Új privát üzeneted érkezett!

Akkor néhány kép a sok közül:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
kisfruzsi
 
 


És már mi is a sportrészt használjuk, mert nem akart feküdni Alma már....

Kép Kép

KépKép
kisfruzsi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:37-kor.
Vendég
 

 
 

No és akkor egy kis jelentés magunkról.
7500 gramm és 66 cm a kishölgy, 43 kalapot kellene neki hordania! :lol:
Szóval növögetünk.
Még "csak" hempergőzünk, csúszunk mászunk, ülni akkor ül csak,ha segítünk neki. Mászni se mászik (addig jó)
Viszont be nem áll a szája, vigyorog, kacarászik.
Danival még mindig imádják egymást! :wink:


Szeretnék mindenkinek az elöttünk és utánunk szülötteknek is BOLDOG FÉLÉVES SZÜLINAPOT kívánni.
Azért ennyire előre, mert nálam aztán ki tudja mikor dugom be az orrom ide (időm se engedi, bezzeg a Dani mellett még volt időm netezgetni, no mindegy)

Már amennyire vissza néztem nagyon helyes babákat láttam.
Olyan jó nézegetni őket!

Zorróné!
A kisvideot Jázminnal néztem meg, le sem vette róla a szemét. Még pityeregtem is... :oops:

Kisfruzsi! Csini a lánykád,olyan kis angyali, ahogy alszik!
Jók a tali képek is!
Erről is lemaradtunk.... :?

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara, boldog feledik szülinapot Jázminnak :)
Kép Nagyon nagyot nőtt a lánykád, édesdrága :)



Nono, nagyon sajnálom :( Küldök sok-sok gyógypuszit Szonjának, és szorítok, hogy Ti ne kapjátok el! Tarts ki, már csak 4 nap, és túl vagy ezen a nehéz időszakon, magad mögött tudhatod ezeket a szörnyű napokat!!!

Fruzsi, nagyon édes Alma a babakocsiban :) Örülök, hogy jobban vagytok!

Bogi, nekem is nagyon tetszett a videó, tényleg nagyon ügyesen összeválogattad!

Anetto, miért nem lesz neted? :(

Zsuzsa, sajnálom a kutyust :( Nekem most jónak tűnik a kedd!

Judit, addig még sok idő van, meggyógyulhatsz, nem? Olyan jó lenne :)

Ágnes, nagyon aranyos Miki, tényleg hasonlít az apukájára :)

Celesztina, aranyos a tesós kép :) Anyud azért nem semmi :( Az éjszakákat meg sajnálom, remélem ma sikerül pihizned!

Zita, köszi :) Barbi is labilis napok óta, sosem volt ilyen, nagyon anyás, nyügi, sokszor semmi nem jó neki, de ha jövünk megyünk tök jól elvan! Úgy vagyok vele, ha hisztis lesz, összeszedem magunk, és hazajövünk!
Tök jó az összehsonlítós kép... igaz látszik Apán, hogy már nagyobb fiú, de az arcszerekezet azért picit hasonlít... főleg ahogy mosolygnak, és kidudorodik az arccsontjuk :) De a mai énjére tuti hasonlít Apának :)

Eszti, dejófej Száva :):) Én láttam rólad is képet már, szerintem azért belőled is van bennük, de tényleg hasonlítanak Apára a csajok :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:38-kor.
Vendég
 


Szia Nono!
Fel a fejjel már tényleg nincs sok hátra és utána csak vele/velük fogsz törödni.
Szeríntem a lánykád ezt már tudja is és nem "haragszik" rád!
Imád téged!
Szóval már csak 20 tétel van.
Bújj oda Márkhoz pihenj amíg lehet és holnap aztán hajrá!
Remélem sikerült egy kicsikét vigasztalni téged!!!!
pussza

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Nono, remélem tudsz azért kicsit pihenni, ha más nem Márkkal összebújva :) Ő is, és Szonja is tuti segíteni fog a vizsga nehézségein átlendülni, erőt adnak majd Neked! Na meg mi is, SIKERÜLNI FOG!!! :wink: :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Látom Nici egyre jár az agyunk (Márkkal összebújás) :wink:

Tényleg nagyot nőtt a lánykám...

