Új privát üzeneted érkezett!

Timi!Kép
Milyen ugyfelek ezek?Ha nem titok...

Lanyok!Kép
En bejelentkeztem a Praxisba febr.16-ra (18 hetes leszek akkor).Csak egyszer mondtam a neninek,hogy a Gyorfy dr urhoz szeretnek kerulni,aztan belekerdezett valamibe,most nem vagyok biztos benne,hogy hozza kerulok,pedig nem akarok ugy jarni,mint szegeny Mucska a nagytehetsegu nenijevelKép.Szerintetek pofatlansag lenne visszatelefonalni es megkerdezni,hogy kihez vagyok beirva???

Mindenkinek kellemes hetveget!!!
szoszi
15+5
szoszi
 
 


egy kis konkurencia Mucskanak!
Kép
szoszi
szoszi
 
 


Mucska,
Kérlek, kérlek, kérlek címet adj!

Bori
drbusborbala
Budapest, XX.
 
 

 
 

Szöszi!

Nekem is a legvégén mondták csak meg, hogy ki fog vizsgálni és nem akartam hülye helyzetbe kerülni, hogy még sem kérem, mert azt nem tudhattam, hogy nem e ott van épp.

Pusza Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

jaj! Ez a mennyiség reggel óta? Viccnek is rossz!

Na, ma ügyintéztem, és vásárolgattam!
Akit érint:
Auchanba vettem gatyit 3000-ért. Rugalmas pamut, és több szín van. Volt leárazva 1000 alatt 5 darabos CSEH pelus is (jó ár!!!), és CSEH kifogó is 700-ért.
A CORÁban vettem egy blúzt is, de kiakasztott, hogy azért kellett nagyobbat vennem, mert az ujja volt szűk! Röhej!!!

Csicsóka: akkor te is a heti UH áldozata vagy. De fel a fejjel, előre a 4D-re!

chello: ne parázz előre az AFP miatt! Sok külföldi országban nem is csinálják már, mert ennyire megbízhatatlan! Én a te helyedben csak az UH-t várnám a Praxisban! A Győrffy majd jól megkukkolja!
Ja! Grat a szabidhoz!
És a sültcsirke szerintem neked jó lesz. A gyümi majd a desszert lesz utána Kép Hajrá kilók!!! Kép

Zsuzsi: nagyon aranyos a rucika. Majd a te varrományaidat is szeretném látni Kép
Amúgy akkor jól bevásároltál. És a "pót kispapa" szerintem teljesen természetes, hogy segített Kép

Bori: te már most akarsz menni 4D-re? Én is kérdeztem az uramat, és ő azt mondta, inkább a végén. Látod, ilyenek a pasik. Elárulom, hogy én 2X szerettem volna, mint Zsófinál. A 26. héten, és a 35.-en. Hát, most nem tudom, mi lesz! Kép

Mucska: a nyaklevest a szüleidtől kell kérni Kép
Apa rendbeteszi??? És ezt neked végig is kell nézned??? Akoor a jövő héten is ilyen UH-k jönnek???

Timi: ez az emelgetés dolog nagyon nem tréfa! Ez a terhesség további részében is sok bajjal járhat!
A szőlővel? akkor én csak az anyósnak mondanám ezeket! Meg mást is. Akkor nem fogsz éhezni!!! Kép
És vedd tudomásul, hogy nagyon haragszom rád a hanyag kaja miatt! Ezért van az aceton is a pisidben! 2-3 óránként kellene enned egészséges dolgokat! Gyümit nem eszel???

A férjem nevében köszi a dícséreteket! Kép

Most ugyan végeztem, de mire ez elmegy, addigra kezdhetem újra...
Pusz nektek!

Zsuzsa

BELLANA, KINGA!!!!! Merre jártok???
zerko
 
 


Mára elköszönök,
és beveszek egy kanál Visine-cseppet.

Bori
drbusborbala
Budapest, XX.
 
 


Borikám!

Olyan szépen kérted!
http://www.gifart.de/
Csak győzzed nézegetniKép
Puszika
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Bori: ezt ismertem, de akkor is jó!!! Kép)

Szöszi: nem ciki! Hívd vissza, ne utólag keseregj!

Zsuzsa
zerko
 
 


Szöszi!

A kuncsaftjaim!Kép...
Egyébként egy internet szolgáltató cégnél dolgozom, 36-os körzeten belül szolgáltatunk netet. Végül is a fő feladat a szerződött ügyfeleknek a számlák kiállítása, befizetések, kifizetések...tehát pénzügyi dolog. De ezen felül van itt 3 PC, meg két Mac, és jöhetnek emberek netezni. De nem egy nagy színvonal, nem ez a fő profil, csak azért van, mert ugye net úgyis van, hát akkor szedjünk be belőle egy kis pénzt.Kép És van olyan ember, mint ma is, hogy leül 11-kor, és délután 4-5-kor megy el. Addig zenét tölt le, kiírja cd-re....Az ilyen ügyfelektől nem tudok semerre menni, mert nem lehet itthagyni őket, kirakni meg nem rakhatom ki, mikor wc-re megyek.Kép Van egy pár srác, akik szinte minden nap jönnek..rájuk lehet bízni a boltot egy pár percre. Az egyik srác még boltba is megy nekem, meg hó elején a munkámban is néha segít. Persze ezért itt internetezhet egész évben ingyér.KépKép

Mucska!

