét zabálta fel és még előtte lenyomott 3 db milupás rizspehelykorongot (dmben kapni) ami azért is érdekes mert foga ugye zéró de elnyammogta, sőt amikor az övé elfogyott akkor rástartolt a szomszéd kislányra és ki akarta szedni a kezéből!
ja és kölesgolyó nagy sztár nálunk is!

viszont most kezdődött nálunk az "anyásvagyokrajtalógokmindigésállniakarokmindigpedignemtudokmég" korszak, szóval kissé húzósak a napok
sokkal nyűgibb mint kisebb korában volt...

ja és szerintetek az normális, hogy 1,5 hónapja kúszik de mászni egyszerűen nem akar. négykézlábazás az megy, de elindulni valahogy nem

KépKép
judit18
 
 


Juditkecskemét, nagyon édesek a képek! Olyan arik a srácok! SZép helyen voltatok, kár, hogy drága volt. :(
Judit18, nahát micsoda étvágya van Eszternek! Ezek szerint eszik Ő csak nem pont azt amit kellene. ;) Holnap?

KépKép
KépKép
mni
 
 


Niki, bejeletkezett egy régi barátnőm akivel ezer éve nem tudtam találkozni, hogy látogassuk meg szóval ma oda megyek, esetleg a péntek jó Nektek?

KépKép
judit18
 
 


jooo reggelt??? csak nem alszotok még???

Mni, szépek a képek ;) csudaszép időtök volt!!!!
a kenyérvégen pont én is gondolkodom... pesze nekünk van még 1 honap lemaradásunk ;)

JuditK, Máté juliustól csak 5ször szopik, és erre is figyelni kell... de most is szopik 5ször, csak napközben kevesebb ideig... ;)
tündériek a képek! az a cicásLevis, nagyon édes!!
ügyi vagy az overállal!!!
++++ Niminek

Judit18, lehet hogy a friss levegő kiéheztette ;) dejo hogy rendesebben eszik Eszter!!! sok erőt az anyás korszakhoz ;)

kész van a kocsink, csak itt most ritkarossz idő van, állitolag 2 nap múlva havazik, de legalábbis éjjel minuszkörül várhato... persze nem akarok rossz hirhozo lenni, de általában amilyen idő itt oár nap mulva otthon is olyan lsz... szval használjátok ki a jo időt!!!!
naszova nincs kedvem elsétálni a kocsiért.... :roll:
viszont vége lassan a szopinak, bealudt megint, csak most vendéget várok, és még sütni szeretnék... vidám napot!

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Sziasztok!


Nah, túl egy fél éjszakás külön alváson......

Keltem hozzá 11-kor, 1-kor, aztán 3-kor, akkor kellett szopi is.

Utána sajnos feketeleves, mert bealudtam a csajka mellett én is, szóval reggelig együtt aludtunk, picinke a cicre akadva........ Hehehehehehehe


Ennyit erről.

Apácska legalább kipihente magát, mert én azonnal ugrottam a sírásra, ő bezzeg horkolt tovább! :lol: :lol: :lol: :lol:

Délután nem leszek, apácskával megyünk el dógozóba!

Annyira szép fílingje volt íg yvisszaolvasva a tegnap délutánnak.......... Köszönet érte!
Nórim már nem alszik el kézben ringatva, csak fekve, hátát simizve. Néha hiányzik, de kárpótol a szopika!

Azt hiszem nem fogom elkezdeni a metet, amíg ennyire függő Nóri, és ezen én biza már nem vagyok hajlandó töprengeni többet!
Vendég
 


Kölyök!!!

Nórinak is a balfelső 2-es jött ki előbb!

De annyira tolja magát a többi is, hogy napokon belül szerintem túl leszünk ezen is!



Eszterke!!!!
Andris továbba is kópéka!!!! Annyira édes! És a hajszerkezet te!!!!!
A kukis kép is kedvenc!!!!
Vendég
 


Judit18!

Nálunk is nyügisek a napok sajnos............ Valahogy többet akar, mint amennyit tud......

