Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gabi: nagy gratula, és vigyázz magatokra!!!
Sztem ráérsz az okt. 27-ei hét közepén menni. És sztem is szedd az ultot!

A többieknek hajrá!!

Nálam volt ma is, tegnap is világosbarna folyás.
De jól vagyok. Már csak 4et kell aludni, és csüt.:).
Vendég
 


Ja, és igen, fekve beszélgettem a leendő keresztanyuval:).
Vendég
 


puszedli: nagyon helyes. Vigyáz magadra és a bébire.
Csak semmi mozgás, takaritás. A fő a nyugalom és a pihenés. És meglátod csütörtökön jó híreket kapsz:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Köszi lányok mégegyszer.

Hát megnéztem mennyi utrom van, 29 szem van, és 34 kellene. Közben azt is megtudtam hogy 2x2-t kell dugdosni, úgy hogy mindenképpen mennem kell jövőhéten, és mivel ahogy annus mondta csütörtök ünnep így kedden kellene mennem. De lehet hogy tudok szerválni ismerősömtől aki patikában dolgozik.

És nagyon drukkolok mindenkinek, most már ti következtek.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi tényleg nagy gratula..remélem én is követhetlek hamarosan.... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi: A halásztelki gyógyszertárban ha mondod, hoyg elfogyott és hozol majd receptet akkor előre is oda adják a gyóygszert. Pláne ha mondod, hoyg az ünnep miatt nem tudsz elmenni és kevés.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu tényleg? Akkor bepróbálkozok hátha.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok

Hát lányok én olyan izgalomba voltam tegnap, hogy éjjel elég rosszul aludtam. És reggel már felkeltem fél 6-kor. És baromira szédülök.

De csináltam ma is tesztet:

Kép

Kép

Nem tudom melyiken látszik jobban.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok lányok. Bocsi, hogy nem jöttem, de elég zsufi hétvégém volt.
Gabi: nagy-nagy gratula nektek. Látom a hétvége apával meghozta a gyümölcsét :lol: Pihizz sokat és vigyázz magadra.
Puszedli: örülök hogy jól vagy és fő az optimizmus és nem lesz semmi gond. Pihizz sokat, az hogy barnázol egy kicsit az önmagában nem tragédia. Vannak nekem is ismerőseim, akik nem csak barnáztak, hanem vérezgettek a terhesség korai szakaszában és most már szépen cseperedik a babájuk és kidumálja őket a gatyájukból. Szóval nyugi, csak arra gondolj, hogy minden rendben lesz, rosszra nem szabad egy másodpercig sem gondolni, hidd el ez sokat segít.
Misszike: én megvagyok, valóban eltűntem egy kicsit. Vasárnap jöttek hugomék és nekik csináltam ebédet, husilevet, pizzát és amikor elmentek még apának kellett kakaspörköltet főzni nokedlivel, ez volt a kívánsága. Ám legyen. Utána már nem volt lelkierőm felnézni a netre.
Hát mi még vasárnap nekiveselkedtünk egy végső menetnek apával, biztos ami biztos. Vasárnapra várom a menzit, de csöppet sem bánnám ha nem jönne meg. Szerintetek mikor érdemes tesztet csinálni leghamarabb. Gabi te hanyadik napon csináltad? Neked nagyon szépen látszik, hogy pozitív.
Bizakodom. Vannak menzi szerű hasfájásaim, de csak így néha-néha. Hát majd meglátjuk. Már annyira várom a hétvégét.

KépKép
csige-bige
 
 


Syl: drukkolok neked nagyon hogy elmúljanak a ciszták.

KépKép
csige-bige
 
 


csige köszike:) Nekem is fájt a hasam akkor amikor a beágyazódás lehetett, sőt még tegnap is, elég erősen. Hát nem tudom mikortól számoljam a ciklus első napját mert 24-én már piros volt de csak tisztasági betét kellett, 25-én már rendesen betét. A peteérés meg kb a 14 vagy a 15. napon lehetett az 8-a és szombaton mutatta ki először az pedig a peteérés utáni 10 vagy 11. nap volt.
Drukkolok neked nagyon.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi az alsón mintha picit erőssebb volna a csík.... :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Gabi1: én mikor terhes lettem csináltam egy tesztet a 23.napon az még negatív volt! Aztán a ciklus utolsó napján (28.) az már pozitív volt! Szerintem várd meg az utolsó napot,vagy,hogy a többiek mit mondanak!
misszike
 
