Új privát üzeneted érkezett!

Aki érdeklődött és kért képet....
Megvolt tegnap a keresztelő, nagyon jól sikerült, fantasztikus volt a hangulat és Zoli is túlélte... :lol:

Képek:

Zsófi velem és barátnőmmel: Kép

A szenteltviz alatt:
Kép

Keresztapuval:
Kép

Mi hárman: Kép

Én és kicsimukim:
Kép

Anyukám és Apukám a három uncsival: Kép

Éhes volt a kis drága:
Kép

Köszönjük a félszülinapi köszöntéseket!

Babytevééknek és Lilluséknak is sok boldogat!!!!!!
Vendég
 


Gummimaci, egy kicsit csalókák a képek, mert még nem ül föl magától, defölhuzattja magát, viszont ülésböl szinkén a kezembe kapszkorva állásba húzza ,magát. Félek, hogy így nehezebben fogja megtanúlni, hogy kell fölűlni egyedül. Azért köszönjük a dícséreteket!
Pumpóka, jó hagy néha azért jössz, és adsz hírt magatokról! Édesek a képek, nagyon szép kislány Zsófi! (Hgy tudod megállni, hogy olvasol minket, de nem írsz? :lol: ) Jó lenne, ha visszatérnél közénk.
Az "új" Anyukák is eg kicsit elmaradtak... Fogy a csapat csajok! :(

Elhiszem, hogy mindenki el van havazva, nekem sincs mindíg időm jönni, de úgy szeretlek titeket olvasni! Olyan jó tanácsokat kaptam, és kapok mindíg, és imádom nézegetni a babaképeket is!
Szösszenetnek a mai napig hálás vagyok, mert az ő tanácsával sikerűlt beszoktatni a Marcit a saját ágyába, és már 3 hónapos ora óta önállóan egyedül alszik! :D Még egyszer köszi Szössz!!!

És mindenkinek aki próbál (t) segíteni! Meg ha csak egyszerűen leírhattam a nyűgömet!

O-Ó! Abbahagytam az érzelmeskedést! (mosanába tényleg egy kicsit túl érzékeny vagyok)

Eldugúltam! :lol:

Kép
marcianya
 
 


Jelentem: a tescos pelus kiállta a mai próbát is, pedig nem volt egyszerű dolga. :lol: :lol: :lol: De komolyan, nem tudom, mit találjak ki ezután, egyre nehezebben tudom pelenkázni, annyit ficánkol. :D És minél jobban vigyázok, annál biztosabb, hogy belenyúl az anyagba.:D Az előbb is ezt csinálta, utána minden erőmmel arra koncentráltam, hogy ne azt a kezét rakja a szájába, így én is csupa kakis lettem.:P :lol:
Most békésen szunyókál, így gyorsan reggelizek, meg végzem a dolgom, amíg lehet.

Pumpóka! Nagyon édes a lányod és olyan csini volt a keresztelőn!:D
Szép család vagytok!:) Nagyon jó az új frizurád!:)
Szerintem is írhatnál gyakrabban magatokról.

Marcianya! Ha nem is magától ül fel Marci, akkor is nagyon ügyesen tartja magát, állva is.:D Szerintem mindent tudni fog a maga idejében. Én nem hiszem, hogy ártasz vele, ha megmutatod, hogy kell. Gondolom nem egész nap csinálod.:)

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 

 
 

jó reggelt

Marci,Zsófi nagyon édik :lol: :lol:
hu Marci hatalmas :shock: :shock: de centire is hosszu igaz?

aludtam este,bár Kristóf 4x kelt.1x ivot 2x cumi 1 x evet(4.20kor)

1x légzésfigyelő miatt keltem mert lemerült az elem :( :(

reggel negyed8kor keltettük a fiúkat.vettek tőlük vért.mind 2 sirt. délben lesz eredmény de dokihoz csak holnap tudom vinni. :(



ugynéz ki apa elmegy pár napra dolgozni még aludni se jön haza :cry: :cry:

Gumimaci
sokan mondják,hogy hasonlitanak de mégtöbben azt,hogy nem.szerintem se hasonlitanak de ha a képeiket egymás mellé teszem akkor én is ugy veszem észre,hogy van hasonloság

igy lehet holnap nem tudunk menni a zenebölcsibe :( :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


bocs a vége igy néz ki:
Gumimaci
sokan mondják,hogy hasonlitanak de mégtöbben azt,hogy nem.szerintem se hasonlitanak de ha a képeiket egymás mellé teszem akkor én is ugy veszem észre,hogy van hasonloság
:wink: :wink: :wink:

igy lehet holnap nem tudunk menni a zenebölcsibe :cry: :cry:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:42-kor.
Vendég
 


Nagyon tompa vagyok, csak néhány sor, visszaolvasni is csak felületesen ment... :(

A félszülinaposak, akiket még nem köszöntöttem: Liza, Zsófi, Mira és Gergő. Nagyon sok boldogságot!
Kép

Nono!++++++++ Máté tényleg nagyon édes kisfickó! (Egy hét múlva ilyenkor talán már túl is leszel rajta!)

Pumpóka, én is örülök, hogy sikerült a keresztelőt megbeszélni Zolival, szépek vagytok. Tényleg nagyon jól áll ez a haj, először meg sem ismertelek :oops:

Zsu Ha olvasod.... (remélem). Esetleg tudnál feltenni képeket, hogy miket varrsz? Így hátha többen kedvet kapnának a rendelésre. Sajnálom Katát... Mi az az SSC???

KépKép
KépKép
atizka
 
 


hello,

csak atizkának válaszolnék, bár nem engem kérdezett. :oops:

Az SSC az a formázott hordozó (soft structured carrier), mint az ergo, manduca, stb. Ezek csatosak, így nem kell kötözgetni.

nono, nemsemmi a fiad!! :) Lóci 2 héttel van mögötte, de még bőven nem tart itt... mondjuk egyelőre nem is bánom, jó a nyugi. :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Nem volt netünk (nem tudtuk befizetni a számlát és kikapcsolták) :oops: :(
De ma reggel befizettük, faxoltunk, telefonáltunk és vissza is kapcsolták! :D
visszaolvasni majd próbálok (péntek óta nem jártam erre...)

voltunk tanácsadáson doki néninél.
Szépen gyarapodunk azt mondta. meg van elégedve Bogival.
Ugye mi kis súllyal születtünk 2400 g ahhoz képest most 6930 g Bogi. Hat hónaposan (holnap lesz 6 hós )
Testhossz is szerintem jelentősen sok a kezdeti 48 cm -hez képest most 68 cm.
Fejkörfogat 30 cm volt most 40,5 cm.
Mellkörfogat most 41,5 cm.
Azt mondta a doki, hogy nagy baba! :D
Amikor megszületett mindenki azt mondta, hogy de picike...most meg.....

Na megyek van egy kis házi munka....meg elmaradt levél írás... (Bogi alszik )
nemsokára jövök. van pár képem is a pénteki füstölt csülök evésről....
hozzáteszem Bogi kinézte a szánkból és muszáj volt neki is adni... :oops:
Nagyon ízlett neki. csak megkóstolta... :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Gummimaci, köszi a dícséreteket! :D Remélem nem hibázok, hogy felhúzom, de attól félek nehezen fog rájönni a technikára, mert egyfolytában hasizomból próbál fölűlni. (űgy még nekem se megy :lol: ). De majd biztos rájön.

Nono nem semmi a kiskrapek!!! Nagyon édi! Hozzáteszem, fiatalabb a Marcinál, de mi sehol nem vagyunk hozzátok képest! :lol:

Egyre több karácsonyi vonalzót látok. Ti engem akartok tresszelni? :lol: :D Már eőre kész vagyok! A karácsonyt azt szeretem,most meg jó izgi a gyerkőc miatt, de az ejándékvásárlástól már előre kész vagyok!!! Mindíg nekem kell mindent kitalálnom,Apa nem foglalkozik vele, neki sosincs ötlete, ja és állandóan morog, hogy még mennyi mindent kell venni. Hozzáteszem anyagilag sem állunk valami fényesen...
Én a 27.-ét szeretem a legjobban, mert akkor már túl vagyunk mindenen, és csak élvezzük a pihit.
Idén is úgy lesz, mint az elmúlt pár évben: 24.-én ebéd Anyóséknál, szerencsére a gyerek miatt van ürügy gyorsan eljönni.
Aztán szent este hármasba! Ezt várom a legjobban! 25.-én rohanás Anyuékhoz, ott jó sokan leszünk: Anyu+Apu, Nővérem a két gyerekkel, bátyjám a barátnőjével, plussz a nagymamám. Remélem a többi rokon nem jön Anyuékhoz, mert nem igazán csipázom őket :lol: :oops:
Aztán remélem 27.-én édes hármas Apával és a Marcival, és csak reménykedek, hogy nem dolgozik két ünnep között. Mondjuk, azt sem tudom, most hogy esnek az ünnepek.

Na megyek, megnézem a Marcit.

Kép
marcianya
 
 


hoztam pár képet megint... :oops:

Kép sétálok (szoktam...) Kép apánál a cégnél csülök csontot szopogatok... Kép

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


sziasztok!

Pumpóka: jó, h hoztál képeket, szépek vagytok :)

Nono: milyen ügyes és szép formás babód van!

Mary: de édi a csülökcsontevő Bogi :lol:

mennem kell pelushelyzet van -mi is most tescosat hazsnálunk és szerintem sokat javult a minősége, régebben is volt h ott vettünk de az elég car volt.

Kép Kép
celesztina
 
 


Pumpóka: Édi Zsófi nagyon, szép család vagytok. Jól áll az új frizura neked.

Ollem: Bogi mindig aranyos-szép! Nagyon vagány azzal a csonttal... :lol:

Nono: Hú, nagyon ügyi már Márk, nem tudom, mi mikor fogunk így mászni!!! És persze csini is. Neked továbbra is drukk a vizsgához! :o

Celesztina: Most mi is tescósat használunk, a tesco-színest. (Egyszer anyósom véletlenül vett tesco gazdaságosat, ráadásul többet, (amit felbontottunk azt nem) a többit vissza is vittük, olyan car volt, szerencsére az árát visszaadták.) Nemsokára áttérünk a textilpelusra (Monapel). Ti is, írtál róla, hogy esetleg áttértek. Julinka szép kerek baba.

Marcianya: Marci is gyönyörű, gratula az üléshez.

Bogi még csak forog, és tolat hátrafelé, és hidat csinál. Ja, és mostanában mindenen kacag hangosan. Nagyon jókedvű baba.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Először is!

A félszülinaposoknak és a hófordulósoknak gratulálok! :D

Marcianya!

Kistestvért mi is nagyon szeretnénk már :D ...tegnap majdnem sikerült is.... :oops:

Pumpóka!

Jó hogy benéztél! jók a képek! És tényleg nagyon csini vagy! :wink: Olyan kis édes pufók a lányod! :D

Nono!

Márk nagyon édes és milyen ügyes! Nemsokára vizsga ugye? nagyon szorítok ám! :wink:

Karácsony! :D

Én nagyon várom már. kivi vagyok Bogira mit szól a fához. :D meg ilyenkor talán apukámmal is tudok találkozni.
érdekes gyerekkoromban hallani se akartam róla...nagyon anyás voltam. anyám volt a mindenem....
de most meg apukám hiányzik nagyon! :cry: és sajnos beteges is... :cry:

Celesztina!

köszi a csontevős bókot. :lol:

Lekri!

nem éri megríkatni az embert....(édes kisfiam) :cry: :lol:

Zsuzsófi!

Jobbulást Katának!

Kiscica!

tök jó lehet az úszás! irigykedek! jók a képek! :D

Lekri!

Sajnálom, hogy a kávét feleslegesen ittad....és a rossz éjszakát is...

Lekri!

Kristóf tényleg tiszta Levi! Nagyon édes! :D

Marcianya!

