Új privát üzeneted érkezett!

Ó, és mi jót csináltál ma????

Bocsi, de szarakodik nagyon az msn-em :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na megint egy laptető :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hajra laptetoooo 8) :lol:

Hajnal 3otan pakoltunk meg ilyenek aztan apa visszaaludt en mentem peksegbe vettem neki finomsagot meg uccsit ut elottre :D aztan haza felkeltettem elkeszulodott 10kor el is ment :roll: Aztan Pati uzent nem\-e ebedelunk egyutt... :arrow: mondjom egye fene hama fent vgyok meg ugye ma Kép ugyhogy mondom holnap tuti kileszek :x inkabb ma megyek...es akkor jott a nagy hir:5hetes babas :!: :shock: :lol: Na ne is kerdezzetek mert nem szabadna elmondanom... :oops: :roll: mondtam jojjon mostma a bnetre....aztan ha meglatja,hogy leirtam seggberug :? :lol: :lol: Szal ezek vannak...aztan elkisertem a dodozojaba ami tolunk ugye 8-9perc gyalog...aztan vissza es azota nyomom a gepet :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Tök jó a vonalzód.... most vettem észre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hátha nem rúg seggbe Pati a hír miatt... mert nem fogja látni ez ta beírást :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jah Zsu itt 27fok tuti volt ma csak ugy megsugom itt is 8) :lol: :lol: :lol: Egy szal poloban meg rovid gatyo papucsban voltam kajolni Patival 8) :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hat ha jon akkor lehet latni fogja :? :roll: :oops: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kocce....Vonalzot epp most akarok cserelni erre:
Kép

Szerinted? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Húúúúúúúúúúúúúú.... ez is marha jó lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én meg már gólyásra szeretném cserélni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


tyu na most meg ez igy tul sok :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nálatok ki szoktak öltözni Halooweenkor?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jah :roll: a japok minden amcsi dolgot lekoppintanak :? :roll: Lesz hazibuli 8) mindenki beoltozik 8) kint is tok jol felvoltak diszitve a haszak bejaratanal...van arrol is majd foto 8) :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Oksika, kíváncsi vagyok, milyenek ilyenkor a házak feldíszítve :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Naháááááááááááát..... zsiráfog lett!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen zsirafog lett :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok.

Bridget: Itt nálunk nincs nagy Halloween hangulat.
Vagy Zsu nálatok van?
Én annyit veszek belőle észre, hoyg a boltokba vannak fugurák. Én is szoktam venni gyertya tartót meg kis diszt az asztalra de ennyi.
Most akkor mész suliba vagy mégsem??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
En sem voltam erte oda annyira az elejen hisz ez nem a mi unnepunk...en nem tom atelni de jo bulinak tartom...olyan mint a halaadas unnep amikor pulyat sutnek novemberben :? azt se tom beleelni magam de van :roll:

Suliba nem mentem....apa adott kimenot :oops: :wink: :lol: Itt ma este 8 :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Persze jó az ha van ilyen mert legalább nem unalmas az élet:)
Végüli Valnetin nap sincs régóta nálunk mégis egyre jobban megtartják az emberek. Biztos a halloweennel is igy lesz.
Na igen az időeltolodás. Mindig elfelejtem ám mert abból indulok ki én most mennyit látok az órán. Szóval most nagyon szőke voltam:)
Puszi:)

Kép
csucsu05
 
 


Nem gond elnezem :wink: :lol: Amugy azert szerintem a valentin nap azert mar eleg reg ota megy nalunk... :roll: http://www.unnep.eu/modern-unnepek/valentin-nap.html

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu mennyhit nyertel? :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na a csudába!!! Megint lemaradtam egy jó kis pletyiről!!! :(

A barátnőmnél voltam. Nem rég értem haza. Nagyon megfájdult a pocim, mert iszonyat erős volt a székelykáposzta, ami ebédre volt. Nem szoktam erőset enni, és most szenvedek. Mit lehet ilyenkor tenni?
Ráadásul pé-m is van, mer úgy feszülnek a cickóim, hogy majd szét durrannak. De most nem igazán tudok vele mit kezdeni. :(