És olyan jó, hogy leírtad, mert azt hittem, hogy én rontottam el valamit ennyire a "nevelésben",eléggé kétségbe voltam esve....... Mindig szeme előtt kell legyek, mert nyígás van!


Nóri se mászik, kúszik csak.
Vendég
 


Judit18, Laura kb. egy hete mászik előre, bár a lábait egyelőre csak húzza maga után. A kúszás kimaradt. :? Csak hátrafelé tolatott, majd tolatásból felült vagy két hete, és most mászik. Eriknél a mászás maradt ki, már rég állt, amikor elkezdett négykézláb is menni.

Kép

Kép
mzx
 
 


Sziasztok,

Mi megint eltoltuk a külön altatást, mert sikerült estére egy hasmenéseset produkálni ifjúúrnak... és anya rögtön beparázott, hogy mi lesz, ha fáj éjjel a pocakja, hogy fogom megtudni, hogy miért sír?

Az apja rögtön péntekig akarja eltolni, nem tudom, most még megy a nagy tanakodás, mit tegyünk...

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Nálunk teljes volt a siker a különalvással. :lol: :lol:
Anyós ott, mi itt. :lol: :lol: :lol:

Judit18!
A mozi nekem vagy késő este lenne jó hétköznapokon, vagy esetleg szombat délután is. Bár nekem a szopi miatt a Sugár lenne ideális, de megértem, ha azt mondod túl messze van neked. :wink: :?
De már én is ki vagyok éhezve egy kis pattogatott kukoricás feelingre.... :roll:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Megtaláltam a fényképező vezetékét :) , úgyhogy íme a képek:

Első találkozás a tejcsin kívüli ízekkel

Kép

Erik a medveotthonban

Kép
Kép

Tesók (nagy a szerelem :) )
Kép
Kép

Borzoska
Kép

Első felülés kb. 2 hete
Kép

Vigyori
Kép

Fél másodperccel ezután megejtette élete első hátraborulását-fej beverését, volt nagy szirénázás! :)
Kép

Most már ilyen szépen üldögél, és közben játszik :)
Kép

Kép

Kép
mzx
 
 


Csütörtökön 10 körül ki jön velem és Laurával az Árkádba sütizni??? :wink:

Kép

Kép
mzx
 
 


óóóóó, Mzx, én mindig lefogult vagyok Laurával!!!!

Olyan kis édes, husi!!!

és milyen jó, hogy ő már igy eljátszogat! Andris csak a földhöz csapkodná a játékot... nade hiába, Laura már majd' 9 hónapos nagylány :lol:

És Erikkel le sem tagadhatják egymást!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Mzx!

Most aztán kaptunk képet. :wink:
Jó helyre ragd a vezetéket, hogy sűrűbben megtaláld. :lol:
A félig asztal alatti vigyorgós lett a kedvencem. :wink:
Szereti Laura a kanalas kajcsikat?

Lusie!
És ugye semmi allergiát nem találtak Petinél?
(ezt még tegnap akartam :oops: )

Judit(kmét)!
Szép helyen voltatok nagyon.Az ára tényleg húzós volt. Szerintem nagy összetartás lesz a két fiad között. Főleg csibészségben. :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Mzx!
Nem lehetetlen a csütörtök. :wink: :wink: :wink: sőőőt :D

(ja és a lakásból látható részletek is nagyon tutik, megérte a fáradtság)

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Eszterxx, tényleg hasonlítanak? Nekem már olyan másnak tűnnek.

Milyen megint dolgozni?
Én meg eddig nem aludtam Laurával, de az utóbbi másfél hétben egyre több éjszaka kötünk ki együtt a kanapén... Egyszer-kétszer betettem közénk is, de nagyon megizzadt szegényke, ahogy mindketten fűtjük.