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Nono:Kitartás,már csak pár nap.Nekem már az is rossz volt,amikor külön szobában aludtam a kicsikémtől,mert beteg voltam.És már csak 20 tétel van hátra.
Xsara:nagyon cuki a lánykád!ő is szép nagyra nőtt
jók a babatalis képek is.
Jó éjt mindenkinek!Nono!Neked is!Ne bőgj!Megérzi rajtad Márk!Inkább próbálj meg kicsit aludni!

Kép
ágnes27
 
 


Nono kitartást!!!!!!!!!!!!!!!remélem jó éjszakátok volt és Márk hagyot aludni.

Fruzsi
jók a képek :lol: :lol:
csak ezt az oldalt olvastam vissza


a mi éjszakánk sz@r volt.23órától 3óráig kb.13x keltem.3x ivott a többi cumi.3kor megetettem és 7elött keltek a fiúk.elöbb nem akartam enni adni neki mert annyit vacsizott,mint máskor.de erről az ivásról valahogy le kell szoktatnom mert ez nem állapot.csak pár kortyot iszik és kész.



ha van pár jó éjszakánk akkor tuti,hogy jópár rossz éjszaka következik :( :(

olyan fura ez az éjszakai kelés nekem mert Levim 2,5hósan már átaludta az éjszakát.elötte is csak éjfélkor és 4kor kelt.aztán ez szép lassan tolodot ki és egyszer csak átaludta az éjszakát.

Kristóf is most pár napig csak 4-5után evett elöször.igaz inni kelt 1-2x de pár korty és aludt.nemtudom az ivásról kéne talán leszoktatnom vagy csökkenteni de most éjjel se sikerült nem kell neki cumi.

na mindegy nem panaszkodom,csak olyan jó lenne már aludni egy nagyot,ébredés nélkül :roll: :roll:
Vendég
 


Nono
Hogy vagy?Hogy telt az éjszaka?Sok-sok ölelést küldünk Szonjának,hogy minél előbb meggyógyuljon,neked pedig kitartás.Hétfőn délután óriási kő fog leesni a szívedről és tele leszel újult energiával és minden porcikáddal a családra fogsz figyelni.Milyen jó,hogy ilyen segítőkész és jó fej családod van,számíthatsz rájuk!Sokkal nehezebb lenne,ha nem lenne senki,aki átvállalja őket. :wink:
Vendég
 


Kicsi Nono!!!

Ne add fel, mi gondolunk Rád/Rátok!!! Már csak 3 nap, ezt már féllábbal is ki kell bírnod!!!
HA pedig már nagyon nem bírod, akkor gyere ide, és írjad ki magadból, itt mindig van aki megvígasztaljon!!

Az ikres anyukák után Te vagy még, aki előtt le a kalappal!!! Nagyon jól csinálod, én tuti nem tudtam volna ezt végigürizni!!!

Hétfőn pedig ott leszünk Veled mindannyian, és szorítunk Neked!!

Puszii

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Eszti
Nagyon szörnyű, amit leírtál, én tuti addig sikítottam volna a telefonba, amíg nem adnak rendes választ!!!!
Örülök, h minden rendben!!

Xsara
Jó h jöttél!!! Nagyon helyesek vagytok!!!!

Fruzsi
Talis képek nagyon jók!!! ÉS Mango ott is teljesen normálisan néz ki!!

Többi kép is nagyon jó, jól be lett terítve velük az előző oldal!!! :)

FÉLÉVESEINKNEK BOLDOG SZÜLI Kép -át!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Kamilla ikreinek, Márknak és Nórának
Kép

és Mango KisAtijának nagyon boldog felediket kívánok! :)
Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok!

Régen írtam, olvasni tudtam azért, csak az írás nem jött össze.
először is: MINDEN 6. hónapját betöltő babának kívánok nagyon-nagyon sok boldogságot!!!!!!!

Láttam sok szép képet (Anettoék gyönyörű kisfiát, Nici huncut Barbi babáját, Atizka kép összeállítását, Marcianyu hiú Marciját, Medina, Ágnes szép babáit, Nono ügyes kis Márkját, szépséges Jázmin és Alma babát stb)

jó kis videót (Beni baba videója nagyon jóra sikeredett!)