Csucsu
A virág azt hiszem "kötelező" a férjek részéről szülinapra! A többi elhanyagolható! :) De a te párod tudja ezt! :)
De szép lehetett az ünnepi gyertyás ebéd!!! :) :)
Én Halloween-ra nem szoktam semmit. Azt sem tudom mikor tartják igazából. :oops: :oops:

Bridget
Nagoyn aranyosak az új vonalzóid!!! :)
Örülök, hogy otthon vagy, és minden rendben. Azért együtt érzek veled, hogy párocskád már megy is vissza. De azért ennek is vége lesz egyszer. Reméljük mihamarabb.
Ebben a hónapban is meglesz a feladatod. Iskola, orvos, és a többi.
Párod meg hajnali 3-kor pakolt??? Az enyém még délután 3-kor sem kelne fel inkább... :) :) Miért volt neki olyan sürgős???
de irigy vagyok az idő miatt! Bár azért itt is szépen süt a nap.
[quote]a írta: japok minden amcsi dolgot lekoppintanak Confused Rolling Eyes Lesz hazibuli

Ez tök jó dolog. Mármint a buli. Itt azt sem tudjuk, mi az a Halloween. Na jó, tudjuk, de mi is bulizhatnánk rá. Én már úgy várom a Karácsonyt is.

Zsu
A párocskádnak meg ejnye-bejnye. Hát szabad betegre dolgoznia magát????? Tessék neki egy kicsit visszafogni a gyeplőt, mert igaz, most még fiatal, de tartogasson energiát öreg napjaira is!!!
A buli jó volt, ettünk, ittunk, nevettünk. :)
[quote]N írta:a megint egy laptető

Ezt úgy írtad, mintha nem örülnél neki. Pedig ez sose baj!! Kell azt raktározni szűkös napokra. :)
Néztem a görbédet, de nem tévedtél te egy napot??? 20-a van, nem? És nálad már a 21 napra van beírás. Vagy én nem jól nézem?
Vendég
 


Sziasztok Itt vagyok én is! Még egy kicsit!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nócika!
vagyok én is!
MI újság?
Vendég
 


Csajok! Mondok én nektek valamit!
Ha nem mondta volna a dokinéni, hogy meghaltak a kis petécskéim akkor nyugodt szívvel hínném, hogy babás vagyok! Mert elvileg szerdán meg kéne jönnie erre sehol semmi jel! Se cicifeszülés se poci fájás! na ez tök gáz!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


És nálad mi ujsi?? Bár látom, hogy nálad az erős kápi bejátszott!!!! :lol: :lol: Most a hasid fáj holnap meg reggel a klotyin lesz rosszz!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Brid! Az jó, hogy apácska engedett! Hogy nem kellett suliba menned! de azért 3-kor pakolni??? jajj!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsuzsu! Apácska azért vigyázzon magára! Nem kéne mindent tulzásba vinni! Még ahoz nagyon fiatal, hogy ilyen korán tönkre tegye magát a munka miatt! na még ha a kufirc miatt lenne akkor azt mondom na jó?!?!! :lol: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Most írta Melus!:

Szia Pendi!
> Nagyon örülök, hogy gondoltok rám, velünk eddig oké minden,
> november 10.-re vagyok kiírva, de már nagyon nem bánnám, ha
> előbb jönne Marcell baba:)
> Már járok NST-re, ott nézik a baba szívét és a fájásokat,
> ill. összehúzódásokat.
> Fájásom néha van olyasmi mint amikor megjön a menses.Csak
> enyhébben.A szüléstől kicsit félek.
> Sajnálom, hogy ennyi gond van veletek, sokat gondolok
> Rátok, de a jó az, hogy talán megtalálták mindenkinél a
> problémát.
> Puszi nektek, majd jelentkezem még!
Vendég
 


Apácskát sem bírom felhívni telon mert nem veszi fel! Ennél jobban nem tud mi feldühiteni!! :oops: :twisted: :evil:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi! melust puszilom és sok kitartást kívánok neki! És már nincs sok hátra!!!! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote]M írta:ost a hasid fáj holnap meg reggel a klotyin lesz rosszz!!!!!!!!!!!!!!