Marci még mindig nagyon nagyon édes! :D Őszintén én már Bogit alig bírom...pedig csak majdnem 7 kiló...
szép súlyban van Marci! tényleg hány centi? És látom ő is szeret fürödni. Mi még a nappaliban fürdünk, de
a fal, az ülő mindig csurom víz lesz, ha Bogi beindul.... :lol: és még nevet is rajta, hogy fröcsköl..
:lol: És tényleg ügyin ül és áll Marci! :D

Tescos pelus.
nekem már folyt ki belőle cucc nem egyszer...de lehet, hogy nem a pelussal volt gond, csak túl
nagyra és folyósra sikeredett a nagy mű... :lol:

Szössznet még mindig betegeskedik? Derékfájás?

Hát most ennyi. bocsika azoktól akiknek nem reagáltam...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Milyen volt ma a ringató? annyira hiányzott.

Kép
téjé
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:42-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:43-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:43-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:42-kor.
Vendég
 


[quote="téjé"]M írta:téjéilyen volt ma a ringató? annyira hiányzott.


Nekünk meg Te és Emi is!!!
Jó volt, kb. a fele társaság volt csak, mint akik eddig voltak, nekem nagyon tetszett! Nagyon jó kis dalokat énekeltünk!!

EMI
MEgkaptam reggel az üzit, csak jól elfelejtettem válaszolni rá! NE HARI!!!!!!!
Úszás: Nektek Lili mennyire "élvezi" már a vizet?? Ti lassan már mentek vizsgázni!!
Most szombaton nem tom hogy fogok menni, emberem dolgozik szombat-vasárnap, ja csüt-péntek is..

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Köszönöm a képekre a pozitív visszajelzést!

Nono
Márk nagyon édes! Olyan helyes krapi!!! És nagyon hasonlít Rád!
Remélem ha túlleszel ezen a vizsgán, akkor végre Veled is megismerkedhetek!!

Pumpi
Szépek voltatok a keresztelőn, és tényleg tök jó a hajad!! Jól áll nagyon!

Mary
Csont?? AMúgy édes Bogi! És én is úgy várom már a karácsonyt!

Atizka
Kicsit jobb már a lelkivilágod?

Még jövök folyt.köv.

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Most csak gyorsan:


Egy kicsit kapkodós az eleje, meg Apa nem igazán tudja, hogy kell felűltetni, és egy kicsit rossz a minőség, de azért nagyon élvezte!!

Reggel jövök! Puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 10:37-kor.

Kép
marcianya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:43-kor.
Vendég
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:49-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:44-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:44-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:45-kor.
Vendég
 


Marcianya :) Köszi, hogy hiányolsz, aranyos vagy és jól esik!
Be szoktam nézni, csak annyira sok munkám van mostanában, hogy nem tudok reagálni az írásokra .. csak úgy magunkról meg nincs pofám írni :lol: :lol: :lol: :lol:
Annak is örülök, hogy valaha tudtam segíteni :)

Az én derekam már teljesen jól van, semmi bajom, lekpogom.
Alízomnak valószínű jön a foga .. elég nyűgös napokat élünk, de nem panaszkodom, mert kibírható így is.
Sokat eszik, játszik, nevetgél . írtó jó fej!
Napi 5-ször eszik (tápszer - gyümölcs - főzelék - tejpép, vagy gyümölcsös gabonapép - tápszer).

Hoztam 1-2 képet :)

Kép

Körömvágás :)

Kép

"Ez tök uncsi"

Kép

Szépségünk

Kép

"Csiga-fej" (Vizipók :D)

Kép

Pancsibajnok

Kép

Igyekszem majd sűrűbben jönni :)

Kép
szösszenet
 
 


Jó reggelt!

Úgy látszik csak én nem tudok már audni. Pedig a pocok most aludt el, de én ilyenkor már nem tudok.

Ollem Nagyon jók Bogiról a képek!!! A másodikon azt hittem egyedül áll! :lol: Jól meg kellett néznem, de már látom, hogy valaki fogja. Tetszik a csülökcsontos kép!! És remélem sikerül Apuddal találkozni. Biztos hiányzik.

