Új privát üzeneted érkezett!

Maci_2
A hivatalos oldalon nézted? Igaz lehet nem sablonok, de nagyon jó képek vannak a gallery-ben
http://www.iceagemovie.com/

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


HeppiKép

http://securityresponse.symantec.com/avcenter/FxNovarg.exe

Direkt csak ezért ugrottam be.

Jó éjt

Heni
heni1979
 
 


Rékus : ugyancsak patikai szer, nekem felírta doktornéni, és nem tudom, hogy reci nélkül kapható-e, de Boraxos popsikence.. !!! Kép egy próbát megér Kép

heppi, nem én voltam a link szülőanyja, hanem Heni... én is onnan szedtem le. Ha segít : feldob6om mailben...illetve nem is Kép Ide is fel tudom tenni. Pill....

<!--attachment: FxNovarg-60329.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*151.7**FxNovarg%2eexe --><center><pre>
Kép
FxNovarg.exe (151.7 k)</pre></center><!--/attachment-->

remélem, menni fog. Ha nem, hagyj üzit és éjjel átzavarom. Mellékesen megjegyezném, hogy igen gyanus a dolog, mióta a freemail-re kitették a Kaspersky jelét (antivírus csekkolás), azóta minden nap jön 2-3 ilyen levél, meg egy-két érdekes visszajelzés (hogy én erre és erre a mailre ezt és ezt küldtem...) hát a tököm kivan. Ha nem ezt a címemet ismernék a legtöbben, le is irtanám Kép

Na gyorsan, hátha megy a dolog.... Kép


Klár
clarissa
 
 

 
 

Réka! Én is mekegek és ugatok ám naphosszat tök fölöslegesenKép

Zsuzsó! Gyógyszertárban adtak krémet (tejkrém?), később dokinéni írt fel valamit direkt hideg ellen.

Norka! Köszi a linkeket, jók!

Beu
beu
 
 


Kangi,
Nekunk is volt ma egy edes jelenetunk: Gyuri cibalja ki Miki kezebol az egyetlen rongybabankat. Meg reggel volt, igy higgadtan probaltam ravezetni, hogy ez bizony csunya dolog. Azert elhangzott egy "irigy kutya" a mondatban, mire Miki: "Huuu-uuu, huuuu-uuu"!

Maci2,
En kardomba dolnek, ha most valaki azt mondana valasszam el Mikit. Biztos vagyok benne, hogy nehany hozzaertovel kooperalva tudtok olyan kezelest, es gyogyszert talalni, ami mellett tovabb szoptathatsz. Sajna ettol a fo problema nem valtozik, de legalabb a szopi megmarad nektek! (Meg a tbc-re is van olyan gyogyszer, ami mellett lehet szoptatni!!!)

Betegeim kikeszitenek, szivesen kivennek par nap szabit! Par napot?! Csak egy felet! Vagy nehany orat! Annyira szerencsere nem betegek, hogy ne lennenek igen aktivak, viszont kivinni nem lehet oket, annyira meg nem egeszsegesek!

Zsuzsi

Kép
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi,
Miki nagyon édesKép Nálunk Timi "icsuka" felkiáltással tép ki mindent Zsebi kezéből, ez egyébként az irígy csuka rövidített verziója. Zsebi válasza még várat magáraKép
Szülőszobát nem akarom tovább feszegetni, de még egy mondat. Én tényleg sajnálom a csajt, hogy így kellett felnőnie, de ez azért ugye nem mentség egy újabb nehéz sorsú gyerek megszületésére? Szemmel láthatóan besikeredett a baba, és az egész helyzetben csak a kényszert éreztem. Az volt számomra a döbbenet, mennyire idegen volt a lánytól az egész babavárás, meg a szülésKép Vajúdni meg nyugodtan lehet kiabálva is(én is tettem ilyetKép), csak legalább a történésekkel legyen tisztában az ember lánya és ne sületlenségeket ordítson.
Egyébként meg az egész hatásvadász műsorban erre ment ki a játék, hogy majd mi jól összevesszünk itt rajtaKép

Na pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Réka,
nyertélKép Bár nekem is csak max 1 óra volt a rendes fájás, addig én és a párom viccekkel szórakoztattuk a nagyérdeműtKép
Dani popsijára Neogranormon? Én végső kétségbeesésemben ehhez szoktam nyúlni, és eddig bejöttKép

Heppi,
a gyanús leveleket megnyitás nélkül töröld ki, így sok gondtól szabadítod meg magadKép
Azt hiszed, nálunk nincs pakolás?????Kép Ketten sokkal hatékonyabbak, én már csak este állok neki tolólappal kiganézni a kéglitKép A szekrények alja már csak az ömlesztett játékoknak van fenntartva. De jobb lesz, ha a sütőbe is belekukkantasz eztán, mert én a múlt héten majdnem plüssmacit sütöttem lego emberkékkelKép
Teszthez sok szerencsét! Legyen, ahogy óhajtod, de ne feledd, nekem is ezt kívántátok, oszt mi lett belőle?Kép

Kangi,
mutatványokhoz gratulaKép

Zsuzsó,
a síma, patikában beszerezhető körömvirágkrém szuper a száraz babapofira. Szerintem egy próbát megér, legfeljebb később elhasználod a kisebb zúzódásokraKép

Maci2,
persze Zsuzsinak tök igaza van, ha más megoldás is létezik, a világért se hagyd magad ledumálni a szopiról! Természetesen nem ez volt a mondandóm lényegeKép

Klár,
mikor kell beugranom?Kép Én még egy tucatot is szülnék, ha lenne miből tisztességesen felnevelnem őketKép

Nadine,
egy kis Dentinox-szal nem kened be Zsani ínyét? Nálunk csönd van utána éjjelKép Remélem, most már gyógyultnak lesz nyilvánítva a lyányKép

na ájulok
Momo


Momo
momo
 
 


Zsuzsi!