Hát, csak már ott tartanék!! :lol: :lol: :lol: Most írtóra szenvedek! :cry: :roll: :roll:

Ez a mensi dolog nem lehet, a diétától, meg az új gyógyitól? Tudod a női szervezet annyi mindenre érzékeny....
Vendég
 


Nem tudom! de lehet van hozzá köze, de nem hiszem, mert ezt a cukorra szedem nem pedig olyan ez mint a closty! Szal én nem értem!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


A hasidra nem lenne jó, ha innál egy kis langyos tejcsit??? Az talán egy picit meghajtana!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


hát!!!??? nem merem, mert akkor hasi-masi lesz belőle. Majdcsak elmúlik.
Nem dolgozol ma?
Vendég
 


De dodozok, csak már várom apácskát! Csak nem birom elérni telon és már minyá a plafonon vagyok, mert ettől utálatosabb dolgot nem birok elképzelni, mintsemhogy nem veszi fel azt a qvatelefont!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na most sikerült beszélnem vel! Kb 10-15 perc és itt van! Megyek készülök! Otthonról még benézek szerintem! Leszel még???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nem tudom. Apácska lefeküdt, mert dolgozott éjszaka. Ha alszik még, leszek. Ha felébred, átadom neki a helyet.
Vendég
 


Gondolom ma senki sincs :? :roll:

Noci
Sosem lehet tudni vannak meg orvosi csodak 8) :lol: Hajnal 3kor azert kellett pakolni mert a szentem kialudta addigra magat :twisted:

Pendi
Kaposzta ajajjj :? Ezt neked kuldom holnapra Kép Koszi a dics. :oops: :lol: :oops: En is ngyon orulok,hogy itthon vgyok 8) :lol: Dolgom meglesz jah...majd eljarok az akuposhoz,jogazni,dokihoz aki kikural es mire apa visszajon franko lesz minden :wink: 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szejjasztok! Itthon vok! Van még valaki??? Vagy gondolom nincs senki, mert most aztán tuti ráérek! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Brid! Orvosi csodák?? de jó is lenne, de tudod nem merném elhinni, hogy ez pont velem történne meg! Szal nelese merek gondolni! Meg amugy is csak a 18. napon voltunk eggyütt apácskával szal nem hiszem, de pedig ez valoban nagy csoda lenne!!!!!
Meg látom akkor Te sem fogsz unatkozni! Joga akupos meg doki! A jogát nekem is ki kéne probálnom! De egyedül?? nincs kivel elmenjek! Pedig biztos nagyon jó lehet! M ondjuk én legszivesebben egy jó masszázsra mennék el! Te jártál már masszörnél??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi! Gondolom apácska felébredt! Hogy te milyen kis rendi vagy, hogy Te egyből átadod a terepet neki!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nálunk inkább én szoktam többet a gép elött ülni! Vagy a tesom, de már a tesom is befizetett egy netre, mert neki adtam az én régi gépemet! Szal, ha nekem nem lesz jó netán a gépem akkor legalább át tudok menni hozzá bvármikor és nem lesz az, hogy nincs gépem és ezért nem tudok jönni!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na jó nincs itt senki! Legyetek jók szejjasztok! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
Itt vagyok!!!!
Vendég
 


Na!!! Én aztán jól elszámítottam magam. :roll: :roll: :roll:

Nagy bőszen mondom, hogy majd átadom apácskának a gépet.
És képzeljétek nem is tudtam (ill. nem néztem a naptárt) elment dolgozni!!!! KépKépKép

Most megint egyedül maradtam. Ma még nem is nagoyn beszéltünk. ugye én barátnőztem, ő aludt mire hazaértem, és 5-kor kelt, 6-ra meg ment dolgozni. Kép Kép
Vendég
 