Aztán olvastam rossz dolgokról (PKU eljárás viszontagságairól, tüszös manduláról, rossz éjszakákról, a kis beteg Szonjáról)

de azért jó történeteket is olvastam - jut eszembe a Kis Boti, akivel mindig zárom a napomat, annyira szorítok, imátkozom érte


Mi a hozzátáplálással sehogy sem állunk. Még mindig csak a tejet fogadja el Bálint úgy igazán, volt 2 nap, mikor a banánt ügyesen elfogadta, de aztán azóta csak szájzár és fej elfordítás van. Eddig nem paráztam, mondván,hogy kitartónak kell lenni, stb. de most már eléggé elkeserít a dolog. Arról nem beszélve, hogy a cumisüveget sem fogadja el se cumival, se azzal az ivócsőrrel. Persze pohárból sem. Az a baj, hogy bármi lehet benne, meg se kóstólja. Csak a szopi megy.
A másik problémánk nekünk is az éjszaka. Már ott tartunk, hogy 2 óránként kel. Este 9-10-től reggelig. :roll: :roll:

Na, nem panaszkodom tovább, inkább érdeklődnék, hogy nézitek - e már az autósüléseket??
Mi 2 között vaccilálunk, egyik a Chicco Key X plus, a másik pedig a Maxi Cosi priori. A Chicco-nak jó fejtámasza van, viszont a Maxi cosi tuti jó, jól szerepel a teszteken. Val. színű ma megnézzük, mert már Bálint majdnem 9 kiló és hosszú, a hordozóból már eléggé lelóg a lába.

Nono, kitartás!! Szíved Szonja nagyon szeret és a kicsi Márk is, látod milyen szépen, ügyesen fejlődik!! A vizsga pedig sikerülni fog, kamatostul megtérül a befektetett energia!!

Régen írt Lituka, Emi és még nagyon sokan hiányoznak :cry:

Kép
tim27
 
 


imátkozom=imádkozom

Kép
tim27
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:38-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:38-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:38-kor.
Vendég
 


gondoltam kicsitpörgetem az oldalt :lol: :lol:

Kép Kép Kép 2cumis és az alvós macik :lol:

Kép most igy alszik :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szép babafotókat és videókat láttam. :D
Márk nagyon ügyesen fogja a labdát,
Boginak nagyon jól áll a csíkos pulcsi, a csontról nem is beszélve :lol: , és aranyos a féléves képeken is,
Marci jl elvan a zacskóval, és a kistállal a fején:D,
Alíz ügyesen tűri, hogy apukája a körmét vágja( Nimródnak akkor szoktam levágni a körmét, mikor alszik),
Emmának gyönyörű szemei vannak,
Attila (Medina) nagyon komolyan néz a meztelen képeken,
Kristóf kúszóbajnok is édes a tesójával együtt.


Nono! Gratulálok az álldogáláshoz! :D Jó korán kezdte a fiad!:D

Anetto! Gratulálok a keresztelőhöz, szépek voltatok! :D

Ágnes! Én is köszöntöttem a fiad. :wink: Nagyra nőtt a fiad!:D Édes a képeken!:)

Eszti! :( Örülök, hogy egészségesek a lányok! Nem volt könnyű az a pár nap, és igazságtalanság, amit csináltak veletek. :evil:
Aranyosak a lányok a képeken!:D

Mango!:( Szegény Csenge. Jó, hogy nem lett komoly baja. Nem ment el a kedve a bölcsitől?

folyt.köv. csak elküldöm, nehogy elszálljon
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gumimaci_1 2009.03.13 16:43-kor.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Sziasztok!

Néha olvaslak benneteket,1-2alkalommal kértem tanácsot amit kaptam is :)

Azt szeretném kérdezni ki használ mosható pelust? (emlékszem írta vki)
Tapasztalatokat írnátok? Melyik márka jó? Monapelen gondolkodom,használ vki??.. Nem folyik ki a pisi éjszaka? Esetleg trükköket is szívesen olvasok, hogyan olcsóbb (külső +belső+betét) vagy egybe??

Minden jót és köszönöm a válaszokat!
Vendég
 


sziasztok

NONO jobbulást és kitartás én is nagyond rukkolook!!!