Miki irtó édes! Folyton olyan képeket teszel fel róla, amin eszik, de úgy, hogy én csak ámulok: az én fiam mikor fog így enni! Jobbulást a betegeknek, kitartást lestrapált édesanyjuknak!
Beu
beu
 
 


MomO, a baj az, hogy a rohadt freemail az aznapi első friss levelet indításkor automata nyitja KépKépKép

Egyébként hogy mikor kéne beugranod ? Azonnal, ahogy lenne miből tiszteségesen felnevelnem őt Kép

Bár ha ez a helyzet 1 éven belül előállna (ld. kapnék ingatag OTP-k és bankok TUTI listáját, vagy előre postáznák a júniusra sokmilliósra duzzadó lottó nyereményalaphoz tartozóan az egyik TUTI tippkombinációt... akkor azonnal vonszolnám is a Kopaszt a gyerekgyárba KépKépKép Tizenhárom óra ide, vagy oda KépKépKép

Timici, írtam neked mailt Kép

Pussz :

Klár
clarissa
 
 


Zsuzsó,
száraz pofira és minden száraz területre Lipobase repairKép, gyógyszertárban kapható recept nélküli krém 1400pénz, de használ.Kép

Norka,
nekem azok a festékeim repednek, amik már kissé öregecskék és valószínüleg vizet vesztettek, az újakkal soha sincs ilyen problémám.Kép
Linkek jókKépKépKép

Klár,
köszi a mailtKép

Momo,
találtál talicskát?Kép
Szülőszoba: párom is rámnézett és megjegyezte a látottak után, hogy rajtam bizony nem volt smink, ejnye-ejnyeKépKépKép
ezek szerint párod is első látásra szerelmes típus? de miket kérdezek, hisz most jön a harmadik csemete, egyértelmű a válasz és meg is tudom érteni, ha azKépKépKép

Kangi,
gratula Julcsinak a tudományokhoz.Kép A csipp-csipp csókázás azért nem semmi, ügyes a lány!

Beu,
én a Fisher Prince sütifaló bödönjét a Corában 10eFt-ért láttamKép, ezek szerint a Tesco olcsóbb, de még az is aranyárban adja.Kép
Zsuzsi,
Miki nagyon édes a képen, már egyedül eszik? Miket adsz önálló kajálásra neki?

Réka,
nekem akkor szakad a matrica lehúzáskor, ha túl vékony a kontúr vagy maga a festés.

No ennyi voltam már, húh ez is sok időbe telt, sorry, akinek nem írtam, így alakult.Kép
Jó éjt, pusza
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Julka most aludt el, pedig ma csak 1x aludt, igaz, hogy 3 órát. Kint.

Vettünk autósszéket, Chicco Shuttle. A Brendonban. Nem volt túl nagy választék, Chicco van, Concord (de az 9 kgtól) és valami spanyol. Mondtam Apának, hogy nézzünk még szét a Megatoysban is, de szuper férfi logikával kifejtette, hogy minek, mikor nagyon jó a Chicco. Csak engem fosztott meg a soppingolás felemelő élményétőlKép Kép Internet infok szerint UK-i teszt szerint eme Chicco és a Römerek nyújtanak jó oldalirányú védelmet. És van kihúzható lábtartója, ami szuper!!Kép Olyan rossz, amikor kb. 2 évesen lógni kezd a lábuk.

Kép

Julka tegnap elkezdett oldalazva, kapaszkodva menniKép És ő is pakol ezerrel, úgy néz ki a ház már, mintha költözés közben lennénk.Kép

Holnap sulinap lesz és Kokó lesz a vendég, viszont nem fér be minden gyerek a tesicsarnokban, így minden osztályból 4-5 gyereket delegálnak. Minő igazságtalansága a sorsnak, hogy Zsuzsi, akit különösképpen nem érdekel, megy és szegény Andris meg nemKép

ZsuzsóKép én is körömvirág krémmel kenem a pofiját, van egy baba változata. Sőt, a nagyokét is.

ZsuzsiKép infrázás nálunk nem ment, Julka rögtön felébredtKép Egyéb melegítés sem. A Bioptron lámpába bele lehet nézni állítólag, csakhát piszok drága. Miki meg a tésztaKép Gyógyulást!

GombócKép Isten éltessen ZsombitKép nagyon szép egyéves nagyfiúKép
AZ Octaviát ne ajánlgasd Momonak!Kép Mi most akarjuk lecserélni, max. 2 gyerekes autóKép 3 gyerekülés nem fér hátra, mostani felállás szerint a 9 éves fiam ül elől ülésemelőn, én meg a 2 gyerekülés között szorongok hátul. Állítólag direkt kisebb a belső tere, hogy ne legyen teljes konkurrenciája a VW Passatnak.

MomoKép mi is családi kocsinéző nevezetű sportot űzzükKép Eddigi legolcsóbb találatunk új kocsiban a Fiat családi autója (nem jut eszembe a neveKép) kicsinek néz ki kívülről, belül viszont ténylegesen 5 személyes. 3 gyerekülés hátul csak a családi autókba fér, ahol 3 teljesértékű ülés vanKép Egyébként hogy vagy? Még mindig semmi tünet, te szerencsés??

Ja, Szülőszoba. Andrist szültem, mikor mellettem bepánikolt egy nő (ez még a lepedővel elválasztott ágyak korszaka volt) Azért kellett vákuumozni, mert csak azt sikoltozta, hogy császárt, nem volt hajlandó nyomni. Másnap kiderült, hogy tök normális, intelligens stb. stb, csak teljesen beszűkült szűlés közben. Szóval nemcsak butuska, információhiányos nőkkel történik meg ez.