 


gabi hanyadik napon teszteltél először? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem vasárnap lesz a 29. nap, szerintem én vasárnap reggel fogok tesztelni. Nekem szerintem a 19. nap környékén volt pém. Legalább is akkor fájt a hasam nagyon. Mondjuk sokat gondolkoztam rajta, hogy tüszőrepi lehet a 14-15. napon és attól fáj a hasam, amikor már kúszik szépen le a kis megtermékenyített tüsző a méhbe??! Vagy elszőr lekúszik és ott termékenyül meg a 19. nap környékén, de akkor miért van méhenkívüli terhesség??! Vagy egyszerűen a 19. nap környékén van tüszőrepim, azért fáj annyira a hasam és csak utána kezd el lekúszni a kis megtermékenyített tüsző a méhbe és azt már nem is érzem??! Mert amikor megvan a tüszőrepi, gondolom az, akkor a fájdalom hirtelen egyik napról a másikra elmúlik. Lehet hogy butaság, de ezen gondolkoztam a hétvégén. Szerintetek? Egyszer olyan jó lenne uh-val követni, hogy mi is történik ott bent. Ha nem sikerül ebben a hónapban, akkor mondom majd a dokinak ismét had menejek el hormonvizsgálatra és nézzük meg hóközi uh-kal, hogy mikor mi történik odabent.

KépKép
csige-bige
 
 


csige-bige sajna nem nagyon értek ezekhez...... :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska elvileg a 11. dpo mutatta ki először, de ciklus .hu szerint az a 10. nap volt. ez volt a vasárnap.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


mikor van a piris napod?
de már nem lesz mert ott a babó a pocidba.... :lol:
ha akarsz még tesztelni később akkor mindíg 2 naponta tedd mert így duplázodik a hcg a szervezetedbe.de ezzel nem mondtam ujjat gondolom. :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csige na nekem is ez volt, a 16. napon éreztem azt hogy nagyon fáj a hasam, ülni alig bírtam, aztán másnapra semmi, aztán rá 7 napra éreztem megint hogy nagyon fáj a hasam, na akkor volt a beágyazódás, és ez a hasfájdalom meg is maradt nem egyfolytában hanem időközönként. És aztán a 26. napon volt a teszt pozitív.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi orvoshoz 1-2 hét mulva mész vagy mostanába? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi:Szerintem azt a napot számold a menzid első napjának ,mikor már a tisztaságidon volt vér!

Kép

Kép
syl100
 
 


Nita:Látom már mínuszba vagy! :D Nem akarsz tesztelni?

Kép

Kép
syl100
 
 


de majd holnap ha ma el tudom érni csucsut mert nála vannak a tesztjeim. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


syl én is arra gondoltam,


itt a huncutka féle teszt nem első pisiből, már ezen is szépen látszik

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


nitácska szerintem jövőhéten hétfőn megyek este felé. Addigra már csak lát valamit.
Ma jelentkezek be hozzá

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát Gabi, nekem fájdogált a hasam a 13.-15. napig, majd szinte semmi, aztán a 17-19. napon már nagyon fáj és utána egyik napról a másikra semmi. Azóta csak időközönként fáj a hasam alja, mintha menzi görcs lenne, de ez nem vészes. Múlt hét csütörtökön iszonyatosan fájt, akkor voltam a 19. napon. Pénteken felébredtem és semmi fájdalmat nem éreztem. Hát nagyon kíváncsi vagyok.
Nitacska: nagyon drukkolok neked, hátha kapunk még egy pozitív tesztet a héten.
Azért akik babásodnak ne hagyjanak ám itt bennünket! Olyan jó látni, hogy nektek sikerült és mint Annusnál, telnek a hetek és minden úgy történik ahogy a nagy könyvben meg van írva. Szóval mindenkitől várjuk a beszámolókat.