Azért még beesett egy ember, de már itt van a kollégám, meg mindjárt jön a férjem is. Így már nem annyira gáz a dolog.Kép

Timi
hmmm
 


Zsuzsa!

Majd meg látom, hogy mit is értett édesapa azon, hogy rendbe teszi! Végül is mindegy mit csinál vele, csak jókat és szépeket mondjon! (Szokták mondani, hogy nem kopik.....)

Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska: mindegy???
Hát, szerintem ebbe gondolj bele! Kép Kép Kép

Zsuzsa
zerko
 
 


Mucska: értessz???

Kép

Zsuzsa
zerko
 
 


Sziasztok!

Olvaslak benneteket a genetikai uh-ról, így felhívtam a Praxist, hogy időpontot kérjek a genetikai uh-ra, mivel én odajárok magánrendelésre is. A bejelentkezésnél azt mondta a hölgy, hogy 19 hetesen kell menni erre az uh-ra és vigyem magammal az afp-eredményt is, hiszen addigra lesz kész, így van értelme a vizsgálatnak. Pedig azt hittem, hogy korábban is láthatom a babót!!Kép Na mindegy várok, remélem addigra megmozdul a babócám és végre megnyugodhatok!

gifeket itt is láthattok: http://www.raichu.de/

gyerekeknek kifestő: http://www.raichu.de/Ausmalbilder/wegweiser_zu_ausmalbilder_seite_1.htm

angol gyerekdalok, zenével: http://www.kididdles.com/mouseum/w063.html

és gyönyörű panoráma képek Magyarországról: http://www.panoramas.hu/

gyermekmondókák: http://www.neumann-haz.hu/scripts/webkat?session=221646235&infile=virt_keret.htm l&oid=132005&dok=http://www.neumann-haz.hu/scripts/SGML/BHISGMLtr?nepdalok/nepda lok001003.sgm

homeos bogyók különböző bajokra: http://members.chello.hu/malorg.bt/tipegoketto/homeopatia.htm#meghules

Szöszi: nyugodtan hívd fel, én úgy tudom, hogy hétvégén nincs Györffy. de kérdezz rá!

Üdv: Zsuzsi
zsu26
 
 


Mucska!
Köszi a képet,tegnap már én is hasonlóan éreztem,a kedvesem fogott le,hogy ezt azért mégse.Majd az emberke megteszi helyettem.

nanda
nanda
 
 


www.babakocsi.hu
Nem a választék,hanem a tanácsok miatt.
nanda
nanda
 
 


Zsuzsa!

Csak azért merek ilyeneket írni, hogy mindegy, mert tudom, hogy a párom annyira lusta, hogy nem fog udvarolgatni senkinek.Mármint ilyenre lusta!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Na egyenlőre elköszönök, mert meghívtak palacsintázni!

Puszi mindenkinek, akivel nem beszélünk annak jó hétvégét kívánunk!
Puszika
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!


Végre itthon vagyok, megyek visszaolvasni mert totál le vagyok maradva!

Chello
chello
 
 


Zsuzsa, köszi. Kép Már nagyon várom a találkozást Győrffy úrral, hogy végre megnyugodhasunk.

Mucska, milyen volt a palacsinta? Tök arik a képek amiket beszúrsz, meg fogom nézni az oldalt.

Timi, ez szemétség, hogy se kajálni se wc-re menni nem tudsz, szerintem is irasd ki magad, nem ér annyit az egész. A Gyrosnak biztos örült a pici!!

Egcsi, én is hallottam, hogy külföldön már nem csinálank AFP-t de itthon még a dokik komolyan veszik, sőt egy csomó lányt az AFP miatt küldenek el amniora. Ez szemétség a sok izgalomról nem is beszélve. Kispapit tessék ápolni de nehogy Te is elkapd.

Nanda, én a Praxisba megyek 4D-re, a másik helyről nem tudok nyilatkozni.

Bori, én is örülök, hogy itthon leszek, elég volt a munkából. Nagyon jó a hírdetés. Kép

Szöszi, nyugodtan hívd vissza őket, nehogy annyi pénzért a végén ne kapjál semmit.

Lányok akik a Praxisba készülnek, ugye tudtok a babanetes 1000 forintos kedvezményről?

Chello
chello
 
 


Szia Chello!

A palacsinta szuper volt, túrós rakott. Tele vagyok, mint a délibusz. A barátosném volt oly kedves meghívni minket. Ők is szeretik a pocijukat és együtt meg nagyon tudunk zabálni.....