Urszila
urszila
 
 


Na még egy morranásra benézek - kiscsaj alszik... remélem, reggelig. Apa ölében is szundított egyet úgy 10-1/2 11-ig.. édesek voltak ott kettesben Kép

urszi, mennyiért vettétek a trónust? Kép Kinézetre hmmm-hmmm-finommmm Kép

Erről a szülőszobai sminkről jut eszembe... rólam még a bőr is majd lefolyt, annyira meleg volt aznap, mikor szültem... és különben is... szegény gyereknek nem egy papagájt kell látnia, mikor mexületik, hanem natúr anyáját Kép

Nadi : egy-egy éjszakára (egy hétig akár minden este) adhatsz neki Panadol szirupot. Ancsán is ez segít.....

Zsuzsi, Mikifotó KIRÁJJJJJJJJJJJJJ Kép (Tudok egyébként helyesen írni, de ez így az igazi KépKépKép

kangi, repertoár nem semmi KépKépKép

Na megyek mailt olvasni, meg kutatok Kép

Ciao, jó éjt :


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Timici!
Kismamában találtam: Hauk tipusú, esernyőre csukható, bevásárlókosaras, jól kihasználható sportbabakocsi, sötétkék alapon macimintás huzattal, több fokozatban dönthető támlával, megkímélt állapotban eladó 15000 Ft-ért. Tel: 359-3465, 06-20-454-0414

Réka!
Zsuzsinak is kipattog a popsija minden új kajcsi bevezetésénél (nagyon érzéeny a bőre) és a Bepanten krémet javasolta a dokinénik. Most van próba alatt.

Urszila!
Így ránézésre a Ti autósülésetek kiköpött úgy néz ki, mint a mi Brevi Grand Prix-nk, csak nekünk nincs lábtartója. Kép

Jajj, ma Zsuzsi korán keltett, mert teli nózival alig kapott levegőt. Kép Miki lefekvéskor volt lázas, kapott Nurofent, Zsuzsi pedig most ébredéskor, de Ő még nem pánikol a kúptól, ezért neki még be lehet adni a Germicid-C-t is. Most már Ő is láztalan, ezért megyek alukálni. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Uramjézus Magdi, hogy tudsz ilyen békaordító hajnalban felkelni ? Kép
Továbbra is jobbulást nektek Kép

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is, csak írni nem tudok, olvasni sem mindig, így egy csomó hírről lemaradtam. Elindult a munka, heti 3 napban. A részletekről nem érdemes írni, annyira nem érdekes, de azt hiszem volt már jobb is...
Szilárd tök jól viseli a távollétemet, sőt még jobban alszik és viselkedik, mint mikor vele vagyok. Úgy látszik rossz hatással vagyok rá. Kép

A gyerkőcök amúgy szuperédesek, mindig megnézem, hogy milyen fotókat töltötök fel. Én is rakok fel Sziszkáról, egy Zsuzsitól kapott felsőben:
Kép

Jött Szilárd később folyt...

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Magdi,
köszi a kocsi infót, rá is csörgök még ma.Kép

Klár,
mailt megkaptad? remélem nem ment vele vírus.

Réka,
tegnap elfelejtettem írni, hogy:
piros popsira SUDOCREM, naggggyon jó és hatásos. Patikában és nagyobb bababoltokban is kapni. Nem olcsó, de nagyon vékonyan kell kenni, úgyhogy sokáig elég.

Myssnia,
csakhogy végre hallunk felőledKép
Sziszka ééééédes, mint mindigKépKépKép
MunkaKép miatt nem irigyellek csak picitKép, de jó, hogy Szilárd jól viseliKép és Te?

Ha jól emlékszem Te voltál már Sziszkával fityma ügyben dokinál, ugye? hol, kinél jártatok??? Esedékes lenne nálunk is a dolog és úgy emlékszem elégedett voltál a dokival. Megköszönöm, ha megírod, jöhet magánban is.

Lányok!
Tegnap voltunk a Corában és annyi jó babás akciós dolog van, hogy ihajjjjjKép. Pl. a HIPP bébiételek 165.-forintba kerülnek, igaz, hogy csak 6féle van, de jók. Aztán még van akciós Mildi, meg italok, meg pelenka, meg, meg, meg....nagyon jók vannak tényleg. Akinek nem jár katalógus érdemes a honlapon körülnézni.
http://www.cora.hu/pages/akciokframe.htm

megyek, mert a minipasimnak kajaideje van, szép napot, pusza
Timici
timici
 
 


Nalunk is lazas ejszaka volt, Mikit borogattam egesz ejjel. Pedig mar volt egy laztalan napunk! Kép
Most meg kohog mind a ketto, de foleg Miki. Ugy sajnalom szegenyt, aludni sem tud, fojtogatja a kohoges!

Kep csaloka, Miki nem egy nagy evo, altalaban csak jatszik az etellel. Fott tesztat szoktam ele tenni tanyeron, azt van, hogy egyedul elmajszolja. Eddig a kedvence a masni formaju, teljes kiorlesu lisztbol!
Most, hogy beteg, szinte csak szopik! Es mindjart 1 eves!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,

Réka,
Amikor megváltozik a baba étkezési szokása, megvátozik a széklet minősége is - dokim szerint. Ilyenkor nem ritka, hogy az addig semmi gondot nem okozó popsi néhány nap alatt szörnyen piros, foltos, sebes lesz. Legjobb Bóraxos babakenőcsöt venni, gyógyszertárban kapható (recept nélkül Qrva drága - 800 Ft, recepttel olyan 100 sincs). Kell néhány nap, mire szemmel látható javulást észlelsz. Jó vastagon használni (nálunk 4 nap alatt fogyott el) és gyakran pelust cserélni. Csak ha totál megszűnt a pirosság, akkor szabad visszatérni a régi krémhez.