KépKép
csige-bige
 
 


csige-bige köszönüm a drukot én is minden jót kívánok nektek!!!!!!!!és persze sok++++++++++++++++++-T :lol:
gabi szépen látszik a második csík!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csige eszemben sincs elmenni:) És én is drukkolok hogy most már mindenki pocakjában ott lapuljon a baba:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska nekem is van egy párdara (2 vagy 3) hcg tesztem, ha gondolod szivesen odaadom, meg van egy csomó lh tesztem is ha kéri valaki, nekem már nem fog kelleni:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Gabi: gratula, és tök jó, h ilyen hamar megmerted csinálni a tesztet. Én csak a mensi napján du. mertem először. És még akkor is biztos voltam, h egy-két nap és megjön.

Nita: látom nemsoká vége a ciklusodnak drukkhegyek neked is és persze a többieknek is!!!

Csige: nekem pé előt fájt mensisen a hasam, ill. pé után is. És sztem a pé-m akkor volt, mikor éreztem egy szúrást a bal oldalamon. é után viszont két hétig nem éreztem hasfájást. A 13. dpon volt egy kis puffadásom. És szurkolok nagyon neked is!!!

Nálam a helyzet: reggel világosbarna folyás mint tegnap is. És már csak 3-at kell aludni.
Vendég
 


gabi 1 db hcg jó volna hogy holnap tudjak tesztelni.... :roll:
merre laksz? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Halásztelken lakom a Gábor Dénes utcában, de találkozhatunk a spar-nál

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


jó kicsit messze van de akkor mátét beteszem babakocsiba ..
mennyi manit vigyek magammal? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska te merre laksz? mert én kocsival megyek, akkor szivesen odaviszem ha gondolod?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


én a dunasor utcába lakom :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska küldtem privit

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


ok :lol: válaszoltam.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.

Gabi: Hátha zebrás tesztet adsz át Nitának:)

Kép
csucsu05
 
 


Gabi: milyen erősségű a hcg teszt? Én nem teljesen vagyok képben a témában, mert eddig csak a gyógyszertárít használtam és nem is tudtam hogy van erőssebb annál. De ha tényleg zebrás tesztet adsz át nekem, akkor nekem is kell :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: amit gyógyszertárban árulnak az vagy 20vagy 25erősségű. Amit lehet a neten rendelni az 10-es. tehát az hamarabb kimutatja. Elvileg mert azért ez sem mindig igaz.

Kép
csucsu05
 
 


csige-bige 10-es erősségűek nagyon jók.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszönöm a felvilágosítást. Gabi a tiéd milyen erősségű?

KépKép
csige-bige
 
 


csige én is a huncutkától vettem a tesztet az 10-es, a clear blue pedig 25-ös erősségű

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Ha szombaton leszek a 28. napon, akkor szerintetek mikor tesztelhetnék a 10-es erősségűvel? Úgy felspanoltatok a sok pozitív teszttel :lol: A hagyományos gyógyszertárival szerintem leghamarabb szombat reggel tesztelhetek.

KépKép
csige-bige
 
 


én a nem várt mensi napján csináltam du. és asszem 20-assal. és simán + lett.
szóval csige, ha biztos, h ennyi napos a ciklusod, sztem mindegy milyen erősségűvel csinálod, látszódni fog, vagy erősebben v. halványabban
Vendég
 


csige hát éna 10-es erősségűvel már a 9, és a 10. napon is teszteltem, de nem volt pozitív egyszer sem csak a 11. dpo-n. De ha a 19. napon volt szerinted a peteérés akkor szerintem rá 10 napra simán tesztelhetsz.

Csucsu voltam a patikában de sajnos nem volt nekik utrogestán és csak receptre lehet megrendelni.:(

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát köszönöm lányok. Akkor veszek gyógyszertárban két tesztet és szombat reggel tesztelek egyet. Majd kiderült. Nagyon reménykedem és remélem nem fogok csalódni. Kicsit félek, mert egy pár negatív tesztet már csináltam az elmult egy év alatt.
Hát ez nem jó hír Gabi. Akkor irány a doki, hogy még az ünnepek előtt legyen elég gyógyszered.

KépKép
csige-bige
 
 


gabi köszönöm a teszteket!!!!!!!!!
meg is csináltam az egyiket saja negatív..de reggel probálok megint hátha!!!! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska szívesen, és sajnálom, de tudod amig nincs menszi addig van remény, drukkolok holnapra neked.


Felhívtam a dokimat és csak jövőhét hétfőre van időpont az is este 3/4 9. Na sebaj, az még egy hét.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?