Veled mi van, rendbe minden?
PusziKép

Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Zsuzsi: köszi a linkeket! Kép

Mucska: tudod! alamuszi nyuszi nagyot ugrik!
Kép

jó éjt!

Zsuzsa
zerko
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Drága Zsuzsa!


A mondás igaz! De mi annyira együtt vagyunk állandóan a párommal szegénykémnek még esélye sincs ilyesmire. Mikor összekerültünk én olyan helyen dolgoztam ahol csak férfiak voltak,(gépjármű vizsgaállomás) ő meg szállító volt és kenyeret hordott boltokba. Ott meg leginkább csajok voltak. Soha nem volt ebből félreértés közöttünk. Persze az nem mondhatom, hogy egy alkalom sem volt, mert ugye nem voltam ott. Csak azt, hogy a legjobb tudomásom szerint nem volt.De mi megbízunk egymásban és szerintem ez a legfontosabb. A bizalmat meg csak egyszer lehet eljátszani! Tudjuk mivel jár, ha valamelyikünk is átmegy ilyen édes sárga nyuszikába!
De egy tuti!
Ez a doktor néni akár mit is csinál nem az esete! Kép
A férjem egyébként tényleg lustácska ilyenre, néha már azon is gondolkodok, hogy mi hogy kerültünk össze ezzel az udvarlási aktivitással.
A lényeg, a lényeg: jön a babó és a mienk!
De hétfőn este be fogok számolni a doktor csajszli művéről. Felidegesíteni nem fog tudni, mert ezt már megbeszéltem magammal!

Puszika: Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Helló LÁnyok!

Teljes véletlenségből net közelébe kerültem így szombaton!Kép

Chello!

Már érik a tp-s dolog, még adok magunknak egy pár hetet(egyet-kettőt Kép ), hogy tudjanak helyettem keresni valakit, meg elintézzem a dolgaimat.
Tegnap tényleg durva volt, a végén már a férjem szólt a főnöknek, hogy ez nem állapot, és ő gyorsan küldött is egy embert. Fél háromkor!!! Szép, egy kismamának ez is sok idő reggel kilenctől wc és kaja nélkül.

Most jót aludtam fél nyolcig. Jól esett nagyon, csak fél nyolckor csörgött a telefon, és felébresztett. Bár már félálomban voltam, nem volt nagy gond. Anyósom volt, hogy hogy vagyok.Kép

Mucska!

Én nem az olyan néniktől féltem az Embert, akiknek udvarolni kell, szerintem neki sem hiányzik az udvarolgatás. Elég neki velem szemben teljesíteni ezt a részét.KépKép
Viszont azoktól féltem, akik rámásznak. Bár szerencsére erre sem annyira vevő, csak rám szokott nézni, és mosolyogni szokott, ha ilyen van.Kép Azért éber vagyok, de nem bizalmatlan!Kép
Palacsinta???? Túúúróóósss???? És ráadásul rakott is????? Tudom már mit kell csinálnom nagyon hamar!KépKép
Egerben van egy nagyon jó hely, ahova szoktunk menni. Mindent palacsintából csinálnak, sósat, édeset, húsosat, ízeset!!! Hűűű ez még rímelt is!Kép Na ott szoktam enni fincsi palacsintákat!Kép

Zsuzsa!

Elhiheted, hogy én is nagyon haragudtam magamra, és végül is nem is magamra, hanem a helyzetre, mert már majdnem leszédültem a székről. És az a legrosszabb, mikor ennél, de egyszerűen nincsen rá lehetőséged!!!

Most ennyi! Megyek lassan, takarítanom kell, meg délután jön az asztalos, és csinálja a konyhaszekrényem kiegészítését! Várom nagyon, mert szép lesz, csak a pakolászást nem várom, mert múltkor is rosszul voltam a sok hajolgatástól! Kispapira marad a feladat, én meg leülök, és irányítgatom, hogy mit hová....csak ő még ezt nem tudja.KépKép

Puszi Mindenkinek!

Timi
hmmm
 


Halihó,
beugrottam elolvasni a termést, nehogy nagyon lemaradjak, meg amúgy is tudjátok, hogy függő vagyok.

Mucska,
köszönöm a linket! Beleásom magam.

Nanda,
Bár tudom, betegek vagytok, de tegnap azt hittem a Mammutban, téged látlak Mayával...Annyira hasonlítottak a fényképetekre!
Z.Zsuzsa,
azt gondoltam,meg valahol olvastam is, hogy a végén már nem annyira jó az uh, mert olyan nagy a babus, hogy nem látszik rendesen, és javasolják a 25-30.hét környékét.Csuda tudja.Ahány fórum, annyi vélemény...Persze ha valaki kifejezetten az arcocskára kíváncsi, akkor az a legvégén is biztos nagyon jó.
Hétfőn megyek orvoshoz, meglesz az AFP-eredmény is, remélem, most belémkukkant a doki, mert a terhesség megállapítása óta nem járt odabent, bár eddig mindig kérdezte, van-e görcs, stb, és nem volt, de most a haskeményedések miatt azért ellenőrizni kell azt a méhszájat.
Addig vaciláltam a magnéziumos lehetőségekkel, hogy meggyőztek arról, a MagneB6 a leghatásosabb. Csak az a baj, hogy kampányszerűen szedem. Van köztetek valaki, aki rendesen szedi, mégis keményedik?