Kangi,
Julcsi új tudományait láttam a lelki szemeim előtt, és nagyon cukor lehetett Kép

Heni,
Köszike. Te egy angyal vagy Kép

Klár,
Neked is köszi a linket Kép

Nálunk meg megint felborult a napirend. Ezen a héten következetesen 8 után ébred a lány, viszont este 11 előtt nem nagyon lehet ágyba tenni. Én nem nagyon bírom az éjszakázást, apája meg ugye hajnalban korán ébred a meló miatt. Úgyhogy most már kezdek lefáradni. Sokkal jobb volt, amikor 7 után nemsokkal ébredt, de este fél10-10 felé beleájult a tápiba. Hogy lehetne ezt visszaállítani?

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Köszönöm a popsikrémes infókat mindenkinek.
Első nekifutásban a Sadocream-et próbáltam ki, mert abból egy rakás van itthon, mivel a kórházban minden lelkifurdalásos csecsemőstől kaptunk egy ajéndékcsomagot, amiben ez is volt.
Remélem használ. Eddig nem volt gond, pedig már kb. 3 hónapja eszik mindenfélét, nem kapott mostanában semmi extrát.
Annyira rossz a helyzet, hogy az etetőben nem is tud ülni, mert csak kiabál és nyújtja a kis kezét, hogy vegyem ki.

Zsuzsi, Myssnia!
Jók a képek.KépKép

Klár!
Emlékszem milyen meleg volt aznap amikor szültünkKép Én este 10-kor rövidujjúban mentem be a kórházba.

NAdine!
Gratu a fogacskához!!!Kép
NEkünk sajna még mindig nincs.

Zsuzsi!
Drukk, hogy végre kilábaljatok ebből a kórságból!! ++++++++

Most ennyi megyünk sétálni az utcánkban lakó csajszikkal, kipróbálom mennyire terepkocsi a babakocsink, ha már azért volt olyan méregdrága.


Napsütéses szép Napot!

Réka
muki
 
 


A teszta bizonyithatoan nem evesre lett felhasznalva, hanem a foldon landolt:

Kép

Es egy kis kezszorongatasos testveri fegyelmezes (ami sajna mindig sirassal vegzodik, itt meg kezdeti stadiumban lathato):

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Hali csajok Kép

Most csak egy gyors, mert utána menek takarítani, meg főzni, meg lejár a mosásom is addigra.

Timi, köcc a mailt, én is reménykedem, bár érdekes (lekopogom), hogy nekem eddig csak a freemailemet árasztották el.. és már minden víruscsekkert lefuttattam, amim volt.... de semmi.

Zsuzsi, persze, hogy inkább csak szopik... szomjas, nem éhes... és csak örülhetsz neki, hogy van még mit adni neki KépKép Jobbulást nektek Kép

Myssi, édes a Kéxeműűű Kép

Réka... és én reggel 9-től benn feküdtem a szülőszobán, folyton nyitottuk az ablakokat hol mögöttem, hol mellettem... az volt az első igazán döglesztő kánikulai nap tavaly... Ibi (a szülésznő) direkt még szólt is, hogy ha van, akkor rövidujjú, vagy ujjatlan hálóinget vegyek magamra KépKép

Na most futok... majd előkerülök.

Ciao :

Klár
clarissa
 
 


Zsuzsi,
Zsebi is hasonló intenzitással eszik, de nekem már Timi is ilyen volt, megszoktamKép
Nálunk a durva fegyelmezés újabban Zsebi ujjának egyértelmű megharapásaKép Eléggé aggódok, hogy Timi kárt tesz a kicsiben a rengeteg fogával.

Urszila,
azért, ha sikerül előbányászni agyad mélyéről a Fiat családi autójának konkrétabb megnevezését, örülnék nekiKép Én komolyan azt hittem, hogy az Octavia egy nagy kocsi, de náluk eddig se jöhetett szóba, mert a férjem nagy VW buzi és utánzatot nem veszKép A hátsó osztott ülések meg szerintem azért önmagában nem jelentenek megoldást, ha egyenként nem elég szélesek, vagy rosszul gondolkodok?
Gyereküléshez gratula, jól néz kiKép A férjednek meg tényleg nem sok érzéke van a női vásárlási szisztémáhozKép Én még nem is hallottam ilyet, hogy az ülésnek kihúzható lábtartója van, megint tanultam valamitKép
Milyen tünetekről beszélsz...és miért is?Kép Szerintem valakinek majd szólnia kell szülés előtt, hogy ugyan mán, készüljek a 3. gyerekreKép

Timici,
hát engem tényleg csak első látásra lehet megszeretni, mert aki hosszabb ideje ismer, már nem esik ebbe a hibábaKép Egyébként én is ilyen "belémcsapottavillám" tipus vagyok, ha ezt nem érzem a kiválasztott dologgal kapcsolatban, akkor inkább hagyom a fenébeKép

Heppi,
az én gyerekem meg 1/2 9-kor már alszik, viszont hajnalban kel. Na, kéred?Kép Szerintem azért fél órás lassú csúsztatásokkal megpróbálhatod átszoktatni, hátha hagyja magát. Persze, az alaptermészeten nehéz változtatni, egy éjjeli bagolyból sose lesz korán kelőKép

Myssnia,
örülök, hogy felbukkantálKép Kölkök nálunk is úgy üzemelnek, hogy az apjukkal meg a nagyikkal angyalok, de ha anya előkerül...Kép

pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Amíg Zsebi szétkapja a konyhát, még gyorsan, amit elfelejtettem:

Heppi,
Orsi még mindíg kétszer durmol napközben? Mert nálunk ilyen korában Timi is már csak 1x szunyált 1,5-2 órát kora délután és Zsebi is így üzemel. Szerintem kicsit sok már a 2x-i alvás, azért dajdajozik éjjel. Próbáld délig ébrentartani és csak egyszer altasd. És a legjobb, ha délután 4-1/2 5 után már ébren van az esti fektetésik. Persze, ha nem bírja a csajszi, akkor ne erőltesd, de szerintem itten van a kutya elkaparvaKép

Na Zsebi közben egy újsággal is végzettKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Myssnia!
Mennyire megváltozott Sziszó! De továbbra is nagyon helyes fiú!Kép

Zsuzsi!
Testvéri fegyelmezésKép Miki hogy néz Gyurira! KépKépKép

Nekem is jönnek a vírusokKépKép És olyan lassú a net.Kép
Beu
beu
 
 


Beu,
Miki altalaban ugy nez Gyurira, mint egy istenre. Egeszen addig, amig nem jon a megregulazas. Ujjtores, karhatracsavaras, kigancsolas, fejbecsapas, fej foldre szoritasa (tudod, ahogy a kommandosok szoktak). Kép En is feltem szegeny picimet, pedig akkora szeretettel nez a batyjara!
Es ha kerdezem, miert bantottad a Mikit, hat az ra a valasz, hogy "mert joooossz a Miki"!

Momo,
Ha mar a "megszokasnal" tartunk, Gyurinal szerintem csak jobb evo gyerek letezik! Ugyhogy en mar nem izgatom magam az eves miatt, esznek amikor ehesek, en nem vagyok hajlando futkosni utanuk, hogy "meg egy kanalkaval a mama kedveert!"

Faj a fejem es spec hocsukat mi is megraktuk rendesen. Egesz heten itthon rohadok a ket beteg gyerekkel, akik felvaltva nyugosek, aszinkronban alszanak, es kulonben is!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Szegény ZsuzsiKép Ez a legrosszabb, amikor egyszerre beteg mindegyik, ilyenkor én is kivagyok.
Jobbulást a fiúknakKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Momo,
Multipla?

Réka,
méltemKép

Még jövökKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


A Palio is lehet. Szerintem a Multipla eleg gnom!
Ma eddig kb. 5-6 orat szoptattam egyfolytaban. Ez a legutobbi 3 oras eleg rekordgyanus! Az elobb 38,6 volt Miki laza honaljban, mostanara lement. Es persze jon a hetvege!
Alig vagyok ki!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zulu,
az ki van csukva, hogy én akár ránézzek egy MultipláraKép Pénzem ugyan keves, node ízlésem azért még vanKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Zsuzsi!

Nekem is az a problémám, hogy Zsuzsi és Miki is aszinkronban működik, felváltva lázasak, felváltva alszanak, így én nem alszom, akkor tudok bármit is csinálni, ha Niki, vagy Jani hazaérnek és legalább az egyik kicsit lefoglalják. Most is Miki Nikivel van, Zsuzsi pedig az ölemben csücsül. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Momo,
jóvannaKép, nem ajánlatnak szántam, csak gondoltam, hátha erre gondolsz.
Az én ízlésemnek az Audi allroad quattro felel megKép. Esetleg Volvo XC90, ha nagyon könyörög az eladóKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu!
Nem kaptam semmit. Lehet a vírus miatt van lelassulva a net?

Réka
muki
 
 


Na bravo frímélKép. Gondoltam, hogy a vájrusz kavarhatott be, mert tegnapelőtt este küldtem. Na majd nekilátok megint, ha lefekszenek a kölkekKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Tegnap éjjel "csak" 5-ször kelt fel Roni. Jön a foga. Remélem a mai éjszakánk jobb lesz, mert holnap vendégeink lesznek és nem szeretnék közben kidőlni.

Kangi,
Tudományokhoz gratulaKép

Nadine,
KösziKép

Zsuzsi,
Én is hasonlóan éreztem. És nem akarom elhinni, hogy ne lenne olyan gyógymód, ami mellett lehet szoptatni.
Spagettis képKép A többi isKép
SzegénykémKép Drukk, hogy jusson egy kis pihenés neked is!

Momo,
Jól értettem, amit írtál.Kép

Urszila,
AutósülésKép
OldalazásKép

Myssnia,
Jó, hogy néha jelentkezelKép
Sziszka édes és milyen nagy márKép

Réka,
Jobbulást a Dani popsijának!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Mennek a napok, vacakok az ejszakak, de ezen kivul egy panaszszavam nincs. Nagyon birom a lanyom fejet Kép napkozben egesz jol elbogaraszik, csak a kritikus helyekrol es targyaktol kell mindig odebbpakolni.

Mar egesz szepen kutyazik! Kép Es tobbszor volt, hogy o jatszott velunk kukucsot: a takarot a fejere huzta, ekkor mi boszen kerestuk, aztan lehuzta es kivigyorgott alola. Mindezt vagy 10 percig folyamatosan, szoval tuti nem veletlen! Iszonyu buszke vagyok ra! Kép

Ujabban van napirendunk is Kép egesz turheto, masszivan igyekszem tartani magunkat hozza, mert mar nagyon hianyzott egy keves kiszamithatosag.

Csak az ejszakakat tudnam feledni... Kép azt fontolgatom, hogy meg varok Viola 9 honapos koraig, aztan megprobalkozom valami enyhe szoktatassal, mondjuk ha ejfel korul megkajalt, akkor reggel 5 vagy 6-ig no cici, csak az apja vigasztalja, ha nagy a balhe. En meg lekotozom magam a tetoterben... Vegul is 9 honapig volt a pocimban, es azutan is nagy valtas volt... De nagyon dilemmazom, hogy varni kellene egyeves koraig, csak hat ezt sem lehet a vegtelensegig birni. Vagy megis? Kép Olyan hihetetlenul hatarozott es magabiztos anya vagyok...