És még az írásomat sem tudom úgy elküldeni, ahogy szerettem volna. :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


na jó, abbahagyom a hisztit. :oops: :oops: :roll: :roll:

Nócika
Igen, én rendi vagyok, és átadom. Mert mostanában tényleg keveset van itthon, és akkor szeretne egy kicsit kikapcsolódni.
A hasfájásra, meg az én kis mentősöm, csak annyit mondott miután elmondtam neki mit ettem, hogy ne is folytassam, hasnyálmirigy. Szóval holnap diéta. Ha nem folyamatosan fáj, nem lesz baj. De szoljak neki, ha éjszaka fájna. De biztosan nem lesz semmi baja. Már most nem fáj.

Bridget
Köszi az együttérzést!
HÁt tényleg meglesz a feladatod.
Akkor most visszamégy az akupontoshoz? A régihez? Vagy találtál egy ujjat?
Vendég
 


Kép
Kép
Kép

Én most tényleg így érzem magam!!!
Na jó, tényleg abbahagytam.
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám én is!
És még egyben!

Ma voltam dokinál, vagyis a helyettese volt, mert ugye az enyém állítólag Ukrajnában. Azt nem tudom, miért mondta, hogy szerdától elérhető lesz, de pénteken még dolgozott. Ezek szerint 5 nap alatt megfordul olyan messze. Na mindegy, majd csak lesz valami.

Fél 10-re védőnőnél voltam, vérnyomim jó volt, bár tegnap este majdnem 140-et mért az anyu. Most többször mérem, mert az elsőnél ilyenkor kezdett jelentkezni a toxémia, magas vérnyomással, vizesedéssel.

A vizeletemben cukor volt, este megettem két pici csokit, remélem csak amiatt.

10-re ott voltunk a Kórházban, megnéztem a kis Dorkát, aki egy hete született. Együtt voltunk fekvésre ítélve a csajjal, csak ő 4 héttel előttem járt. Szerencsére jól vannak, császárral szült.

utána vártuk a dokit, majd beszartam úgy keményedett a hasam. Tudjátok mikor jöttem el onnan? egy órakor. és én voltam az első terhes akit bement hozzá. Azt mondja van valami baj? Miért jöttem, mondom terhesgondozásra, mi másra. (helyettes doki tudjátok) nem csinált semmit, csak felküldött nst-re, mert most az fontosabb, mint a keményedéseim. Megbeszéltük a gyógyszert, hogy hagyjam abba, meg hogyan, aztán felmentem nst-re. Szerencsére sokat mozgott a baba, és jó lett az értékelés. Bár a baba szívhangja azért gyorsabb a gyógyszertől, mint az átlag. (140-nek kell lennie és neki 160 körül volt). Szóval őrá is hat ám a gyógyszer nem csak rám sajnos.

Kettőkor indultunk haza, de ekkor már olyan kemény volt a hasam, hogy nem bírtam menni. Medicinlabda effektus. Nehéz és kemény is.

Bridget! Várakozás közben beszélgettem egy csajjal. Elmondta, hogy ikreket vár, 16 hetes és jött megbeszélni a dokival mikor fekszik be a kórházba. Valszeg végig kórházban lesz. 10 miómát vágtak ki a méhéből, egy nagy vágása van, a többit onnan érték el. De álítólag még 2 van neki. A terhessége, főleg hogy ikrek, elég nagy csoda a dokik szerint. Nem irigylem szegénykét, nagyon nem jó, hogy ikrek. Egyet is nehéz lenne neki kihordani ilyen összekaszabolt méhhel, nemhogy kettőt. Hát drukkolok neki.

Csucsu! Boldog szülinapot utólag is!

Bridget! Neked pedig boldog névnapot, nem emlékszem írtam e már!

Pendi! Ne légy olyan szomorú! Én is probálok nem az lenni, pedig nagyon hiányzik kis családom. A Zoli küldött képet, hogy hogyan lesz a kiságy, hát lassan nem lehet beférni a szobába. Küldök képet ha tudok. Rendetlenséget ne nézzétek!