Többem kérdeztétek hány centi, sajnos fogalmam sincs. Utoljára 70cm vot, de az már nem most volt, azóta sokat nőt. Majd a jövőhéten megyünk dokihoz, akkor leméretem. Bár szegény nővérke már a multkor is alig tudta belegyömöszölni abba a vájuba, de azért megpróbáljuk. :lol:

Nono most kezdem el én is sajnálni, hogy ilyen gyorsan megy az idő! Tényleg gyorsan elmegy ez a babázós időszak! Bár szerencsére ( :lol: ) Marci azért nem kapkodja el a dolgokat.

Anetto én is úgy emlékszem, hogy 3-ig jó az érték! Mond meg a Nővérednek, hogy ne hallgasson mindenbe a védőnőre, mert a doki mégis csak jobban tudja, és a védőnők azt már észre vettem, hogy szeretnek ilyesztgetni! Ha az enyémen múlt volna, már rég szakemberhez kellett volna vinnem Marcit, mert mi az. hogy 4 hónaposan még nem forog ?! :x És semmi tanácsot nem tudott nekem adni a hozzátáplálással, kiütésekkel vagy szinte bármivel kapcsolatba!!! Ja, és hozzá teszem, a lakótelepen csak hozzám nem jár! Tegnap beszélgettem Anyukáknál, mindenkinél volt, minket valahogy kihagyott :? Pedig lett volna kérdésem. De nem is érdekel, majd megkérdezem a dokit, ez a dilis úgy em tudna segíteni.

Szösszenet Örülök, hogy jelentkeztél!!!! :D És annak is, hogy jól vagy! Édes nagyon Alíz! És milyen nagy! Nem mondod komolyan, hogy így tűri a körömvágást! :shock: Marcival közelharcot kell vívnom minden alkalommal, úgy harcol, mintha az életéért küzdene! :lol: Pedig már mindent kipróbáltam.

Na, eldugultam, megyek megiszom a második kávém. Majd jövök.

Kép
marcianya
 
 


Jóreggelt!

szössz, gyönyörű a lánykád!
Nem is tudom kire hasonlít... nekem olyan teljes 'egyvelegnek' tűnik,attól függ kit akar látni benne az ember. Na ez most jó értelmes lett... :lol:

anetto, 3-ig jó a nyakiredő, de van ahol már 2,5 fölött kérnek egy plussz genetikai UH-t...

celesztina, Ti végül nem moshatóztok?

ollem, édes Bogi azzal a csonttal :) Nekem is van ilyen képem magamról..

Rólunk: az éjszakánk kritikán aluli volt, Lőrinc állati nehezen aludt el, sokat ébredt, most is készvan. :( Nem tudom mivan...front? :?

És csütörtökön elutazunk, így izgalmas lesz.. 8)
Na lépek, mert dolog van.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Jó reggelt csajok!

Egy kérdéssel kezdek!

Almát hogy kell babának főzni? Mit kell bele tenni stb? Mert főznék?
Valaki irja le nekem légyszi.

Mi is rosszul aludtunk ma hajnal négytől...
Pedig az elmúlt néhány nap olyan jól aludt Bogi. Ma meg...
Aztán fél ötkör evett 100 ml-t , aludt hétig. aztán negyed nyolckor evett még 100 ml-t...úgyhogy most töröm a fejem, hogy vajon mikor lesz éhes...

Szösszenet!

örülök, hogy jól vagy! Aliz nagyon édes.

Marcianya!

Jól látod apa fogja Bogit! :D
Még nem tud egyedül állni, de ha valamit meg tud fogni, akkor megáll. Most épp mászásra van rákattanva...Nem megy neki...pedig úgy próbálkozik... :lol: tolat hátra fele....aztán meg a fejét teszi a földre és puposodik a feneke az égnek és úgy megy előre... :lol: Nagyon vicces mozdulatokat csinál.... :lol:
Már tényleg valamikor hozok videót is Bogiról, de mindig lemerül a gép, amikor van valami jó, amit el tudok kapni... :(
apa úgyis itthon lesz 4 napot, ráinditom! :lol:

Köszönöm a Bogi dicséreteket! :D

Anettoo!

Bocsika, én nem tudok segiteni, de szerintem ha a doki szerint oké, akkor oké. a védőnő csak védőnő...