Olvasni szormenten sikerult valamennyit, de valaszolgatni eselyem nincs Kép Viszont kovetkezo levelben kuldok kepeket! Kép
Ez meg a ho eleji adagbol van kivalogatva. Felkuldom, aztan atnezem a frisseket, es csinalok abbol is egy valogatast.

Csak jokat! Kép

Kaska
kaska
 
 


Igy az elejere egy "klasszikus":
Kép

Ezeket mar nagyon tudjuk:
Kép
Kép

Ez az MC Viola ruha, ebben szokott kajalni:
Kép
Khmmm... MCfuuuuuj...
Kép

Szo szerint falja a konyveket:
Kép

Kover feju "beszol" anyjanak:
Kép

Es vegul szemek, szemek, szemek...
Kép
Kép

Kaska
kaska
 
 


MomoKép hááát, MultiplaKép Férj szerint olyan csúnya, hogy már szépKép És valszeg az előítéletei miatt lepődött meg kellemesen a belsején. + aszongya, hogy még a szürke ködben is mindenki észrevenne az útonKép Januári Autó2-ben van egy szép táblázat hazánkban kapható összes autó összes típusának áráról. Lábtartó nagyon jó, Chiccoék végre rájöttek arra, amire szerénységem már az I. gyereknél. Kb. mikor születik meg a babus? Csak hogy tudjuk, hogy mikor szóljunkKép

ZuluKép a Bentley Continental 127 750 000. Az én ízlésemnek ez felelne megKép 3 gyerekülés garantáltan nem fér bele, de egy jó pasi talán igenKép

KangiKép gratula a tudományhozKép és a leíráshozKép Főleg a tánc teccetKép

KlárKép ülés 31 990. Van ennél drágább isKép Akartam már tegnap írni, én is 2 ft/karakterért fordítok. Mármint angolt magyarra. Magyarról angolt mostanában nem vállalok (most nem telik ki tőlem az ehhez szükséges szellemi teljesítményKép), de az kb. 1,5 szokott lenni.

Ha valaki tud franciáról magyarra fordítást, plíííz, dobjatok meg vele!

MyssniaKép A+Zs is velem a legrosszabbak. Julka is kezdi már.Kép De hát ki előtt engedjék el magukat, ha nem előttem? Szilárd tényleg változott, de továbbra is gyönyörű, kékszemű ífjúKép És neked van heti 2 átaludt éjszakád??Kép

MaciKép Viburcol? Dentinox? szegény RoniKép

ZsuzsiKép betegségKép elég rég benne vagytok márKép

MagdiKép hát, ezek az ülések eléggé hasonlítanak, gondolom, csak 1x lehet feltalálni a spanyolviasztKép Mikinek, Zsuzsinak gyógyulást, neked pihenéstKép

Nálunk Andris dőlt ki, lázas, fáj a feje, gyenge stb.

Urszila
urszila
 
 


Nya csóókcsajok Kép

Mostanra jutottam ide... szép teljesítmény. Pedig valljuk be, ennyi takarítanivalóm azért nem volt, de lement a mosás, utána mégegy, aztán főztem Ancsának. Utána anyáztam (cirkuszolt a csajom, kiderült, hogy valami bennszorult fingilingi miatt olyan palávert vert ki, hogy öröm volt nézni... szegény.... és még fel is emeltem a hangom Kép), aztán aludt egy keveset, majd jókedvűen ébredt, tett-vett a járókában, etetőszékben, a közben előkerült apa ölében, majd mexöktem vásárolni, aztán újabb etetés, majd Kopasznak valami logoterv kellett (nyersben egy fecnire megrajzoltam kézzel, és egyből ráharapott KépKépKép YESSSSSSSSSSSSSS Kép Kép

Aztán nyügiAncsa, pancsi, etetés, ebbe beleszunyókálás... és hajnali 1 óra van. Félelmetes Kép
clarissa
 
 


kaska, azt akartam mondani, hogy ettől még nagyon is magabiztos mami vagy. Én is ugyanezt játszom Ancsával, hogy ha éjjel ébred, nem ugrom azonnal vígasztalni, illetve etetni. Sokszor fel sem ébred, csak szunyókálásig, és úgy sír. Ilyenkor várok kicsit, vagy magától vissza is alszik, vagy ha nem, akkor egy kicsi tea (cici csak végső esetben), és általában 2 perc múlva újra mélyen alszik. Igaz, nálunk első pillanattól fogva éjjel alvás van, asszem talán első hónapban szoptattam még hajnali 2-kor... aztán nem is kérte a kisbestém. Inkább aludt.

Napirend : igen, azt azért ki kell alakítani, közösen az ifjonccal. Nem kell percre pontosan, mert azt általában úgysem bírja betartani az ember, csak egy nagyjábólit. Nálunk ezért van még a mai napig kb. 3 óránként cici. És ? Hátrányunk még nem származott belőle, viszont Ancsa szép nagy, kellemes ütemben gyarapszik, és kiegyensúlyozott. (Jó, nem a mostani fogzós időszakot kell alapul venni). Ennyi Kép

Na pussssz fiatalság, megyek mailolvasni, utána vízszintbe Kép

Klár
clarissa
 
 


Koszi a festekrepedeses infokat.Nem regi a festek, bar Tecsóba vettuk.Lehet,hogy azert volt learazva?? De akkor bizonyos szinek miert olyan szepek?Na nem ertem...