Azt hiszem, hétvégére elköszönök, mindenkinek jó pihenést, caládi életet.

Pusszancs
Bori
drbusborbala
Budapest, XX.
 
 


Timi!

Az én páromra nem lehet csak úgy ráugrani, mert arra végképp nem vevő. Meg szegénykémmel tényleg mindig együtt vagyunk és nincs is lehetőség, hogy valaki rá próbáljon ugrani. Általában akik ismernek azok tudják, ahol az egyikünk, ott a másikunk is, még ha nem is látnak valamelyikünket. A közös munka előnye és hátránya ez. A barátok is ilyenek szerencsére, nincs olyan vagány, hogy na én otthon hagyom az asszonykát. Így járunk a barátokhoz, horgászni, stb....

Táppénzed eléggé érett már!!!!!!!

Bori! Szurkolunk az AFP-hez.
Kellelmes hétvégét kívánok!
Pusza: Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok Kismamik!

Olyan szépen süt a napocska! Megyek is nemsokára sétálni egy kicsit.Kép

MucskaKép
Nem vagyok veszélyben, mert a kispapi 1500 km-re tőlem beteg.Kép Jobban szeretném, ha itthon lenne és ápolhatnám, de hát...
A férjecském is nagyszájú, már az első gigszer után felhívta volna a dokinőt és leordította volna a haját a fejéről.Kép

PanóKép
Sajnos év végéig még biztosan kint dolgozik.Kép

ChelloKép
Az AFP eredmény ne izgasson, főleg, ha a doki szerint is minden rendben. Most volt a Kismama Magazinban egy táblázat, az AFP találati aránya 37%-os.

NandaKép
Az orrdugulást utálom a legjobban a megfázásban. Reggelre kiszárad a torkom, a szám...brrr. Remélem az idén kimaradok a szórásból.

SzösziKép
Nyugodtan hívd fel a Praxist. Mi is szeretnénk odamenni és Györffy doktorhoz, de csak márciusban.Kép
Alice-ról van híred?Kép

ChelloKép
Hát tényleg durva, hogy szegény kismamikat rémisztgetik az AFP eredményekkel. Ráadásul az amnio nem is kockázatmentes.Kép

TimiKép
Azt a palacsintázót én is ismerem, szerintem is jó hely.Kép

Egcsi
(egy cukifalat az én gyűjteményemből) Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Köszi Mucska, ma már jobban vagyok. A palacsintának a baba is örülhetett. Kép Én is megkívántam.

Egcsi, én is megnéztem most a Kismama újságot ahol az AFP-ről írnak, most már nem aggódom.

Bori, én is csak akkor szedem be a MagneB6-ot ha nem feljtem el. Elvileg napi 3x1-et kellene szedni de többnyire egyet szedek be naponta.

Kellemes hétvégét mindenkinek.

Chello
chello
 
 


Sziasztok Lanyok!

Na, ma mar egy kicsit magamhoz tertem, ugyhogy miutan az egesz delelottot agyon kivulKép toltottem (mert mar 4 nap fekves utan nem lehet elviselni!) most a parom beuzemelete nekem itt a gepet es igy fekve olvasgathattalak titeket.
Sajnos mindent nem gyoztem elolvasni, de nagyjabol kepben vagyok!
Es szomorkodokKép Mert en e miatt a hulye korsag miatt szepen lemaradok a jo kis akciokrol, pedig en is akartam venni legalabb egy gatyot magamnakKép Na mindegy, majd legkozelebb. Ugy latszik mar csak ilyen topisan 2 nadraggal huzom ki ezt a telet, aminek remeljuk minnel hamarabb vege lesz!

Hat a homos bogyocskaim nagyon lassan, de kezdenek hatni. Valami rohadt eros virust kaptunk be, a parom is mar egy hete kohog, neki is nehezen mulik. Nekem minden este felment a lazam 38-ra, kedden es szerdan probaltuk hutofurdovel levinni es altalaban ejszaka az izzadastol le is ment, de csutortokon mar Anyukam belemeroltetett egy Algophirint, mert a babanak sem jo, ha sokaig lazam van. Ugyhogy csutortokon es tegnap is bevettem egyet keso este, mert mindig felkuszott 38-ra a lazam! Ma reggel, sot eddig meg 37 fole sem ment (gyorsan lekopogom!), ugyhogy remenykedem hatha ma mar meguszom az estet is! De jobban vagyok, enni mar 2 napja birok normalisan es allandoan beszelgetek a picivel, hogy nem lesz semmi baja! Nagyon remelem!