Egyébként már én is több mint egy hónapja láttam a védőnőnket... :roll:

jaj Bogi mindjárt lemászik az ágyról.... :shock:
azt hiszem hamarosan mászik rendesen....most éppen négykézláb hintázik és kilövi magát előre , de két lábbal...oh nehéz leirni hogy csinálja, nagyon gyakorol.... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem, én anno simán megpároltam fedő alatt pici vízzel. Semmi ízesítés plusszban, így is isteni az íze :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Szép napot mindenkinek!

A banánt bírja mindenki babája? Emma nagyon szereti, de rájöttem, hogy attól lesznek pöttyök az arcán, olyan tejkiütés-féle.
Így aztán marad az alma, és a tök. Barack ugye már nincs :( (ill. a fagyasztóban, onnan még nem kapott, nem tudom milyen lesz).

Nono, bocs a névcseréért... :oops: Már nem először fordul elő, a múltkor Almát és Lillust kevertem össze.

Kiscica, köszi megvagyok... A múltkor kicsit sok volt anyósékból, a férjemmel alig találkoztunk, olyankor is össze-összevitáztunk. Semmi komoly, csak nem erre vágyik az ember.

Marcianya, Marci is látom nagyon szereti a zacsikat. Emma is, de tömné azonnal a szájába, úgyhogy nagyon kell rá figyelni.

A karácsonyi vonalzóval nem akarok stresszelni ám senkit, csak mostanában, ha van időm a hülye gép előtt ülök, és ilyen pihent dolgokkal foglakozom. (És így talán én sem azt utolsó pillanatban kezdek el ajándékokat beszerezni.)

Egyébként azt találtam ki (jobb ötlet híjján), hogy "Emmás" ajándékot kapnak a nagyszülők és a dédi. A múltkor már csináltattunk Emma képével egy bögrét, mindenki oda volt tőle. Nem nagy dolog, de jól át kell gondolni, mert ugye az anyagiak végesek, a család meg nagy...
Esetleg ajándékötletek??? Olcsó, de praktikus???

Ollem, Bogi nagyon édes, jól feltalálta magát a csülközésen. (Hű, de régen ettem, itthon nem is nagyon fogok, az uram nem szereti...)

Szössz! Aliz de sokat nőtt! Szépen ül, apa vágja mindig a körmét?

Csöppke, köszi a tegnapi SSC-s választ, legalább már ezt is tudom.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!

NAGYON BOLDOG FÉLSZÜLINAPOT!

MARY, BOGINAKKép
BLANI, KRISTÓFNAK
Kép

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


jó reggelt

Szössz: nagyojn édes kicsid ténylrg hogy hasonlít azokra a cuki csigákra a vizipoknál.

hát mopst sem leszek hosszú mert lau hív kicsi meg ugrál az ölemben így nem tudok gépelni, mégh annyit

Csöppke: nekünk eddig 8 moshatónk van ezért nem tudunk áttérni egyelőre teljesen, de majd ahogy pénztárcánk engedi növeljük a készletet

Kép Kép
celesztina
 
 


Ó, igen!
Ollem! A féléves Boginak sok boldogságot kívánok én is! Kép

KépKép
KépKép
atizka
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:46-kor.
Vendég
 


Sziasztok,

Lenne egy kérdésem: kezdjek-e aggódni, ha Alma kb. 1 hete nem hajlandó rendesen enni...reggel kb. fél adag tápszert eszik meg és a kanalas dolgok se nagyon hatják meg, pedig eddig imádta AZOKAT! A sárgabarira rájöttem, hogy nem szereti....

A tejpépet bezzeg kanalazza, de nem adhatok mindig azt neki..
Szia Szössz!

Magika merre jársz?

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kisfruzsi, ha egyébként jó kedve van, alszik rendesen, akkor szerintem ne aggódj. Mi sem eszünk mindig egyforma étvággyal. (Emma hetekig csinálta, hogy minden evésnél hisztizett, igaz ő akkor fiatalabb volt. Most már eszik rendesen, Almának is biztos jobb lesz majd az étvágya.)

Nono, tényleg nem semmi, amit a fiad csinál!!! :shock:

Egy kép a nagylányról, ami hétvégén készült:
Kép

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Ollem!!! Most láttam, hogy Bogi ma 6 hónapos!!!