Kaska
Nagyon edi a leanyzo, es milyen ugyi! Kép

Myssnia
De jo,hogy bejelentkeztel! Kép Azon mosolyogtam,hogy multkor Origon nezelodtem, mikor megtalaltam a Sziszkas kepeket a cikkek mellett.De ahogy megnyitottam a cikket,sosem u.az a foto volt a szoveg mellett,mint ami a bevezetonel Kép Huuuuu ez ertheto? Asszem nemtom kifejezni magam..... Kép

Maci2
Ebredes Kép

Zsuzsi
Ez a tesoharc olyan durvanak hangzik.Pedig Gyuri is tuti nagyon szereti Mikit. Gondolom most kieli mindazt,amit o Danitol "kapott"!Asszem most orulok,hogy Jazi nem kisfiu...

Napi 1x vagy 2x alvas. Segitsetek!Jazi siman elalszik olyan 11korul de. de csak max 3/4orat. Ebed utan is ennyi a szabad idom.De ha nem rakom le de.aludni dulongel meg folyton elesik.Szoval meg kell neki ugye? Vagy ha ebren tudnam tartani, akkor aludna egy nagyobbat du?????

Lanyok
Kepzeljetek, ma Apa bement egy ceghez.Bedobott egy oneletrajzot(mar a sokadikat a honapban) es du. visszahivtak, es Hetfotol mar Dolgozo Ember lesz belole!!!! Kép Kép Kép Kép
A masik jo hir,hogy vegre attort a kis gereblyembek a 11ik foga!!!! Kép Meg nem nagyon, de hatha vege lesz az ebredeseknek?

Na elteszem magam holnapra
Norka Kép
norkini
 
 


Sziasztok,

Momo,
Nálunk már nem lehet kiszámolni, hogy Orsi mikor alszik és mennyit. Van úgy, hogy reggeli ébredés után 2 órával egy újabb egyórás alvás van, aztán délután is egy 1,5-2órás. De olyan is van, hogy napközben talán ha egy órát alszik. Ettől függetlenül este 11-ig bulizik. Szóval már többmindent próbáltam, és nem műxik. Persze apa a hibás, mert nap közben altatás nélkülis jó, ha egy perces sírás után önállóan alszik, de este apája nem bírja a sírást, így akár egy órán keresztül is képes cipelni a seggét. Ebben csak az a jó, hogy nem nekem kell altatnom Kép

Kaska,
Képek nagyon hiperszupik Kép még-még-még

Norka,
Apája munka Kép hú, végre vmi jó hír. Legalább most már tudtok kicsit előrébb is tervezni Kép

Nálunk semmi változás. A jányom épp most aludt bele a hintájába. Pedig akár ebédelhetett vóna is Kép Na mind1, ezért aztán télleg nem fogom felébreszteni.

megyek, hátha alszik úgy rendesen is az ágyába

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Tegnap barátnőzni voltam, este 11-re értem haza. Olyan jóóóó volt Kép apa meg ügyesen megkajoltatta és ágyba dugta Danit Kép ügyes fickó, na Kép

Képzeljétek, már harmadik éjjel szülök álmomban! Ráadásul ikreket... ez ugye nem jelent semmi olyat?? Kép

Kaska, Myssnia
jó, hogy jelentkeztetek végre Kép és a képek is szuperek

Réka
Dani popónak jobbulást, remélem használ vmelyik kence

Norka
örülök, hogy Apa talált munkát Kép gratula neki

A gyerek tegnap egyértelműen a tudtomra adta, hogy nem babanetezhetek, amíg ő ébren van --> lazán kikapcsolta a számítógépet Kép Most apjával sétálnak, én meg főzök (na jó, közben írogatok)

Betegek most már gyorsan gyógyuljanak!!!

Andi
psandi
 
 


Na csóóókcsajok Kép

Alig bírok felkeveredni az oldalra... vacakol a netem Kép Mondjuk szokott, mikor drága Axelero karbantart... (csak tudnám, mit ?) Kép

Kaja kész a Sajtkukacnak, most épp a partedliről kaptam le némi rágcsálnivaló receptet őmadamságának - kissé átalakítottam a recit, és most sül az egyveleg... kíváncsi leszek Kép

Norka, apának gratulka Kép

urszi, nem is írtam tegnap én bunkó, hogy köcc az infokat Kép

Andi, yóóó is az, mikor az ember egy kicsit meg tud szöökni egyedül, igaz ? Kép

Na menek sütikukk... Kép

Mindjárt vagyok Kép


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Előre is bocsi, hogy belekotyogok, de láttam, hogy szóbakerült a családi autó. Nekünk Daewoo Tacumánk van, ebben elfér hátul 3 gyerekülés is, elég tágas, mi meg vagyunk vele elégedve nagyon, merem ajánlani.

Janka
Névtelen
 


Sziasztok!

Megpróbálok újra lelkesebben idefigyelni,t egnap végre végére értem a phd eljárásomnak, most már túl vagyok a védésen.

Kaska: nagyon édi leányod van!
A 9 hónapos kor szerintem nem a legjobb a drasztikus szoktatáshoz, lévén 8-9 hó környékén tipikus a szeparációs szorongás, amikor amúgy is többet igényel és nincs el nélküled. Szerintem ilyenkor nem lenne szerencsés az éjjeli leszoktatás.

Ahogy igy olvasom, azért még mindig az egyik legengedékenyebb(?) vagyok, nem ragaszkodunk napirendhez, felkelek 8-10-12-szer is néha, nappali is cipeljük a leányzó hátsóját, ha éppen azt igényli. Rendesen elkényeztetjük, ha úgy veszem, de szerintem ez inkább csak az, hogy megtanulja, hogy számithat ránk, bizhat bennünk.