Kép

Kép
mzx
 
 


Pumperka, de jó lenne! :)
Most kezdi el rendesen enni őket, mert rájöttem, hogy unja az evést, és ha közben bábozok neki, akkor sokkal jobban eszik. Valamint az is kiderült, hogy szopi után semmit nem akar már enni, mindent tol kifelé, ezért csak jól kiéheztetve, szopi előtt hajlandó bármire nyitogatni a száját. Ezen kívül a zöldségfélék jobban bejönnek neki, mint az édes gyümölcsök, úgyhogy egész jól belejöttünk a kanalazásba, de még minden étkezésnél van tejcsi, valamint a reggeli, az ebéd és a vacsi csak anyatej.

Pété, Judit18, Niki, Monácska, Beuska, többiek???

Kép

Kép
mzx
 
 


Részemről akár rendben is jó?????

Csütörtök 10 körül Árkád!!!!

Ha változás van, azonnal írok!

Pété!!!
Télleg!!! Hol vagy?? Livike fülét kilövettétek végül????
Vendég
 


Mzx, nézd meg őket jól a 4. képen, ahol együtt hasalnak! Két tojás! Arcforma, hajszerkezet, orr, száj, grimaszok, nézés...

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Eszter!
Kopogni tanulunk mi is.................. Hol egymáshoz csapkodjuk a dolgokat, hol a földhöz.....


Mzx!
Laura tünemény!!! Olyan fain fejecskéje van! Ekcémátok javulgat???

Pumperka!
Nem sírtál fel éjjel????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nekem őszintén tök jó újra dolgozni! Fél háromtól már alig várom, hogy mehessek Andrisért, de így az együtt töltött időben vele és csakis vele vagyok. Szerintem ő is jobban járt, mert van egy anyja, aki kiegyensúlyozott, élvezi a munkát is, tudok gondolkodni is és nem az van, hogy alig vártam, hogy valami mást csináljak végre, minthogy nagyon édesen, de egész nap csak gügyögünk együtt.
Nekem sok volt, főleg, hogy sosem alszik, nem szopott, hanem fejni kellett napi 7-8 órát... Minden pillanatban vártam már, hogy jöjjön valaki, akihez azért pár felnőtt szót is szólhatok, legyen 8 óra elteltével, aki megfogja egy kicsit, míg pisilni megyek...

A legnagyobb élményem, hogy fél 9 és 4 közt akkor mehetek wc-re, amikor csak akarok... pedig már nagyon jól megtanultam ölemben a gyerekkel :lol:

Tudom, hogy sokak számára megbotránkoztató lehet a véleményem, de tényleg szeretem a munkámat, jó érzés, hogy most már nem kell a megélhetés miatt aggódni és igy úgy érzem, teljesebb életet tudok Andrisnak is adni (hogy a sok játékról ne is beszéljünk... :lol: )

Aztán majd a januártól félek nagyon, mert akkor gyakorlatilag egész hónapban nem fogom szegényt látni, beszámolókat kell csinálnom, 3 hét alatt 6-ot, ami rettenetes nagy munka. Régen is csak úgy ment, hogy volt, hogy 2 éjszakát nem mentem haza, csak 3. nap, nem tudom, ez most hogy fog menni Andrissal, de valahogy majdcsak megoldjuk...

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Eszter, én totál megértelek, meg szerintem JuditK is (csak mert egyszer ő is kifakadt), meg sokan mások is. Nekem néha már az is öröm, ha anyóssal beszélhetek, mert ő felnőtt, akkor gondolhatod mennyire elég már a gügyögésből.... :twisted: Bár Petra jó kislány, ezért valszeg nem adom bölcsibe, de ha hisztisebb lenne, mint pl annó a bátyja, már repülne is :wink:

Mona, és Eszter, külön alváshoz drukk. Nálunk 4 hónaposan került külön a lány :D És eddig oké.

Mzx, JuditK de jók a képek!
Levi a cicával nagyon aranyos. És Mzx, klassz az andante garnitúra :wink: (az egyik képen látszik a cimke :wink: )
Szerintem is hasonlítanak Erik és Laura.

Nekünk kijött tegnap a másik alsó fog is, úgyhogy alul már kettő van, felül semmi :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?