Noci! Gratu a sok fogyáshoz! ÍGy tovább! Diétával kapcsolatban a Macosz honlapján (cukorbetegek honlapja) sok mindent olvashatsz!
Ha jól tudom www.macosz.hu, vagy valami ilyesmi. Biztos megtalálod.

Ha meg lesz a baba Pendinek küldök sms-t és majd ír nektek.

De még nem akarok szülni. Egyébként most olyan izomlázam van, hogy ihaj. Most főleg a két belső combom fáj, alig bírok menni.

Ja és a fiam után most a tesóm fia beteg, lázas, és nekem is fáj tegnaptól a fejem. Remélem nem kapok el semmit. Úgyis elég nyügös vagyok már, ma is 5-től fenn voltam, nem tudtam aludni. Csak forgolódok éjszaka.

Akkor teszek fel képet!

Puszi!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kép

Kép


Jó zsufi lett a gyerekszoba, de hát ez van. a kiságy a sarokban, mellette az én ágyam, mellette a Levente ágya, ez az egyik oldal, a másik oldalon a sok játék, meg a pelenkázó. Még nincs "felöltöztetve" a babasarok, de nemsokára az is meglesz (baldachin, pelenkázófeltét stb.)

Itt van rólunk is egy kép:

Kép
Kép

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Noci
En ma olyan almi voltam nem vtol erom irni lecsuklott a fejem allandoan :lol: :lol: :lol: Hol vannak a kepek?

Pendi
Na hat ha te szomi vgy en mit mondjak :( Te legalabb tod,hogy hazajon ma vgy holnap en meg... :roll: :? De azert kuldom az olelest Kép Ti mit unnepeltetek? :roll: En valamirol lemaradtam? :oops:

Kata
Na de jo,hogy jottel :D Lassan meglesz a mi elso babank 8) :lol: A doki akkor nem volt kedves? :roll: 160-at ver a kis szive :?: :shock: :roll: Szoba ngyon klafa 8) olyan otthonos nekem a tapeta ngyon tecc :D a teso is ott fog aludni?Latom te is nagy fotomanias vgy :lol: jo neked,hogy tudsz kicsinyitgetni :roll: en nekem csak a kinti gepen van ott meg nem ngyon ulok :x :? Nevnapomra mar felkoszontottel :lol: Kismami.... :lol: :lol: A lanyt meg akivel beszeltel ne is mond meg olvasni is rossz volt :? :roll:

Csucsu
Tegnap nem sokat voltal :roll: Minden rendben? :roll:

Csajok nem tom ki olvasta ki nem :roll: De az uj Magyar baratnemnak zebras lett a tesztje es 5hetes babas :D tegnap mondta el amikor egyutt ebedeltunk :lol: de ez meg titok :wink: vgyis nem szoltam...mondtam neki mostma jojjon a bnetre mert itt ledoktoralhat nogyogyasznak annyi mindent megtud :lol: szegenykem most tapasztalja a Japan dokikat :? hat volt kalamajkaja...most penteken megy az en nogyogyimhoz...ez ott van ahol a meddosegim csak a msik oldalon a sima nogyogyi...aki nyaron ari volt velem es mondta majd o ir a meddosegibe ha nem akarnak nekem gyogyot adni...meg tok segitokesz volt :D szal azon a dokin kivul egyenlore mast meg nem talaltam de o sima nogyogyi es atpasszolt ugye a szukahoz a masik oldalra most meg megyek az uj dokikamhoz holnap :shock: :roll: 8) Szal Pati mondta jo lenneha bebabasodnek es akkor egyutt babazhatnank :lol: Hat elmondtam embernek...meglepodott ngyon...a ferfias buszkesege tuti lekokadt kicsit...talan ha hazajon nem var tovabb es tenyleg lepunk vegre az inszem vgy lombik fele :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Beszamolo roviden:
Oktober.10.pentek
Delutan 5kor szalltam itt fel a gepre es ott megerkeztem ottani ido szerint ugyanazon a napon csak de. 11kor :lol: 15perces faggatozas utan amit mindenkinek vegig kell csinalni...vegre bejutottam....yessss Bridget az Usa-ban :D 8) Mar az a latvany pozitiv volt ami a repteren kint fogadott...fogtam egy olyan sarga taxit amit a tevekben lehet latni es mentek a hotel cimre 8) apa gepe csak fel 2felere volt irva ugyhogy nem volt kedvem 2orat ott ulni.... :? marha faradt voltam a hotelben mindenki kedves volt es hala az egnek engedtek elobb becsekkolni. :arrow: Ugy ahogy voltam ledoltem es tudtam ebbol nem lesz sexi fehernemuben apara varas :roll: :oops: :lol: :lol: Bealudtam aztan apa csorgott meg irogatott ugyhogy nem ngyon sikerult aludni...es vegre megjott delutan 4-5fele :lol: :lol: :lol: Kicsit ledoltunk osszebujva(semmi keksz)aztan menni kellett ruhat nezni :shock: Elmentunk par nagy bevasarlokozpontba...hat nem sok olyan valasztek volt amit en szerettem volna de talaltam par jo darabot :roll:

Oktober 11.szombat
Reggeli szobaszerviz 8) reggel 7kor apaval osszekujas :lol: :lol: :roll: :roll: Na igen most uuugy :wink: Aztan irany ruhat nezni.Ki is csekkoltunk a hotelbol...vettem par darabot na meg passzolo ekszert is aztan irany San Diego kocsival amit apa berelt(mustang) 2es fel oras ut 8) Kisse huvi volt elos es masodik nap is :x azt hittem megfogunk fagyni mert nem sok meleg ruhat hoztam :shock: :oops: Szombaton meg nem mentunk ugy semmerre meghat masnap volt a eskuvo ugyhogy koran agyba doltunk :roll: A szalloda a nem is tom melyik obolben volt az eskuvo meg a szmeben levo hotelben volt.Mi a (hyatt-ban voltunk)Jah nevnapomrol teljesen elfelejtkeztem csak az emailemben ertesultem rola :lol: :lol: :lol: aztan jottem bnetre hatha legalabb itt valaki gondolt ram hat nem :? mer ugye kulfoldon ne tudjak mi az :twisted:

Oktober 12.Vasarnap
Eskuvo kezdodott 10utan es egesz estig tartott...ezek mar tanciznak ebed utan eges kora delutanig...aztan atoltozik a par es mennek mindenki tovabb amerre akar bulizni :? :shock: :roll: maaas mint nalunk :roll: Apa jol berugott :lol: en meg beszelgettem a altalanos isis tarsaival :lol: Nagyon kedves es baratsagos volt mindenki :D Este 10korul agyba estunk...

Oktober 13.hetfo
Apa reggel betamadott :oops: 8) :lol: Aztan irany a reggeli talalka a uj parral es a naszneppel egy tizorai kereteben :shock: Azyan onnan irany varosnezesre...marha szep San Diego :shock: Borzasztoan tetszett...sok palmafa,tengerpart,kedves emberek,sok kaja pia...ugye itt inkabb japan valasztek van :roll: szal ngyon tetszett es szep napos marha meleg ido lett :shock: 8) Este pedig a fiuk akik ugye altalanosban jartak egyutt 5-en osszegyultek egy hamburgeres-hot dog-os bulira csak ugy lazan beszelgetes miegymas :wink:

Oktober14.kedd
Voltunk valami kilatoban ahol klasszikus fotokat csinaltam mar alig varom,hogy megmutassam 8) es voltunk egy bizonyos templomban is ami uvegbol volt :shock: Delutan meg irany vissza Los Angelesbe ahol szinten hulla faradtam 10kor agynak egytunk :oops: mondom aaagynak...nem egymasnak :lol:

Kesobb folyt kov. mert mennem kell sulibaaa!!!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?