Maci2:ha vannak gyógyszer elképzelések, akkor keresd meg Ibolyt a szopitopikban (vagy Pelét), ők a legfrissebb infókkal rendelkeznek gyógyszerek és szopi témában (illetve infó lelőhelyekkel, de ez most mindegy, lényeg, ohgy ha adott gyógyszerrőől kiderithető, akkor ők ki tudják deriteni).

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Dr. PIldi,
Gratula a vedeshez! Most mar lehet, hogy toled sem fognak halapenzt elfogadni a dokik... Kép

Kaska,
Szeparacios szorongassal mi le vagyunk maradva, Mikin most jott ki, 11 honaposan! Gyurinal anno nagyon jo volt a 10 honapos kor arra, hogy megtanuljon egyedul elaludni, aludni. Mar ertette, amit mondunk neki, de meg nem volt abban a nagyon akaratervenyesito korban, ami meg csak ezutan jon (keszuljetek!)! Meg a kisagybol kimaszni sem tudott ekkor, kesobb mar viszont igen! Es nem volt brutal a szoktatas, az elso este orditott, ejjel is sirt vagy negyed orat, es masnap mar egyedul aludt el boldogan, azota is jo alvo!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Norka,
húúúúha, de jóóóóóóóóó, hatalmas gratula, bejöttek a drukkok!!!! Szuper, hogy akkor mégis minden maradhat a régiben!!! Na és a fogacskához is gratulálok!!!

PIldi,
gratulálok én is a védéshez!!!

Alvással kapcsolatban: nálunk az jött be, hogy akkor teszem le aludni, amikor azt látom, hogy álmos... ha megpróbáltam délelott ébren tartani, attól még nem lett hosszabb a délutáni alvása soha. Se a délutáni ébrentartástól nem lett jobb az éjszaka. Amióta akkor alszik, amikor álmos, nagyjából rendben mennek a dolgok. Lehet, hogy megköveztek, de Anka napközben háromszor alszik, kb. 1-1 órát, néha picit többet, néha kevesebbet. És mostanság (kopp-kopp) az éjszakák is turhetoek.

Zsuzsi,
gyógyulást nektek!!! Képek szuperek! Kép

Kaska,
gyönyöru a lányod!!! Micsoda szemek!!! KépKépKép

Myssnia,
Szilárd is helyes nagyfiú lett! Kép

Mindenkinek pussz
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!

BeuKép
Tényleg változott, de ami leginkább, behajasodott. Ettől amúgy is olyan más lett a pofija.

Zsuzsi
Tökre eltudom képzelni, hogy hogy nyírja Gyuri Mikit. Szegénykém. Miért ilyenek a nagyobbak? Hierarchia?

KaskaKép
Tündéri a "szemes" mc Viola!

Urzsula
Gyógyulást Andrisnak!
Sziszka már egész jól alszik éjszakánként. Kopp-kopp! Ma éjszaka fel sem kellt, vagyis egyszer, hajnalban, ivott és gyorsan aludt tovább. A multkor jött a foga, akkor nagyon sokszor ébredt. De amúgy. Inkább befejezem a dicsérést, mert ilyenkor szokta éjszaka az ellenkezőjét bizonyítani.

MomoKép
Pocaklakó? Hogy van? Hányadik hetes is? Bocs, de nem tudtam követni. Még mindig írigyellek érte!

Norka
Teljesen érthető amit írtál, és emellett még logikus is. Nem tudom miért variáják egy cikken belül a képeket... Néztem multkor Jazi albumát, hát még mindig szupergyönyörű.
Gratula az új munkahelyhez, drukk Apának!

Andi
Ugye milyen jól esik néha egy kis kikapcs? Fölleg egy ügyes Apa mellett.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Na újra itt Kép Deyóóó Kép

Ildi, gratulka a védéshez Kép

Franyóci, rég láttalak Kép A napközbeni 3 alvás nem sok... bár enyém aludna háromszor... ebből általában kettő jön össze. Viszont ma éjjel aludtunk... negyed hétkor volt az első nyekk, akkor kicsi tea, meg "anyai szőrös szív" - nem vettem fel, de engem igazolt a dolog, mert 10 perc múlva újra aludt, és 3/4 8-kor úgy kellett kelteni szopizni Kép

Csajok, a sütim szerintem istenien sikerült Kép Igaz, recit átírtam kissé. Meg asszem az almás gyümikenyér alapötletét is meg lehet ragadni - valamelyik nap majd azzal is kísérletezek Kép

Tegnap néztem ugyanis a DM-ben ezt a Biscotti nevű csodasüteményt - több, mint 800 Ft. Szerintem én egy százasból legalább ugyanolyan jót sütök, és legalább tudom, mi van benne Kép

Na megyek nézni kicsit ezt-azt, utána vagyok. Ki kell használnom, hogy nőm épp alszik Kép

Ciao :

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Nem dobtál fel!Kép

Ildi! Én is gratulálok! És én is csak reménykedem, hogy bizalomnövelés, nem elkényeztetés. (Mi is mindig kelünk, azért nem kell szerencsére 10-12x)

Norka! Úgy rülök, hogy apának sikerült!!!!

Andi! Irigyellek!

Kaska! képeken Vilcsi tündéri!!! MÁr akartam mondani, hogy végy erőt magadon és tanuld meg együtt kezelni a két gépet, de látom sikerült. (Vagy apa volt a nagy bűvész?Kép)

Urszila! Remélem, Julka nem kapja el megint. Neked mikor van időd fordítani?

Gyerekem megint órák óta alszik a nagy ágyon, itt őrzöm. Miért nem jó neki a sajátjában? Na, mindegy, nekem is egy kis kényszerpihenő. Nem is olyan rossz. Motozkálhatok, tévézhetek, beszélhetek mellette, így alszik.

Beu
beu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?