Lanyok!
Olvastam, hogy tobben is mentek a Praxisba UH-t csinaltatni. Az merre van? Es melyik a jobb, a Praxis, vagy a Megatoys? Lassan gondolkozom, hogy mikor kene elmenni, most vagyunk 12 hetesek. Mondtak mar, hogy erdemes elmenni a 20.het korul es majd a vege fele. Szerintetek? Es hova menjek?

Na most ennyi voltam, majd meg benezekKép

Sziasztok!
Orsi
12+1

avocado
 
 


Orsi, örülök, hogy már jobban vagy és nincs lázad. Remélem így is marad. Kép

Én a Praxisba megyek, ez a XI.kerületben van a Bartók Bála úton. A Megatoysról nem nagyon hallottam véleményeket de attól még lehet jó hely. Nekem azt mondták a Praxisban, hogy a 18-20. hét között érdemes menni, mi a 18. héten megyünk mert már nagyon kíváncsiak vagyunk.

Chello
chello
 
 


Sziasztok Lányok!

Kép Voltam AFP-n csütörtökön a Margitban, mint ahogy azt írta valaki tényleg
1 hét múlva megvan az eredmény! Már alig várjuk!!!
A férjem el tud menni ebédidöben az eredményért, úgyhogy csütörtökön
14 óra körül már megkapjuk!!

Kép Nagyon megvárattak viszont a vérvételnél 1/4 8-ra értünk oda, és 1 ember volt elöttünk, a kedves növér 3/49-kor még úgy gondoltza nem én következem, na ekkor már nekem sem kellett több és odaálltam és kérdöre vontam a drágámat. A férjem is velem volt, öt már 1 órája csititgattm, hogy ne szóljon mostmár biztos én következem, de elfogyott a türelmem nekem is. A folyosón a növérke még úgy csinált mintha nem értemé mirôl beszélek, aztán bent sürü bocsánatkérésbe kezdett. Jól elrontották a délelöttünket.
A cukros-víz sem a legjobb, de ki lehet bírni 1 citrommal, aztán 2 óra múlva megint vérvétel, de akkor már nem kellett várni legalább.
Kép Levezetésképpen sétálltunk egyet a Margit-szigeten a szép idöben, ettöl jobb kedvre derültünk.

Kép Február 9-én megyek ultrahangra, azt is nagyon várom, VÉGRE ÚJRA LÁTHATJUK A BÉBIT!!!! -és pont a szülinapomon, ez egy szép ajándék lesz. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem az ultrahang jelenleg a terhessség legszebb része. Imádom ahogy megpillanthatom a babánkat.

Kép Én még nem éreztem, hogy megmozdult volna, de az is nagyon jó érzés lehet!!!
Ti mikor éreztétek elöször, már aki túl van ezen??

Puszi mindenkinek,
Jók legyetek,
Alma
16+4
(a hosszú ö és ü betük nem sikerülnek a gépenröl)
Alma vagyok
 


Szia Chello!

Koszi a valaszt, valoszinuleg en is valahogy ugy fogok elmenni.
A lazam eddig meg nem jelentkezett (nem is hianyzikKép, egy fel oraja 37,4 volt, remelem nem megy feljebb.

Orsi

avocado
 
 


Alma, drukkolok az AFP-hez. Én is csütörtökön voltam AFP-n és tegnap már meg is volt az eredmény. Nekem viszont nem csináltak cukros vizes vérvételt. Ezt is ilyen korán szokták?

A baba mozgását már én is nagyon várom és hiányolom egy kicsit. De ami késik nem múlik.

Chello
16+6
chello
 
 


Chello!

Én is nagyon várom, hogy mozogjon a baba, annyira megnyugtatna, szerencsére a pocakom láthatóan nő, de azért már jó lenne egy kis kommunikáció a kis pocaklakóval.

Én holnap megyek AFP-re, kiváncsi vagyok mi lesz, mennyit kell várni.

Kellemes vasárnapot! Kezdek nagyon elfáradni, férjem meg értetlen, nem érti, hogy nem bírom már annyira. Hajolgatás, fürdetés, etetőszékbetevés...

Üdv: Zsuzsi (16)
zsu26
 
 


Zsuzsi, remélem hamar meglesz az AFP eredmény és minden rendben lesz. Kép

Én is nagyon fáradok, mi lesz velünk később?

Neked is kellemes vasárnapot!

Chello
chello
 
 


AlmaKép
Neked csináltak terheléses cukrot is? Én úgy emlékszem nálunk azt később nézik. Az biztos, hogy az UH a legjobb az össszes orvosi vizsgálat közül, én is nagyon várom már, de még 5 hét.Kép

OrsiKép
Gyógyulgass!Kép

Tegnap majdnem sikerült elszakítani a bokaszalagomat. A járdán egy kis mélyedés van, persze én beleléptem és majdnem akkorát taknyoltam...! Még jó, hogy bakancs volt rajtam, mert egyébként a bokámnak sancek, kaptam volna szép kis cinkcsizmát. Sajnos nem ez az első "ballépésem" és mindig a jobb bokám.Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok,
Ma betöltöttem a 20.hetet!Most már 20+0 vagyok.