Lau is beteg lett, minden betegskedőnek jobbulást!!!

ma anyósom volt itt így szundiztam délután, amúgy kisebbel hajbnali 1-kor jöttünk le -olyan álmos voltam majdnem leszédültem a lépcsőn :x ma az ágyáról levettem a leeségátlót és a franciaágy mellé húztam, hátha...

7kincs: fórum a mosható pleus témájában itt: http://www.mamami.hu/forum/showthread.p ... #post53790
Mi részbn moshatózunk, egyelőre nincs sok darab a készletben, monapelt még ne próbáltunk. és csak napközben itthon moshatózunk, így az éjjelt sme tudom, de Csöppkéék asszem teljesen moshatóznak, de nem tudom, mit ahsználnak, talán kushiest.
asszem amúgy a külsők, belsők jobban jönnek ki árban mint az aiok, meg gyorsabban száradnak

Boldog félévfordulót: Nóra, Márk, Kisati, Kiskincs!!!!

Kép Kép
celesztina
 
 


celesztina köszi! :wink:

Monapel azért tetszene mert magyar és képviselő van a közelben, így nem kellene netes rendeléssel kínlódnom. :)
hátha van vkinek tapasztalata

Az előbb nem írtam,hogy tüneményes babaképeket látok mindíg!!!!!
És boldog 6hósat minden ma ünneplőnek!!
Vendég
 


Nóna! Mi makezdtük el a hozzátáplálást.:D Almát kapott, először a levét, majd a húsát is az almának és nagyon ízlett neki. :D Biztos mind megette volna, de első nap nem akartam sokat adni neki. Én még nem akarom elhagyni a szopit, így ebédre kapta az almát úgy hogy szopi-alma-szopi. Pár napig még csak ezt kap, majd mást is kipróbálunk.:)

Medina!Köszi a tanácsot altatás ügyben. Nem nagyon szoktam panaszkodni a nappalokról, mert ha nem alszik az ágyban, alszik a hordozóban, vagy a babakocsiban. Én szeretek nagyot sétálni vele. Amúgy a hasonalvás még mindíg nem jött be neki, de jókat forgolódik az oldalaira, meg háton is alszik. Ez egyedi eset volt, lehet megéreztük a frontot, nem volt hajlandó aludni, csak ha én is ott voltam melette és mikor ébredt volna, megráztam a fenekét. :D Ma már jól aludt/alszik. :D

Még vannak fotók. De jó!:D
Barbi huncut mosolyát nagyon szeretem, aranyos Szandival is és a kis unokatesóval is. Nici, szőke vagy barna az a hajkorona?,
Marcinak bejön a csirkehusi brokkolival :lol: , édes,
Boginak jól áll a farmer (is) és neki is érdekesen áll itt a haja,
Kristóf válaszolt is a kérdésedre Lekri, szerinte máris hintázhat :D,
Miki tényleg hasonlít az apukájára,
Lau és Julinka olyan huncut azon a képen, aranyosak:),
sátorozó Száva nagyon cuki,
Alma babáról a közeli kép (is) nagyon szép

Mary! Jó, hogy jó híreket kaptatok a kardiológián.:)

Zorroné! Nagyon jó a "miből lesz a cserebogár" videó!:D Ügyesen megcsináltátok! Nekem nagyon tetszik, ahogy Beni átfordul, olyan édes!:)

Téjé!:( Jobbulást! Jobban vagytok?

Zsuzsa! Sajnálom a pincsit.:( Nem került elő?

Anetto! Én azóta kialszom magam, mióta Nimród mellettem alszik. Persze kel többször is, de nem megy ki az álom a szemünkből a szopi miatt.

Celesztina! Sajnálom az éjszakákat. :(Javult a helyzet?
Anyukád meg... :evil:

Atizka! Jók a fekete-fehér képek!:) Szerintem rád is hasonlít Emma. A szeme olyan, mint a tied.:)

Xsara! Édes a kis félévesed!:D És a tesója is. :D

Kisfruzsi! Örülök, hogy jól vagytok.:)
Köszönjük a talis képeket, nagyon jól sikerültek!:D

Nono! Jobbulást és kitartást!:(

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Ezzel kellett volna kezdenem :oops:

NAGYON BOLDOG FÉLSZÜLINAPOT!