Boldog félszülinapot neki!!!!

Kép
marcianya
 
 


Jó reggelt, sziasztok!

Nekünk ma 9 óra óta van reggel. Hónapok óta nem volt ilyen nyűgös éjjel, mint most. Éjjel 2x kakilt (bocs a részletekért), akkor derült ki számomra, hogy azért ébredt fel és nyög, éhes nem is volt. Az átpelenkázások után meg alig bírtam visszaaltatni. Muszáj volt átpelusoznom, mert tegnap óta ki van csípve a feneke, nem akartam bennehagyni őt éjjelre. Szerencsére aztán 9-ig mindketten visszaaludtunk, "csak" a férjem indult fáradtan dolgozni. Remélem, nincs neki semmi komolyabb baja, azóta is már 2x kakilt és egy kicsit hígabb a szokásosnál. Érdekes, pedig tegnap és tegnapelőtt is sárgarépát kapott, ami állítólag fog. Hát, nem értem.

Csöppke! Lehet, hogy összebeszélt Lóci Trudival? Vagy tényleg csak front van? Csütörtökön mi is utazunk...remélem, addig helyreáll a béke.

Ollem!
Bogi gyönyörű baba és nagyon szépen megnőtt. Emlékeztem rá, hogy alig volt nagyobb Trudinál. Mászápróbálkozásokhoz gratula. Trudi is ilyesmiket csinál egyébként, de már pár centiket halad előre.

Nono!
Márk igazi nagyfiú. Tényleg lehet, hogy valahol ezután múlik el a kisbabakorszak. Vizsgákhoz kitartás! Nem semmi teherbírásod van!

Szösszenet!
Jó, hogy jöttél. Szerintem gyere nyugodtan képekkel is, én szeretem őket nézni. Nem semmi, hogy a körömvágást még le is tudtátok fényképezni, ezek szerint tényleg jól tűri.
(Bár újabban Trudi is: elkezdte őt érdekelni, mit csinálok ott és hagyja, már nem küzd, mint egy hónappal ezelőtt.)

Bolygó!
Örülök, hogy jól van a te Bogid is. A kacagások nagyon jók lehetnek, én imádom Trudiét hallgatni.

Pumpóka!
Jó, hogy jöttél képekkel. Szerintem sokan kíváncsiak vagyunk rátok. Nagyon édes pufók baba Zsófi!

Majd jövök még, csak egyre hangosabban hőőőzik...

Nyaki redőnél nekem is 3 rémlik jó értéknek.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:46-kor.
Vendég
 


HÚÚÚÚÚÚÚ NONO nem semmi a kis lurkó!!! :shock: :D Hová rohannak ezek a kis babák? :lol: Tényleg borzasztó hamar vége a babázásnak!!! Szerintem egy-két Anyuka lassan szaladhat a gyerkőc után!!! :D :D

Háát, mi még örülünk a forgásnak, és a kukacosodásnak. Még a kúszástól is olyan de olyan messze vagyunk! :lol:

Atizka szép kislány Emma is!

Ollem, az almával kapcsolatba passz. Én bébiételt adok Marcinak.

Kisfruzsi lehet, hogy ez egy átmeneti időszak. Szerintem úgyis annyit esznek, amennyi kell nekik. (lehet, hogy nem jól gondolom...)

Kép
marcianya
 
 


Atizka!
Én is gondolkodtam már a karácsonyon. :wink: Mivel nálunk is marha nagy a család. :?
Keresgéltem a neten, mert én is valami "gyerkőcös" ajándékot (is) akarok a nagyiknak, dédinek.
Ha gondolod, nézd meg ezt az oldalt: www.extremcopy.hu nekem nagyon tetszett, sok-sok ötletem támadt.
Én fényképes 13 lapos asztali naptárt fogok rendelni nekik, meg hűtőmágnest, amire keresek valami nagyon jó idézetet, amin tuti elbőgik magukat... :lol:
Szerintem jópofa még az egérpad, kispárnahuzat, kulcstartó....