Orsi,
Örülök, hogy jobban vagy, gondolom, sokat izgultatok a baba miatt.Ő nem tüsszögött odabent?
Emlékszem, az első terhességnél én is az első trimeszterben lettem beteg (pont december volt, tele járvánnyal), de megúsztuk.

Alma,
Jó kis szülinapi ajándék lesz az uh! Én is akkortájt kell menjek a genetikaira, holnapi vizsgálaton biztosan kiderül az időpont. Meg az is, hogy a kissé kései AFP-vérvétel milyen eredményt hozott...Már a 18.hétben voltam, amikor levették.

Az én babám hihetetlen focimérkőzéseket rendez odabent, mondtam is tegnap a kisfiamnak, hogy lenyeltem Johnny cica pingponglabdáját, és most a kistestvére azzal játszik odabent.Ezen hosszú percekig hahotázott. Azon is nagyon tud kacagni, amikor elmesélem neki, hogyan fog eltelni a kistesó első pár hete: eszik, alszik, pisil, kakil és ordít. Na, amikor odaérek, hogy "ordít", Dani már fetreng a nevetéstől. Úgyhogy ezt napjában elismételteti velem...

Már várom, hogy ti is (akik még nem érzitek, és nagyon várjátok már)hírt adjatok a babák mozgásáról.De az elsőnél ez akár a 20.hétig is várathat magára, szóval türelem!

Csók mindenkinek

Bori
drbusborbala
Budapest, XX.
 
 


BoriKép
Gratulálok a 20. héthez! Elég gyorsan telik az idő, már félidős vagy, a fiacskád nemsokára élesben is megtapasztalhatja az"eszik,alszik...ordít" verziót.Kép

Egcsi
14+1

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!
Én is a Margitban kezdtem amikor a Mayával terhes lettem,és már a 8.héten mennem kellett terhesgondozásra,ahol minden vérvételnél van terhességi cukor vizsgálat.Nagyon odafigyelnek ezekre.Én persze 3-szor is kihánytam az első alkalommal a 3 dl tömény cukros szirupot,amit egy kis citromlével tehettél kellemesebbé,persze ha volt nálad!
Úgy tudom máshol csak a 24.-28. hét között nézik a cukorszintet.És nem cukros vízzel.Minden kórház más.

Alma!
Amikor az első babámmal voltam terhes,és szintén oda jártam ugyan így jártam mint te.Én is cak vártam mint egy hülye,hogy majd behívnak,közben folyamatosan jártam a klotyóra hányni.Majd egy kedves anyuka szólt bent,hogy már mióta itt vagyok és még nem kerültem sorra.Fogalmam sem volt,hogy megy ez itt.Azt gondoltam ezt azóta megoldották.
A húgomnak is febr.9-én van a szülinapja!
Nem érzel furcsa kis bugyogást a pocakodban?Mintha buborékok motoszkálnának?

Orsi!
Köhögök én is és a STODAL szirup nekem nagyon jó!Szintén homeos!
Jobbulást nektek!

Egcsi!
Vigyázz magadra!

Bori!
Nem mi voltunk,bár szoktunk oda járni a játszóházba.Amúgy az a fotó már lassan 2 éves majd rakok fel újat a Mayáról.

Zsuzsi!
Együtt érzek veled nagyon,bár mi most betegek voltunk,még nehezebben tudtam rávenni magam mindenre és egy örökmozgó mellet még feküdni sem tudok.Borzasztóan elfáradok,sokszor egy lépcsőmászás után le kell ülnöm 5 percre pihenni.És mostanában észrevettem,hogy egyre gyakrabban elsötétül előttem a világ.Sokszor még séta közben is.Fürdetésnél megoldottam,hogy egy kis székről másszon be ő a kádba,az etetőbe bemászik magától,nálunk a kiságy és a kocsiülés okoz gondot.Én észrevettem a páromon,hogy bármennyire látja,hogy nő a pocakom,nem igazán tudja átérezni,hogy milyyen hatalmas változás zajlik ilyenkor a szervezetünkben,nem tudja felfogni,hogy amit eddig pillanatok alatt megoldottam,leszaladtam,felcipeltem,kivártam,felemeltem azt most képtelen vagyok megcsinálni.És ez nekünk természetes,hiszen a szervezet így védekezik mindenféle baj ellen.ŐK mivel soha nem fogják átérezni ezt,nem is nagyon értik.Bár próbál ő is résztvenni mindenben Uh,vérvétel,pocaksimogatás,de ami belül van azt szegények sosem fogják megérteni/átérezni igazán!
Remélem azért pihengetsz is,én a Mayával megpróbálom megbeszélni,hogy ezt most azért,meg ezért nem tudom megcsinálni,és azt hiszem egész jól megérti.