KAMILLA, MÁRKNAK Kép

ÉS NÓRÁNAK Kép

MANGO, KISATINAK
Kép

És boldog hófordulót minde babának, akinek a napokban volt vagy lesz.:)

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


:) :)
Mit tanul(hat)tam a szüleimtől?

1.Megbecsülni mások munkáját
"Ha mindenáron meg akarjátok ölni egymást a testvéreddel,kint csináljátok! Most takarítottam fel."

2.Vallást
"Jobb lesz ha imádkozol, hogy kijöjjön a folt a fehér ingedből!"

3.Az időutazás alapjait
"Úgy megcsaplak, hogy a jövő héten térsz magadhoz!"

4.Logikát
"Azért, mert én azt mondtam!!"

5.Tornamutatványokat
"Most nézd meg, hogy néz ki itt hátul a nyakad!"

6.Bőrön át táplálkozást
"Fogd be a szád és edd meg a vacsorád!"

7.Türelmet és kitartást
"Addig ülsz itt, amíg a spenót el nem fogy!"

8.Meteorológiát
"Úgy néz ki a szobád, mintha tornádó söpört volna át rajta!"
Vendég
 


minden féléves manónak boldogat :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Még annyit, hogy...

Tim! Szerintem nem baj, ha még nem fogadja el Bálint a szilárd kaját. Még nincs kész rá, és minek siessen, a legjobbat kapja. :wink:

Lekri! Jó az oldalpörgetőd! :lol: Aranyosak!:D

Launak jobbulást!:(

Na megyek, mert most már velem van tele az oldal :oops: :lol: . És amúgy is... egy ideje már itt ülök. :D

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Gumimaci
nagyon aranyos vagy,hogy mindenkihez van egy jó szavad. :lol: :lol:
én mire az olvasás végére jutok mindig elfelejtem mit irtam :oops: :oops:
Vendég
 


mit irtatok :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Nono, képzeld, mi is betegek vagyunk/leszünk :(
Apa 2 napja taknyos, köhög, fáj a torka, erre ma Barbinak délután már hőemelkedése volt, most meg már lázas :( És Apának is már kezdődik, hőemelkédes volt az előbb!
Nem hiszem el, hogy mindig mindent elkap ez a kicsilány :(

Gumimaci, szőkésbarna... napfényben csillogó szőke, de normál fénynél barnás :) Viszont látszanak kis pihék alatta, az új haja, az elég szőkés :) Szerintem amúgy olyasmi lesz, mint Szandié, neki is szőkésbarna, nyáron meg tök kiszívja a nap :)
Szép hosszú hsz-t írtál :) Remélem Ti jól vagytok, és minden ok!

Lekri, arik a cumis fiúk :)

7kincs, Csöppkéék moshatóznak teljesen, írt is erről a blogjában sokat, szerintem less be hozzájuk :)

Celesztina, Launak jobbulást!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:39-kor.
Vendég
 


Boldogságos félévességet Jázminnak, Bendegúznak, Márknak és Nórának, valamint Attilának!

Kép

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Nagyon Boldog Feledik Szülinapot kívánok Márkó-bátyónak és Norci-borcinak valamint Kisatinak!!! :wink:
Kép

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


BOLDOG FÉLÉVESSÉGET BENINEK, JÁZMINNAK, BENDEGÚZNAK!

Kép


BOLDOGSÁGOSSÁGOT MÁRKÓNAK, NORCINAK, KISATINAK!

Kép


Most csak ezért jöttem, mert majd kidőlök az álmosságtól :?

Ja, és nyugodalmas éjszakát MINDENKINEK!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


jó hétvégét és jó éjszakát mindenkinek!

Betegeknek jobbulást!
Aki tanul NONO :wink: kitartás! :D
Hétfőn talán jövök....
csak benéztem...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Jaj és a fél éves babáknak boldog fél éves szülinapot!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Jó reggelt Lányok!


Akkor nem tudtok nekem okosat mondani arról, hogy miért csak most értesítik ki azokat, akiknek esetleg meg kell ismételni az anyagcserevizsgálatot?????


Gumimaci, rég voltál, ha tudsz gyere sűrűbben!