Vettem anyósomnak név- és szülinapjára egy kis fatáblácskát, ez van rajta (csak pl. ötletnek):
"Igenis léteznek varázslók és tündérek.
Mindannyian találkoztunk már velük,
fogtuk a kezüket és bújtunk a szoknyájukhoz.
Csak sokan nem tudják, hogy varázslók ők és tündérek,
mert álnéven élnek köztünk.
Az az álnevük, hogy ANYA vagy NAGYMAMA."

Szerintem nagyon aranyos! :)
Vendég
 


Mindenkinek, aki irt, köszönöm a képdicséreteket!!!!

Nem mondom, hogy irigykedem az állóbabákra, de nagyon ügyesek.
Zsófi még nem áll, de nem is ül, csak ha tartjuk. Viszont ugrál az ölünkben meg hintázik, teljesen be tud gerjedni, ha a térdünkre ültetjük.
Én nem bánom, hogy még le van maradva, mert forog, hason előre-hátra tologatja magát, ennyi bőven elég.... :)
Eszik-alszik-fogzik-mosolyog-gügyög-csettinget a nyelvével.... szóval fejlődik rendesen, de lassabban halad a mozgásban...

Megyek is, már sokat irtam....

Majd......... vmikor benézek.....
Vendég
 


Nono ezt neked (is :D ) hoztam :D


Biztos meg fogja majd Márk is szeretni a fürdést. De amilyen gyorsan fejlődik, elhiszem, hogy neki nincs türelme :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 10:37-kor.

Kép
marcianya
 
 


Mindenkinek köszönöm a fél éves köszöntést!Nagyon rohan az idő...És akkor ennek alkalmából...

Mai friss képek! Kép komoly Bogi Kép Mosolygós Bogi Kép Kép Babanetezik...:-) Kép Mi még csak igy tudunk állni Kép Kép Kép próbálkozok mászni... Kép

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:51-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!
Biztosan nem emlékeztek már rám.Egy párszor írtam nektek,még amikor terhes voltam.A szülés óta folyamatosan olvaslak benneteket,bár írni nem szoktam.De talán ezentúl sikerül.
Amikor terhes voltam elkezdtem egy sulit,amit most feladtam,mert el kellett döntenem,hogy mi a fontosabb,így többet tudok majd babanetezni,meg a fiammal foglalkozni.Pár oldallal ezelőtt Atizka felköszöntötte a kisfiamat.És nagyon meghatódtam.Köszi!
Rólunk annyit,hogy a kisfiam most 8120 gramm és 69 cm.Nem tudom,hogy nagy gond-e, de még nem fordult meg,még csak nem is próbálkozik.A doki szerint illene neki.Viszont már majdnem egyedül ül és nagyon vidám babó.Ha valaki megmondja,hogy hogyan kell képeket kicsinyíteni,meg feltenni,akkor meg is mutatnám nektek őt.
És minden baba gyönyörű.Elképesztő,hogy már miket tudnak.Most úgy érzem,hogy mi hozzájuk képest eléggé le vagyunk maradva.

Kép
ágnes27
 
 


Ollem mi az , hogy "csak"b így tud állni?! Nagyon szépen tartja magát Bogi!!! :D Olyan éééédes!!! Látom, ő is korán kezdi a netezést :lol: Még a "komoly" képen is látni, hogy mennyire huncut!

Anetto, köszi a dícséretet, jól esett. Mieött elkezdtem kamerázni, egy kicsit tovább tudott űlni egyedűl, meg én nem rángatom ( :lol: ) így, mint Apa, (de nem szólhatok rá ugye mindíg :lol: ). Én nem szoktam ilyen direkt űltetni, csak ha a kezembe kapaszkodva fehúzza magát. De nagyon jó fej volt, ahogy játszott a zacskóval. Kár, hogy az elejét nem sikerűlt fölvennem. Most szúrta ki magának előszőr, és mindent elkövetett, hogy megkaparintsa. :lol: :D
És nagyon jók a keresztelős képek! Milyen nagy már Máté is!És milyen érdeklődéssel nézi a papot :D .
A more milk nekem se jöt be. Mérgembe kidobtam a maradékot.

megyek, mert nyüszög.

Kép
marcianya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?