Na befejezem mára!


Jó pihizést mindenkinek!

Nanda
nanda
 
 


Bori, gratula a 20. héthez ! Kép Kép Kép

Chello
chello
 
 


Lányok!

Néztétek tegnap a Megasztárt? Sajnáltam szegény srácot aki kiesett, de mindenki olyan jó, hogy nehéz választani. Nem tartozom a vájt fülüek közé, úgyhogy nekem nem tűnik fel, ha valaki kicsit hamis. Végre egy jó műsor, aminek értelme is van.Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok Lanyok!

Egcsi, Bori, Nanada!
Koszi nektek a jo szavakat, most mar erezhetoen jobban vagyok, igaz kohogok, de holnap veszek Stodal-t, remelem attol elmulik!
Tegnap este mar NEM MENT FEL A LAZAM!Kép Meg azert pihengetek, fekszek, de remelem most mar naprol-napra jobb lesz. Foleg, mert mennem kene dolgozni is, a kis porontyaim teljesen el fognak felejteni fuvolazniKép
Amugy kedden delelott ugy is megyek a korzeti dokihoz, vinnem kell az eredmenyeket a vervetelrol, EKG-rol stb.

Remelem Ti is jol vagytok es senki nem betegedett le ennyire, mint en.

Puszi mindenkinek! Jo pocakosodastKép

Orsi
12+2

avocado
 
 


sziasztok!

Hát, most én is lazítottam egy kicsit, de pótlok Kép
Kép

Mucska: félre ne érts a nyuszis dolggal! Én ugyanilyen biztosnak érzem a mi kapcsolatunkat, de az ember lánya sosem tudhatja!

Timi: akkor húzd ki ezt a pár hetet! Addig meg vigyél magadnak elemózsiát ezekre a vészhelyzetekre!
Anyós korán kelő Kép
Na, hogy bírta a férjurad az irányítottságot? És ezután még meg is kell felelnie? Szegény pára...
Kép

Bori: elárulom, a saját dokim engem is csak egyszer nézett meg, és a régi is egyszer. De nekem ez jobb így! Nem hiányzik a matatás.
Kép
Amúgy a késői UH-val lenek nem volt rossz tapasztalatom.
Én is chello adagját szedem, de nem a keményedések miatt! Én eleve napi 1-et szedek az elejétől. Lehet, hogy majd emelni kell, mert a rekeszizmomnál egyre többször görcsöl az izom a jobb oldalon.

Alma: érdekes, hogy neked csináltak már terheléles cukrot! Nekem hála nem Kép
Amúgy az UH tényleg jó, de a baba mozgása is legalább annyira. Ne légy türelmetlen! Szerintem max. pár hét, de lehet, hogy csak egy pár nap lesz!

Egcsi: ne lépj fére, mert így jársz!
Kép
Sajna nem láttam a Megasztárt, de majd holnap pótlom a neten!

Zsuzsi: a fáradás nálam is van már egy jó ideje, és az én férjem is szemellenzővel él Kép Persze az első baba előtt más volt! De az bosszant. amikor még a szememre is hányja, hogy miért panaszkodom, amikor veszélyeztetettként egyszer sem takarított ki helyettem, csak hozta a vendégeket! Kép

Orsi: átérzem a rád váró hamis hangoak Kép
Kép


Amúgy ma is a hólyagommal focizott a baba.
Kép
Állandóan mehetek pisilni, ha nem akarom elveszteni a szobatisztaságomat Kép Amúgy szerintem a méhem teteje már a köldököm felett van! Nő a baba. Én is elértem a terhességem felét.

Na, nem fársztok senkit tovább! Holnap visszatérek! Kép
Kép

Zsuzsa
zerko
 
 


Jaj! És ami lemaradt!
Kép

a talira ajánlom:
2004. márc 20. szombat 11 órától vagy
2004. márc. 27. szombat 11 órától!

Nyilatkozzanak a vidékiek, és a külföldön élők, ill. akinek nem jó!


Zsuzsa
zerko
 
 


Kedves félidősök!

Gratula!!!!!! Kép Mintha gyorsan telne az idő!

Zsuzsa!

Ne aggódj, nem vagyok félreértős tipus! Megbízom benne 100 %ig, de sokan verték utána falba a fejüket, mert így gondolkoztak, mint én!

Végre Laci is megérezte, hogy rugdos a baba!
Tegnap fiamnak szólítottam Annát és nem tetszett neki! Lehet, hogy lányom lesz?
Ja már jött egy gyors e-mail, hogy gyönyörűek a képek, de részletes levelecskét kb egy hét múlva kapok, mert elutaztak valahova a keresztanyámék.

Orsi!
Vigyázz magadra!

Nanda!
Nekem a 24. héten kell menni cukorterhelésre, és nagyon cukros fehér löttynek láttam, amit a másik kismamával megitattak. Számomra tragikusan nézett ki!


Egcsi! Vigyázz magadra és ne lépj félre! Kismamának nem szabad....!