Többiek merre vannak??? A teljesség igénye nélkül: Magika, Szőlő, Szösszenet (sok a munkája, tudom), Babyteve, Kamilla, Lituka, Csöppke, Bambi... :oops: bocsi most ennyien jutottak névszerint eszembe

KépKép
kisfruzsi
 
 


Nici nem 1 hét szobafogság. De lélekben veletek leszek.
Gumimaci Rini jól, én még vacakul.

most csak ennyire volt erőm.

Kép
téjé
 
 


Hoztam néhány képet!!! :D :wink:


Kép Kép Kép Kép

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Először is
NAGYON BOLDOG FÉLSZÜLINAPOT ERCSI LILLUSNAK Kép
és tegnap kimaradt :oops: 7KINCS KISKINCSÉNEK Kép

Mi jól vagyunk, éppen a tesóméknál vagyunk, Keresztszülők (is) kényeztetik Nimródot. :D Így akad egy kis időm netezni is néha. :wink:

Ma ebédre meg is evett Nimród egy kisebb almát, úgy ízlik neki, alíg tudtam a szájába kanalazni, repült, mikor nem voltam elég gyors. Előtte és utánna is szopizott, úgy jóllakott, hogy nem bírt mozdulni egy fél óráig. :D :lol:

Tegnap elkiabáltam, hogy alszik jól éjjel. Fél 3-kor kialudva ébredt, visongatott, nevetett, játszani akart. :? :D Másfél óránkba telt, mire visszaaludt, majd reggel fél 8-ig aludt még. :D

Nici!:(Jobbulást nektek!
Eddig én barnásnak láttam Barbi haját a képeken, csak volt egy kép, ahol kifejezetten szőkének látszik.:) De mindegy milyen színű, olyan aranyosan áll a fején! :D

Nono! Remélem hamar meggyógyul Szonja. :( Sokat gondolok rád/rátok. Nagy megkönnyebbülés lesz majd neked hétfőn, mikor lejár a vizsga.

Téjé! :( Remélem hamar rendbe jössz te is. Örülök, hogy Rini jól van.

Kisfruzsi! Én nem tudok válaszolni a kérdésedre, ezért nem írtam tegnap sem. :?

Mary! Édes Bogi!:D Látom lassan ő is inkább állni fog, mint feküdni, vagy ülni. :)

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Boldog feledik szülinapot Lillának!

Boldog névnapot Blankának és az én Biankámnak! Kép

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


sziasztok

szerintem én a keddi taliról kihuzva leszek :( :(
Levinek folyik az orra megint,meg tüsszög.Kristóf rekedt még mindig :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Biankának és Blankának boldog névnapot!:D

Lekri! :( Jobbulást a fiuknak!

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


[color=indigo]Jobbulást mindenkinek!!!! (már akiket érint, de úgy látom sokan vagytok sajnos)

Nálunk Launak ma már csak hőemelkedése volt, de a kedve a régi így is, msot is apja hátán ugrál (szó szerint) :lol:
Julinka is szörcsög, remélem, megússza !
(csak zárójelben h nekem is fáj kicsit a torkom remélem nem leszek beteg!)
és Lau rekedt nagyon

éj viszont jó volt :D Lau ugyan kelt párszor mert szomjas volt
(ez jó h ivott sokat) és kicsi is kelt hajnalban szokásosan de az ágyát a mienkhez toltam és leszedtem az oldalsó korlátot így végül is egysüttalszunk, tudott szopizni meg tudtam simogatni mikor ébredt hajnalban így csak másodpercekre kellett kelnem miatta :D

Boldog félévfordulót kívánok minden babónak aki érintett és eddig esetleg kihagytam!!!
Kép

Kép Kép
celesztina
 
 


Boldog Feledik Szülinapot Ercsi Lillusának! :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


jó reggelt!

rég nyitottam :D

kisebb is szipog, reggel fél 6kor arra keltem h nem kap elég levegőt (szájon át kapna de úgy nem tetszik neki) szóval kelhettem szivogatni (4kor aludtam vissza mert éjjel meg rém rosszat álmodtam)

tudja vki gyereknnél miből lehet laikusként tudni h megfázott vagy elkapott vmit?

no kicsi nyűgi lett mnennem kell
sép napot mindenkienk!

Kép Kép
celesztina
 
 


és még mindig senki??? :shock:
jól kiírtottam a topikot :cry:
jó étvágyat az ebédhez!

Kép Kép
celesztina
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?