Zsuzsi, Chello, Bori, Alma!

Puszi nektek és a betegséget, fáradtségot elkergetni magatoktól!
Kép

Puszi mindenkinek!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Kedves Zsuzsa!

Nekem, persze ha nem jön semmi közbe akkor az időpont az utazás szempontjából megfelel! Köszike a szervezésért!
Kép
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Kép

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska!

Nem tudom milyen ez a betegseg, de most meg olyan kohogogorcsok jonnek ram, hogy az csak na! Remelem a baba nem kap agyrazkodast odabent, amikor 1 percig kohogokKép
Holnap veszek Stodalt!

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Első dolgod az legyen holnap és tessék nagyon nagyon vigyázni Magatokra!!!!!!!! ( ha nem kikapsz!)
Pusza Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok Kismamik!

Péntek ota eltüntem, fodrasznal, moziban (Love Actually, nézzétek meg ha komplikaciomentes, szorakoztato és szerelmes filmet akartok latni), tegnap muzeumban és szülinapi buliban voltam.
Ma meg szinte csak aludtam.

Dömpike nagyon aktiv mostansag, a film alatt ö is nagyon jol szorakozott, még soha sem rugott ilyen nagyokat mint most.

Bori!
Gratulalok a 20. héthez!
Magne B6-rol nincsennek tapasztalataim, nekem eddig kb 2szer volt kemény a pocakom, akkor lepihentem és elmult.

Chello!
Örülök, hogy megnyugodtal AFP ügyben, mint mar irtam, nalam nem is volt. Vagy csak nem tudok rola. Itt minden vizsgalat egy helyen történik (vérvétel, vizelet, UH, stb) és minden adat bekerül a papiromba, amit a dokim leellenöriz és csak annyit mond, hogy minden OK. En nem latok bele az eredményekbe. De most mar kivancsi vagyok, ra fogok kérdezni nala erre az AFP-dologra, és hogy mi rola a véleménye.

Egcsi!
En mostanaban gyakran lépek félre, olyan mintha kibicsaklana mindig egy kicsit a bokam. Allitolag a terhesség alatti laza izmok teszik. Anyukam mondta, hogy olyan magasszaru füzös cipöt kellene hordanom, amit régen kellett a kismamaknakKép

Zsuzsa!
Boldog félidösséget Neked is!
Sajnos a férjed képeit nem tudom megnézni. Kiirja, hogy milyen programokra van szükségem, hogy lathassam a képeket, az Kispapa szerint mind megvan nekünk, aztan mégsem jelenik meg semmi csak egy nagy szürkeség. En bénazok valamit? Esetleg majd megkérdezed a férjed?
Ugy szeretnék magyarorszagi képeket nézni és ittenieknek mutogatni!

Orsi!
Sajnalom ezt a hülye köhögést és pihenjél tovabbrra is sokat!

Ildiko!
Milyen volt a nagy lakoma?

Mostanra ennyit, bocsi, ha kihagytam valakit!
Tovabbi szép estét és jo pocaknöveszést!

Süncsi
süncsi
 
 


Jo estet!Kép

En sem voltam a hetvegen,bar olvaso-uzemmodban mukodtem.
Gratula a felidoseknek es azoknak is meg egyszer,akik mar erzik a babat es moziban,pihenes kozben vagy barmikor orulhetnek a mocorgasnak.Kép Pentek este en is ereztem valamit,es azota (is) nagyon rajta vagyok,de semmi,ugyhogy valoszinu mar bekepzelem magamnak es csak jollakhattam...

Orsi!Kép
Biztato,hogy nincs mar lazad,de a kohogesre vegyel be valamit!!!
Bori!Kép
Engem sem nezett meg a dokim a terhesseg megallapitasa ota egyszer sem...mar gondolkodtam,hogy ra is kellene kerdezni,hogy nem kellene-e leellenorizni a mehszajat.Na de eleg vicces lesz:"Doktor Ur,nem akar bekukkantani?"Kép
Egcsi!Kép
Alice hetfon megy tarkoredo-meresre,most azon izgul,egyebkent jol van.Te meg vigyazz hova lepsz!!!Ki esett ki a Megasztarban?Elaludtam volna?Azt hiszem igen,pedig az elejet meg lattam...
Zsuzsa!Kép
Huu,de messze van a marcius.Egyelore jonak tunik,fel is irom valahova,hogy ugy tervezzek...

Nem tudom nalatok hogy van,nekem iszonyu gyorsan eltelik egy hetvege...bezzeg a munkanapok!Na,ez mondjuk mindig igy volt.Szoval megint jokat aludtam,ettem es olvasgattam,elveztem a nyugit kispapival meg allandoan befele figyelek hatha,de nem,a kiscsaj cicazik velem.Kép

Holnap kerek egy kis drukkot,reggel AFP vervetelen kezdek,remelem minden ok lesz!

Jo ejszakat:
szoszi 16+0
szoszi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?